L. T. S. ebberink Yenrayse vloeivelden nu definitief verleden tijd Lot» KADO AGENDA De Wetteling Fietsenstalling TWEE OVERVALLEN IN VENRAY ZONDER BUIT SELECTIE STEDENSPEL SPORTPLOEG Oirlonaar verongelukt Nieuwe studie voor bestemmingsplan Oirlo HINDERWET VERGUNNING GEWEIGERD St. Theobaldusgilde Overloon -SCHOOLAGENDA- Stofjassen en/of Overall's fö MARKTHOF Verlichting Dorps plein Merselo VERHOGING AOW en AWW GEVONDEN VOORWERPEN Buurtvereniging St. Jozef VAKANTIE Nu de laatste vrachtwagen zand >n slib van de Venrayse vloeivelden s afgevoerd, en Rank Xerox einde lijk het haar rechtens toekomende perceel van ruim 3 hectaren in ge bruik heeft genomen en dat middels een metershoge nieuwe af rastering duidelijk demonstreert is een einde gekomen aan de ge schiedenis van de Venrayse vloei velden; bijna 60 jaren oud. i Dat definitieve einde komt dan precies 10 jaar nadat Het Limburgs Dagblad onder de ruikende titel „Venrays reuze beerput één stin kende massa", een intervieuw met burgemeester. Schols publiceerde, en waarin deze burgervader sprak van een „onmogelijke en onhoudbare toestand". In dat verhaal werd het ontstaan van de vloeiveld'en in 1923 nog eens bit de doeken gedaan. Destijds aan gelegd voor een gemeente met 11.000 Inwoners, waarvan er naar schat ting 8000 op het riool waren aange sloten. Om de twee jaar sloot de gemeente een van de drie bassins af, om het vuil te laten bezinken en dan het slib uit te baggeren. De groei van Venray na de oorlog was echter van dien aard, dat de drie bassins van elk een hectare groot, binnen de kortste keren vol liepen en één enorme grote stinken de massa werd. De heer P. Naus, destijds direc teur van gemeentewerken, schatte in die tijd dat er per dag zo'n 425.000 liter afvalwater in de vloeivelden werden geloosd Toen de vloeivelden praktisch geen kans meer kregen om het af valwater te laten bezinken vloeide het vrijwel ongezuiverde water naar de Loobeek, welke 3 km verder uit mondde in het Afleidingskanaal om jtenslotte in de Maas te worden ge loosd. In i de Loobeek, aldus burgemees ter Schols. in dat bewuste inter- jview, is geen levend wezen meer. lOp de oevers echter krioelt het van de ratten. Het weidevee drinkt niet meer uit de Loobeek of het Aflei dingskanaal. Reeds acht jaar gele den (1962) plande Venray een water zuiveringsinstallatie, welke nu (in 1970) nog dringender nodig wordt door de voorgenomen vestiging van „Hollandia", een aardappelvcrwer- kende industrie (thans Nestlé). De aanleg van die waterzuive- ringsinstalaltie schatc burgemeester Schols destijds op 12 miljoen plus nog eens 2 miljoen voor bijkomen de kosten. Achteraf heeft die instal latie 17 miljoen gekost. Dat de reuk van het Venrayse af valwater niet zo heerlijk was, be vestigde enkele maanden later bur gemeester van Heusdcn uit Vier lingsbeek, die aanwezig was bij de jingebruikname van een herstelde watermolen in die plaats. Hoe kon men er spreken van een idyllisch plekje aan de uitmonding van de Venrayse riolering Maar het duurde nog tot novem ber 1970 eer Gedeputeerde Staten van Limburg besloten 10% subsidie 'te verlenen in de door de gemeente Venray te maken kosten voor de bouw van een waterzuiverings- VAN 1.000,— PER FIETS Voor de uitbreiding en betere be veiliging van de rijwielstalling voor het gemeentehuis, werd deze week het advies gevraagd van de com missie voor openbare werken. De gemeente heeft een plan waardoor 20 fietsen méér gestald kunnen worden. De totale kosten