GEMEENTEPRAAT m NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting et>Nem^ TWEE HOORZITTINGEN over het deelplan jeugd- en jongerenwerk INSPRAAK STREEKPLAN NOORD-EN MIDDEN-LIMBURG A Aü een kleuterleidster Werk aan de Welzijnswinkel In het kader van de welzijnsplan ning heeft de werkgroep Jeugd- en Jongerenwerk als een van de eer ste werkgroepen het concept-dc»3l- plan klaar. Met de belanghhebben- den èn belangstellenden zullen 2 hoorzittingen worden gehouden. De eerste is op dinsdag 19 augustus, de tweede op donderdag 21 august. a.s. Beide bijeenkomsten worden in de raadzaal van het raadhuis gehoif- den en beginnen om 8 uur. Het terrein, waarvoor de werk groep dit deelplan (facetplan) heeft voorbereid, wordt gevormd door de (jeugd)verenigingen en organisaties Bestemmings plannen goedgekeurd De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat met ingang van 11 augus tus 1980 gedurende één maand bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van hét gemeentehuis, voor een ieder ter inzage liggen de besluiten van gedeputeerde staten van 8 en 15 juli 1980, le afdeling no. Bi 34072 en no. Bi 20519, waar bij goedkeuring is verleend aan het bestemmingsplan VREDEPEEL, vastgesteld door de gemeenteraad op 25 september 1979 no. R 381, en het bestemmingsplan DE WITTE VENNEN, vastgesteld door de ge meenteraad op 24 april 1979 no. R 224. Ten aanzien van het bestem mingsplan De Witte Vennen hebben gedeputeerde staten goedkeuring onthouden aan gedeelten van enige artikelen van de gebruiksvoorschrif ten, welke deel uitmaken van het plan. Tegen de goedkeuring van de be stemmingsplannen kan bij de Kroon beroep worden ingesteld: voor wat betreft het bestem mingsplan Vredepeel door de ge meenteraad en de inspekteur van dè ruimtelijke ordening; aange zien niemand zich tijdig met be zwaren tot gedeputeerde staten heeft gewend, is, behalve boven genoemde instanties, niemand bevoegd beroep in te Stellen bij de Kroon; voor wat betreft 'het bestem mingsplan De Witte Vennen door de gemeenteraad, de in- spékteur van de ruimtelijke or dening en zij, die zich tijdig met hun bezwaren tegen het plan tot gedeputeerde staten hebben ge wend; eveneens kan een ieder, die bezwaren heeft tegen de bo venbedoelde onthouding van goedkeuring, hiertegen beroep instellen bij de Kroon. Venray, 9 augustus 1080 De burgemeester voornoemd, G. H. Schols, loco-burgemeester die hun activiteiten voornamelijk richten op jeugdigen en jongeren in hun vrije tijd. Als basis voor dit facetplan is uit gegaan van de Nota Bouwstenen Jeugdbeleid 1978, het Accommoda tie-onderzoek, Nota Beheerderspro blemen en de Nota Speelruimte. Daarnaast zijn de gegevens geput uit de jaarlijkse ingediende subsi- die-aanvragen-wertcplannen. De werkgroep heeft een uitvoeri ge inventarisatie opgesteld, welke in dit concept-plan is opgenomen. HOORZITTINGEN Intussen is het facétplan toege zonden aan alle békende jeugdorga nisaties met het verzoek hierop te reageren. In beide te houden hoorzittingen op 19 en 21 augustus zal men in de gelegenheid worden gestéld opmer kingen, visies en wensen kenbaar te maken. De hieruit paar voren te komen gegevens zullen dan in het defini tieve facetplan worden afgewerkt. Voor de hoorzittingen zijn alle bekende jeugd- en jongerenorgani saties uitgenodigd. Ook andere belangstellenden zijn uiteraard zeer welkom. Het concept-deelplan is met de daarin opgenomen bijlagen, een toch vrij lijvig boekwerk geworden Het is verkrijgbaar bij de afdeling Jeugd- en Jongerenwerk. Zwemlessen voor particulieren Met ingang van 1 september star ten in het overdekte gedeelte van het Gemeentelijk Combi-Zwembad zwemlessen voor particulieren. Aanvangsleeftyd: kinderen die vóór 1 maart 1981 zes jaar zijn en personen van 16 jaar en ouder. Cursusduur: 24 lessen, 2x per week. Kosten: 68,voor kinderen tot 16 jaar en 88,v.a. 16 jaar inclusief entree. Opleiding: A en B diploma. Inschrijven: vanaf heden aan de kassa van heft Gemeentelijk Combi-bad, Park weg 2 te Venray. Voor onderstaande groepen is nog beperkte inschrijving mogelijk. Lestijden/groepen (kinderen): 1 dinsdag 17.30-18.00 vrijdag 17.30-18.00 2 woensdag 16.00-16.30 zaterdag 11.00-11.30 3 woensdag 16.30-17.00 zaterdag 11.30-12.00 4 woensdag 17.00-17.30 zaterdag 12.00-12.30 5 woensdag 17.30-18 00 zaterdag 12.30-13.00 Leeftijden/groepen: personen 16 jaar en ouder. 