VERENIGINGSNIEUWS 0 >NJ WINTERKLEDING 30-50%> KORTING Venrayse Omroep Stichting EITERPENIEUWS L.V.B. VENRAY bij Venray IN Warme Venrays Mannenkoor St. Pe\^S WIJK NOORD-WEST Pierotten nieuws ~%sr SAMENWERKING VENRAY Ruilen van kleren in De Brak 24 uurs telefoon service MASJ 25 JAAR PDV De Maasvogels Wanssum Bestuurswisseling binnen het Kindervakantiewerk Venray MODIEUZE KINDERKLEDING GROTESTRAAT 30 VENRAY A.s. donderdag 10 januari om 19.30 geen voorrepetitie, maar extra repe titie voor de solisten van a.s. zater dag. Om 20.00 u. repetitie voor 't ge hele koor. A.s. zaterdag 12 januari optreden in de schouwburg bij de Prinsenpro clamatie. Verzamelen voor 't inzin gen in Hotel Almonda om 19.00 uur, uiteraard in uniform. Eerste optre den is om 20.30 uur; 2e optreden is na de pauze om ca. 22.00 uur. A.s. donderdag 17 januari is erom 19.30 voor-repetitie voor de 2e teno ren en om 20.00 uur voor 't gehele koor. Zaterdag 29 jan. opluistering Euch. viering te Ysselsteyn b.g.v. 't 25-jarig huwelijk van ons lid Toon Fleurkens. De H. Mis is om 14.00 uur; aanslui tend receptie. Het hofkoor repeteert a.s. zondag 13 januari om 11.30 uur in Almonda. Idem op 20 januari. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans, tel. 82687 of Almonda, tel. 85777. Afmelden Hofkoor bij Th. Janssen, tel. 81079. Donderdag 10 jan. 1980: 19.30 repe titie harmonieorkesct. Zowel voor als na de pauze zal het gehele programma doorgenomen worden voor a.s .zaterdag. Zaterdag 12 januari: 's middags om 12.30 uur podium repetitie in schouw burg. 's Avonds om 20.45 uur aanwezig zijn in foyer schouwburg. Uniform: wit hemd - een strikt wordt ter plaatse uitgereikt. Verder meenemen eigen lessenaar en lessenaar voor op instrument. Verdere gegevens volgen nog a.s. donderdag tijdens repetitie. Donderdag 17 jan. 19.30 repetitie harmonieorkest. Dinsdag 15 jan.: 20.30 bestuursver gadering. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 10 januari: 18.30 repe titie jeugdharmonie o.l.v. hr. Stey- vers. Donderdag 17 januari: 18 30 repe titie jeugdharmonie o.l.v. hr. Ver stegen. Individuele repetities en groepsrepe- tities vertier volgens afspraak met betreffende leraar. Zaterdag 19 januari: rpedewerking aan jeugdzitting carnaval in schouw burg. DRUMBAND: Donderdag 10 jan.: zie harmonie orkest. Zaterdag 12 jan.: zie harmonie orkest. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225; jeugdle den bij de heer Raedts, telefoon 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clubgebouw 82515. Denken wij ook nog aan de oud- papier-aktie. Breng donderdagavond uw oud papier mee. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 13 januari: 11.00 gezamenlijke repetitie. Maandagavond 14 januari: 19.30 Vergadering ouderadviesraad en bestuur bij de fam. Ellemers. Dinsdagavond 15 januari: 19.00 sopranen en alten. Donderdagavond 17 januari: 18.45 tenoren en bassen JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond» 11 januari: 18.45 Orkestbijeenkomst met een verrassing door het bestuur. Vrijdagavond 18 januari: 18.45 Orkestrepetitie in nieuwe stijl zoals op het Bulletin voorge steld. „SALTARELLO" Zaterdagavond 12 januari: Nog geen repetitie. Zaterdagavond 19 januari: 16.45 gezamenlijke repetitie en af spraken voor uitvoeringen. Afmelden: Koor: Siegrid Laurens- se, tel. 83754; orkest: P. Falco, tel. 85855. Agenda: Vrijdag 11 januari: Om 18.30 voor alten en sopranen om 19.15 voor tenoren