88000 remeente- praat KERKELIJKE DIENSTEN Vervoer- VAMOS A VER VENRAY DOET MEE AAN HET „STEDENSPEL vervolg Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn ALLE TAXI VERVOER TAXI Rectoraat Heide Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt tood asfalt op di verse kruisingen anaf donderdag 5 juni a.s zal ge- ende ongeveer vier dagen op irdeer kruispunten rood asfallt den aangebracht. Ie vrij liggende fietspaden in Ven- -kom (langs de singels en de Hen- junantstraat) zijn over de gehele [te voorzien van een rood opper waardoor men duidelijk het erscheid tussen rijbaan en fiets- kan zien. u zullen de fietspaden in de weg- isingen van rood asfalt worden irzien. iteraard kunnen deze werkzaam- en tot enige overlast leiden. Zo mogelijk zal het verkeer wor- omgeloid. e volgende kruispunten krijgen asfalt: H. Dunantstraat-Bruks- Henri Dunantstraat - Oorisii ngel inseweg-Zuidsingel; Kruisstraat- dsingelLangstraat-Zuidsingel; tionsweg-Oostsingel, Maashese- •Noordsingel, Plataanstraat- dsingel. estuurscommissie tor sportzaken c.a. bijeen bestuurscommissie voor sport en, jeugd- en jongerenwerk komt donderdag 12 juni a.s. om 18.30 in openbare vergadering bijeen het raadhuis. ijdens deze vergadering wordt mondelinge toelichting gegeven het voorstel tot aanleg van het de veld in Oostrum, waarna tfrt rwerp zal worden besproken. èrder zal worden gediscussieerd het toegezonden overzicht van jemeentelijke bemoeiing met be king tot de sportieve recreatie de voortzetting daarvan in 1980. an komt aan de orde het voor over de aanpassing van de ver- tning op de bestuurscommissie sportzaken, jeugd- en jonge- iwerk. adat de uitgangspunten voor de van aanbieding behorende bij begroting voor 1981 is besproken, de bestuurscommissie zich bezig- iden met de concept-nota Beleids- •n gemeente Vcnray. y erkeersmaatrege- len worden van kracht lezer dagen zullen op de Over- tseweg de verkeersborden wor- gcplaatst, waaruit zal blijken, deze weg voorrangsweg is. De rangsregel geldt voor het ge- lte Ovorloonseweg tussen de ordsingel en de grens met de pro- icie Noord Brabant. ngevolge een door Gedeputeerde n van Limburg genomen maat- cl zal dezer dagen de Rouwkui- weg vanaf de Deurneseweg over afstand van 200 meter worden esloten voor gemotoriseerd ver in beide richtingen. leze verkeersmaatregel is geno- n om het sluipverkeer, dat <fe keershchten in Ysselsteyn wil ttopen, tegen te gaan. lüeen de schoolbus en enkele dbouwers hebben ontheffing van verkeersmaatregel gekregen. HINDERWET *nbare kennisgeving verzoek om vergunning de secretarie van de gemeente nrav ligt ter inzage een verzoek t bijlagen van: - Aannemingsbedrijf J. J. Raedts Zn., Mgr. Hanssenstraat 57, Oos- im om vergunning ex art. 6a der oderwet tot het uitbreiden/wijzi- n van 'n timmerwerkplaats. AdTes ichitng Mgr. Hanssenstraat 57, "strum, kadastraal gemeente Ven- 7 sectie E nr. 3493. Schriftelijke bezwaren tegen het lenen van de vergunning kan een ter gedurende vier weken na dag- ;ening van deze bekendmaking in- engen bij het gemeentebestuur, iar dit verzoek ter inzage ligt. De [ekomen bezwaarschriften worden ede ter inzage gelegd. Jondelinge bezwaren kan een ter persoonlijk of bij gemachtigde "rengen op een openbare zitting te uden op woensdag 25 juni 1980 i 15.00 uur in het gemeentehuis, aashesewweg 1. Beroep tegen een beschikking kan er o.a. slechts worden ingesteld or: een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 6 juni 1980 Burgemeester en wethouders van t gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris tragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter VAN 7 TOT EN MET 14 JUNI Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor) int. Johan Moor rees, Antonetta Cudters, zoon Mar tin en schoonzoon Piet fam. An- toon Poels en Willy Poets-Schots Wim van den Munckhof en overl. fam. Constant Pijls. Znodag: Sacramentsdag. 