>ondag groot schutters bondsfeest Venray VAMOS A VER ERKEUJKE DIENSTEN Schutterij 't Zandakker ontvangt haar gasten waardig sni Optochtvolgorde Bondsfeest 15 juni 1980 Programma groot Schuttersbondsfeest zondag 15 juni 1980 rote Kerk Venray arochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt ls reeds vorige week aange- gd komen op zondag 15 juni ichutters naar Venray. 22 Ver gen uit noord- en gedeeltelijk in Limburg alsmede onze zus- lenigingen St. Anna Venray en .L.V. Gilde uit Holthees, als af- idigden van het land van Cuyk hierbij aanwezig zijn. lij zullen verschijnen in al him t en praal, een eeuwenoude tie waardig. Een keur van his- he en oud-militaire groepen, erende koningsparen hun kost- ólverlast met allure dragend, kwekkende bijlemannen, dat omlijst door kleurige vaandels nieren, glinsterende schelle- n en historische gildetromen, de Venrayse straten kleuren. nt de schufctersfoLklore leeft dan ooit in de beide Limbur- gen. Voor de Gildas Uit Noord-Lim burg is dit hun grote dag. Zij maken zich op in al hun kleur en eeuwen oude eerbiedwaardigheid om feeste lijk te gaan strijden om de hoogste eer. Want de schietkunst staat voorop, al zijn er verder ook vele prijzen te winnen. 'T ZANDAKKER IN HET NIEUW Dit feest heeft voor de gastheer, Schutterij 't Zandaker, Gilde St. Jan een dubbele betekenis. De Schutterij heeft de uitvoering en de verzorging van dit feest door de bond toegewezen gekregen, het zal als gastheer optreden voor de 22 zusterverenigingen. Daarbij zal het een eerste presen tatie zijn van de nieuwe lakense uniformen aan de Venrayse bevol king. Hiermee is een lange voorberei dingstijd afgesloten, die bestuurlijk en financieel veel tijd in beslag heeft genomen. Het bestuur van Schutterij 't Zand akker heeft enkele jaren geleden een deskundige adviseur in de hand genomen in de persoon van de heer F. J. H. Th. Smits, referendaris van het Ministerie van Defensie en advi seur van het legermuseum te Leiden, die hen in de historische zuiverheid van hun uniformering en de samen stelling van de groep geadviseerd heeft. Hieruit zijn geresulteerd de huidige nieuwe lakense uniformen, en de nieuwe sjako's, die 't Zand akker onlangs heeft gekregen. Kortbare uniformen dus, daterend uit de periode 1856-1865 authentiek voor de Nederlandse schutterijen uit die tijd. De uniformering is echter deels om redenen van lange levertijd van verschillende materialen, en de te maken nieuwe matrijzen van niet meer bestaande cocardes etc., deels om financiële redenen nog niet ge héél compléét. Hieraan wordt nog steeds hard ge werkt. Niettemin stelt het Gilde het op prijs om bij haar eerste presen tatie van de nieuwe uniformen bij gelegenheid van dit Bondsfeest, hiervan melding te maken Schutterij 't Zandakker, Gilde St. Jan weet velen uit de Venrayse ge meenschap dermate betrokken bij het schuttersgebeuren, dat zij hier mee wil aantonen de haar ter be schikking staande financiën histo risch zuiver en voor de toekomst deskundig te hebben zeker gesteld. Enkele voorbeelden mogen U hier voor duidelijk informeren. SCHIETTERREIN ENDEPOEL Na jarenlange onderhandelingen en een zeer zorgvuldig afwegen van belangen op vele gemeentelijke ni veaus hebben de beide Venrayse schutterijen 't Zandakker en St. An na, het schietterrein Endepoel nu definitief toegewezen gekregen. Hiervoor zijn de beide verenigin gen het gemeentebestuur zeer dank baar. Zij hebben er dan ook geen gras over laten groeien en hebben het terrein met de zeer' gewaar deerde medewerking van vele Ven rayse sympathisanten en bedrijven, in enkele weken omgetoverd tot een prachtig schutterswalhalla. Er is met man en macht gewerkt in uitstekende harmonie en met waardering voor elkaar als zelfstan dige Gildes. Hier