bruidspaar in Ysselsteyn DE NOORD TANGENT EEN HEET HANGIJZER AGENDA HOE BESTAAT HET Bomen op bouw terrein nieuwe politiebureau Leerkrachten anderstaligen Noord-tangent ja of nee? De Noord-tangent verkeer(d) PEEL EN MAAS Andere bestemming binnenplaats Leunseweg 2 GEVONDEN VOORWERPEN gemeenschap Ysselsteyn maakt op, om op de van haar bekende weer een gouden paar in de netjes te zetten. 1 juli zal die eer te beurt val- lan 't bruidspaar TEUNISSEN- R1TS dat sinds enkele jaren pp jter Tulpstraat van een welver- rust geniet, na een werkzaam temidden van dc echte Peel- gouden bruidegom, Teunissen icn (74), is als boerenzoon in het antse Oeffeit geboren. Die boe- iel beviel hem niet. hij zocht inders en vond dat door in de te gaan als timmerman. In deze gaal zo iemand naar technische il en volgt dan de gebruikelijke n, maar dat was er in de twin- i«n niet bij. Je ging als ht bij een timmerman in de leer. Teunissen daar uitgeleerd werd een andere baas go- Zo kwam hij bij dc timmer- Girrits in het Brabantse Qver- Daar hoeft hij niet alleen vceJ rd, maar kreeg ook kennis mei achter des huizes en dal werd kennismaking voor het leven. i 3'/ï jaar in Overloon te hebben •rkl wilde hij voor zichzelf be- Vanvankelijk weid godïic'ht de Hips, maar <vn kennis, de er van Ysselsteyn van Lip- wisl 'hem te bewegen le begin- in het juist opkomende Yssol- Daar was werk le over voor immcrtnan, zoveel zelfs dal men len gerust.ha.it kon trouwer* en itczin slichten. jkvcht kan di' gouden bruidegom L-n «lat van driekwart van de irlogse boeiderijen, <loor h<»m nmerwerk is verricht. 'Zijn vak schap en de degelijkheid van het afgeleverde werk waren er borg voor dat de klanten bleven komen voor nieuwbouw, uitbreiding of ver bouw. De timmerwerkplaats werd aan gepast en van de nieuwste machines voorzien. Het metselwerk van de bouw werd in goede samenwerking met metselaar Huub Gooren gedaan. Men kon hier gerust spreken van een vakbekwame combinatie. Het was in die dagen veel gemak kelijker om een bouwvergunning van de gemeente te verkrijgen. Want als timmerman maakte men ook te keningen er kwam geen architect bij te pas en ook een welstandscommis sie bestond er niet. Teunissen weet zich nog als de dag van vandaag te herinneren, hoe na de brand van boerderij Maessen, de toenmalige gemeenleopzichter met de tekening kwam aandragen van de boerderij. Die had die opzichter goed bewaard en kwam Teunissen toen goed van pas. Hoe goed dc naam van de firma bekend staal, bleek enkele maanden geleden bij het gouden feest. De fir ma wilde ter gelegenheid van dat jubileum geen cadeaux of bloemen, maar gaarne een gift voor de afde ling Veimiy van het Zorgenkind. Er weid een hetlrag bijeengebracht van G.ÖÖO gulden waarvoor de Venrayse Zorgenkinderen een onbezorgde va kantie tegemoet 'kunnen zien. 'n .!a:»r geleden vond de gouden bruidegom het welletjes; hij had lang genoeg gewerkt en kon de zaak gerust overdragen aan zijn twee zoons die al vele jaren het bedrijf als ivn compleet aannemersbedrijf run nen. Dat de firma oen goede naam heeft, bewijst ook de welgevulde oidei*|K>rtefeuïlle. De gouden bruidegom kan zich nu uitleven in zijn hobby, de teelt van kanaries. De prijzenkast met kanarie trofeeën is reeds te klein geworden, waaruit overduidelijk blijkt, dat hij ook daar vakmanschap heeft weten op te bouwen. Verder maakt Teunis sen zich nog verdienstelijk als pen ningmeester van de Ysselsteynse be jaarden. Gerrits Han (75) is geboren in Overloon. Toen haar toekomstige bruidegom in Overloon ging werken, ging zij