GESLAAGD 2+3zits bankstel Voermans! Germans prijstopper tdppfariy meubelen Een kombinatie van moderne vormgeving en perfect zitkomfort. |aa^ VIERLINGSBEEK BOXMEER PEEL EN MAAS uw weekblad Uit de raadsvergadering van Pater Falco Franken is dinsdag ge laagd voor het examen schoolmuziek an het Conservatorium te Maastricht. Aan de Landbouw Hogeschool te Wa- leningen slaagde voor het kandidaats- xamen biologie Ria Aerts-Loonen uit eunen. Op het op 17 juni 1980 gehouden ex- ra men te Nijmegen slaagde mej. E. fermsen. Mgr. Hanssenstraat 11, Oos- (um. voor het examen Assistente bij 0 |e Motorische Ontwikkeling van de Pa- w enten in de Zwakzinnige Zorg (AMOZ). 177 GESLAAGDEN a BIJ DE LAGERE 1 TECHNISCHE SCHOOL VENRAY Tijdens een goed georganiseerde eestelijke bijeenkomst, reikte voor- itter L. Nelissen aan 177 geslaag- len van de LTS de diploma's uit. »r tuim 90°/o van de kandidaten be is; malden het diploma, een percenta- ;e wat hoog genoemd werd. im Directeur Hijl was er trots op, dat at rijwel alle geslaagden of aan de lag kunnen of verder gaan stude- en. Hij kon nog een verheugende iti aededeling doen, namelijk dat de eslaagdcn in de afdeling Bouw- echniek toch nog perspectief hob- ir len om aan de slag te kunnen. In het nieuwe schooljaar zal Jiet ir antal leerlingen opnieuw groeien, ia u met ongeveer 30, waaronder een al rjjftal meisjes. Het was de examencommissie y' dfs mogelijk om dit jaar twee di- iloma's met het predikaat „lof" uit r e reiken. Voorzitter Hulshof van de Indus- riële Club Venray, voor het eerst ptuige van de uitreiking van de iploma's, wilde gaarne onderstre- en de kontakten tussen LTS en in- ifi ustrie, ook in de toekomst te wil- sn voortzetten. Venrays industrie al steeds behoefte hebben aan goe- e vaklieden. De legpenning met orkondi- r^amens de Industriële 'lub wilde hij gaarne uitreiken aan larccl Vullings voor het bereikte tudieresultaat. tl De heer Kraan van het Veilig- eidsinstituut was gaarne naar 'enray gekomen om mededeling te ld oen dat van de 18.000 leerlingen t elke aan de affichewedstrijd had- d un meegedaan, de Venrayse leer- id rag Martien Verkoyen een derde rijs had behaald Het door hem niworpen veiligheidsaffiche zal iruks de bedrijven sieren. Hij reik- c gaarne het door hem ontworpen n nu gedrukte affiche uit met de laurbij behorende 50 gulden. 11 SCHOOLPRIJZEN «De schoolprijzen en de prijs van "cl oudercomité werden door de espi-etlevelijke klasse-leraren uitge tikt en wel aan Hans Wcys meeh. ichniek enllarryj fyjfien motor- 'oertuigcnleciFiniijk.- 'sjnak Geurts reeg de prijs voor zijn stug door dien. maandenlang geen lessen linnen volgen en nu toch geslaagd. w ïeért van den Munekhof kreeg een orvnlle vermelding welke ook Boi- e Tilakd liarie kreeg speciaal voor lijn aanpassing. iDe heer van de Pasch voorzitter 91 ®n hel oudercomité, bracht de ge- Ék wensen aan de geslaagden over, mar ook dank aan direktie en lc- wren. Antwan Hawinkels sprak woorden an gelukwens en dank namens de eerlingenraad Ondanks