Modebrillen... V Vaderdag Nu voordelige, nuttige en leuke kado's kopen in onze autoshop Kadodag Op alle artikelen 25-50% korting Lvond-wandel-vierdaagse Mensport JUDO JUMPERS Hengelsport LYLM KEGELEN Midgetgolf BILJARTEN B.V. N.A.S. Jong en enthousiast. A. S. VENRAY basketball club venray Frans van de Kamp Financieringen donderdag 19 juni gaat om 'uur de 22ste A vond wandel vier- weer beginnen. Gezien de glreakties, die we tot nu toe jbten ontvangen, ziet het er naar velen weer aan dit wandel- iren zullen deelnemen. ouderen zullen het voorbeeld de jeugd volgen en zullen de rlschoenen aan doen om te la- dat wandelen een gezonde leid is voor jong en oud. afstanden die gewandeld kun- ;n zijn 5, 10 en 15 km, ter- er op zondag 22 juni ook een rn route wordt uitgezet. 153 start op 19, 20 en 21 juni is f 17.30 aan de sporthal „de Wet- ^Tg" aan de Zuidsingel. U kunt en tot 19.30 uur en de afstand walt wandelen kunt U zelf be- mdag 22 juni wandelen we in de iddag. De 20 km. start dan om uur, de 15 km om 14.00 uur, 0 km. om 14.30 uur en de 5 km 15.00 uur. n kwart voor vijf beginnen we het bloemendefilé. Op deze ma- sluiten we deze Avondwandel- daagse feestelijk af en we zijn er dat een tiental muziek- isen ulit Venray en omgeving r hebben toegezegd om dit ge ren feestelijk op te luisteren, et inschrijfgeld bedraagt 5, deelnemer voor vier dagen, rvoor ontvangen alle deelnemers een herinneringsmedaille en elke wandeldag op de rustplaatsen een traktatie. U kunt ook inschrijven voor één dag en dat kost 2.50. De verzorging van de deelnemers is weer in handen van het Rode Kruis afdeling Venray. Ook de ver eniging 27 MC van Venray heeft alle medewerking toegezegd om de com municatie tussen startbureau, rust plaatsen en routes zo optimaal mo gelijk te laten verlopen. Iedereen kan deelnemen, alleen, met tweeën, drieën, vijven, of als groep die uit minstens elf personen moet bestaan. Alle groepen ontvan gen een groepsherinnering. Voor groepen die dit wensen, wor den, na beoordeling door een jury, prijzen beschikbaar gesteld. Iedereen die mee wil doen aan deze Avondwandelvierdaagse kan zich inschrijven op dinsdag 17 juni en woensdag 18 juni in de kantine van sporthal „de Wetteling" van 19.00 tot 20.00 uur. Men kan ook nog inschrijven op donderdag 19 juni vanaf 17.00 uur. Op zondag 22 juni is het inschrijf- bureau geopend vanaf 12.30 uur. Wandelen is gezond en houdt U jong. Doe düs allemaal mee. Voor meer informatie kunt U te recht bijGonnie van Ham, Kerkpad 1, tel. 83765; Piet Jansen, Oranje straat 12, tel. 83539 en Netty Baart- man, Bevrijdingsweg 14, tel. 87688. Uitslag van de nationale politichondenwedstryd bü '.H.V. „BIJ DAG EN NACHT" VENRAY m 9 uur werden de deelnemers welkom geheten door de ,tter H. Barends, die allen een ive dag toewenste. Daarna kon begonnen met de oefenin- afd. 1# welke op een vlotte ■verden afgewerkt, mede door •r Fila, die de algemene lei- zich genomen had en de le- m P.H.V. „Bij Dag en Nacht" 1 de deelnemers om half 12 de koffietafel welke door de werd aangeboden. 