Prins Jan III heerser van het Piëlhazenrijk AGENDA CARNAVALS AGENDA CARNAVAL 1980 IN VENRAY EEN 'GEMEENTELIJKE' ZAAK NIEUWE INDUSTRIE INGEZONDEN „Hou ze in de smiezen, dan hoef de niet te knieze" riep zaterdagavond tegen twaalf uur Prins Jan de derde, toen hij zich ontpopte als de nieuwe carnavalsprins van Venray. Jan de Bruijn (zoon van het raads lid Jacob de Bruijn en ambtenaar ten gemeentehuize) had als zijn ad judanten gekozen Karei Leenders en Theo Linssen. Dat was de ontknoping van het raadsel, dat vele Piëlhazen en Piël- hazinnekes wekenlang heeft bezig gehouden. Prins Jan de derde is de opvolger van Prins Wim de tweede, die nu verder als de zingende prins de historie van „De Piëlhaas" zal in gaan. Rondom de Prinsenproklamatie was niet zo zeer een carnavalesk als wel een hoogstaand muzikaal pro gramma gebouwd. De junioren-Pierotten openden de avond met een hartverwarmend op treden en later was het Lieset Gies- sen van de Pierottengarde, die een uitstekende show ten beste gaf. Venrays Mannenkoor luidde op zijn eigen wijze het tijdperk van Wim Smits, met zijn adjudanten Hans Gommans en Michel Claessens uit en had voor deze gelegenheid een af scheidslied gemaakt, waarin alle liedjes van Wim Smits waren ver werkt. HOEDJE AF Prins Wim II wordt weer gewoon burger De Koninklijke Harmonie „Euter pe" liet zich deze avond van een zeer onbekende kant zien. Gewend als we zijn aan nogal zware programma's van „Euterpe" was het plezierig Ie konstateren, dat ook het'carnavales ke thans zijn intrede heeft gedaan; niet alleen door het laten optreden van de „Zengblazers" als parodie op de „Blaoszengers" van het Mannen koor, maar zeker door het laten zien wat gebeurt, als de muzikanten in staking gaan. Frans Janssen, de ju nior, die de „eer" van „Euterpe" redde kreeg een welverdiend, lang durig applaus plus een onderschei ding van Vorst Geert. Het Jachthoomkorps met majo- retten en de Fidelen Rosen thaler uit Merselo verzorgden weliswaar een uitstekend optreden, maar we kon den niet aan de indruk ontkomen, dat zij iets te lang op het podium ble ven. Tussendoor werd John Slevin ge huldigd door de Samenwerkende Limburgse Carnavalsverenigingen, als buitenlander, die elf jaar lid is van de Raad van Elf. Al met al een avond waarop ieder een, die in Venray zingen of musi ceren kon zijn beste beentje voor zette orri afscheid te nemen van de sympathieke Prins Wim II en Prins Jan III de eerste stap in het carna valsrijk te vergemakkelijken. HOEDJE OP, Prins Jan III van de Piëlhazen Vrijdag 18 januari: Vcrlovingsbal boerebrulluft te Venray Zaterdag 19 januari: Pronkzitting Jeugdcarnaval te Venray Prinsereceptie te Castenray Ald-Prinsenbal te Leunen. Vrijdag 25 januari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray Zaterdag 26 januari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray Jeugd vorstenhal te Castenray Prinsenbal Zagewetters Merselo Zondag 27 Januari: Boerebrulluft te Ysselsteyn Woensdag 30 januari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray (voor bejaarden) Carnavnlszitting te Castenray Donderdag 31 Januari: Carnavalszitting te Castenray Vrydag 1 februari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray Zaterdag 2 februari: Uitvoering Circus Mök te Ven ray Jeugdprinsenbal te Castenray Vrijdag 8 februari: Aldewieverbal te Castenray Zondag 10 februari: Zondagochtendconcert van Hof- koor en Hofkapel en uitreiking APK-plak aan L. A. Nelissen. Zaterdag 16 februari: Gezamenlijke installatie Carna valsprinsen Uitreiking Bronzen Piëlhaas aan H. Philipsen. Zondag 17 februari: Vastelaovend. „Schanseknuppels" Castenray Afgelopen zaterdag werd in een bomvol gemeenschapshuis de nieu we prins bekend gemaakt. Dit jaar zal als Prins Mart 5 (Mart Kcysers) de schanseknuppels