al deze sprekers kreeg loorzittcr Nelissen het toch nog h ,aa r om binnen de 60 minuten, niet Heen de 177 geslaagden hun hand- ekening te laten zetten maar ook He sprekers aan het woord te laten omen. En dat namen én de geslaag- en èn de ouders hem niet kwalijk. El record van binnen het uur bleef ok eze keer bewaard. GESLAAGDEN 1980 li Mechanische techniek: latty Bonants. Venray; René Gaal, ^enray; Ton Hellegers. Ysselsteyn; fenri van Helmond, Venray; Vin ent Herben, Venray; John Ingen- las, Venray; Geert Kersten, Maas- lees; Johnny Meijers, Leunen; Hans 3n Rooy, Venray; Rinie Swinkels, 'Sselsteyn; Johnny Verschuuren, Éunen; Hans Verstraaten, Over- oon; Martien Vullings, Leunen, 'eter Bom, Venray. KI Albers, Maashees; Jan Arts, tips; Peter Arts, Overloon; Harrie 'an Dijck, Ysselsteyn; Sjaak van de k»or, Veulen; Jos Jenneskens, Veu len; Jan Loenen, Vredepeel; Henk 'antiuis, Meerlo; Lou Philipsen, Ys- elsteyn; Hans Smits, Maashees; Villie van Soest, Venray; Hans Weijs, Veulen; Twan Wilmsen, Oos- irum; John Wolfs, Venray. Mohammed Aouay, Venray; Mar ien Cox, Meerlo.. Johan Kreyfelt, Ysselsteyn; Huub Mulders, Veulen; Twan Spee, Oyerloon; Albert Tem- >ong, Venray. itodenbi Elmisrihammadi, Venray; ^ter Jenneskens, Venray; Jackie eurissen, Venray; Gerard Koonings, .eunen; Loek Logister, Venray; Eric reeken, Venray; Boike Tilakdharie, Venray; Stefan Meijer, Venray. Mechanische Techniek C-niveau: Ton Brand, Venray; Anton Frans- sen, Blitterswijck; Antoine Hawin- lels, Venray; Ad Hermus, Venray; <o de Jonge, Venray; Jos Nellissen, feulen; Martien Srijbos, Ysselsteyn; ierry Thiesen, Blitterswijck; Twan 'issen, Venray, Ben Vloet, Overloon; lert van de Water, Blitterswijck. Motorvoertuigentechniek: Peter Alards, Horst; Sjaak Geurts, Ysselsteyn met lof; Marcel Keijsers, Yenray; Hans Kusters, Venray; Fr. Merken. Venray; Frank Nisarali, Yenray; Geert Pijpers, Wanssum; teul Tax, Wanssum; Siebert Wilm sen, Overloon. lans Achten, Oostrum; Loed Arts, Ten ray; Noud Bongers, Lot turn; Willy Camps, Wanssum; Moen ïhandikurmi, Venray; Theo Cur- iiers, Broekhuizen; Mark van Ger- fen, Swolgen; Sjon Gramsen, Wéll; Wiel Hegger, Horst; Harry Hoey- makers, Evertsoord; Chris Janssen, Venray; Gerard Jilesen, Leunen; Peter Litjens, Horst; Geert van den Munekhof, Venray; Mathie Niessen, Grubbenvorst; Vic Rutten, Lottum; Twan van de Ven, Wanssum; Ludi Verstappen, Venray; Henk Verstraa ten, Westerbeek; John Wilbers, Horst; Jan Zanders, Horst. Motorvoertuigentechniek C-niveau: Pieter Evers, Heide; Perry Jakobs, Venray; Theo Krouwel, Venray. Installatietechniek: Michel Beerkens, Venray; Leo Man- ders, Geysteren, Twan Martens Oir lo; Janus Saamena, Venray; Frank Smedts, Veulen; Leon Teunissen, Overloon; Leon Wiegman, Venray; Leo Willems, Holthees; Greg Wilm sen, Oostrum; Jan Stoks, Blitters wijck Theo Clephas, Veulen; Geert Gie- lens, Veulen; Leon Huijs, Sevenum; Marcel Lenssen, Geijsteren; Leon Linders, Sevenum; Rudi van der Putten, Venray; Twan Rongen, Ven ray; Dirk