2 uur werd er weer begonnen altijd toch weer aantrekke lijke steloefeningen. Onder leiding van de keurmeesters Verkyen, Boots en Wilbers werd ook het middag programma Vlot afgewerkt. Het weer was prachtig waardoor het publiek dat in grote getale aan wezig was weer heeft kunnen genie ten van een sportieve wedstrijd. Goed pakwerk was er van de he ren T. Willems uit Venray en W. Hermsen uit Oirlo. Om 5 uur werd er in café Klomp begonnen met het bekend maken van de uitslag: 1. Prevaas met 387,5 pnt. en beste in afd I 2. Deykers 372,5 pnt. 3. Huis 365 pnt. 4. Thijssen-Claassen 365 pnt 5. Cremers 360 pnt. en beste revier- der 6. Hendriks met 357,5 pnt. en beste steller 7. Jansen 352 pnt. 8 Houben 328 pnt. i gelegenheid van het 15-jarig van de Gehandicapten rtvereniging „De Achterhoek" in terswijk, zaterdag 7 juni j.l., mag op een perfect ge- l recreatief zwem toernooi vereniging was vertegenwoor- door onze dames- en heren- Anny Flinsenberg, Anneke ïn, Tiny Jacobs, Mariët Jans- Nellissen, Regina de Geurts, Martien Gielen, Janssen, Wilbert Janssen, Nabuurs, Leo Reintjes en Rongen onder leiding van Janssen, Corry Baart (Rode is) en trainer Hans Spee zorg- n voor mooie successen, want al- i werden op de onderdelen: rug- tg, schoolslag en vrije slag ,25 en meter, gunstige tijden behaald. Allen kwamen dan ook met een ooi certificaat, door de jubilerende ïreniigiing uitgereikt, uit de bus. Nadat de series waren afgewerkt, men de 10 deelnemende verenigin- n deël aan de estafette. Ook hier kwam Venray, met een 3e plaats, zeer verdienstelijk naar voren! Aan deelnemers en leiding onze gelukwensen met deze mooie resul taten. OLYMPISCHE SPELEN VOOR GEHANDICAPTEN 21-5 juli 1980 zullen naar ver wachting ongeveer 2500 sporters en begeleiders uit meer dan 40 landen naar Nederland komen! Dat is aan zienlijk meer dan in 1976 in Toron to ,12 takken van sport zijn opgeno men en worden gehouden op drie lo- katies, namélijk de Rijnhal en het Nationaal Sportcentrum „Papendal" in Arnhem en het uniek 50 meter bad „De Vallei" te Veenendaal. Papendal zal het centrum zijn waar vooral de organisatie, de offi cials en de juryleden gehuisvest worden en waar bowling, schermen, goalbal, gewichtsheffen, worstelen, boogschioeten, tafeltennis, schieten (luchtdruk) en de atletiekwedstrij den worden gehouden. De Rijnhal is bij uitstek geschikt om het specta culaire rolstoelbasketbal en volley bal te spelen. Veenendaal „De Val lei" wordt dus het domein voor de zwemmers(Sters) Ongetwijfeld zullen velen deze unieke kans aangrijpen om een be zoek te 'brengen aan een van deze of meerdere evenementen! SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD JUDO VERENIGING VENRAY Attentie - Mededelingen! Zaterdag 14 juni toernooi m Maas sluis (Rotterdam). Degenen die hier voor zijn geselekteerd dienen zater dagmorgen uiterlijk om 10 voor 7 aanwezig te zijn bij sporthal de Wet teling. Zorgt allen op tijd aanwezig te zijn want klokslag 7 uur vertrekt de bus. Goede reds en veel succes. De lessen van zaterdag 14 juni komen hierdoor te vervallen. Dege nen die normaal les hebben van 9 tot 10 uur, hebben nu les vrijdagavond 13 juni van 17.30 tot 18.30 uur. Degenen die de avond jeugdvier- daagse mee willen lopen dienen hun inschrijfformulieren uiterlijk deze week nog in te leveren op de les, in de Dojo, Antoniusstraat 3, of bij een van de bestulrsleden. Doe het, an ders wordt het te laat. Ook het inleveren van het formu lier voor de clubkampioenschappen wordt tijd liefst deze week nog op een van bovengenoemde adressen. Oriëntatietocht, vertrék sportzaal Servaas. Zondag a.s. 15 juni houden we een oriëntatie-voettocht in de kom van Venray, aanvang 14.00 uur. Iedereen kan deelnemen: leden, ouders, vrienden, vijanden enz. enz. We hebben een leuke tocht uitgezet ter afsluiting van het seizoen 1979- Na deze tocht 16.15 uur is er in de hal van de sportzaal op Ser vaas, koffie en vlaai. De kosten zijn: ouderen 1, jongeren 0.50. m De trainingen beginnen weer, zo als in 't Pivotje