door de dolle dagen leiden. Sinds jaren, komt de prins nu van de Horsterweg waarmee Castenray. maar zeker de buren, erg blij zijn. Diegene die niet op het prinsenbal Prins Mart kon den feliciteren, krijgén ruimschoots de gelegenheid a.s. zaterdag 19 jan. op de receptie waar het ongetwijfeld erg druk zal worden. Illegaal verblijf Een 23-jarige Chinese vrouw en een Turk werden in Venray aange houden; het tweetal bleek niet over de vereiste papieren te beschikken. De Chinese werd reeds op 10 janudri uitgewezen, terwijl op 14 januari de Turk hetzelfde lot onderging. Rijden onder invloed De 24-jarige V. uit Venray en zijn 40-jarige plaatsgenoot R. werden door de politie aangehouden, waarbij gekonstateerd werd dat beiden on der invloed van alcohol hun auto trachtten te besturen. Pijpje blazen, het ondergaan van de bloedproef en de aanzegging van een rijverbod en dat procesverbaal terzake rijden onder invloed zal worden opge maakt, werd het tweetl huiswaarts gezonden. Harmonie Euterpe organiseert Joekskappelen- festival Zondag 27 januari presenteert de Koninklijke Harmonie „Euterpe" een carnavalesk programma in de Schouwburg van half twaalf tot rond vijf uur. Het programma wordt be paald door twee hoofdmoten en dat zijn een festival voor Joekskapellen en de uitreiking van de verenigings onderscheidingen van de Piëlhaas. Om half twaalf zal Euterpe deze „joeksmiddag" openen met concert in carnavalssfeer, zoals ook afgelo pen zaterdag bij de Prinsenprokla- matie gebracht werd en met groot sukses. Na de Harmonie is „de noot" aan de Hofkapel en dit zal dan de inlei ding zijn tot het verdere programma van deze middag, dal geboden zal worden door de Venrayse Joeks kapellen. Dit zijn dan „Dikke Mik", „Efkes Waachle", „Moj zat", „de Plaarzèk". „Rats dr nève", „Blaos 'in op" en „Vier mud (Kooien)". Ook de carnavalsvereniging „De Piëlhaas" werkt mee aan het pro gramma en zal tijdens het program ma de verenigingsonderscheidingen uitreiken, terwijl de Raad van Elf met Prins Jan III en Adjudanten het geheel met hun aanwezigheid zullen opluisteren. De organisatoren verwachten dan ook een grote belangstelling als een voorproefje voor het grote gebeuren. Tot dekking van de algemene kosten zal een bescheiden entree gevraagd worden, maar hierdoor zal niemand afgeschrikt behoeven te worden, ge zien het uitgebreide programma dat geboden wordt. Met de keuze van Prins Jan III wordt carnaval 1980 een min of meer gemeentelijke zaak. In zijn normale leven is zijne doldwaze hoogheid ge woon Jan de Bruijn, die werkzaam is op de afdeling civieltechnische werken ten gemeentehuize. Zijn collega's hebben intussen zijn werkruimte als residentie ingericht, terwijl naast de ingang van de be- stuursvleugel een aparte parkeer plaats voor de Prins is gereserveerd. Dat carnaval 1980 dit jaar een-ge meentelijk cachet krijgt wordt mede geaccentueerd door het feit, dat de Boerebrulluft op 19 februari a.s. door de personeelsvereniging „Ontwikke ling en Ontspanning" van de binnen dienstambtenaren wordt georgani seerd. Wie het boerenbruidspaar is, blijft neg een geheim tot vrijdag 18 januari a.s. Dan zal om 20.00 uur in Pinsenhof het verlovingsbal worden gehouden waarbij 'net bruidspaar voor het eerst wordt getoond. Om de aandacht te vestigen op dit grootse camavalsgebeuren van car navalsdinsdag heeft men onder de bogen in de hal van het gemeente huis een boeren-tafereel ingericht. Uitgebeeld is een boeren woon keuken, compleet met beddekoets, schouw en pompsteen. Twee door het Oorlogs- en Ver zetsmuseum te Overloon voor dit doel beschikbaar gestelde poppen „showen" oude Venrayse kledij. De vrouw is getooid met een echte toer, welke, evenals de kleding van haar man, beschikbaar is gesteld door de verzamelaar de heer Harrie