Schatorie, Horst; Hans Swinkels, Oostrum; Henk Verhoe ven, Oirlo; Jan Vermeulen, Oostrum. Bouwtechniek (timmeren); Henk Alards, Venray; Jos Claessens, Venray; Leo Hoex, Oostrum; Twan van Hoof, Merselo; Gcrt-Jan Jacobs, Overloon; Leon Jeurissen, Horst; Leo Loenen, Vredepeel; Frans Mul ders, Venray; Twan Peeters, Vrede peel; Willie Pelzer, Venray; John Schwachöfer, Venray; Martin Spee, Heide; Sraar Tax, Blitterswijck; Wilbert Valckx, Oostrum; Gerry Verkoyen, Wanssum; Henk v. Von- deren. Rips; Wilbert v. d. Vorle, Venray. Jos Alders, Overloon; Willie Fleu ren, Holthees; Albert Fleurkens, Ys selsteyn; Christiaan Peters, Meerlo. Coert v. d. Heuvel, Venray; Harm Kersten, Wanssum; Harm Kleus- kens, Ysselsteyn; Alex Ix>mmen, Wanssum; Selm Nelissen, Oirlo. Bouwtechniek (timmeren) C-niveau: Romeo van Bommel, Maashees; Jos Broeren, Oostrum; Leon Franssen, Venray; Geert Hegger, Merselo; Hans Jacobs, Leunen; Marcel Lens sen, Venray; Paul Litjens, Yssel steyn; Harry Nellen. Heide; Wim Philipsen, Smakt; Guy Stroecken, Overloon; Leon Vissers, Meerlo; Marcel Vullings (met lof), Venray. Bouwtechniek (metselen): Tonny Arts, Venray; Peter van Hoof, Venray, Hans Janssen, Holthees; Pieter Poels, Wanssum; Henk van Tilburg, Holthees; Chris Tissen, Blitterswijck, Gerrit Vullings, Ven ray; Lodewiek Siebers, Venray. Benny Broeren, Oostrum; Henk Claessens. Leunen; Henk Jansen, Venray; Herman van de Laar, Ven ray; Gerald van Meel, Milheeze. Willy Mommen, Venray; Jan Pee ters, Vredepeel; Jos Pouwels, Yssel steyn; Henk Arts, Overloon; Geert Deters, Ysselsteyn; Martien Jans sen, Heide; Twan Jeuken, Venray, Jos Ponjee, Venray; Jeannot Stroec ken, Overloon; Joop Venner, Deur- ne; Hub Weerts, Overloon; Huub Weerts, Overloon. Bouwtechniek (schilderen): Willie Berden, Venray; Marcel van Veen, Venray. Chris Billekens, Evertsoord; Ru- die Hanen, Venray; Martien Ver koyen, Wanssum; Erik Voermans, Oirlo. Kleuren afdrukken Veilig, snel. goedkoop 9*9 f 0.75 9* 13 f 0,90 Alleen gelukte foto's be talen Foto GESLAAGDEN Boschveld College Geslaagd eindexamen 1980 2e periode. Gymnasium-A: Luciën Joppen, Horst; Pieter Theunis- sen, Wanssum. Alheneum-A: Jet Smits, Melderslo; Henny Thijssen, Broekhuizenvorst. Atheneum-B: Gerard Ramaekers, Horst. HAVO.: Hetty Arts, Ysselsteyn, Margriet Brand, Venray. Mariëtte Buise Ysselsteyn; Thea Cox, Broekhuizenvorst; Marcel Cree- mers, Venray; Marie-José Dings, He- gelsom, Carla Driessen, Venray, Mar- gret Gommans, Leunen; Wilmie Harts, Horst; Ronald Kartodirdjo, Venray; Pe tra Keijsers. Horst. GESLAAGDEN „JERUSALEM" Lijst van geslaagde kandidaten VWO 2e periode aan „Jerusalem" Kath. Scho lengemeenschap voor VWO en HAVO te Venray. Atheneum A: Anne Coppelmans, Venray; Marjon Smits, Venray. Atheneum B: Hans van Aken, Swolgen; Anita Cox, Tienray; Mirjam van der Helm, Venray. HAVO: Astrid Bouwmans, Venray; Anita v. d. Broeke, Swolgen; Erik Cremers. Wans sum; Frank Eibers. Venray; Fieke Gie- len. Wanssum; Irma Kateman, Venray; Desirée Kleuskens, Venray; Ben