HOE BESTAAT HET 69 AGENDA schuttersbondsfeest ENRAY KREEG ZIJN EERSTE VISVIJVER ïmeente verhaalt inbraakschade rkeersmaatregel kermis Heide erkeersmaatregel voor Spoordijk aangevraagd dubbelglas GEVONDEN VOORWERPEN !?®^smÏHIÉ[S jarenlang wachten en met veel rse blikken gekeken te hebben vele kleinere gemeenten, heeft ay dan eindelijk zijn eerste of- visvijver binnen de gemeen- gebruik kunnen nemen. Nog en dan kan ook de tweede, nog er gelegen bij de Ballonzuil, in uik worden genomen, or de eerste ingebruikname wa- vrijdagavond vele vissers en igstellenden naar de Wanssum- g gekomen. t was de heer H. van Valken die in zijn hoedanigheid van zitter van de beheerscommissie ijvers, aan wethouder van Oers sr wilde laten deze visvijver of- J in gebruik te stellen, na eerst allen dank te hebben gebracht an de realisering een werkzaam teel hebben gehad. •thouder J. van Oers bracht nog in herinnering de lange lijdens- voordat deze visvijver verwe- jkt kon worden. Wij staan nu een accommodatie waar jaren gepraat. Dank zij de samen- ing tussen het Alvertje en de domp, welke goede gespreks- iers waren, kon er gebruik wor den gemaakt van het door ontzan- ding ontstane gat aan de Wanssum- seweg. Hoe mooi de visvijver ook is aan gelegd, hij is nog niet geheel af, om dat er nog mogelijkheden moeten worden geschapen voor de invalide vissers. Gezien de goede samenwer king, welke er steeds was geweest, en het overleg met de gemeente en haar diensten, twijfelde de wethou der er niet aan of deze voorziening zal op korte termijn kunnen worden gerealiseerd. Naast het doorknippen van een lint kon het gebied van de visvijver worden betreden. De eerste henge laarsdaad van wethouder van Oers was op snelle wijze een aangeboden hengel in te halen, waaraan geen vis spartelde, maar wel een fles cognac hing. Daarna was het de daad aan ruim 50 vissers om in wedstrijdverband een uur lang te proberen een visje te verschalken. Het was een magere buit! In totaal slechts een tiental vissen, van 100 tot 470 gram. Deze laatste ,een mooie baars, werd ge vangen door de heer van de Rijt, die daarvoor een beker in ontvangst mocht nemen. De grote afwezige was de heer van Susan te. Hij was het feitelijk toch die deze vismogelijkheid had ge creëerd; eerst door het perceel te ontgronden en later het ontstane gat aan de gemeente Venray te ver kopen 13 januari j.l. zijn bij een in- i in de sporthal „De Wetteling" tongeveer 1.900,— vernielin- angericht. Binnenkort zullen de daders in Roermond terecht- De gemeente Venray zal in strafzaak een vergoeding van leden schade vragen tot een mum van 1500Het is niet lijk het totale schadebedrag te vorderen. kermis in Heide die van 21 tot nel 24 juni zal worden gehou- kan niet meer worden opge- lop het terrein nabij de kerk in «nd met de aanleg van een itsoen er plaatse, verbond daarmee zullen bij ek aan een andere geschikte lo- - enige attrakties noodge- ngen op de Hoidseweg moeten den geplaatst. Brom zal van 19 tot en met 25 het gedeelte van de Heidseweg gen tussen de Spiekert en de Be- hofweg, voor alle verkeer wor- afgesloten. t verkeer wordt dan omgeleid Groeneweg. De bushalte nabij kerk zal tijdelijk worden ver let. e exploitatie van een ontgron- [sgroeve langs de Valkenberg in lemeente Meerlo-Wanssum heeft iet in de gemeente Venray (ach- Klein Oirlo) gelegen gedeelte van weg intensief vrachtverkeer ge- cht. mdat dit weggedeelte ongeschikt oor zwaar verkeer heeft het col van G.S. in februari 1979 beslo- de Valkenberg, vamat de ge- ntegrens in westelijke richting een lengte van 25 meter als B- aan te duiden. ans maakt dit zwaar verkeer mldig gebruik van de nabij ge it Spoordijk. verband daarmee hebben b. en ran Venray Gedeputeerde Staten tocht het in de gemeente Venray gen gedeelte van de Spoordijk af de gemeentegrens in noorde richting over