Kulut I is voorbeeldige woonwijk Dit jaar beslissing over de Deurnese Peel VASTELAOVEND Bouw wijkcentrum Brukske AGENDA Reconstructie van de Stationsweg Clandestiene „ontzanding" Gebrek aan tennisaccommodatie Nieuws uit Overloou CARNAVALS AGENDA CIRCUS MOK JOEKSKAPELLEN FESTIVAL A.s. zaterdagmiddag om 14.11 uur zal de eerste steen gelegd yorden voor het nieuwe wijkcentrum Bruks ke. Prins Jan III van de Piëlhazen met zijn gevolg heeft zich spontaan bereid verklaard om deze handeling te verrichten, in tegenwoordigheid van vertegenwoordigers van de ge meente en de wijkraad. Op die dag zal tevens in deze wijk de aktie „Draag uw steentje bij" van start gaan. Duizenden miniatuur- steentjes zullen dan aan de wijkbe woners te koop worden aangeboden, waaronder steentjes welke recht ge ven op een aantal waardebonnen. Deze maniatuur steentjes kunnen muur van het nieuwe wijkgebouw. zelfs bijgemetseld worden in de Deze aktie is bedoeld om de van ge meentewege vastgestelde eigen bij drage van de wijk bijeen te krijgen. Na jarenlange voorbereidingen en financiële problemen komt met deze eerste steenlegging uitzicht op beëin diging van de moeilijkheden waarin het verenigingsleven in het Brukske sinds jaar en dag worstelt. Behalve ruimten voor de wijkraad, de kinder crèche en de jeugdsoos, komt in het nieuwe gebouw de dependance van het Groene Kruis. Verwacht mag worden dat de bouw tegen het einde van dit jaar ge reed zal zijn. Naar het zich laat aanzien zullen in het voorjaar de Noordsingel en de Oostsingel op elkaar worden aan gesloten, waarmee dan het singel circuit voltooid zal zijn. Om een veiliger verkeerssituatie te krijgen op de kruising van de doorgetrokken Oostsingel en de Sta tionsweg, zal een gedeelte van de Stationsweg moeten worden gere construeerd. Deze kruising zal ook met verkeerslichten worden bevei ligd, zodat de situatie op dit kruis punt vergelijkbaar zal zijn met de kruising LeunsewegZuidSingel. In een later stadium gedacht wordt aan 1982-1983 zal de Sta tionsweg tussen de Oostsingel en de aansluiting op het bestemmingsplan Landweert (de toegangsweg tegen over St. Servatius) gereconstrueerd worden. Deze reconstructie is noodzakelijk om aan beide zijden van de weg fietspaden te kunnen realiseren. Uit de gehouden verkeerstellingen is een intensief fietsverkeer op de Stationsweg gebleken. Dit fietsver keer zal evenals het autoverkeer na het realiseren van het bestemmings plan Landweert zeker toenemen. De totale reconstructie is naar de mening van b. en w. eerst dan nood zakelijk als een groot gedeelte van het bestemmingsplan Landweert is bewoond. t Het gemeentebestuur zal ten be hoeve van deze reconstructie subsi die aanvragen in het kader van ste delijke Verkeers- en Vervoersvoor zieningen. Over de plannen zal binnenkort met de aanwonenden van de Sta tionsweg overleg worden gepleegd. Door de gemeente is gekonstateerd, dat in de nabijheid van de Hoender straat (achter dr. Termote) door on bevoegden geel zand is afgevoerd. Vermoed wordt, dat hier van tijd tot tijd particulieren geel zand weg ha len voor zandbakvulling. Hoe het ook zij, in ieder geval is sprake van aantasting van de na tuur. waaraan het college van b. en w. paal en perk zal stellen. Het gat, ter grootte van plm. 15 m2 wordt met grond aangevuld, waarna enige beplanting zal worden aangebracht. Mocht dit onvoldoende blijken, dan wordt