Ko ning, Veulen, Jacqueline Kral. Venray; Ilse van Mil, Venray; Gert de Mulder, Melderslo; Piet van den Munekhof, Horst; Theo Pijpers. Venray; Wilbert Poels, Venray; Henriëtte Reijnders, Geysteren; Willy van Rhee. Venray; Co- lette Rijks. Malaysia; Tonny Scholten, Venray; Hubert van Strien, Bergen (L); Harriëtte Vissers, Vredepeel; Elly Wes ter. Venray. GESLAAGDEN „MARIANUM" Voor de afdeling IHNO: Carina Blewanus, Joke Blqk, Lia Boes- goed. Marlie Brok, Fatima Elmsri. Jasé Fleurkens, Jacqueline Geurtjens, Hen- nie Hendriks. Marian de Kleijne, Fatiha Sedraoui, Isolde Schwachófer. Marjo, Swinkels. Christal v. d. Watering, Hen- nie Jakobs, Wilma Koenen, Lia Lange, Annemie Mulder, Linda Relouw, Gerda Sonemans. Annemie Versteegen, Hei- ma Willems. Voor de afdeling Biologische school: Henk Arts. Conuy Bennmg, Fred van Berlo, Peter Derckx. Ton van Duuren, Petra Gellings, Margaret Hendrix, Caro- la de Hoog. José de Hoog. Anita Huij- sen, Marti Janssen, Will Janssen, Gerda Leeyen, Karei v. d. Linden. Diana Louw- erse. Wim Michels. Martien Peters, Pe ter Reijnders. Doro Salomé, Hans Ver linden. Rebecca van Vught, Harry Wil- lemssen, Thea Wilms, Ellie Wismans, Karin Wolf. Voor de afdeling LEAO: Antoon Achten, Meryem Altunyuva, John Brandligt, Bertime Claessens. Eri ca Klomp, Jan Krouwel, Maria Linders, Marleen Nellen, Ingrid den Otter, José Smits, Agnes Thielen, Karin Willem- sen. Jan Cruys, Paula de Fretes, Mark Janssen. Michael Land, René Rutten, Anja v, d. Heuvel, Peter Thielen, Paul v. d. Vorle, Elly v. d. Zanden, Peter v.d. Bekerom, Henny Bierens, Tilly v. d. Eist, Henny Hanen. Bert Janssen, Bart Keijzers, Peter Kramer, John Lemmen, Mare Litjens, Petra Louvet, Hans Mar tens, Leon Rongen, Pedro Verbruggen, Ger Versleijen, Gemmy Wijnhoven, Pe ter Goossens. Voorde afdeling LHNO: Henrièfte Arts, Ingrid Blaaupot, Jacq ueline Crooymans, Nelly Driessen, Ani ta Engels, Gertie Giezen, Ingrid Gom mans, Joke de Groot, Petra Gijsbers, Liesbeth Jacobs, Els Jeuken. Ria van Kempen, Wilma Litjens, Monique van Meurs, José Nabben, Marian Pouwels. Monique Reintjes, Bertien Sanders. Pe tra Strijbos. Monique Thiele, Annet Thijssen, Petra Thuijls, Felicina Trebini, Jeanne Verbruggen. Anita van Veghel. Tonnie Bouten, Ivonne Cuijpers, Rieky van Dijck, Willy Donders. Anja Ewals, Gea Hendriks. Marjorie Hulleman, Ma- riet van Ooi. Liset Oudenhoven. Karin v. d. Putten, Angelina Siroo, Marieke Waterreus. Marga Deenen. Tiny Bol, Mia Hendriks, Marie-José Janssen, Li- zette Kellenaers, Anita v. d. Laar, Ani ta Leenders, Ingrid Lichteveld, Jeanete van Melis, Ria Peetres, Jolanda Pirlo, Winnie Pirlo. Astrid Poels. Voor de afdeling Inas: Anita Beerkens. Wies Geurts, Mirjam Kelders. Bertie Lensen, Gerda Litjens. Dorrie van Mill, Petra Nellen, Anita Peeters, Annelies Poels. Elly Swinkels, Diny van Vegchel Karin van Velthoven, Annemie Vissers, Wilma Arts, Petra Bie rens. Arda Goumans, Marina v. d. Heu vel. Marian Jansen. Anita Kleeven, Yvon ne Peeters, Petra Vermeulen, Elfriede