ALUMINIUM voor uw inlijstwerk J.THEUWS RAMEN - DEUREN SCHUIFWANDEN Pierotten klaar voor de Nederl. kampioenschappen gardedansen SPEL-MIDDAG VOOR OUDEREN Raadsvergadering gemeente Vierlingsbeek Wat doet het Nationaal Rheumafonds? Wereldwinkel Batterijen voor uw elektronisch horloge MODEHUIS EX PEEL EN MAAS voor reclame (I Glasindustrie J. de Jong b.v. Zondag 9 maart a.s. zal de Presi dent van het I.I.G. internationaal het startsein geven voor de Neder landse kampioenschappen 1980, wel ke in schouwburg „de Beejekurf" gehouden worden. Na 'n lange tijd van voorbereiding is het dan zover dat 600 deel neemsters. verdeeld over 143 dansen, gaan uitmaken wie de nieuwe Ne derlandse kampioenen gaan worden. Het toernooi vangt aan om 9.00 u. in de morgen, terwijl de verwach ting is dat om 21.30 uur de laatste dans plaats zal vinden. In deze tussenliggende tijd ver wachten de Pierotten dat ongeveer 1600 bezoekers de entree gepas seerd zijn. Voor de bezoekers van dit gardetoemooi wordt een onge stoord volgen van de dansen ge waarborgd door het niet in de zaal toelaten van gardemeisjes. Deze kunnen middels een gesloten t.v.- drcuit de verrichtingen van de con currentie volgen. Twee internationale jury's, be staande uit ieder 7 personen, zullen deze kampioenschappen beoordelen, terwijl de secretaris van het I.I.G. de laatste startkaarten uitgeeft. Uiteraard is het nodig om naast de bekende dranken voor een groot gedeelte van optredenden en bezoe kers die de gehele dag aanwezig zijn voldoende mondvoorraad te hebben, 2 koks met 'n bediendenstaf van 18 dames staan borg voor een snelle distributie. Een staf van 96 medewerkers staat klaar om een zo goed mogelijk ver loop van deze kampioenschappen te waarborgen. De prijsuitreiingen voor junioren en senioren, die resp. om 17.30 uur en om 21.15 uur plaatsvinden, zullen geschieden door burgemeester De- fesche. De Venrayse hofkapel zal deze kampioenschappen muzikaal bege leiden, terwijl de firma Martens (electro) voor geluid en videobeel den zorg zal dragen. Bezoekers aan dez? kampioenschap pen zijn de gehele dag van harte welkom. Poging inbraak ln het winkelcentrum Brukske werd het bovenlicht van de schoen- handel De L. geforceerd en een doos met schoenen, die voor het raam stond weggenomen. De schoe nen werden later teruggevonden voor de slagerij G. Bij de zaak van W. werd ook getracht het bovenlicht te forceren evenals bij de zaak van C. Daar ging echter het alarm over en dat 'is mogelijk aanleiding ge weest dat de daders op de vlucht zijn geslagen. In zover er kon wor- Ïi nagegaan wordt er niets, .van arde vermist. Vernielingen Onbekenden hebben in een van dè afgelopen nachten de toegangs deur tot de winkel van de fa. L. in de Grotestraat ingetrapt. De 27-jarige mevr. van R. deed aangifte van vernieling van haar personenauto. Met een scherp voor werp was de auto bekrast. J. de B. deed aangifte van ver nieling gepleegd aan het slot. smeed ijzeren staaf en dakbedekking van zijn iuinschuurtje aan de Hoender- straat. M. B. moest weer aangifte doen van vernieling van een ruit aan de kleuterschool aan de Beukenlaan. Dinsdag 11 maart, aanvang 14.00 uur in zaal „In den Engel". Voor iedereen helemaal gratis. Kampioen worden hoeft ook weer niet, maar een spelletje winnen is mogelijk. Deze spelmiddag wordt georgani seerd door het open bejaarden- werk, voor alle oudere mensen van VENRAY. U hoeft hiervoor niet aangesloten te zijn