zal Schutterij 't Zandakker, Gilde St. Jan, haar 2000 - 3000 gas ten dan ook met trots ontvangen en een ambiance bieden, het eeuwen oude Gilde waardig. Behalve de schietwedstrijden wordt hier onder leiding van het bondsbestuur en op beoordeling van een deskundige jury gekampt om de beste muzikale prestatie van de staf- muziek van de diverse verenigingen, de beste Tarrtbourmaitre, het mooiste koningspaar, de mooiste bijleman etc. Hier zullen ook de vendeliers hun beste beentje voorzetten. Kortom, hier zal 't gehele schuttersgebeuren in al zijin glorie opleven en be leefd worden. Ook de nlet-schutters kunnen schieten. Voor iedereen bestaat de gelegenheid te laten zien wat hij waard is. Zowel zaterdag als zondagmiddag kan er door lefhebbers geschoten worden op de gelukshark, niet alleen om hiermee kennis te maken met de edele kunst van het schieten, maar tevens kunnen hiermee aantrekke lijke prijzen gewonnen worden. SCHUTTERSBIER EN ZWARTBROOD MET ZULT En dan is er feest, feest voor alle gasten, voor jong en oud Ter wijl de schutters hun geweer en hun zenuwen bevechten, zal in de grote feesttent en in de over het terrein verspreide kramen het gerstenat rij kelijk vloeien, want wat is een schuttersfeest zonder bier. Ook aan de mogelijkheid om de inwendige mens duchtig te versterken zal het niet ontbreken. Brood met worst en zwartbrood met zult zullen in voldoende hoe veelheid aanwezig zijn om het Bour gondische karakter van deze samen komst te onderstrepen. En dit alles zal doorgaan tot het donker wordt, tot de laatste afkarn- pers de winnaar bekend maken en de jury tot de prijsuitreiking over gaat. Want er is veel zilver te win nen voor alle inspanningen, die men zich in de loop der jaren getroost heeft. Tachtig prijzen worden uit gereikt, zodat ieder Gilde toch wel aan zijn trekken komt. Bij de laatste stralen zon gaat het feest ten einde en verlaten de bus sen het terrein, de schutters verza digd en tevreden nog snel een laat ste glaasje bier nucmgend, terug naar hun eigen gildehuis, waar ook in Limburg, om zich weer te gaan opmaken voor de volgende kracht meting, het Oud Limburgs schut tersfeest in Ubachtberg op de eerste zondag van juli. 1 Harmonie Euterpe Venray 2 Schutterij St. Anna Venray 3 't Zandakker Gilde St Jam Ven ray 4 St. Antonius en St. Petrus Baarfo 5 St. Hubertus Tegelen 6 St. Sebastianus Sevenum 7 St. Georgius en St. Sebastianus 8 Ons Genoegen Siebengewald 9 St. Martin us Maasbree 10 St. Leonardus Pamningen 11 Bussen Schutten Neer 12 St. Antonius Tegelen 13 Wilhelmina Horst 14 St. Thomas van Aquino Blerick 15 St. Martinus Tegelen 16 Kon. S.G. St. Lembertus Helden 17 UVB Panningen 18 St. Jan Grubbenvorst 19 St, Hubertus Kessel 20 St. Hubertus Helden-Berimge 21 Akkermansgilde Verüo 22 St. Urbanus Grashoek 23 St. Urbanus Belfeld 24 St. Barbara Reuver 25 O.L.V. Gilde Holthees 13.00 uur Ontvangst van delegaties der verschillende verenigingen en voorstellen van koningen en keizers aan het Gemeentebestuur. 14.15 uur Inspektie van de opgestelde Schutterijen en Gildes door Gemeente- en Bondsbestuur en het spelen der volksliederen. 14.30 uur Optocht door Venray van de deelnemende verenigingen en défilé. Route: Maashese- weg, Hofstraat, Grotestraat, Poststraat, Pr. Bernhardstraat, Kolkweg, Mgr. Nolens- straat,, Dr. Poelsstraat (défilé). 16.00 uur Aanvang der wedstrijden op het schietter rein Endepoel. 