als boerenhulp elders wer ken, totdat er getrouwd werd. Zij heeft haar man al die jaren trouw terzijde gestaan, en waar mo gelijk de helpende hand geboden. Dit hun huwelijk werden 8 kinderen geboren, die met 23 kleinkinderen het gouden feest gaan meevieren. Op 1 juli a.s. is dan de grote dag. Hel feest wordt begonnen met een plechtige Eucharistieviering om 2.00 uur in dc parochiekerk te Ysselsteyn. Dan gaat het gehele gezelschap naar zaal Roclanzia. Van zeven tot half negen krijgt de Ysselsteynse ge meenschap daar dc kans het gouden paar geluk te wensen, en zal fanfare De Pcctklank de muzikale geluk wensen namens die gemeenschap schap overbrengen. Deze geboren en getogen Braban ders hebben er geen spijt van gehad, «lal y,e zich vestigden in ontginnings dorp Ysselsteyn- Ze hi bben het niet alleen zien groeien maar vöoral ook aan die ilHbtfijw hebben mógen mgp- werken. Ze genieten nu nog elke dag ren welverdiende rust, en weten zich omringd door hun kinderen en kleinkinderen, met' daarnaast een hechte band welke ze hebben weten op, te bouwen en lo behouden met de Ysselsteynse gemeenschap. Je Grotestraat winkelcentrum Venray promenade met en Ider bunkers. Sinds de officiële ning, nu al weer de nodige jaar geleden, rijkelijk voorzien van impjes, welke tegen alle verdruk- g in proberen te groeienEn- tientallen zijn er in de loop van paar jaar al opnieuw geplant eten worden. Al dan niet moed- lllg sneuvelden ze. Iet als dat boompje op de foto. urig middendoor gebroken. Zijn ar eventjes sterke kerels aan de ng geweest. Moet wel een kunst i geweest om precies het midden vindenMaar ja, misschien dden de daders wel geoefend bij Petrus Bandensdhool in de Dr. lelsstraat want daar hadden twee lompjes eenzelfde lot ondergaan. Overigens, er staan in de Grote raat nog een stuk of zes boompjes het niet hebben kunnen bolwer- n en een vroegtijdige dood zijn ge- arven. En als men dan toch aan t opruimen en herstellen gaat: een m die oranje-rode parasols staat vijf-over-een, terwijl een van de ntaampalen het tot vijf-voor-elf ebradht heeft. Neen deze straatnaamaanduiding is niet voor kabouters. Ook is het geen bezuinigingsplan van de ge meente om per straatnaambordje 2 meter 4-duimse gegalvaniseerde paal te besparen. Evenmin een late rea'ktie op de kroningsfeesten. Het waren de schroeven die het hadden begeven. We zeggen niet dat iemand daarmee heeft geholpen. Hooibroei oorzaak brand Dinsdagmiddag werd de Venrayse brandweer gealarmeerd voor brand in de hooizolder van de landbouwer J. van Lipzig aan de Jan Poelsweg te Ysselsteyn. Men kon niet voorkomen dat de gehele aanwezige hooivoorraad verloren ging; wel kon de brandweer voorkomen dat het vuur oversloeg naar belendende percelen. Omtrent het schadebedrag kon ons niets worden medegedeeld. De landbouwer is tegen brandschade verzekerd. Naar aanleiding van hierover in de gemeenteraad gestelde vragen heb ben b. en w. een onderzoek laten instellen naar het beschadigen van de platanen op het bouwterrein van het nieuwe politiebureau aan de Leunseweg. Gebleken is dat de afzettingen, welke zijn aangebracht ter bescher ming van de bomen, door de aan nemer goed gerespecteerd worden. De bij het grondwerk voor funde ringen opgetreden beschadigingen aan ver doorgegroeide wortels, zijn direct door de plantsoenendienst verzorgd. De hoge bouwkranen heb ben weinig beschadigingen veroor zaakt. Tijdens het werk moest een zware tak van een boom worden ver wijderd omdat deze de doorgang van de kraan belemmerde. Geconstateerd is dat drie takken en twee