bij een bejaardenvereniging. U hebt nu de gelegenheid om" kennis te maken met leuke en uitvoerbare oefeningen en spelen zoals kegelen, golven, spoelen enz. Er is voor elk wat wils, maar voor al veel gezelligheid. U zou het eens moeten meemaken, met hoeveel ple zier we weer bewegen. Gezond be wegen!!! U KOMT TOCH OOK Al is het alleen maar om eens te kijken.Hebt U geen vervoer, bel dan tijdig de Clockert, tel. 82996. Deze spelmiddag is een onderdeel van de aktie „Spelen door Ouderen". Deze aktie wordt mogelijk gemaakt door C.R.M. en speciaal door de hoofdafdeling sportzaken. Tot de doelstelling van het minis terie van C.R.M. behoort: het bevor deren van de sportieve rekreatie. Zij bedoelen daarmee, het schep pen van mogelijkheden, zodat ieder een op zijn eigen manier spoitief kan bewegen. De nadruk moet dan liggen op het plezier in het samen spelfn en het sociale contact onderling. Spelen door ouderen is een lande lijke aktiviteit, die op initiatief van C.R.M. door de Stichting „Spel en Sport" in samenwerking met de consulent van „Meer Bewegen Voor Ouderen" op touw is gezet. Deze atie is er op gericht om de ouder wordende mens, voor zover dat nog niet gebeurde, te wijzen op de mogelijkheden van de sportieve rekreatie. Het doel van dit projekt is: de oudere mens het plezier te laten er varen van spelend bewegen. Diefstal De 39-jarige M. D. uit Venray deed aangifte van diefstal van een bin nenspiegel uit zijn auto. Ook was de sigarettenaansteker en een doosje reservelampen verdwenen. Men had ook getracht de autoradio te ont vreemden, maar hier zijn de daders kenneslijk gestoord. De knoppen waren al van de radio af. Fietsende dame bij oversteken gewond De 42-jarige mevr. B. reed met haar fiets over de Merseloseweg en verleende bij het overstegen van de Langeweg geen voorrang Zij kwam daardoor in botsing met een perso nenauto, bestuurd door C. B. uit Venray. De damo liep dusdanige ver wondingen op dal zo naar het zie kenhuis moest worden overgebracht. Inbraak opgelost Terzake een inbraak in de soos Free Wheelin aan de Hoenderstraat, waar voor 500 gulden aan consump tiebonnen werd ontvreemd, hield de Venrayse politie de 18-jarige F. J. uit Venray aan. Hij werd in verze kerde bewaring gesteld en later met de aanzegging uat procesverbaal zal worden opgemaakt, huiswaarts ge zonden. Paard tegen brommer of brommer tegen paard Hoe de juiste toedracht is geweest van het ongeluk tussen een paard en een brommer op de Molenhofweg wordt nader onderzocht. De 15-jari- ge M. J. uit Venray reed per paard rechts van de weg en voerde een z.g. ruiterlicht. Op oen bromfiets kwam de 16-jarige J. G. uit Venray haar tegemoet rijden. Het paard schrok en wierp zijn berijdster af. Die liep bij die val lichte verwondingen op. De duopassagier van de bromfiets, de 15-jarige J. R. uit Venray kwam bij zijn val zo ongelukkig terecht dat hij met een bovenbeenfractuur naar het ziekenhuis moest worden over gebracht. Aandacht afgeleid De 20-jarige bestuurder van een bestelauto, G. A, uit Venray, wilde al rijdende over de rondweg van het Brukske een lijmbus vasthouden, welke tussen enkele rollen tapijt stond. De tapijten begonnen te rol len, waardoor de bestuurder onvol doende op de weg lette. Het rechter- wiel van zijn bestelwagen raakte de trottoirband het stuur sloeg om en de auto botste vervolgens tegen een lantaarnpaal. Die lantaarnpaal werd geheel vernield. Dat gebeurde ook met de