Lins- kens. De heer Jan Evers, die in zijn woning aan de Ambrosiusstraat een „Rariteitenkabinet" heeft ingericht, stelde geheel belangeloos veel van zijn verzameling ter beschikking ter verdere aankleding van dit zeer ge slaagde en interessante boerentafe- reel. Kaarten voor het verlovingsbal zijn aan de receptie van het gemeen tehuis tegen betaling van 1,ver krijgbaar. Diefstallen Namens de PLEM Venray werd aangifte gedaan van diefstal van ongeveer 500 kilo koper, zoals kabel en koperen strips, opgeslagen in een container aan de Plataanstraat. Mevr. J. deed aangifte van dief stal van de twee buitenspiegels van haar Opel stationcar, welke gepar keerd stond aan de .Parkweg. Jongeman aangereden Onvoldoende opletten bij het over steken van de Puttenweg te Yssel- steyln is mogelijk oorzaak geweest dat de 17-jarige H. P. uit Horst- America tegen een over de Putten weg rijdende auto opliep. Die auto werd bestuurd door de 19-jarige H. B. uit Venray. Deze heeft nog ge tracht de jongeman te ontwijkön, maar dat gelukte niet meer. Het slachtoffer moest met diverse ver wondingen naar het ziekenhuis wor den vervoerd. WESTLANDS KASSENBOUW- BEDRIJF OPENT TWEEDE FABRRIEK TEN BEHOEVE VAN DE TUINBOUW „BENEDEN DE GROTE RIVIEREN" Het in Wateringen gevestigde en al een kleme twintig jaar bestaande kassenbouwbedrijf Inveka bv heeft in Venray een tweede fabriek ge bouwd en dezer dagen in gebruik ge nomen. Enerzijds geschiedde de vestiging in Venray omdat de benuizing van het produktiebedrijf in Wateringen te krap was geworden. De tweede re den is dat de directie het van belang achtte in het gebied beneden de grote rivieren een vestiging te hebben, van waaruit de uitgebreide relatiekring aldaar kan worden bediend. Al se dert het begin van de jaren zeventig is dit kassenbouwbedrijf aktief in Noord-Limburg en Oost-Brabant. De nieuwe fabriek, die gelegen is aan de Smakterweg, beschikt over een uitgebreid en modem machine park en daarmee over een complete produktielijn voor de kassenbouw en kasverwarming. Daardoor kan de bevoorrading ten behoeve van kas- opbouw ter plaatse volledig vanuit Venray worden gerealiseerd. Behalve de produktie, zal in de nieuwe vestiging ook de verkoop en service ten behoeve van het genoem de gebied worden geconcentreerd. Het produktieprogramma van In veka bv omvat de bouw van kassen, bedrijfsruimten en de aanleg en in stallatie van kasverwarming, hete- luchtverwarmers, CO^-appa raten en gas/oliebramders. Inveka Venray bv biedt bij de start werk aan 25 man, voor een groot deel afkomstig uit Venray en directe omgeving. Verwacht wordt dat dit aantal zich vrij snel zal kunnen uit breiden. Het Westlandse en Lim burgse bedrijf samen bieden werk gelegenheid aan ongeveer 100 man. De dagelijkse leiding van het Ven rayse bedrijf berust bij de heer C. J. van der Made, die al sinds enkele jaren de verkoopbelangen van Inve ka in Zuidelijk Nederland behartigt en nu benoemd is tot directeur van Inveka Venray bv. De officiële opening van dit bedrijf geschiedt heden vrijdag door burge meester Defesche. GROTE RAVAGE IN SPORTHAL In de vroege uren van zondagmor gen moet een stel vandalen aan het werk zijn geweest in sporthal „de Wetteling'". Met geweld was toegang verkregen tot deze sporthal. Een brandblusser was leegespoten waar door er zondagmorgen niet kon wor den gesport. In de kantine hadden de daders een onbeschrijflijke ravage aangericht. Deuren waren van de koelkasten gerukt, flessen drank door de keuken gegooid, elektrische apparatuur werd zinloos vernield, waardoor de koelkastinstallatie bui ten gebruik kwam. De verwarming werd ontregeld. Tevens was er brand gesticht in de opslagruimte achter de keuken ,maar kennelijk hebben de daders die brand weer met een brandslang geblust. De schade, als