MENIGINGSNIEUWS cav27mc L.V.B. VENRAY DTERPENIE11WS JÜM MERSELO Venray Renteloze lening voor bouw van sportkantine te Ysselsteyn PROGRAMMA GILDEFEESTEN TE OVERLOON Venrays Mannenkoor St. Pe\^S Beroep op de bevolking De Sport- BHvan Triumph O.L. Vrouwe Gilde Holthees POLITIEK JONGEREN-CAFE PEEL EN MAAS JONGEREN HUISVESTING VENRAY Donderdag 26 juni om 19.30 repe- ie in de Buggraaf voor 't gehele or. A.s. zondag komt Marjon Lam- iks naar Venray om samen met s koor te repeteren. Aanvang ■rmoedelijk om 17.00 uur) en iats van repetitie wordt a.s. don- rdag bekend gemaakt op de repe- ie. De repetitie van 11 uur komt dan vervallen. )e vakantie voor ons koor is op 24 en 31 juli. onderbroken door traditionele fietstochtje naar in Geysteren op maandag 21 fcfmelden uitsluitend bij dhr. H. Jmmans, tel. 82687 of de Burg- haf 81244 riderdag 26 juni: (0.00 repetitie harmonieorkest ndcrdag 3 juli: iO.OO repetitie harmonieorkest jaarna vakantie tot donderdag l augustus. VERDERE AKTIVITEITEN indelijk, doch dringend verzoek data te reserveren!" :rdag 6 sept.: ptoe Venray '80 idag 7 sept.: ïstival te Oirlo. 12.30 uur. jode 12 t.m. 21 sept.: lering 120-jarig bestaan Euterpe, ndag 22 sept.: idio-opname TROS i.v.m. radio- rogramma Tourja, tournee van- St schouwburg te Venray - 19.00. idag 5 oktober: cstival te Leunen 12.30 uur. onderdag 3 juli is de laatste re- tie voor de vakantie. Gestart ■dt weer op donderdag 7 augus- LEERLINGENOPLEIDING: ndcrdag 26 juni: 18.30-19.30 repctie jeugdhampnie ir. Verstegen lit is de laatste repetitie voor de vakantie. Lessen: De lessen van mijnheer n Els zijn tot en met 19 juni. De sen van mijnheer van de Broek mijnheer Lucasscn zijn tot en 26 juni. Repetities jeugdorkest: De laat- repetitie is op donderdag 26 juni. Het jeugdorkest start weer in de ■k van 14 augustus. Examens: De jongens en meisjes die dit jaar /ember) examen willen doen gen in de vakantie huiswerk Hot is wel zeer belangrijk dat .e tijdens de vakanti® regelmatig Jft oefenen! Iet huiswerk wat je mee krijgt laat uit theorie en oefeningen w de praktijk. Na de vakantie et iedereen die op examen wil in er geval de toonladders van bui- kennen en het keuzewerk vol- endo kunnen spelen, togenen die dat niet kunnen mo- niet op examen, ia de vakantie beginnen we dan met theorielessen. Iedereen dan het theoretisch gedeelte ed doorgenomen hebben. Het ekje met de theorie en de prak- k krijg je op de laatste lesdag n na r huis. Nog even goed volhouden voor de ltste loodjes en dan fijn vakantie DRUMBAND: jiowel junioren als senioren: va- kntie tot nadere berichten via dit ■dere aktiviteitenzie harmonie- jAfmelden harmonieorkest bij de iaris - telefoon 80225. jeugdle- i bij de heer Raedts, tel. 82.803 en nband bij de heer van Els. tel. 14. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wtf ook nog aan de oud- lier-aktie .Breng donderdagavond oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge- nd van 11.00-12.00 uur. Kopy voor de volgende uitgave n harmonieus inleveren bij de :er Beterams, Dr. Poelsstraat 22. Het Jachthoorn- en Trompetten- >rps St. Petrus Banden staat weer >or een druk weekend. Afgelopen week was het een op- den bij de intocht van de Wan- Ivierdaagse en voor zaterdag en ndag is het een optreden in Over- on en Meerlo. Zaterdag 28 juni vertrekt het rps vanaf de LTS om 18.00 uur iar Overloon en zondag 29 juni n 13.45 uur naar Meerlo. Agenda: Vrüdag 27 juni: om 18.30 voor alle alten en so pranen: om 1915 voor alle tenoren en bassen. om 15.10 Hoogmis in de Paters- Zondag 29 juni: kerk. Maandag 30 juni: om 19.00 voor alten sopranen tenoren bassen (Frankrijk-gan- gers). Dinsdag 1 juli: geen reptitie. Woensdag 2 juli: om 19.00 voor alten sopranen tenoren bassen (Frankrijk-gan- gers). Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104 Venray, tel. 81690. Rijbeurten Blitterswijck: vrijdag 27 juni: hr. Jochyms, J. Franssenstraat 6 Blitterswijck. zondag 29 juni: hr. Rötjens. Past. Verheggenstraat 20 Blitterswijck. maandag 30 juni: hr. Kengen, Maas- heseweg 67 Venray. woensdag 2 juli: hr. Manders. Eifel- laan 14 Venray. Algemeen: Zo vlak voor de Frankrijk-reis moeten we er uiteraard nog een schepje bovenop doen. Daarom voor hel gehele „Frankrijk-koor" repe titie op maandag en woensdag. Zorgt iedereen ervoor aanwezig te zijn? Zondag de laatste Hoogmis vóór de vakantie. Iedereen present? VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 1 juli 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Petrus Bandenschool, Dr. Poelsstraat. Indien U verhinderd bent dan ge lieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen. Kolweg 3. tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7, lel. 86159. OUD PAPIER De container wordt geplaatst in de Houten Hoek en wel op 1 juli na 16.00 uur tot 2 juli 12,00 uur. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 19.00 uur Bijeen komst voor de deelnemers. Vertrek 11.00 uur bij Boschveldcollege. Bij zeer slecht weer gaat het niet door. DAMESKOOR Woensdag 2 juli a.s. repetitie voor het hele koor in de school „De Essel". Dit is de laatste repetitie voor de zomervakantie, Na de kermis, op 13 augustus, beginnen we weer. U kunt hierover tijdig informatie vinden in Peel en Maas. Donderdag 10 juli zingen we om 14.00 uur in de Paterskerk, tijdens een huwelijksdienst, Allen een fijne, zonnige vakantie toegewenst. Als U op reis gaat: een behouden thuiskomst. Zoals iedereen ondertussen wel zal weten is er a.s. zaterdagavond vanaf 7 uur weer een geweldige dis co-avond in het wijkgebouw van het Brukske voor de jeugd van 12 tot 16 jaar. Aangezien de vakanties weer voor de deur staan, is het de laatste keer van dit seizoen. Maar niet getreurd, op 26 juli beginnen we al weer met het nieuwe seizoen, waarin we een compleet nieuwe discotheek zullen krijgen en een grandioze nieuwe be huizing in het nog te openen wijk gebouw. Dus alle discofans, tot a.s. zater dag voor de laatste disco-happening van dit seizoen. Dinsdag 1 juli organiseert de L.V.B. een fietstodht bij goed weer. Bijeen komst 13.45 uur aan de Paterskerfc. van 13.00 tot 23.30 uur help comeo helpen Vierdaagse Allereerst alle deelnemers aan de avondvierdaagse in Venray, van harte geluk gewenst met het beha len van de le prijs, een mooie aan winst voor onze prijzenkast. Vrijdag 27 juni: Een gezellige avond voor iedereen van 12 t.m. 15 jaar van 7 tot 10 uur. Zaterdag 28 juni: Overdag Heitje voor een karwei tje voor de jeugd van 12 t.m. 15 jr. 's Avond van 8 tot half 1 geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Zondag 29 juni: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Maandag 30 juni: I.v.m. de kermis zijn we ook van avond geopend voor iedereen van 12 t.m. 15 jaar, van 7 tot 10 uur. Dinsdag 1 juli: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. ALTERNATIEF TEKENFESTIVAL Fugitive, een niet-commercieel filmverhuurbedrijf, heeft een aantal prima tekenfilmpjcs, die erg ko misch zijn, knap maar heel simpel in elkaar gezet én, wat inhoud be treft, een kritisch ondertoontje. Een aantal van deze flimpjes draaien op vrijdagavond 27 juni in OJC Free Wheelin. Hoenderstraat 10 Venray; o.a. Motormania - Brain wash - Zelfportret - Hoofd - Wij willen het niet weten. Een korte beschrijving van één filmpje: „Cubemeneube"twee blok jes komen tot leven, een mannetje en een vrouwtje, hun vormen ver anderen, ze ontmoeten elkaar en hebben elkaar lief. Er komt een nieuwe