bedragen 20.000,—. De commissie had er geen be zwaar tegen, hoewel er achter de hand gemompeld werd, dat een fiët- senparkeerplaats haast even duur is als een autoparkeerplaats op het Henseniusplein. En voor die 20.000 zou men ook een hele hoop gestolen fietsen kunnen vergoeden moest verder het ministerie van ver keer en waterstaat 30% bijdragen en het ministerie van economische zaken nog eens 25%. Gedeputeerde Staten, eenmaal be sloten hebbende tot een subsidie van 10%, wilden nu ook spoed achter de zaak zetten. Zij stelden dat per 1 ja nuari 1973 de waterzuiveringsinstal latie in Venray een feit moest zijn. Het zou echter nog tot 1979 duren, voordat men zover was. De definitieve afbouw van de vloeivelden stuitte op protesten van het MAN, die meende dat het onver antwoord was het vergiftigde slib naar de voormalige stortplaats aan het Venrays Broek te vervoeren. De provinciale overheid beslist ech ter dat het slib mits vermengd met 30 cm zand als afdeklaag van de vuilnisstort gebruikt mocht worden. Dat is gebeurd. In totaal werden 17.500 m3 slib en zand af gevoerd. Zoals eerder gesteld, was Rank Xerox eigenaresse van de vloeivel den. De gemeente Venray betaalde tien jaar lang huur voor het gebruik van dit gebied voor het noodge dwongen instandhouden van de vloeivelden. Dat kostte de gemeen schap de lieve som van 76.000, per jaar. Maar daar is nu ook een eind aan gekomen. in beide gevallen de daders aangehouden Donderdagmidlag rond twee uur vervoegde zich een 19-jarige in Ven ray verblijvende, maar uit Weert af komstige jongeman in sarenzaak Jansen aan de Grote Markt en eiste vna de 40-jarige winkelbediende mevr. Schenks-Houben geld, terwijl hij een plestic tas op de toonbank legde. De winkelbediende weigerde aan dat verzoek te voldoen. Om aan zijn eis kracht bij te zetten greep de overvaller de winkelbediende vast en zette een dertig centimeter lang mes op haar keel. Ze bleef weigeren en de overvaller trok toen aan haar haren .maar ze wist zich los te ruk ken. De overvaller viel daarbij op een vitrine welke omviel. Door het gerinkel kreeg de overvaller de schrik te pakken en rende de win kel uit om er op een gestolen fiets tussenuit te gaan. Er kon een vrij goed signalement worden doorgegeven en de in re cordtijd aanwezige politie, welke toevallig op dat tijdstip met extra personeel kon worden aangevuld, kon verschillende toegangswegen besurveilleren. Op de Midden Peel- weg kreeg de bemanning van een surveillancewagen de overvaller te pakken. Het mes werd later terug gevonden. Naar het politiebureau overgebracht bekende de 19-jarige de overval te hebben gepleegd. In de loop van maanlag werd hij voorgeleid aan de officier van jus titie te Roermond en ingesloten m Huis van Bewaring. Vrijdagavond omstreeks half elf verschenen Bom (2 broers en 2 zus ters in de leeftijd van 61 tot 75 jaar) aan de Steegse Peel weg te Leunen 2 jongelui van rond de 20 jaar aan de deur van de boerderij en vroegen of men soms oud papier had. De woord stonden zeiden dat er nog twee vrouwen welike de jongelui tc oud papier was en men moest maar door de achterdeur binnenkomen. De jongemannen kwamen in de schuur en nadat er wat oud papier aan het tweetal was overhandigd maakten ze aanstalten om naar bui ten te gaan. De vrouwen liepen naar de keuken, maar plotseling werden ze vanachter vastgegrepen. Toen de vrouwen begonnen te gillen werd hun een hand op de mond gehouden. De mannen liepen met de vrouwen naar de keuken