ERENMGSNIEIIWS >NJ iTERPENIUWS KERKELIJKE DIENSTEN JU MERSELO Venray li Venrays Mannenkoor St. Pe\^S Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Merselo Rectoraat Smakt Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Vredepeel «zien het zware programma voor jen o.a. het concert in de Ste- osdom met Marjan Lambriks. en deelname aan het Wettbewero Landessangersfeat, zijn er tot aan vakantie in juli extra repetitiès élast. e repetitie op donderdag begint half uur eerder, dus om 19.30 en zondagmorgen wordt er van 11 - 0 uur gerepeteerd door de bas- in de Burggraaf en door de jren in hotel Almonda. De inzet alle leden wordt dan ook ver- gi rogramma: londerdag 15 mei, Hemel vaarts- geen repetitie. rijdag 16 mei deelname Sing-in zamelen om 21.15 uur in uniform nd van D.S.V. in de feesttent, uwe dasjes) in de Burggraaf 't inzingen. Optreden is om 15 uur. et programma voor deze avond I. Frohsinn; 2 Jagerchor; 3 Chi- ilied; 4 In Tijuana en tot slot 5 ers of Baby Ion. ondag 18 mei: om 11 uur repe- f bassen m de Burggraaf en op ifde tijd voor de tenoren in Ho- Al mon da. londerdag 22 mei: om 19.30 uur jtitie voor 't gehele koor in de rggraaf. ondag 25 mei wederom repetities op 18 mei. ind juni komt Marjon Lambriks cms koor in Venray repeteren. jmiddels heeft ons koor diverse ankbreven (ook uit Duitsland) rangen voor de prachtige dagen ke de zangers in Venray tijdens viering van ons 70-jarig bestaan *>en beleefd. Ook van de jury er een schrijven waarin zij 't irays Mannenkoor als voorbeeld Jen voor de pe riekte organisatie 't Zangfestival voor Mannen- finelden utsluitend bij dhr. H- nmans. tel. 82687 of de Burggraaf 81244. (Ook voor zondagmorgen). 7 ensdag 24 mei: irenade diamanten bruidspaar; jeertkomst 19.00 uur café Volle- - erg. iderdag 15 mei: [emelvaartsdag - géén repetitie, iderdag 22 mei: 1.00 uur repetitie harmonieorkest. verband met ons jubileumcon- b.g.v. 120 jaar bestaan van Eu- is er tot nader bericht elke idag en dinsdag van 20.00 - w uur extra partijrepetitie. Op ndag voor alle rietinstrumenten dwarsfluiten. Op dinsdag voor koperinstrumenten Slagwerk op dagavond. LEERLINGENOPLEIDING: derdag 15 mei: emelvaartsdag - géén repetitie. derdag 22 mei: 130 repetitie jeugdharmonie. 24 mei: «treden te Merselo. dividuele repetities en groeps- hties in overleg met uw leraar. DRUMBAND: derdag 15 mei: emelvaartsdag: 10.30 - 11.30 uur ■petitie. (dag 16 mei: 8.30 leerlingen. erdag 17 mei: «treden te Wanssum. idag 18 mei: «treden te Helmond. erdag 24 mei: itreden jeugdleden drumband in Eerselo. dag 25 mei: ptreden jeugdleden drumband ènray - DSV. Iielden harmonieorkest bij de - telefoon 80226 Jeugdle- bij de heer Raedts, tel. 82803 en mband bij de heer van Els. tel. 24. 'elefoon clubgebouw: 82515. lenken wtf ook nog aan de oud- lier-aktie .Breng donderdagavond oud papier mee. aterdags is de opslagruimte ge- van 11.00-12.00 uur. opy voor de volgende uitgave harmonieus inleveren bij de r Beterams, Dr. Poelsstraat 22. lericht voor alle discobezokeers. aterdag 17 mei is er geen disco het wijkgebouw. Door omstandig- len gaat de disco dus deze keer door. De volgende disco is dan fr normaal over 14 dagen, dus op erdag 31 mei. 