generatie, die vecht en oor log voert totdat een blokje over blijft. De films draaien vanaf 21.00 uur in de nieuwbouwruimte van Free Wheelin en de enlree 2 piek. DE B.D. BAND IN FREE WHEELIN Ter afsluiting van het Live-optre denseizoen organiseert Free Wheelin a.s. zaterdag een concert van de Arnhemse formatie The B.D. Band. Deze groep met een achtman ster ke bezetting speelt een eigentijdse sound die aangepast is aan de he dendaagse stromingen. Er zitten verschillende stromingei^ in verwe ven van funky-rock tot verkapte jazzy-achtige swingende muziek- interpretaties. De leider van de band is Bert Da- mink, die de afgelopen tien jaar zo'n enorm scala aan verschillende mu zieksoorten heeft geproduceerd dat een avond vakwerk te verwachten is. Hij brengt een keurkorps aan musici mee, t.w. diverse blazers, bassist, pianist, percursionist en een drummer. De aanvang is 20.00 uur en de prijs maar 2.50. Hoender straat 10, Venray. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO De vakantie staat weer voor de deur. We hopen dat jullie allemaal met goede uitslagen thuis komen, want dat verhoogt alleen maar de vakantievreugde. Ook de begeleiders van de Disco zijn aan vakantie toe, vandaar dat er een disco per maand uit zal val len in juli en augustus. Maar aller eerst is er zaterdag nog een gran dioze disco, waarin een aantal sing les zullen weggegeven worden. Kom maar met je vriend of vriendin en we maken er met z'n allen een ge zellige boel van. We draaien vanaf 19.30 tot 22.00 uur, entree 1, Van de leiding zullen de volgende personen aanwezig zijn: Elly, Marie- José, Anja, Peter-Paul en Harrie. Voor de rest zorgen Bram en Frens- ke. Tot ziens in wijkgebouw den Hoen der, Ursulastraat 2 te Venray. SCHUTTERSGILDE „ST. ANNA" Zondag 6 juli is dan al weer de laatste van de 8 zondagen van het kampioen schieten. In tegenstelling tot de andere zondagen is het schei ten dan 's middags. De aanvang is 14.00 uur. De stand na 7 zondagen is als volgt. Dames pnt. 1 N. Willems 35 2 W. Linders 34 3 N. Willinga 30 4 C. Riteco 28 4 J Rijnders 28 6 G. Swaghoven 26 7 M. Rongen 22 8 N. Malta 20 8 A. Camps 20 10 L. Janssen 19 11 C. Arts 15 12 A. Verhees 12 Heren: 1 H. 1 F. 3 W. 4 J. 5 M 6 H. 6 P. 6 J. 9 R. 10 H. 10 J. 10 P. 13 P. 14 J. 15 F. 15 G. 17 T. 18 H. 19 G. 20 G. 21 B. Janssen Barends Rongen Willems Hendriks Swaghoven v. d. Broek Beckers Kreemer Vermeulen Peelers Vollenberg Willinga Janssen Boogers Rijnders Zagwijn Rongen de Mulder Jacobs Philipsen A.s. zondag is de \tajc Gildedag in Overloon. Alle leden worden in uniform om half 12 in het gildehuis verwacht. Wij hopen op de komst van alle leden. Afgelopen zaterdagwerd er een voetbalwedstrijd gespeeld tussen twee verenigingen van café „de Peelhaas" De wedstrijd FC de Peel- haasSchuttersgilde St. Anna werd door FC de Peelhaas met 13-4 ge wonnen. hour descomité afd. Venray De kollekte die van 16 t.m. 21 juni j.l. gehouden werd t-b.v. het Lour- des Liefdewerk in de gemeente Ven ray, is een groot sukses geworden. De opbrengst van deze kollekte be draagt ruim 8.000,en dat bete kent, dat er nu al van verzekerd zijn, dat volgend jaar minimaal tien zieken een gratis Lourdes-reis kan worden aangeboden. Maar deze aktie zou zeker niet dit succes hebben opgeleverd als we niet de beschikking hadden gehad over ruim 80 kollektanten/trices, die we dan ook heel hartelijk dan ken voor hun grote inzet. Datzelfde geldt voor het werkcomité, dat deze aktie ptrhktueel voorbereidde. Bij deze kollekte is opnieuw ge bleken dat het Lourdes Liefdewerk in Venray een begrip is geworden. Dankbaarheid dan ook jegens allen die deze kollekte voortreffelijk steunden. En last but not least, dank aan het gemeentebestuur van Ven