overwogen een afrastering aan te brengen. Onlangs is in Venray een tweede tennisvereniging opgericht onder de naam „Rohde". Het college van b. en w is daardoor geconfronteerd met de behoefte aan nog meer tennisaccom modatie in Venray. Zoals bekend is de gemeente eige naresse van de aCht banen in het re creatiegebied Vlakwater. Een van deze banen is bestemd voor de vrije verhuur. De andere zeven banen werden in het verleden verhuurd aan de Tennisclub Venray. Nu de nieuwe tennisvereniging Rodhe ook een beroep heeft gedaan op het gebruik van tennisbanen, heeft de gemeente gezocht naar een eerlijk mogelijke verdeelsleutel. Naar rato van het aantal leden van beide verenigingen is men gekomen tot de verdeling: zes banen voor TCV en 1 baan voor Rohde. Geslaagd Aan de H.T.S. te Tilburg slaagde voor economische bedrijfskundige, Ad Verbeek, Pr. Hendrikstraat 23. Commissie Voorbeeldplannen Limburg: ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen Dr. Th. van Thiel Patersstraat 30 telefoon 81887 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Corver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz DJ. Vercauteren Merseloseweg 33, tel. 82200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Br. W. van den Eynden telefoon 04780 - 81269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. ZUIGELINGENBUREAU BRUKSKE (vervolg van voorpagina) „Mag ik dan alsjeblieft wat ver vangende grond vragen. Per slot van rekening vertegenwoordig ik 750 boe ren en tuinders, die aan 1250 mensen werk bieden. Mogen de belangen van deze mensen dan ook meetellen? Per slot 'van rekening willen wij niet de gehele Peel; wij willen alleen een stukje brood". Weinig begrip zegt de heer Zegers te kunnen opbrengen voor mensen, die uit milieu-overwegingen alles bij het oude willen laten en dus de boe ren geen stukje land gunnen. „Men staat op zijn achterste benen als wij een Stuk woeste Peeigrond willen ontginnen, maar toen onze cultuur grond werd opgeofferd aan de wo ningbouw tekende niemand protest aan. Natuurlijk, woningbouw is nood zakelijk, maar onder erkenning van die noodzaak is het logisch, dat er voor de boeren compensatiegrond komt. Bijvoorbeeld in de Peel en dat hoeft zeker geen verarming van de cu'ltuur-hdstorische waarde te bete kenen. Integendeel. Bij een goede aanpak kan ontginning het overige, wél van landschappelijke waarde zijnde Peelgebide alleen maar ver sterken. Door de vestiging van een boomkwekerij bijvoorbeeld, 'n rund veebedrijf, bovengrondse tuinbouw, sierteelt, een schapenhouderij". Overigens heeft de heer Zegers het volste vertrouwen in het gezonde verstand van de Deurnese gemeente raad. Maar het blijft altijd nog mo gelijk dat indien de raad „ja" zegt, de minister „neen" zal zeggen. En dan vraagt men zich toch af, waar ail die veel geroemde inspraakproce dures ,nog voor nodig zijn Intussen hebben b. en w. van Deume als hun standpunt be paald, dat mogelijk slechts 67 hec taren Peeigrond voornamelijk aan de rand van Peelrestanten onder strikte beperkingen voor de land bouw ter beschikking kunnen komen. De overige 913 hectaren veengebied en woeste gronden blijven eigendom van de gemeente met de bestemming natuurgeied, waar beperkte rekrea- tie wordt toegestaan. gen te realiseren, voorzien van voor-, achtertuin en garage. Woningen ook, aangepast aan de bestaande woning behoeften. Door vorm, maat