OPRUIMING 160 POLITIERECHTER 950,- 1095,- Hoja Meubel- en Tapijtzelfbediening Aantal werklozen opnieuw gestegen Openbare voor zieningen in Smakt Verplaatsing ruiterterrein „De Welhsruiters" Ysselsteyn Bevolkingsonderzoek op tuberculose in de gemeente Vierlingsbeek Tentoonstelling „Beschreven verleden" De Zwaan AuC^Te Bij ons vindt u nog werkelijk die lage prijzen bijvoorbeeld: 1-2-3 zits bankstel ggg Boerensalontafels jgg Slaapkamer Eiken salonkasten Kamerbreed tapijt 39.50 De cijfers van het Arbeidsbureau over de maand december tonen op nieuw een stijging van het aantal werkzoekende mannen. Van 553 in november kwamen we per 1 januari op een totaal van 618 werklozen. Ondanks deze stijging van 65 werkzoekenden, mogen we als enigst lichtpuntje zien, dat een jaar eerder op 1 januari 1979 het aantal werk lozen 760 bedroeg. Niet exact werd opgegeven het aantal weridozen beneden de 19 jaar. Maar nemen we het provinciale per centage ook voor Venray als juist, dan bedraagt deze groep jongere werklozen toch nog altijd een kleine 50 werkzoekenden. Tegenover die 618 werklozen, staat nog steeds een aanbod van 423 baan tjes in alle mogelijke bedrijfstakken. Ons inziens blijft omscholing of bij scholing dan ook een eerste vereis te om tot een redelijke verhouding tussen vraag en aanbod te komen. Het aantal vrouwelijke werklozen daalde met 6 tot 525. Dat is echter 35 meer dan een jaar geleden, en dat iT- lustreert overduidelijk dat hier van een constante stijging sprake is. Ook de 42 openstaande aanvragen voor vrouwelijk personeel kunnen hier geen soulaas brengen. Gevonden voorwerpen van 14 t.m. 20 januari 1980 Zwart witte poes; zwart harig dwergpoedeltje; 1 verm. jachthond, Duitse staande, jonge reu; zwarte poedel; kinderbril; bruin wit gebrei de kindersjaal; een paar jongens- kunstschaatsen met zwarte schoen; portemonnaie inhoud 65,geld 2 b.b. van 10,—; Geld 1 b-b. van 100,en 3 b.b. van 25,kwarts horloge (nikkel)dames horloge merk Bure achterzijde gegraveerd. De dorpsraad van Smakt-Holthees heeft de gemeente om een aantal openbare voorzieningen gevraagd. In de eerste plaats wenst men vervan ging van de bovengrondse elektri sche bedrading aan de St. Jozeflaan door een ondergronds net. Uit een onderzoek is echter geble ken, dat dit bovengrondse net geen enkel risico oplevert. Overigens, zo zeggen b. en w., zal het bovengrond se net in de komende tien jaar ver vangen worden door een onder gronds net. Geklaagd werd over het laten lig gen van maaisel na het maaien van de bermen. Hierop antwoorden b. en .w. dat het onderhoud van bermen in de gehele gemeente Venray op dezelfde wijze plaats vindt. Het opruimen van maaisel is een zeer arbeidsintensief werk in een gemeente met 500 km. wegbermen. Verandering is dus niet te verwachten. Wat betreft een door de dorpsraad gemaakte opmerking over de toe stand van het wegdek van de St. Jo zeflaan menen b. en w. dat deze momenteel in een goede staat ver keert. Het college heeft thans geen oplos sing voorhanden om het sluipver- keer, dat gebruik maakt van de Sint Jozeflaan tegen te gaan. Wel zullen b. en w. de politie verzoeken attent te zijn op h'et overschrijden van de toegestane maximum snelheid ter plaatse. Geslipt De 68-jarige W. v. B. uit Boxmeer geraakte op de Maasheseweg, nabij de spoorwegovergang, door het glad de wegdek, in een slip. De auto kwam tegen een boom tot stilstand en werd totaal vernield. De bestuurder werd gewond opgenomen in het ziekenhuis te Boxmeer. Als gevolg van het feit, dat de eigenaar het aan de Ysselsteynse ponyclub ter beschikking gestelde terrein de grond zelf weer in gebruik gaat nemen, moest de ponyclub naar een ander terrein uitzien. Een tijde lijke oplossing is gevonden op het achterste gedeelte van het