een afstand van neter aan te duiden als B-weg. ët deze aanvullende verkeers- atregel wordt bereikt, dat zwaar keer afgezien van omwegen n gebruik meer kan maken van ivoor niet berekende en geschik- wegen in de gemeente Venray. Expositie aterdag 7 juni 1980 opent Kunst- trum „Achter de Toren", Toren- at 51 in Sambeek (Boxmeer) een te expositie met tekeningen, akwa- en en olieverfschilderijen van de hebber W. M. J. Dingemans uit Breu- en. Een deel van zijn werk heeft hij vljd aan plaatsen in de omgeving i Boxmeer: Mill, Linden, Gennep, nbeek, Vortum, de rivier de Maas, let werk van de kunstenaar Dinge rs is de gehele maand juni en juli Kunstcentrum „Achter de Toren" te op alle zaterdagen en zondagen 11.00 tot 17.00 uur en na telefoni- e afspraak: 08855-3529. Met de kun- naar kunt u in Sambeek alleen spre- i tussen 15.00 en 17.00 uur op de mingsdag van zijn expositie: 7 Juni. KRIJGT VREDE- PEEL VREDEPAAL WEER TERUG? Ooit heeft er eens in de Vrede- peel of althans ln het gebied, dat thans die vredige naam draagt een vredepaal gestaan. Sinds in fe bruari 1949 alle grensgeschillen tus sen de Brabantse Meierij en het Land van Venray officieel werden bijge legd .beschouwde Venray zich als de rechtmatige eigenaar van deze vre depaal. Maar de paal was menigmaal inzet van ludieke „gevechten" tussen die van Rooy, Beek en Ploë, achter wel ke geheimzinnige dialectnamen de gemeenten Venray. Vierlingsbeek en Oploo schuil gaan. De paal werd ge gapt, weer terugvervoerd en weer gegapt. Hot laatste in juni 1956, of tewel op de eerste verjaardag van Venray's tiende kerkdorp. Toen werd de op de Vierlingsbekcrs vor- overde houten vredepaal in feeste lijke optocht naar Venray vervoerd. Kranten uit die dagen meldden: „Kort geschil met Beek manhaftig beslecht" en „Gezworenen van Ven ray roofden Vredepaal in Vierlings- beek". Men weet rich te herinneren dat toen de paal weer is teruggeplaatst in het uiterste puntje van de ge meente Venray, maar daarna ver dween de paal weer en sindsdien ontbreekt elk spoor. Ongeveer tien jaar geleden werd in Venray de idee geboren Vrede- peel zijn vredepaal weer terug te geven. Als voorbeeld zou een monu ment in Hamburg dienen. Maar n\et de oude paal zijn nu ook de nieuwe te keningen weg Nu werd binnen het bestuur van de Venrayse VVV het plan gemaakt om bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Vredepeel, volgende week, een nieuwe vredepaal aan te bieden. Geen houten maar een van iefts zwaarder formaat, waarmee men niet zo gemakkelijk gaat sjouwen. Waarschijnlijk zal men het vol gende week nog zonder nieuwe vre depaal moeten stellen, maar het ligt in de lijn der verwachtingen, dat de nieuwe vredepaal symbolisch zal worden aangeboden. Bij de foto welke wij vorige week brachten i.v.m. het a.s. jubileum van Vredepeel, vergaten wij te vermel den het lid van Gedeputeerde Sta ten de heer G. Derks, die direct na de oorlog de grondslag legde voor 'n bevredigende en ook afdoende op lossing van het eeuwenoude Peel- konflikt. Alcoholcontrole In de nacht van zaterdag op zondag werden 62 bestuurders van personen auto's op drank gecontroleerd. Voor twee bestuurders uit Venray en een bestuurder uit Horst betekende dat zij na het pijpje blazen de bloedproef moesten ondergaan. Met een rijverbod en de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt werden zij huis waarts gezonden. Voor vier bestuurders afkomstig uit Venray, Boxmeer en Grubbenvorst bleef het bij pijpje bla zen. Dezen kregen wel een rijverbod maar geen proces verbaal aangezegd. Voorwiel losgeraakt De personenauto bestuurd door de 40 jarige mevr. J, uit St. Oedenrode reed over de Beekweg. Uit tegenover gestelde richting naderde de personen auto bestuurd door de 32 jarige R. A. uit Roterdam. Door onverklaarbare oorzaak verloor de personenauto van de dame het