'erder willen we jullie nog ver- len dat er vermoedelijk vrijdag mei a.s. een DISCO SPECIAL is het wijkgebouw. Maar daar hoor volgende week dan nog wel meer l >us zaterdag 17 mei a.s. geen disco. Tot ziens weer in het wijkgebouw in Hoender. Vrüdag 16 mei: GEEN repetitie. Zondag 18 mei: 10.15 Hoogmis in de Paterskerk. Maandag 19 mei: 18.30 voor alten en sopranen. Dinsdag 20 mei: 19.00 voor alten en sopranen (nieuwelingen) Woensdag 21 mei: 18.30 spelavond. Eventuele afmeldingen: secreta riaat Langstraat 104, tel. 81690. Rljbeurtcn Blitterswyck: Zondag 18 mei: hr. Rötjens, Past, Verheggenstraat 20, Blitterswijck. Maandag 19 mei: hr. Schaminée, Ha- gelweg 23, Venray. Algemeen: Het was een zware dag afgelopen zaterdag, dat wel. Voldaan en vol vertrouwen dat het een mooie plaat zal worden is iedereen naar huis ge gaan. De wijze waarop koor. diri gent, organist en helpers zich hebben ingezet verdient alle lof. Laten we hopen dat de plaat een sukses zal worden. DAMESKOOR Woensdag 14 mei en woensdag 21 mei repetitie om 20.00 uur voor het hele koor. in de school „De Essel" aan de Ursulastraat. Als U bent verhinderd, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332, of aan mevr. v d. Waerden, tel. 83659. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 20 mei 19.30 uur repetitie voor de sopranen. Om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula- straat. Indien U verhinderd bent gelieve U zich af te melden bij Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, teil. 86159. Donderd'ag 15 mei zal het korps medewrking verlenen aan het Lus trum Festival van DSV. Verzamelen aan de LTS om 13.45 uur. Zondag 18 mei neemt het korps deel aan de jubileumfeesten van Drumband en Hofkapel van fanfare .Concordia" te Wanssum. Bijeen komst aan de LTS te 13.45 uur. Zondag 18 mei is er geen repetitie. De jaarlijkse huis aan huis collec te, die zaterdag j.l. gehouden werd, is een groot succes geweest. De op brengst overtrof die van verleden jaar. Hartelijk dank. katholiek vrouwengilde venray Sekr. M. Roling-Scholten Serenadestraat 68 5802 EW Venray Tel. 04780-84927 Maandag 19 mei a.s. jaarvergade ring om 20.T)0 uur in de foyer van de schouwburg. Na afsluiting van het huishoude lijke gedeelte gaan we samen volks dansen o.l.v. Mevr. Ans van der Put ten. Fietsen: dinsdag 3 juni voor de laatste keer. Samenkomst om 13.30 uur op het schouwburgplein. W.A.O. A.A.W. KONTAKTGROEP W.A.O./A.A.W. kontaktigroep is weer bij elkaar geweest. Deze bij eenkomst werd drukker bezocht dan de vorige. Dat was voor ons de re den om het te houden in het wijk gebouw aan de Ursulasrbraat no. 2. Er werd gesproken over de moge lijkheden voor de groep t.a.v. ruimte, financiën en samenstelling. Duidelijk was dat de groep open staat voor ALLE W.A.O.-ers en A.A.W.-ers of lid bent van de vakbond of niét. Ook vrouwen zijn van harte welkom. Verder kwam naar voren dat in eerste instantie de groep meer een ontspanningsgroep wordt waaibij de mogelijkheid bestaat ook over andere thema's te praten, als de be hoefte aanwezig is. De volgende bijeenkomst is ge pland op maandag 19 mei om 2 urn- tot 5 uur 's middags in het wijkge- gébouw aan de Ursulastraat 2. Indeling van de middag: van 2 tot 3 uur kennismaking en praatuurtje; van 3 tot 5 uur hobbyclub, o.a. kaar ten, sjoélen en dammen. Dus vrienden en belangstellenden, blijft niet thuis zitten, maar komt gezellig meedoen. Neem rustig iemand mee. A.s. zaterdag 17 mei draait disco theek PEARLY alweer voor de 10e keer in het nood-wijkcentrum van het Brukske. Om dit heugelijke feit te vieren, hebben we weer een fantastisch spél georganiseerd waarbij weer gewel dige prijzen te Winnen zijn, zoals platen, snoep en stickers. Het spel is deze keer geen disco wedstrijd maar een „letter-verza- melspel". Onder elke beker limona de (voor deze gelegenheid slechts 50 cent) staat