sportpark in Ysselsteyn. Pistool gevonden Al leverde een huiszoeking in een flatwoning aan de Zuidsingel niet het gewenste resultaat op; de hardnekkig heid van Venrayse politie had toch het gewenste sukses. In de struiken vóór de flat werd een pistool gevonden wat afkomstig bleek te zijn van de in de flat wonende R. A. Het pistool werd in beslag genomen en wegens het onbe voegd voorhanden hebben van een vuurwapen werd proces verbaal aan gezegd. Tegen lichtmast Door gladheid van het wegdek ge raakte de personen auto bestuurd door de 21 jarige A. S. uit Belfeld op de Langstraat uit de juiste koers. De auto kwam tegen 'n lichtmast tot stilstand. Auo en lichtmast werden beschadigd maar de bestuurder liep geen noe menswaardig letsel op. Diefstal In de Franciscusschool aan de Eikenlaan werd ingebroken door for cering van een achterdeur aan de speelplaats. Alle lokalen werden doorzocht. Kennelijk was de dader op geld uit. Ontvreemd werd een potje met kleingeld, inhoudende on geveer 50, Zoals algemeen bekend, wordt er door de gemeente jaarlijks gelegen heid gegeven om zich te laten door lichten. Voor wat betreft 1980 wordt in de ze gemeente gelegenheid gegeven op de volgende plaatsen en tijden in een daarvoor te plaatsen onderzoek wagen: Vrijdag, 1 februari 1980: 10.30-12.00 u. lagere school Vortum- Mullem; 14.00-15.00 u. lagere school Holthees 16.30-18.30 u. lagere school Maashees Maandag 4 februari: 13.30-16.00 en 17.00-18.30 u. en dins dag 5 februari 1980: Mariaschool, Gen. Wh i stierstra at, O vertoon. Dinsdag 5 februari: 14.00ij-16.00; 17.00-18.30 en woensdag 6 februari 1980: Laurentiusschool, Launentiusstraat, Vierlingsbeek. OPROEPKAART MEEBRENGEN Personen beneden de leeftijd van 40 jaar ontvangen geen oproepkaart. Desgewenst kunnen deze zich toch voor doorlichting aanmelden op een van de onderzoekplaatsen. De bijdrage in de kosten is voor ieder op 2,gesteld. Tegelijk met de betaling gelieve men het beroep op te geven en de naam van de huis arts. Wie niet of moeilijk kan komen op de tijd of de plaats die op de oproep kaart staat vermeld, wordt verzocht zelf een meer geschikte tijd of plaats te bepalen. Opgemerkt wordt dat het van 17.00-18.30 uur de meest drukke tijd is en dat men zo moge lijk, beter een gunstiger tijdstip kan kiezen. Deelname kan achterwege blijven, als men bij een onderzoek, dat gehouden wordt vanwege de werkgever of het consultatiebureau reeds is doorgelicht. Het is niet de bedoeling, dat aanstaande moeders aan het onderzoek deelnemen. Inge val men niet deelneemt aan het on derzoek is het gewenst dat men de oproepkaart in de onderzoekwagen of op het gemeentehuis laat bezor gen met daarop de reden aangege ven. Burgemeester en wethouders van Vierlingsbeek, G. van Heusden, burgemeester J. Wijnhoven, secretaris OPENING A S Dinsdag j.l. werd het nieuwe pand van A S Sport en Camping aan de Grote Markt officieel geopend door wethouder vangOers. Ruim 350 m2 winkeloppervlakte, over drie verdie pingen verdeeld, biedt de kopers een keuze aan artikelen voor sport en camping, zoals men zelden ziet. Kort om weer een aanwinst voor Venrays winkelcentrum, waarvan deze foto slechts een klein beeld kan geven. Veldeke Venray Veldeke Venray houdt haar jaar vergadering heden donderdag 24 ja nuari om 8 uur in hotel Almonda. De agenda vermeldt een overzicht van de penningmeesteresse en de secretaris over 1979 en een uitbrei ding van het bestuur. Voorgesteld wordt dhr. B. Kruyssen, Kempweg 13 te kiezen als 4e bestuurslid. Voorts zal bekend gemaakt worden aan wie de Aid Venrodse Iërepries 1979 zal worden uitgereikt. De uit reiking zelf kunt U waarschijnlijk begin maart tegemoet zien. Om kwart voor 9 wordt de film- doe umentaide „Va lèzend wies liene" vertoond. Deze film, vervaardigd door de Oudheidkamer van Horst, geeft een beeld van de vlasbewer king, zoals die gebeurde in Noord- Limburg in het begin van deze eeuw. De film is ook voor niet leden toe gankelijk. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Jnlianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Déon, M. Een paarse taxi. De schrij ver en zijn vriend maken in Ierland kennis met een geniale oplichter en diens mysterieuze dochter. Högstrand, O. De rechter en de moor denaar. In Stockholm zijn ertkele vrouwen op ongeveer dezelfde ma nier om het leven gebracht en ver schillende personen zouden de moorden gepleegd kunnen hebben, (thril) Kuik, H. Het schot. Tijdens een va kantie naar Oostenrijk wordt een dertienjarig jongetje voortdurend met het oorlogsverleden gecon fronteerd, waardoor een eigen droomwereld gecreëerd wordt. Lannoy, K. Stemmen over de horizon. Een jarenlange familievete komt tot een climax wanneer de kinde ren van beide families vriend- schaps- en zelfs liefdesbanden met elkaar aankopen, (fam.) Lea, J. Jacht naar succes. De levens geschiedenissen van drie call-girls. Oosterbroek-Dutschun, A. Het grote waagstuk. Een Nederlandse dok- terszoon begint met zijn Indische vrouw een boerderij annex pen sion in Ierland. Smith, W. A. Aasgier van de golven. Als gezagvoerder op zijn eigen oceaantanker doet een in soheep- vaartkringen gerespecteerde man een verbeten poging door middel van een olietransport een finan ciële en emotionele depressie te bo ven te komen, (zee) Thorvall, K. Het meest verbodene. Mede onder invloed van een puri teinse jeugd zoekt een vrouw op middelbare leeftijd contact met veel jongere mannen. Wouk, H. Een tijd van oorlog. De af grond. Relaas van de deelname van de Verenigde Staten aan de Twee de Wereldoorlog waarin de per soonlijke wederwaardigheden en oorlogservaringen van een Ameri kaanse marinekapitein centraal staan. Yankowitz, S. Stomme getuige. Aan het geïsoleerde bestaan van een doofstomme vrouw die door valse schaamte van haar ouders niet heeft geleerd te communiceren met andere mensen, komt abrupt een einde wanneer zij bij haar ver moorde vriend wordt aangetroffen. Vanaf maandag 28 januari tot en met vrijdag 22 februari is in de hal van het gemeentehuis de tentoon stelling „Beschreven Verleden" te bezichtigen. Deze expositie over het archiefwe zen is tot stand gekomen in samen werking met een aantal Limburgse archieven, waardoor veel interessant archiefmateriaal te bezichtigen zal zijn. Uiteraard staat het Venrayse ge meente-archief centraal. Hierüit zijn o.m. afkomstig diverse kaarten, be volkingslij sten, genealogische gege vens, stambomen, affiches, bidprent jes, zegels, charters, notariële akten, kranten, oude paspoorten, kadaster- kaarten etc. Veel interessant materiaal is af komstig uit andere Limburgse ar chieven. Zo is er een beulszwaard te zien, waarmee misdadigers in vroe ger jaren een kopje kleiner werden gemaakt. Met de in het zwaard aan gebrachte inscriptie rechtvaardigde de beul zich voor God en de mensen. Het zwaard is afkomstig van het Bo- nefantenmuseum in Maastricht. Van de Schepenbank van Nuth is een gerechtsroede uit de 18e eeuw afkomstig. De tentoonstelling is voor iedereen toegankelijk op werkdagen van 9 tot 13 en van 14 tot 17 uur. Op zaterdag is de expositie open van 14 - 17 uur met uitzondering van zaterdag voor carnaval 16 februari. Materiële schade Op de kruising LeunsewegZuid singel verleende J. D. uit Venray, bij het afslaan naar links, met zijn auto geen voorrang aan een rechtdoor- rijdende bromfietser. Het gevolg was een botsing met materiële schade. Auto schade Een op de parkeerplaats aan de Julianasingel geparkeerde auto van W. T. uit Bergen, werd beschadigd aangetroffen. Kennelijk had een