twijgen zijn gebroken en dat twee takken een lengtescheur heb ben. Een boomverzorger van de plant soenendienst controleert regelmatig de bomen en de daarvoor genomen beschermende maatregelen. Vorig jaar heeft het college van b. en w. besloten de leerkrachten Nederlands aan anderstaligen van alle daarvoor in aanmerking komen de Venrayse basisscholen bij wijze van experiment en voor de duur van één jaar in gemeentedienst te ne men. De z.g. poule-vorming. Dit heeft er toe geleid dat in totaal acht leerkrachten werden aangesteld voor het gevqn van onderricht in de Nederlandse taal aan anderstaligen. Thans heeft het college besloten het experiment niet voort te zetten en het samenwerkingsverbaml met de (poule)leerkrachten anderstaligen per 1 augustus te beëindigen. Bestuurder door reed Op de kruising Maasheseweg-Stati- onsweg werd de Vierlingsbeekse mevr. N. op haar bromfiets aangereden door een personenauto. Zij kwam te vallen, maar de autobestuurder reed zonder om te zien door. Naar zijn identiteit stelt de politie een onderzoek in. Een gedachte verbindingsweg tus sen de kruising HofstraatStations weg en Maasheseweg naar de Lan- geweg. In 1977 door de gemeenteraad goedgekeurd. Middels beroepen tot voor de Kroon „uitgevochten" en goedgekeurd maar nooit uitgevoerd. Op het moment weer aktueel, nu de gemeenteraad a.s. dinsdag gaat beslissen of er nog ooit tot aanleg van die weg moet worden overge gaan. De stemmingen zijn verdeeld. Zelfs in het college van burgemees ter en wethouders is men het niet eens. Twee wethouders, mevr. Rut- ten-Tielen en de heer van Oers, zijn tegenstanders. Die willen wachten tot over jaren de praktijk aanduidt dat die weg er inderdaad moet ko men. Ock by de raadsleden zal er wel verschil van mening zyn. Een kleine prognose Gnzerzijds: er wordt geen beslising genomen die wordt opgeschoven tot over enkele jaren.... De Milieugroep Venray en Veldeke Venray zyn ook geen voorstanders van de aanleg van een Noordtangent. Hun open-brieven aan het gemeen tebestuur laten we hieronder volgen. Op de pagina „Gemeentepraat" vindt U over dit onderwerp nog ruim schoots informatie. Probleemstelling: De aanleg van de Noordtangent is in wezen een stedebouwkundig probleem. De verkeerstechnische klemtoon die er vaak op gelegd wordt leidt tot het over het hoofd zien van andere aspecten. Venray is het verzorgingscentrum voor de eigen gemeente en voor een deel van de inwoners van de omrin gende .gemeenten. Verzorgingscen trum is echter meer dan winkelcen trum alleen, het omvat pok de facet ten van leef- en ontmoetingscen trum. Het stadscentrum is met de in ge- bruikname van het nieuwe Gemeen tehuis in noordelijke richting uitge breid. De vorm bn strukluur van een stadscentrum dienen geënt te zijn op cn ondersgeschikt U' Jiln aan do Tunktics van het stadscentrum. Dc funktics van het stadscentrum zijn: Het funklionecrt als bestuurlijk een religieus centrum en herbergt een concentratie van sociale en eco nomische dienstverlening. Het slandsccntrum ifelcvens woon gebied. Het is ontmol'Pngsplanls van dc burgerij. Het bewatort bovendien het stedelijk erfgoed in' de vorm van zijn totale slruktuur en van ziin stede bouwkundige onderdelen. Bij de vormgeving en (hcr)stnikturcring van hel stadscentrum dient oen weloverwogen afweging van belan gen plaats le hebben. In deze af weging mag de verkeersafwikkeling nauwelijks aan de orde komen, om dat ze niet tot de funklies van het stadscentrum gerekend dient le wor den, maar tot de funkties van de buitenring behoort. Bij de