Achten, Ans Arts, Hans van Baarsen, Jozé Beerkens, Berty Ousters, Sandra Eyzinga, Frank Huwaé. Ria Konings, Gerda Litjens, Tonnie Manders. Petra Teunissen, Ria Verhoeven, Hannelore Achten, Louise Driessen, Marion Frans sen, Marian Hendriks, Lenie Kessels, Annie v. d. Ligt, Marjo Nellissen. Ingrid de la Roij, Diny Thielen, Gerty Weijs, Gonny Zegers, Marja van Dooren, Ma rianne Koopmans. Voor de afdeling Kinderverzorging/ Jeugdverzorging: Ria v d Berg, Majo Bluijssen, Marianne Kallen, Leome Peeters, Petry Rakels, Monique Sauwen, Bernadet Simons, Ine Tacken, Jacqueline Valckx, Miny v. d. Ven, Sjan v, d. Ven, Yvonne v. d. Ven, Els v, d. Brink, Trudy Claessens. Diny Hellegers, Elly Hermans, Vera van Hout, Ans Marcellis, Helmie Verhor- stert, Ina Vermeulen. Voor de afdeling Vormingsklas: Amta Franssen, Annemie Janssen, Mar ja Peeters, Carina Verstegen. In een vrij langdurige vergadering van de gemeenteraad van Vierlings beek werden o.m. de navolgende be sluiten genomen: Aankoop van gronden ten be hoeve van de reconstructie van de Heiweg. Herselsedijk en Haltestraat kreeg de gevraagde medewerking, en de verzekering van het college dat alles zal worden gedaan om het landelijk karakter van de wegen te handhaven en dat ook na de recon structie die wegen beslist geen race banen zullen worden. De raad had verder geen moei te met beschikbaarstelling van een bedrag van 227.180voor de re constructie van de Voortweg. Reeds eerder had de raad voor die recon structie een bedrag van 50.000, beschikbaar gesteld Een lang gekoesterde wens ging in vervulling nu de raad een bedrag van 12.668,beschikbaar afelde voor de aanleg van een voetpad langs de Rietweg te Maas'hees. De raad had geen moeite met de beschikbaarstelling van een be drag van 2.444,voor de afraste ring van het sportpark de Raay te Overloon. Overigens zijn al mensen van de WSW met die afrastering bezig. Voor de inrichting van de nieuwe basisschool te Vierlingsbeek steld/ de raad een bedrag beschikbaar van 9.604,—. De invoering van de school- logopedie in het land van Cuyk werd toegejuicht door de raad. Men had geen moeite met de beschik baarstelling van een bedrag per in woner voor dit jaar van 135 cent. Ook geen bezwaar, dat dit bedrag zal oplopen tot 320 cent per inwoner voor de volgende jaren. De aanleg van een riolering voor de kern van Holthees zal een bedrag gaan vergen van 2.185.000,- en ook daarmede had de raad geen moeite. Wel werd nog getracht om nog enkele panden méér aan te slui ten, maar juist die paar panden ver gen een investering van 4 ton en dat was ook de raad te veel. In to taal zullen in Holthees 99 panden kunnen worden aangesloten. In hoe verre Smakt gelijktijdig zal kunnen worden aangesloten, was nog niet te zeggen. Maar dat behoort ook tot de competentie van de gemeente Ven ray. Als Smakt zal worden aange sloten, is Smakt zuiveringsplichtig aan Brabant. Over een goed jaar denkt men riolering gerealiseerd te hebben. Het aannemingsbedrag van de fa. Heymans is 1.530.000, Wanneer