linker voorwiel en dat los geraakte voorwiel kwam in botsing met de tegemoet komende auto en bescha digde die zwaar. De dame kon de door haar bestuurde auto tot stilstand bren gen voordat deze andere schade aan richtte. Voor het eerst in Venray Voor het eerste in de geschiede nis zal volgende week in Venray het Bondsfeest van de Limburgse Schut tersfederatie gehouden worden. De organisatie berust bij de Noord Lim burgse Bond Juliana, terwijl Schut terij Het Zandakker de uitvoering verzorgt. Dit is dan het tweede Bondsfeest van de drie welke in Limburg ge houden worden. Het eerste werd in Tegelen georganiseerd en het was daar dat oök de Venrayse schutterij fraaie prijzen in de wacht sleepte. Het Bondsfeest begint zondag 15 juni met een receptie in het gemeen tehuis. Daar zullen alle koningen en koninginnen van de 22 deelnemen de verenigingen aanwezig zijn, even als een delegatie van het bestuur van de federatie en de bond. 's Middags stellen alle korpsen zich op voor een inspectie door het com plete Bondsbestuur en door mevr. en burgemeester Defesche. In dit ver-« band is het interessant te melden, dat sinds kort de heer Joep Crijnen, voorzitter van Het Zandakker, ook in het Bondsbestuur is opgenomen. Deze inspektie zal door onze Kon. Harmonie Euterpe muzikaal worden opgeluisterd met het spelen van het nationale en limburgse volkslied. Het meest spektaculaire is natuur lijk wel de optocht, gevolgd door een défilé. Daartoe wordt in de Dr. Poelsstraat vóór het kantoorgebouw van Aannemingsbedrijf Verhoeven een tribune gebouwd waarop bestuur en genodigden kunnen plaatsnemen. Tijdens de optocht worden de schutters op vele punten gejureerd. Verdere jurering heeft plaats op het exercitieterrein aan de Endepoel, waar de vele verenigingen na de op tocht weer moeten opdraven. Op het ander terrein beginnen dan de schietwedstrijden. Daarvoor staan 12 schietmasten klaar. Er wordt met 6-tallen geschoten. Na de nodige af- kampingen van de 6-ballen met de hoogste punten blijft uiteindelijk de kampioen over. Vcor de schutters die bij de jure ring en het schieten de hoogste pun ten behalen staat een flink prijzen pakket klaar. Ruim 80 prijzen zijn er te verdelen. Op het terrein aan de Endepoel wordt een grote feesttent geplaatst. Natuurlijk voorzien van de nodige tappenOok de inwendige mens kan er versterkt worden met het echte schut tersmenu: brood met worst en roggebrood met zult. Bij het op poten zetten van dit feest heeft schutterij Het Zandakker heel veel steun ontvangen van 3e plaatselijke bedrijven en instellin gen. Men is daar zeer dankvoor voor en zet die medewerking als een aan sporing om op de ingeslagen weg voort te gaan. Zoals bekend is een jaar of 5 ge leden deze schutterij nieuw leven in geblazen. En dat is met veel succes gebeurd. Inmiddels heeft men in die jaren al 60.000,geïnvesteerd in nieuwe uniformen, wapens enz. enz. En dat allemaal zonder een centje schuld. De zelfwerkzaamheid van de leden is hier niet vreemd aan. Zo heeft men met de leden van Schutte rij St. Anna het sehietterrein aan de Endepoel zo goed mogelijk ingericht en de schictpalen gemaakt. Sinds kort hqeft men ook de beschikking over een heuse directiewagen, wel ke ter plaatse is gestationeerd en dient als bergplaats. De feestelijkheden aan de Ende poel zijn gratis toegankelijk voor het publiek. Men moet dan gebruik ma'kcn van een toegangsweg aari de Endepoel (Loonse dijk) en niet via de Beekweg het terrein proberen te be reiken. PRIJZEN GASAANSLUITING NIET REDELIJK In de commissie voor openbare werken hebben de heren Hendriks en Philipsen nog eens een lans ge broken voor goedkopere aansluitin gen op het gasnet. Als men in de kom/centrum woont krijgt men het gas praktisch voor niets in huis gebracht. Aan de Veu- lenseweg telt men aansluitingskos- ten van rond de 1200,—. Maar