8 00 lees- mis, int overl. parochianen; 9.30 leesmis, int. Wilhelmus Janssen Jacob van Mil Comelis Barents; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Huub van Rijt Gerrit Thomassen Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk Jacob Sijbers. Maandag: 9.00 oude stichtingen Jacob Verhalle, Harrie Achten en overl. familie; 19.00 Henriëtte Bon- gaarts. Dinsdag: 9.00 Helm Aarts en Toon Pelzer (van oude vriend); 19.00 overt, fam" Bouten-VersChuren. Woensdag: H. Barnabas, aposteü. 9.00 Nellie Raedts; 19.00 Roeland van Geenen en zoon Jo Gerardus Jans Beken, Zus en Herman Jose phine Franssen-Rutten overl. fam. van Goch-Stern. Donderdag: 9.00 ouders Kersten- Daniëls en zoon Piet. Vrijdag: H. Hart van Jezus. 9.00 bijzondere intentie; 14.00 (St. Jozef kapel) huwelijkssluiting Wilma Troisfontaine en Geert Rongen; 19.00 overl. ouders Aben-v. d. Mond fam. Gielen-Goeden. Zaterdag: H. Lidwiina, maagd. 9.00 ouders Neeteson-Custers Harrie Messemaeckers; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. Roeland van Geenen en zoon Jo Nel Claes- sens-Poels Herman Eibers. Mededelingen: Zondag, onder de mis van 11 00 uur, is er kindercrèche in het zaaltje onder de sakristie. Leid sters: Anita Jacobs en Louise Wegens vakantie van onze kos ter-organist is er a.s. zondag om 9.30 uur een leesmis i.p.v. een hoogmis. Huwelijksafkondiging: Wilma Troisfontaine en Geert Rongen. Akolieten: Zaterdag 7 juni: 19.00 M. v. Pelt en W. Bistervels. Zondag 8 juni. 8.00 Erik van Ger- ven en Nard Kronenberg (lezer: J. Wekking); 9.30 Henny Fas90tte en Kees van de Helm; 11.00 A. Hijl en L. Truyen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Desirée v. d. Boom en Erik Beerkens. Woensdag, vrijdag: 19.00 Petran Poels en Peter Thijsscn. Zondag 7 juni: Viering van Sa cramentsdag. H. Missen: 7.30, 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45 waar onder toediening van het H. Vormsel aan de meisjes en jongens van de zesde klassen door Mgr. Meertens; 18.00 avondmis. Dinsdag: laatste dinsdag van de Antoniusnoveen. 19.00 avondmis met voorbeden voor de eigen en aanbe volen intenties. Vrijdag: Feest van het H. Hart van Jezus; tevens feestdag van de H. Antonius van Padua. 19.00 avond mis voor de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Misin ten ties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Oudenhoven-Evers en Martien Di- reks (v.w. de buurt) en overl. ouders van Leuken en zoon Harrie. Zondag: 7.30 Lei v. d. Berg; 9.00 Karei Hendriks; 10.15 Johannes Wijnhoven; 11.45 voor de vormelin gen en voor Gerardus v. d. Wal; 18.00 overl. ouders van Zwemen en zoon Hans. Maandag: 8.00 Ciarita Romijn- Snijders; 19.00 overl. ouders Lucas- sen-Maassen en Pater Florentius. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 1900 Sjang Ewals en Wim Derks en Maria Tim- mermans-Brouns. Woensdag: 8.00 Ger Ambrosius; 19.00 Gertruda Madou-Klaassen en Jan Steegs (v. L.). Donderdag: 8.00 Antoon Lu ij pers; 19.00 overt, fam. Peters-Arts. Vrijdag: 8.00 oud-wijkzuster Jans sen; 19.00 Mechelina Cleven-Maes- sen en voor beterschap van een zie ke. Zaterdag: 8.00 Felicita Mariana Capriles. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Peter en Martijn Smelt. Zondag: 9.00 Geert Claes en Eric Arts; 10.15 Peter Schoenmaekere en Geert Koppes; 11.45 Hans Kerstjens en Willy v. d. Bekgrom; 18.00 Ridky Douwes. Maandag woensdag, vrijdag: 8.00 Twann'ie Péters en Robbie Arts; 19.00 Edgar Janssen en Perry Ei bers. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8D0 Mart Leenders; 19.00 Jacq. Smetsers en Hans van Geenen. Zaterdag 7 juni: Euch viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Mis- intentie: dhr. W. v. d. Munckhof en overl. fam. Zondag 8 juni: Gezongen euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Yvonne Cybuls- ki, Ficque van Casteren. Mislntentle: voor een ernstige zieken. Woensdag 11 juni: 1900 Toedie ning van het sacrament van het vormsel. Mgr. Rudolf Staverman, Franriskaan, zal de kinderen vor men. Misintentie: Dhr. C. G. S. Breu- keL Hoogfeest van het H. Sacrament. Zaterdag: 17.00 (5 uur n.m.) Plech tige eucharistieviering waaronder toediening van het H. Sacrament van het Vormsel door Mgr. Meer tens. Vicaris Generaal van ons bis dom, aan ongeveer 140 kinderen van de 6e klassen van de basisscholen uit onze parochie. Vooral familie leden, vrienden bekenden van deze kinderen zün bij deze plechtigheid van harte welkom. En ook alle an deren, die terug willen denken aan hun Vormsel, zijn van harte welkom. De zang in deze mis zal verzoj-gd worden door het kinderkoor „Dg Vredesklokjes". 19.00 avondmis voor overl. Frans Stevens voor overl. Peter Pelzer voor overl. Jacoba Engels en voor overl. fam. Creemers. Samen zingen we nederlandse liede ren. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. echtpaar Creemers-Phiflipsen9.00 leesmis voor overt, ouders Willems- Janssen en kinderen en voor overl. ouders Lenssen-Peeters, Sjang Lens- sen en Anna Jacobs-Janssen; 10.00 plechtige hoógmis van sacraments dag: Latijn-Gregoriaanse gezangen met volkszang door het kerkelijk zangkoor. Intentie: voor overl. fam. Flinsenberg-Erkelens en voor overl. Leonardus Cox en voor overl. Toon Pelzer; 11.30 leesmis voor overl. Lambertus van Haren en Wilhelmi- •na van Haren-van den Hoogen en uit dankbaarheid bij gelegenheid van 92ste verjaardag; 18.30 avond mis voor overl. ouders Stiphout en zoon Leo en voor Adrianus Kuun- ders en zoon Frans. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. familie Oudenhoven-Pöuwels en voor Willem Oudenhoven; 19.00 uur avondmis voor overl familie Arts- Mart ens. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Martin Hoedemaekers; 19.00 avond mis voor overl. Anna Wilmsen- Hermkens en familie. Wcensdag: H. Barnabas, apostel. 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts; 19.00 avondmis voor overl. Jan van den Heuvel (buurt). Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Gieorge Min; 19.00 avondmis voor overl. Piet Vermeltfoort en familie en voor overl. ouders Arts-Lenssen. Vrijdag: Hoogfeest van het H. Hart van Jezus. 8.00 leesmis voor overl. Joseph Linders (fam. C-); 14.30 uur plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar Geschiere-van Ampting; 15.30 plechtige eucharistieviering bij ge legenheid van het 25-jarig huwe lijksfeest van de ouders van der Putten-Beulen en voor overl. vader Joos van der Putten en zoon Hubert en overl. ouders Beulen; 16.30 plech tige eucharistieviering bij gelegen heid van het 25-jarig huwelijksfeest van de ouders Bonants-Thielen; 19.00 avondmis voor overl. ouders Emiel Beerkens en Gertruda Pelzer en voor overl. Antoon Creemers. Zaterdag: H. Lidwina, maagd. 8.00 leesmis uit dankbaarheid; 19.00 uur avondmis voor overl. ouders Ja cobs- Daniels voor overl. Wilhelmus van de Ven voor overl. Ben Geurts voor overl. Harry Schrooten. Mededeling: Zondag onder de mis van half 12 kleutercrèche in de kleuterschool vlak bij de keric. Leidsters: Karin en M. José Leenaerts. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.0 G. Krijnen, M. Jan sen; 9.00 R. de Vink, Th Houwen; 10.00 A. Millen, J. Jacobs, R. Beer kens; 11.30 H. Kusters, M. Barten; 1830 Th. Urselman. S. Fijneman. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 T Franken, F. Peeters; 19.00 H. Boom, J. Linskens. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 S. Rongen, B. Verstegen; 19.00 W. Aben, C. Berg. Zondag 8 juni a.s. om half tien viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert aan de West singel. Tijdens de dienst kinder oppas. Predikant is Ds. W Dijkstra uit Groesbeek, die om elf uur voorgaat in de Hervormde Kerk te Blitters- wijek. De kallekten zijn bestemd voor de dièkonie en het plaatselijk kerke- werk. Zaterdag: Toediening van het H. Vormsel. 11.30 uit dankbaarheid; 19.00 Mevr. Hulsman-Jansen, Meta en Jan Hulsman tot bijzondere in tentie (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 Jan Versleijen; 10.00 jaard. Maria Jacoba Verheijen-Mi- chels Maria Hoogenhof-Spreeu- wenberg (Gemengd Koor). Maandag: 9.00 tot bijzondere in tentie. Dinsdag: 9.00 Koos van Bommel van EnCkevort. Woensdag: 9.00 uit dankbaarheid. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Jos Thielen en Maria Rutten. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren. Zaterdag: 19.00 bot bijzondere in tentie gest. jaard. Gertrudis Derks AntoQn Tacken en Wilhelmlna Janssen Jan Haegens Anna Ma ria Tijssen-Peeters. Msidicnaarsbeurten: Zaterdag: 11.30 Robby Raymakers, Robert Claessens; 19.00 Eric Jeu ken, Michel vna Dijk. Zondag: 8.30 Frank Verheijen, Marcel Lit jens, Marcel Linders, Ed dy Drabbels; 10.00 Alex Oudenho ven. Frits Du pont, Paul Janssen, Re nte Th eeuwen. PEEL EN MAAS uw Venrays weekblad Sacramentsdag. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Johannes Lodnen, maandd. Alfons Kurvers, maandd. Theodorus Hu- bertus Peeters. Zondag: 8.30 H. Mis tot zekere in tentie (L.), Martinus Bots en Gerrit ten Haaf; 10 00 PI. Hoogmis, gevolgd door Processie: Hoofdstr., Gertrudis- srtraat, Past. Gerardsstraat; maandd. Martinus Stevens, Mechtilda Zegers- v. d. Meer. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (L.). Woensdag: 15.00 PI. Hoogmis tot dankzegging b.g.v 40-jaren huwe lijk echtpaar Maessen-Gooren. Donderdag: 8.00 H. Mis st. Catha- rina Lemmens - Hendr. Smits. Vrijdag: Feest van H. llart van Jezus. 19.00 gez. H. Mis tot zekere intentie, overleden ouders (B.); over leden familie (N.) en tot zekere in tentie (R.). Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis over leden ouders (B-). Sacramentszondag. Misdienaars: Mark Donders en Luc Vennekens; William Steeghs en Jan Vollenberg; Hoogmis: Tonny Camps, Mike Kleeven, Johny Rein- ders en Edwin Dinghs. Voor de Hoogmis a.s. zondag graag vier mis dienaars (zie hierboven). Tevens verwacht ik alle misdienaars om kwart voor tien zondagmorgen in de Sacristie om mee te trekken in de Sacramentsprocessie. Vanzelfsprekend worden ook zo veel mogelijk parochianen verwacht in de Hoogmis en in de Sacraments processie. Zaterdag: 19.00 overl. fam. van 'Rhee-Draöbels en Piet van Rhee. Zondag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw van Altijdd. Bijstand; 10.00 Plechtige meerstemmig gezongen Hoogmis door dames- en herenkoor b.g.v. het Feest van het Allerheilig ste Sacrament. Misintentie: Zes- wekendienst voor Maria L. Ram- bags-Leclercq. Na de Hoogmis Sa cramentsprocessie rond de kerk. Maandag: 19.00 Comelis Kemme- Irngs-Friesen. Dinsdag 8.00 overl. ouders Emonts- Geurts. Woensdag: 8.00 Jan Cremers en Antonetta Swinkels. Tevens tot int. van de offeraars. Donderdag: 8.00 Peter Johannes Strijbos (coll.). Vrijdag: 8.00 Josephina Seykens- Collin. Zaterdag: 19.00 tot int. van de fam. Classens-Vissers Sacramentszondag. Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens Maria en Harry Assel- berghs. Zondag: 8.00 lsm. voor de vruch ten der aaide; 10.00 hoogmis v. Helm de Bruijni Helm Claessens (vanw. kaarlvriend). Onder deze H. Mis wordt het II. Vormsel toegediend aan de schoolverlaters door Vicaris- Generaal L, Meertens. De eerste banken in de nieuwe kerk zün ge reserveerd voor de vormelingen en hun ouders. 