en groenvoorzie ning in hoofdzaak aangebracht door de bewoners is een duide lijke relatie te ontdekken tussen de woning en de omgeving. Bovendien spreekt de relatie tussen de omlig gende gebieden de commissie aan. Uit oogpunt van ruimtelijke bele ving doet de wijk. gelet op de omrin gende bebouwing weldadig aan. Bo vendien zijn op architectonisch ge bied. met name dakconstructies da ken. garages, alsmede topgevel wo ningen, speelse elementen ingebracht waarvoor de commissie waardering kan opbrengen. De woningen zijn in opdracht van Centraal Beheer Vastgoed B.V. Apel doorn gebouwd door Verhoeven Ven- ALWIEVERBAL Het Aldewieverbal wordt gehou den op zaterdag 26 januari in de Kuituurbunker .(gemeenschapshuis), aanvang 20.00 uur. Om ca. 21.11 uur zal de oude prins aftreden en om 22.11 uur komt de nieuwe prins uit. Net als voorgaande jaren zijn de toegangskaarten voor deze avond te verkrijgen vanaf 18 januari bij de bakkers, de kruideniers, bij 46 en VéGé, de slager en bij alle kasteleins. De prijs per kaart is 5, BEJAARDENBAL Het bejaardenbal wordt gehouden op woensdag 6 februari bij Arie Beu- kema. BONTE AVONDEN De Bonte Avonden worden gehou den op zaterdag 9 en zondag 10 fe bruari. De kaarten hiervoor zijn uit sluitend in voorverkoop verkrijgbaar en wel in de Kuituurbunker (ge meenschapshuis) op zondag 3 febru ari om 11.30 uur precies. De prijs per kaart is 7.50 per persoon. Er kun nen slechts vier kaarten per persoon verkocht worden. TOERKLUB OVERLOON Op zaterdag 19 januari j.l. was het dan zover. De T.K.O. opende het nieuwe seizoen met een daverende feestavond. Tijdens deze avond werd de club kampioen bekend gemaakt. Het was dit jaar Bert Nillesen die de grote wisseltrofee in ontvangst mocht ne men. De voorzitter onderstreepte nog eens uitvoerig de sportiviteit van de kersverse kampioen en hoopte dat hij steeds een voorbeeld mag zijn voor de andere leden. Als tweede werd Jos van Osch ge klasseerd met daarop als derde Karei Janssen. A.s. vrijdag 1 februari ledenverga dering, aanvang 8 uur in restaurant de Riet, A. Beukema. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 DE HARTLIJN De Hartlijn (van de Nederlandse Hartpatiëntenvereniging) hulpver lening aan hartpatiënten is op de vol gende nummers te bereiken: Maandag: tel. 077-12988; dinsdag tel. 04740-2865; woensdag tel. 04780- 81030; donderdag tel. 04402-2163; vrijdag: tel. 04950-33428. De telefoonnummers zijn van maan dag t.m. vrijdag alleen bereikbaar tussen 15.00 en 18.00 uur. Zaterdag en zondag alleen voor noodgevallen 04750-23290. van 25 jan. tot Vrjjdag 25 januari: ZaalvoetbalcompetStie: 19.30 Ford Oldtimer—Aide Hoed 20.30 Wetteling 1de Grot le kl. 21.30 FCPR—Rabobank 2e kl. 22.3 OJudover.Vlakwater 2e ld. Zaterdag 26 januari: 8.00-12.30 zaalhockey comp.: 10.15 M.A. Blerick AlVenray Al 11.00 M.A. Blerick Al—Venlo A2 11.45 M.A. Venray Al—Venlo A2 V.C. Rooy ccompetitie: 13.00 H. jun.