1 maandag 20.00-20.30 donderdag 20.00-20.30 2 maandag 20.30-21.00 donderdag 20.30-21.00 5e NATIONALE ZWEM VIERDAAGSE TE VENRAY INSCHRIJVEN: vanaf heden tot en met 26 augustus 1980. Inschrijven uitsluitend aan de kassa van het gemeentelijk combi-bad PARKWEG 2, VENRAY KOSTEN: 5,75 per persoon Verdere informatie volgt nog Openstelling van het raadhuis yenrays raadhuis, Maashese weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tot 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden var. het raadhuis, uitsluitend na te lefonische afspraak (tel. 04780- 83838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. 11. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielen: iedere eerste en vierde dinsdag van de maand van 10.00 - 11.00 uur, voor huis vestingsproblemen; en iedere maandag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale zaken. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raad huis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. LAND- EN TUINBOUW 70% van het grondgebied van Noord- en Midden-Limburg is in gebruik voor land- en tuinbouw. Daarom is landbouw één van de belangrijkste onderwerpen uit het Voorontwerp Streekplan. De aan dacht gaat twee kanten op: aan de ene kant de ontwikkeling van de landbouw zelf en aan de andere kant de problemen die de aanwezig heid van land- en tuinbouw kunnen teweegbrengen Het landbouwbedrijf heeft in het algemeen te kampen met het pro bleem, dat er stèeds meer aan spraak wordt gedaan op landbouw grond voor andere doeleinden, zo als woningbouw, wegenaanleg en industrieterreinen. De landbouw grond is daardoor sinds 1950 met 20% afgenomen. Ook wordt het mo derne landbouwbedrijf in zijn ont plooiing belemmerd door hier en daar nog onvoldoende aansluiting op de nutsvoorzieningen en het we gennet, door de bestaande verkave ling en door de belangen van na tuurbehoud en drinikwatervoorzie- TÜTÏg. Voor de streek kan de landbouw problemen veroorzaken door de nogal verspreid liggende intensieve veehouderijen en kastuinbedrijven. Dit geeft problemen rond mestover schotten, zwaar landbouwverkeer, energie-aanvoer etc. Ook kan een overmatig gebruik van kunstmest en bestrijdingsmid delen het milieu aantasten. Deze komen namelijk via het regenwater in natuurgebieden terecht, waar door deze bedreigd worden. Een van de doelstellingen van het Streekplan is het veilig stellen van de belangen van de landbouw. Dit kan gebeuren door een betere ont- sluting van de landbouwgebieden, een betere verkaveling en waterbe heersing. Belangrijke middelen daarvoor zijn de ruilverkaveling, maar vooral de landinrichting. Daarin wordt ook gelet op de afwe ging van landbouw en natuurbelan- gen, een taak waarvoor het Streek plan ook de nodige aandacht vraagt. Ten behoeve van een evenwich tige ontwikkeling van de tuinbouw wordt de versnippering tegenge gaan door te wijzen op konsentra- tdegebieden. REKREATIE EN SPORT De rekreatieve sektor is een steeds belangrijkere plaats in gaan nemen in Noord- en Midden-Limburg. Niet alleen bij de eigen bevolking is er een grote behoefte aan rekreatie- gebieden. Noord- en Midden-Lim burg trekt ook steeds meer rekrean- ten aan. We maken hierbij onder scheid tussen dagrekreanten (be zoeken van allerlei attrakties, wa tersport, hengelsport) en verblijfs- rekreatie ('kamperen, zomerhuisjes, hotels, pensions). Verder maken we onderscheid in rekreatieve voorzieningen in de woongebieden, aan de rand van de woongebieden en in het buitenge bied. De laatste jaren hebben we vooral in de buitengebieden enige wildgroei kunnen zien van voorzie ningen. Dit heeft geleid tot versnip pering en dat is schadelijk voor ne- raal. Door de 120 minderbroeders De explosieve 'groei van de wa tersport als gevolg van de toename van de wateroppervlakte