staat aangegeven, op 19 augustus. Allemaal veal vakairtieplezier en tot ziens op de eerste training. Baanwedstrijden te Helmond Lau Wijnhoven en Paul Coppus waren hier aktief op de 1500 meter. Op de zeer druk bezochte wedstrijd werden ze respectievelijk 2e en 3e in hun serie. Lau Wijnhoven kwam tol een scherpe tijd van 4.24.7, ter wijl Coppus 4.27.2 noteerde. AVT-Ioop 10 km. Onder nogal benauwde weersom standigheden werd afgelopen week einde de traditionele AVT loop weer gehouden. In een fraaie omgeving moesten 10 km gelopen worden. Paul Coppus hield voor ons de eer hoog. Hij eindigde als 4e in de tijd van 35.39, hetgeen een achterstand van 42 sec. betekende op Har Pollen van AVT, die deze loop won. Ledenvergadering 20 juni algemene ledenvergade ring in de Wetteling om 20.30 uur. Trainen Op woensdag en vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur voor pupillen. Voor de overigen zijn de tijden van 19.00 tot 20.3 Ouur. De vrijdagtraining staat onder leiding van onze nieuwe trai ner Peter Engels uit Venlo. Alle trainingen vinden plaats op de Wieën. Weds t r(jd agenda: 14 juni DES Eersel Junioren CD. Aam vang 10.0 Ouur. 14 en 15 juni: GM Best. Meerkam pen senioren en junioren AB. Aam- vang 14.06, om 12.00 uur 15.06 om 11.00 uur. 17 juni Kimbria Maastricht. Senio ren en Junioren AB. Aanvang 19.00. 18 juni ASV Süchteln. Manner, mannl. Jeugend AB, weibl. Jeugend AB, Damen. Aanvang 18.00 uur. Kunststofbaan Dülken. Voor infor matie P. Coppus, 04709-4840. 21 juni AV Venray Rerio/AV Fes- tina. Junioren CD en Pupillen AB (driekamp!). Aanvang 11.00 uur op sportpark De Wieën te Venray. In schrijven tot 17 juni bij Wil David, 04780-83164. Hier kunt u ook voor alle andere informatie betreffende wedstrijden terecht. Trimmen 15 juni vanaf sportveld de Nestlé achter Spraeland; 22 juni Merselo 29 juni Geysterse bossen. Keuze uit gloednieuwe modellen. Van gerenommeerde huizen. Loop eens bij ons binnen en ervaar ook het effekt van een fijne modebril. MODERNE BRILLEGLAZEN. Zoals lichtgewicht-kunststof en ontspiegeld. De modieuze dégradée glazen maken wij in elke gewenste kleur en tint. Voor de beste keuze geven wij graag een goed advies. OOGMETING/CONTACTLENZEN Optometrist O.V - Contactlensspecialist A.N.V.C. OPTICIEN Grotestraat 14A - Telefoon 04780 - 82409 - VENRAY H.S.V. DE ROERDOMP De stand na de eerste koningwed- strijd op de visvijver het Wamssums Ven is a'ls volgt: le G. Robben 2e A. Meeuwissen 3e R. Swinkels 4e A. Sanders 5e J. Dekkers Op de eerste kringwedstrijd te Af- ferden wisten J. Dekkers, Bert Jams- sen en A. Sanders zich in de prijzen te vissen. Na de eerste vierdorpen wedstrijd zijn de vijf best geklasseerden als volgt: le F. Ewals, Vierlingsbeek 2710 gr. 2e M. Saris, Oostrum 2560 gr 3e Bert Janssen, Venray 2550 gr 4e H. Lenssen, Oostrum 1080 gr 3e A. Sanders, Venray 1010 Zaterdag 14 juni koppelwedstrijd te Heyen; nummers afhalen om 13.00 uur. Zondag 15 juni OostrumVenray; bijeenkomst om 7.00 uur bij de Ro ze nkweker. Donderdag 19 juni tweede koning wedstrijd Wanssums Ven; bijeen komst om 18.30 uur. Voor deelname opgeven tot uiter lijk donderdag 20.00 uur bij H. v. d. Heuvel .Langeweg 38, Venray. H.S.V. ,,'T ALVERTJE" OOSTRUM Op zaterdag 7 juni bij de 1ste klingwedstrijd visten Cuppen M. en Lenssen H. zich in de prijzen. Op zaterdag 14 juni is er een kop- pelwedstrijd te Heyen. Op ozndag 15 juni is er een vis wedstrijd tussen Venray en Oos trum. Deze vindt plaats bij R. Wijn hoven aan de Maas van 8-11 uur. Zij die hieraan mee willen