aan een zijweg, bijvoorbeeld de Over- broekseweg, rekent Limagas al gauw vijf tot zevenduizend gulden. Beide heren vinden dat niet rede lijk. Limagas is een nutsbedrijf, ten algemene behoeve. Dan moet men ook met redelijke prijzen uit de bus komen. Het zal je maar gebeurenJe staat netjes voorgesorteerd op de Leunseweg achter .het viadukt, om linksaf de Wanssumseweg op te rij den. En terwijl je wacht om een te genligger te laten passeren komt er opeens van achter een onoplettende chauffeur aanrijdenen weg is je mooi je wagentje Dat gebeurde zaterdagavond bij een mevrouw uit Broekhuizen. Voorafgaande aan dit grootse Bondsfeest is er zaterdagsmiddags nog 3-taUen schieten. Hieraan ne men (ongeuni formeerde) schutters uit geheel nederlands en belgisch limburg deel. Dit schieten is nog interessanter dan schieten met 6-tal len. Iedere schutters lost 4 schoten. Voor hen die de meeste punten ver garen zijn vele geldprijzen beschik baar die belopen vele honderden guldens. Zoals te doen gebruikelijk stellen de winnaars deze geldbedra gen aan hun verenigingen beschik baar. Ook deze wedstrijden zijn voor het publiek gratis toegankelijk. Het kan in ons dierbaar Venray soms vreemd toegaanZó vreemd zelfs dat een nieuwe rubriek onder de naam „Hoe bestaat het?" niet eens vreemd zou zijn. Wij gebruikten de titel van de ge lijknamige televisieserie maar even om op de eerste plaats te herinneren aan een foto. welke wij enkele we ken geleden plaatsten. Wij fotografeerden toen het bord je „Stortplaats", dat verwees naar de toen al een maand gesloten stort plaats Venrays Broek De gemeente heeft dat kennelijk op haar fatsoen getrokken. Een paar dagen later was het bordje weg! Zo zal het ongetwijfeld ook gaain met het bordje, dat wij aantroffen langs de Midden Peelweg aan de rand van de Testrikse bossen Een mooi rood bordje, dat wel. Maar de witte letters en de even witte pijl verwijzen naar de brandtoren, die ja-a-a-ren geleden uit veiligheids overwegingen is gesloopt. Nu willen we het niet meer heb ben over de foto van een pater, die aan de Maasheseweg vanaf een lan taarnpaal herinnerde aan een kle- ding-'inzamelingsaktie, die een jaar éérder voor een goed doel werd ge houden. Nog minder over de bordjes, die eens, tijdens carnaval, door de stunt- commissie waren opgehangen aan bomen op de Overloonseweg en een paar jaar later nóg verwezen naar het Früschoppen in een „zeker huis" aan de Broek weg. Waar we het nog wél over willen hebben is een heuse wegwijzer van de A.N.W.B.. die te vinden is op de Maasheseweg. De witte letters op een verlichte blauwe achtergrond typisch kenmerk aan A.N.W.B.-bor den laten weten, dat het nog maar vier kilometer is naar Maashees, maar dat men vijftien k.m. moet af leggen om in BOSEMEER te komen. Wij naarstig aan het zoeken op wegenkaarten en in de telefoongids om uit te zoeken waar deze waar schijnlijk nieuwe Peelontginning was ontstaan. Totdat we heel toeval lig een telefoontje kregen uit Box meer met de mededeling dat men •niet base meer is. „Want", zo zei de stem, „in Venray zijn ze niet wij zer. Afijn, we kunnen er mee lachen. Maar als u in ons dierbaar Venray nog meer van dergelijke „hoe be staat het" situaties kent: bel ons even .Wij maken er wel een prentje van. In de vrede van Christus is na een kortstondige ziekte in huize „St. Anna" te Venray overleden onze dierbare moeder, onze lieve oma THEODORA JOHANNA GRAAT weduwe van BERNARDUS JOHANNES FRANSSEN in de ouderdom van 80 jaar. Wij vragen Uw gebed voor haar zïelerust. Amsterdam Geleen Venray Arqhem Noordwijkerhout Venray Jan Anny en Lauran Herman en Gré Wim en Mien Frans en Lidy Noud en Marian De kleinkinderen Familie Graat Familie Franssen 5804 AJ Venray, 3 juni 1980 St. Annalaan 5 Corr. adres: Largostraat 11, 5802 GA Venray. Avondmis vrijdag 6 juni om 19.00 uur