— VCSD Dames 4Kessel 2 14.30 Dames 2Voluntas Dames 3Kessel 3 Heren 3Tornado 2 16.00 Heren 2Revoc 16.30 Dames 1—v. Houten/VCT Jumpers basketbal comp. 18.30 Heren 2Venlo Sport 2 Zaalvoetbal vr.: 20.30-22.30 SV Leunen Zondag 27 januari: 07.30-09.30 Castenray zaalv. vr. 09.30-12.00 Badminton 12.00-15.00 Zaalhockey comp. 12.00 Venray 2—Venray 3 12.45 Concordia 3Blerick 4 13.30 Blerick 4—Venray 3 14.15 Venray 2Concordia 3 Manual handbal: Wie de carnavalsagenda in dit blad wekelijks bijhoudt, zal tot de ont dekking zijn gekomen, dat ondanks het verstrijken van de dagen, de lijst niet veel korter wordt. Telkens weer zijn er aanvullingen op de program ma's die ons nog scheiden van zon dag 17 februari als de drie dolle da gen een aanvang nemen. In bijna alle dorpen is inmiddels de nieuwe prins en dikwijls ook de nieuwe jeugdprins gekozen: zijn de boerenbruidsparen bekend gemaakt en de verlovings- of ondertrouw feesten gehouden of in voorbereiding. Zo is ook vorjge ;wpëk, het verlo vingsfeest geviefü vérTHet boeren bruidspaar van ac Piëlhazen, welk gebeuren georganiseerd wordt door de personeelsvereniging O. en O. van de gemeentelijke binnendienst. Als boerenbruidspaar werd voorgesteld Wilma Gommans-Zanders en Lel Verhaegh, die onder de veelzeggende namen van Wilma van Sjeng van Kogels Handrie, en Lei van Land- Vrijdag 25 januari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray Zaterdag 26 januari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray Jeugdvorstenbal te Castenray Prinsenbal Zagewetters Merselo en ondertrouw boerenbruids paar. Prinsenbal Knöllekes Leunen Zondag 27 januari: Joekskapellenfestival in de schouwburg van 11 tot 17 uur. Jeugdprinsenbal te Leunen Boerebrulluft te Ysselsteyn Woensdag 30 januari: o Uitvoering Circus Mök te Ven ray (voor bejaarden) Carnavalszitting te Castenray Donderdag 31 januari: o Camavalszitting te Castenray VrUdag 1 februari: Uitvoering Circus Mök te Ven- ray Zaterdag 2 februari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray Jeugdprinsenbal te Castenray o Boerenverlovingsbal en Vors tenhal van de Knöllekes, Leu nen. Vrijdag 8 februari: o Aldewieverbal te Castenray Zaterdag 9 februari: o Vorstenhal in Prinsenhof. Zondag 10 februari: o Zondagochtendconcert van Hof- koor en Hofkapel en uitreiking APK-plak aan L. A. Nelissen. Zaterdag 16 februari: o Gezamenlijke installatie Carna valsprinsen Uitreiking Bronzen Piëlhaas aan H. Philipsen. Zondag 17 februari: Vastelaovend. wertse Sjef van Meterikse Piet, op carnavalsdinsdag in de onecht ver bonden worden. De voorbereidingen voor de grote carnavalsoptocht zijn al op veel plaatsen in een vergevorderd sta dium. Voor degenen die wel willen meedoen, maar problemen hebben met een goed idee of de verwezenlij king daarvan, houdt de optochtcom missie wekelijks „spreekyur" (zie ad vertentie). Voor de komende week is er weer een druk programma. Uitschieters daarbij zijn ongetwijfeld de voorstel lingen van Circus Mök en het Joeks kapellenfestival. Maar ook op de kerkdorpen is van alles te doen: Jeugdvorstenbal in Castenray; Prin senbal in Merselo; Prinsenbal in Leunen; Boerenbruiloft in Yssel steyn; Camavalszitting in Castenray enz. enz. De belangstellende kan op het agendalijstje zeker iets naar zijn gading vinden. Vrijdagavond gaat dan voor het eerst in dit seizoen het doek open voor Circus Mök 1980. Met een re cord aantal voorstellingen van vijf waarvan een avond voor de bejaar den (aanvang 19.11 uur) probeert vastelaovesvereniging De Piëlhaas tegemoet te komen aan de grote be langstelling welke voor dit Circus bestaat. Vijf jaar geleden bracht men nog slechts één uitvoering. Maar de ge stage groei van artiesten uit eigen plaats, deed ook de publieke belang stelling groeien. Nu waren veertien dagen geleden alle voorstellingen al uitverkocht. Natuurlijk is het moge lijk dat op de dagen van uitvoering enkele kaartjes terugkomen, omdat de een of ander door omstandighe den verhinderd is. Maar wil men die kaartjes bemachtigen, dan zal men zich de moeite moeten getroosten aan de kassa van de schouwburg te informeren. 