M 60 B en W beantwoorden Milieugroep Venray tmm AGENDA Jeugdmarkt te Oostrum Ontwikkeling Vlakwater Trapveldje in Leunen GEVONDEN VOORWERPEN De Zwaan AuC)gne VADERDAG-MENU JUGENDLAGER /Jj&t YSSELSTEYN/NL Duitse jongeren gaan ook dit jaar werken op soldatenkerkhof ANTIEKMARKT TE GRUBBENVORST Nieuws uit Overloon ioals wij reeds eerder berichtten, t de gemeenschap Vredepeel dit ïkend feestelijk het 25-jarig be- van die Venrayse kerkdorp denken. en programma is daartoe samen- leid en luidt als volgt: OPENING )p vrijdag 13 juni om 19.00 uur jurgemeester Defesche van Ven- de kwart-eeuwfeesten openen, irbij ook de VW Venray acte de sence zal geven. Hierbij zal een dkale show gegeven worden door tambourkorps van de Kon. chtmacht Kapel. 'anaf 21.00 uur zal er verder avond feest zijn m m.v. de Fi- en Rosentaler en de drumband St. uit Merselo. JEUGD Tcor de jeugd zal er op zater- imiddag 14 juni van 13.30 tot 16.00 een goochel voorstelling gegeven iden door de Gotina's. Hierbij alle kinderen van 4 tot 12 jaar Ikom De toegang is gratis. REÜNIE zaterdagavond is er een reünie alle inwoners en oud-inwoners, te wordt om 19.00 uur door H. Mis f gegaan en gevolgd door een fietafel. FRÜHSCHOPPEN ondag 15 juni wordt in de feesl- de zgn. Deutsche Mcsse uiige— rd door fanfare en koor uit Mer- Hierna is er Frühschoppen m.m.v. de fanfare St. Gerardus uit Wester beek en het jeugdorkest Merselo- Vredepeel. WANDELING DOOR DE VREDEPEEL 's Zondagsmiddags, tussen 13.30 en 16.00 uur kan er een wandeling door de Vredepeel gemaakt worden. On derweg bestaat de mogelijkheid een bijendemonstratie en schaapscheren te bekijken en voor aanvang of bij terugkomst de tentoonstelling over de geschiedenis van de Vredepeel.. Door ouden van dagen of mensen die slecht ter been zijn, zal de route gereden kunnen worden in een huif- kar. FEESTAVOND Op maandag 16 juni. de eigenlijke verjaardag, is er vanaf 20.00 uur feest m.m.v. de Peeier Muzikanten van de vliegbasis Volkel en de Sil- vano's. TENTOONSTELLING Op de tentoonstelling over de ge schiedenis van de Vredepeel. die is opgezet in samenwerking met de Grontmij. zal door de luchtmacht 'n stand worden ingerichl, waar de uit rusting van.een straaljagerpiloot te bekijken is. Verder zal er ook een door de la- gercschooljeugd gemaakte maquette te zien zijn van alle boerderijen in de Vredepeel De openingstijden van de tentoon stelling zijn: Vrijdag 13 juni: 20.00 - 23.00 uur; zaterdag 1 4juni: 21 00 - 23.00 uur; zondag 15 juni: 11.00 - 18.00 uur. rtien Majoretten-groepen hebben jl zondag deelgenomen aan het concours in orthal De Wetteling. De organisaie beruste bij Drum- en Showband DSV. Het ige korps dat een promotie aan haar eerste prijs kon toevoegen, was de Ma- ettengroep Olympia uit Heerlen. Beste Majorette was Dorie Giesbers uit Otter- in, die in de ere-divisie 150 punten en een eerste prijs behaalde. A.s. zaterdag, ter afsluiting van het clubjaar, wordt de jaarlijkse jeugddag gehouden, georganiseerd door ADOR te Oostrum. 's Morgens om half elf begint de jeugd met het opbouwen van de jeugdmarkt rond het clubgebouw, dat als marktterrein wordt omgeto verd. Om twaalf uur volgt een gezamen lijke picknick, waarna de jeugd markt open gaat. De leding zorgt voor pannekoeken, koffie, limonade etc. Een pottenbakster demonstreert er haar werk; en een magische trom mel levert de mooiste schilderstuk ken Er is een disco met verzoekplaten als muzikale omlijsting- Om drie uur gaan er zo'n 1000 ballonnen de lucht in. Voor zpver nog voorradig zijn hiervoor op het marktterrein