in de parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Gelegenheid tot afscheid nemen in de rouwkamer van Huize ,,St. Servatius", Stationsweg 46, Venray, vrijdag van 20.00 tot 21.00 uur. De plechtige Eucharistieviering zal worden gehouden zaterdag 7 juni om 11.00 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis op de alg. begraaf plaats Boschhuizen te Venray. Bijeenkomst aan de kerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren vanaf 10.40 uur achter in de kerk. schilderwerken b.v. Venray Plataanstraat 12 Venray tel. 04780 82635 TENNIS- ACCOMMODATIE IN LANDWEERT De commissie voor openbare wer ken is er mee akkoord gegaan, dat de gemeente 6000 m2 grond in plan Landweert verkoopt aan een inwo ner van Casitricum, die hier een tennisaccommodatie wil aanleggen. Voor dezelfde doeleinden reserveert de gemeente nog ruim 1 ha grond voor de tijd van 5 jaar tegen een „huur" van 3.000,per jaar. Uiterlijk over 5 jaar kan de goeie man die grond kopen tegen de dan geldende grondprijs. POLYGASTANKS De gemeente is er niet in geslaagd een andere plaats te vinden voor de Polygastanks welke nu nog op het stationsemplacement te Oostrum staan. Door de voortschrijdende wo ningbouw leveren deze tanks een reëel gevaar op voor de buurtbewe- ners Gedacht was aan een plaats op het industrieterrein De Witte Ven nen, naast de fabriek van Carl Freu- denberg ook al vanwege de no dige spoorwegaansluiting. Maar de direktie van Carl Freudenberg dankt er hartelijk voor een paar gasbom men als buurman te krijgen. Nu weet men er geen weg mee. Daarom overweegt men Polygas te verzoeken voor 1 januari van het komende jaar Venray te verlaten. NIEUWHUISWEG WORDT OPGEKNAPT De Nieuwhuisweg tussen Maas heseweg en Smakterweg (langs In- alfa) krijgt een grondige opknap beurt. Hoewel deze weg uiterst slecht is, stond hij niet op de lijst om dit jaar onderbanden genomen te wor den. Nu Inalfa echter voor ruime eigen parkeergelegenheden gezorgd heeft, heeft de gemeente gemeend alsnog deze weg op te knappen. Het geld daarvoor komt uit bezuinigin gen bij het herstel c.q. onderhoud van andere wegen. Kiekweg - sluipweg De heer Reintjes vertelde in de commissie openbare werken dat men alle kans loopt dat de bermen van de Kiekweg danig vernield gaan worden. Deze weg tussen Deume- weg en Merselo wordt door zeer veel automobilisten gebruikt als sluipweg van en naar Merselo. Vol gens de heer Reintjes is het er drukker dan op de Merseloseweg Reeds eerder had hij gevraagd de ze weg breder te maken, maar dat heeft men niet gedaan om geen sluipverkeer aan te trekken. Nu dat verkeer toch komt zal men de ber men moeten herstellen Inbraak In de nacht dinsdag op woensdag werd ingebroken in het vormings centrum aan de Bevrijdingsweg. Ontvreemd werden: 2 geluidsboxen, 1 tuner en 1 versterker. Door een ruit uit te nemen wist men zich toe gang te verschaffen. Twee sleutels en nagelknipper, los van elkaar; sleutels aan ring, 1 auto sleutel. enkele huissleutels iips en een antennesleuteltje; zeer jong poesje met wit vlooienbandje; verchroomd dames horloge. zwart bandje waaraan een groen gelukspopje zit, merk Union Lau rent. openbare bibliotheek venray JEUGDAFDELING Schoolstraat 32 Tel. 81970 Keuze uit nieuwe aanwinsten: Banks, L. Reid Lieve schoft. Een 15- jarige scholiere uit een welgesteld gezin raakt verliefd op een jongen uit een ander milieu. (C) Bonsall, C. Newell. En de kat zei: miauw. (A) Bouhuys, M. Broodje boek; met een aanvullend verhaal van P. Biegel. Om de honger van veel lees-liefhebbers te stillen is dit „Broodje-boek" ge vuld met een verhaal dat in een boekwinkel speelt, een aanwijzing hoe een boek gemaakt wordt en de teksten van de gelijknamige musical en schoolradio-programma's. (B) Ellis, Mel. De vlucht van de witte wolf. Wanneer Grijs, een witte wolf, een hond heeft gedood, wordt de jacht op hem geopend. Daarom besluit Ros, de jongen die hem verzorgt, de wolf naar een wildreservaat te bege- leiden.