S.S.S. '18 Groot tentenprogramma SPRAELAND RECREATIE KERKELIJKE DIENSTEN KINDER VAKANTIE WERK VENRAY I *™g WAO/AWW GROEP VENRAY FEEST BIJ HET GILDE TE HOLTHEES "t Voetbaltoernooi SC. De Peelhaas Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Parochie Oostrum Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Nieuw Nieuw Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel PEEL EN MAAS uw Venrays weekblad Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt voorberedi ingen voor het ko- i kindervakantiewerk zijn weer en vergevorderd stadium. Aan cse programmaonderdelen wordt it moment de laatste hand ge- Andere hebben nog wat lan- tijd ncdig om eind juli klaaf in. Wij hebben gemeend dit jaar een keer af te moeten wijken de gebruikelijke programma- djes met aanmeldingestrookjes. ■t als een paar jaar terug bij ons irig jubileum hebben wij ook n-eer een wat uitgebreider pro- tmaboekje met daarin naast vanzelfsprekende programma de twee weken ook een aantal ouders en kinderen belangrijke n. Wij denken dat zo'n boekje der snel kwijtraakt en dat de rs dus tijdens de twee weken nformatie die ze nodig hebben, akkelijk kunnen vinden tie programmaboekjes worden lenkort op de soholen bezorgd, leerkrachten zullen ze dan aan kinderen van de eesste 5 klassen geven. Wannneer U Uw kind- i) wilt laten meedoen, stellen het erg op prijs wanneer U de leren het aanmeldingsstrookje en ;eld op tijd weer mee terug naar ol geeft. vele jaren kunnen wij rekenen e hulp van de leerkrachten van igere scholen. Deze hulp, bij het illen van de kinderen die mee- iop lijsten, kan echter slechts maal furiktioneren wanneer alle is hun kinderen het formulier ijd mee naar sdhool geven. Lour descomité afd. Venray maandag 12 med j.l. organi- Je het Lourdescorrrité afd. Ven- weer een voorlichtingsavond hen die op vrijdag 30 mei a.s. Lourdes gaan. als te wachten was, werd deze inkomst druk bezocht. avond werd begonnen met een aristieviering 4n Huize „De ize". Hlioma was het woord aan zit ter H. Thceuwcn die diep in- op de a.s. reis en verblijf in des. Ook de hierna gostdde en werden naar ieders wens be loond. ispitaal-aangelegenheden cn tips medicamenten cd werd be leid door de heer L. Werson. de koffiepauze volgde een kor- avertoning over velerlei aspec- betreffende trein- en vliegreis ussen hebben alle pClgirims en hun reisdocumenten thuis angen. Men doet er goed aan ;ele boekje goed door te lezen, lar naar te handelen. We komen volgende week nog in het kort KOLLEKTE als inmiddels bij onze mede- ^kers/sters bekend zal zijn. wordt het gemeentebestuur geen ver- Ding meer verteend voor het ten met snijbloemen. Erg jam- Toch is het gemeentebestuur tegemoet gekomen door het ver- van een kollektevergunming il in de week van 16 - 21 junfl. Wij zijri afgelopen maandag weer bij elkaar geweest. Langzamerhand begint het drukker te worden. Wa ren wij gestart met zes mensen, nu hebben wij een vrij grote groep. We gaan voorlopig het wijkgebouw aan de St. Ursulastraat 2 als ont moetingsruimte gebruiken. Deze keer waren er enkele vrouwen en de voorzitter van de invalidenbond afd. Venray aanwezig. We gaan gewoon door met onze aktiviteiten, en dat zijn: van twee tot half drie gesprek ken binnen de groep, mededelingen en nieuws. Vanaf half drie tot vijf uur gelegenheid lot spelletjes o.a. kaarten, sjoelen, dammen, biljarten of praten over hobbys. Voor ieder een is er