mede de waarde van de ontvreemde goederen bedraagt meer dan 10.000 gulden. Gezien de stilstand van de klok moeten de daders in de vroege morgenuren van zondag tussen drie en vier uur hebben huisgehouden. Binnen 24 uur wist de Venrayse politie klaarheid te brengen in dit geval. Als verdacht werden aange houden de 21-jarige C. C. en de 23- jarige A. T. beiden uit Venray. Het tweetal heeft een volledige bekente nis afgelegd en bekenden verder eer der in dezelfde sporthal een inbraak te hebben gepleegd, en toen een be drag van 1100 gulden en een bos sleutels buit maakten. Met die sleutels hadden ze nu toe gang weten te verkrijgen. In hoeverre het tweetal nog iets te maken heeft met andere vanda len streken in Venray welke tot op heden nog niet zijn opgelost, wordt onderzocht. Het tweetal is ingesloten en zal worden voorgeleid aan de of ficier van justitie te Roermond. Geachte redaktie, In uw blad d.d. 11 januari 1980 las ik het verslag van de vergadering van de commissie van verkeer met de diverse kleine en grotere ver keersproblemen waarin o.a. de poli tie wordt verzocht verbaliserend op te treden tegen automobilisten die geheel cf gedeeltelijk op het trottoir parkeren. Hierbij wordt voor het gemak voorbijgegaan aan de veel te smalle straten in verschillende wijken te Venray. Hebt U b.v. wel eens geprobeerd door de Wilgenstraat te rijden als de schooltandartswagen daar gesta tioneerd is? In hetzelfde artikel wordt ook aan dacht besteed aan de veiligheid van de fietsers. Maar, wanneer wordt de politie verzocht verbaliserend op te treden tegen fietsers en brommers, die: 's avonds zonder licht rijden? op eenrichtingswegen tegen de richting rijden? over de trottoirs rijden? met 4 of 5 man naast elkaar rij den? de voetgangerszone schaamteloos onveilig maken? Met dank. L. Halmans KATHOLIEK BERAAD Onze bisschoppen proberen elkaar op de bijzondere synode in Rome te rug te vinden. Laten WIJ proberen elkaar eveneens terug te vinden. WIJ dat zijn die katholieken die de geboden van God en de voor schriften van de katholieke kerk nog willen volgen; die de Paus nog als onaantastbaar opperherder en plaats bekleder van Christus op aarde er kennen; die niet rond willen dwalen in de leegte van hen die oude waar den vernietigd hebben. Het wordt tijd dat wij de koppen bij elkaar steken en gaan fungeren als daadwerkelijke bouwstenen voor de wederopbouw van de enige ware Rooms Katholieke Kerk. Laten we komen tot een doelgericht werkend leken apostolaat, hier en daar hope lijk aangevuld met een van de wei nige „echte" priesters die we nog hebben. Het kan goed zijn dat U bezwaren hebt tegen een of meerdere kerke lijke voorschriften, weet dan dat de kerk altijd openstaat voor elke ge dachten wl sseli ng. Eigenmachtig schrappen van re gels in die voorschriften heeft tot gevolg dat U, zoals iedereen die zich niet aan de spelregels houdt, zich zelf buitenspel zet en een andere club (zonder die regels) zult moeten opzoeken. Wilt U, met mij, wel proberen om de geboden en voorschriften gezags getrouw na te leven, bel of schrijf me dan. Misschien kunnen we sa men werkelijk iets doen en mis schien zijn we samen ook weer een steun voor hen die het niet zo pre cies meer weten en turen in de leeg te .die na de roof van onze heilige waarden is overgebleven. J. A. W. M. J. Kortmann, Wanssumseweg 1 5862 AA Geysteren 04784-1942. Verkiezing van de Ondernemingsraad Rank Xerox PAUL VAN BREE LIJSTANVOERDER VOOR HET C.N.V. Op 13 februari a.s. worden bij Rank Xerox de verkiezingen gehou den voor de leden van de Onderne mingsraad voor de komende drie ja ren. De heer Paul van Bree (Venlo) zal bij deze verkiezingen lijstaanvoerder zijn voor de Industriebond CNV. Reeds in 1974 werd de heer van Bree (die inmiddels 9 jaren bij