(B) Gerding-Le Comte. A. Kabouters, gno men en fantomen: ontmoetingen met natuurwezens. Mooi geïllustreerde beschrijving van het leven van de bewoners van het elfenrijk, geba seerd op overgeleverde familieverha len en ontmoetingen die de schrijf ster met deze wezens had. Hora Adema. W. Onder moeders para plu; kinderliedjes van vroeger. Vijf enzeventig liedjes waaronder speel- liedjes, slaapliedjes, klassieken en andere, voorzien van een eenvoudige begeleiding voor blokfluit of piano. Lebacs, D. Nancho niemand. Ver van zijn familie gaat Nancho naar een nieuwe school op Curapao waar hij door een fout in plaats van op de hbs op de mulo terechtkomt. Maar zijn moed en doorzettingsvermogen helpen hem door alle problemen heen.(B) Lindgren, A. Peter en zijn zusje. Peter is jaloers en verdrietig wanneer hij een zusje krijgt, maar gelukkig latep zijn ouders hem merken dat zij ook veel van hem houden. (A) McKee, D. Meneer Ben als rode rid der. Humoristisch, sprookjesachtig prentenboek waarin door toedoen van meneer Ben een verdrietige, ver stoten draak in ere wordt hersteld. Scholl, P. Het tennisboek. (A) Ook Venrayse M.E.- leden werden geëerd Vrijdagmiddag werd op het Venrayse politiebureau een zeldzaam groot en mooi bloemstuk afgegeven, met een plaquette „Goed dat er politie is". Die geste was afkomstig van de Almelose jongedame welke een aktie had ont ketend nadat de mobile eenheid in Am sterdam in de problemen was gekomen. Die aktie had een sneeuwbaleffekt ge had want meer dan 70.000 gulden was op het gironummer van de Almelose dame terecht gekomen. Omdat ook een zestal leden van het Venrayse politiecorps behoren tot de mobile eenheid en in Amsterdam in aktie waren gekomen werd ook dit zes tal met een bloemen-geste vereerd. Het bloemstuk siert nu het wachtlokaal ter wijl de bijbehorende plaquette straks een ereplaats zal krijgen in de vitrine van het nieuwe politiebureau. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen. Franken, Lankveld. van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz F. SCHMEETZ Akkerweg 18, telefoon 85900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. J. Janssen tel. 04780-81269 UITLEENMAGAZUN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. gezinsverzorging en be j a a rdenftulp Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. KR AAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kutfpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411- Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10-21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 ned. ver. van rheuma- pati Enten afd. limburg Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 Geslaagd Op de Scholengemeenschap Jerusa lem slaagde voor het diploma havo-5 mej. Ans Aben uit Venray. ■I Programma van 6 t.m. 13 juni Vrijdag 6 juni: Manual bekewedstrijden 19.30 dameslSittardia 20.30 heren 1Mosam 21.3022.30 Janss-Pubben zaalv. vr. (dames) Zaterdag 7 Juni: 09.3017.00 Zaalv. toernooi Janssen- Pubben. Deelnemende teams: Poule A: Stormvogels. Priem Rozenberg, RKGFC 33. Electro Janssen-Pubben. Poule B: Jamaica Kickers, Pelikaan, Weteling, Kasteelheren 17.00 L.T.D. Zaalv. vr. 18.00—19.00 Schel bergen Zaalv. vr. Zondag 8 Juni: 09.0011.30 Badminton 11.30—21.00 DSV Majoretten conc. Maandag 9 Juni: 18.00—21.00 VC Rooy ond. comp. Dinsdag 10 Juni: 18.30—21.30 VC Rooy ond. comp. 21.00—23.00 Badminton Woensdag 11 Juni: 19.30—22.00 Badminton 22.00 Weteling 5Stappers N.W. zaalv. vr. 23.00 Wetteling 3Judo ver. zaalv. vr. Donderdag 12 Juni: 20.00—21.30 VC Rooy ónd. comp. Vrijdag 13 Juni: 19.30—22.30 Zaalvoetbal toernooi ZW De WettelingEldorado Baarlo

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3