ieu en vuilverwerking :Jn Venrays gemeenteraad 1 iif 109 ebberink AGENDA Vabantietip CKNICK wor alle aarden uit gemeente Venray HET RODE KRUIS HEEFT DRINGEND GELD NODIG bjr T' ORGEL COMITÉ VENRAY Orgelconcert in Venrays Grote Kerk EIGEN RUIMTE BALLET EXAMENS Waarom (nog) geen gymnastiek zaal in Leunen Kinder dagverblijf „Duimelot" krijgt subsidie Intergemeentelijke zeskamp in Wanroy Gevonden voorwerpen In het Pinkster weekend linsdagmiddag 24 juni a.s. de tuinen rond het bejaar- trum „Het Schuttersveld" rondere aktiviteit gehouden [e bejaarden uit Venray-kom erkdorpen. Dit evenement naam „Picknick Venray su ekregen vanwege het „bui- ilcter" van het feest. rganisatie van deze middag len van de centrale bejaar- jnigingen, het Open Bejaar- en „Het Schuttersveld". De liding van deze middag is volle gang. coördinatiecommissie van ittersveld" is de idee ont- l, in navolging van een bij- laagde picknick voor be- 'in Zuid Limburg, iets der- Venray te organiseren. In tot het gebeuren in men zich echter in Ven ten tot alle bejaarden van en kerkdorpen, ongeacht of *11 bejaarden vereniging zijn ten. Met andere woorden: arden uit de gemeente Ven- lt op dinsdagmiddag 24 juni linen rond „Hot Schutters- erwacht om zich eens fijn Binnen. rordt een gezellige middag (en kan deelnemen aan wat uit het bekende spelen- pan C.R.M., men kan genie een drankje en een hapje aar lekker zitten en kijken >ren zich vermaken. Het ge- ordt muzikaal opgeluisterd l ouderwets draaiorgel. spelen worden verschiUen- is gevormd. Men krijgt dan it de kerkdorpen, uit Ven en „Het Schuttersveld" die in elkaar opnemen. itree is geheel gratis. De |t begint om 1 uur. et op 24 juni slecht weer is, iet evenement uitgesteld tot teg 26 juni. Maar voorlopig men het op een buitengebeu- l-zon op de 24ste. A de organisatoren graag wil len op hoeveel deelnemers brden gerekend, wordt men t zich van te voren te mei een van onderstaande adres aanmelding moet vóór 1 juni leuren. nddin gsad resscn jCostenray: mevr. W. Kün- mans, LöïTóbcckweg 6a -de heer J. II. Janssen, 35; - •uncn: de heer A. Hellegers, ïbroekscweg 18; elo en Vrodepcel: mevr. ikers, Endepoel 7; de heer Macsscn, Bod- Het klinkt erg dramatisch, dat het Rode Kruis zo dringend om geld verlegen zit. Terwijl het toch gewoon om de jaarlijkse kollekte van het Rode Kruis gaat. En terwijl ieder een verwacht dat de opbrengst daar van ook dit jaar wel weer wat hoger zal liggen dan vorig jaar toen in Ne derland de 8 miljoen werd over schreden. Maar van die „vanzelfsprekende" gedacthe kan het Rode Kruis niet uitgaan. Het ziet, dat zijn hulpver lening plaatselijk, nationaal en in ternationaal nog steeds verder toe neemt. En wel toenemen moét omdat de noden van slachtoffers van ziek ten, handicaps, eenzaamheid, onge lukken, rampen e.d. alleen maar groter worden. De hulp wordt van het Rode Kruis verwacht en het Ro de Kruis is daarop ook ingesteld. Maar het heeft wel steeds meer geld nodig om dat allemaal te kunnen organiseren en uitvoeren. Het Rode Kruis is een vereniging, die voor de uitvoering van haar ak- tiviteiten geheel afhankelijk is van de vrijwillige giften van de bevol king. En dat wil zij blijven ook, omdat zij onafhankelijk wil zijn van andere invloeden -Hulp wordt verleend on geacht de politieke of religieuze ge zindheid van slachtoffers, ongeacht ook huidskleur, ras, nationaliteit of wat dan ook. De neutraliteit is één van de belangrijkste grondbeginse len van het Rode Kruis. Vóórop staat echter de medemenselijkheid. Het gaat er om een menselijker