bestelauto. De bestuurder werd naar het ziekenhuis vervoerd, maar kon na behandeling naar huis worden overgebracht. Diefstal De 31-jarige J. B. deed aangifte van diefstal van zijn portemonnaie met 30 gulden, betaaipas en drie cheques uit een kamer van-de LTS- school aan de St. Jozef weg. Gewonde bij botsing De 24-jarige bestuurder van een personenauto F. G. uit Meerlo- Wanssum reed over de Akkerweg en wilde rechtsaf de Landweertweg oprijden .In de ter plaatse scherpe bocht slipte de auto en kwam op het linker weggedeelte terecht. Daar botste zijn auto tegen de personen auto bestuurd door de 24-jarige R. M. uit Venray. De 19-jarige inzitten de A .K. uit Venray werd bij de bot sing dusdanig gewond dat hij naar het ziekenhuis moest worden ver voerd. Materiële schade De personenauto bestuurd door ue 46-jarige P. J. uit Horst reed over de Overloonseweg in de rich ting Noordsingel. Bij de kruising sloeg de bestuurde rlinksaf en ver leende geen voorrang aan de over de Noordsingel rijdende personen auto bestuurd door de 27-jarige J. v. B. uit Someren. Bij de ontstane botsing bleef het bij materiële scha de. De 58-jarige bestuurder' "Van een personenauto J. L. uit Someren stopte bij de kruising Deumeseweg- Midden Peel weg voor het oranje stoplicht. Dat stoppen zag de ach ter hem rijdende P. W. uit Deurne te laat en die botste prompt tegen dc stoppende auto .Ook hier bleef het bij materiële schade. Spatbord gedeukt Vrijdag j.l. parkeerde mevr. v. D. haar personenauto "op de parkeer plaats bij het gemeentehuis. Bij te rugkeer ontdekte zij dat het linker achterspatbord gedeukt was. Een visitekaartje van de dader ontbrak. Oorlogstuig De mannen van de E.O.D. wa ren weer in Venray. Bij landbouwer Maessen aan de Deurneseweg te Ys- selsteyn moest een gevonden blind ganger ongeschadelijk worden ge maakt. Het betrof een 15 centimeter Duitse brisarltgranaat. In de w&landen van veehouder Wiliems aan de Peelweg werd een verschoten engelse 25 ponder bri- santgranaat gevonden. Ook deze was te gevaarlijk om naar elders te ver voeren en werd daarom ter plaatse onschadelijk gemaakt. Bij grondwerkzaamheden voor nieuwbouw van Blonk aan de Sta tionsweg werd een V/t cm. duitse brisantgranaat gevonden. Ook over dat souvenier ontfermden zich de mannen van die E.O.D. Aanrijdingen De 33-jarige bestuurder van een personenauto Ch. uit Venray had zijn auto geparkeerd op het par keerterrein achter hotel Almonda. Achter zijn auto was een andere auto komen staan. De auto was niet op de handrem of in de versnelling gezet, waardoor die auto vermoede lijk in beweging is gekomen en de achterkant van de geparkeerde auto licht beschadigde. De identiteit van de bestuurder van die auto kon nog niet worden achterhaald. De 28-jarige bestuurster van een personenauto, mevr. A.-L. uit Geysteren, reed over de Geysterse- weg in de richting van Geysteren. Ter hoogte van de kruising met de Zuiderbergweg naderde uit tegen overgestelde richting een klein be drijfsvoertuig dat niet uiterst rechts over de weg reed. Daardoor ontstond een botsing, maar na de aanrijding reed de bestuurder van het bedrijfs voertuig gewoon door zonder zijn identiteit begkend te maken. Het bleef overigens bij lichte schade. Diefstallen Ten nadele van B-T werd uit de winkel aan de Grotestraat ont vreemd een damesrok en wel door een winkelende dame. Procesver baal is opgemaakt. Terzake diefstal van een fiets aan het station te postrum