an dere auto, waarvan de bestuurder geen visitekaartje achterliet, een aanrijding veroorzaakt. DE juffrouw die getuigen moest, zag er uit als een lucifer, en zelfs als zij in het modernste en gewaagdste toploze badbak was verschenen zou de fantasie rijkste mens niet durven beweren dat zij ook maar iets had van wat de Ameri kanen zo treffend sex appeal noemen. Per slot van rekening kon ze daar zelf niets aan doen. En aangezien haar permanente chagrijnigheid vermoedelijk een gevolg was van het minderwaardigheidscomplex, dat op zijn beurt wellicht was veroorzaakt door haar volkomen gebrek aan charme, kan men haar eigenlijk ook een zekere mate var» stroefheid in haar doen en laten niet verwijten. Zo dachten de buurweduwen er evenwel niet over. Zij hadden maling aan toploze mode en Freud en vulden hun dagen met voortdurend gescheld op de getuige, die houterig voor de groene tafel stond te zweren als een levend geworden lucifer in afgebrande status. De buurweduwen schudden hun hoofden met onschuldige gebaren. Zij trachtten de rechter wijs te maken dat zij blanke zwanen waren, maar volgens de getuige waren zij niet anders dan grauwe gieren, die aasden op haar eer en goede naam. 'Al vier keer hebben zij mijn eer stuk gemaakt,' getuigde zij klagerig, 'maar de vijfde keer zeg ik: daar haal ik de politie bij in.' Welnu, de politie was er bij in gehaald. En die had ook de tweede getuige opgeduikeld, een smalle jongeman, die na het afleggen van de eed met twee vingers omhoog bleef staan, alsof hij op de bewaarschool zat. 'Doe dat handje maar weg,' zei de officier. Deze getuige hing een omstandig verhaal op over de ketting, die net van zijn fiets liep toen de scheldpartij op een hoogtepunt was. Hij wilde zelfs met alle geweld onder ede verklaren waar hij de fiets had gekocht, en hoeveel last hij nu al van die ketting had gehad. Maar de politierechter beteugelde de hollende woordenstroom, De jongeman had te verklaren wat hij had gehoord en verder niets. Nu, dat bleek genoeg te zijn. Niet alleen hadden de buurweduwen op grove wijze elk gevoel voor hygiëne van de kant van de eerste getuige in twijfel getrokken, maar bovendien hadden ze gezegd: 'de vlooien dansen om je heen.' Onwillekeurig keek iedereen in de rechtszaal naar de omgeving van het beledigde zwavelhoutje, maar wij kunnen met de hand op het hart verklaren dat er niets rondsprong, hoewel even later iedereen zich heimelijk begon te krabben. Maar dat zal wel suggestie zijn geweest. De belediging was bewezen. Maar er was nog een moeilijkheid. De splinterige jufftrouw zei, dat beide vrouwen hadden gescholden. De jongeman verklaarde dat hij de mond van de ene verdachte heen en weer had zien gaan op de cadans van de beledigende woorden. Van de andere dame had hij dat niet opgemerkt. Zodat die moest worden vrijgegsproken, wegens gebrek aan bewijs. Want één getuige is niet voldoende in ons Nederlands recht. De andere juffrouw kreeg een boete. 'Wij zijn weduwen meneer de rechter, wij hebben het ook niet gemakkelijk' zeiden ze nog. De rechter wilde dat wel aannemen, maar het kan nooit een rechtsgeldige reden zijn om, wat de getuige noemde 'dag en nacht te liggen schelden'. De vrouwen gingen de zaal uit vol grommende ontevredenheid. Maar de lucifersachtige getuige hipte er als een opvlammend fosforstokje achter aan. 