stedebouwkundige vorm geving. dus ook bij de stadverruou- wing, eisen drie vraagstukken voor al de aandacht. De ontvolking van'het stadscen trum kan door het opvullen van ga ten in de bebouwing en de straat- wanden en dpor verbetering van de woonomgeving en van de woningen Ln positieve zin beïnvloed worden. De schaalvergroting van de econo mische aktiviteiten, zoals het bou wen en laten funktioneren van gro tere kantoren en winkeis verstoort bij eenzijdige ontwikkeling het even wicht tussen de funktics. Nadruk op kleinschaligheid en fijnmazigheid is van groot belang bij de stadsver nieuwing. De ontsluiting van de binnenstad is van vitale betekenis voor de di verse funkties. Overaccentuering er van tast het leefklimaat a m. Aan langzaam verkeer en verzorgings- verkeer dient de hoogste prioriteit gegeven te worden binnen het stads centrum. Goed uitgebouwde par keergelegenheid aan do rand van het stadscentrum dient de ontsluiting af te ronden. Bovenstaande leidt tot de volgende conclusies: De Noordtangent verstoort de evenwichte ontwikkeling van het stadscentrum. Deze tangent ver deelt het stadscentrum in twee stuk ken. De ontwikkeling van Landweert en misschien ook van Brabander versterkt de vraag naar een stads centrum met een hart. De open ruimte tussen kerk en stadhuis kan zich ontwikkelen tot een Brink: dat is een open, groene ruimte in het stadscentrum. De tangent beter scheidingsweg, tast een historische monument de Witte Huizen aan. Kan dit terwijl Venray nog geen definitieve beslui ten heeft genoi.ien rond zijn te be schermen monumenten en bouw werken? Wij begrijpen dit niet, of is hier sprake van kwade trouw? Ven ray heeft veel van zijn waardevolle stedelijke elementen verloren, door oorlog en kortzichtig beleid. Be- stuurderen, gaat U zo verder? Nog heel even en dan is alles op. Trou- want wat doet U met de graven die nog aanwezig zijn op het oude kerk hof? De Venrayse middenstand is niet gediend met een snelweg dwars door het centrum. Evenmin de jeugd uit het centrum en de kerkdorpen, die dagelijks deze drukke weg moeten kruisen op weg naar de LTS of Je rusalem. Bereikbaarheid vraagt een wegenstelsel, goed verbonden met de buiiensnigel en uitmondend op goed gelegen en ruime parkeerterreinen. Parkeerterreinen ruim van opzet, gced van inrichting, goed bewaakt en gratis. Daar liggen de belangen van middenstand en kerkdorpen. Laat beide groepen dit beseffen nu het neg tijd is. Met betrekking tot het „doorgaan de karakter" van de Nooiölangent, wil ik er op wijzen dat deze weg overbodig is. Een tweetal verkeers- studies, bekend bij het gemeentebe stuur. tonen dit aar. Overigens is het maken van zo'n diep ingrijpende doorbraak door het stadscentrum uit de tijd. Geen stad in het land wordt nog zo gepland. Dit plan is verouderd en dwaas. Laat de bin nenring aansluiten op de Noordsin gel, volgens het bekende stemvork- mcdel. Burgerij van Venray, onze ge meenteraad staat cp het punt een belangrijk besluit te nemen. Oefen uw invloed uit om uw raadsleden te brengen tot een verstandige keuze. RAADSLEDEN neemt 'n wijs be sluit en sta geen Noordtangent, geen scheidingsweg in het stadscen trum toe. Geef aan de vrijgekomen ruimte een andere funktie; maak er een Groene Brink var., waar het goed toeven is voor de mensen van Venray en zijn bezoekers. Noordtangent, weg met die weg! De milieugroep geeft informatie over de Noord tangent op vrijdag avond en zaterdagmiddag in een standje bij de Muziekschool in de Grotestraat, In samenwerking met Veldeke en het Geschied- en Oud