heeft ge leid tot een aantal spanningsvelden wat betreft ontsluiting, overlast voor streekbewoners en stilte-zoe kers en kan aantasting van natuur waarden tot gevolg hebben. In het Streekplan zal een duide lijke relatie worden gelegd tussen de groei van de rekreatieve behoef te, de draagkracht van het gebied en dg 'kapaciteiten van de voorzie ningen. Daarbij wordt er vanuit ge gaan dat de open ruimten gevrij waard worden van nieuwe grote re- kreatieparken. Het is zelfs mogelijk dat slecht gesitueerde campings zullen moeten verdwijnen. De hengelsport kent veel belang stellenden 'in Noord- en Midden- Limburg. Nabij de grotere plaatsen dreigt er een tekort aan viswater te ontstaan. Hiervoor zullen in de toekomst extra voorzieningen ge troffen moeten worden. Al deze zaken (en nog veel meer) komen ter sprake in de Inspraak van het Streekplan Noord- en Mid den-Limburg. Insprekers kunnen zich (individueel óf per groep) aan melden voor Noord Limburg: Stichting Samenlevingsopbouw Noordelijk Limburg, „De Clockert", Bergwegg 4, 5801 EG Venray, tel. 04780-83730, of bij: Provinciaal Orgaan Welzijnsbe vordering Limburg, Antwoordnum mer 110, 6040 WB Roermond, tel. 04750-16767. Voorlichtingsavond te Venray ten bate van Voorontwerp Streekplan Noord- en Midden Limburg op dins dag 26 augustus a.s. om 20.00 uur in café „In den Engel", Grotestr. 33, voor Venray, Merselo, Vredepeel, Ysselsteyn, Heide, Oostrum, Oirlo, Castenray, Smakt, Leunen en Veu len. Raadhuis heeft nieuw adres In zijn juli-vergadering heeft de gemeenteraad besloten de naam RAADHUISSTRAAT te geven aan het gedeelte Maasheseweg tussen de Hofstraat en de doorgetrokken Noordsingel. De nieuwe naam Raad huisstraat geldt ook voor het ge deelte Hofstraat tussen de Juliana- singel en de Stationsweg. In de nieuwe situatie ligt de Raadhuisstraat dus tussen de Juli- anasingel en de doorgetrokken Noordsingel. De naam MAASHESEWEG blijft gelden voor het gedeelte gelegen ten noorden van de doorgetrokken Noordsingel. In verband met de naamsveran dering van het gedeelte Maashese weg tussen Julianasingel en de Noordsingel is ook het adres van het raadhuis veranderd van Maashese weg 1 in RAADHUISSTRAAT 1. Brieven, gericht aan het gemeen tebestuur of een van de ambtelijke afdelingen moeten in het vervolg aldus geadresseerd zijn:: Raadhuis, Raadhuisstraat 1, 5800 AM Venray. Sinds de verhuizing van het be stuurlijk en gemeentelijk apparaat naar het voormalige kloostercom plex Jerusalem wordt niet .meer ge sproken over gemeentehuis maar over raadhuis. Vandaar dus de adressering: Raadhuis, Raadhuisstraat 1 en niet: gemeentehuis, Raadhuisstraat, want dat is hinken op twee gedachten. Bestemmingsplan DE HULST De burgemeester van Venray maakt ter voldoenening aan het be paalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het bestemmingsplan De Hulst onherroepelijk is geworden. Bij besluit d.d. 25 maart 1980, le afdeling nr. 20517, hebben Gedepu teerde Staten van Limburg het raadsbesluit d.d. 24 april 1979, nr. R 226, tot vaststelling van het be- stemingsplan De Hulst goedgekeurd, behoudens artikel 1, sub i, en arti kel. 6. lid 3a, sub 2, van de van het plan deel uitmakende gebruiksvoor schriften. De goedkeuring werd op 13 juni 1980 ter openbare kennis gebracht, Aangezien tegen het goedkeurings besluit binnen de gestelde termijn geen beroep bij de Kroon is inge steld. is bedoeld besluit onherroepe lijk geworden: Het bestemmingsplan ligt met in gang van heden voor eenieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 20 van het ge meentehuis. Venray, 5 augustus 1980 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche TE OIRLO AUTOCROSS Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit nr. 1143, waarbij in verband met het houden van een autocross in Oirto het volgende is besloten: op zondag 10 augustus 1980 van 13 tot 17.30 uur of zoveel korter of lang er als de omstandigheden toelaten da nwel noodzakelijk maken: I. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens af te sluiten voor alle verkeer behalve voetgangers: a. de Sin nesstraat; b. de Wusterweg; c. het gedeelte van de Rosakker ge legen tussen de Bremmenkamp en de kruising van de Sinnesstraat met de Wusterweg; II. door het plaatsen van borden 51 van bijlage II van genoemd regle ment het stoppen aan beide zijden van deze wegen te verbieden; III. voor zover genoemd evenement zulks toelaat en de veiligheid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht, ontheffing te verle nen van de onder I genoemde ver keersmaatregelen ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de on der I vermelde wegen en de wo ning of het bedrijf niet langs een andere weg met 'het door hen be stuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a. ver melde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel geld't, gebruik moeten maken van de onder I vermelde wegen voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van nood zakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoer tuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kun nen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubliceerd, is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commissaris van de Koningin. Venray, 15 augustus 1980 Burgemeester en wethouders vnd., mr. H. J. M. Defesche, burgem. J. M. Poels, secretaris Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter PLANBERAAD komt maandag bijeen Op maandag 18 augustus a.s. des avonds om acht uur komt in kamer 126 van het raadhuis het Planbe- raad in openbare vergadering bij een. De voornaamste punten, weülke aan de orde worden gesteld zijn de doelstellingennota en de nota inzake i'nspraak doelstellingennota. Het planberaad heeft in het kader van de welzijnsplanning van de ge meente Venray twee opdrachten: 1. het opstellen van een doelstel lingennota ten behoeve van het welzijnsbeleid, en 2. het opstellen van een welzijns- plan voor de gemeente Venray voor 1982 t.m. 1985. Het opstellen van een doelstellin gennota en de inspraakprocedure in verband hiermee zullen maandag aan de orde komen. Veel informatie in Infotiek raadhuis Onder de naam „Infotiek" is in de hal van het raadhuis een expo sitie ingericht over verschillende actuele zaken, welke binnen de ge meente spelen. In de eerste plaats wordt ruime aandacht gegeven aan de welzijns planning, waarmee op het ogenblik een elftal werkgroepen bezig zijn. Aan de hand van overzichten wordt duidelijk gemaakt hoe de welzijnsplanning ter voorberei ding van het Welzijnsplan 1981 1984 in zijn werk gaat. Tevens wordt overzichtelijk weergegeven hoe en waaraan door de werkgroe pen wordt gewerkt en hoe momen teel de stand van zaken is. Een speicaal hoekje is ingericht met informatie over de z;g. Rose Vlek. Tekeningen laten zien hoe door architecten de toekomst van dit nieuwe winkelgebied tussen School straat - Hoenderstraat - Deken T-hielenstraat en Jan Hensenstraat wordt gedacht. Tevens kan men lezen wat de ver schillende kranten hebben geschre ven. Ruime aandacht wordt in de Info tiek besteed aan het Fietspaden plan, dat op dinsdag 26 augustus door de gemeenteraad zal worden behandeld. De door de gemeente geplande fietspadenroutes zijn op een kaart aangegeven, alsmede wat de ge meente zou willen doen in het be lang van de fietsers. Aan de hand van foto's worden enkele van de thans aanwezige knelpunten, waarmee de fietsers te kampen hebben, duidelijk gemaakt. Aan de leestafel kan men kennis nemen van diverse publikaties, wel ke onlangs verschenen zijn. Al met al een interessante hoek in de hal van het raadhuis, waar iedere belangstellende zich kan la ten informeren. Bestemmingsplan Smakterheide De burgemeester van Venray maakt op grond van het bepaalde in artikel 5 lid 4 van de gebruiks voorschriften van het bestemmings plan Smakterheide bekend, dat met ingang van 18 augustus 1980, gedu rende 14 dagen ten gemeentehuize afdeling ruimtelijke ordening, ka mer 201, voor eenieder ter inzage ligt het ontwerp le uitwerking be- stemingsplan Smakterheide. Het ge bied waarvoor de le uitwerking zal gelden wordt begrensd door de Paul Burgmanstraat, de Smakterweg, de Metaalweg, de Spurkt