GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Ontwikkeien en afdrukken in twee dagen bekeken... ...veilig via uw fotohandel B.K. autogas J. VESTJENS Ruit stuk? Geen nood! J. THEUWS Informatieavond over de reconstructie van Henseniusplein In verband met de voorgenomen reconstructie van het Hensenius plein zijn de bewoners en vertegen woordigers van bedrijven van de Poststraat, Patersstraat. Hensenius plein. Henseniusstraat. Leeuwstraat en Kortestraat alsmede de Vereni ging van Zelfstandige Ondernemers uitgenodigd voor een gemeentelijke informatieavond. Deze wordt ge houden op donderdag 6 maart a.s. in de ontvangstzaal van het raadhuis. Aanvang 8 uur. Aan de orde zal o.m. worden ge steld de verkeersoirculatie nabij het Henseniusplein en de aanliggende straten tijdens als na de reconstruc tie van het plein. Van gemeentezijde zullen hierbij o.m. aanwezig zijn wethouder Joh. Loonen en ambtenaren van de afde lingen stedebouw, ruimtelijke orde ning .verkeersveiligheid en civiel- techniek. Verordening inzake AROB-beroepen Burgemeester en wethouders van Venray brengen hierbij ter algeme ne kennis, dat bij het besluit van de raad van deze gemeente d.d. 25 juni 1979, nr. R 296, is vastgesteld de „Verordening inzake behandeling van bezwaarschriften ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen". De verordening ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage in het raadhuis, ka mer 202. Maasheseweg 1 te Venray. De verordening treedt in werking op de derde dag na heden. Venray. 29 februari 1980. Burgemeester en wethouders voor noemd mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels. secretaris. Rijdend postkantoor in Oostrum Naar wij van de zijde van de P.T.T. vernemen is enige vertraging ont staan in het ingebruiknemen van het rijdend postkantoor te Oostrum. Omdat het rijdende kantoor niet op tijd kon worden geleverd, is de in gebruikneming uitgesteld van half januari tot medio maart a.s. Commissie vergadering voor onderwijs uitgesteld Wegens het ontbreken van vol doende agendapunten is de voor 4 maart geplande vergadering van de commissie vooronderwijs, vormings werk en recreatie uitgesteld. De voorzitter van de commissie vindt het n.l. onnodig om de commissie voor het behandelen van één punt bijeen te laten komen. Commissie vergadering sociale zaken De leden van de commissie voor sociale zaken .volksgezondheid en maatschappelijk werk zijn uitgeno digd voor het bijwonen van een openbare vergadering. Deze wordt gehouden op donderdag 28 februari om 17.00 uur in het raadhuis. Behal ve ingekomen stukken en mede delingen vermeldt de agenda be schouwingen over het werk van de indicatiecommissie (art. 6j) over 1978 en aanvullende notitie over de re sultaten van het IVA-onderzoek. Commissie vergadering voor financiën De.commissie voor financiën houdt op woensdag 5 maart om 17.00 uur in kamer 004 ten gemeentehuize een openbare vergadering. Over een aantal punten zal advies moeten worden uitgebracht aan het college van burgemeester en wethouders. Op de eerste plaats wordt het voorstel aan de gemeenteraad tot het vaststellen van een nieuwe ver ordening onroerend-goedbelasting worden besproken. Vervolgens komt aan de orde de bespreking van het voorstel aan de raad, tot vaststelling van een veror dening op de heffing en invordering van een baatbelasting in verband met de reconstructie van een ge deelte van de Litsenbergweg tussen Pater Tulpstraat en Kievitsweg Midden Peehveg. Voordat de commissie zich zal bezighouden met het overzicht van de stand van zaken met betrekking tot de „post onvoorzien" van de be groting 1979 en 1980, wordt nog een baatbelastingsaangelegenheid be sproken. Geadviseerd zal n.l. moeten worden over het voorstel aan de gemeenteraad tot vaststelling van een verordening op de heffing en in vordering van een baatbelasting re constructie Bosweg tussen Maas heseweg en Dr. Kortmanstraat (voor heen Smakterweg). Commissie vergadering voor verkeer Op maandag 3 maart a.s. 