wat. In verband met Pinksteren zijn wij volgende week dinsdagmiddag vanaf 2 uur in het wijkgebouw. Ben je niet in staat alleen te komen we gens vervoer, neem dan kontakt op mot Herman Nooyen, Burg. v. d. Loostraat 19, je wordt dan door een van ons opgehaald en weer thuis gebracht. Blijf niet thuis zitten, maar kom gezellig naar je vrienden voor ont spanning. Tot dinsdagmiddag 27 mei om 2 uur in het wijkgebouw St. Ursu lastraat 2. A.A.W./W.A.O. groep Venray Pinkstermaandag zal de gemeen schap Hol thees-Smakt wederom in het teken staan van de gildefeesten. Deze feesten zullen dit jaar een bij zonder cachet krijgen omdat het oude O-L. Vrouwe Gilde 4 jubilaris sen heeft en wel de volgende gilde- broeders: Jozef Zegcrs. bescherm heer van 't Gilde die 60 jaar lid is; Sjaak Janssen, Wim Smits en P. van Kempen, allen 50 jaar lid en nog zeer aktieve gildebroeders, die steeds hun hart aan 't Gilde ver pand hebben. Pinkstermaandag 's morgens om half 9 zullen de Gildebroeders en de jubilarissen zich verzamelen in het Gildehuis voor de afmars om onder slaande trommen van het tamboer korps enzwaaiende vendels op te trekken naar de eeuwenoude kapel van O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Hcithecs. Daar zal om 9 uur een eucharistieviering zijn voor de over leden leden van het O.L. Vrouwe Gilde. Tijdens de eucharistieviering zal de huldiging van de jubilarissen plaatsvinden, waarbij de koning van "t Gilde de prachtige zilveren schil den zal opspelden. Na de H. Mis zal het Gilde met de jubilarissen een rondgaing houden door Holthees, waarna de festivitei ten worden voortgezet in het gilde- huis met een algemene jaarverga dering om het wel en wee van het afgelopen jaar te bespreken. Uiter aard alles in een feestelijke stem ming. Om 4 uur wordt er weer afgemar cheerd ,met medewerking van de fanfare O.L. Vrouwe Gilde. Oor spronkelijk is de fanfare ontstaan uit het gilde en verplichtte zich de feestelijkheden van het Gilde ten al le tijden bij te staan. Op het schietterrein zal vervol gens fel gestreden worden om het koningschap 1980. De oude koning J. van Eek zal zeker zijn titel ver dedigen. Als de nieuwe koning bekend is, zal men weer afmarcheren en de nieuwe koning zal dan voorgesteld worden in een historische optocht naar het Gildehuis. Daar krijgt men de gelegenheid de jubilarissen en de nieuwe koning te feliciteren. Ieder een van de gemeenschap Holthees- Smakt zal daar dankbaar gebruik van maken. Zaterdag 31 mei om 19.00 uur ko men de gildebroeders en de fanfare weer bij elkaar om de koningin aan huis af te halen. Na een rondgang door het dorp en het afnemen van een défilé, zal de avond verder fees telijk worden doorgebracht in het gildehuis, dat dan voor iedereen toe gankelijk is. VAN 24 TOT EN MET 31 MEI hr. G. Phïlipsen heeft de nodige rbereidingen voor deze kollekte- k reeds getroffen. Wij verwach- dan ook dat degenen die hun lewerking hebben toegezegd de- n de koldekteweek ook daadwer- jk nakomen door hun route iwgezet af te werken. e koUektebussen worden bij de lektanten thuis bezorgd. D aar voor het zover is gaan er 88 en en gezonden naar het mooie rdes. Ieder met zijn eigen ge- hten en intenties. Maar allen r een bezoek aan de grot. oor velen gaat hiermee een lang oesterde wens in vervulling. Een e en devote bedevaart wensen allen toe. lertoernool van SSS '18 1 en 2. na xaterdag 24 roei 1980: Kient 1—Holthees 