wereld te bevorderen, waarin de hulp wordt geboden waarop degenen voor Oostrum: de heer Joosten, Sta tionsweg 100; voor Smakl-Hol thees: mevr. J. Wcijers, Broek 2; voor Venray-kom: Br. MaUirus Laans, Mgr. Nolensstraat 10; voor Venray-Briikske; de heer W. Lenssen, Bachstraat 27; voor Veulen: de heer P. L. Cox, B rugpas 34; voor Ysselsteyn: de heer M. Arts, Pater Tulpstraat 12. Bewoners verzorgingstehuis en flat bejaardencentrum „Het Schut tersveld": receptie Bejaardencen trum Het Schuttersveld. Nogmaals: iedereen kan zich voor deelname opgeven ongeacht of men is aangesloten bij een of andere be- jaardenvereniigng. Bovendien is men niet verplicht mee te doen aan de spelen. Het gaat tenslotte om dc gezelligheid. (vervolg van voorpagina) kappen van bomen werd uiter- etrokken in de discussie. Ove- 741 worden in Venray meer bo- tplan't dan gekapt. Er zal meer bewust gladheid worden be- maar wel zo, dat het ver- liervan geen hinder onder- leer H. Willems (PvdA) vond dig om nog eens een aanval thouder Loonen te lanceren, hij meende, dat de wethouder verleden niet al te milieube- du hebben gehandeld. De op- ig van de PvdA-woord voer- eef voor wat zij was en het tikte stukje vuurwerk liet wch vuur na publiek kreeg gelegenheid zijn over de mi'lieunota te doen. lieuws kwam daar niet uit. Of oest zijn de opmerking van de 'an de milieugroep Venray, dat zou zijn waar op de start- gif zou zijn gestort. Hoewél r A. den Brok probeerde meer >enbaar gemaakte opmerking, heid te krijgen over deze lin het antwoord er niet. raad kon zich tenslotte vereni- let de uitgangspunten van de en wacht met grote interesse volgsnota's af in de hoop, dat meer tot the point zullen zijn. VUILVERWERKING slotte werd gedlcussieerd over ipport „Verwerking A valstof- fenray". verschillende frakties hadden fer legio vragen. Eensgezind nen in het vragen naar een waar huisdieren worden be graven omdat men het wel een beet je cru vond dode huisdieren als kat ten en honden af te voeren via Ver- koeyen. Wethouder Loonen zegde toe eens te bekijken of in Venray geen die- renlkenkhofje zou kunnen komen. Ook za! worden bekeken over er geen ontheffing of vermindering van de vuilnisophaaltarieven is te bereiken voor bejaarden en alleen staanden. Algemeen bleek men voorstander te zijn van verwerking van het z.g. inert vuil in geluidswallen. Voorlopig zullen in de gemeente Venray geen mini-containers wor den geplaatst. Eerst worden de er varingen elders bekeken. OVERIGE PUNTEN De raad had geen moeite met het besCbik'baarstellen van een krediet van 353.000,— ten behoeve van de aanleg van openbare werken op het industrieterrein „De Witte Vennen". Ook niet met het verlenen van een krediet van 5.800,t.b.v. de aan leg van een trapveldje in „De Burg graaf". Het verslag van de Ruilverkave ling OverloonMersëlo was voor mevr. Poels-Peters aanleiding om te vragen naar het plaatsen van wild- spiegels. Het was haar békend, dat per jaar 20 stuks grof wild worden doodge reden. (Volgens tellingen van vorig jaar wairen het 30 stuks grof wilid). (Red. P en M). Dit onderwerp ral met de Ruilver kaveling worden besproken. die deze nodig hebben ook recht heb ben. Wie tegen het Rode Kruis aan kijkt als een vrijwilligersorganisatie, die zich daarvoor uit alle macht in zet, zal begrijpen dat zijn of haar fi nanciële bijdrage moet voortkomen uit gevoelens van medeverantwoor delijkheid. Als dat het geval is zal het Rode Kruis ook dit jaar weer het geld ontvangen dat het dringend no dig heeft. Niet voor zichzelf maar voor de hulpverlening