werd aangehouden de 27-jarige v. E. uit Helmond, Hij bekendè de diefstal te- samen met zijn vrouw gepleegd te hebben. £ij hadden de fiets in hun auto geladen en waren weggereden. De fiets IJadden zij volgens hun ver klaring reeds aan een onbekende verkocht. De 55-jarige P. T. uit Meerlo deed aangifte van diefstal van 100 coniferen welke op zijn kwekerij aan de Korenweg te Venray stonden. De 22-jarige J. B. deed aangif te van diefstal van een gele ken tekenplaat van zijn auto .welke hij aan de Haammakerstraat had ge parkeerd. De 64-jarige mevr. I. V. uit Venray deed aangifte dat, toen zij^ over de'Deken Berdenstraat fietste' er een naar sdhatting 15-jarige jon gen, donkere haren en gekleed in een blauwe jack, naast haar was ko men fietsen en haar schoudertas van haar wilde wegrukken. Dat mis lukte omdat zij de riem om de pols had. De dame kwam te vallen, maar hield haar tas stevig vast. De jon gen reed weg. Naar zijn identiteit stelt de politie een onderzoek in. Overigens werd de dame bij haar val niet; noemenswaardig gewond. H. P. uit Velden deed aangifte van diefstal van de PTT brievenbus die met een keilbout aan de muur van het Turks en Marokkaans ont moetingscentrum aan de Wilhelmi- nastraat was geplaatst. In een voor de raad der gemeente Vieriingsbeek vrij korte vergade ring werden de navolgende voorstel len zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. Het voorschot voor de gemeen telijke vergoedingen aan het lager onderwijs werd vastgesteld op 460 gulden per leerling. Het gemiddeld aantal leerlingen bedraagt: Holthees 59, Maashees 100, Overloon 331, Vierlingsbeek 212 en Vortum-Mul- lem 53. Geen bezwaar had de raad te gen de vaststelling van de gemeen telijke vergoeding van de beloning voor de vakleerkrachten aan de la gere scholen. De kleuterschool te Holthees kan de diaprojector met toebehoren aanschaffen. De raad voteerde daar voor een bedrag van 1463, Als een van de eerste gemeen ten in het Land van Cuyk stelde de raad de lozingsverordening riolering vast. Een goed stuk werk aldus ver schillende raadsleden. Wel zal deze voor velen onbegrijpelijke verorde ning populair worden vertaald en aan belanghebbenden worden toege zonden en op de gebruikelijke ma nier worden gepubliceerd. Gemeentewerken kan tot aan schaf van een motormaaier en mo torspuit overgaan. De raad stelde daarvoor een bedrag beschikbaar van 36.998, Voor de aanschaf van een Bed ford Pick-Up en mogelijk voor een aanhangwagen werd een bedrag be schikbaar gesteld van 26.159, AANKOOP BOERDERIJ TE HOLTHEES De raad was in grote meerder heid blij met het voorstel tot aan koop van de boerderij Th. Koop- mans; aankoop van gronden van het bedrijf van P. Ermers te Holithees ter grootte van 4.77.35 ha en ruiling van die aangekochte grond met grond van Th. Koopmans. Door die aankoop en ruiling van grond zal er naar verwacht wordt binnenkort ge bouwd kunnen worden in Holthees. De heer Li'tjens was geschrokken, en hij sprak namens de Maaskantse fraktie, van het schrikbarende tem po waarmee de prijzen van die aan koop in twee jaar waren gestegen en wel tot een bedrag van 163.000, Het heeft voor de bouwlustigen van Holthees echter geen konsekwenties omdat de gronden verkocht worden volgens de bepalingen van het egali satiefonds en de algemene normen. Het college is blij met de over eenstemming welke bereikt is kun nen worden met het Venrayse col lege van B. en W. Nu zal het moge