'U hebt mij de kroon weer op 't hoofd gezet, edelachtbare' zei ze dankbaar. Ze straalde zichtbaar licht uit. Hotel-Bodega Sa»; m GROTE MARKT 2a-4 VENRAY Restaurant TEL 04780-86969 %iJeehend enu Zaterdag 26 en zondag 27 januari COCKTAL ALEXANDRA Cocktail met vruchten en stukjes gerookte ham CONSOMMÉ DE CERFEUIL Heldere kervelsoep STEAK AU CYGNE Kalfssteak au Cygne met aardappeltjes en groenten COUPE NÉGRESCO Roomijs met advocaat en warme chocoladesaus 32,50 per persoon 25,50 zonder voorgerecht Reservering gewenst. Zondag geopend vanaf 16.00 uur. Bestuurster licht gewond Op de Deurneseweg wilde de 29 ja rige bestuurder van een vrachtauto, A. den O. uit Mill, achteruit een inrit inrijden. Tijdens het achteruitdraaien werd de gehele rijbaan geblokkeerd. Een uit de richting Venray komende personenauto bestuurd door de 42 ja rige mevr. V. uit Venray kon de in draaiende vrachtauto niet geheel ont wijken en botste tegen de flank van de vrachtauto op. Even later kwam uit dezelfde richting de personenauto be stuurd door de 21 jarige P. T. uit Meerlo-Wanssum. Deze bestuurder werd verblind door een tegemoetko mende vrachtauto, die over het rijwiel pad achter de aangereden vrachtauto kwam gereden, waardoor ook de per sonenauto van deze bestuurder tegen de vrachtauto opbotste. Venrayse brandweerlieden moesten nog in aktie komen om de bestuurster van de eer ste personenauto uit haar benarde po sitie te bevrijden. Zij liep gelukkig maar lichte verwondingen op maar moest wel naar het ziekenhuis worden ver voerd. Er was overigens behoorlijke materiële schade. Inbraken Zondagmiddag werden twee identie ke inbraken gepleegd in Ysselsteyn. Bij de familie C. aan de Deurneseweg werd een geldbedrag van 400 gulden gestolen, terwijl bij de familie M. aan de Midden Peelweg een nog niet be kend bedrag de buit van de inbrekers was. Het is niet onmogelijk dat er mensen zijn geweest welke in die buurt iets verdachts hebben gezien en wel ke hun bevindingen ter kennis van de politie kunnen brengen. Tweetal had zestig inbraken en diefstallen op zijn geweten Venrays politie heeft met de aanhou ding van de twee in onze berichtgeving van vorige week vermelde inwoners een goede vangst gedaan. Er kunnen nu 60 gevallen als opgelost worden be schouwd. Uit het politie-onderzoek is komen vast te staan dat het tweetal in een tijdsbestek van één jaar zich had schuldig gemaakt aan inbraken in scholen, clublokalen en kantines, veelal gepaard gaand met ergerlijke vernielingen. In totaal konden 30 in braken tot oplossing worden gebracht. Voorts gaven zij toe vernielingen te hebben aangericht in telefooncellen en in leegstaande panden. In een aantal gevallen werden diefstallen gepleegd uit niet afgesloten personenauto's. Doch ook schrok het tweetal niet terug voor het in brand steken van een stro- mijt en houten schuurtjes. Totaal gaf het tweetal toe in 60 gevallen de da ders te zijn. De aangerichte schade loopt in de vele tienduizenden guldens. Het tweetal werd vorige week nog voorgeleid aan de officier van justitie. Drank in bestuurster Venrays politiemannen hielden de Venrayse mevr. J. aan omdat zij onder invloed van alkohol haar auto bestuurd had en na het veroorzaken van een aanrijding was doorgereden zonder haar identiteit bekend te maken. Zij was met haar auto tegen de zijgevel van een Venrays café gebotst. Nadat haar was medegedeeld dat proces verbaal zal worden opgemaakt werd zij huiswaarts gezonden. In 15 dagen tweemaal ongeluk op «dezelfde weg De Oude Oostrumseweg moet voor de 81 jarige autobestuurder J. D. uit Venray wel een erge slechte weg zijn. Zaterdag geraakte hij de macht over zijn stuur kwijt en botste door onver klaarbare oorzaak tegen een links van de weg staande lichtmast. 