1 17.00 fclent 2—Holthees 2 17.00 Melderslo 1 19.30 I '18 2—Melderslo 2 19.30 ia Pinkstermaandag 26 mei i de 3e en 4e plaats poule SSS '18 N, n 2, aanvang 12.00 uur. ale poule SSS '18 1 en 2 aanvang EN 30 uur. ksterzondag 25 mei 1980: mestoemooi, aanvang 12.00 uur zaterdag 24 me1! heeft F.C. de as een voetbaltoernooi op de IHartvelden te Merselo en viert arbij haar 10-jairiig bestaan. Aanstaande zaterdag, 24 mei, is er om 19.00 uur weer een viering voor jongeren van 12 t.m. 17 jaar, in het zaaltje onder de sakristie van de Grote Kerk. Het loopt togen het ein de van bet seizoen en wij denken al weer aan hot volgende. Daarom willen wij ook alle jongeren die de basisschool gaan verlaten van harte uitnodigen bij dezè viering. Voorganger: pater Faloo. Zaterdag: 19.00 Nederlandse hoog mis, int. overl. faun. Bouten-Ver schuren Jacques Ousters Nel Clacssens-Poels Gerard Pelzer. Zondag: hoogfeest vanPinksteren. 8.00 leesmis, int. bijzondere intentie (V) overleden familieleden; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Mathieu Arts Wilhelmus Janssen Lies cn Herman Jeuken-Verhulsdonk Jan van Gerven; 11.00 ncderlandse hoog mis int. Wim Dricssen en overl. fam. overl. fam. Noy-Bom. Maandag: tweede Pinksterdag. 8.00 oude stichtingen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Piet Janssen en overl. fam. Anna en Sjang Zeegers ouders Driessen-Wagemakers; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Elisabeth Jacobs-Groetelaars Harrie van den Munckhof. Geen avondmis. Dinsdag: 9.00 overleden parochia nen; 19.00 Mathieu Arts ouders Janssen-Gossens en Jacob Jozef Hermans-Dinghs Woensdag: 9.00 Nellie Raedts; 19.00 Oda van Noorden-Ten Doeschate. Donderdag: 9.00 bijzondere inten tie Vrijdag: 9.00 overl. parochianen; 19.00 Neüie Schönberger. Zaterdag: 9.00 P. J. Derikx en Maria P. Wismans; 15.00 Huwelijks sluiting Rik ie Jacobs en Tiny van Benthum; 19.00 Nel Claessens-Poels overl. fam. Gommers-Sangers Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. en maandag onder de mis van 11.00 u- is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leid sters: zondag: Kitty Cleven en Gerrie Janssen; maandag: Gerrie Janssen en Lisette Weyers. Huwelijksafkondiging: RJïkie Ja cobs en Tiny van Benthum (Vier- •lingsbeek) Ank van Lieshout en Gerrit Vergeldt. In de week van 18 t.m. 25 mei is bijzonder gebed gevraagd voor de nederlandse missionarissen. In de kollekte van de le Pinkster dag wordt een extra bijdrage ge vraagd voor de missionarissen die op verlof komen om hun een onbezorgde vakantie te verlenen. Akolleten: Zaterdag 24 mei: 19.00 T. de Bruyn en G. de Groot. Zondag 25 mei: 8.00 Mare Lins kens en Bemadette Corzilius (lezer: J. Wekking); 9.30 Henny Fassotte en Berend Kroft; 11.00 A. Hijl en L. Truyen. Maandag 26 mei: 8.00 Mariëlle v. Hoof en Berti Bouten (lezer: Marij Janssen); 9.30 Nard Kronenberg en Erik van Gerven; 11.00 C. Hen driks en A. Noyens. Misdienaars: Dinsda, woensdag, vrijdag: 19.00 Leon Stoffels en Manon Vullimgs. Zaterdag: 15.00 Peter Thijssen en Berti Bouten. 25 mei Hoogfeest van Pinksteren. H. Missen 7.30. 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door de.Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Maandag: 2e Pinksterdag. H. Mis sen als op zondag; 10.15 Hoogmis ge zongen door Crescendo; geen avond mis. Dinsdag: 7e dinsdag van de Anto- niusnoveen. 