en bassen Zaterdag 12 januari: om 18.30 H. Mis Paterskerk (in uniform). Maandag 14 januari: dm 18.30 voor alten en sopranen Dinsdag 15 januari: om 18.30 alleen voor alten Woensdag 16 januari: om 18.30 spelavond. Eventuele afmeldingen: secreta riaat Langstraat 104, tel. 81690. RÜbeurten Blitterswijck: Vrijdag 11 jan.: hr. Wijnands, Kerk straat 19, Blitterswijck. Zaterdag 12 jan.: hr. Blom, Wagner- straat 18, Venray Maandag 14 jan.: hr. Cox, Pr. Bern- hardstraat 43, Venray Algemeen: Zaterdag 12 januari vindt de in stallatie plaats van pastoor Bam- hoorn. Op aller komst (in uniform) wordt gerekend. De foto's van de jubileum-viering kunnen (tegen betaling) worden af gehaald tijdens de repetitie van vrij dag 11 januari a.s. en bij het secreta riaat. Nu de feestdagen weer voorbij zijn en het nieuwe jaar is begonnen, gaan we er weer fris tegen aan. Van be lang is dat de repetities goed be zocht worden. Het muzikale peil, dat bereikt is, moet behouden kunnen blijven. A.s. zaterdag 12 januari optreden bij de Prinsenprokiamalie. Majoretten 20.14 LTS; verzamelen hele korps om 20.40 u. in de schouw burg. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Zondag 13 jan. geen repetitie voor korps en majoretten. Minlretjes zaterdag geen repetitie, maar wel zondag 13 januari in de LTS. Verdere data van optreden: 19 jan., 7 febr., 17, 18, 19 febr., 22 febr. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 15 januari. 19.30 uur stem test enkele nieuwe leden. 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Es- sel, Ursulastraat. Donderdag 17 januari, 20.30 uur muziekcursus in St. Joseph, Over- loonseweg. Afmeldingen voor deze cursus bij dhr. P. Croymans, Spinet straat 14, tel. 81578. Dinsdag 22 januari, 19.30 uur repe titie voor de sopranen, om 20.00 uur voor het hele koor. Indien U verhinderd bent, dan ge lieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. DAMESKOOR Woensdag 16 jan. repetitie om 19.45 uur voor de alten. Om ongeveer 20.15 uur komen dan de mezzo's en de sopranen erbij. Als U bent verhinderd, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Waerden, tel. 83659 of aan mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. Woensdag 16 januari is er een bij eenkomst voor de leden van de L.V.B. afd. Venray in het zaaltje bij de Vre- deskerk. Jaarvergadering, het jaar verslag wordt voorgelezen. De avond wordt verder gevuld met dia's en klankbeelden uit de historie van Venray door de heer Swinkels. Da mes wilt u de kontributie meebren gen op deze avond. Aanvang 8 uur. a De openbare wijkraadsvergadering wordt gehouden op dinsdag 15 jan. Aanvang 20.30 uur in wijkgebouw „Den Hoender". De maandelijkse dansavond is op zaterdag 19 januari, aanvang 20.00 u. in wijkgebouw „Den Hoender". Voor de maand februari kunt U al vast de 15e vrijhouden, want dan hebben we weer een knal gezellige carnavalsavond. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Mededeling voor alle bezoekers van Disco Den Dissel. Allereerst willen we jullie alle maal een voorspoedig 1980 wensen, namens alle discomedewerkers. Verder weten jullie dat er nieuwe toegangsprijzen zijn, en wel voor de disco vanaf 9 jaar 1,(een piek) en voor de disco-special 1.50. Zaterdag is het dan de eerste dis co van 1980. Iedereen is weer van harte welkom; we beginnen om 19.30 en eindigen om 22.00 uur. Tot zaterdag in Trefcentrum Den Hoender, Ursulastraat 2, Venray. OPTREDEN VAN DE MAGNIFIEKE „BARNEYS" MET HUN „POCKETSHOW" In het kader van hun europese toemee bespelen „The Barneys" met hun spektakulaire „Pocketshow'" vrijdag II januari a.s. het toneel van Free Wheelin. The Barney's Pockelshow is zeer gevarieerd en amusant entertain ment met mime, magie, cabaret, clownerie en veel muziek. De groep bestaat uil 2 spelers en 2 muzikanten en is een afsplitsing van het „Footsbarn Theatre" uit En geland dat ook in Nederland geen onbekende groep meer is. Daniël Rovai, „Scapino'de aar dige clown, is hoofdpersoon in dit dynamische theatergebeuren. Zijn ervaring loopt van stuntman in di verse films lot Peter Pan bij hel Footsbarn Theatre. j Zijn tegenspeelster is Margaret als „Lulu l'amour". Zij is geboren in Duitsland en bezocht verschillende internationale theaterscholen. Zij brengen het mysterie van „dr. Jekyll and mr. Hyde" en zijn over weldigend in de striptease-scène die vervolgens moeiteloos overgaat in de Tarzan-Body-Buildingman-act. En dan zijn er nog dt 2 musici. Thom Podgoretsky. een Amerikaan die al weer enkele jaren in Engeland leef en tekent voor de gitaar, harmo nica, het percussiewerk. zang en vreemde sound effects. Samen met Peter Berryman, schrijft hij ook de teksten en Peter speelt en zingt op het toneel natuurlijk stevig mee. Het muzikale vuurwerk dat deze heren in dit non-stop-programma brengen past uitstekend bij de spon taniteit van de beide clowns. De „Barney's Pocke Show" is mee te maken op vrijdag 11 januari in OJC Free Wheelin vanaf 21.30 uur. icothclMc vrouwengilde venray Sekr. M. Roling-Scholten Serenadestraat 68 5802 EW Venray Tel. 04780-84927 Langs deze weg willen we U allen een voorspoedig nieuwjaar toewen sen. De eerste ledenavond in 1080 zal zijn op: maandag 14 januari a.s. om 20.00 uur in de foyer van de schouw burg. Op deze avond zal dhr. F, A. J. Schmeetz, arts te Venray, spreken over: „Homeopathie in de praktijk". Hij zal een inleiding houden over de beginselen van de homeopathie en vervolgens enige dia's tonen van een aantal veelgebruikte planten. Na de pauze zal dhr. Sahmeetz eni ge praktijkvoorbeelden geven, waar na hij U de gelegenheid biedt, vra gen te stellen. SUCCESSEN VOOR DE PIEROTTEN GARDE Op de j.l. zaterdag en zondag ge houden dansgarde toernooien in resp. Eindhoven (stadsschouwburg) en Nij megen (Meyhorst) wisten deze meis jes diverse goede klasseringen te behalen. Waren 't in Eindhoven nog 3e en 4e plaatsen, in Nijmegen echter waar een internationaal plaatsings- toernooi* voor de Europese Kam pioenschappen plaatsvond wisten de junioren en senioren resp. zilver en brons te behalen, terwijl ook de zo fel begeerde startkaart voor de Euro pese Kampioenschappen, welke in maart in Aken zullen plaatsvinden, in hun bezit kwam. Dat belooft heel wat voor 't begin van 't karnavals- gebeuren in Venray. Zaterdag a.s. tijdens de Prinsen- proklamatie van de Piëlhaas treden de winnaar van zilver en brons op, evenals bij de komende Circus Mök uitvoeringen. 