s ,ee AGENDA L thomassen I (listenconcours in houwburg Venray De werkloosheid in Venray i ze m ik Eerste prijs voor enrayse visser op Duits concours Plannen tot sloop oude basisschool Oirlo Inspraakprocedure bestemmingsplan Buitengebied Beplantingsplan Oirlo ANTIEKMARKT TE BROEKHUIZEN IN „HET BROUWERSHUIS" Textiel-skulpturen en pentekeningen bij Rank Xerox Ontgronding in Veulen Gasvoorziening in Veulen Reconstructie St. Antoniusstraat Kollekte Nationaal Rheumafonds Op 5 mei wordt markt gehouden tennis Stichting Hengel sport Venray Vader Abraham show in Prinsenhof Eigen parkeer terrein voor Inalfa RIJKSWEG 73 Nieuws uit Overloon Gewnden voorwerpen thomassen en het gezonde slapen... 19 en 20 april a.s. fRO X)r de vijfde achtereenvolgende organiseert de Federatie' van ekgezelschappen in de gemeer.- enray een solistenconcours. Dit wordt dat gehouden op zater- 19 en zondag 20 april in de uwburg „de BeejekurF' te Ven- ijna 100 muzikanten zullen hun ilcale kwaliteiten ten gehore igen op dit ieder jaar druk be- jte concours. gemeentelijke muziekkorpsen [den samen met de muziek- >1 bijzonder vee! aandacht aan >iding van alle muzikanten. Jen van de gelegenheden om de gtaten van veel oefenen ten ge- te brengen is met name dit muzikanten, die zich voor de killende categorieën hebben meld, zullen door een deskun- tjury worden beoordeeld ten be- e waarvan een getuigschrift zal rden uitgereikt concours heeft mede tot doel ereen in de gelegenheid te stel- kennis te laten maken met de asmuziek Belangstellenden gen oud kunnen alle informa- krügen voor een eventuele oplei- [et solistenconcours is zaterdag 11.00 - 21.30 uur en zondag van 30 - 21.30 uur. De piano-begelei- g is in handen van de heer Kra- i uit Venlo. >987 ay Ie dalende lijn, in het aantal man- jke werklozen, welke nu reeds Is februari aanhoudt, brengt het ibI van de werkzoekenden op een r de tijd van het jaar vrij laag rentage. egonnen we het nieuwe jaar met mannelijke werklozen; in de ind januari kwamen er maar rt 108 bij. Zoals te doen gebrul- jk schreef men deze stijging toe de seizoensinvloeden. Mogen we teraf wel blij zijn dat we geen nge winter gehad hebben, want tonden er op 31 januari 726 man- op werk te wachten, tegenover een jaar daarvoor. j februari zette een daling in. In maand vonden 31 man weer k. De grote hap kwam echter in maand maart. Toen daalde het tal werkzoekenden met 104, zo op 1 april er nog 591 werkloze urnen geregistreerd stonden. u lijkt een daling van 31 104 35 werkzoekenden in twee ma an ti jds, een mooie prestatie. Maar en we even naar het vorig jaar zien we dat in diezelfde periode i Venray bijna 200 man aan de kwamen. We zitten dan ook op iment met slechts 18 werklo- minder dan vorig jaar. En dat men toch geen spektakulaire ng noemen. Kijken we dan nog naar de maand november: toen jen we de winter in met 553 kioze mannen. Nu zitten we daar nog 38 boven. ok bij de vrouwen mogen we een te daling in het aantal werkzoe- den blijven konstateren. Van 539 1 november tot 410 per 1 april, zijn cijfers die de burger moed den moeten geven. Vooral in fe- iri en maart was de daling spec- ilair: zowel in februari als in irt 44 dames die weer werk von- erh moeten we ook hier voor- itig zijn met het uithangen van vlag. Ondanks genoemde daling len er per 1 april slechts 5 (410) welijke werklozen minder in- ireven als een jaar tevoren. verwachten geen verdere ken- ng ten goede in deze aantallen. enkele maanden dienen de oolverlaters zich weer aan en 'rhen lijken ons de vooruitzichten erst somber. >e heer Louis Janssen, lid en be- nrslid van de Hengelsportvereni- ,'t Voorntje" uit Grubbenvorst, *t zondag j.L op een speciale