19.00 avondmis met voorbeden voor de eigen en aanbe volen Intenties. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededeling: Mol Pinksteren grote kol'lekte voor de missionarissen die op vakantie komen. Laten wij het tot onze ere- plicht rekenen onze missionarissen een goede vakantie te bezorgen. Ze leven en werken vaak in zeer sobe re omstandigheden. Als ze dan hier thuis op verhaal komen, mogen ze wel eens genieten van een onbezorg de vakantie. Wij kunnen hen een rcyaal onthaal bezorgen door met zijn allen royaal te geven op de kol lekte .De missionarissen zijn ons er dankbaar voor. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harrie Linskens en Martien Direks (v.w. de buurt). Zondag: 7.30 voor de parochie en Lei v. d. Berg; 9.00 levende en overl. fam. Wijnen-Wijnhoven; 10.15 Teng Hendrix; 11.45 Piet Stoks en overl. fam. en jgt. Frits Muysers en Frits Philipsen; 18.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans. Maandag: 7.30 alle overledenen (offerbus); 9.00 levende en overl. fam. Wijnhoven; 10.15 Albertina Janssen-Aarts; 11.45 overl. ouders Akkermans-Timmermans. Geen avondmis. Dinsdag: 8.00 ter ere van Sint Antonius uit dankbaarheid; 19.00 Theodor Linskens en Maria Tim mermans-Brouns. Woensdag: 8.00 voor de gelovige zielen; 19.00 Johanna Huberta La- mers. Donderdag: 8.00 Ger Ambrosius; 19.00 Gertruda Madou-Klaassen en Jeu Poels. Vrijdag 8.00 oud-wijkzuster Jans sen; 19.00 gezinsmis, overl. ouders en zoon Jim. Zaterdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans. Misdienaars en Akolleten: Zaterdag: 18.30 Willy v. d. Beke- rom. Zondag: 9 00 PeterSchoenmaekers; 10.15 Geert Koppes en Amoud Ver- haeg ;11.45 Geert Claes en Eric Arts; 18.00 Peter en Martijn Smelt. Maandag: 9.00 Peter en Martijn Smelt; 10.15 Geert Claes en Eric Arts; 11.45 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar; 19.00 Jacq Smet- sers en Hans van Geenen. Woensdag en vrijdag: 8.00 Edgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Mart Leenders. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehete dag geopend Zaterdag 24 mei: Euch. viering om 19.00 u. met zang van het kinder koor. Geen kindercrèche. Misinten- tie: dhr. W. v. d. Munckhof en over leden fam. Zondag 25 mei: Gezongen euch. viering om 10.00 u. (Geen gezinsvie ring) Kindercrèche wordt verzorgd door Christel v. d. Watering en Iris Kroon. Misintentie: bijzondere in tentie. Maandag 26 mei: gezongen euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door mevr. CybulSki en Miriam Claessens. Misintentie: Frits Testroote. Woensdag 28 mei: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: dhr. W. v. d. Munckhof en overleden fam. Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Bert Sanders en ouders San- ders-Verheijen voor overl. familie Madou-v. d. Elzen voor overl. fa milie Kappel-Ewalts voor overl. Nout Cremers en Tiny Philipsen voor Frits Philipsen als jaardienst en uit dankbaarheid. Het jongeren koor Chrisko zal deze mis verzorgen met medewerking van het orkest. Vooral de jongeren nodigen w\j voor deze dienst uit. Zondag: 8.00 leesmis voor het echt paar Cremers-Philipsen; 9.00 lees mis voor overl. ouders Stiphout en zoon Leo en voor Adrianus Kuun- ders en zoon Frans en voor overt, ouders Piet Verheijen en Maria Lit- jens; 10.00 hoogmis voor overl. Mar- tinus Bonants. Het kerkelijk zang koor zingt de latün-gregoriaanse ge zangen van het feest van Pinksteren en driestemmige mis van Cuüpers. 