de persleiding zal worden aangelegd naar de nieuw te bouwen zuiveringsinstalaltie in het land van Cuyk is nog niet te zeggen. Tot dan zal er worden geloosd op de Molen beek. (Nu kwamen er geen reakties dat de Molenbeek, nu schoon gewor den door de Venrayse zuiverings installatie, weer egn stinkende riool gaat worden). Lang en breed werd er gepraat over de subsidiëring van het ge meenschapshuis te Maashees, dat weer in de problemen zat. Maar de gehele raad wilde Maashees niet met de lasten laten zitten. Het voorstel van de heer Janssen, om het stich tingsbestuur nog méér te geven dan het voorstel van het college, haalde de eindstreep niet en werd met 6 stemmen tegen verworpen. Nu kan het stichtingsbestuur rekenen op een subsidie van 21.750,en de ge meentegarantie voor een aan te gane geldlening ten -bedrage van 45.000. Geen bezwaar had het college dat over enkele maanden, na een gron dige studie, een andere mogelijkheid onder de loupe zal worden genomen. Het komt niet alle dagen voor dat gemeentebesturen meevallers hebben. In Vierlingsbeek was dat wel het geval. Er was een batig sal do over 1979 ten bedrage van 882.100,Van dat bedrag wilde de raad een bedrag van 550.000,- reser veren voor de aanleg van de riole ring in Holthees. Door het plan om he trest-bedrag van 330.000,- voor welzijnsvoorzieningen te bestem men, haalde mevr. van Duynhoven echter een streep, omdat zij met een krappe meerderheid haar voorstel aangenomen zag daarvan 50.000 gul- GESLAAGDEN Talenpraktikum Onderstaand volgt een opgave van de resultaten van de Spreekvaardig- heldsexamens Engels die onlangs te Venray door de Stichting Talenpracti cum ten behoeve van cursisten en an dere geïnteresseerden werden georga niseerd in samenwerking met de Exter nal Examinations Department van Trini ty College te Londen. De examens werden afgenomen op diverse nivo's waarvan VIII het hoogste was. Wij beperken ons tot de geslaag den uit de regio Venray. Derde graad: Mevrouw A. W. v. d. Boom, Venray; A. E. van Dalen, Venray; G. P. Engelen, Venray; mevrouw H. C. J. Jochyms- Cuypers, Blitterswijck; P. J. B. Klaas- sen. Venray; A. C. de Koning, Meerlo; P. A. J. van Mil, Overloon; P. Poels, Ysselsteyn; Mej. W. M. Schoppema, Venray. Vierde graad: Mevrouw W. E. M. Rutten-van Loon, Venray; Th. J. P. A. Rutten, Venray. Vijfde graad: Mevrouw H. A. J. Leyssen-Vollenberg, Venray-.Veulen. Zevende graad: Mevrouw A. A. H. Achten, Venray; Me vrouw E. P. A. Ehren, Venray; mevrouw R- van Oosten, Venray, J. P. Th. Reyn- tjes, Venray-Veulen. Eén candidaat heeft jammer genoeg het voor slagen vereiste puntental niet kunnen halen. Een andere candidaat kon wegens ziekte niet aan het exa men deelnemen; vier anderen hebben zich niet bij het examenlokaal gemeld. den toe te voegen aan het uit te voreen verlichtingsplan. Het meevallertje uit andere dienst jaren groot 267.900,- werd gere serveerd voor de uitbreiding van het gemeentehuis. Of er langs de Loonseweg wild- spiegels zullen worden geplaatst, zal in