ray dat ons in de gelegenheid stel de deze kollekte te mogen houden. Het is mogelijk dat U niet thuis was toen een onzer medewerkers bij U aanbelde, maar dat U toéh nog mee wilt doen. Dat kan, door een bijdrage te storten op rek. nr. 1739 06.958 t.nv. Lourdescomité afd. Venray bij de Rabobank te Venray. SEPTEMBER-BEDEVAART Van 8 tot en met 16 september wordt de 90e Limburgse Bedevaart naar Lourdes gehouden. Voor deel name aan deze bedevaart kan men zich vanaf heden opgeven bij dhr. G. Philipsen. Goudsmidstraat 42. tel. 83575. Bij inschrijving dient 100, te worden betaald. Het restant van de kosten kan op een later tijd stip middels een accept-girokaart worden overgemaakt naar de admi nistratie van de Limburgse Bede vaart te Maastricht. KINDERBEDEVAART Van 12 tot 19 oktober is de drie jaarlijkse Kinderbedevaart naar Lourdes, Tien kinderen uit de ge meente Venray zullen aan deze bedevaart kunnen deelnemen. Men kan nog kinderen opgeven in de leeftijd t.m. 11 jaarbijij dhr. G. Phi lipsen Goudsmidstraat 42, tel. 83575. Naast kinderen kunnen ook volwas senen deze bedevaart meemaken. Men kan voor de september- of oktober-bedevaart boeken voor een vliegreis. Alle gewenste inlichtingen worden U gaarne verstrekt door dhr. G. Philipsen Goudsmidstraat 42 tel. 83575. >n> Hoi, Zo, de proefwerkweek zit er weer op. Nog even de boeken inleveren en het rapport ophalen, kortom, ik heb vakantie en dus veel tijd om weer een heleboel te regelen voor de N.J.N. Ik zal maar meteen be ginnen met de vraag of jullie (E.L's) je exprom en excursieformulieren in willen leveren. Dit laatste vooral omdat de gegevens (met betrekking tot de- natuur) in het vervolg ook naar het wetenschappelijk archief van Staatsbosbeheer in Utrecht gaan. Toen ik het verzoek van SiB.B. kreeg om N.H. gegevens in te sturen heb ik dit als agendapunt op een A.B.V aan de 'mede-bestuurs mensen voorgelegd. Zij stemden er mee in en aldus gaan vanaf komend weekend ook de N.H. gegevens van N.J.N. Venray naar S.B.B. in Utrecht Ik neem aan dat ook ieder een de kampioen heeft gekregen en ik verwacht dat het ook niet meer zo lang duurt voordat onze goede, ouwe, trouwet prachitge, geweldige, boeiende, overvolle Jeneverbes uit komt! Zo, dat was weer een klein praat je, nu volgen de excursies voor zondag 29 juni: Vrijdag 27 juni: Hupsavond in het hol. Aanvang 20.00 uur. Zondag 29 juni: Maasheggen- excursie o.l.v. Henk. Bij gebrek aan belangstelling gaat Henk door met het succesise-onderzoek in de Bos- huizer bossen. 8.00 uur. Zondag 29 juni: Een water- onderzoek door Huub. Wat er gaat gebeuren en waar hoor je zondag wel van Huub. 8.00 uur. Zondag 29 juni: Peelexcursie o.l.v. Boena. De hele natuur wordt op deze excursie bekeken (vogels, planten, insecten, enz 9.00 uur. Hoi, Roger. A.s. vrijdag 27 juni om 20.30 uur in hotel De Burggraaf: Open ver gadering. We kunnen er niet onderuit, we werden' dus toch een „echte"' ver eniging met alles erop en eraan. Bijna zijn we een „rechtspersoon lijkheid". Na overleg en eventuele korrektie van de statuten door de aspirant-leden kan de notaris de volgende week zijn handtekening plaatsen. A.s. vrijdag krijgt iedereen een kopie, alsmede een kopie van het (voorlopige?) huishoudelijke regle ment. Het lijkt wat saai, maar dat valt best mee want tenslotte draait toch alles om je „bakkie". Kom maar allemaal, er slaat nog veel meer op de agenda. w Tien stations van de C.A.V. heb ben de Avondvierdaagse begeleid. Er werd gewerkt op kanaal 9. Dit was gewoon nodig, zó kon er steeds snel gehandeld worden. Aan een s.o.s. oproep werd snel gehoor ge geven, waarna de ambulance uit rukte. De gewonde was geen wan delaar. C.A.V.