11.30 gezongen mis v. overl. ouders Maassen-Swaghoven. Het kinder koor „De Vredesklokjes" zal in de ze mis zingen; 18.30 avondmis voor overl. ouders Emiel Beerkens en Gertruda Pelzer. Maandag: Tweede Pinksterdag. De tijden van de diensten zijn als op zondag, maar er is geen avondmis. 8.00 leesmis voor de priesters; 9.00 leesmis voor de genezing van een ernstige zieke; 10.00 hoogmis voor overt, familie Kusters-Rutten. La tijn-Gregoriaanse gezangen van Pinksteren met volkszang. 11.30 uur leesmis voor overl. Jan v. d. Heuvel (familie) en voor overl. Bernard van den Berg. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Joseph Linders (fam. C.) en als jaar getijde voor overt. Richard van Dijk. 19 00 avondmis voor overl. Jaap Min. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Lomme; 19.00 avondmis voor overl .Leida Nooijen-Claessens en voor overl. Piet en Gerrit Jansen. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. vader Thielen en zonen Alouis en Bennie; 19.00 avondmis als jaarge tijde voor overl. Jacob Sijbers en voor overl. fam. Mulders. Vrijdag: 8.00 leesmis voor Gods Zegen in een gezim.lif-OO avondmis voor overl. ouders Póuwëls-Peeters. Zaterdag: 8 00 leesmis uit dank baarheid aan God in het H. Sacra ment; 19.00 avondmis voor overl. Piet Potten voor overl. ouders van Hoof-Hoex en voor overt. Jan van den Heuvél (fam.). Mededelingen: 1. Eerste pinksterdag kollekte aan de kerkdeur voor de Nederlandse missionarissen. Meer dan 1000 missionarissen alleen al uit Lim burg wachten op U Geef royaal by de kollekte! 2. A.s. zondag en maandag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleuterschool vlak bü de kerk. Leidsters zondag: Henriëtte Jacobs; maandag: Marjo Rou- vroye. Misdienaars cn Akolieten: Pinksteren: 8.00 W. Hagenaars, C. Berg; 9.0 0R. Abèn, A. Millen; 10.00 J. Jacobs, M. Barten, H. Litjens; 11.30 R. Beerkens, Th .Urselman; 18.30 M. Fijneman, M. Lertssen. Pinkstermaandag: 8.00 J. Lins kens, B. Trimbos; 9.00 Th. Houwen, Th. Urselman; 10.00 R. Beerkens, M. Barten, A. Millen; 11.30 H. Kusters, H. Willemse. Dinsdag, woensdag: 8.00 G. Hout(, R. Barents; 19.00 R. Duivenvoorde, E. Smits. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 M. Basten, R. Siebers; 19.00 R. de Vink, M. Jansen. Zaterdag: 19.00 Mathilda Custers- Peeters gest. jaard. Peter Johan nes Vullinghs en Gertrudis Willems Jan Haegens Anna Maria Tijs- sen-Peeters Anna Gertrudis Jans sen-Renkens. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren. 8.30 overl. fam. Hermsen-ten Haaf; 10.00 overl. fam. Pluk-Kleuskens (gem. koor). MaandagTweede Pinksterdag. 8.30 gest. jaard. Gerardus Verschu ren, echtgenote en kinderen; 10.00 Pierre Vamdevenne (gem. koor). Dinsdag: 9.00 Pi eter Hendrik Jans sen. Woensdag: 9.00 uit dankbaarheid. Donderdag: 9.00 voor de overle denen van de familie Loonen-van Rens. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Camps- Wolters; 14.00 uit dankbaarheid bij 40-jarig huwelijk Litjens-Hendriks (Gem. Koor). Zaterdag: 19.00 Opa van Dijk Ide Min Wim Emons overl. fam, Sikes-Rutten uit dankbaarheid (gem. koor). Misdicnaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Eric Jeuken, Ge rard Verbruggen, Aritame aCmps, Eddy Drabbels. Zondag: 8.30 Paul Janssen, Michel van Dijk, Roland Tacken, René Wil lems; 10.00 Alouis Martens, Alex Oudenhoven, Robby Raaymakers, Robert