's mid dags om half vijf komt de commis sie voor verkeer in openbare verga dering in het raadhuis bijeen. Er komt slechts één punt aan de orde, namelijk de behandeling van de Parkeernota Venray. Omdat het onderwerp ook belang rijk is voor de Marktcommissie, zul len beide commissies gezamenlijk de nota behandelen. Commissie vergadering ruimtelijke ordening De commissie voor ruimtelijke or dening en volkshuisvesting komt op donderdag 6 maart a.s. in openbare vergadering bijeen. In verband met het horen van.een aantal inwoners van Venray, die be zwaar hebben gemaakt tegen de herziening van het Centrumplan, zal deze vergadering al om half zeven beginnen. Omstreeks half negen zal de com missie zich bezig houden met het voorstel aan de gemeenteraad tot re novatie van een achttiental wonin gen aan de Odastraat/Maasheseweg. De commissie moet hierover het col lege van b. en w. adviseren. Tot slot zullen mededelingen wor den gedaan over de stand van za ken van verschillende bestemmings plannen. Commissie vergadering openbare werken Op dinsdag 4 maart a.s. om 19.00 uur vergadert de commissie voor openbare werken in het openbaar in kamer 126 van het raadhuis. In eerste instantie wordt gespro ken over de verkoop van een vijftal bouwkavels in het bestemmingsplan Vlakwater II tegen de prijs van 100,per m2, vermeerderd met 18% b.t.w. Daarna gaat men praten over de verkoop van een zestal bouwkavels aan bouwers in het be stemmingsplan Leunen-West. Vervolgens wordt het advies van de commissie gevraagd over dc ver koop van ca. 150 m2 grond in Yssel- steyn (Deurneseweg) aan Taxaco Olie Maatschappij b.v. te Rotterdam in verband met de oprichting van een L.P.G.-installatie. De verkoop prijs bedraagt in dit geval 34, per m2 waarover geen b.t.w. is ver schuldigd. Voordat de traditionele mededelin gen en overige onderwerpen aan de orde worden gesteld, gaat de com missie zich bezighouden met het rapport verwerking afvalstoffen in Venray in 1980 en volgende jaren. Inspraaktermijn van milieu-nota verlengd Zoals we reeds eerder hebben meegedeeld is het eerste gedeelte van de „Milieunota Venray" ver schenen. Belanghebbende en belangstellen de personen hebben intussen dit ge deelte al ontvangen, terwijl bij de receptie van het raadhuis de nota voor geïnteresseerden gratis ver krijgbaar is. De bedoeling is, dat men schrifte lijk kan reageren op hetgeen in de nota is gesteld. Een vorm van in spraak derhalve. Aanvankelijk zou de inspraakter mijn op 1 maart a.s. sluiten. Beslo ten is evenwel deze termijn met één maand te verlengen tot 1 april a.s. Het college stelt zich voor de in gekomen reacties, voorzien van het standpunt van b. en w. samen met de ontwerp-nota aan de orde te stellen in een gemeenteraadsverga dering. De datum van deze raadsvergade ring alsmede de behandelingsproce dure zullen te zijner tijd worden be kend gemaakt. Geslaagden voor zwemdiploma A of B Op zaterdag 16 februari j.l. werd onder auspiciën van de Kon. Ned. Zwembond het diploma-zwemmen voor het A- en B-diploma zwemmen georganiseerd. Zestien jongens en meisjes behaalden het B-diploma terwijl