heidkundig Genootschap worden vanaf de stand rondwandelingen ge houden langs het bedreigde gebied. Wilt ock U Uw stem laten horen, kom dan Uw protestkaart invullen. Milieugroep Venray ln Venray is veel veranderd, maar eeuwenlang zijn deze veranderingen bij ens klein van x>pzct geweest. Vcor de oorlog was-Venray nog een landelijk dorp. Na de 2e wereldoor log werden nieuwe industrieën aan getrokken en deze brachten arbeid en personeel met zich mee, maar ook een grotere vraag om huizen, win kels en voorzieningen dan voor heen. Tot 1969 waren Venray's uit breidingen bescheiden en kon hot centrum de groei opvangen. Rond 197(1 veranderde dal. De groei van Venray legde in Vellum beslag op pon 15rlal boerderijen yau de 17c lot de 20c"eéuw cn een grote hoeveelheid van wat wij tegenwoor dig schilderachtig dorpsschoon zou den noemen, motst verdwijnen. Vijf jaar later moest het Brukske, een tweede gehucht, iets minder schil derachtig, maar ook eeuwenoud, ver dwijnen om plaats te maken voor een in Venrayse ogen,Super wijk. Het oude dorp is ook veranderd; er is bijna geen winkel meer te vinden die sinds 1965 niet verbouwd, vergroot of gemoderniseerd is. Tijdens het bestuurschap van bur gemeester Sehols werd het huidige centrumplan ontwikkeld, dat een aanpassing van het oude dorp aan de omstandigheden van nu (d.w.z. een jaar of 8 geleden) beoogt. Dit centrumplan wil als bijdrage aan het oplossen van de verkeersproblemen een verbindingsweg laten aanleggen van de Hoenders tra at naar de Sta tionsweg. Dat werpt vragen op. Op de eerste plaats; Waarom? Hier projecteert men neg wegen dwars door een gedeelte van een centrum terwijl andere derpen en steden zeggen: ,De auto is géén hei lige koe, wij sluiten de binnenstad af vcor auto's". Wat vindl U ervan? Bovendien kan men zich afvragen, of de welzijnsnormen in de afgelopen jaren niet zoveel zijn veranderd, dat het centrumplan bijgesteld zou moe ten worden. NU kan dat nog. De vraag over het waarom staat niet alleen. Venray heeft nu 33.000 inwoners .straks hebben we ook nog eens het dubbele aantal Venray zal dan, en nu cok al, behoefte hebben aan andere voorzieningen: b.v. een rustig gebied bij het centrum of een LM WEEKBLAP Op verzoek vna de directeur van de scholengemeenschap „Marianum" die een gedeelte van het pand Leun seweg 2 in gebruik heeft, zal het hekwerk langs de frontgevel van het gebouw worden gesloopt. Het hekwerk werd enige maanden ge leden door een onbekend gebleven vrachtwagenchauffeur geramd. Na het slopen van het hek wil de school het onderhoud van de dan vrij ko mende grond verzorgen. Daarnaast wordt door de direc teur van Marianum voorgesteld het onderhoud van de binnenplaats over te nemen van de gemeente. De be doeling is de binnenplaats te ge bruiken als praktijkobject voor de Biologische School. Het college van b. en w. heeft hier tegen geen bezwaar. terrein voor evenementen. Het aan leggen van de noord-tangent zou Venray vcor altijd de kans ontne men zo'n ruimte te ontwikkelen op een ideale plaats. De „uitgang" van de tangent is gepland aan de Hoen derstraat. Realiseert men zich, dat het oudste nog bestaande woonhuis in het dCrp uit 1743 zal moeten ver dwijnen voor de auto? De oorlog had al veel vernield maar de mens daar na niet minder. Zo stonden de jaren '60 in Merselo de boerderij ,,De Werdsplats" uit 1625 en op de Heide de nog oudere boerderij ..De Liet". Ze werden ge sloopt en openden daarmee een lan ge rij van inmiddels verdwenen 'volkseultureel karakteristieke hoek jes in de gemeente. Ons dorpsge zicht