en de Spurk- terweg. Gedurende bovengenoemde peri ode kunnen belanghebbenden bezwa ren tegen het ontwerp indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Venray, 15 augustus 1980 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche Bouwvergunning aangevraagd Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende plan cq. vooruitlopend op een in voorberei ding zijnd plan bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een duivenhok aan de AaronSkelk 31 t.n.v. J. H. Aben; het bouwen van een scheidings muur en een berging aan de Steegse Peelweg 33 t.n.v. A. G. J. Weys; het uitbreiden van een varkens stal aan de Twistweg 4 t.n.v. H. Marcellis; het bouwen van een varkensstal op perceel sectie N, nr. 1058, ge legen op de hoek Groeneweg/Ys- selsteynseweg t.n.v. J. Houben; het bouwen van twee varkens stallen met tussenlid op perceel sectie N nr. 1059, gelegen aan de Ysselsteynseweg t.n.v. J. Houben; het bouwen van vier varkens stallen en een loods op perceel sectie N nr. 61, gelegen aan de Ysselsteynseweg t.n.v. J. Hou ben; het uitbreiden van bedrijfsge bouwen aan de Maasheseweg 75 t.n.v. Nelipak BV; het plaatsen van een noodvesti- ging van de Rabobank nabij de Kruidenlaan in Land weert; het bouwen van een slachtkui- kenhok aan de Timmermanns- weg 82 t.n.v. L. J. G. Philipsen; het bouwen van een loods aan de Puttenweg 67 t.n.v. J. M. Ste vens; het bouwen van een sleufsilo aan de Moostdijk 8 t.n.v. K. W. B. Tielen het verbouwen en uitbreiden van een winkel en werkplaats aan de Merseloseweg 18 t.n.v. C. Jeucken; 'het vervangen van enkele schu ren/stallen door één stal annex garage'berging aan de Beek 5 t.n.v. G. Seibert. Burgemeester en wethouder zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 18 augustus 1980 gedurende veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, ge opend van 9.00 tot 12.00 uur. Gedu rende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 15 augustus 1980 Voor vijfde maai de zwemvierdaagse In de week van 25 tot 29 augus tus wordt in het gemeentelijk bad voor de vijfde maal de zwemvier daagse georganiseerd. Dit gebeurt in nauwe samenwerking tussen het .Comité Recreatiesport, het perso neel van het gemeentelijk zwembad en de zwemvereniging Spio. De verwachtingen voor dit jaar lijkse zwemfestijn zijn hooggespan nen omdat dit jaar het aantal deel nemers waarschijnlijk meer dan 600 zal zijn. Een terechte verwachting, want men heeft voor deze vijfde zwem vierdaagse een uitgebreid program ma opgezet met diverse attracties. Zo wordt er een zwemihstuif gehou den terwijl men zich kostelijk zal kunnen amuseren op een reuze luchtmatras van 5x6.50 m Vier da gen waterplezier derhalve in vele variëteiten Verder zullen dit jaar voor het eerst medailles met een gouden vijf worden uitgereikt aan degenen, die voor de vijfde maal deelnemen. Evenals vorig jaar zal worden ge start in diverse leeftijdsgroepen. De starttijden zijn als volgt ingedeeld: Kinderen tot tien jaar en ouderen vanaf 17.00 uur; van 10 tot 16 jaar vanaf 18.00 uur; van 16 jaar en ou der vanaf 19.00 uur. Kinderen onder de tien jaar en ouderen zwemmen per dag 250 me ter; alle andere deelnemers dienen per dag 500 meter af te leggen. Ie dere deelnemer(ster) ontvangt bij inschrijving een plastic knipkaartje dat tijdens de zwemvierdaagse als entree-deelnamebewijs dient. Inschrijven kan vanaf heden tot en met 26 augustus uitsluitend aan de kassa van het gemeentelijk com- bad aan de Parkweg. De kosten, die bij inschrijving moeten worden voldaan, bedragen 5,75 per persoon, inclusief de en tree voor deze vier dagen. Op de openbare kleuterschool ,,DE KEG" kan worden geplaatst in een deeltijdbaan (5/9 schooltijd) die speciaal zal worden belast met het geven van onderwijs aan anderstalige kleuters. Kandidaten voor deze funktie dienen bereid te zijn deel te nemen aan de bijscholingscursus voor onderwijsgevenden aan anders taligen. Sollicitaties kunnen worden ingezonden aan het college van bur gemeester en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray, bin nen 5 dagen na verschijning van dit blad, onder vermelding van het vakaturenummer PZ-176. |H|f* ffl^j T! Bejaarden krijgen op vertoon vari hun 65-plus kaart 50% reductie. Voor deelname aan deze zwem vierdaagse (op eigen risico) is een, zwemdiploma gewenst. Iedereen 1 die de zwemvierdaagse met succe heeft voltooid, krijgt een medaille' resp. brons, zilver, goud 4, goud alsmede een herlnnerimgsstioker. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders vat Venray hebben in hun vergaderinf van 6 augustus 980 en 13 augustus voor de navolgende bouw plannen bouwvergunning verleend:' Zij, die menen door de afgifte var deze bouwvergunningen recht streeks in hun belang te zijn ge troffen, kunnen gedurende 30 dager na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkin gen (AROB) een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders. het uitbreiden van de bebouwJ ing t.b.v. het landbouwmechaniJ satiebed-rijf aan de Castenraysej weg 14 t.n.v. H. J. J. Versleijen] het bouwen van een krolvcrvanJ gende woning aan de Jaegerhof-j weg 1 t.n.v. F. H. van Staveren] het verbouwen van het winkelj pand aan het Henseniusplein t.n.v. J. P. M. Hoedemaekers. Venray, 15 augustus 1980 HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeentijj Venray ligt ter inzage een verzoek;] met bijlagen van: L. Pouwels, Heidseschoolweg 1, Heide, om vergunning tot het uit breiden van een varkensfokkerij en vaikensmesterij waar mest eï meststoffen worden bewaard. Adrej inrichting: Heidseschoolweg 1, Hei de, kadastraal gemeerite Venray] sectie N nr. 130. J. Backus, Meerselsepeel 8, YsJ selsteyn, om vergunning tot het opJ richten, in werking brengen en k| werking houden van een pluimvee houderij en varkensmesterij waar mest en meststoffen worden be waard. Adres inrichting: Meerselse peel 8, Ysselsteyn, kadastraal ge meente Venray, sectie H, nr. 14. Bouwmaatschappij v. d. Vel den Eindhoven BV, om vergunning tot het oprichten, in werking bren gen en in werking houden van een verwarmingsin richting met infra- roodstralers door middel van hé verbranden van propaan. Adres in richting: Plan Landweert, kadas traal gemeente Venray, sectie T, nn 690, 694. 696. A. P. W. M. Classens, Casten- rayseweg 52, Castenray, om vergun ning tot het uitbreiden van een var kensmesterij waar mest en mest stoffen worden bewaard. Adres in richting: Veulensewaterweg (ongen Veulen, kadastraal gemeente Ven ray, sectie O, nr. 412. M. H. M. Arts, Klein Oirlo 19 Castenray, om vergunning tot hel wijzigen van varkensfokkerij varkensmesterij waar mest en mos' stoffen worden bewaard. Adres i richting: Klein Oirlo 19, Castenra kadastraal gemeente Venray, sect R, nr. 71. W. Jeuken, Lollebeekweg 2 Castenray, om vergunning tot h oprichten, in werking brengen in werking houden van een va kensfokkerij waar mest en mes stoffen worden bewaard. Adres f richting: Lollebeekweg 22, Castei ray, kadastraal gemeente Venra sectie P, nr 155 H. J. M. M. Schoenmaker Kleindorp 15, Merselo, om vergui nfing tot het uitbreiden van e< pluimveehouderij en varkensmest rij waar mest en meststoffen wo den bewaard. Adres inrichtinj Kleindorp 15, Merselo, kadastra gemeente Venray, sectie B, nr. 380! Th. van Raay, Dr. Poelsstra] 16, Venray, om vergunning tot h' oprichten, in werking brengen in werking houden van een spee goedwinke! met verkoop van vuul werk. Adres inrichting: hoek Kemj weg/Merseloseweg, kadastraal meente Venray, sectie C, nr. 7974. Schriftelijke bezwaren tegen h verlenen van de vergunning kan eet ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 3 sept. om 15.00 uur in het gemeentehui Raadhuisstraat 1. Beroep tegen een beschikking ka later o.a. slechts worden ingestel door: a. een inwoner van een gemeenl waar deze openbare kennisgevii is geschied, mits hij in persoon bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen: b. een andere belanghebbende, miti hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 15 augustus 1980 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, mr. H. J. M. Defesche, burgem. J. M. Poels, secretaris

Peel en Maas | 1980 | | pagina 10