aan anderen. VOLGENDE WEEK DONDERDAG Donderdag 29 mei a.s. organiseert het Orgelcomité Venray een concert in de Grote Kerk. Dit concert wordt gegeven door de bekende Neder landse organist Louis Toebosch uit Tilburg. Louis Toebosch maakte zijn mu ziekstudies te Utrecht, Maastricht en Luik. Zijn voornaamste funkties wa ren: dirigenlt-organist van de Sacra mentskerk te Breda; dirigent van het Breda's gemengd koor; dirigent van het Tilburgs Stedelijk Orkest en directeur van het Brabants conser vatorium. Hij geniet in binnen- en buitenland grote bekendheid als or ganist en improvisator. Hij bekleed de vele jury-lidmaatschappen. Hij ontving verschillende onder scheidingen. waaronder: de Breda- Nassauprijs, de Provinciale prijs van Noord-Brabant, een onderscheiding van de Academie Arts-Sciences- Lettres te Parijs en de Sem Dres- denprijs voor zijn compositie Philip- pica moderata. Van zijn hand verschenen talrijke composities voor orkest, koor, har monie, piano, orgel en kamermuziek. Naast een werk van Bach zal hij in de Grote Kerk uitvoeren: Vier Versetten van Boëly, Priére van Franck, Trois Pièces van Piemé en de Petite Suite van Milhaud. Tot slot zal hij een improvisatie geven op een gegeven thema. Het concert begint om 20.30 uur en is voor iedereen gratis toegankelijk. Onder deze naam is in Venray een Stichting gevormd, samengesetld uit vertegenwoordigers van de Stichting Meikers (biologische winkel) en het Limburgs Arbeiders Köllektaef. De ze nieuwe stichting heeft een ge deelte van het voormalige pand Eigen Haard aan de Bontekoestraat gehuurd met de bedoeling daarin diverse aktiviteiben te ontplooien. Die aktiviteiten zullen dan zijn: de verkoop van biologische artike len; verkoop van kringloop-artike len; het inrichten van een documen tatie- en informatiecentrum over al ternatieve geneeswijzen, over ma- cro-biotiék en biologische artikelen. Verder komt er een koffieshop en broodjesbar. uiteraard weer met biologische koffie en broodjes ge bakken van onbespoten graan en van de gehele graankorrel. Ook zal er een centrum worden ingericht, waar, naar gelang de belangstelling, lezingen worden gehouden over al ternatieve geneeswijzen, alterna tieve energiebronnen enz. enz. Het pand wordt in eiigen beheer opgeknapt en ingericht. Sympa/td- santen kunnen hun bijdragen storten op rekening 23479118 bij de Ned. Credietband ten name van de Stich ting Eigen Ruimte, of kontakt op nemen voor het afsluiten van een lening. Overigens vefgaart Eigen Ruimte ook oud papier om aan de benodig de gelden te komen. Hebt u oud papier over, bel dan 87612 of 04784- 2032 en het wordt bij u aan huis op gehaald. Op dezelfde telefoonnum mers kunt U opgeven of U goederen beschikbaar hebt voor de binnen kort te houden Luikse markt en Vlooienmarkt. Van maandag 2 juni tot en met donderdag 5 juni worden bij de Noordlimburgse balletschool Ara besque examens afgenomen. Leer lingen van de vestigingen Venlo, Blerick en Roermond zuilen gedu rende die dagen worden geëxami neerd in de Venlose studio van Ara besque, gelegen aan de Goltzius- straat 39. Ruim tachtig leerlingen, waaron der ook Venrayse .variërend van 6 tot 46 jaar, nemen deel aan de examens. Ais gevolg van het feit, dat het Open Jongerencentrum „Puree" is opgeheven en de daarmee verband houdende plannen tot afbraak van de oude lagere school, is de vraag weer aklueel geworden, waarom op de vrijkomende grond de lang ge wenste gymnastiekzaal niet kan worden gebouwd. Het antwoord op deze vraag is in feite heel eenvoudig: in verband