nog kaartjes te koop Alle publieke belangstelling op deze jaarlijkse jeugdmarkt is van harte welkom. De Trimclub Venray heeft bij het gemeentebestuur een plan ingediend voor de aanleg van een trim- en cooperbaan in het recreatiegebied Vlakwater. Dit plan is met veel en thousiasme ontvangen omdat de ont wikkelde gedachten geheel passen in de gemeentelijke visie ten aanzien van de ontwikkeling van het recrea tiegebied Vlakwater. Het gebied is door de gemeente raad bestemd om uiteindelijk een groene dag-recreatieve enclave in een stedelijke concentratie te wor den. waarin de lichamelijke in- en ontspanning centraal moet komen te staan De plannen van de Trim club spelen volgens het college van b. en w hier voorbeeldig op in. Gezien de financiële positie van de gemeente zal het idee van de Trimclub Venray echter niet in éèn keer kunen worden uitgevoerd. Ge kozen wordt voor een stapsgewijze uitwerking. Verwacht wordt, dat nog dit jaar de ecoperbaan uitgezet en bebakend kan worden, alsmede de eerste lus van het voorgestelde aangepaste trimparcours. Enkele jeugdigen uil Leunen heb ben het gemeentebestuur gevraagd hel aan de Verkloystraat gelegen speeltcrrcinlje zodanig te verande ren. dat het ook als trapveldje kan worden gebruikt. B. en w. menen echter, dat dit ter- reintje veel fe klein is. Bovendien is het bedoeld voor kinderen van de leeftijdsgroep vanaf ca. vier jaar. Om de iits oudere kinderen in Leunen te kunnen laten vbetbullën wordt in hel najaar begonnen met de aanleg van een trapveldje op hel voormalige perceel van Smits aan de Albionslraal. Bruine portemonnaie. inhoud: fiet- senskutoltje, en ongeveer 4, Autosleutels Fiat; Zwarte etui met 2 sleutels, waarvan 1 van het merk Kist. 1 leren mapje met opschrift: Made in England; Bos sleutels: 1 cpencr Hero. 1 fietsseleutel, 1 huis sleutel. 1 blikopener; Een ijzeren bril; Zilverkleurige bril. glazen zijn half denker en half licht; Plastic vuilniszak met als inhoud: 1 donker bruine koltrui. 1 blouse. 1 dames truitje. 5 klerenhangers en 1 wit vest: Chroom horloge Digital; Blau we reparatieset voor een bromfiets, inhoudende: 1 poetslap. 5 sleutels, 1 schroevendraaier, 1 tang en 1 ban denlepel. De Milieugroep Venray heeft in brief het college van b. en w. weten het niet eens te zijn met door de gemeente verstrekte ver- nningen aan de Venrayse schutte- en voor het gebruik van de Ende- else bossen ten behoeve van hun itiviteiten. Volgens de Milieugroep zijn de hietaktiviteiten gedurende het oedseizoen van beschermde vogels rijdig met het bepaalde in de Vo- Iwet. De groep wenst tijdens het oedseizoen ter bescherming van roofvogels afsluiting van de egen in het bosgebied van de En- epoel en de Balilonzuil. In verband met het feit. dat in de op van twee jaar 20 reeën zijn ngereden.g, wordt gevraagd naar aatsing van de toegezegde wild- «egdls. Omdat de inhoud van de stort - aats Venrays Broek nog zoveel aagtekens oproept, wenst de Mi- eugroep geen modewerking te ver- nen aan het beplantingsplan voor voormalige vuilnisbelt. Tenslotte stelt de Milieugroep, dat de aanleg van de Karpatenen vroegere vuilnisbelt doorgraven oet worden. Gevraagd wordt of de leraan verbonden consequenties jn onderzocht. Overigens blijft de ilieugroep van mening, dat de arpatenlaan niet moet worden aan- 'legd. Wat betreft de aktiviteiten van de hutterijen in de bossen van de En- ipoel, geven b. en w. toe, dat deze sgatieve nevenaspecten kunnen ebben. Maar verenigingen, die be- ngrijke recreatieve en folkloris- 8che gebruiken ontplooien, moeten bk de kans