11.15 lsm. v. Leo Loo- nen en echtgenote. Maandag: 18.30 lsm. v. Sef Linders en overt, fam. (C.) Maria en Harry Asselberghs; 19.00 lsm. v. Johanna van Kempen-Lochtens. Dinsdag. 19.00 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Woensdag: 19.00 weekd. v. Helm Claessens Maria en Harry Assel berghs. Donderdag: 19.00 maandd. v. Elly Loonen en Elly van Berlo. Vrijdag: 19.00 maandd. v. Eduard en Stans Dietz Petronella Vogel- sangs-Smits en overl. fam. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Mathijs Lit- jens en echtg. Louis Weijs en An- tonaa Jacobs. Misdienaars: 19.00 André Peeters. Akolieten: za. 19.00 Tj. Jenniskens en H. van Rhee; zo. 8.00 J. Janssen; 10.00 Mart en Ton Heesen en Wilbert Heidens; 11.15 Rudy Kuenen en Wil bert Heidens. Huwelijksafk.: Peter Rongen en Annemie Litjens (Geijsteren); Jan Spreeuwenberg (Venray) en Jeanny Camps. Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Petro nella van Weil-Thoone. Zondag: SACRAMENTSDAG. 8.30 H. Mis voor overl. par. Jan Eeren, Toon Franssen en Mevr. Coenen- Spreeuwenberg; 10.00 H. Mis voor overl. fam. Bos-Janssen; 11.30 H. Mis voor Jacob Arts. Maandag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Wismanis-Droessen-Gooren. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Piet Wtillems. Woensdag: 8.00 H. Mis voor H. van Lipzig. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Mar tien Hendriks; 14 30 H. Mis t.g.v. het huwelijk van Nelly Geurts en Ge rard Kooien. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Antoon Verfheijen. Zaterdag: 14.30 H. Mis uit dank baarheid t.g.v. het 25-jarig huwe lijk van Toon van Ooi en Nolda Alt huizen; 19 00 H. Mis voor Jan Eeren. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Francis v. d. Hoff en Ko Flinsenberg. Zondag: 8.30 Rob v. Ass en Peter Peeters; 10.00 Joost v. Elzakker en Wilfried v. Dijk; 11.30 Willy Hen driks en Richard Juwett. Weekdagen: John Michels en Rob Koonings. Mededeling: Zondag a.s. 8 juni is het SACRA MENTSDAG. Na de Hoogmis is er uitstelling van het Allerheiligste en een korte SacramentsSulde. (DAG NACHT) Bedrijfsvervoer alle ziekenfondsen Bruidswagens INVALIDEVERVOER Taxi P.Stoks& Zn. B V. Venray 04780 yf) 88000 Geen nachttoeslag meer voor taxi's en taxibussen buiten de gemeente Venray, voor contant betaalde ritten Sacramentsdag. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals-Fleuren; 9.30 Hoogmis: ge sticht gezongen jaargetijde voor Pe trus Mathijs Janssen. Misdienaars van de Hoogmis: Willy van Well, Joop Drabbels, Berrie Fleuren, Wim Janssen, Jcs Geurts en Twan Poels. Na de Hoogmis processie. Volgorde: misdienaars met kruis en luchters, kinderen, vrouwen en mannen, kerkkoor. Allerheiligste begeleid door de kerkmeesters. Dragers van de hemel: Peter Nellen (Heidseweg 69), Martien Janssen, Geert Gielens en Leon Michels, Misdienaars van de week: Mark Koonings en Maurice Janssen. Maandag: 8 uur H. -Mis t.b.i. ter ere van de H. Gerardus. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers. Woensdag: H. Barnabas, apostel. 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Donderdag: 8 uur H Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Vrijdag: H. Hart van Jezus. 8 uur H. Mis voor Arnold Gielens en Piet Michels. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor -pen 90-jarige. Zondag: Sacramentsdag. Zaterdag: 19100 gez. Hoogmis tot int. fam. Peeters. Zondag 8.30 H. Mis tot int. van fam. Loonen-Michels (in verband met Sacramentsprocessie); 10.00 uur Hoogmis voor de parochie. In het bijzonder voor de zieken in ons mid den en voor de vruchten der aarde. Na hoogmis Sacramentsprocessie. Maandag: 8.00 gest .jgt. voor Wil lem v. Rijswijck Petronella Janssen en dochter Maria. Dinsdag: gest. jgt. voor Maria Claes. Wcensdag: 8.30 Schoolmis. Gest. jgt. voor overl. ouders Jacobus v. d. Heuvel en overl. kind. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Jo hanna Pubben-Janssen. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor Pe ter Math. Gdelen en overl. kind. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. v. Leo nardus Kessels en Maria Kaffers. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: L. v. Dijck, H. Jacobs; 10.00 H. Hendriks, S. Verhaag. Sacramentsprocessie: alle misdie- naars(Sters). Kollektanten: zaterdag v. Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 Emonts. Sacramentsprocessie, volgorde: 1. Misdienaars met kruis; 2. Wandel club en schoolkinderen; 3. Meisjes en L.V.B.; 4. Fanfare en zangkoor; 5. Misdienaars en Allerheiligste; 6. Flambouwdragers; 7. Jongens en mannen; 8. Handboogschutterij St. Hubert us. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Peeters-van Hakvoort. Zondag: 10 uur voor mevr. van Noorden. Maandag: 8 uur tot int. van fam. Lenkens. Dinsdag: 8 uur tot int. van fam. Philipsen. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. Huis. Donderdag8 uur tot int. van fam. Nabuurs. Vrijdag: 8 uur tot int. van fam. v. d. Heuvel. Zaterdag: 19 uur voor de parochie. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo NO habrè Misa espanola porque es la fiesta dei Corpus hay procesi-n en las calles de Geysteren. El Padre Juan invita a todos de asistir en la Misa y la pro cesion de Geysteren o en su propia paroquia. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALËS Varios hijos de espanoles ban ter- mi nado muy bien la escuela media. Feücidades para todos y todas y has ta la vtéta! Zaterdagavond om 7 uur Hoogmis tot bijz. intentie fam. Mulders. Zondag: 9.45 Hoogmis jgt. zal. Cor Creemers en echtg.; 11.15 Hoogmis voor zal. Ber van Ooi en zoon Wim. Maandag: 8 uur lsm. overl. fam. Ley ssen- V oftlehberg. Dinsdag: 9e dinsdag ter ere van H. Antonius van Padua. 8 uur lsm. zal Sef Linders fam. Z. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelen. Dnoderdag. 8 uur lsm. overl. ouders Jacobs-van Dijck en zoon Leo. Vrijdag: feest van de H. Antonius van Padua, Patroon van onze paro chie. 8 uur lsm. voor de parochie. Zaterdagavond om 8 uur Hoogmis voor zal. Jan van den Aker. Akolieten voor 8 juni: G. van der Ligt, J. Thissen, G. Timmermans. Misdienaars: F. Leyssen en E. van Dongen. Zondag 8 juni: Sacramentsdag. Zaterdag 7 juni: 19.00 Avondmis uit dankbaarheid. Zondag: Hoogfeest Sacramentsdag. 8.30 H. Mis te Holthees v.b.i.; 10.00 Hoogmis van Sacramentsdag, opge luisterd door onze fanfare, int. voor mevr. Vrijsen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en voor mevr. Vrijsen. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor een overl. vader en voor overl. ouders Mlchi els-Verst eegen. Woensdag: 8.45 H. Mis ter ere van de H. Jozef uit dankbaarheid en voor Grad Gooren. Donderdag: 8.45 H. Mis voor be houd van het geloof. Vrijdag: Hoogfeest van het Aller heiligste Hart. 8.45 H. Mis ter ere van het Heilig Hart tot int. van mevr. Vrijsen. OPGAVE-FORMULIER VOOR DE SELECTIEPROEVEN NAAM: VOORNAMEN: STRAAT: WOONPLAATS: TELEFOON: 1 GEBOORTEDATUM: GEBOORTEPLAATS: LID VAN DE SPORTVEP SPORT MEDISCH IG: geeft zich op voor ,.ame aan de voorselectie ten behoeve van het Venrayse Stedenspelteam voor de onderdelen: ZESKAMP SPORT MANNETJESPUTTERS (sterke mannen) ACTUALITEITEN-DENKER doorhalen wat NIET van toepassing is) De selectieproeven zijn in principe vastgesteld op dinsdag avond 1 juli a.s. Het opgave-formulier dient ingeleverd te worden vóór 15 juni a.s. bij: het secretariaat, T. Hout-Pleket, Allegrostraat 12, Venray; de zakelijke leiding, T. Zandbergen, Rochusstraat 28, Venray; algemeen correspondentie adres, Buro Sport en Recreatie gemeente Venray, Maasheseweg 1, Venray.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 13