met de bezuinigingsmaatregelen van het ministerie in het kader van „Bestek 81" hebben het schoolbestuur van Leunen en het gemeentebestuur van Venray geen schijn van kans bij hun aanvraag tot bouw van een gym nastieklokaal in Leunen. Vóór 1 januari 1978 kwam Leunen niet voor de bouw van een nieuw gymnastieklokaal in aanmerking omdat de minister als eis stelde, dat de lagere school tenminste 15 klok uren van het lokaal gebruik zou ma ken. Aan deze eis voldeed Leunen niet. Een combinatie met de scholen, van Heide en Veulen was niet meer mogelijk, omdat in Ysselsteyn een accommodatie was gekomen op basis van gezamenlijk gebruik. In januari 1978 was de minister bereid medewerking te verlenen aan de bouw van een gymnastieklokaal in Leunen, ongeacht het aantal klok uren mits de gemeente èn de school inspectie de noodzaak daarvan kon den aantonen. Over de noodzaak werd men het spoedig eens, maar toen moest wor den uitgekeken naar een geschikte lokatie. De eerste plaats was het ter rein van de oude school. Omdat on der meer „Puree" hierin was ge huisvest, verviel deze mogelijkheid. Vervolgens werd gedacht aan het terrein naast de school, waarop twee oudere woningen staan. Aankoop van deze woningen zou een te dure zaak worden. Ook werd gedacht aan het buiten terrein van de Boerenbond en dit had inderdaad kans van slagen. Alle voorbereidende werkzaam heden werden evenwel op 22 decem ber 1978 teniet gedaan door de „be ruchte" bezuinigingscirculaire van de minister waarin de bouw van scholen en gymnastieklokalen aan banden werd gelegd. Zonder minis teriële goedkeuring mocht niet meer worden gebouwd. Bovendien werd bij de uitvoerende maatregelen be paald, dat alleen een goedkeuring zou worden verleend, voor de bouw van een gymnastieklokaal indien een lagere school tenminste 15 klokuren van de accommodatie ge bruik zou maken. Mede op aandringen van de ge meenteraad heeft in het begin van dit jaar weer een gesprek plaatsge vonden tussen gemeentelijke ver tegenwoordigers en het schoolbe stuur van Leunen, waarbij het bo venstaande nog eens duidelijk onder de aandacht van het schoolbestuur is gebracht. Het gemeentebestuur van Venray heeft van het ministerie van C.R.M. bericht ontvangen, dat de kosten van een directrice en een assistent leidster voor het kinder dagverblijf „Duitmelot" voor 100 procent door de gemeente kunnen worden betaald. In het kader van de rijksbijdrage regeling kinderdagverblijven zal de gemeente dit geld weer van het ministerie terug ontvangen. In afwachting van de toepassing van deze rijksbijdrageregeling be sloot de raad in 1978 tot subsidië ring in de huisvestingskosten van het in een houten gebouw aan de Heuvelstraat ondergebrachte kin derdagverblijf. De personeelslasten en de organi satiekosten kwamen geheel ten las te van de ouders. Hierdoor moesten de ouders per maand ruim 400, aan z.g. opvangkosten betalen. Het gevolg daarvan was, dat daardoor niet kon worden voldaan aan een door de gemeenteraad gestelde voor waarde. Deze luidde, dat het kinder dagverblijf dient open te staan voor de gehele gemeenschap met name voor kinderen uit gezinnen waar voor het sociaal en maatschappelijk gewenst is. De nieuwe subsidieregeling, waar door de kosten van de directrice en de assistent-leidster volledig worden vergoed, houdt in, dat de ouders naar rato van hun financiële draag kracht zullen betalen voor de op vang van hun kind(eren). Deze kos ten liggen dan tussen enkele tientjes en plm. 300,per maand. Het kinderdagverblijf „Duimelot" kan nu kinderen opvangen