VERENIGEVGSNIEUWS VNJ cav27mc Als U op een koopje uit bent... Veel koopjes VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN Venray N Ven rays Mannenkoor R.A.L. Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum DERDE ORDE Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Eerstvolgende repetitie op 7 augus tus. A.s. maandag 21 juli het traditio nele fietstochtje naar Fons in Geys- teren. Verzamelen om 20.00 uur bij de Burggraaf. Wij wensen U nog een prettige en zonnige vakantie toe. Hoi, Zo. dit is dan de laatste keer, vóór de zcka's, dat jullie mijn stukje le zen. Ik ga n.l zondag naar een zoka in Joegoslavië. Martien zal degene zijn die mijn taak dan voor 4 we ken overneemt. Na de vakantie ga ik er gewoon weer mee door. Ook is er binnenkort een HLWG (hy drologische werkgroep) lezing over plankton ik wacht op bericht van Henk Ploeger. Tijdens deze lezing is er ook gelegenheid om door micros copen te kijken Maar meer hier over horen jullie dan wel van Mar tien of Bccna. Ock is ex binnenkort een libellen-lezing o.l.v. Marcel Wasscher Marcel had het zeer druk, daarom is er nog geen datum afge sproken, maar ik hoop dat die vol gende week in Peel en Maas staat. Nu weer even wat geschiedenis. Vorige week zondag was het erg slecht weer (voor 11.000 uur ten minste). Daarom waren er geen ex cursies en is ook het onderzoekje o.l.v. Boena en Henk een beetje in het water (ha ha) gevallen. Voor zondag 20 juli zijn er 3 (misschien 2) excursies n.l.: excursie van Boena naar de Peel, vertrek 9.00 uur. Insecten zijn het onderwerp van deze excursie. Stefan gaat ook naar de Peel, zodat dit waarschijnlijk wel een combi-excursie wordt. Vertrek 9.00 uur. Henk houdt een libellenonder- zoek in de Rouwkuilen. Hiervoor heeft hij iemand met een schuif- maat nodig. Dus ben je in het bezit van zo n ding. leen hem even aan Henk uit of ga zelf ook mee! 8.00 uur. Hoi, Roger P.S. Dringend! Volgende week zijn er geen ex cursies als er zich niemand als e.l. opgeeft bij Martien. Dus de excursies liggen in handen van jullie!! Radio Amateurs Limburg De R A L. werd opgericht op 22 april 1979 en is een vereniging die alle amateurs graag bij wil staan met raad en daad in zijn of haar hobby. WAT DOET DE R.A.L.? Zij houdt zich bezig met de ver koop van stickers, T-shirts en pla ten. Zij geeft kortingpasjes uit voor singles en L.P.'s. Bovendien geeft zij een maande lijks terugkerend tijdschrift uit dat de naam ..In de Ether" draagt. Hier in verschijnen artikelen en publika- ties over: Radio Communicatie, 27- MC, KG, MG en FM amateurs, Lim burgse en Nederlandse artiesten, er zijn kontaktadressen, vragen die bij luisteraars rijzen worden beant woord etc. etc. Echt een tijdschrift voor eenieder die Radio en Geluidsapparatuur als hobby heeft. Ook verenigingen die iets te mel den hebben over b.v. een 27-MC vossejacht. amateurs, schutterijen etc die b.v. een Piratenavond of Meeting organiseren kunnen dit schrijven naar ons blad waardoor uw evenement landelijke bekend heid krijgt, want het blad wordt landelijk verspreid. Dus, als U vragen heeft, U wilt heer informatie of U heeft nieuws, schrijf dan gerust naar het corres pondentieadres voor Noord- en Mid den-Limburg: Postbus 8034, 6060 AA Posterholt. Lour descomité afd. Venray SEPTEMBER/OKTOBER BEDEVAART Men kan zich opgeven voor deel name aan de 90e Limburgse Bede vaart naar Lourdes, die zal plaats vinden van 8 t.m. 16 september 1980. Ook voor de kinderbedevaart, die van 12 t.m. 19 oktober gehouden 'wordt, kan men zich reeds nu laten inschrijven door dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray. tel. 83575. LAATSTE KANS Deze week is het de allerlaatste kans om nog kinderen in de leeftijd t.m. 11 jaar op te geven die event in aanmerking komen voor een gra tis reis met de kinderbedevaart van 12 t.m. 19 oktober. Het betreft hier zieke of gehandicapte kinderen uit de gemeente Venray. Deze kinderbedevaart wordt om de drie jaar gehouden en het is de bedoeling dat 10 kinderen uit onze regio deze reis gratis zullen mee maken. Hiervoor zijn door het Lour- des-comité diverse akties gevoerd. Financiële bijdragen zijn ten alle tijde welkom op rek. nr. 1739.06.958 Rabobank Venray t.n.v. Lourdes- comité Venray. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Beste 27 MC vrienden. Na een maand vol van problemen van allerlei aard, zoals het niet ver lenen van een vergunning, waarover wij als laatste poging nog een on derhoud met de burgemeester heb ben gehad (wat dus ook negatief uit viel), een zaal verzorgen, plus dat dat op het laatst ook nog dreigde te mislukken, was het dan eindelijk zo Zondag 13 juli 1980 om 3.15 uur gingen wij dan met 145 wagens van start. Weliswaar even zoeken buiten Venray naar het signaal, maar dat was voor de geroutineerde vossen jagers geen probleem, vooral met de aanwijzing: „De vos zit in het zuiden buiten Venray". Binnen een half uur waren de eersten bij de vos gemeld. En na 2 uur waren er 123 deelnemers die de vos gevonden hadden. Er waren zeer mooie prijzen be schikbaar gesteld door de winkeliers - van het Brukske en Venray cen trum, nogmaals van deze kant alle maal erg bedankt namens de ver eniging C.A.V. 27 MC. Ock willen wij natuurlijk de Peel- brekers uit de lokatie America niet vergeten en hun langs deze weg nogmaals te bedanken voor het laten slagen van onze vossenjacht. Wij hopen dat wij onze fietsvos- senjacht op 16 augustus a.s. toch in Venray kunnen houden, dat wij als nog een vergunning van de Gemeen te Venray los kunnen krijgen, om dat de fietsen niet zo gevaarlijk hard kunnen rijden zoals van de auto's gedacht werd. (Wat naar onze in formatie best is meegevallen). Verder menen wij dat de vossen jacht heel erg geslaagd was. De K 2 R Aanmelding nieuwe leden: Iedere 27 mc'er die graag lid wil worden van onze vereniging de CAV 27 me, kan zich opgeven bij de „Siërra 99", Klarinetstraat 35 en bij de „Lady Delta Lima", Etudestraat 34. Het inschrijfgeld is 2.50. De kontributie bedraagt voor 14 en 15 jarigen 12.50 per jaar. Van 16 jaar en ouder 25,per jaar en voor elk volgende familielid 12.50. De kontributie kan voldaan worden kontant bij bovengenoemde adres sen of op rek. nr. 68.8.62.413 NMB ten name van CAV 27 mc Venray. Ziektemeldingen: Ziektemeldingen en geboorten etc. worden gedaan bij de Lady Snopy, Handelstraat 51, Venray. VAN 19 TOT EN MET 26 JULI Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Wim van den Munckhof en cverl. fam. Henri Camps Han- drie Jans-Beken en zoon Arnold Lies en Herman Jeuken-Verhuls- donk. Zondag, zestiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. cverl. ouders v. d. Munckhof-Goumans en zoon Jan Petra, Antonette en Marij Duijf; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Johannes Wilmsen jrd. Antcon Pelzer; 11.00 nederlandse hoogmis, int. An Swin- kels-van Dijck (v.w. de buurt). Maandag: 9.00 oude stichtingen ter ere van H. Antonius uit dank baarheid voor genezing de B 19.00 Christina Vermeulen-Albers Teng Manders. Dinsdag: H. Maria Magdalena. 9.00 Bernard Loenen en Wilhelmina Tacken; 19.00 Toos Bouten ouders Janssen-van Gerven en zoon Piet. Woensdag: 9.00 Peter Gerrits FJellie Raedts; 19.00 oma en opa Jeuken-Verhulsdonk. Donderdag: 9.0 Johannes v. Lank- veld en Dina v. d. Crommenakker. Vrijdag: H. Jakobus, apostel. 9.00 Jan Versieyen bijzondere intentie; 19.00 Sraar Spee. Zaterdag: H.H. Joachim en Anna, ouders van de heilige maagd Maria. 9.00 Ferdinand Beerkens. echtgenote Maria H. Peeters en fam.; 19.00 overl. fam Bouten-Verschuren Wilhelmina Cuypers-Jonkers ou ders Coenen-Houtackers. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje on der de sacristie. Leidsters: Ine van Hooren en Erna Janssen. Akolieten: Zaterdag 19 juli: 19.00 T. Verbeek. Znodag 20 juli: 8.00 Mariëlle van Hoof en Berti Bouten (lezer: T. de Bruijn); 9.30 Henny Fassotte en Be rend Kroft; 11.00 G de Groot. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Petran Poels en Desiree v. d. Boom. Woensdag vrijdag: 19.00 Liset Ja cobs en Bas Houba. Zondag 20 juli. II. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis; 18.00 uur avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harrie Lenssen en Harrie Linskens. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Karei Hendriks; 10.15 overl. fam. Claessens-Philipsen; 1145 Huub, Frits en José Muijsers; 18.00 overl. fam. Ambrosius. Maandag: 8.00 overl ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 Jan Arst (v.w. Bejaardenbond). Dinsdag: 8.00 tot zekere intentie; 19.00 Jchanna Huberta Lamers. Woensdag: 8.00 overl. fam. Spring in het Veld-Geurts-Konings; 19.00 Gertruda Madou-Klaassen Donderdag: 8.00 Geza Budai; 19.00 Jan Arts (v.w. de buurt). Vrijdag: 8.00 Sjang Ewals; 19.00 gezinsmis; overl. ouders Akker mans-Timmermans. Zaterdag: 8.00 u. overl. ouders Nieuwst ad. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18,30 Eric en Rob Arts. Zondag: 9.00 Peter Schoenmaekers en Willy v. d. Bekercm; 10.15 Peter en Marlijn Smelt; 11.45 Geert Claes; 18.00 Ricky Douwes. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Twannie Peters: 19.00 Martijn Smelt. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8-00 Pepijn Dobbelaars; 19.00 Rob Arts. Zaterdag 19 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Har Pouwels. Misdienaars: S. de Nijn, N. Emonts. Zondag 20 juli: Gezongen euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Ficque van Castenray, Usha Sanichar Misinten- tie Chris van Megen. Misdienaars: P. Diressen, T. van Gils. Woensdag 23 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: Mevr. v. Kessel. Zestiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl Gertrudis van den Berg-Jans- sen en uit dankbaarheid (Th.). Sa men zingen we nederlandse liede ren. Zondag: 8.00 leesmis uit dankbaar heid voor behouden thuiskomst (M.); Hendriks; 10.00 hoogmis voor overl. 9.00 leesmis voor overl. Martien familie Michels-Direks en dochter Mia en voor Lconarda Ewalts-Jans- sen en zoon Harry. Nederlandse ge zangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Gerrit Pee ters; 18.30 avondmis voor overl. opa Kusters (v. d. kleinkinderen). Maandag: 8.00 leesmis voor het verkrijgen van een zalige dood; 19.00 avondmis voor overl. ouders Len- sen-Jacobs voor overl. ouders Willems-Janssen en kinderen. Dinsdag: H. Maria Magdalena. 8.00 leesmis tot bijzondere intentie (fam. F.); 19.00 avondmis voor overl. Piet en Gerrit Janssen en voor de overl. familie Janssen-Peters. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Joseph Linders (fam. C.; 19.00 uur avondmis voor overl. Harry Linssen en overl. familieleden. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Derikx-Geurs; 19.00 avondmis voor overl. familie Rou- vroye-Ritzen voor overl. Piet Arts. Vrijdag: H. Jacobus, apostel. 8.00 leesmis voor overl. Wim van Dam me; 19.00 avondmis voor overl. ouders Raaijmakers-van Bree. Zaterdag: H.H. Joachim en Anna, ouders van de Heilige maagd Ma ria. 8.00 leesmis tot het verkrijgen van priesterroepingen; 19,00 avond mis voor overl. ouders Stiphout en zoon Leo en voor Adrianus Kuun- ders en zoon Frans voor overl. Gerrit Peeters. Mededeling: Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bü de kerk. Leidster mej. Mientje Kusters. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 J. Linskens, W. Aben; 9.00 H. Kusters, S. Fijneman; 10.00 J. Jacobs, M. Barten, H. Lit- jens; 11.30 J. Dommeck, B. Trimbos; 18.30 M, Fijneman, H. Willemse. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 00 F. Vercauteren, M. Janssen; 19.00 F. Peters, M. Basten. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 A. Philipsen, S. Rongen; 1900 T. Franken, W. Aben. Zondag 20 juli a.s. om half tien dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel en om elf uur in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijck. Predikant op beide plaatsen is Ds. E. J. Beens uit Amersfoort, voor heen te Venray. De koliekten zijn bestemd voor het Diakonaatsprojekt en het plaat selijk diakonaal werk. In Venray tijdens de dienst kinderoppas. Zaterdag: 19.00 Anna Gertrudis Janssen-Renkens overl. fam. Stap pers-van Aarssen, Nel Arts en Chris van Aarsen- Zondag: 8.30 Toon van Arsen; 10.00 Jaard'ienst Maria Poels-Aben (Gemengd Koor) Maandag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Dinsdag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9.00 Pieter Hendrik Janssen. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren. Zaterdag: 19.00 Chris van Aarsen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Marcel Litjens, Paul Janssen. Zondag: 8.30 Jurgen van Soest, René Willems; 10.00 René Theeu- wen, Frits Dupont. Maandag, dinsdag, woensdag: 9.00 Jurgen van Soest, Paul Janssen. Donderdag en vrijdag: 9.00 René Theeuwen, Frits Dupont. Het succes van de concertreis, die de Zangers van Sint Frans vorig jaar naar Noord Frankrijk maakte, was zó groot, dat het koor ook dit jaar was uitgenodigd voor een tour nee langs enkele Franse steden. In feite werd het voor de Zangers een vier-landenreis met diverse muzi kale aktiviteiten en toeristische be zienswaardigheden, zodat het mes aan beide zijden sneed. Een vijfenveertigtal koorleden on dernamen vorige week hun concert reis onder leiding van hun beide di rigenten en enkele bestuursleden, met Henk weer aan 't 9tuur van de Ronde Ramenbus. Evenals vorig jaar werd het koor gastvrij ontvangen in het Belgische Villers. Hier werd een pontificale hoogmis muzikaal opgeluisterd. Nog dezelfde avond werd een succesvol concert gegeven in de Noordfranse stad Chatillon. De volgende dag stond het koor in Notre Dame in Parijs om daar de Hoogmis te zingen. Begonnen werd met het imposante „Jerusalem", waarna de mis „Quarti Toni" werd uitgevoerd. Het koor kreeg verster king van een aantal leden, dat spe ciaal voor deze gelegenheid naar Parijs was gekomen. Zondagavond was het koor te gast op het kasteel van Estemay en evenals vorig jaar werd hier weer met groot succes gezongen. In feite was hiermee de eigenlijke concertreis beëindigd, maar nu men toch op tournee was, werd er een vierlandenreis van gemaakt. Op weg naar Luxemburg werden de wijnkelders van Mercier bezich tigd. Vanuit Rodange werden be zoeken gebracht aan Echtemach en Beaufort. Het vierde land, dat be zocht werd. was Duitsland. Hier werd in de Dom van Trier een spon taan concert gegeven. Nu men toch het aangename met het nuttige aan het verenigen was, ging men een kijkje nemen in het oorlogsmuseum van Bastogne en in de beroemde grotten van Han. 's Avonds werd de concertreis be sloten met een optreden in de kerk van Lessines (België). Op de dag van de thuisreis, don derdag j.l., kon men vanwege de re gen de plannen om het Walibi- (pretpark te bezoeken niet realise ren. Daarvoor in de plaats giag men naar Mons, om daar in de klooster kapel een H. Mis muzikaal op te luisteren. Alles bij elkaar is het weer een bijzonder geslaagde buitenlandse trip geworden, waaraan men pret tige herinneringen zal bewaren. PASSIESPELEN TEGELEN Bij voldoende deelname is er ge legenheid cm op 10 augustus per bus de Passiespelen in Tegelen te bezoeken. Nadere inlichtignen volgende week in Peel en Maas. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Maria Heidens-Snellen (koll.)Jos Driessen (buurt); maandd. Theodorus Peeters. Zondag: 8.30 H. Mis Mechtilda Ze- gers-v .d. Meer (koll.); tot zekere intentie (H.); 10.00 Hoogmis Marti- nus Hubertus Stevens; tot bijzon dere intentie (R.). Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (S.). Woensdag: tot zekere intentie (V Donderdag: 8.00 H. Mis Maria Heidens-Snellen (koll.). Vrijdag: 8.00 H. Mis Mechtilda Zegers-v. d. Meer (Bejaarden); tot bijzondere intentie (J.). Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Jaco bus Rongen, Elisabeth Brüncken, Herman Rongen, Petronella Rongen en Peter Heronimus Rongen; mnd. Martinus Bots; Peter Antoon Fre- riks; st. Johan Houwen en Jos Driessen (koll.). Zestiende zondag door het jaar. Misdienaars: Zolang er nog geen nieuwe lijst is samengesteld voor de Mis-beurten wijst de koster aan wie er dienen moet. We moeten eerst weten wie met wie wil dienen. Dit in verband met de nieuwe misdie naars die er nu zijn. Zaterdag: 19 00 Lei Heidens. Zondag: 8.00 Janetje Emonts en zoon Pierre; 10.00 jrd. voor Maria Tielen-Smits. Maandag: 19.00 overl. fam. van Kuyck-Verrijdt. Dinsdag: 8.00 Josephina Seykens- Collin. Woensdag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Tevens tot intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 Lei Duykers. Vrijdag: 8.00 Maria Louisa Ram- bags-Lecrercq (coll.). Zaterdag: 19.00 Peter Johannes Strijbos (coll.). Zestiende zondag door het jaar. Gezinsbijdrage: Het jaar 1980 is reeds half voorbij. Hebt U gedacht aan de gezinsbijdrage? Zo ja, handel er dan naar. Hartelijk dank als U reeds uw bijdrage gegeven hebt. Zender uw steun kan de kerk niet financieel rondkomen! Zaterdag: 19,00 lsm. v. overl. fam. van Dijck-Bouten t.e.v. H. Anto nius en O.L. Vrouw uit dankbaar heid (L). Zondag: 8.00 lsm. uit dankbaar heid ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en H. Anto nius (B.); 10.00 hgm. voor Leo Loo- nen en echtgenote; 11.15 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Maandag: 19.00 maandd. v. Helm Claessens lsm. v. Jean Loenen. Dinsdag: 19.00 lsm v. Theod. Bouten en Gerirt Bouten lsm. tot bijzondere intentie (L.). Woensdag: 7.30 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. (C.) lsm. ter ere van H. Gerardus en O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (L.). Donderdag: 7.30 lsm. voor Jozef Croijmans en echtg. en Martin Crcijmans lsm. v. Hendrikus Loe nen. Vrijdag: 15.00 40-jarig huwelijk Keijsers-Kusters; 19.00 maandd. v. Ine Janssen jrd. voor Gerard Jen- niskens-Visers. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Helm Claessens (vanw. buurtver. Over- broek) lsm. v. Gerard Goemans en echtgenote. Misdienaars: 19.00 André Peeters. Akolieten: za. 19.00 Roel Janssen en André Peeters; zo. 8.00 Tj. Jen- niskens; 10.00 W. Heidens Mart en Ton Heesen; 11.15 R. Kuenen en L. Peeters. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. van Dijck-Driessen. Zondag: 8.30 H. Mis voor H. van Lipzig; 10.00 weekd. voor Toon Marcellis; 11.30 H. Mis voor een overledene. Maandag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Bos-Janssen. Dinsdag: 800 H. Mis voor bijz. in tentie. Woensdag: 8.00 maandd. voor Toon Marcellis. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Frans Horrevoetss. Vrijdag: 19.00 maandd. voor Nic. van Bees. Zaterdag: 19.00 weekd. voor Toon Marcellis. 16e zondag door het jaar. 20 juli. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. ouders van Osch-Poels. Zondag: 10.00 Hoogmis voor Har rie Versteegen; 11.30 H. Mis voor overl. fam. Arts-van Hoof-Emonts. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Pe ter Joh. van Meyel en Petronella Muysers. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor fam. Thissen. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Antoon Verhaag. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. fam. van Hoof-Stiphout. Misdienaars: zondag 10.00 en door de week: H. Hendriks, S. Verhaag; 11.30 N. Arts, J. Kousemakers. Kollektantenzaterdag: v. Cuijck; zondag 10.00 van Hoof; 11.30 uur Emonts. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Bot- den. Zendag: 10 uur voor Hr. van Deu- tekom. Maandag: 8 uur overl. fam. Poels- Duykers. Dinsdag: 8 uur voor Hr, van Deu- tekom. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. Huis. Donderdag: 8 uur voor Thea van Bakel-Peeters. Vrijdag: 8 uur ter ere van O.L. Vrouw. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Fleuren. Zondag 20 juli, 16e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. tot bijz. intentie fam. van Rijswijck- Wijn hoven. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. An- tcnia Janssen-Snaders; 11.15 Hgm. jgt. voor zal. Leon, de Lauw en echtg. Maandag: 8 uur lsm. overl. fam. Leyssen-Vollenberg. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Anna Janssen-Philipsen. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Sef Lin ders en overl. fam. (L.). Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ber v. Ooi en zoon Wim. Vrijdag: 8 uur lsm. tot bijz. int. fam. Heidens. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Maria Ewals-Holtackers. Misdienaars: T. Leyssen en E. van Dongen. Akolieten voor 20 jul'i: W. Fleur- kens, L. Reintjes, R. Weys. Zestiende zondag door het jaar. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis: ge sticht gezongen jaargetijde voor Huberta Gellings en Hubertus Jans sen. Akolieten: Bennie Rongen en Twanny Swinkels. Misdienaars van de week: Leon Pouwels en André Swinkels. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Willems-Janssen - en kinderen. Dissdag: H. Maria Magdalena. 8 u. H. Mis voor de overleden ouders^,, Poels-Michels. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: H Jakobus, apostel 8 uur H. Mis tot int. van de familie Camps. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Toon Huisman. Zaterdag 19 juli: 19.00 Avondmis voor overl. fam. Verstegen-Kuypers en fam. Demant. Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees v.b.i.; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Philipsen en Piet v. d. Lee. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en fam. Notermans. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. Goossen en Locses. Woensdag: 8.45 H. Mis ter ere van de H. Jozef uit dankbaarheid en voor een overledene. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Erkens t.z.i. en voor beterschap. Vrijdag: 845 H. Mis voor zegen over een gezin en uit dankbaarheid. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, aunque esta- remos pocos, celebraremos la fiesta de Nuestra Senora del Carmen. En nuestra capilla, Overloonseweg 2 a las once y cuarto, Misa con cantos y platica en Castellano. Después de la Misa reunion en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Feliz viaje y vacaciones estupen- das para todos que se marchan hacia la Patria. Cuidado en el cami- no! Para todos que se quedan aqui: en casos de urgencia pueden llamar al Padre Juan: 04784-12 53 o con- sultarle todos los dias entre medio dia y la una en Overloonseweg 2, Venray o en su casa en Geysteren después de aviso previo. Hasta la vista! Bankstellen - Slaapkamers - Eethoeken Fauteuils - Kasten - Bedden - Tapijten - Gordijnen Coupons tapijten-Gordijnen half geld De opruiming begint 17 juli

Peel en Maas | 1980 | | pagina 7