ma- aan „Venray promotion" ge- an. Op het internationaal viscon- ts in de Rijn en de Jachthaven Krefeld ten bate van de aktie het Zorgenkind behaalde hij de ste prijs. Na afloop van de wed- mocht hij voor deze prestatie tachtig cm. hoge bokaal in ont- Jgst nemen. «uis Janssen haalde in totaal 109 sen voornamelijk kleine voorn- alvertjes en bliekjes uit het Ier; in totaal een gewicht van gram. Een van de gevangen >ms had het zeldzame gewicht 550 gram. Pweede in dit internationale ge- schap werd B. van Gerven uit Tdrecht met 7200 gram. De Duit- Paas ving 6000 gram en werd 3e een landgenoot werd vierde met D gram. 't Voorntje" was vertegenwoor- 3 met 21 leden, waarvan er vijf de prijzen vielen. Hieronder be nd zich Henk v. d. Heuvel uit nray. 3mdat het tot 31 mei a.s. in Ne- dand gesloten seizoen is, wordt er door Nederlanders in Duitsland vist. tondag a.s. nemen leden van ,,'t jorntje" deel aan een concours in «seldorf en op 27 april gaan ze tor Bad Godesberg. Het college van b. en w. heeft be sloten tot sloop van de voormalige basisschool in Oirlo. Na dé bouw van de nieuwe school werd besloten het oude gebouw te laten staan en zo goed mogelijk te „conserveren". Er lag nJ. een verzoek van de Oirlose dorpsraad het gebcuw even tueel te bestemmen als gemeen schapshuis. Daarnaast lag het in de bedoeling in de oude school tijde lijk de basisschool van Caslenray te huisvesten wanneer het schoolge bouw in Castenray zou worden ver bouwd. Intussen hebben zich enige ont wikkelingen voorgedaan, waardoor toch tot sloop van het oude gebouw moet worden overgegaan. Enige tijd geleden heeft de dorpsraad van Oir lo het onderzoek naar de behoefte rond een gemeenschapshuis afgeslo ten. In ieder geval kwam vast te staan, dat de oude lagere school om verschillende redenen niet als alter natief voor de behoefte aan meer ruimte in Oirlo zou kunnen dienen. Of en op welke wijze in deze be hoefte dan wel zal moeten worden voorzien is een aparte kwestie, wel ke nog in onderzoek is. In verband met bezuinigingen en een ander beleid van het ministerie van o. en w. zijn de verbouwplannen voor de Castentayse school in eer ste instantie afgewezen. Hierdoor is een reden om de school in Oirlo te handhaven, vervallen. Tevens is gebleken, dat bij een eventueel doorgaan van de verbou wing van de lagere school in Cas tenray de drie klassen goedkoper een tijdelijke huisvesting zullen kunnen krijgen. Nog langer geld uitgeven om de oude school in Oirlo te conserveren is dan ook niet langer verantwoord. Bij het slopen van de school komt een behoorlijk terrein vrij, waar voor een bestemming zal moeten worden gevonden. De toekomst van het terrein wordt bepaald in nauwe samenspraak met de dorpsraad, die ook al enkele ideeën daarover heeft. In het kader van de inspraak bij het ontwerp-bestemmingsplan „Bui tengebied" heeft men enige tijd ge leden vragen, opmerkingen en be zwaren kunnen indienen. Deze inspraakreacties zijn op 18 maart j.l. onderwerp van bespre king geweest bij de provinciale ad viesinstantie. Gezien de aard van een groot aan tal van de inspraakreaclies is beslo ten de landbouwbelangen en de landschapsbelangen plaatselijk nog eens tegen elkaar af te wegen. Een dergelijke afweging neemt uiteraard nog al wat tijd in beslag en het re sultaat van de afweging kan daarbij weer gevolgen hebben voor de be antwoording van de inspraakreac ties. Vandaar, dat het afhandelen van de inspraakreacties enige tijd is uitgesteld. In het kader van het aktieplan „Oirlo, dorp met historie', heeft de dorpsraad van Oirlo de gemeente ge vraagd de invalswegen naar Oirlo, die geen of weinig groen hebben, te beplanten. In overleg met de