een letter. Het is de bedoeling zo het woord DISCO of PEARLY te vormen. Wie dat woord heeft, 'krijgt een prijs. Kom dus vanaf 7 uur mee dansen en mee spelen op deze 10e disco avond. Groetjes van de disco-ploeg. Hoi, Het is weer bijna zo ver dat we op kamp gaan. Misschien waren jul lie al weg toen deze Peel en Maas uitkwam, maar ja, dan lees je hét nu maar. Er was vorig weekend vol-, op vogeltrek, de plantjes beginnen te groeien en te bloeien, de eerste vlinders vliegen alweer en ook de eerste libellenv zijn waargenomen, kortom dé zomer nadert weer. Als je vorige week vrijdag niet naar de zoogdierenllezing bent geweest héb je toch wel wat gemist. Peter Twiric hield een erg interessante lezing over zoogdieren. Vooral werden vleer muizen. muizen (woelmuizen, spits muizen en ware muizen, grotere zoogdieren (konijnen, das) en ook een paar soorten herten (ree, edelhert) besproken. Na deze goede lezing volgde nog een excursie door Venray. We wilden kijken of er vleermuizen vlogen en zo ja, welke. Hierbij werd gebruik gemaakt van een bat-detector, een apparaatje dat de geluiden van vleermuizen opvangt en weergeeft. Met behulp van de door de vleer muizen uitgezonden frequenties van het geluid kun je dan bepalen wat voor vleesmuis het was. Zo.dit was weer een stukje ge schiedenis en nu volgen de excursies voor komende weekend. Ik heb nu tussen mijn papieren ge keken en zie dat er voor het komend weekend helemaal geen excursies zijn. Dit zal samenhangen met hét kamp. Hoi, Roger. P.S. De onbekende die een in de Grotestraat dood gevonden vleesmuis aan Henk Verhaar heeft gegeven (gestuurd?) mag wel weten dat dit een vrij zeld zaam exemplaar was. Om pre cies te zijn de Meervleermuis. SCHUTTERIJ "ST. ANNA EIND-VENRAY Het programma voor de maand mei ziet er als volgt uit: Donderdag 15 mei Hemelvaarts dag, demonstratie D.S.V. Vrijdag 16 en zaterdag 17 mei: schietterrein opbouwen. Zondag 18 mei: gïlde cteg te Groot- Linden. Maandag 26 mei: Pinksteren, „PeelhaaStrofee" wedstrijd. Zondag 1 juni: Kleine kring wed strijd te Geysteren. Donderdag 15 mei zullen alle ven deliers op uitnodiging vam het be stuur van D.S.V. een demonstratie verzorgen. Deze zal gehouden wor den in de feesttent bij het gemeente huis. Aanvang 14.00 uur. Vrijdag 16 en zaterdag 17 mei wor den alle ieden op het sdhietterrein verwacht. Dit zal opnieuw opge bouwd worden. Aanvang voor beide dagen 8.30 uur. Zondag 18 mei is de eerste Gilde- dag v^Ti het Land van Ouyk. Deze gildedag, gehouden in Groot-Linden, is verplicht! Alle leden worden in uniform om 10.30 uur in het gilde- huis verwacht, alwaar we per bus naar Groot-Linden vertrekken. Liefhebbers die nog mee willen gaan, kunnen zich opgeven bij H. Rongen, telefoon 86946. Pinkstermaandag, 26 mei, wordt er geschoten om de ,,Peelhaas-tro- fee". Dit is een wedstrijd waar alle leden aan deel kunnen nemen. Aan vang 13.30 uur op het schietterrein. Zondag 1 juni is er een kleine kring-wedstrijd te Geysteren. Ook dit is een wedstrijd waaraan alle leden d!eel kunnen nemen. Aanvang 13.00 uur op het schiéfcterrein te Geysteren. VAN 17 TOT EN HET 24 MEI Zevende zondag van Pasen Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Sraar Spee Gerardus van Bracht Harrie Linskens vwg. 