1 Vijf uitvoeringen; dat betekent dat zo'n 2700 mensen de kolder van Cir cus Mök over zich heen laten gaan. Maar het betekent ook gezien het vroegtijdig uitverkocht zijn dat er nog vele belangstellenden teleurge steld werden. Men overweegt dan ook al om het volgend jaar een voorstel ling meer te geven Om dit ongetwijfeld grote succes waar te kunnen maken, heeft de commissie Circus Mök streng ge selecteerd in het aanbod van arties ten en ook de teksten op doublures gecontroleerd. Men mag dan ook ge rust verwachten een programma te zien en te hpren van de bovenste plank. Uit de rij van artiesten noemen we: Het Free Wheelin' kabaret, dat evenals vorig jaar met „hemd te wiet en boks te kort" zich kritisch opstelt tegenover het Venrayse gebeuren; Jacq Penris, als de spitsvondige buutreedner, is al enkele jaren een trouwe gast in Circus Mök; De Pierotten deden het vorig jaar iedereen versteld staan met hun fantastische negershow. Ook dit jaar zullen ze dat succes wil len evenaren; De Heilige van de Groëte Kerk steeds weer een verrassing op hun pilaren komen nu reeds voor het 5e jaar in Circus Mök. Dat lustrum willen ze natuurlijk niet zonder meer voorbij laten gaan; Een nog onduidelijk gebeuren is het Tutu-nummer. Wat en wie daar achter schuil gaat zullen we beslist in het circus ervaren; Nieuw in het programma is aller eerst de groep J. v. d. Windt met Rooyse Möpkes. En dan nog een zekere Bets Kwats, die naar de benaming ons laat vermoeden, wel in de buut zal komen te staan. Verder is er een muzikaal trio on der de titel „Trennesetters" welke hoge ogen gooit in de gunst van het hoog geëerd publiek. Zoals gebruikelijk is Vorst Geert de conferencier die het gehele pro gramma als spreekstalmeester aan een smeedt, terwijl de clown Musty zijn verrassende acts weer voor het doek brengt. Aan de reeks van evenementen, voorafgaande aan de camaval, is weer iets nieuwe toegevoegd: een joekskapellenfestival. Voor het eerst zal dit muzikaal ge beuren a.s. zondag plaatsvinden in de foyer van de Schouwburg. Daar kan men dan vanaf 11.30 uur tot 5 uur terecht voor een vrijwel non stop-programma onder auspiciën van de Kon. Harmonie Euterpe. Euterpe zelf, zal op veelvuldig verzoek dan ook weer een herhaling geven van haar muzikaal program ma, zoals dat onlangs bij de Prinse- proklamatie ten gehore werd ge bracht. De bezoekers van toen, heb ben er Euterpe op een geheel nieuwe wijze van musiceren leren kennen. Tot nog toe hebben acht joeks- kapellen ingeschreven voor dit car- navalistisch programma, waaronder één familie-kapel. Men verwacht nog enkele inschrijvers, die in eerste instantie niet de moed hadden om deel te nemen; bang als ze waren dat hun muzikaal kunnen te laag zou worden gejureerd. Maar er is hele maal geen sprake van enige beoor deling. Het gaat er alleen maar om, een gezéllig carnavalsfeest op touw te zetten. En of men als joekskapel wel of geen ervaring heeft met een publiek-optreden, doet niets aan de De Provinciale Commissie Voor beeldplannen Limburg, die geretali- seerde bouwplannen in de premie- en wontngwetsector in de provincie Limburg selecteert, heeft