plant soenendienst van de gemeente is een beplantingsplan, met daarop aange geven onder meer de soort bomen welke men daar graag zag geplant. De volgende wegen zouden voor beplanting in aanmerking komen: een gedeelte van de Hoofdstraat, Castenrayseweg, (gedeeltelijk), Meer- loseweg (gedeeltelijk), Oirloseweg (gedeeltelijk), Gunhoekweg (gedeel telijk), Bremmij kamp, Rosakker en Pauwweg. Het plan is door de gemeente met instemming begroet. In verband ech ter met het lokaliseren van kabels en leidingen dat veel tijd in be slag neemt en de tijdelijke onder bezettóng bij de gemeentelijke plant soenendienst ,is het pan nog niet ver der uitgewerkt. Het gemeentebestuur heeft de dorpsraad beloofd dat na de werk zaamheden, welke het voorjaar met zich brengt .dit plan met de nodige voortvarendheid zal worden uitge werkt. ZONDAG 20 APRIL VAN 10-18 UUR MEUBILAIR KLOKKEN BEELDEN POPPEN KOPER TIN PORSELEIN ENZ. ENZ. Hannah de Vries en Peter Salen- tijn, beiden uit Amsterdam, eks- poseren met ingang van zaterdag 19 april hun werk in één van de kan tines van Rank Xerox in Venray. Alleen de eerste dag, zaterdag 19 april van 14.30 tot 17.00 uur is de tentoonstelling ook toegankelijk voor anderen dan Rank Xerox medewer kers. Om 15.00 uur wordt de ëkspositie geopend. Het college van b. en w. heeft er geen bezwaar tegen, dat Gede puteerde Staten een ontgrondings vergunning afgeven voor het per ceel van de heer A. op 't Hoog aan de Lorbaan in Veulen. Het betreft hier een volkomen kaal en vrijwel vlak gebied, dat kan worden afge graven door de heer Maessen te Ys- selsteyn. Door aan de ontgronding de voor waarde te verbinden dat niet vei der afgegraven mag worden, dan tot het niveau van de omliggende akkers, wordt tegemoet gekomen aan een tegen deze ontgronding ingebracht bezwaar. De gemeente heeft met Limagas overeenstemming bereikt over de gasvoorziening in Veulen. Het gas- distributienet kan daardoor worden uitgebreid met in totaal 64 panden, waaronder 37 woningen, 24 wonin gen met bedrijf, 2 scholen en 1 kerk. Limagas is bereid de aanleg te ver zorgen tegen een relatief laag be drag, omdat zij een gedeelte van de niet uit gasverkopen te dekken in vestering voor eigen rekening neemt in het kader van de regeling „gas voorziening witte gebieden". In overleg met de belanghebben den en de dorpsraad zal de financiële kant van deze zaak worden geregeld. In ieder geval is het zo, dat de be langhebbenden zullen moeten mee betalen in de aanlegkosten Over een en ander zal eerst advies worden ingewonnen van de commis sie voor openbare werken, waarna aan de raad om het nodige krediet zal worden gevraagd. Binnenkort zal aan de commissie voor openbare werken advies wor den gevraagd over het verlenen van een krediet door de gemeenteraad voor de reconstructie van de St. An toniusstraat en nog uit te voeren weriten in het hierop aansluitende gedeelte van het bestemmingsplan „De Wieën". Tijdens een eind vorig jaar gehou den informatie-avond hebben de be woners van de St. Antoniusstraat hun wensen kenbaar gemaakt. Met deze wensen is in het verder uitgewerkte plan rekening gehouden. De bedoeling is de reconstructie als volgt uit te voeren: wegverharding met een variabe le breedte van 4 en 5 meter in heidekleurige betonklinkers; aan de oostzijde een verharde berm van grijze betonklinkers en een parkeerstrook van 30 m.; aan de westzijde, voor de wonin gen langs, een trottoir en voor het Infocentrum en het Pastoor Wijn- hovenpark parkeerplaatsen. Tijdens de uitvoering van het werk zal worden bekeken of het mogelijk is een of twee parkeer plaatsen meer te kunnen realise- den. De aanwezige bomen zullen hierbij worden