15 Dagen eerder geraakte hij eveneens in een slip op de kruising Julianasingel-Oude Oostrumseweg en voordat hij de door hem bestuurde auto onder kontrole had was deze al tegen een verkeers- zuil gebotst. In beide gevallen liep de bestuurder geen noemenswaardig let sel op. In een slip De personenauto bestuurd door de 30 jarige M. uit Cuyk geraakte op de Maasheseweg in een slip en kwam tus sen de spoorrails tot stilstand. De au to liep zware schade op maar de be stuurder liep geen noemenswaardig let sel op. Materiële schade Op de kruising Julianasingel was onvoldoende afstand en opletten oor zaak dat de personenauto's bestuurd door de 56-jarige L. G. en de 30-jarige W. C. uit Venray tegen elkaar botsten. Toen een der auto's moest afremmen voor de voetgangersoversteekplaats zag de andere bestuurder dat te laat. De ene auto werd aan de voorzijde, de andere aan de achterzijde bescha digd. Op de Wanssumseweg moest de eerste van de drie achter elkaar rij dende auto's afremmen voor een in halende auto, omdat deze moest in voegen voor een tegenligger. Dat af remmen werd te laat door de twee achter hem rijdende bestuurders opge merkt. Nu ontstond er een botsing, maar het bleef bij beschadigde auto's van de bestuurders de 26-jarige J. B. uit Tegelen, de 56-jarige mevr. A. A.- K. uit Venray en de 49 jarige P. K. uit Venray. De inhalende bestuurder, die uiteindelijk de schuld was van dit on geval is doorgereden zonder zijn iden titeit bekend te maken, maar moge lijk heeft hij van het door hem ver oorzaakte ongeval niets gemerkt. Op de kruising Wilhelminastraat- Julianasingel verleende de 72 jarige bestuurder van een personenauto Th.B. uit Overloon geen voorrang en daar door botste hij tegen de personen auto bestuurd door de 36 jarige A. L. uit Linne. Het bleef bij materiële scha de. Loos alarm Venrayse brandweer rukte met grote snelheid uit voor een melding dat er brand was uitgebroken in paviljoen St. Bernard op St. Anna. Het bleek geluk kig maar loos alarm te zijn. Waar schijnlijk hadden technici de alarmin stallatie per ongeluk in werking ge steld. Brandje in kelder-flat Tijdige ontdekking van een begin van brand in de kelderruimte van de middelste flat aan de Zuidsingel heeft kunnen voorkomen dat het door on verklaarbare oorzaak in brand raken van afval in die kelderruimte ernstiger vormen had aangenomen. Bewoners hadden het vuur al onder kontrole voordat de brandweer arriveerde. De schade bleef beperkt tot wat zwartge blakerde ruimten. vanaf kompleet, vanaf vanaf Tienerkamers, Ledikanten, Bedstellen, Dekbedden enz. enz. Tijdens de opruiming div. showmodeten tegen zeer lage prijzen! Kloosterstraat 30 - Deurne in de St. Jozefparochic - Tel. 04930-479Ó t.o. de kerk in de oude kleuterschool TE KOOP Eiken bankstel met bijpassende eethoek rood velours Telefoon 04780-86889 TE KOOP Bruin rib bankstel Salontafel zwart essen Mimiset Scheperstraat 13, Venray Radicale weggeef-opruiming! Bontmantels - Bonthoeden. Krankzinnige koopjes, 25 t.m. 60% korting. Volle ga rantie. Goedkoper kan abso luut niet DE BONTKONING Hooghuisstraat 3 (zijstr. v. d. Rechtestr.) Eindhoven-C. Als extra reclame met de op ruiming bij koop reisgeld binnen geh. Ned. v. 2 pers. terug. Koopavond tot 21 uur geopend. TE KOOP Renault 4 bw). 1974 Haalakker 6, Oirlo, telefoon 04787-787. na 18.00 uur TE KOOP Ford Escort 1977, i.z.g.st. Merseloseweg 21, Venray, alleen zaterdags TE KOOP Antiek Jachtbank, jachtkast, H.D. kast, rolburo, staande kap stok, eethoek. kleine bu- rootjes, opa stoel, keuken kastjes en klein goed Niessenstraat 13, Venray, te lefoon 04780-84143 TE KOOP Bruidsjurk maat 38-40 Telefoon 04780-82994 TE KOOP GEVRAAGD 2e hands tekentafel Telefoon 04788-978 Vitaal betrouwbaar persoon, 65 jaar zoekt werk onversch. wat, goede ref. Brieven onder nr. 41 bureau van dit blad. TE KOOP Ford Consul Coupé 1972 Opel Rekord 1973 BMW R 51/3 1952 Compressor 220 V Minibrommer Italjet Jongens sportfiets Dr. Kortmanweg 56. Venray TE KOOP Bankstel 1-z.g.sL Telefoon 04780-84595 TWAIN! PEETERS dag en nacht bereikbaar ook voor alle ziekenfondsen ook taxibusjes tel. 83656 met eigen taxi-centrale

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11