krijgen hun aktiviteiten fl te oefenen. De afsluiting van bosgedeelten tijdens de broedperio- de achten b. en w. niet verantwoord. Overigens, zo stellen b. en w.. heeft het huidige faunabestand zich ter plaatse kunen ontwikkelen dankzij een zorgvuldig beheer in goede sa menwerking met de jachpachters. Ten aanzien van de in dit gedeelte gelegen Cooperbaan wordt geant woord. dat deze te zijnertijd Ml wor den verplaatst naar het recreatiege bied Vlakwater. De gevraagde wildspiegels zijn besteld en zullen, na levering, wor den geplaatst. Over de aanleg van de Karpaten laan zeggen b. en w., dal nog niet bekend is of en in hoeverre de weg op de oude stortplaats komt te lig gen. Zodra ook maar de geringste a'anleiding tot nader onderzoek ont staat zal het college dit onmiddellijk ter hand (doen) nemen. De Milieu groep krijgt de verzekering, dat met de uiterste zorgvuldigheid zal wor den gehandeld- GESLAAGD Bij de opleiding Gelderse Leer gangen te Arnhem slaagde voor leraar Engels M.O. dhr. P. J. van Elswijk uit Venray. Aan de Pedagogische Academie de Kompel te Helmond slaagden: Monique van Gisteren, Leunen; Tru dy Pijpers, Leunen; Hans Sieh^s, Christian Spelbos, Robert Swinkels, Hans Vollenberg, Henk Willemsen uit Venray. Te Nijmbegen slaagde voor fisiotherapie Eny Veldpaus uit Ven ray. Hotel-Bodega Restaurant GROTE MARKT 2a-4 VENRAY TEL. 04780- 4-gangen menu voor f 30. Speciaal voor de voetbal-liefhebbende vaders is ons restaurant al geopend vanaf 15.00 uur. Belt U ons wel even. FIETSROUTES Keurig op tijd. net vóór het begin van het zomerseizoen, heeft de ANWB in nauwe samenwerking met de streek-VVV Noord-Limburg een nieuwe gids het licht doen zien met 15 fietsroutes door Noord- en Mid den-Limburg. De routes variëren van 40 tot rond 60 kilometer en voeren door de fraaiste streken v^n dit gebied, dat zich bij uitstek leent om al fietsend te leren kennen. De namen van de routes geven meestal al een aanduiding welke ka rakteristieke plekjes bezocht wor den. zoals de Peelroute. de Schuït- waterroute. de Kastelenroute en de Hamert route. De routes zijn duidelijk op geogra fische kaartjes ingetekend en voor zien van een beknopte routebeschrij ving. Ze vormen lussen en men kan ze op elk gewenst punt beginnen. De VVV-kantoren in Noord- en Midden-Limburg hebben de gidsen in voorraad. De verkoopprijs be draagt 4,—. Officiële opening fietspaden Vierlingsbeek— Boxmeer Met enig feestelijk vertoon zal zaterdag 21 juni de aangelegde fiets paden VierlingsbeekSambeek in gebruik worden genomen. Vanaf Sambeek zullen de genodig den per fiets vertrekken naar Vor- tum-Mullem waar de officiële ope ning zal worden verricht door het lid van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant de heer J. de Geus. De pastoor van Vortum-Mullem zal het verplaatste wegkruis inzegerten. Daarna vertrekt het gezelschap naar Groeningen. Op het plein bij Hotel Zandpoort zal het gilde uit Groenin gen de vendelgroet brengen, terwijl de harmonie uit Groeningen het ge heel muzikaal zal opluisteren Gemeenteraad brengt bezoek aan waterzuivering Nog voordat de Venrayse gemeen teraad een bezoek brengt aan de rioolzuiveringsinstallatie zal de raad van de gemeente Meerlo-Wanssum dat doen Dat bezoek houdt verband met het feit, dat de aanleg van een eigen zuiveringsinstallatie in de ge meente Meerlo-Wanssum niet door gaat en dat het rioolwater via een persleiding vanuit die gemeente naar de rioolwaterzuiveringsinstallatie in Venray zal worden gepompt. Het bezoek vindt op donderdag 19 juni a.s. plaats. Om half vijf