gespaard; gezien de parkeerbehoefte is ter plaatse van de thans aanwezige twee garages een zestal parkeer plaatsen geprojecteerd; het aanbrengen van rijwielklem men nabij de entrees van het pand Leunseweg 2; plaatsen van lichtmasten. In het bestemmingsplan „Dé Wie ën" is men van plan ter ontsluiting van de geprojecteerde garages en be jaardenwoningen de nodige verhar dingen en riolering aan te leggen. Bovendien dient het plantsoen als mede de straatverlichting in dit ge deelte van het bestemmingsplan nog te worden gerealiseerd. De in de week van 9 t.m. 16 maart gëhouden kollekte heeft in Venray het prachtige bedrag van 11.043,04 opgebracht, tw.: Castenray f 302,12 Heide 264,70 Leunen 403,25 Merselo 606,78 Oirlo 629, Oostrum 943,85 Smakt 110,— Vredepeel 137,50 Veulen 318,07 Ysselsteyn 333, Venray-Brukske 1622,90 Venray-kom 5371,07 Graag brengt het plaatselijk comi té dank aan alle gevers, kollektrices en kollektanten, welke zich dit jaar weer (ondanks het slechte weer) volledig hebben ingezet. Aan allen heel hartelijk dank! Op maandag 5 mei a.s. zal de we kelijkse markt doorgaan, ondanks het feit, dat op die dag de nationale feestdag wordt gevierd. Volgens de marktverordening zou op die dag de markt moeten ver vallen, maar het college heeft op advies van de marktcommissie ont heffing verleend, zodat de markt kan doorgaan- alles voor ariaens sport DE VENRAYSE VISVIJVERS Voor de liefhebbers om op een rustig plekje te proberen een visje te verschalken, is er goed nieuws. Deze behoeven nu niet meer hun heil te zoeken in de omstreken van Venray, maar deze kunnen nu in hun eigen omgeving terecht. Wel wachten tot 31 mei a.s. Het gemeentebestuur van Venray heeft aan de twee plaatselijke ver enigingen „De Roerdomp" in Venray en „Het Alvertje" te Oostrum, het beheer en het gebruik van de vis vijvers gegeven. Deze vijvers zijn ge legen: het „Wanssums Ven" aan de Wanssumseweg in Oostrum en „De Ballonzuil" in Merselö. Van deze vijvers is voor het komend seizoen alleen het „Wanssums Ven" voor de hengelsport beschikbaar., De twee verenigingen hebben voor het beheer en het gebruik en het in stand houden van deze vijvers opge richt de Stichting Hengelsport Ven ray. In 'het stichtingsbestuur is het gemeentebestuur ad hoe vertegen woordigd. Dank zü de goedcjBiftënwerking' tussen de twee veremgihgen en het gemeentebestuur, is hét mogelijk, dat de aan de Wanssumseweg ge legen vijver in het begin van het nieuwe seizoen geopend kan worden. Deskundige adviezen van de visse- rijkundig-ambtenaar in de provin cie en de consul van de provinciale commissie in Noord Limburg, waren hierbij van groot belang. De grote zorg van het stichtings bestuur is, om het beheer zó te kun nen voeren, dat men op de vijvers ook een visje blijft vangen. Dat het milieu in de omgeving van de vijvers behouden blijft, de vogel- en de wildstand géén hinder ondervinden. Hengelsport is: rust, stilte en een visje vangen. Diegene die deze sport beoefenen en diegene die af en toe een hengel tje uitwerpen, de jeugd.die altijd zo veel interesse heeft, zullen vragen: wat voor soort vis zit er in de vijver; waar kan ik een vergunning krijgen; welk voer mag ik gebruiken; leng te van de hengel waar ik mee mag vissen; de gesloten tijden, enz. enz. Daarover krijgt U nog nader infor matie. Komende zaterdag 19 april komt de grandioze Vader Abraham Show in Prinsenhof. In deze show Oscar Harris, bekend met het liedje „Song for the children" dat in diverse hit parades bijna bovenaan staat. De show is van 21.00 tot 02.00 uur, zo lang speelt de 5 PK Band. Vader Abraham treedt op tussen 21.00 en 24.00 uur en Oscar Harris tussen 22.30 en 23.30 uur. Woensdag