wordt nog steeds bedreigd door uitbreidingsplannen of door stelsel matig slecht onderhoud aan gebou wen of door beiden en je kunt je afvragen, of na nog één zo'n ge neratie de Grote Kerk zo ongeveer het enige is, wat ons kan herinneren aan een rijk verleden. Het is de vraag, wat de mens die ermee zal moeten leven, ervan zal denken. Die mens, die Venrayer, is niet alleen de automobilist, maar ook de huisvrouw die boodschappen dcet, de centrumbewoner, het be jaarde echtpaar op het bankje, het schoolkind met de bal: uzelf. Wie kan deze aanslag op het ka rakter van Venray verantwoorden? Ik pas ervoor, U ook? Laat dat dan merken bij het Gemeentebestuur. Koos Swinkels Veldeke Venray Vereniging voor Venrayse Volkscultuur. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Baantjer, A. C. Een Amsterdamse rechercheur. Belevenissen uit het leven van een politieman. Vervolg op „Uit het leven van een Amster damse diender". Christie. A. M. C. Elfde vijfling. Denuziére. M. Louisiana. De geschie denis van een Franse familie op een katoenplantage, geplaatst te gen de achtergrond van het 19e ceuwse Amerika waar de slavernij nog niet is afgeschaft. Foster, A. D. Alien; hot wezen; de ongrijpbare verschrikking uit hdt heelal. Een buitenaards wezen dat een ruimteschip binnendringt, zaait daar dood en verderf. Graaf. A. de. Geluk gaat eigen we gen (fam) Innos. Hammond - Omnibus. Bevat: De angst van het verraad en De glans van goud. Mendcls, J. Als wind cn rook. Het huwelijk van een half-joodse vrouw en een oudere, streng or thodoxe jood in de jaren twintig gaat ten gronde omdat de vrouw zeer gebukt gaat onder de tiran nie, het bigotte geloof en het schuldccmplex van haar man. Mittelholzer, E. Een ochtend op kan toor. De komst van een schrijver op een kantoor in Trinidad, dat wordt bevolkt door een afspiege ling van deze ras- en klassever- schillen gespleten samenleving, veroorzaakt bij sommige personen een ommekeer in hun leven Visser-Roosendaal, J. Een verloren droom, (str) Vcnnegut, M. De Eden-expres. Een schizofrene patiënt beschrijft zijn ervaringen voor, tijdens en na een episode van zijn ziekte. van 9 t.m. 15 juni 1980 Drie sleutels, met hanger van DAF trucks? Een autosleutel, merk Ford en een huissleutel bevestigd aan een soort rijksdaalder; Zwart sleutel etuitje met aan weerszijden een rits, en in totaal 5 sleutels; Wit daraes- vest; Zwarte poes ongeveer 10 we ken oud; Zilveren montuur bril met donkere uiteinden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen Th. Lankveld Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz Dr. J. BECKERS Julianasingel 11, telefoon 83700 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray. Meerlo en Wanssom Mevr. C. Heldens-Flinsenberg tel. 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuypers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. van 13.00 tot 23.30 uur sportterrein st servatius help comeo helpen VAN VRIJDAG 20 TOT EN MET VRIJDAG 27 JUNI Vrijdag 20 juni: zaalvoetbal vr. 18.30-20.30 Janssen-Pubben 20.30-21.30 de Lelie Zaterdag 21 juni: 12.30-17.00 VC Rooy onderl. comp. 17.00-18.00 L.D.T. zaalv. vr. 1800-19.00 Schelbergen zaalv. vr. Zondag 22 juni: 09.30-12.00 Badminton Donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag: Start en finish Avondwaaidelvaer- Dinsdag 24 juni: 21.00-23.00 Badminton Woensdag 25 juni: 19.30-22.00 Badminton 22.00 Wetteling 4SW zaalv. vr. 23.00 Wëtteling 5Vlakwater Donderdag 26 juni: 20.30-22.00 SV Ysselsteyn zaalv. vr.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3