Rank Xerox werkzaam is) in de Onder nemingsraad gekozen. Ook bij de daaropvolgende verkiezing in 1977 was hij weer van de partij. In beide zittingsperioden was hij lijstaan voerder voor de Industriebond NKV (het vroegere KAB). In januari vorig jaar gingen de twee Industriebonden NKV en NVV samen in een federatie, de FNV. Uiteraard was het aandeel van het NW het grootste. Globaal genomen mag men stellen dat 55% van de on dernemingsraadsleden afkomstig zijn van de NVV-kant en 45% van NKV. Een half jaar na het ontstaan van genoemde federatie, vond de heer van Bree dat de doelstellingen van het vroegere NKV niet voldoende meer tot uitdrukking kwamen in de Ondernemingsraad, terwijl hij zich ook niet ten volle kon verenigen met de doelstellingen van het NVV ,die gezien de getalsverhoudingen domi neerden. Hij besloot daarom lid te worden van het CNV, waar hij meer overeenkomsten zag met het pro gramma van het vroegere NKV. Deze „ommezwaai" werd hem niet in dank afgenomen. Hij bezette in de Ondernemingsraad immers 'n plaats namens het NKV en later namens het FNV. Nu zou hij dan een plaats bezetten namens het CNV, een partij die bij de laatste verkiezingen niet genoeg .stemmen haalde om in de Ondernemingsraad een zetel te ver werven. De heer van Bree bleef echter zijn zetel bezet houden en zal nu bij de komende verkeringen als lijstaan voerder optreden voor de Industrie bond CNV. In Venray bestaat sinds vier jaar een afdeling van de Industriebond CNV, onder het secretariaat van de heer C. Windemuller. Gevonden voorwerpen van 7 Lm. 13 januari 1980 Bril met brillenhoes, kleur rood met opschrift Hermans optiek; Rode integraal helm; Bruine portemon- naie inhoudende ca. 400,Dames horloge, merk A acre, rond model met een zwart bandje. SLECHTS VOOR EEN AVOND unieke tentoon stelling in de schouwburg In april 1979 berichtten wij uitvoerig over de unieke kol- lektie onderscheidingen welke de Venrayer Henny Meijer heeft verzameld. Hierbij spra ken we de hoop uit, .dat deze kollektie eens in zijn woon plaats zou worden tentoonge steld. Het bestuur van de Geschied en Oudheidkundige Kring Venray e.o. zal deze wens nu honoreren. De kring heeft Henny Meijer bereid gevonden op maandag 21 januari a.s. in de foyer van de sohouwburg een lezing te houden onder de titel „Lintjesregen, geschiede nis en ontstaan". Deze lezing zal door middel van lichtbeelden een indruk geven van phaleristiek, de kennis van orde- en onder scheidingstekenen in Neder land. Op verzoek van het bestuur van de Geschied- en Oudheid kundige Kring heeft Henny Meijer zich laten overhalen om exclusief voor de leden en introducé's een tentoonstel ling in te richten. Deze expositie, mogelijk ge maakt door de hulp van Rank Xerox, zal een uitgebreid overzicht geven van de ver schillende ridderorden en on derscheidingen, welke in de loop van de geschiedenis in de Lage Landen werden ingesetld c.j. uitgereikt. Buiten deze unieke versier selen zal een aantal zeldzame oorkonden, lithografures en uitgaven worden geëxposeerd, aangevuld met foto's en voor werpen uit de relevante perio des. In verband met het tijdro vende werk ter voorbereiding van deze tentoonstelling voor slechts één avond, hoopt het bestuur op een totale opkomst van alle leden. Deze avond be gint om 20.00 uur. Kelderdeur in brand Brandweer en politie moesten uit rukken omdat een kelderdeur in een flat aan de Haammakerstraat in brand stond. Die brand kon door vroegtijdige ontdekking en blussing in de kiem worden gesmoord. Men is van oordeel dat de deur in brand moet zijn gestoken. Geen voorrang De 38-jarige J. D. uit Horst ver leende met zijn auto op de kruising Leunseweg-Zuidsingel geen voor rang en daardoor ontstond een bot sing met de personenauto bestuurd door de 19-jarige