heeft Metaalwaren- fabriek Inalfa een eigen parkeer terrein in gebruik genomen. Daar mee kwam een einde aan het par keren op de Nieuwhuisweg. Niet alleen de slechte toestand van deze verbindingsweg, maar ook het toenemende verkeer dwong de direktie in feite om een eigen par keergelegenheid te maken. Op het nieuwe beklinkerde terrein is plaats voor 56 auto's. Door de omleiding i.v.m. de aan sluiting van de Maashesewcg op de Oostsingel werd de Nieuwhuisweg nog eens extra druk bereden. Dat zal deze weg geen goed gedaan heb ben. Bij slecht weer was het so wie so meer beek dan weg. Wellicht dat een opknapbeurt nu in het verschiet ligt; de wegenbouwers staan nog in de buurt. HANDTEKENINGENAKTIE IN BRUKSKE II Enkele weken geleden heeft het aktiecomité „Stop Rijksweg 73" een informatiestencil over de R 73 ver spreid onder de bewoners van de woonwijk Brukske II. In de daarop volgende dagen zijn de leden van het comité langs de deuren gegaan om handtekeningen te verzamelen tegen de Rijksweg. Het resultaat: Ongeveer 600 hand tekeningen alleen uit BrUkske II zonder de flats!!! Voorwaar een on verwacht geweldig resultaat. Zoveel mensen, die de R 73 niet zien zitten. Dat, terwijl we wel eens dachten: „Zijn wij nu de enigen die tegen die rijksweg zijn?" Er reageerden n.l. zo weinig mensen op onze aktiviteiten. En dan ineens blijkt die stille menig te grotendeels ook tegen die R 73 te zijn. Tegelijk word je dan ook een beet je bang. Als je de mensen niet per soonlijk benadert, blijven de mees ten stil afwachten tot het te laat is. Hoe komt dat toch? Mensen wordt wakker. Zolang U niet reageert, denken plannenma kers waarschijnlijk dat U 't wel met hen eens zult zijn. Verder gaan met handtekeningen verzamelen met de comitéleden is te tijdrovend. We hebben voor iets anders ge kozen. We gaan op de Grotestraat op 25 april een informatiestand inrich ten waar U -folders, posters en ttic kers tegen de R 73 kunt krijgen. Ho pelijk krijgen we dan veel belang stelling van U. Ook kunt U ons nu meteen al helpen door een poster voor uw raam te hangen of stickers te plakken. De posters kunt u gratis afhalen bij F. Dobbelaer, Kolkweg 16 te Ven ray. VASTENAKTIE Ook de 2e ronde van de kollekte voor de vastenaktie, is een succes geworden. Had de le ronde al reeds 3.000,opgebracht, de 2e rond gang heeft de le nog overtroffen: dit werd ruim 3.000,Zodat het totaal ruim 6.000,werd. VERJAARDAGEN AKTIE De verjaardagenaktie, over de maand maart, heeft 227,95 opge bracht. Deze bedragen zijn bestemd voor de Overloonse jeugdverenigin gen. van 8 Lm. 13 april 1980 Handtas lidhtbniin inhoud: siga renkoker, pijp, pijptabak, aansteker en medicijnen. Tasje is een heren tasje; Rood en witte brood en vlees snijder; Haak met 5 sleutels; 5 sleu tels aan een bos voorzien van een sleutellabel opschrift Honda'; Een normale huissleutel nr. 34; Zilveren armbandje met naamplaatje MAR- GA; Zwarte -portemonnaie inhoud: 2x 5,—, lx 2,50, lOx 0,25, lOx 0,10 en 16x 0,05; Vermoedelijk zwarte bouvier reu.- Snruil rii garantie "V glntick 1 - ièujnglioben ÊinDsiraat IC Dtnrav tel. 04780-S6632 openbare bibliotheek venray Jeugdafdeling Schoolstraat 32 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Burman, B. L. Overstroming in Kik kerriet. Omdat de dieren in Kik kerriet worden bedreigd door ver schillende gevaren zoals een over stroming en jagers, trékken zij er op uit om een oplossing te vinden. (B) Dieren in huis; antwoord op vragen $ver dieren in huis. Heel beknopt wordt iets verteld over de leef* wijze en verzorging van allerlei huisdieren. Kellogg, S. Veel groter dan Martin. Sfeervol prentenboek over een jongetje dat, omdat hij het erg vervelend vindt bij de spelletjes altijd de kleinste te zijn, een op lossing probeert te vinden om daar verandering in brengen .