lijk zijn dat inwoners van Holthees in Smakt een kavel bouwgrond kun nen krijgen, terwijl het omgekeerde ook mogelijk zal zijn. Volgens het college kon die vorm van samenwer king een voorbeeld zijn voor andere gemeenten. (Het is aljeen jammer dat hét "Vieflingsbeëkse college 'in andere zaken niet met Venray maar wel met het streekgewest Land van Cuyk samenwerkt. Voorbeelden als VW, Recreatieschap Peel en Maas, Dierenbescherming e.d. vinden geen genade meer in de ogen van het col lege). (Red.). RONDVRAAG Aangedrongen werd om met spoed over te gaan tot de stille alar mering voor de brandweer van Vier lingsbeek. De vuilnisstort in Holthees is- beslist niet open. Wel wordt er de belt met grond opgehoogd. Van G.S. is de goedkeuring bin nen voor het achterstallig onderhoud aan de gemeenteboerderijen. Wat de Maaskantse fraktie zal doen met haar ingediend bezwaar schrift kon nog niet worden meege deeld. Tijdens de carnaval waren er voor één zaal 880 entreebewijzen verkocht en dat vond de raadsnestor te veel van het goede. Hier werd de veiligheid geweld aangedaan. De raadsvoorzitter heeft al een gesprek met de voorzitters van de Carna valsverenigingen in het vooruitzicht gesteld en daar komt ook die onvei ligheid aan de orde. College en raad distanciëren zich van het door het MAN afdeling Venray ingediend bezwaarschrift over de overlast bij Havens te Maas hees .Het was erg ver gezocht en dan ook nog beneven de waarheid, om relatie te leggen tussen burgemees ter van Heusden en de fa. Havens. Poging tot inbraak De 26-jarige H. v. H. deed aan gifte van poging tot inbraak in zijn woning aan de Gitaarstraat. Ge poogd was een schamierpen van de achterdeur er uit te nemen; deze was al enkele centimeters los gerukt. Kennelijk zijn de daders gestoord. Er werd niets vermist. Door de uitvoerder van de fa. V. uit Venray werd aangifte gedaan van inbraak in de direktiekeet op de bouwplaats in Landweer!. Met een breekijzer was het slot van de keet opengebroken. Zover kon wor den nagegaan wordt er niets ver mist. Het werk van de Nederlandse Ver eniging tot Rheumatiékbestrijding wordt financieel mogelijk gemaakt door de Stichting Het Nationaal Rheumafonds. Het doel van het Na tionaal Rheumafonds is hel verwer ven van de financiële middelen om de Nederlandse Vereniging tot Rheu- ma bestrijding in staat te stellen haar taken uit te voeren, voort te zetten, of uit te breiden. Het Nationaal Rheumafonds tim mert daarom veel aan de weg om de gehele Nederlandse bevolking van de problemen rond de rheumabestrij- ding op de hoogte te brengen en voor het werk dat op dit gebied gedaan wordt te interesseren. Niet gesubsi dieerd door de overheid, doet het bij voortduring een beroep op het pu bliek het rheumabestrijdingswerk financieel te steunen. Het Nationaal Rheumafonds tracht door middel van voorlichting en pro paganda het Nederlandse volk te doordringen van het belang van een doelmatige rheumabestrijding. Het wordt daarbij gesteund door de massa-communicatiemedia als pers, radio en televisie. Ter bereiking van zijn doel ver spreidt het Fonds brochures en beek jes. En vier maal per jaar in grote oplage het Reumabulletin voor hen die van het werk voor de rheuma bestrijding op de hoogte willen blij ven. Het Nationaal Rheumafonds doet op vele manieren een beroep op het Nederlandse voLk om financiële steun. Geef gehoor aan dat beroep op u door de jaarlijkse inzameling, die gehouden wordt