waar hun oudere broer aanwezig was. Deze werd ge sommeerd te gaan zitten, maar daar dacht deze niet aan. Beide vrouwen gingen weer aan het gillen en daar door werd waarschijnlijk hun jong ste broer die al op bed lag, wakker en hij ging kijken wat er aan de hand was. Bij zijn komst lieten de jongemannen de vrouwen los en verlieten snel de woning. Buiten de woning heeft kennelijk een derde man in een auto met draaiende mo tor staan te wachten, want die auto reed zonder lichten snel weg. De overvaller hebben verder niets gezegd, De hevig geschrokken da mes hebben geen letsel opgelopen. De bedoeling van de overvallers is niet duidelijk geworden omdat er niet gedreigd is of wat dan ook ge- eist is. De ene overvaller had een zwart gebreide muts met pluim op en hpd een zonnebril op en was siank, de ander was wat kleiner, een bol gezicht en lange blonde haren. De ene had een donkere en de ander een beige jekker. Het door de re cherche ingesteld onderzoek heeft tot op heden nog geen resultaat op geleverd. Indien er eventuele getui gen zouden zijn welke rond dat tijd stip een verdachte auto hebben ge zien in de buurt van de boerderij van de familie Bom, dan worden zij verzocht kontakt op te nemen met Venrays politie. De politie werd nog enigermate in haar werk belemmerd, omdat vanuit de boerderij van de familie Bom eerst hulp kon worden inge roepen toen zij hun buren op de hoogte hadden gebracht van de overval. De familie Bom heeft niet de beschikking over een telefoon. Uit het door de Venrayse politie ingesteld onderdzoek en mede door een binnengekomen tip, werd de mislukte overval, gepleegd in de late vrijdagavond bij de familie Bom aande Steegse Peelweg opge lost. Maandagavond werd een drietal inwoners van Venray aangehouden. Die aanhouding geschiedde, voor wat twee van de daders betreft, op verzoek van de korpschef van Ven rays politie door de Koninklijke Ma rechaussee van de brigade Venray en door de rijkspolitie van Horst, daar een van de daders militair was en de andere op een camping te Meerlo verbleef. De leeftijden van de daders zijn 18, 19 en 22 jaar. De drie daders zijn ingesloten en in verzekerde bewaring gesteld. Het onderzoek wordt nog voortgezet. Bromfiets- bestuurster licht gewond De 33-jarige autobestuurster P. J. uit Venray rede over de Westsingel en wilde bij de kruising rechtsaf de Kempweg oprijden. Maar onvol doende opletten was mogelijk oor zaak dat de auto in botsing kwam met de bromfietsende 18-jarige mej. J S. uit Venray, die op die kruising rechtdoor wilde rijden. De brom fietsbestuurster werd gewond over gebracht naar het ziekenhuis, maar kon na behandeling naar huis wor den vervoerd. Licht gewond De 25-jarige P. B. uit Horst reed met zijn auto over de Castenrayse- weg. Ter hoogte van de Tunnelweg kwam plotseling een 8-jarig meisje vanuit een inrit met haar fiets de weg op. De bestuurder kon 'het meisje niet meer ontwijken. Met diverse verwondingen werd het meisje naar het ziekenhuis vervoerd maar kon later weer naar huis wor den overgebracht. Ongeveer zestig dames en heren hebben dinsdagavond met 'n enorm enthousiasme en een grote inzet deelgenomen aan de selecta epnoeven voor de deelname in januari a.s. aan. het N.C.R.V.