(A) Kuik, H. Het raadsel van de zon. Ellen en Bart, op zoek naar hun vader die een bevloeiingsprojekt in Tanzania leidt, krijgen te ma ken met geheimzinnige gebeurte nissen, die de doorgang van het projekt onmogelijk lijken te ma ken. (C) Mooi, H. Ik leer borduren. Over zichtelijke handleiding voor ieder een die kinderen willen leren bor duren ,met aandacht voor net be nodigde gereedschap en materiaal. Röhrig, T. Het verhaal van Thom. Thom, een jongen van 14 jaar ver telt over zijn leven waarin hij veel nare dingen heeft beleefd. Stenger, P. Verboden voor kinderen. Wanneer htm speelveldje vol ge parkeerde auto's staat en op het enige pleintje waarop je kunt voetballen, bloembakken komen te staan, besluiten een paar kinde ren daar wat aan te doen. (B) Tömvqvist, R. Morgen kom ik loge ren. De logeerpartij bij haar tan te maakt op 4-jarig Noortje een grote indruk. Vanuit de gevoels wereld van het pieisje geschreven verhaal dat voor kleuters goede voorleefstof vormt. (A) Willard, N. Simple pictures are best. Engelstalig prentenboek met mooie illustraties over een schoen maker en zijn vrouw die vanwege hun trouwdag op de foto willen. Alles gaat goed, tot dat de stier uit de wei komt stormen. Wysz, J. D. Oe Zwitserse Robinson. Een Zwitsers predikanlengezin dat in de 18e eeuw met een schip met kolonisten schipbreuk lijdt, weet zich met veel vindingrijkheid vier jaar lang op een onbewoond eiland staande te houden (B) ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen TH. VAN THIEL Patersstraat 30 - telefoon 81887 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz P. F. Corver Oostingel 6, Venray, tel. 81393 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Zr. G. Houwen-Martens telefoon 04780 - 81269 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 NED. VER. VAN RHEUMA- PATIËNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. ZUIGELINGENBUREAU BRUKSKE UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. In onze ruime collectie slaapkamers vindt U o.a. boxsprings met een verfijnde vorm. Daardoor een streling voor het oog; maar vooral de eerste klas materialen garanderen U een optimaal comfort en een kerngezonde nachtrust. THOMASSEN weet wat goed slapen betekent en adviseert U graag en goed. W1lh«lmln>atr«at 6 Vanray 04780-82510 van vrijdag 18 tot en met 25 april Vrijdag 18 april: Zaalvoetbalcompetitie: 19.30 Wetteling 2—Wetteling 3 20.30 Wetteling 4Stappers 21.30 El. Janssen 2Barnev. Eierh. Zaterdag 19 april: 09.30-12.00 Badminton. Zaalvoetbalcompetitie: 12.00 El. Janssen 1-Ford Oldtimer 13.00 Den Aide HoedJudover. 14.00 Rabobank—Ziekenhuis 15.00 Vlakwater 1FC Hento 16.00 SVCB 1Gem. Venray 17.00 L.D.T. zaalv. vr. 18.00 Foxtrotstraat zaalv. vr. 19.00-23.00 K P.J. Zondag 20 april: 09.00-19.00 VC Rooy veteranen- toernooi. 19.00-21.00 Batu Badaun zaalv. vr. 21.00-22.00 Janssen-Pubben Maandag 21 april: 17.30-18.30 Manual tr. 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaal voetbalcompetitie 21.30 Koetshuus 1—FCPR 2 22.30 Koetshuus 2Wetteling 5 Dinsdag 22 april: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 de Zwaan zaalv. vr. Woensdag 23 april: 19.30-22.00 Badminton zaalvoetbal vr: 22.00 Wetteling 3Vlakwater 23.00 Wetteling 1—FCPR Donderdag 24 april: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 zaalv. vr. Vrjjdag 25 april: Zaalvoetbalcompetitie: (onder voorbehoud) 19.30 VlakwaterRabobank 20.30 SVCBDen Aide Hoed 21.30 FC Hento—GFC '33 2 22.30 ZiekenhuisElectro Janssen

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3