aan 34 jongelui het A-diplo ma kon worden uitgereikt. Voor het A-diploma slaagden: Yvonne Jeuken, René Willems, Bart Raedts, Angeline Stamper, An- g'él Poels, Victor Hesen. H. J. L. Jeu- rissen-Petit, Annie Timmermans van de Ven, Martijn Hellegers, Ro bert Terhaag, Twan Poels. Sacha- Antoine Franssen, Desirée van Nieu- wenhoven, Inge van Els, Ellen Kra mer, Angelique Claessen, Marije van Schalkwijk. Marianne Weites, Ru- dolf Weites, Onno Hendricx. Ron van der Zanden. Pienie Steeghs, Jan-Willem van Rens, Igorj van Veg- chél, Wouter Egelmeers, John van Arkel, Anja van Arkel, Babette Ruyten, Micky Buys, Fiona Huis man, Tilly Schepers, Marcel Bas- tiaans, Auke Poels, Linda Boele. Voor het B-diploma slaagden: Jeanette Niessinik, Eefje Op den Buysch, Willem Jacobs, Cor van Meyel, Silvia Versteegen, Guus Tim mermans, Joop Drabbëls, Geert van Meyel, Henriëtte Claessens, Michél Steeghs,, Paul Dielissen, Jolanda Zanders, Sigrid van Dierendonck, Rob Zanders. Koen Klaassen, John van Soest. Bouwvergunningen verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 20 en 27 februari 1980 voor de navolgende bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratie ve Rechtspraak Overheidsbeschik kingen (AROB) een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders. het bouwen van een loods aan de Castenrayseweg 14 t.n.v. H. Ver sieyen; het bouwen van een woning aan de Etnalaan t.n.v. W. Jeuken; het bouwen van een tuinmuur aan de Hoenderstraat 84 t.n.v. A. P. J. Spee; het bouwen van een garage met afdak aan de Arkstraat 21 t.n.v. J. P. Swinkels: het bouwen van een duivenhok aan de Deken Thielenstraat 11 t.n.v. H. J. M. Strijbosch; het aanbouwen van een overdek te gravelopslag aan de Kempweg (tennispark) t.n.v. het Gemeente bestuur Venray; het uitbreiden van de woning St. Antoniusstraat 12a t.n.v. W. J. M. Beer kens; het aanbrengen van een open haard-rookkanaal in de woning Serenadestraat 46 t.n.v. A. J. M. Klein-Overmeen het bouwen van een duivenhok aan de Oranjestraat 6 t.n.v. C. M. van Hoof; het bouwen van een kalverenstsl machineberging aan Testrik 2 t.n.v. E. F. van Duuren; het bouwen van een kantoor aan bet Kleindorp t.n.v. J. J. M. Jans sen; het uitbreiden van de woning Eikenlaan 36 t.n.v. P. J. A. Claes sens; het bouwen van een varkensstal aan de Ysselsteynseweg 2 t.n.v. W. P. Drabbels; het uitbreiden van een kraam- stal aan de Twistweg 10 t.n.v. A. J. M. van Hoof; het bouwen van een jongveestal aan Haag 22 t.n.v. A. M. H. Pou- wels; het bouwen van een woning aan de Etnalaan t.n.v. F. A. J. de Fouw; het uitbreiden van een loods aan de Boddenbroek 9 t.n.v. H. H. L. Geurts; het verbouwen van een woning Langeweg 99 t.n.v. P. J. M. Ver- heijen; het uitbreiden van een K.I.-sta- tion aan Rozendaal 2 t.n.v. het Varkensonderzoekcentrum Nieuw Dalland. Bouwvergunningen aangevraagd Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om eventueel in afwijking van het gel dende plan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd plan bouw vergunning te verlenen voor: het bouwen van een varkensstal aan de Peelweg 19 t.n.v. H. M. G. Janssen; het bouwen van een woning met bedrijfsruimten aan de Kiekweg op perceel sectie B, nr. 4274, t.n.v. A. W. M. Claessens; het bouwen van 3 woningen aan de Kerkweg in Ysselsteyn t.n.v. H. Arts.