doen, moeten zich vóór donderdag 12 juni 19.30 u. opgeven bij R. Wijnhoven, tel. 04784-1628 of bij Gooren L., tel. 04780-86359. Zaterdag a.s. gaan we met 20 per sonen, waaronder de 10 eersten uit de Lyceum-toto, naar de volleybal interland Cuba-China kijken. We vertrekken om 16.30 uur vanaf het Boschveldcollege. Na aankomst in Heel bekijken we eerst de voetbal wedstrijd NederlandWest Duits land, alvorens we ons naar de sport hal begeven. Er zal voor broodjes en koffie gezorgd worden, zodat nie mand zal verhongeren. Hans Verbeerkt, Lambert Man- ders, Anton-Jan van Trier, Bert Peeters en Marcel Tonen zullen voor het vervoer zorgdragen. Mocht je on verhoedt verhinderd zijn, meld je dan even af bij Toon Voermans, tel. 85982. Zoals we vorige week reeds aan kondigden, wordt zaterdag 21 juni (10.00 uur) de algemene ledenverga dering gehouden. De agenda voor deze vergadering is nog niet defini tief opgesteld, maar we willen toch tail vast op enkele punten vooruit lopen. De samenstelling van het be stuur zal een tweetal wijzigingen ondergaan omdat Marianne en Pe ter Jacobs als bestuurslid bedankt hebben. Kandidaten voor deze be stuursfuncties kunnen zich tot vóór de vergadering opgeven bij de sekre- taris Eugène Clermonts. Naast en kele belangrijke agendapunten (o.a. financieel overzocht en begroting, wedstrijdwezen) komen er ook en kele luchtige zaken aan de orde; de uitreiking van de kampioensstan- daard aan dames 3 én de verloting van de portable t.v. onder diegenen die de meeste jubileum pennen ver kocht hebben. Al met al belooft het een interessante ledenvergadering te worden, waarop wij alle leden ver wachten. Volgende week hopen wij de defi nitieve agenda in dit blad te kunnen publiceren. Nu onlangs de laatste (inhaal-) wedstrijd gespeeld is, kunnen de de finitieve standen bekend gemaakt worden. Het algemeen klassement werd gewonnen door Flower Power met maar liefst 15.540 hout. Op de 2e plaats eindigde nieuwkomer Calime- ro met 14.183 hout. Net hierachter volgt de Burggraaf met 14.092 hout. Enigzins tegenvallend eindigden de Hazinnekes met 13.93 hout Plaats 5 was voor Alle Negen met 13.359 en de 6e voor 't Kegeltje met 13.261. Bij de persoonlijke resultaten waren vier klasen te onderscheiden, te weten Dames B en C en Heren B en C. De bedde B dames C. Leenders en H. Janssen wisten bovenaan te blij ven met respectievelijk een gemid delde van 241,9 en 240,3. In de dames C kategorie legde D. Martens beslag op de le plaats met een gemiddelde van 235,0. De 2e tot en mét 8e plaats waren voor: W. de Bruyn 234,7; P. Cuppen 229,1; D. Janssen 224,5; A. Overbeek 223,6; M. van Krey 223,4; A. v. d- Werf 222,3 en W. Janssen 220,1. De B-klasse bij de Heren werd ge wonnen door J. Ewals van de Ca- limero die over een goede eindsprint beschikte. De konkurrentie liet het de laatste wedstrijden afweten. Het gemiddelde van J. Ewals lag op 247.4, 2e werd P. Bouwmans van Flower Power 245,6; 3e W. Rommen, even eens van Flower Power 241 en 4e werd H. Hendrix van de Burggraaf De C-klasse werd gewonnen door M. Thielens 238,9 met als 2e M. Schoenmakers 237,4, beiden van Flo wer Power. Daarachter volgden C. Janssen 236,4, W. Duikers 236, F. v. Stokkum 234,2, M. v. d. Beuken 232 en L. Claessens 230. Begin september start de nieuwe kompetitie. Hoe er gespeeld gaat worden en hoe de klasseverdëlirug ligt, is nog niet bekend. Aanmelding dient in ieder geval te geschieden op 30 juni a.s. bij de Burggraaf; hier zal dan om 20.30 uur een vergade ring gehouden worden, waarbij de