van 10 t.m. 16 maart, goed te gedenken. Het secretariaat van het Plaatse lijk Comité is: Mevr. T. Veldkamp- v. d .Vliet, Langeweg 59, Venray, tel. 04780-83731. KERNENERGIE EEN KWESTIE VAN KIEZEN Iedereen weet dat ieder jaar het energieverbruik sterk toeneemt, ver dubbeling in tien jaar. Menselijk leven is zonder energie onmogelijk, maar moeten wij mee doen aan de voortschrijdende tech niek met zijn bijbehorende energie ën grondstoffenverspilling, milieu vervuiling, toenemende oorlogs zucht etc. etc. De keuze is aan ons allemaal. Aan de ene kant de harde technologie, hierbij behoort: kernenergie, over dreven luxe, milieuvernietiging, on zekere toekomst en verdere uitbrei ding van de derde wereld. Aan de andere kant de zachte technologie, die rekening houdt met een bewoonbare (derde) wereld ook voor ons nageslacht. Deze keuze komt ook aan de orde in de brede maatschappelijke diskus- sie, als de regering deze tenminste serieus aanpakt. Maar daarover heb ben wij (wereldwinkeliers) onze twijfels, omdat de voorstanders van de harde technologie, dit zijn o.a, de grote industrieën en elektriciteits maatschappijen, al het geld en de mogelijkheden hebben om propagan da te maken. Dat deze regering aan hun kant staat liet minister van Aar- derrne onlangs weten, citaat: „Van een werkelijk groot publiek mag men alleen een passieve deel name vergen in de vorm van kennis neming van informatie, die door de massamedia „aan huis" gebracht wordt". Van Aardenne heeft er zelf een hard hoofd in dat Jan Modaal bij het energiedebat betrokken kan worden. De wereldwinkel Venray vindt dat iedereen over zijn eigen leven kan beslissen, daar is iedereen deskundig genoeg in .Om U te helpen uw keuze te maken, proberen wij in een reeks artikeltjes, informatie te geven. WAT IS KERNENERGIE? Voor kernenergie is uranium no dig, dat in de grond zit. Dat natuur lijk U (uranium) bestaat uit twee verschillende atomen (kleine deel tjes van een stof) n.l. 0,7°/o U235 atomen en 99,3#/« U238 atomen. Alleen U235 is splijtbaar en dus geschikt voor kemxergie. Als een U235 atoom uit elkaar valt, komt hierbij energie vrij in de vorm van warmte en straling. Tevens komen 2 a 3 (atoomdeeltjes) vrij. die op hun beurt weer een ander U235 atoom kunnen splijten. In een atoombom vindt deze ket tingreactie onnoemelijk snel plaats, maar in een kerncentrale proberen ze dit gecontroleerd te laten verlo pen, d.m.v. geringe concentiatie U235 atomen en regelstaven. Een tweede soort kerncentrale is een snelle kweekreaktor (Kalkar), deze werkt met de splijtbare stof plutonium 239 dat ontstaat als het U238 atoom er een neutron bij krijgt, drt laatste gebeurt ook in een kern centrale. Hierdoor kunnen ze de uranium voorraden veel efficiënter benutten. Bij het opwekken van elektrici teit met behulp van kerncentrales zijn niet alleen de centrales zelf no dig, maar ook uraniummijnen, erts- verwerkingsfabrieken, verrijkings- fabrieken, opwerkingsfabrieken, vei lige opbergplaatsen voor het radio- aktief afval en het vervoer van ra- dioaktieve stoffen. Dit geheel wordt ook wel de splijtstof cyclus genoemd. Bij iedere schakel van deze keten zal radioaktiviteit vrijkomen in ons mi lieu. Mensen die hierover meer willen weten of hieraan mee willen wer ken kunnen kontakt opnemen met M. van de Locht, Broekweg 6a te Venray, tel .04780-85173. Er is ook informatie in de wereld winkel, Marktstraat 8, deze is elke vrijdagavond geopend tussen 7 en 9 uur. rj dom melskens boimeet ve"'ay deur"»? M TE KOOP té Eiken eethoek (wlndsor) 13' tafel met 6 stoelen wegens plaatsgebrek 1000 dakleiën, l.g.st.z. vouwfiets as Past. Strijkersstr. 