'kaartclub. Zondag: zevende zondag van Pa sen. 8.00 leesmis, int. overleden pa- richanen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, inlt. Lies en Herman Jeuken-Ver- hulsdonk Jan van Gerven; 11.00 nederlandse hoogmis (kinderkoor), int. Jacob Sijbers vwg. de buurt overl. fam. Noy-Bom Maandag: 9.00 oude stichtingen W. Broers, echtgenote en overl. kin deren; 19.00 ouders van Uden-v. d. Broek. Dinsdag: 9.00 W, Broers, echtgeno te en overl. kinderen; 19.00 Pierre Pouwels, echtgenote en zoon Frans. Woensdag: 9.00 Nellie Raedts; 19.00 Johan Verhoeven en Willy Huub van Rijt Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk dankbaar heid voor overl. moeder. Donderdag: 9.00 bijzondere inten tie; 14.00 huwelijkssluiting Gerrie Janssen en Henk van Hoof. Vrijdag: 9.00 Mathieu Arts; 19.00 jrd. ouders van Elferen-Centen. Zaterdag: 9.00 overl. parochianen; 19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren Jacques Custers Nel Claessens- Poels Gerard Pelzer. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie .Leidsters Re- sy van Hooren én Annemie van Meyël. Huwelijksafkondiging: Gerrie Janssen en Henk van Hoof Ank van Lieshout en Gerrit Vergeldt (Wanssum). Akolieten: Zaterdag 17 mei: 19.00 T. Verbeek en A. Noyens. Zondag 18 mei: 8.00 Erik van Ger ven en Nard Kronenberg (lezer: W. Bistervels); 9.30 Lilian Stoffels en Susamne Claessens; 11.00 M. v. Pelt en R. Janssen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Maurice Verschuuren en Henri Willems. Woensdag, vrijdag: 19.00 Tom Kengen en Berti Bouten. Donderdag: 14.00 Samm'ie Huibers en Erik Beerkens. Zondag 18 mei: H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans. 18.00 avondmis. Dinsdag; 6e dinsdag van de An- toniusnoveen. 19.00 avondmis met voorbeden voor eigen en aanbevolen Vrijdag 16 mei: 's Middags gaan we met z'n allen bowlen, dit begint om half 3, dus zorg dat je om 2 uur bij JUM bent, zodat we op tijd kunnen vertrekken. 's Avonds zijn we geopend van 7 tot 10 uur voor iedereen van 12 t.m. 15 jaar. Zaterdag 17 mei: Geopend van 8 tot half 1 voor iedereen van 15 jaar en ouder. Zondag 18 mei: Van 8 tot 12 uur is iedereen van 15 jaar en ouder welkom voor een gezellig avondje vol gouwe ouwe rock- en betonmuziek. Heitje voor een karweitje. Op zaterdag 28 juni komt de jeugd in Merselo rond voor „Heitje voor een karweitje." ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkgroep Venray Een aantal maanden geleden maakten wij melding van het voor nemen van het college van b. en w. en de gemeenteraad om in het begin van dit jaar het fietspadenplan te hespréken. Al in mei 1976 is er een discussie nota samengesteld die op dit plan vooruitliep. De eerste versie van de beleidsnota dateert van oktober 1978. Bij de ENFB-afdelng Venray be gint een gevoel van ergernis te ontstaan nu dit plan in mei 1980 nog niet besproken is. Het is inmiddels ruim anderhalf jaar na het verschij nen van het plan. Het is mogelijk dat de gemeente raad het erg druk heeft en daarom niet aan bespreken toekomt. O.i. rechtvaardigt een dergelijk argu ment op zichzelf het uitstel niét Realiseert de gemeentelijke over heid in Venray zich niet dat de fiets een zeer belangrijk vervoermiddel is in Venray! Verbetering en bevei liging van de routes die vooral door de meest kwetsbaren en minst draagkrachti'gen in onze samen leving bereden worden, dient hoge prioriteit te hebben. Heeft U *s mor gens wel eens de grote groepen scholieren Venray binnen zien rij den? Misschien dat onze gemeente raadsleden dat ook eens kunnen gaan bekijken. Wellicht vinden we dan het fiétspadenplan op de vol gende vergadering van de raad en misschien wordt dan ook wel afge sproken dat de uitvoering niet te lang op zich moet laten wachten. Houdt U met ons de agienda en de notulen van de gemeenteraadsver gaderingen in de gaten? Voor verdere inlichtingen over de Echte Nederlandse Fietsers Bond te Venray: Olaf Ostendorf, MamboStr. 