komende kompetitie centraal aal staan. M.G.C. VLAKWATER Bondscompetitie: Vlakwater 1Mierlo 2 80 Het eerset team had hoegenaamd geen moeite met Mierlo 2 Hoewel de eerste ronde gewonnen werd met „Slechts" 4 punten verschil, lever den de volgende ronden geen pro bleem meer op. Alle spelers behaal den de A-licentie en H. Lenssen was met 97 punten de beste speler en W. Swaghoven spetterde 21! Vlakwater 2Mierlo 3 80 Ook het 2e team had geen pro bleem met haar tegenstander. De le ronde sloeg men samen 99 punten en over 4 ronden 413 punten. Een zeer sterk resultaat! Alle spelers be haalden de A-limiet. Jo Barents en Gerrit Voermans waren met 102 pnt. de beste spelers en H. Hekrens komt door de laagste ronde van 22 toch een keer in de krant! Cuyk 2Vlakwater 3 80 Ons 3e team kon in de stromen de regen in Cuyk helaas geen vuist maken. Alle rondes gingen met ruim verschil verloren. G. Janssen was met 11 pnt. de enige speler die de A-limiet wist te behalen A.s .zondag is er geen bondscom petitie. Een goede kans dus weer voor hen die nog onderlinge compe titiewedstrijden moeten inhalen. De afgelopen week heeft zich weer een nieuw jurylid aangemeld t.w. Peter Wellïnga. Peter, van har te welkom en succes Zij, d'ie zich willen aanmelden als lid, kunnen zich opgeven bij A. van den Boom, Florishof 20, tel. 87668. GELD NODIG? KAN U HELPEN BEL 87575 Vrijdag 6 juni werd in café Klomp een bi 1 jartrëöniie gehouden door de 7 spelers van de voorwedstrijden 6e 'klas. Om het aantal spelers gelijk te maken, zodat 4 partijen gespeeld konden worden, werd als gastbil- janter dhr. Th. Borghs uitgenodigd. Om 8 uur werd begonnen door J. Hofmans (OGO) tegen P. Claessens (VOP). Deze partij word gewonnen door J. Hofmans met 'n klein ver schil. Daarna wist M. Lenssen (VOP) P. v .d. Sterren (Leunen 67) op de knieën te. krijgen door met 2 caram boles verschil te winnen. De volgen de partij trad Th. Borgs (OGO) aan tegen J. Muijzers (Leunen 67). Het werd een lange partij met enkele lachsalvo's, doch Th. Borghs wi9t aich enkele malen professioneel uit een moeilijke positie te redden. Pike ren is voor hem dan ook niet moei lijk. De laatste partij beslist N .De- ricks (VOP) in haar voordeel door van J. Goemans (OGO) te winnen. Daarna zaten de spelers nog ge zellig samen bij 'n glaasje en de heer Borghs zorgde op de zijn eigen ma nier ervoor dat er wat te lachen viel. Al met al een gezellige avond die nog eens dunnetjeè zal worden over gedaan. Ook in het bandstoten zijn wij weer in een vergevorderd stadium. Er waren nog 2 ongeslagen koplo pers, nl.. M. Creemers en L. Hanen. Laatstgenoemde moest het opnemen tegen zijn broer H. Hanen die hem z'n eerste nederlaag toebracht. Hier na moest M. Creemers, wilde hij al leen aan kop blijven, Jan Driessen verslaan, hetgeen na een spannen de partij gelukte met slechts 1 ca rambole verschil. Vrouwe Fortuna was zeker niet op de hand van Jan; integendeel, het pechduiveltje ach tervolgde hem de hele avond. Ook tegen Pa Bakens en P. Bonants moest hij, ondanks vele fantastische ballen, heft onderspit delven. L. SChaeffers moest toezien hoe M. Creemers hem naar een duide lijke nederlaagspeelde. K. Raate land moest met Slechts 2 caramboles verschil de winst aan L. Hanen la ten, die zidh enigszins herstelde van z'n eerste nederlaag. Spanning en spel van hoog gehalte was er vol op. Met nog 3 partijen te spelen gaat M. Creemers ongeslagen aan kop. Grote Markt 7 tel. 04780-82603 Vrijdags en zaterdags ook ingang Schouteostraat 7

Peel en Maas | 1980 | | pagina 7