overleg met het Faunabeheer wor den toekeken. Binnen enkele dagen zal de jeugd- accommcdatie te Holthees worden opgeleverd. In hoeverre er een af rastering door de gemeente zal wor den omgebracht wordt nader in overleg met het bestuur bekeken. Ook zal dan bekeken worden of er een beschermig voor de ramen moet worden aangebracht. Vernielingen Weer moeten wij een aantal ergerlijke vernielingen berichten. In de nacht van zaterdag op zondag werden van langs de Weg in de Berg geparkeerde auto's 12 banden lek gestoken. In de soos Free Wheelin wer den enkele ruiten stukgegooid. Aan een aan de Sanshofstraat gepar keerde personenauto van J. G. wer den vernielingen aangericht. Door de 50-jarige bestuurder van een vrachtauto T. uit Am- stenrade werden op de kruising MaashesewegNoordsingel. welke afgesloten was enkele trottoirban den aan de kant geschoven en een afzethek vernield. Raad van Meerlo-Wanssum bezocht de water zuiveringsinstallatie te Venray Donderdagmiddag bezocht de ge meenteraad van Meerlo-Wanssum de Venrayse zuiveringsinstallatie en kreeg daar niet alleen een inzicht van de werking, maar vooral ook de verzeke ring dat de Molenbeek spoedig ver lost zou zijn van de door de gemeente Sevenum en Horst veroorzaakte ver ontreiniging. De capaciteit van de zui veringsinstallatie te Horst was te wei nig en de installatie ook verouderd. Er wordt nu onvoldoende gezuiverd water via de Molenbeek afgevoerd naar de Maas. In de toekomst zal het riool water van die gemeenten middels een persleiding naar Venlo worden afge voerd, waardoor de Molenbeek weer 'n schone beek gaat worden. Jarenlang is er gedacht in Wanssum een zuiveringsinstallatie te bouwen, voor de gemeente Meerlo-Wanssum. Dit gaat nu definitief niet door. Het riool water zal door middel van een perslei ding naar Venray worden gebracht en gezuiverd. Hoe dat allemaal in zijn werk gaat lieten de heren ir. Janssen en Hupkens ter plekke zien, terwijl eveneens het gehele reinigingsproces op de voet werd gevolgd door middel van een dia-serie. Als straks aan de raad van Meerlo- Wanssum financiële medewerking zal worden gevraagd voor de aanleg van een persleiding naar Venray, zal het slechts een hamerstuk gaan worden. VoerrrUirlS 1 Boxmeer Deze 2 3 Zits kombinatie onderscheidt zich in: 'n eigentijdse stijl en vormgeving, fijne afwerking en heerlijke komfortabele zit. Het bankstel is bekleed met 'n mooie ijzersterke ribcord kwaliteit. (kleuren: donkerbruin - e.a.) Een fantastische aanbieding voor een ongelooflijke gunstige prijs. De aanbieding is geldig tot en met zaterdag 5 juli. U kunt vrij rond lopen en kijken in een zaak waar volop kwaliteits meubelen verkocht worden. 2500 m' meubelshow ruimte Ruime parkeer gelegenheid Keuze uit meer dan 200 bank stellen reeds vanaf f 995,- STEENSTRAAT 11-15 TEL. 08855-1611 Mede in verband met de vakantie ook bij Trinity College kunnen d officiële diploma's pas over plm. twe maanden tegemoet worden gezien.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 13