4 Leunen Jte huur of te koop gevraagd Ouder klein woonhuis Van Osch, Langstraat 53 Telefoon 04780-84649 gevraagd Kamer mei volledig pen sion (Venray ol dir. omg.) i door alleenst. beambte [Aanbiedingen tel. 04780-84777 referentie: J. Hermans gevraagd Bezorgers voor de volkskrant boven 15 jaar. Houtenhoek 17 WIJ VRAGEN TE KOOP Grasparkieten, kanaries, diamantduifjes, zebravlnken we betalen hoge prijzen Tevens te Koop broed machine 120 eieren H. Denissen, Dr. Kortmanweg 5 (vb. Smakterweg 5) JE) TE KOOP GEVRAAGD Meisjes flets v.a. 6 Jaar Telefoon 04785-332 'OOR ONDERHOUD EN REPARATIE van alle koel- en Jr vriesapparatuur V- MARCUS KOELTECHNIEK Venray tel. 04780-86532 Vlaggen uit! Het is zover. De inter nationale modekollekties zijn binnen. De laatste nieuwtjes uit Londen. Parijs. New York en Milaan zijn gearri veerd. En dat ziet er verfrissend uit. Het nieuws De vrolijke "regatta" look (rood- wit-marine) staat hoog genoteerd. New York tipt voor het voorjaar fraaie kostuums. De extreem brede schouders zjjn uit het modebeeld verdwenen. VARILUX SPECIALIST ROB VAN DIJK BRILLEN Hensenlusplein 1 t.o. Postkantoor tel. 04780-86677 De stijl is meer sophisticated en het stofbeeld rijker. Plissé mag in uw zomergarde- robe niet ontbreken en seersuckers zijn "bon ton" op hoogzomerdagen. Over kleuren De kleuren bekijken het voorjaar ook al van de zonnige kant. Kombinaties van marine en wit zijn prima. Pastels krijgen pit. En wie het zomerse kleurenbeeld goed voor ogen wil krijgen moet zich zelf maar eens op een cassata ijsje trakteren, want dan heeft u Venlo Venray Vleesstraat 14 Grotestraat 17a 077 -12351 04780 8288! het nieuwe kleurengamma precies bij elkaar. Of het dus een mooie zo mer gaat worden? Aan deze mode zal het bepaald niet liggen. Fashion 3-daanse Vanaf heden hebben wij dit internationale voorjaarsnieuws zo kompleet mogelijk in huis. Daarom houden wij een 3-daags international fashion festival, dat bovendien voor elke koopster een charmante verrassing in petto heeft. Da s een feestelijk evenement wat u natuurlijk niet mag missen. Tot ziens dus op 6. 7 en 8 maart. TELEFOON 81523 VENRAY Wij verhuren tekenfilms voor uw kinderfeestjes Geleverd en gemonteerd in nieuwbouw en bestaande woningen met en zonder isolatie-glas. Montage volgens de nen. 3564 - komokeur Subsidie en garantie. UwR.es: Zuidsingel 45 telefoon 077-16648 VENLO AFD. ALUMINIUM TE KOOP PUCH MAXI Noordsingel 15 Venray VERLOREN Model zweefvliegtuig vleugels oranje, romp wit op vliegbasis Vredepeel t.bel. ter. bez. tel. 80661 JONGE VROUW wil graag onder school uren werken, bv. bij be jaarde mensen (omgeving Brukske) Telefoon 80661 BIEDT ZICH AAN Hulp in de huishouding hele dagen Telefoon 81007 BIEDT ZICH AAN Tuinman v. onderhoud Brieven onder nr. 98 Voor onderhoud tuinen en het spitten van tuinen Merseloseweg 30b Telefoon 04780-86359 BELASTING AANGIFTE INVULLEN Bel voor verdere informatie Telefoon 86710 JONGE MAN ZOEKT ETAGE met keukentje en toilet telefoonstopcontakt of gebruik van telefoon Voorkeur vrije opgang Venray of omgeving Brieven onder nr 99 TE KOOP GEVRAAGD Slachtduiven Sierduiven Konijnenvellen Vette konijnen Ganzen en eenden Geiten Telefoon 04789-1974

Peel en Maas | 1980 | | pagina 13