-Fleurkens; het uitbreiden en verbouwen van het winkelpand Patersstraat 8 t.n.v. A. Goumans; het bouwen van een open loods, werkplaats en kantoor aan de Witte Venneweg op perceel sec tie S, nr. 430, t.n.v. Verhoeven Groen B.V.; het uitbreiden van een werk plaats opslagruimte aan de Mgr. Hanssenstraat 57 t.n.v. J. Raedts Zn.; het bouwen van een mest var kensstal aan de Beekweg 81 t.n.v. H. P. J. Peters; het bouwen van een fokvarkens- stal aan de Timmermannsweg 66 t.n.v. 8. A. M. Vriens; het verbouwen/verbeteren van de onbewoonbaar verklaarde wo ning aan Grootdorp 43 t.n.v. J. Pubben; het uitbreiden en verbouwen van de woning Timmermanns>>'eg 84 t.n.v. Th .P. M. Smolders; het uitbreiden van een mestvar- kensstal aan de Pastoor Jacobs- peel 2 t.n.v. J. Swinkels; het bouwen van een- woning aan de Begijnhof op perceel sectie N. nr. 209, t.n.v. Gebr. Poels; het bouwen van een woning aan de Endepoel op perceel sectie A, nr. 1552, t.n.v. J. P. M. van Dijck; het uitbreiden van een varkens stal aan Buskensven 1 t.n v. A. Volleberg; het bouwen van een garage aan Grootdorp 25 t.n.v. F. Muyzers; het bouwen van een garage aan de Stationsweg 91 t.n.v. P. Kers ten; het uitbreiden van de woning Menuetstraat 3 t.n.v. P. J. Trent; het bouwen van een hobbykas aan de Heidsepeelweg 29 t.n.v. C. Hellegers. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 3 maart 1980 gedurende veertien da gen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, ka mer 201 van het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 29 februari 1980 Verklaringen van geen bezwaar Van Gedeputeerde Staten van Limburg zijn de navolgende verkla ringen van geen bezwaar, zoals be doeld in artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ontvangen, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een deep-pit- stal aan de Ysselsteynseweg op perceel sectie M, no 209, t.n.v. F. M. E. Jenniskens; het bouwen van een woning aan de Stationsweg op perceel sectie T, no. 719, t.n.v. H. M. A. van Eist; het bouwen van een varkensstal aan de Ysselsteynseweg op per ceel sectie N, no. 160, t.n.v. W. P. Drabbels; het bouwen van een varkensstal aan de Steegse Peelweg 69 t.n.v. R. Gooren; het bouwen van een varkensstal aan de Ringweg 2 t.n.v. M. H. Claessens; het bouwen van een woning aan de Ripseweg op perceel sectie M, no. 495. t.n.v. F. Jenniskens; het uitbreiden van de woning Hagelweg 22 t.n.v. J. Brueren; het bouwen van een bedrijfswo ning aan de Timmermannsweg 68 t.n.v. J. J. Berkers; het verbouwen en uitbreiden van het winkelpand Henseniusstraat 4-6 t.n.v. H. Clephas. Deze verklaringen van geen be zwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, ka mer 201 van, het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkin gen (AROB) een bezwaarschrift in dienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. Venray, 29 februari 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche. Collectekalender 10 t.m. 16 maart collecteperïode van Rheumatiekbestrijdïng (lande lijke aktie). 24 t.m. 30 maart Stichting De Em- mabloem (landelijke aktie). Alleen voor deze akties is een col lectevergunning verleend. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moe ten het legitimatiebewijs zichtbaar dragen. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek mei bijlagen van: van de Ven b.v., Leunseweg 47a om vergunning tot het wijzigen van een motorbrandstoffenverkooppunt. Adres inrichting Leunseweg 47a, ka dastraal gemeente Venray sectie L nr. 1761. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woens'dag 19 maart 1980 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hii binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. BEKENDMAKING Venray. 