20.00 uur Prijsuitreiking schietterrein Endepoel. VAN 14 TOT EN MET 21 JUNI terdag: 19.00 nederlandse hoog- In t, Wim v. d. Munckhof en fam. Roeland van Geenen en Jo Nel Claessens-Poels man Eibers. ►ndag: elfde zondag door het 8.00 leesmis, int. overleden pa- ianen; 9.30 gregoriaanse hoog- in t. Maria Minten-Delauw Jieu Arts Jan van Gerven s Thijssen; 11.00 nederlandse [mis (kinderkoor), int. Jacob Ben en Anna Janssen-Wijnho- Lies en Herman Jeuken-Ver- donk Johan Moorrees overt. Sijbers-Cremers. landag: 9.00 oude stichtingen i Greefkens; 19.00 bijzondere in- te insdag: 9.00 ouders Kersten-Da- en zoon Piet; 19.00 overleden ichianen. oensdag: 9.00 Geradus v. Bracht tet Janssen en overl. fam. ar Spee; 19.00 overl. fam. Jans- •Huijbers en Arnold Janssen Oudenhoven en zoon Jan. onderdag: 9.00 Nellie Raedts. rijdag. 9.00 ouders Jacobs-Arts, tin en Piet; 19.00 Piet Nabuurs rl. fam. Coppes-Borgman, tterdag: 9.00 Maria Voermans- ssen; 19.00 ouders Geurtjens- mazeren Henri Camps Nel essens-Poels Sjef Cremers en rl. ouders. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 uur, is er kindercrèche in het zaaltje onder de sakristie. Leid sters: Anmy Driessen en Liesbeth van Aarssen. Akolieten: aterdag 14 juni: 19.00 T. Ver- k en R. Janssen. orndag 15 juli: 8.00 Mare Lins- B en Bernadette Corzilius (lezer: irij Janssen); 9.30 Lilian Stoffels Susanne Claessens; 11.00 T. de ruyn en A. Noyerts. Misdienaars: laandag, dinsdag, vrijdag: 19.00 Sc Wekking en Sammie Huibers. ïondag 15 juni H. Missen: 8.30 D, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen ttr Crescendo; 18.00 avondmis. Vrijdag: 14.00 gez. H. Mis bij ge inheid van het huwelijk Smits- Leuken; 19.00 avondmis voor de innen van de parochie, aterdag: 17.00 gelegenheid om te chten; 18.30 avondmis als zon- fsvfering. MisLn ten ties: Saterdag: 18.30 overt, ouders en zoon Jim en Hein Van-Lierop (zijn vrienden). Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 levende en overl. fam. Janssen; 10.15 Wim Verlijsdonk; 11.45 overl. fam. Dechnar, Sijbers, Vermeulen, Dijkmans; 18.00 overl. ouders Ron- gen-Buijssen en overl. fam. Maandag: 8.00 Josef Lirtders; 19.00 Christine van Mourik en Gertruda Madou-Klaassen. Dinsdag: 8.00 Jozef Peeters; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. en Maria Timmermans-Brouns. Woensdag: 8.00 Ger Ambrosius; 19.00 overleden familie en Jan Arts. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans en overl. ouders Willemse-van Koutrik; 19.00 ouders KIeuskens-Achten. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Wismans- Spee; 14.00 tot int. van het bruids paar Ton Smits en Annemie van Leuken; 19.00 gezinsmis, Jacques van Rhee. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts- Janssen. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 9.00 Ricky Douwes en Pe ter Schoenmaekers; 10.15 Geert Claes en Eric Arts; 11.45 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes; 18.00 Ar no ud Verhaeg en Hans Kerstjens. Maandag woensdag, vrijdag: 8.00 Mart Leenders; 19.00 Alfbrts Pirlo en Gerand Schoenmaekers. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar; 19.00 Edgar Jans sen en Perry Eibers. Zaterdag 14 juni: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie: overl. fam. Coppis-Gie- len; overl. ouders en fam. van Treeck-Stoffels en de Lange-Groort. Zondag 15 juni: Gezongen euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Trudy Vullings en Christel v. d. Watering. Mis intentie: overt, fam. Arts. Woensdag 18 juni: Euch. viering om 19.00 u. Misintentie: Voor de pa rochie. Elfde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Jongerenmis met als thema „Vaderdag". Het jonge renkoor „Chrisko" met begeleiding van het orkest zal deze mis verzor gen en jongeren zullen bidden om Gods Zegen in gezin en samenleving. Intentie: voor overl. ouders Sjef Ja cobs en Hendrika Daniëls voor overl. Wilhelmus van de Ven voor overl. Ben Geurts voor overl. Har ry Schrooten uit dankbaarheid bij gelegenheid van een 25-jarig huwe lijksfeest. Zondag: 8.00 leesmis voor overll. Piere Thijssen; 9.00 leesmis voor overl. Cornells Matthijssen; 10.00 hoogmis voor overl. Theodorus van Ooi. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor; 11.30 Gezinsmis met als thema „Vaderdag", verzorgd door de kinderen van de Hensenius- en Luciaschool met zang van het kinderkoor „De Vredesklokjes". In tentie: voor overl. ouders Wim Boom en Gertruda Lucassen; 18.30 avond mis voor overl. Martinus Tonen en Harry van Grinsven. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Willem Oudenhoven en overl. fami lie Oudenhoven-Pouwels19.00 uur avondmis voor overl. Antoon van Cuijck. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Martin Hoedemaekers; 19.00 avond mis voor overl. ouders Pas-Manders. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts en overl. familie; 19.00 avondmis voor overl. ouders Koop- mans-Loonen-Custers en familie. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Harry Arts en Catharina Cuijpers; 19.00 avondmis voor overl. Annelies Beterams. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Joseph Linders (fam. C-); 14.30 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar Lenting-Franssen (St. Joseph- kapel); 19.00 avondmis als jaardienst voor Mevr. van der Zijden-van de Burgt. Zaterdag: H. Aloisius, kloosterling. 8.00 leesmis voor overl. Gerrit van Dijék en familie; 19.00 avondmis voor overl vader Thielen en zonen Alouis en Bennie voor overleden ouders van Hooft-Hoex voor overt. Jean Beterams voor overl. Char les Sijbers en Mevr. Sjaan de Wijer. Mededeling: A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleuter school vlak bij de kerk. Leidsters: Wllma van Osch en Jacqueline Vol- lenberg. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 J. Dommeek, O. Geurts; 9.00 A. Millen, C. vd. Brand; 10.00 J. Jacobs, H Litjens, R. Beer- kens; 1130 B. Peeters, Th. Houwen; 18.30 H. Wïllemse, S. Fijneman. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 M. Fijneman, W. Hagenaars; 19.00 R. de Vink, J. Dommeek. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 B. Verstegen ,A. Fhilipsen; 19.00 R. Duivenvoorde, E. Smits. Zondag 15 juni a.s. om half tien kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert aan de Westsingel en om elf uur in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijdk. Predikant op beide plaatsen is Ds. D. Baars uit Tiel. De kollekten zijn bestemd voor de afdeling Kinderbescherming van de Generale Diakonaile Raad en het eigen kerkewerk. Zaterdag: 19.00 tot bijzondere in tentie gest. jaard. Gertrudis Derks Antoon Taoken en Wilhelmina Janssen Jan Haegens Anna Ma ria Tijssen-Peeters Lei van Soest. Zondag: 8.30 uit dankbaarheid; 10.00 Sacramentsprocessie - Open luchtmis op Trans-Cedron, Pierre Jacobs Jan Hulsman Jaardüenst Peter Derks uit dankbaarheid voor 'n verkregen gunst (Gem. Koor en Harmonie). Maandag: 8.30 uit dankbaarheid voor 'n verkregen gunst. Dinsdag: 9.00 Maria Jacoba Ver- heijen-Michels. Woensdag: 9.00 overl. fam. Lït- jens-Hendrtks. Donderdag: 9.00 Toon van Cuijek en overl. ouders Vrijdag: 9.00 Theo Camps en An na Verhoeven; 15.00 voor 1 Bruids paar Melis-Janssen; 19.00 uit dank baarheid bij 'n 80ste verjaardag. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Sikes- Rutten jaardienst Harry Reijnders Harry Achten Anna Gertrudis Janssen-Renkens Pierre Jacobs, Jan Huisman en Martien Moorrees (Jongerenkoor) Sacramentsprocessie Zondag a.s. 15 juni houden we onze jaarlijkse Sacramentspro cessie. We gaan om 10.00 uur vanuit de kerk, via de Vlasakker en Ran- denrade naar Trans-Cedron waar de Openluchtmis zal plaats vinden, die opgeluisterd wordt door ons Ge mengd Koor en onze Harmonie. Na deze eucharistieviering gaan we via Hoefslag, Kloosterstraat, Assel- berghsstraat en de Vlasakker naar onze kerk en sluiten daar met het Tantum Ergo en de Zegen. Vaderdag. Zaterdag: 19.00 gez. H, Mis over leden ouders (B.), overleden familie (V.) en Hechtilda Zegers-v. d. Meer (buurt). Zondag: 8.30 H. Mis Martinus Ste vens, Antoon Arts en Gertruda Poels, Martinus Bots en Petrus Verheijen; 10.00 Hoogmis st. Engelbertus Mar tens en uit dankbaarheid (J.). Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zékere in tentie (A.). Woensdag: J1.00 H. Mis tot zekere inttenie (A.). Donderdag: 8.00 H. Mis st. Engel- bert qs Lenssen en ouders. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor over leden ouders (B.). Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Theodorus Peters en voor Martinus Stevens. Elfde zondag door het jaar. Misdienaars Johny Reinders en Edwin Dinghs; Jos Heidens en Mar- cél Duykers; m de Hoogmis: Mark Donders en Luc Vennékens. Zaterdag: 19.00 tot intentie van de fam. Clasens-Vissers. Zondag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand; 10.00 Jan Reynders. Maandag: 19.00 Dora Williemsen- Martens. Dinsdag: 8.00 overl- ouders Phi- Idpsen-Phülipsen. Woensdag: 8.00 overl. fam. Tielen- Thielen-SmSts. Donderdag: 8.00 Josephina Sey- kens-Collllin. Vrijdag: 8.00 overl. fam. van Kuyck-Verrijdt. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Dinghs-Kemmélings. Elfde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Mathijs Litjens en echtg. gest. jrd. v. Louis Weijs en echtgenote. Zondag: 8.00 ism. v. Gerrit Bouten en overl. familie; 10.00 hoogmis als gest. jrd. v. Johanna van Meijel; 11.15 weekd. v. Maria Loonen-Schef- fers. Maandag: 7.30 Ism. v. Sef Linders en overl. fam. (C.). Dinsdag: 18.30 Ism. v .overl. fam. Voermans-Rooijakkers Ism. tot bijz. intentie (H.); 19.00 Ism. voor Maria Achten-van Dijck en overL ouders gest. jrd. voor Frans Jans sen en echtgenote; 19.30 Ism. voor de vruchten der aarde maandd. voor Peter Goumans en echtgenote. Woensdag: 18.30 maandd. v. Her man v. Leipsig möandd. v. Louisa Geurts-Geurts19.00 maandd. voor Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Johanna Verheijen-Loonen. Donderdag: 7.30 maandd. v. overl. ouders en kinderen Baltussen-Loo- nen. Vrijdag: 7.30 maandld. v. pastoor de Bot; 14.00 zilveren huwelijk Voermans-van Mil. Zaterdag: 19.00 Ism. voor overt, fam. van Dijck-Bouten jrd. vo:r Tonny Pee/ters. Misdienaars: 18.30 André Peeters; 19.00 Roel Janssen. Akolieten: za. 19.00 H. v. Rhee en Tj. Jenniskens; zo. 8.00 J. Janssen; 10.00 R. Duijkers, W. van Meijel en Th van Kempen; 11.15 Olaf Terpstra en André Peeters. HuwelUksafk.: Jan Spreeuwenberg (Venray) en Jeanny Camps; Ron v. Rhee (Oirlo) en Truus Voesten. Zaterdag: 14.30 H. Mis uit dank baarheid b.g.v. het 25-jarig huwe lijk van Toon van Ooi en olda Alt huizen; 19.00 H. Mis voor Jan Eeren. Zondag: 8,30 jgt. voor Franciscus van Soest en Anna van Soest-van Bracht; 10.00 H. Mis ter ere van Ge- ra rdus tot bijz. intentie; 11.30 H. Mis voor Gerard Vullings en Hendrika Janssen. Maandag: 19.00 H. Mis voor Nic. van Beers. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Mulders-Maessen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor God- fridus Vermeulen en Gertruda Jent- jens. Donderdag: 8.00 maandd. v. Toon Franssen. Vrijdag: 14.00 H. Mis uit dank baarheid t.g.v. het 25-jarig huwelijk van Piet Deters en Laura Koppens. 19.00 maand. v. mevr. Coenen- Spreeuwenberg. Zaterdag: 19.00 H. Mis uit dank baarheid voor fam. Claessens-Maes- sen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Peter Peeters. Zondag: 8.30 Joost v. Elzakker en Wilfried van Dijk; 10.00 Willy Hen driks en Richard Juwett; 11.30 John Mich els en Rob Koonings. Weekdagen: Francis v. d. Hoff en Ko Flinsenberg. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Leo nardus K es els en Maria Kaffers. Zondag 10.00 Hoogmis tot int. Pubben-van Kempen; 11.30 H. Mis voor overl. van Dijck-Hoedemakers en overl. van Dijck-Steeghs. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor Liefdewerk van Lourdes. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Jo hannes Thissen. Woensdag: 8.30 Schoolmis, gest. jgt. voor Jacobus van Dijck. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Martinus Pubben. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Petro- nedla, Huberta en Margaretha Bmonts. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. Marij ke Janssen-Michels. Misdienaars: zondag 10.00 en door de week: H. Hendriks, S. Verhaag; 11.30 J. Kousemakers, N. Arts. Kollektanten: zaterdag van Cuijck; zondag: 10.00 Emonts11.30 Arts. Zaterdag: 19 uur voor de parochie. Zondag: 10 uur voor H. van Deu- tekom. Maandag: 8 uur Com. v. d. Hey- den. Dinsdag: 8 uur tot int. van faim. Claassens. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. Derfkx. Donderdag: 8 uur tot int. van fam. van HeQvoirt. Vrijdag: 8 uur voor Roel Jacobs. Zaterdag: 8 uur tot int. van fam. Peeters-Janssen. Elfde zondag door het jaar. Zondag: 8 uur H. Mis voor het rec toraat; 10 uur Hoogmis voor de overleden vader Hubertus Janssen. Akolieten: Hans van Well en Ed ward Gielens. Misdienaars van de week: Johnny van Kempen en Johnny Claessens. Maandag: 8 uur H. Mis voor Jo hannes en Joost Camps. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Toon Hulsman. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Sef Linders. Donderdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Michels-Janssen. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Jacoba Michels-Jacobs en Piet Michels. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Poels-Michels. lie zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. J. van den Aker. Zondag: 9.45 Hgm. voor overl. fa milie Wülems-Hesen-van Lin; 11.15 Hgm. voor levende en overl. leden van de Stille Omgang. Maandag: 8 uur Ism. voor zal. Joh. Geurts G. A. Dinsdag: 8 uur Ism. zal. Sef Lin ders en overl. fam. L. Woensdag: 8 uur Ism zal. Tina Groetelaars-Stroeken en zoon Theo. Donderdag: 8 uur Ism. zal. Ceciel van Wyhck-Engelen. Vrijdag: 8 uur Ism. zal. Ber van Ooi en zoon Wim. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Maria Ewals-Holtackers. Akolieten voor 15 juni: W. Fleur- kens, L. Reintjes, R. Weys. Misdienaars: H. en P. Timmer mans. Zaterdag 14 juni: 19.00 Avondmis voor overl. fam. Peynenburg. Zondag: 8,30 H. Mis te Holthees v.b.i.; 10.00 Hoogmis voor Ge ra rdus Kempen en Elizabeth Theunissen en Jac. Geurts, voor Pierre Koopmans en overl. ouders Derks-Meulensteen. Maandag: 8.45 H. Mis voor overl. Pater Lambertus. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor J. Mool- hfulzen. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jo zefkapel ter ere van de H. Jozef en voor welslagen van examen. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank- vaarheid. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor fam. Rouwen. OTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es la fiesta del Sagrado Corazón: a las once y cuarto Misa con cantos y plètica en Castellano; después de la Misa reu nion en la salita del convento. Has- ta la vista. NOTICIAS CULTURALES La junta ch recti va del dub iré a asistir en un fin de semana de estu- dios. El lunes el dia 30 de junio se celè- brara una asamblea para espanoles a las 20.00 horas en los locales del ayuntamiento de Venray a la que estan inwfcados a parti cd par todos los Espanoles de la dudad; ca da un© de Vds recibirè una carta oficial del ayuntamiento pero desde ahora ya seap cada uno que es in vita do. Has- ta la vista!

Peel en Maas | 1980 | | pagina 9