uit een bredere maatschappelijke laag, ter wijl tevens het voortbestaan van dit 'kinderdagverblijf verzekerd is. Gevonden rijwielen en bromfietsen Op zaterdag 24 mei as. is er weer •kijkdag bij de politie aan de Wilhel- minastraat. U kunt alleen terecht voor fietsen en bromfietsen die na 1 januari 1980 ontvreemd zijn. Het is de laatste jaren gebruike lijk geworden, dat recreatiecentrum De Bergen in Wanroy het zomersei zoen officieus opent met een of an dere aktiviteit op eerste pinksterdag. Uiteraard is dat ook dit jaar het ge val. Immers: niet alleen begint De Ber gen dit jaar haar twintigste seizoen, ook een onderzoek van Konsumen- tenbend en ANWB, waarbij De Ber gen als een van de meest gewaar deerde, een van de goedkoopste, en het met de best beveiligde speeltuin voorziene rekreatiepark voor het voetlicht trad, dwong het immer werkende bestuur en personeel van deze stichting tot een grootse akti viteit. De keuze viel deze keer op een partikulier -intiatief uit de ge meente Wanroy, n.l. een interge meentelijke zeskamp voor teams uit de gemeenten van het streekgewest Land van Cuyk. Tien teams zullen op eerste pinksterdag vanaf 13.15 u. strijden om de regionale zeskamp- titel. Zes KNVB scheidsrechters zullen onder leiding van de heer Keuren- ijes uit Mill trachten het spel in juiste banen te houden, terwijl nie mand minder dan Dick Passchier het publiek op de hoogte zal hou den. De teams, uiteraard vergezeld door hun eigen supporters, komen uit de gemeenten: Beers, Boxmeer, Cuyk, Grave .Haps, Mill, Oeffeit, Oploo, Vierllngsbeék en Wanroy. Rond zes uur zal dan de prijsuit reiking plaatsvinden. De entree tot het rekreatiecen- trum 2.35 voor volwassenen en 1.60 voor kinderen) geeft het pu bliek tevens toegang tot het zes- kampterrein. van 5 t.m. 18 mei 1980 Blauwe boorsohappentas inh. zak doek, portemonnaie- met 2 b.b. van 10,1 b.b. van 5,en 5.41 aan kleingeldBos met vier ringen waar van 9 sleutels, o.a. Toyota; Ring met vier Sleutels en een sleutel van Zün- dapp; Zwart etui met opschrift Wil- ma met een sleutel; Drie sleutels aan ring zijn Peugeot sleutels; Donker bruin sleuteltasje inhoud drie sleu tels merken o.a. een anker, een Zeiss Ikon en een sleutel Nr 703; Regen jack, geel kindermaatje, merk K- Way (opvouwbaar); Goudkleurig kettinkje, hart met het opschrift LOVE in map met gele pen; Zilver kleurige horloge, zionder band, met goud-rode wijzerplaat merk Vialux super, 17 steens; Dameshorloge merk Timex, vierkant met zwart bandje; Briefje van 25, Doctor in de letteren Op 23 mei a.s. promoveert aan de Rijksuniversiteit te Utrecht tot doc tor in de letteren dhr. W. van den Bereken op het proefschrift: „Het beeld van het Westen in de Sovjet pers". Bromfietser kon niet worden achterhaald Op het rijwielpad langs de Henri Dunantstraat moest G. uiit Venray met zijn bromfiets uitwijken om niet het water uit een sproeiinstallatie op zch te krijgen. Op dat moment werd hij echter door een andere bromfiet ser ingehaald waardoor een botsing ontstond. G. kwam te vallen en toen hij overeind gekrabbeld was, bleek de andere bromfietser doorgereden te zijn. Hij zit nu met de schade of het moet mogelijk^ zijn die schade op de eigenaar van' de sproed-instal- latie te vertialen. Het komt herhaal delijk voor dat fietsers last hebben van water uit sproei--installaties langs een fietspad. Zulks is verbo den en de politie zal bij konstatering verbaliserend optreden. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Jnlianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Battledress; uniformen van 1700 tolt heden. Berk-Mertens, M. van den. Een boe ket völ droogbloemen. Handlei ding voor het verzamelen, drogen, bewaren en rangschikken van droogbloemen. Cato. N. De bloeiende plantage. De gebeurtenissen op een 19e eeuwse Australische suikerplantage, ge zien door de ogen van de eigenaar en een slaaf. Gluyas, C. Het wilde land. Een jon ge Indiaan en zijn halfbloed vrouw worden verstoten door hun stam, waarna zij op zoek gaan naar hun blanke vrienden, een uit Engeland gedeporteerde gentleman-misda diger en zijn van moord verdachte vriendin. Kuy, A. van der. Geneesmiddelen- informatie. Moeder .Bloemlezing van gedichten en kleurenfoto's. Pool, J. E. Wie financierde Hitier? Nieuwe onthullende feiten over de geheime geldschieters van het Der de Rijk. Sant, M. van 't. Omnibus. Bevat Studentenhuwelijk, Langs de zelf kant, Hét huwelijk is geen spele vaart. Trevor, E. De Trevor trilogie. Bevat: Tussen vuur en water, De slag om Engeland, De invasie. WerSba, B. Liedjes van verlangen. Een Amerikaans schoolmeisje wil als straatmuztkante geld verdie nen om een leraar, voor wie zij véél voelt, de gelegenheid te ge ven zijn proefschrift te voltooien. Vanaf heden donderdag tot en met maandag, muziekfeesten in Merselo. Vanaf vrijdag tot en met zondag feestprogramma t.g.v. 5-jarig be staan Werkgroep Homoseksualiteit Venray. Vanaf heden donderdag tot en met zaterdag de laatste 3 dagen van de wielerzesdaagse, georganseerd door D.S.V. in de feesttent nabij het ge meentehuis. Zondagmiddag vanaf 3 uur tot half 7 optreden van een 20-tal muziekgezelschappen, drum bands, majorettes, etc. etc. 2 naadloze stretch beha's van f39,90 voor f30,-. In wit en skin. Cups A en B. Art.nr. 723-10. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen J. BECKERS Julianasingel 11 tel. 83700 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz F. SCHMEETZ Akkerweg 18, telefoon 85900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Op Hemelvaartsdag: Zr. C. Peeters-Janssen tel. 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tlggeloven-Kujjpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10-21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smofgens en van 7 tot 8 uur 'savonds Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 NED. VER. VAN RHEUMA- PATTENTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 PROGRAMMA VAN VRIJDAG 23 TOT EN MET VRIJDAG 30 MEI Vrijdag 23 mei: Zaal voetbalcompetitie 19.30 Rabobank—d'n A'lde Hoed 20.30 Vlakwater 1GFC '33 2 21.30 SVCB 1—Electro Janssen 1 22.30 FC Hento—Ford Oldtimer Zaterdag 24 mei: Zaalvoetbalcompetitie 09.00 Judover.Gemeente Venray 10.00 FCPR 2Wetteling 5 11.00 Koetshuus 2-^SVCB 2 12.00 Koetshuus 1Bairnev. Eierh.- 13.00 Vlakwater 2Stappers 14.00 Wetteling 4—Wetteling 2 15.00 Hento'Rabobank (vervalt) 16.00 SVCB 1—Vlakwater 1 17.00-18.00 L.D.T. zaalv. vr. 18.00-1900 Jans.sen-Pubben zaalv. 19.00-20.00 Schelberg zaalv. vr. Ie en 2e Pinksterdag geen aktiviteiten Dinsdag 27 mei: 18.00-21.00 VC Rooy onderl. comp. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 Janssen-Pubben zaalv. Woensdag 28 mei: 19.30-22.00 Badminton 22.00 Wetteling 3-Vlékwater zaalv. 23.00 Wetteling 1—Westerbeek Donderdag 29 mei: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy onderl. comp. 23.00 de Zwaan zaalv. vr. Vrijdag 30 mei: Zaal voet bal competitie 19.30 Wetteling 5—Stappers 20.30 Bamev. Eierh.Wetteldmg 3 21.30 SVCB 2—Wetteling 2 22.30 FCPR 2—Wetteling 4

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3