-er Pascal slaagde erin een uitgebroken paard te vangen en te kalmeren. We vonden het fijn de wandelsportvereniging van dienst te zijn en de volgende keer staan we natuurlijk weer tot hun beschik king. Onze excuses aan de Matador (Gommans, Oirlo). Deze stond vorige week niet bij de prijzenbeschikbaar- stellers van de vossenjacht d.d. 8 juni vermeld. Verrassing! Delta Charlie (van Erp) heeft een bak kado gedaan. Wat we er mee doen is neg niet bekend. Hoei, tot vrijdag. boekhandel van den munchhof is ooit dinsdags de gehele dag geopend De komende twee weken gaat de voetbalclub Ysselsteyn een beroep doen op de bevolking, om middels een renteloze lening de financiën bij elkaar te krijgen voor de bouw van een kantine bij het sportpark De Vlies. De voetbalvereniging weet zich bij deze plannen gesteund door de Korfbalclub en de Tennisvereniging, welke zijdelings ook van deze ge plande accommodatie kunnen profi teren. Het vorig jaar, bij het 50-jarig bestaan van de voetbalvereniging, kreeg men de „opdracht" voor een kantine te gaan zorgen. Dat heeft men gedaan. Alle vergunningen om te mogen bouwen zijn aanwezig. Maar de gelden zijn nog niet com pleet. In het subsidiebeleid van de gemeente is geen plaats voor een extra bijdrage. Wel krijgt men een subsidie van de Nederlandse Sport Federatie uit de lotto- en toto- pot van 24.000,De voetbal club heeft ook een kantinefonds, waar momenteel 36.000,in zit. Door samenwerking met de plaatse lijke aannemers en door de volledige arbeidsinbreng van de leden van de voetbalclub denkt men voor 103.000,te kunnen besparen c.q. in te brengen. Bij elkaar al een bedrag van 163.000Maar straks als alles klaar is, heeft de kantine een in- vesteringswaarde van 244.000,—. Men komt dus 81.000,in de fi- nancièring tekort. Mede omdat de drie sportvereni gingen van Ysselsteyn samen 350 le den beneden de 21 jaar tellen en dus feitelijk elk gezin welhaast lid. is van een sportvereniging pro beert men de komende weken het ontbrekende geld bij de Ysselsteyn- se gemeenschap „los te peuteren". Men heeft hier het dee uitgewerkt van een renteloze obligatielening met een looptijd van 15 jaar. De obligaties die worden aangeboden variëren van 100,tot 1000, Rond de 5500,— wordt elk jaar afgelost, en dat 15 jaar lang. Dat betekent dat iemand die 'n paar honderd gulden „leent" aan de voetbalvereniging, het volgend jaar al kans maakt zijn geld terug te krijgen.... En dan heeft men toch zijn steentje bijgedragen, letterlijk en figuurlijk. In een huis-aan-huis folder is de Ysselsteynse gemeenschap reeds uit voerig ingelicht en aangespoord om aan deze renteloze lening deel te nemen. En, zoals wethouder J. van Oers daarbij in zijn aanbeveling op merkte: indien de mensen uit Yssel steyn zich ergens achter zetten, dan moet het al gek gaan willen ze daar in niet slagen. Vrydag 27 juni: POP-avond met medewerking van de all-round muzikanten „New Fouij", aanvang 20.00 uur. Zaterdag 28 juni: 14.00 uur kinderprogramma m.m.v. Hocus-Pocus. 2 uur durende jeugd- revue met goochelen, buikspreken, clownerie, enz. Optimale bewegings vrijheid en perfekt ondersteunend. De nieuwe Triumph Tri Action DespecialeSport-BH met katoen. Ook voor de meest dynamische en intensieve sporten. Drukt niet, knelt niet, zit als gegoten. '.Imimiih Zaterdag 28 juni zal het tamboer korps van het O.L. Vrouwe Gilde uit Holthees deelnemen aan het Tamboerkorps- en drumbandcon- eours van de Bossche Bond van Muziekgezelschappen. Dit concours zal gehouden worden op het sport park Hemelrasten te Sterksel. Het tamboerkorps van het Gilde dat voor 2 jaar terug is opgericht, zal uitkomen in klasse A 3e divisie. Het korps zal om 16.15 uur optreden voor de juryleden. De bus zal om precies 2 uur ver trekken; de leden met een