zal de raad worden ontvangen in het be drijfsgebouw. waar Ir. B. Janssen, voorzitter van Waterschap, Zuive ringschap Limburg, een inleiding zal houden- Na een vertoning van een audio-visueel programma volgt een rondleiding over de instalaltie waar bij Ir. Hupkens uitleg zal geven. Er zal in ruime mate gelegenheid wor den gegeven tot het stellen van vra gen, respectievelijk tot een discussie. De Venrayse gemeenteraad be zoekt de waterzuiveringsinstallatie op dinsdagmiddag 24 juni a.s. Zware schade bij botsing Op de kruising Lollebeekweg Meterikseweg-Oosterbosweg te Cas- tenray vond een botsing plaats tus sen twee personenauto's De perso nenauto bestuurd door de 29-jarige mej. T. uit Horst reed vanaf de Me- terikseweg de kruising op, maar vanwege het slechte uitzicht ter plaatse zag hij te laat een van rechts komende personenauto, bestuurd door de 26-iarige C. uit Venray. Dcor de botsing werden beide auto's vrijwel totaal vernield. Beide be stuurders liepen geen noemenswaar dige verwondingen op. Het staat vast dat ook dit jaar weer jongeren uit Baden Würtlcm- berg in Ysselstcyn gaan werken aan de verfraaiing van het Duits solda tenkerkhof. In tegenstelling tol vo rig jaar zullen de Duitse jongeren niet meer worden ingezet voor het plaatsen van de marmeren kruizen, maar ze zullen de overwoekerende Amerikaanse vogelkers te lijf gaan. De meisjes hebben ills speciale op dracht gekregen de rododendrons te verzorgen. Deze bloemenpracht wel ke de ingang siert heeft een extra verzorging nodig, waarvoor het per soneel van het kerkhof geen tijd Jfrpft. De plaatsing van de marmeren kruizen is nog steeds in handen van soldaten van de Bundeswohr die op vrijwillige basis, maar wel met ex tra verlof in hel vooruitzicht, dal zware werk doen. Hot ziet er naar uil dal binnen een jaar die werk zaamheden klaar zullen zijn. De 31.250 kruizen zijn dan vervangen en het aanzicht van het kerkhof is nog fraaier en indrukwekkender ge worden. Ook dit jaar is weer de gezamen lijk leider van de Duitse jongeren de uit Plochingen afkomstige Peter Muller. Voor de 13c keer offert hij zijn vakantie voor dit doel op, ter wijl hij daarnaast vele weken voor eigen rekening neemt. Het thema van de inzet van dit jaar heeft Peter Muller gevonden cp de grote begraafplaats in Bloe- mcndaal waar hij als opschrift vond op het kruis van een verzetstrijder: „Liever staande sterven, als knie lend leven". 1 De eerste groep, welke op 9 juli arriveert, is afkomstig van het Markgrafen Gymnasium uit Karls- ruhe-Durlach. Die groep staat o.l.v. Josef Sieberl. Die groep heeft voor de Volksbund nog bijzondere ver diensten want ieder jaar doen zij mee aan de kollcktc voor de Volks bund Op 23 juli wordt die groep afge lost door jongeren van de Katholie ke Jeugd uil Seekirch. Die groep staal o.l.v Albert Braig die dan reeds voor de vierde keer op hot kerkhof workza,am is. Traditioneel brengen de jongeren weer een bezoek aan het Nationale _Oorlogs- en Verzetsmuseum, Over- loon, aan hot Evoluon to Eindhoven en maken zij een rondtocht, door Ne derland. In Ysselstcyn vinden weer ontmoetingen plaats middels een familiedag en een voetbalwedstrijd mol campingigaslen op de camping de Heydse Peel. Burgemeester Defesche wilde per soonlijk de jongeren ontvangen en die ontvangst vindt, plaats na een kranslegging bij hot monument van de gevallenen bij de Grote Kerk op 11 juli. Bij die ontvangst zullen ook aanwezig zijn de Duitse Ambas sadeur en de Konsulaal-Gcneraal uit Rotterdam, alsmede de voorzitter van de Volksbund uit Baden Würt- lemberg, en