mej. A. v. D. uit Venray. Het bleef bij materiële scha de. Tegen lichtmast De personenauto bestuurd door de 39-jarige L. S. uit Venray bereed de rondweg van het Brukske toen ter hoogte van de Vivaldistraat in de bocht een andere personenauto hem tegemoet kwam op de verkeerde rij baan. Om een frontale botsing te voorkomen week de eerste bestuur der uit maar dat had wel tot gevolg dat de auto tegen een lichtmast bots te. De auto en lichtmast werden be schadigd, maar gelukkig liep de be stuurder geen noemenswaardig let sel op. De veroorzaker reed zonder zijn identiteit bekend te maken door. De politie probeert hem alsnog op te sporen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen Dr. J. WITTGEN Langstraat 76 telefoon 83558 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz Dr. J. BECKERS Julianasïngel 11, telefoon 83700 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA e 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Mevr. C. Heldens-Flinsenberg telefoon 04780 - 81269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. ZUIGELINGENBUREAU BRUKSKE Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08,30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u Brand in flatgebouw Maandagmiddag om even voor drie uur werd groot alarm gegeven voor brand in een flat aan de Bachstraat, bewoond door de familie A. Venrays brandweerlieden wisten te voorko men dat de brand grotere omvang nam, maar een kleine slaapkamer brandde geheel uit, terwijl het ver dere woongedeelte veel rook en wa terschade opliep. De schade aan de wooneenheid wordt door de woning bouwvereniging Noord Limburg, eigenaresse van de flat, geschat op 45.000 gulden. Het gezin was niet te gen brandschade verzekerd. Het gezin bestaat uit man, vrouw en twee kinderen van respectieve lijk 5 en 2 jaar. De vrouw des huizes moest in verband met ademnood per ambulance naar het ziekenhuis wor den vervoerd en aldaar worden op genomen. In samenwerking tussen de woningbouwvereniging en de so ciale dienst van de gemeente werd voor het gezin vervangende woon ruimte verzorgd. Omtrent de oor zaak van de brand stellen deskundi gen een onderzoek in. Programma van vrijdag 18 tm 25 febr. VrUdag 18 jan.: Zaalvoetcompetitie 19.30 FCPR—de Wetteling 2 3e kl. 20.30 SBSADoumar le kl. 21.30 VermeulenGrashoek le kl. 22.30 Koetshuus 2-Wetteling 4 3e kl Zaterdag 19 jan.: Zaalhockey MHCV competitie: 09.30 Tegelen AlVenray Al 10.15 Blerick Al—Venray A2 11.00 Tegelen Al—Vënlo A2 11.45 Venray AlVenray A2 12.30 Groen Wit AlTegelen Al 13.15 Venray A4Blerick Al 14.00-18.00 Korfbal comp. 18.00-21.00 MHCV zaalhockey 21.00-22.00 FC 't Plein zaalv. vr. Zondag 20 jan.: 07.30-09.30 Castenray zaalv. vr. 09.30-12.00 Badminton Korfbalcompetitie: 12.00 Erica 2—Swift 3 12.30 Odos 1Vonckel Girls 2 13.00 KOHB 1—Merels 1 13.30 Sphagnum 1Oranje Wit 1 14.00 Merels 1Odos 1 14.30 Oranje Wit 2—Merels 2 15.00 Merels AWittenhorst A 15.30 Maaskorf 1Oranje Wit 2 Handbal: 17.00 Manual dames 1Merefeldia 17.55 Manual heren 2Breeton Sp. 19.00-20.00 Foxtrotstr. zaalv. vr. Maandag 21 jan.: 17.30-18.30 Manual tr. 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaalvoetbal competitie: 21.30 Koetshuus 1El. Janssen 2 22.30 Wetteling 5Vlakwater 2 Dinsdag 22 jan.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 23 jan.: 19.30-22.00 Badminton competitie: Zaalvoetbal vr.: Venray 2Ter. Waerden 3 22.00 de Wetteling 5—FC Hento 23.00 de Wetteling 3Koebshuus Donderdag 24 jan.: 18.00-21,30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24 00 De Zwaan zaalv. vr. Vrjjdag 25 jan.: Zaalvoetbal competitie: 19.30 Ford OldtimerAide Hoed 20.30 De Wetteling 1de Grot le kl 21.30 FCPR—Rabobank 2e kl. 22.30 Judo ver.Vlakwater 2e kl.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3