-Stedenspel Van de zijde van het organiserend comité hoorden we, dat de uitein- delijke keuze van de leden van het sportteam bijzonder moeilijk zal zijn. Maar men is er wél van over tuigd, dat er straks een zeer accep tabele groep dames en heren uiit de bus zal komen, die Venray op waar dige wijze zal vertegenwoordigen in de televisi est rijd tegen Oldenzaal. De 20-jarige J. Driessen uit Oirlo en de 20-jarige A. Lips uit Rijswijk zijn vrijdagmorgen vroeg om het leven gekomen bij een verkeersonge val in Garderen. Ze reden mee in een auto waar van de bestuurder in een S-bocht de macht over het stuur verloor. De bestuurder en een derde passagier liggen ernstig gewond in het zieken huis te Apeldoorn. De militairen waren gelegerd in de Generaal Ma joor Kootkazerne in Garderen. Maandag had onder grote belang stelling en met militaire eer de be grafenis van J. Driessen plaats te Oirlo. Het college van b. en w. heeft de opdracht gegeven tot het laten ma ken van een nieuwe studie voor het bestemmingsplan Oirlo. Het is na melijk twijfelachtig of het huidige bestemmingsplan nog voldoende ca paciteit biedt om de woningbehoefte van Oirlo tot 1984 te dekken. Om er van verzekerd te zijn, dat in de woningbehoefte van Oirlo te allen tijde zal kunnen worden voor zien, zal een nieuw bestemmings plan noodzakelijk zijn. Daarvoor zal een nieuwe studie 'moeten worden gemaakt. In verband met het uitbreiden/ wijzigen van haar inrichting heeft de fa. Lucassen, Albionstraat te Leunen een nieuwe, de gehele in richting omvattende hinderwetver gunning aangevraagd. Deze zou moeten gelden voor het depót van diverse soorten gas, de reperatie- werkplaats en servicestation, op slag en verkoop van vuurwerk en het detailhandelsbedrijf. Mede als gevolg van de ingeko men bezwaren van omwonenden hebben b. en w. besloten onder be paalde voorwaarden de vergunning voor de opslag en verkoop van vuurwerk alsmede voor- een repe- ratiewerkplaats annex servicesta tion te verlenen. De gevraagde vergunning voor zover zij betrekking heeft op het in depót houden van diverse soorten gas wordt door het college van b. en w. geweigerd. In zijn overwegingen gaat het col lege er van uit, dat de aan te hou den afstand van de gasopslag tot aan de erfscheiding minstens vijf meter dient te zijn .Het gasdepöt grens echter aan de erfscheiding waardoor niet aan deze eis kan wor den voldaan en gevreesd moet wor den voor gevaar, schade en hinder van ernstige aard. koningsschieten Het St. Theobaldusgilde uit Over loon viert op zaterdag 5 juli en zondag 6 juli het feest van haar patroonheilige en van de parochie. Zaterdag 5 juli zal er koning wor den geschoten, 's Morgens zal men beginnen met het blazen van de re veille op enkele punten in het dorp. In de namiddag zal men door de straten trekken om dan naar de Bossenhoek te gaan voor het ko- ningschieten, dat een hoogtepunt is van dit feest. Het gilde verwacht ook nu weer veel belangstelling van de inwoners om dit eeuwenoude gebeuren weer mee te maken, in de prachtige bos sen van Overloon. Het koningschieten zal om 17.00 uur aldaar aanvangen, wat ook dit jaar weer een spannende belevenis zal zijn, omdat weer verschillende leden het fel begeerde koningschap willen veroveren. Ook de dames van de gildebroe- ders en de drumband zullen op een boom schieten. Na het bekend worden van de nieuwe koning zal men terug trek ken naar de Lindenboom in het dorp om er weer de traditionele schoten in te lossen, ten teken dat het gilde weer een nieuwe koning heeft. Dit zal uiteraard met losse flodders gebeuren. Vanaf het Gildehuis zal men de nieuwe koning gaan afhalen met de koningin, waarna bij het Gildehuis de tradtionele ceremoniën zullen plaatsvinden, o.a. het overvendelen