de Commandeur van hel Duitse leger in Budel. De ontvangst van dc tweede groep zal traditioneel plaats vinden door burgemeester Dittrich van Meerlo- Wanssum op het gemeentehuis al daar. nadat de jongeren een krans hebben gelegd bij het monument voor de Tienrayse verzetsstrijdster Hanna van de Voort. Ook bij die entvangst zal de voor eerste maal 'n vertegenwoordiging van de Duit se Ambassade en het Konsulaat uit Rotterdam aanwezig zijn. De ont vangst te Meerlo-Wanssum vindt plaats op 4 augustus. ZONDAG 15 JUNI A.S. van 10.00 tot 18.00 uur IN GEMEENSCHAPSHUIS 'T HAEREN Klokken, beelden, poppen, zilver, lin, porselein en diverse meubel-soorten. AFS INTERKULTURELE JONGEREN- UITWISSELING De naam zegt het al. AFS is een organisatie die jonge mensen uit al lerlei landen in de gelegenheid stelt een kortere of langere periode in het buitenland door 'te brengen. De organisatie in Nederland, die bestaat uit een vrilwilligers-organi- satie ondersteund aoor een kantoor in Amsterdam wil dit jaar 80 jonge mensen ontvangen. Dat wil zeggen 32 gedurende de zomermanden juli/ augustus, en nog eens 48 voor het schooljaar 1980-'81. Hiervoor zoekt AFS gezinnen die bereid zijn zo'n AFSer in hun huis te ontvangen en lief en leed met hem of haar te delen. De ervaring heeft ons geleerd dat dit niet alleen verrijkend is voor de AFSer, maar ook voor het gastgezin dat zo'n jon gen of meisje ontvangt. Dikwijls worden kontakten gelegd voor het leven. Jammer genoeg moeten we elk jaar weer een aantal jongens en meisjes teleurstellen omdat we voor hen geen gastgezin vonden. Als U interesse hebt om iemand te huisvesten, kunt u ons bellen of schrijven voor meer informatie, wij zullen u die graag geven. Ons adres is: AFS Nederland, Keizersgracht 722, 1017 EW Amsterdam. Telefoon: 020-220916. Regionale voorlich- tings-bijeenkomst SCHOLING GEHANDICAPTEN Op 17 juni a.s. om 14.30 uur vindt in het ceritrum beroepsopleiding „Hoensbroeck" en op 19 juni a.s. om 14.30 uur in het centrum beroeps opleiding „Werkenrode", Nijmeeg- sebaan 9. te Groesbeek een voor lichtingsbijeenkomst plaats over scholingsmogelijkheden voor licha melijk gehandicapten. Het gaat hierbij om de projecten „Hcensbroeck" en „Werkenrode", waar mannen en vrouwen via sterk praktijk-gerichte opleidingen wor den voorbereid op (terugkeer in) het arbeidsproces. Dc voorlichtingsbijeenkomst is vrij toegankelijk, ook voor familieleden en kennissen van de aspirant-leer lingen. Er zal uitgebreid informatie worden gegeven, in aansluiting op een speciale krant, die men kan aan vragen bij postbus 51 in Den Haag. In „Hoensbroeck" (Hoensbrcek - Zuid-Limburg) worden tweejarige opleidingen gegeven tn administratie, werktuigbouwkundig tekenen, oloc- trcnica en fijn-mcehaniea. In „Weikeniode' (Groesbeek - Gelderland) is de opleidingsduur ge middeld cén jaar. Er wordt opgeleid voor de grafische richting, de tuin bouw en de administratie. De opleidingen zijn gratis. Hoens broeck en Werkenrode worden na melijk gefinancierd met geld van de arbeidsongeschiktheidsfondsen en 't Ministerie van Sociale Zaken. De aSfvméldïng loopt via' de Ge meenschappelijke Medische Dienst en hel Arbeidsbureau. De scholiingsinslitulon zorgen ook voor dc huisvesting van de cursisten. Oorlogstuig Op hel lerein van het psychalrLseh ziekenhuis St. Anna werd een nog op scherp gestelde handgranaat ge vonden. Op Boddenbrock werd een brisantgranaal gevonden. De man nen van de E.O.D. zullen zich over dal oorlogstuig ontfermen. VERJAARDAGEN-AKTIE De verjaardagen-aktie heeft in de maand mei in onze parochie opge bracht: 291,60. STICHTING „MENSEN IN NOOD" Deze stichting houdt van 9 t.m. 12 juni zijn jaarlijkse kleding-dnzame- lingsaktie. Gebruikte kleding, schoei sel, dekens enz. kan worden afge geven: in de garage van J. Crooy- mans, Pastoor Cremersstraat 7, Overloon. Kijkt s.v.p. uw kasten grondig na. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen. Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz DJ. Vercauteren Merseloseweg 33, tel. 82200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; "s middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat. tel. 80140 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Br. W. van den Eijnden tel. 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Weslsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tol 10 uur. MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. openbare bibliotheek v/enray afd voor volwassenen Julianasingcl 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uil de nieuwe aanwinsten: Boekowskij, W. Kasteel lussen vier muren. Memoires van een Rus sisch dissident, voor een belangrijk deel gewijd aan de twaalf jaar die hij doorbracht in gevangenissen en I >sy chia tri sche i ns lel I in gen Booumans, A. Na olie koml. zonne schijn: energiebronnen mol toe komst. Erfgoed van Nederland; wal ons bleef uit een roerig verleden. Ge-' illustreerde geschiedenis van Ne derland van prehistorie tol heden. Haltum, M. C. C M van Judith"; een moeder en baar zwakzinnige kind. Autobiografisch relaas van de strijd van een moeder voor een eigen bestaansrecht voor^ haar zwakzinnige kind. Hunt. N De wereld van Nigel Hunt; het dagboek van een mongoloïde jongen. Kelley K. Oh, Jackie. Biografie van Jacqueline Onassis. Kurth. H. Barbecuen. Manschot, A. Huisvrouwen: een ver geten groep in de medïese hulpverlening. Schriptie van drie medische studenten over de posi tie van de huisvrouw in de kapita listisch maatschappij in relatie tot de gezondheidszorg. Prick van Wely, M. A. Japanse sa gen en verhalen. Seron-Williams, M. V. Het goud van Toetanchamon. Platenboek waar in een overzicht wordt gegeven van de voorwerpen die in het graf van de farao uit de 18e dynastie zijn aangetroffen. Zaterdagmiddag heeft Wethouder J. Loonen met assistentie van Linda Classens en Wilma Zanders, het korfbalcomplex te Castenray officieel geopend. De korbal- clubs van Castenray en Oirlo kunnen nu gezamelijk over dit komplex - dat de naam DE KAMP kreeg - beschikken. Beide verenigingen hebben tesamen 'n 150 leden. De accomodatie bestaat uit vier kleedlokalen en scheidsrechterslokalen en een bergruimte. De totale kosten bedroegen ruim een ton. De gemeente heeft daaraan 92.5500,bijged.agen. Programma De Wetteling 13 t.m. 20 juni Vrijdag 13 juni: 18.3019.30 SV Ysselsteyn zaalv. vr. 19.3022.30 Zaalv. toernooi De Wetteling Eldorado scheidsr. Zaterdag 14 juni. 09.0018.00 Recreanten Volleybal toernooi van VCB, 6 dames en 10 herenteams. 18.00 LDT Zaalv. vr. 19.0020.00 Janssen-Pubben zaalv. dames. Zondag 15 Juni: 09.30—12.00 Badminton 12.0018.00 Badminton onderl. toer nooi. Maandag 16 juni: 18.30—21.30 VC Rooy onderl. comp. Dinsdag 17 juni: 18 0021.00 VC Rooy onderl. comp. 21.0023.00 Badminton Woensdag 18 juni: 19 30—22.00 Badminton 22.00 De Wetteling 1PTT zaalv. vr. 23.00 De Wetteling 2Koetshuus zaalv. vr. Donderdag 19 juni: 19.0020.30 VC Rooy onderl. comp. 20.3022.00 SV Ysselsteyn zaalv. vr. Vrijdag 20 juni: 18.3020.30 Janssen-Pubben zaalv. vr. 20.3021.30 De Lelie zaalv. vr.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3