29 februari 1980 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Paspoorten e.d. De burgemeester van Venray doet een beroep op de inwoners van zijn gemeente, die in het komende vakantie seizoen naar het buitenland willen rei zen, om nu reeds een paspoort of toe- ristenkaart-B aan te vragen. In tegenstelling tot paspoorten, die worden afgegeven door de Commissa ris der Koningin te Maastricht, kunen door mij wel toeristenkaarten-B wor den verstrekt aan Nederlanders, die voor toeristische doeleinden en voor korte duur naar bepaalde Europese landen reizen. Stel uw aanvrage voor een paspoort of toeristenkaart niet uit tot april of later Niet alleen zijn de legeskosten voor bijv. een paspoort dan 4,hoger, bovendien moet gerekend worden op vertraging van de afgifte. Voor bedoelde aanvragen en inlich tingen kan men zich wenden tot de af deling Bevolkingszaken, Maasheseweg 1. (tel 04780-83838). Wijziging spreekuur mevr. Rutten Met ingang van 1 maart kemt er wijziging in het spreekuur van wethouder me vrouw A. P. Rutten-Tielen. Op iedere EERSTE en VIER DE DINSDAG van de maand houdt zjj samen met een ver tegenwoordiger van de Wo ningbouwvereniging Noord Limburg spreekuur van 10 tot 11 uur in het gemeentehuis. Men kan dan bü haar terecht voor huisvestingsproblemen. Iedere maandagmorgen van 10 tot 11 uur houdt weth. mevr. Rutten van 10 tot 11 uur spreekuur voor socidle zaken. Openstelling van het raadhuis Venrays raadhuis, Maashese weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tot 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden var. het raadhuis, uitsluitend na te lefonische afspraak (tel. 04780- 83838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. If. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut ten-Tielen: iedere eerste en vierde dinsdag van de maand van 10.00 - 11.00 uur, voor huis vestingsproblemen; en iedere maandag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale zaken. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raad huis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. TE KOOP FIAT Supermirafiori 1600 TC 5 versnell. bj. '78 zaterdag na 14.00 uur Tel. 04780-81324 TWAN PEETERS dag en nacht bereikbaar ook voor alle ziekenfondsen ook taxibusjes tel. 83656 met eigen taxi-centrale MAART de maand van St. Jozef, daarom met de fiets op bedevaart naar de Smakt OMA-FIETSEN 298,- DAMES/HEREN RIJWIELEN vanaf 260,- DAMES/HEREN SPORTFIETSEN met 5 versnellingen 395,- 10% KORTING OP ALLE RIJWIELONDERDELEN P. Jacobs Zn AKKERWEG 49 VENRAY STRO STRO STRO steeds leverbaar alle soorten STRO en prima Hooi, ook kleine partijen Rode en blauwe SPLIT extra mooi en zwart gruis voor erfverhardlng Fouragehandel P. Hendriks Swolgen 04789-1349 TE KOOP 360 m. Kleur/geluidsfilm 8 mm film, z.g.a.n., uurtijd ca 60 min. vr. pr. 350 Telefoon 04780-83162 TE KOOP Antieke dubbele pomp met 2 grote koperen kranen B. Nellissen, Theobaldusw. 71 Overloon Tel. 04788-890 TE KOOP CA 1.90 Ha Landbouwgr. te Oirlo-Boddenbroek Past Erphagenstraat 14 N Bergen Voor exclusieve leren bank stellen in klassiek en mod., In wildleer, buffelleer, rund- leer. Italiaanse fauteuils, Franse bankstellen. Chester field banken. Tegen fabrieks prijzen. Jan Manders, St. Jozefstraat 47a, Deurne, tel. 04930-2777. PRIMA TE KOOP Sündapp brommer i.z.g.st. Maasheseweg 16 TE KOOP Golf diesel 4 deurs wit bj. '78 62000 km Boudewijnhof 6 Venray TE KOOP MAXI PUCH met voor- en achtervering in prima staat Deurneseweg 66 tel. 83528 SHELL TANKSTATION P. L. VAN LIPZIG Midden Peelweg VREDEPEEL Ook zondags vanaf 10 u geopend. FABRIEKSVERKOOP Leren en suède dames-, heren- en kinderjassen