het plan- deel Kulut I van het bestemmings plan Velt/urn II als een voorbeeld plan aangewezen. De selectie van de commissie heeft zich toegespitst op het kwaliteits niveau van deze 67 woningen in re latie tot hun kosten. Juist met name voor dit type woningen heeft de com missie veel waardering omdat voor weinig geld veel is geboden. Dat dit plan als totaal naar de me ning van de commissie zonder meer als voorbeeldplan kan dienen vindt zijn oorzaak o.m. in het feit, dat in goede samenwerking tussen gemeen te, architect en projectontwikkelaar men er in is geslaagd vooral finan cieel gezien voor de man met de kleine beurs aantrekkelijke wonin- zaak af. Als ge mar joeks hét Het instrumentale deel wordt af gewisseld met het zingen van de Venrayse carnavalsliedjes en het houden van een tombola, waar leuke prijzen mee te verdienen zijn. En om de inwendige mens te versterken worden er broodjes en kleine hapjes aangeboden. Prins Jan III en de Raad van Elf zullen op dit festival acte de presen ce geven en carnavalsonderscheidin gen zullen worden uitgereikt. Het laat zich aanzien, dat voor dit nieuwe camavalistische gebeuren grote belangstelling bestaat, welke mogelijk nog „de liedjesavond'' van de elfde van de elfde zal overtreffen. Bejaarden-carnaval te Merselo Dinsdag 5 februari carnavalsavond voor alle Merselose bejaarden. Alle mensen vanaf 60 jaar die de Karme- naaivisite gemist hebben, zijn van harte welkom. Odk de bejaarden uit Merselo die elders wonen zijn wel kom. Hebt U geen vervoer, geen nood, bel 04786-330 en er wordt voor ge zorgd. Aanvang half 8 in zaal Arts, Mer selo. ray onder architectuur van Timmler B.V. Apeldoorn. Eveneens op afspraak, tel. 83859 of Bij het lezen van de lovende woor den van de commissie over dit voor beeldige plan zou men trots kunnen worden omdat dergelijke woningen in Venray staan. Interessant zou het zijn om ook de mening hierover van de Venrayers zélf te horen. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. De woningen hebben in de volks mond al de naam „wybertjes" ge kregen en zijn door het Hof koor mét de daken van de garages tijdens Cir cus Mök in afgelopen jaren badine rend bezongen. Bij de officiële opening van de eerste opgeleverde woning werd op gemerkt: „Als je je schuurtje veegt, is je tuin meteen ook schoon". En la ten we het dan maar niet hebben over de verkeersafwikkeling in deze wijk UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u 15.00 Heren pup.Blerick 1 15.45 Heren jun.Loreal 2 16.40 Dames 2Heidia 2 18.00 SW jeugd zaalvoetbal vr. 19.00 Janssen-Pubben zaalv. vr. 20.00 Ter Peel zaalvoetbal vr. 21.23.00 FC 't Plein zaalv. vr. Maandag 28 januari: 17.30-18.30 Manual tr. 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaalvoetbal competitie: 21.30 Ziekenhuis—SVCB 2e kl. 22.30 Gem. VenrayFC Hento 2e kl Dinsdag 29 januari: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.60 Badminton 23.00-24.00 Janssen-Pubben zaalv. Woensdag 30 januari: 19.30-22.00 Badminton 22.00 Wetteling 1—Wittenh. zaalv. 23.00 Wetteling 2Janssen Pubben Donderdag 31 januari: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 de Zwaan zaalv. vr. Vrtfdag 1 februari: Zaal voetbalcompetitie: 19.30 Bamev. Eieph.Wetteling 5 20.30 SBSAAmak le kl. 21.30 VermeulenAugustinus le kl 22.30 StappersSVCB 2 3e kl. en met 1 febr.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3