148, Venray, tel. 87494. intenties. Vrijdag: 14.30 gez. H. Mis bij gele genheid van het 25-jarig huwelijk Bonaints-Janssen; 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededelingen: 1. Van 18 - 25 mei is de week voor de nederlandse missionarissen. Aan het eind daarvan 25 mei Pinksteren grote kollekte om de vakantieman missionarissen, die geen thuis meer hébben, mo gelijk te maken. 2. Wilt U zo goed zijn om na te gaan of u bij bent met de gezins bijdrage? Alle deelnemers die tot nu toe hun bijdrage gaven voor 1980 onze hartelijke dank. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. moeder Theuvenet en Cornelis v .d. Heuvel en Felix Peters. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Jozef Peeters; 10.15 overl. fam. Hen- driks-Gommans; 11.45 Maria Akker mans-Kersten; 18.00 overl. ouders Kleuskens-Achten en Jan van Daal. Maandag. 8.00 overl. fam. Spring in het Veld,Geurts-Konings; 19.00 Sjang Ewals en overl. ouders Du- pon t-Gooren. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. en Ma ria Timmermans-Brouns (v.w. de buurt). Woensdag: 8.00 Josef Linders; 19.00 overl. ouders Rongen-Buijs- sen en overl. fam. en overl. ouders Poels-van Dooren. Donderdag: 8.00 Ger Ambrosius; 19.00 Pastoor Arts en broer Mathieu. Vrijdag: 8.00 tot zekere intentie; 14.30 b.g.v. een 25-jarig huwelijk; 19.00 gezinsmis; Gertruda Madou- Klaassen. Zaterdag: 8.00 Pierre Philipsen en echtgenote. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Peter Schoenmakers. Zondag: 9.00 Willy v. d. Békerom en Geert Koppes; 10.15 Geert Claes en Eric Arts; 11.45 Arnoud Verhaeg en Hans Kerstjens; 18.00 Jacq Smét- sers en Hans van Geenen. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Mart Leenders; 19.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoenmaekers. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Rob Arts en Twannie Peters; 19-00 Edgar Janssen en Perry Eibers. Zaterdag 17 mei: Euch viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie: Dhr. Taminiau Zondag 18 mei: 9.30 Eerste kom- munieviering voor de kinderen van Marian Hendrickx. Deze viering is alleen bestemd voor de eerste kom- munikanten, hun ouders en andere familieleden. Voor kinderen en ouders zijn plaatsen gereserveerd. Geen kindercrèche. Misintentie: fam. Breukel-de Vries; 11.00 uur Gezon gen euch. viering. Kindercrèche wordt verzorgd door Trudy Vullings en Usha Sanïchar. Misintentie: mevr. Hendrix. Woensdag 21 mei: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: W. v. d. Munckhof en overl. fam. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Jacques Janssen en voor overl. Jan van den Heuvel (familie). Samen zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis tot intentie van Paus Jöhannes-Paulus II; 9.00 leesmis voor overl. Gerlach van Ass en Joos Simons en ouders; 10.00 uur hoogmis voor overi. Jan van den Heuvel (v. d- buurt) Nederlandse ge zangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Maria van Gerven-Cuppen en voor overl. Hen- drina van Gool-van Breemen; 18.30 avondmis voor overl. Hans Gom- ma-ns en familie. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Gerrit van Dijck en familie; 19.00 avondmis voor overl. Piet Verstegen en voor Jan van Lin en zoon Nout. Dinsdag: 8.00 leesmis voor oveTL Joseph Linders (fam .C.); 19.00 uur avondmis voor overl. ouders Lensen- J a cobs. Woensdag: 8.00 leesmis om Gods zegen te vragen voor een gezin19.00 avondmis voor overl. Bér Philipsen en Harry van Els. Donderdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid; 19.00 avondmis voor overL familie Rouvroye-Ritsen en voor overl. ouders Jeuken-Verhulsdonk. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Joseph Linders; 19.00 avondmis voor overl. ouders Raayma'kers-wan Bree. Zaterdag: 8.00 leesmis voor gene zing van een ernstige zieke: 19.00 avondmis voor overl. Bert Sanders en ouders Sanders-Verheijen voor overl. familie Madou-v. d. Elzen voor overl. fam. Kappel-Ewalts voor overl. Nout Cremers en Tiny Philipsen (fam. C.) voor Frits Phi lipsen als jaardienst en uit dank baarheid. Mededelingen: 1. Van 18 tot 25 mei wordt de week van de nederlandse missionaris gehouden. W\j vragen in deze week een gebed voor het missie- en ontwikkelingswerk. Met Pink steren wordt een kollekte gehou den voor deze mensen met een Missie. 2. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrèche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidsters: Wil- ma van Osch en Jacqueline Vol- lenberg. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 W. Aben, B. Verste gen; 9.00 M. Wfllemise, M. Barten; 10.00 h. Urselman, A. Mi'llen, R. Beerkens; 11.30 H. Kusters, M. Len- sen; 18.30 S. Fijnemam, C. v d. Brand. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 F. Vercauteren, B. Trimbos; 19.00 O. Geurts, R. Oomens. Donderdag, vrijdag, zalterdag: 8.00 M. Fijneman, W. Hagenaars; 19.00 G. Krijnen, J. Dommeck. Morgen, Hemelvaartsdag, om ne gen uur kerkdienst in de Hervorm de Kerk aan de Maasweg in Blitters wijck. Predikant is Ds. Heine. In Venray geen dienst. Zondag 18 mei om half tien in de aula van Den Hoebert aan de West singel Ds. J. L. Mager uit Roermond. De koliekten zijn voor het diako- naatsprojekt en het plaatselijk ker- kewerk. Zaterdag: 19.00 jaard. Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Sjeng Hellegers en Lei van Soest Wim Emons (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 gest. jaard. Gerardus v. d. Voort en echtgenote; 10.00 gest. jaard. overl. fam. Siebers-Camps en Nijssen gest. jaard. Antoon Ver- heggen en Hendrina van Haaren gest. jaard. Piet Camps en GerardJa Vermeulen gest. jaard. Henricus Rutten en Johanna Cremers overl. fam. Derks-Ewals (Gemengd Koor). Maandag: 9.00 overl. fam. Gub- bels-Verheijen. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. Michel Camps en echtgenote. Woensdag: tot zekere intentie. Donderdag: 9.00 overt, fam. Gamps- Wolters. Vrijdag: 9.00 gest. jaard. overl. fam. Jacobs-Nooijen. Zaterdag: 19.00 Malfhilda Custers- Peéters gest. jaard. Peter Johan nes Vullinghs en Gertrudis Willems Jan Haegens Anna Maria Tijs- sen-Peeters Anna Gertrudis Jans- sen-Renkens. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Paul Janssen, Ro land Tacken, Michel van Dijk, Jör- gen van Soest. Zondlag: 8.30 René Willems, René Theeuwen, Hans Mulder, Frank Ver- heijen; 10.00 Alouis Martens, Eric Jeuken, Alex Oudenhoven, Robert Claessens, Ivo Franssen, Frits Du- pont. Maria-proeessie: Zondag a-s 18 mei na de Hoogmis van 10.00 uur processie rond de kerk met het beeld van O.L. Vrouw van Oostrum. Zaterdlag: 19.00 gez. H. Mis Marti- ,nus Bots. Zondag: 8.30 H. Mis tol zekere in tentie (Z. en Theodorus Peeters v.w. Antoniusgilde; 10.00 Hoogmis Mar- tinus Stevens. Dinsdag: 8.00 H. Mis-tot zékere in tentie (L.). Woensdag: 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 H. Mis Martinus Bots v.w. An toniusgilde. Donderdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie t.e.v. O.L. Vrouw (G). Vrijdag: 8.00 H. Mis overleden ou ders (B). Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed, zondagsdienst Pinksteren. 19.00 gez. H. Mis Martinus Stevens ,Martinus Bots, Jan Linskens, Elisabeth Hei ligers en Michael Jan Takken, Pe- tronella van Dommelen en Riek. Misdienaars: William Steeghs en Jan Vollenbergh; Tonny Camps en Mike Kleeven; Johny Reynders en Edwin Dinghs. Zaterdag: 19.00 Pastoor J. Arts. Zondag: 8.00 Mathias Vollenbergh; 10.Q0 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand. Maandag: 19.00 overl. fam. van Kuyck-Verrijdt. Dinsdag: 8.00 Josephina Seykens- Collin. Woensdag: 8.00 overl. fam. Maes- Baeten. Tevens voor offeraars. Donderdag: 8.00 overl. ouders Emonts-Geurts. Vrijdag: 8.00 tot zékere intentie. Zaterdag: 19.00 Gerardus Ewals en Mechtilda van de Loo. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor Ma rijke Janssen-Michels. Zondag: 8.30 H. Mis voor overt, fam. van Dijck-Hoedemakers en van Dijck-Steeghs; 10.00 Hoogmis gest. jgt. voor Peter Joh. Ewals en Maria A. van Enkevort. Maandag; 8.00 gez. H. Mis voor Jan M Marcellis en dochter Mariet. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor overt. Wilms-Olaes. Woensdag 8.30 Schoolmis. Wereld- missiedag voor de kinderen; gest. jgt. voor Mangaretha Emonts. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Ja cobus Bistervels en Anna M. van Rijswijck. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor fam. Thissen. Zaterdag: 19.00 Hoogmis gest. jgt. voor Martinus Arts en overl. fam. Misdienaars zondag 8.00 en doen de week: P. van Hoof, C. Wilms; 10.00 T. Janssen, M. Kessels. Kollektantenzaterdag Arts; zon dag: 8.30 Hendrix; 10.00 Ewals. Zaterdag 17 mei: 19.00 Avondmis voor overi. fam. Verstegen-Kuypers en voor Jan Logtens. Zondag: 8.00 H. Mis te Hol thees v.b.i.; 9.00 plechtige H. Mis waar onder het vormsel zal worden toege diend door Mgr. Bluyssen; 11.00 H. Mis voor bedevaart lïit Stein. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel, voor een ernstige zieke en voor een overl. fam. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Antonia Bovens en overl. fam. Melis-Faasen. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef- kapel t.e.v. de H. Jozef voor fam. Wackers en fam. Heesters. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Loui sa Waps-Vermeer en baronesse van HugenpotJh. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. Maas-van Gestel. Zevende zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Jacobs-van Cruchten overl. fam. Voermans-Kursten en Antoon Voer- mans. Zondag: 8.00 lsm. v. Mathijs Lit- jens en echtg. Maria en Harry As- sélberghs; 10.00 hgm. v. Piet Vul lings; 11.15 weekd. v. Harry Heesen lsm. tot bijzondere intentie (V.). Maandag: 18.30 lsm. v. fam. Voer- mams-Rooijakkers Maria en Harry Asselberghs; 19.00 lsm. v. overl. fam. Swinkels-Peeters Helm Claessens (vanw. bejaarden). Dinsdag: 7.30 lsm. v. Jozef Croij- mans en eChtg. en Martin Croijmans Maria en Harry Assélberghs. Woensdag: 14.00 zilveren huwelijk Keijsers-Hendrix; 18.30 lsm. v. An ton Verheijen en fam. Verheijen- Droesen Maria en Harry Assel berghs; 19.00 weekd. v. Maria Loo- nen-Scheffers gest. jrd. v. Jacob Thijssen en echtgenote. Donderdag: 7.30 leesmis v. overl. ouders Baltussen-Loonen Maria en Harry Asselberghs. Vrijdag: 18.30 lsm. v. Sef Linders en overl. fam .(C.) Maria en Harry Asselberghs; 19.00 lsm. v. overl. fam. Timm'ermans-Koenen-Vervuurt weekd. v Helm Claessens. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Ine Jans sen Maria en Harry Asselberghs. Misdienaars: 18.30 René Smits; 19.00 Rudy Kuenen. Akolieten: 19.00 H. v. Rhee en Tj. Jenniskens; zo 8.00 G. Voermans; 10.00 W. van Meijel, R. Duijkers en Th. van Kempen; 11.15 Mart en Ton ny Heesen. Huweiyksafk.: Frans Swdmkels en Elisabeth Muijsers (Heide). Zaterdag: 15.00 H. Mis voor Jan Eeren: 19.00 H. Mis voor fam. Mul- ders-Maessen. Opgeluisterd door het Gemengd koor Vivace met de Deut sche Messe van Schubert met koper begeleiding t.e.v. onze gasten uit Beieren. Zondag: 8.30 H Mis voor Jan Jas pers; 10-00 jgt. voor Petrus Janssen en Anna Janssen-Smeets en H. Mis voor overi. ouders Poels-Jacobs en kinderen; 11.30 H. Mis uit dank baarheid. Maandag: 19.00 H. Mis voor overi. fam. Arts-Heidens. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overt, parochianen Jan Eeren, Toon Frans sen en mevr. Coenen-Spreeuwen- berg; 13.30 H. Mis Lg.v. hel 50-jarig huwelijk van dhr en mevr. Janssen- Spreeuwenberg. Woensdag: 8.00 fnaandd. v. mevr. Coenen-Spreeuwenberg. Donderdag: 8.00 H. Mis voor bijz. intentie. Vrijdag: 19.00 maandd. v. Nic. van Beers. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. v. Huber- tus Koonings. Misdienaars Zaterdag: 19.00 Joost v. Elzakker en Wi'lfried van Dijk. Zondag: 8.30 Willy Hendriks en Richard Juwett; 10.00 John Michels en Rob Koonings; 11.30 Francis v. d. Hoff en Ko Flinsenberg. Weekdaigen Rob van Ass en Peter Peeters. Kinderkoor: Wil het kinderkoor zondag 18 mei om 10 uur de H. Mis komen zingen. Zevende zond'ag van Pasen. 18 mei. Zondag: 8 uur H. Mis voor de over leden ouders van Well-Pouwels; 10 uur Hoogmis: jaargetijde voor Peter Paul Janssen. Akolieten: Jan Loonen en Harrie Janssen. Misdienaars van de wéék: Geert van Meijel en Patric Vollenberg. Van 18 t.m. 25 mei: Week van de Nederlandse Missionaris. Maandag: 8 uur H. Mis uit danik- baarhéid. Dinsd'ag: 8 uur H. Mis voor de over leden ouders Poëls-Miehels. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Ja- coba Michels-Jacobs en Piet Michels. Vrijdag: 8 uur H. Mus voor Peter van Meijel; 14.30 plechtige Huwe lijkshoogmis voor het bruidspaar Elly Muijsers en Bèr Swinkels. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden vader Sef Janssen v.w. een vriend. Zondag 18 mei, 7e zondag van Pa sen. Zaterdagavond om 7 uur Hoogmis voor zaïl. Maria Ewals-Hóltackers. Zondag: 9.45 Hgm. jgt voor zal. Pe- tronella Ida van Staveren-van Son; 11.45 Hgm. voor zal. Jan van den Alker. Maandag: 8 uur lsm. zal. Harrie Heesen B. Dinsdag: 8 uur lsm. voor zal. Sef Linders N. en N. 5e dinsdag ter ere H. Antonius van Padua. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Ber van Ooi en zoon Wim. Donderdag: 8 uur lsm. voor zal. Ceciel van Wylick-Bngelen. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. Drabbels-Klaassen-van Meyel. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. v. zal. Leonardus Thissen. Akolieten voor 18 mei: C. Clas sens, H. Geurts, Tw. Jacobs. Misdienaars: T. Leyssen en E. van Dongen. Zaterdag: 19.00 tot int. van fam. Pouwels-v. d. Steeg. Zondag: 10 uur jaargetijde voor Louis Arts. Maandag: 8 uur voor J. van Deu- tekom. Dinsdag: 8 uur tot int. van fam. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. van Helvoirt. Donderdag: 8 uur tot int. van fam. Pouwels. Vrijdag: 8 uur v. Am. Zeeg ers en M. Fleuren. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Peeters-Janssen.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11