vanaf f 98, Lange leren en suède jassen vanaf 198,- Ook extra grote maten nieuwe leren broeken en motorkleding Elvis Jacks Dankers Willemprinse- straat 190 Helmond tel. 04920-22923-34374 TE KOOP Bandrecorder Teac A 3300 SX 2 j. oud G. Rooyackers Cellostraat 20 Telefoon 86871 Goedkoop granol aanbren gen vanaf 10,- per m2 Radiatoren spuiten aan huls SPUITERIJ WAJON Bel 's avonds tussen 7-8; telefoon 04784-2032 „GOED EN GOEDKOOP" div. oude eiken slaapka mers, hang- en legkasten, tafels, stoelen, buro's, kap stokken. buffetkasten, spie gels en veel klein spul. Zaterdags van 10-4 uur Akkerweg 10. Venray TE KOOP Aardappelen P. Jeuken, Maasheseweg 91 TE KOOP Bintje eetaardappelen L. Houwen. Geysterseweg 26, Oostrum, tel. 04780-81124 BATTERIJEN voor: gehoorapparaten, horloges, zakrekenmachines e.d. De befaamde Duracel met garantie ROB VAN DIJK BRILLEN Henseniusplein 1 t.o. Postkantoor tel. 04780-86677 TE KOOP Afwasmachine i.z.g.st. Telefoon 80436 TE KOOP Voor in uw tuin Berkenbomen, div. maten Stationsweg 177 Oostrum Tel. 04780-86881 TE KOOP rogge, tarwe en gerstevoerstro, hooi en verder alle andere ruwvoeders Franco boerderij aan con currerende prijzen. Beleefd aanbevelend, het vanouds bekende en ver trouwde adres: FOURAGEHANDEL Haelen Tel. 04759-1332 WIST U dat Tuincentrum THUYLSHOF turfstrooisel, gedroog de koemest e.d. tegen aantrekkelijke prijzen levert? TE KOOP Veewagen gerend bj '78 afm. 225x120x115 Wusterweg 1 Castenray Tel. 04787-759 Bel 81315 Schaeffers Glashandel Patersstraat 14 Daar wordt U nog voordelig geholpen TE KOOP GEVRAAGD alle soorten wrakvee Veehandel J. Camps Oostrum tel. 88066 TE KOOP Zündapp bromfiets SS 1975 i.z.g.st. met verz. '80 Overloonseweg 15 Venray TE KOOP Eethoek, 1 pers. ledikant, afzuigkap,4-pits gas stel, tafel 4 stoelen Kennedyplein 2 GLASSERVICE VERF BEHANG TELEFOON 81523 - VENRAY STRO - HOOI - SPLIT Wij leveren: Rogge-, tarwe- en gerstestro Ook weidehooi (prima kwal.) Tevens: Rode-, blauwe-, groene- en grijsblauwe natuursplit Witte kiezel etc. (zeer mooi) Alles voor paden en erf- verharding Wij leveren franko thuis GIEL KORSTEN FOURAGEHANDEL Maasbree. tel. 04765-1789 TE KOOP Rij pony, bruine bles m. startkaart dressuur L 1 Categorie D stokmaat 146'/« cm. 8 jaar H. v. Eisen Zuidsingel 91 Venray Tel. 87720 TE KOOP Kinderfiets Lindestraat 9 TE KOOP Nest duitse herdershonden met stamboom, zijn inge ënt, vader: H.D. vrij Kennel „De Spiek", H. Pee- ters, Nieuwstraat 17, Rijke voort, tel. 08857-584 TE KOOP DATSUN 100 A 1976 46000 km Tel. 83451 KNALAANBIEDING: Tienerkamer in eiken rusticaal, bestaande uit, ledikant 190/190, nacht kastje, twee deuren, lin nenkast en secretaire Compleet 395,- HOJA Meubel- en Tapijtzelfbed. t.o. kerk St. Jozefparochie Deurne, tel. 04930-4790 VAN GROOTEL VENRAY Stalionsweg21 04780*83553 TE KOOP FORD TAUNS 1600 XL Bj. '74 i.g.st. Open speedboot met Coenrude motor- en skiuitrusting Fagotstr. 55 Tel 80620 Bankstellen in eiken met stof en leer. Klassieken in draion en mohair, in rib, enz. enz. in prijzen van 1595 tot 8500 Woninginrichting P. van Hout-Janssen B.V. Hoofdstraat 25 - Liessel t.o. de molen - 04934-1277 TE KOOP Studie PIANO Jenneskens, Tedderstraat 59 TE KOOP Bruinzeel Stalen aanrecht met mengkraan Akkerweg 13 tel. 82189 Wij verhuren tekenfilms voor uw kinderfeestjes edom melskens boxmeer/venray 'deurne Was u al eens bij ,,'t Stoffel- tje" Loop eens binnen op: woensdagmiddag, vrijdag middag, zaterdagmiddag Tot ziens, Marjo, Sjan, Nelly Stationsweg 86

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11