en aanbieding van de erewijn. Hierna wordt iedereen in de ge legenheid gesteld om het nieuwe koningspaar te feliciteren. Ondertussen zal als vanouds de jeugd van Overloon weer getrak teerd worden. Zij die nog op de ba sisscholen zitten worden dan ook verzocht naar het Gildehuis te ko- Zondag 6 juli zal er een H .Mis worden opgedragen met Gilde-eer voor de levende en overleden Gil- debroeders. Het Gilde hoopt weer op een paar mooie dagen, niet alleen voor het Gilde, maar voor alle belangstellen den. VOOR VLUGGE BESLISSERS winkelwaarde 4,25 bij aankoop vanTWEE STUKS Alleen bij: B. en w. hebben de P.L.E.M. op dracht gegeven een van de twee lichtpunten op het dorpsplein te Merselo volgens het nachtrooster te laten branden. Gebleken is, dat de fietsenstalling op dit plein intensief wordt gebruikt door bezoekers van het jeugdhuis, dat tot 1.00 uur is ge opend. De gemeente komt hiermee tegemoet aan een verzoek van de dorpsraad Merselo. Met ingang van 1 juli 1980 gaan de uitkeringen krachtens de Alge mene Ouderdomswet en de Algeme ne Weduwen- en Wezenwet als volgt omhoog: AOW bruto per maand Gehuwden van 1.414.23 - 1.449,75 Ongehuwden v. 983,82 tot 1.009,65 AWW bruto per maand Weduwen met kindereo van 1414,23 tot 1449,75 Weduwen zonder kinderen van 983,82 tot 1.009,65 Wezen tot 10 jaar van 314,82 tot 323,08 Wezen 10 t.m 15 jaar van I 472,23 tot 484,63 Wezen 16 t.m. 26 jaar van 629,64 tot 646,17 Tevens zullen de inhoudingen (loonbelasting, ziekenfondspremie, AWBZ-bijdrage) wijzigen. De betaling van de verhoogde be dragen zal plaatsvinden in de maand juli. De berekening wordt vermeld op het betalingsstuk. De vakantie-uitkering waar van de uitbetaling eenmaal per jaar in de maand mei plaatsvindt over de verstreken twaalf maanden zal vanaf 1 juli j.l. per maand be dragen: voor gehuwde AOW gerichtigden en voor weduwen met kinderen 103,74 voor ongehuwde AOW-gerechtigden en voor weduwen zonder kinde ren 72,62 voor wezen tot 10 jaar 23,23 voor wezen van 10 t.m. 15 jr 34,85 voor wezen van 16 t.m. 26 jr 46,47 Van de zijde der uitvoerings organen wordt bij deze gelegenheid tevens, ter voorkoming van teleur stelling, de aandacht van belang hebbenden gevestigd op de wette lijke mededelingsplicht. Deze houdt in, dat men van elke wijziging in de omstandigheden, die tot verlaging of intrekking van het pensioen of van de uitkering kaji leiden, binnen 14 dagen schriftelijk kennis dient te geven aan het or gaan, dat de uitkering heeft toege kend (Sociale Verzekeringsbank of Raad van Arbeid). 1 Dit kan onder meer gelden wan neer de echtgenote van een AOW- gerechtigde overlijdt, wanneer de gepensioneerde gescheiden van zijn echtgenote gaat leven; wanneer een weduwe met AWW-pensioen her trouwt of niet langer een ongehuwd kind beneden 18 jaar heeft. Te veel betaald pensioen kan wor den teruggevorderd: als de pensioengerechtigde zijn mededelingsplicht niet is nage komen; als hij onjuiste inlichtingen heeft verstrekt; als hem duidelijk moet zijn, dat hij te veel ontving. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Brögger, S. Crème fraiche. Auto biografie van de Deense voor vechter van een vrije seksuele moraal voor de vrouw. Ccokson, C. Mary Ann van huis. (fam) Hassel, Sven. Gestapo. De beleve nissen van een Duits soldaat uit een strafbataljon eerst aan het Russisch front, later bij de GeSta- po in Hamburg, (oorl) Legrand, I. Romantiek aan het En gelse hof. Twee adellijke schotse zusjes raken betrokken bij de po ging die een prins van het huis Stuart dc.it om in de 18e eeuw de Engelse troon te heroveren, (hist) Lovesey. P. Wassen beelden. Een in ■het Victoriaanse Engeland ter dood veroordeelde vrouw wacht in haar cel het voltrekken van haar vonnis af, terwijl een politieman probeert haar onschuld te bewij zen en de beul zaken doet met madame Tussaud over een beeld van hem en de moordenares, (det) Ooms, J. W. Ieder heeft zijn eigen dromen. Drie romans met protes tant-christelijke inslag alle spe lend in de Alblasserwaard. (str) Reen, T. van. Katapult. Een dag en een nacht uit het leven van de le den van een moederloos gezin, die weinig kontakt met elkaar hebben. Verrette, J. De kroon van de hart stocht. De liefde van een jong vorstenpaar in het Oude Egypte lijkt niet op te wegen tegen de in triges en het geweld die het wel zijn van hun volk bedreigen. Walker, Alice. Meridian. Een in tegere jonge negerin zoekt op haar manier een weg naar de in tegratie van blank en zwart in de jaren 60, de tijd, waarin in het zuiden van de Verenigde Staten de strijd om de burgerrechten hevig woedde. Weldon, F. Praxis. Het levensver haal van een vrouw van deze tijd die eenvoudigweg probeert te le ven met de dingen die op haar pad komen. van 23 t.m. 29 juni 1980 Gele helm nr. 087678 NL 214; Fototoestel met tas, merk Beirette; Dames portemonnaie rood, inhoud 3 x 10,—, 2 x 25,— en 3,45 aan kleingeld; Goudkleurige polshorloge met romeinse cijfers, merk Pontiac, horlogeband is gemaakt van grove ringen en is ook goudklerig; Voor 54,wisselgeld, bestaande uit enkele guldens en de rest kwartjes en stuivers; Grijs z.g. „siepers" kat je ongeveer 2 maanden oud; Heren- bril, donkere glazen, metalen mon tuur. Zaterdag 5 juli a.s. organiseert buurtvereniging St. Jozef haar jaar lijkse kinderuitstapje. De reis gaat ditmaal naar Rijswijck. We vertrek ken om half 9 's morgens vanaf de Hoge Beek. We hopen dat het weer meewerkt en wensen allen een prettige dag. J. M. L. Beckers Huisarts Julianasingel 11 Venray van 5 t.m. 20juli Waarneming door de artsen: Schmeetz, Vercauteren, De Vocht en Corver ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen TH. VAN THIEL Patersstraat 30 - telefoon 81887 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Corver, Ver cauteren. De Vocht en Schmeetz P. F. Corver Oostingel 6, Venray, tel. 81393 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; "s middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. I. CUPPEN ■telefoon 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag, van 9 tot 10 uur. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuüpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervborterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 Aan het Moller-Instituut te Til burg slaagde onze dorpsgenoot Lèon Staal voor leraar economie. Aan de Kath. Mavo „de Kolk" slaagden voor het diploma Mavo-4 de volgende kandidaten: Andie de Bas, Venray; Johnny Claessens, Ysselsteyn; Ank Coppis, Venray; Truus Comelissen, Leunen; Lies Jenneskens, Heide; Wennie Martens, Venray; Yvonne v. d. Pasch, Meerlo; René Voorstan, Ven ray. Aan de Sociale Akademie te Eindhoven slaagde voor maatschap pelijk werkster mej/ L. Dupont. PROGRAMMA VAN VRIJDAG 4 t.m. 11 JULI 1980 Zaterdag 5 juli: 17.00 L.D.T. zaalv. vr. 18.00 Sdhelbergen zaalv. vr. 19.00-20.00 Boom zaalv. vr. Woensdag 9 juli: 19.00 Rank Xerox zaalv. vr. 20.00-21.00 SV Ysselsteyn zaalv.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3