Claessens. Maandag: 8.30 Marcel Linders, Marcel Litjens, Frank Verheijen, Frits Duponlt; 10.00 Alouis Martens, Jörgen van Soest, René Theeuwen, Paul Janssen. Op Eerste Pinksterdag om half 10 kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert aan de Westsingel en om elf uur in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te B litters wij ck. Predikant in beide diensten is Ds. J. Heine. De eerste kollekte is de Pinkster- Zendingskcllekte, de tweede is be stemd voor het diakonaal werk. Op Tweede Pinksterdag geen dienst. Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 gez. H. Mis Martinus Stevens, Martinus Bots, Jan Linskens, Eliza beth Hellegers en Michael, Jan Tak ken, Petronella van Dommelen en Riek. Pinksterzondag: 8.30 H. Mis tot zekere intentie (L.); 10.00 Hoogmis overleden familie (V.), st. Leonard Custers en Barbara Lenssen. 2e Pinksterdag maandag? 8.30 H. Mis Martinus Stevens; 10.00 Hoog mis Martinus Bots, st. Sophia Ver dellen. Dinsdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid (V.) Woensdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 H. Mis st. Martinus van Oir- schot en Catharina LOonen, st. Ca- tharina Biesterfeld, Martinus Ste vens. Donderdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (L.). Vrijdag: 14.00 pl. gez. H. Mis bij gelegenheid van 25 jaren huwelijks feest echtpaar Kersten-Hellegers. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Mar tinus Stevens. Misdienaars: Jos Heidens en Mar cel Duykers; Mark Donders en Luc Vennekens; Willïam Steeghs en Jan Vollenbergh. Zaterdag: 19-00 Gerardus Ewails en Mechtilda van de Loo. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren 8.00 Peter Joh. Strijbos; 10.00 jrd. voor Hendrik Philipsen. Maandag; 2e Pinksterdag. 8.00 Hu- berdina Strijbos-KemmeLings; 10.00 ter ere van O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand. Dinsdag8.00 Lei Duykers. Woensdag: 8.0 Ojrd. voor Jo Swin- kéls. Tevens voor de offeraars. Donderdag: 8.00 overl. fam. Tie- len-Thielen-Smits. Vrijdag: 8.00 Martinus Emonts. Zaterdag: 19.00 Herman Dinghs. Dit weekend is de landelijke in zameling voor geld voor de Neder landse missionaris op vakantie. Er Ï9 een kerkdeur-kollekte. Zaterdag: 19.00 bgm. v. Ine Jans sen Maria en Harry Asselberghs. Zondag: 8.00 lsm1 v. vJozef Croij- mans en Martin Crbijmans Maria en Harry Asselberghs; 10.00 hgm. als gest .jrd. v. Eduard en Stans Dietz; 11.15 lsm. v. Martin Jilesen Gerard Thijssen. Maandag: 8.00 gest. jrd. v. Antoon Jacobs en Maria E. Friezen tot bij zondere intentie (H.); 10.00 hgm. als gest. jrd. v. Maria Asselberghs; 11.15 lsm. t.e.v. O.L. Vrouw uit dankbaar heid (M.) weekd. voor Harry Hee- sen. Dinsdag: 18.30 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. (C.) Maria en Harry Asselberghs; 19.00 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Woensdag: 14.00 40-jarig huwelijk Willems-Loonen; 19 00 lsm. v. overl. fam. Swinkels-Peeters Maria en Harry Asselberghs. Donderdag: 18.30 gest. jrd. v. Jo Weijs, overi. ouders en Piet Weijs Maria en Harry Asselberghs; 19.00 lsm. v. overi. ouders Janssen-Ver- eijeken Willem en Joos Jennis- kens. Vrijdag: 18.30 lsm. v. Maria en Harry Asselberghs gest. jrd. voor Peter Joh. Smits en Gertruda Derks; 19.00 gest. jrd. v. Martinus Kusters en echtg. weekd. v. Helm Claes sens. Zaterdag: 19.00 lsm. voor overl. (B.) Maria en Harry Asselberghs. Misdienaars: 18.30 Frank Stoll- man en Roel Janssen; 19.00 Wilbert Emonts. Akclieten: za 19.00 W. v. Meijel en G. Voermans. Eerste Pinksterdag: 8.00 Tj. Jenniskens; 10.00 Martin en Tonny Heesen en Wilbert Heidens; 11.15 Wülbert Emonts en André Pee- ters. Tweede Pinksterdag: A. Reint- jes, Th. v. Kempen en F. van Ba vel; 11.15 Rudy Kuenen en René Smits. Gedoopt: Jacobs Paul. Wereld-missiedag der kinderen: de opbrengst van deze dag was 413,50. Alle gevers hartelijk be dankt. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Hu- bertus Koonings. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren 8.30 H. Mis voor H. van Lipzig; 10.00 H. Mis voor Antoon Verheijen; 11.30 jgt. voor fam. Wismams-Gooren. Maandag, Tweede Pinksterdag: 9.00 H. Mis voor bijz. intentie (Vol- lenberg): 10.00 H. Mis voor Jan Spreeuwenberg. Dinsdag: 8.00 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. van Dijck-Driessen. Donderdag: 8.00 H. Mis ter ere van de H. Antonius. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Keijsers-Smeets. Zaterdag: 19 00 H. Mis voor Pe ter Johannes Philipsen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Willy Hendriks en Richard Juwett. Zondag: 8.30 John Michels en Rob Koonings; 10.00 Francis v. d. Hoff en Ko Flinsenberg; 11.30 Rob van Ass en Peter Peeters. Maandag: 9.00 Joost v. Elzakker en Wilfried v. Dijk; 10.00 Willy Hendriks en Richard Juwett. Weekdagen: Joost v. Elzakker en Wilfried van Dijk. Spraeland Recreatie brengt: 19 Modellen lichtgewicht dubbeldaks hut- en bivaktenten vanaf 98,I 6 Modellen bungalow- en semi-bungalow-ten- ten vanaf 329, Alles uit voorraad. Kom ze bekijken CAMPINGSPECIALIST Stationsweg 181 Venray-Oostrum 'Telefoon 04780-82686 Mededelingen: Ik wil U nogmaals de extra kol lekte van het komend weekend aan bevelen. Jaarlijks komen er zeer veel misisonarissen op vakantie na vier of Vijf jaar hard werken in hun missies. Zo'n vakantie kost veel geld: hun heen- en terugreis is geweldig duur (daarom komen ze ook niet zo vaak), hier willen ze graag hun fa milies en medebroeders en vrienden opzoeken die vaak heel ver ver spreid wonen, velen van hen willen nog een cursus volgen en wat nieu we boeken aanschaffen, enz. enz. U begrijpt dat zij dat geld niet mee kunnen brengen omdat ze het gewoonweg niet hebben. En de hele vakantie overal moeten bedelen is ook niet prettig. Laten wij er daar om allemaal samen voor zorgen dat zij een onbezorgde vakantie kunnen houden, zodat ze weer helemaal fit en met heel prettige herinneringen terug gaan om voor hun mensen te werken .Geef hen een gul onthaal. Als er iemand hard vakantie nodig heeft zijn zij het. Zij zijn er U heel dankbaar voor. Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Mar tinus Arts en overl. fam. Zondag: 8.00 H. Mis tot int. fam. Loonen-Michels; 10.00 Pl. Hoogmis met Concelebratie in de feesttent voor het welslagen van de diverse festiviteiten. Uitgevoerd wordt „Die Deutsche Messe" van H. Schubert door ons gemengd koor en een en semble van de fanfare. Pinkstermaandag: 8.30 H. Mis voor Maria van den Heuvel; 10.00 Grego riaanse Hoogmis in de kerk voor de oprichters van de fanfare en voet balclub. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Lam bert Arts en Theodora Poels. Woensdag: 8.00 gest. H. Mis voor levende en overl. fam. van Osch. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Ge rardus de Mulder en Mechtilda Aerts. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor overL fam. Janssen-van Loon. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Henricus van Hoo fen Maria Ewals. Misdienaars: zondag, maandag: 8.30 en door de week: T. Janssen, M- Kessels. Zondag: 10.00 T. Engels, J. Eyssen, H. Jacobs, L. van Dijck, H. Hen driks, S. Verhaag. Maandag: 10.00 J. Eyssen, T. En gels. KoUektamten: zaterdag: Hendrix; zondag en maandag 8.30 Ewals; zon dag 10.00 van Cuijck, Emonts, Arts, Hendrix. Zaterdag 19 uur t.i.v. familie Jans- sen-Peeters. Zondag: 10 uur voor S. v. Veghel. Maandag: 10 u. t.i.v. fam. Peeters Dinsdag: 8 uur overleden ouders Poels-Geurts en dochter. Woensdag: 8 uur ti.v. fam. Derikx Vrijdag: 8 u. voor Ben Coolen. Donderdag: 8 u. v. Com. vd Heijden Zaterdag: 19 u. t.i.v. familie Arts- Mennen. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren 8 uur H. Mis voor de overleden fa milieleden Ewals-Fleuren10 uur Hoogmis: gesticht gezongen jaarget. voor de overl. ouders Droesen-Poels en overl. kinderen. Misdienaars van de Hoogmis: Twan en Geert Poels, Leon Pouwels, André Swinkéls, Ni co Jakobs en Martien JermdSkens. Misd'ienaars van de week: Willy van Well en Mark Koonings. Sdhaallcollekte voor de Nederland se Missionaris. Maandag: Tweede Pinksterdag. 8 uur H. Mis voor het rectoraat. 10 uur Hoogmis voor Johannes en Henricus van Kempen en Gerrie v. Kempen-Friesen. Misdienaars van de Hoogmis: Geert van Meijel, Pa trick Vollenberg, Geert en Leon Janssen, Johnny van Kempen en Johnny Claessens. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Jo hannes en Joost Gamps. Donderdag: 8 uur H. Mis tot bijz. intentie van familie Claes-Derikx. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Sef Landers. Zaterdag: 19.30 Avondmis tot bijz. inltentie. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Leonardos Thissen. Zondag: 9.45 Hgm. gest. jgt. voor zal. Francisca Aarts; om 11.15 Hgm. zal. Grad Hendrix v.w. de buurt. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.45 uur Hgm. overl. fam. Kunen-van Rens; 11.15 Hgm. overl. ouders M. Dinsdag: 7e dinsdag ter ere van H. Antonius van Padiua. 8 uur lsm. uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Kapel Lorbaan. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Sef Lin ders en overl. fam. (L.). Donderdag: 8 uur lsm. zal. Wam v. Ooi. Vrijdag: 8 uur Lsm. uit dank en tot bijz. int. ter eer van O.L. Vrouw van Lourdes (Ol.). Zaterdag: 7 uur 's avonds Hgm. voor geest, en tijd. welzijn van de parochianen S.J. Misdienaars H. en P. Timmer mans. Accolieten voor pinksteren Chr. Dongen, D. Janssen en Eric van der Ligt. Vrijdag 14.00 huwelijksviering van het bruidspaar Willy Janssen en Pe tra Velkop. Zaterdag: 19.00 avondvieriing voor Bertus Mulder. Zondag: hoogfeest van Pinksteren 8.30 h. mis te Holthees voor bijz. int. 10 uur hoogmis tot int. van Grad Gooren, Pierre Koopmans en Wed. Koopmans-Kersten. Maandag: 9.00 h. mis voor levende en overleden leden van O.L.Vrouwe Gilde; 10 uur hoogmis voor een ov. familie en voor overl. zus en zwager. Dinsdag: 8.45 h. mds voor genezing van een ernstige zieke en voor overl. zus en zwager. Woensdag: 8.45 h. mis t.e.v. de H. Jozef voor Therese Herkenrath-Gie- sen en overl. familie. Donderdag: 8.45 h. mis voqr overi. familie van Tuël. Vrijdag: 8.45 h. mis v. bijz. intent. {M. Laurijsen).

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11