groot aantal supporters worden om 13.45 verwacht op 't kermisterrein, waar men om 14.00 uur zal vertrekken. Wij wensen het tamboerkorps van het. Gilde vanaf deze plaats alvast veel succes toe. Zondag 29 juni zal 't Gilde-tam boerkorps met de Vendeliersgroep deelnemen aan de Vrije Kring Gil dedag te Overloon. Het Gilde zal om precies half een vertrekken vanaf het Gildehuis. Ook hier wensen wij het O.L. Vrouwe Gilde veel succes toe in de wedstrij den. 17.00 uur: Gemeentelijk Federatief DRUMBANDFESTIVAL m.m.v. al le tambcerkorpsen uit de gemeente Vierlingsbeek. Als gasten zullen op treden: D.S.V. uit Venray en Jacht hoorn- en Trompettenkorps St. Pe trus-Banden uit Venray. 20.00 uur RECEPTIE v.w. 300-ja- rig bestaan van het St. Theobaldus- gilde althans zover is na te gaan. 25-jarig voorzitterschap van de heer M. Janssen en 20-jarig bestaan van de drumband. Hierna „Lustigen Mu- sikantenabend" met Freunde Echo. Zondag 29 juni: GROTE GILDEDAG, 10.00 H. Mis. 12.00-uur Aanbieding Erewijn. 13.00 uur: grote OPTOCHT waar 46 Gildeverenigingen uit Noord- Brabant zullen deelnemen. Massale opmars'met opening. Wedstrijden in vendelen, trommen, schieten, stan daardrijden. Bij het feestterrein di verse kermisattrakties. In de feesttent BEIERSE KAPEL LENFESTIVAL. 's Avonds SLOTBAL in de feest tent m.m.v. „Die Holzhacker Ka- pelle" uit de Rips. Al deze festiviteiten zullen plaats vinden op het Gemeentelijk Sport park „De Raay" gelegen nabij het Oorlogsmuseum. Grote parkeerplaats aanwezig. Ruim 1600 gildebroeders zullen Overloon bezetten op 29 juni a.s. Deze zullen komen met 11 autobus sen en ca.. 330 auto's. Deze 1600 gildebroeders worden als volgt ver deeld Deze bestaan uit: 8 standaardrui- tèrs, waarvan een de H. Martinus met bedelaar zal uitbeelden. Dit is een geweldig mooi spel. 38 cbmmandanten. 418 tamboers met klaroenen. 313 vendeliers. 12 keïzersparen met gevolg. 42 koningsparen met gevolg. 98 zilverdragers. 96 hoofdlieden. 508 overige gildebroeders. 150 personen zullen deelnemen aan de erewijn. Als afsluiting van het seizoen or ganiseren G.D.J.A. Noord Limburg en J.O.V.D. Venlo e.o. op zondag 29 juni as. een politiek jongeren café. Vanaf 20.00 uur is iedereen van har te welkom in „Symphonion", Domi- nicanenstraat 6 te Venlo. Diverse politici van de verschil lende partijen in Noord-Limburg zijn uitgenodigd om met ons van ge dachten te wisselen over aktuele zaken, met name die betrekking hebben op de regio. Twee jongeren van respectievelijk de C.D.J.A. en de J.O.V.D. zullen enkele genodigden een interview af nemen. Naast de C.D.J.A.- en J.OV.D.- leden worden meerdere politieke partijen in Noord-Limburg aange schreven voor deze avond. Het lijkt ons gewoon erg waardevol om ook eens te luisteren naar hetgeen een andere politieke partij te vertellen heeft. We hopen dan ook op een goede opkomst, zeer zeker vanuit de jon geren! uw Venrays weekblad Naar aanleiding van de kraak- aktie aan de Leunseweg is onlangs de aktiegroep jongerenhuisvesting Venray opgericht. Wij zouden onze leden graag op de hoogte willen houden door mid del van de verenigingsrubriek in de Peel en Maas. De aktiegroep heeft zich onder verdeeld in 8 werkgroepen en een koord inatiegroep. De werkgroepen zijn als volgt: handleiding kraakakties in Ven ray inventarisatie lege panden koopwoningenonderzoek alternatieve woonvormen politiek rondom jongerenhuis vesting in Venray bijhouden kraakvoorbereidingsgroep kamerbemiddeling kamerwerf- aktie propagandacommissie pubhei- teitsgroep juridische aspekten uitzoekgroep grootkamerfoeheer Eventuele geïnteresseerden kun nen kontakt opnemen met de sekre- taresse Postbus 397 te Venray.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 9