't Succes van de Pierottengarde completeert zich door de toewijzing van 't landelijk I.I.G. voor de orga nisatie van de Nederlandse Dam kampioenschappen 1980, welke zon dag 9 maart in Venray in de schouw burg „de Beejekurf' zullen plaats vinden. Hierover zullen we u in 'n later 9tadium gaarne informeren. De voor heden 10 januari geplan de algemene ledenvergadering gaat niet door! Zo spoedig mogelijk zal een nieuwe datum worden vastgesteld, waarover U tijdig wordt geïnfor meerd. Hoi, Sorry dat ik vorige week niet ge schreven heb dat er op 5 januari een knotexcursie was, maar als jullie de Jeneverbes hadden gelezen, wisten jullie dit natuurlijk wel. Als je niet mee geweest bent naar de Flevopolder h<?bje als vogelaar wel wat gemist! We §tapten om 6 uur in de trein (met 15 man), kwamen rond kwart voor negen in Harder wijk aan, even met de bus, even lo pen, fietsen huren en de Flevo in! De dag begon al goed met plusminufc 35 wulpen die over kwamen vliegen. Even later ganzen, en een kleine V- formaties maar naar schatting zo'n 15.000 exemplaren! Voornamelijk kolganzen, rietganzen en grauwe ganzen, ook werd de eerste grote zaagbek gezien. Het zou overdag 6 graden vriezen en dat was wel te merken! Koude handen, koude voe ten, maar toch verder. De eerste ruig- pootbuizerd werd gezien (van de in totaal 6 exemplaren en op het eind van de excursie) en voor vele voge laars was de dag al goed na deze waarneming. We kwamen onderhand bij de vogelhut aan waar de groep zich splitste; men bleef in de vogel hut zitten, er gingen mensen naar een kroegje en er fietsten er een paar door naar de Oostvaardersdijk vlaar we bruilduikers, nonnetjes, grauwe ganzen, grote zaagbekken en een to renvalk, stotend op een prooi zagen. Hierna gingen ook wij (Henkie, Marcel, Martien en ik) naar het kroegje waar we te horen kregen dat er ook kraakeenden waren ge signaleerd. Na een gezellig uurtje in de kroeg besloten we maar terug te fietsen, maar misschien was het toen wel glad! Maar ja, we zijn heelhuids thuisgekomen met zeer goede resul taten wat vogels betreft. Vrijdag was een rustdag (voor mij tenminste!) en zaterdag weer knot ten. Er werden 3 kastanjes en wat wilgen geknot, meterstukken ge zaagd en de rest verbrand, al ging dat dan niet overal even goed. Dan heb ik ik nog excursies voor a.s. zondag 13 januari. Henk houdt een loopexcursie langs de Maas bij Geysteren, vertrek 8.00 uur. Boena houdt óók een Maasexcur sie, vertrek 8.00 uur. Dit zijn leuke excursies, want ook aan de Maas zijn al een brilduiker en een zaagbek waargenomen. P.S. Denken de bestuursleden er aan dat er vrijdag 11 januari om 20.00 uur een ABV in het hol is? Hoi, Roger. Met een paar vrouwen zijn we van plan om met een klerenruilbeurs te starten. De bedoeling is om woensdagmid dag 16 januari te beginnen in De Brak, Leunseweg 4 en de openings tijd zal tussen 2 en 5 uur zijn. We zullen dit 2x per maand terug laten komen en wel de eerste en derde woensdag van de maand. Mensen, wanneer u iets te ruilen heeft ,of gewoon zin in een kop kof fie kom dan binnen! We gebruiken het volgende sys teem: In ruil voor uw meegebrachte kleuren krijgt u bonnen. Wanneer u nu iets vindt, wat u graag hebben wilt, dan levert u weer de bon(nen) in plus betaalt u een kwartje. Dit kwart je wordt dan gebruikt voor de lopen de kosten te dekken, zoals koffie, kleerhangers, e.d. Hieronder volgt nog een schema wat betreft de bonnen: 1 bon: 2 bonnen, hemdjes truien met mouw broekjes jurken t-shirts broeken maillots trui korte mouw kousen 3 bonnen: korte broek jassen kleine kousjes 2x trainingspakken Voor verdere informatie tel. 87270. Tot ziens op 16 januari. Trees, Mariet, Hettie Hel Maatschappelijk Advies Sen trum voor Jongeren, Hoenderstraat 33 te Venray is vanaf 1 januari 1930, 24 uur per dag telefonisch bereik baar onder het nummer 04780-85251. Deze 24-uurs bereikbaarheid is inge steld om mensen met hulpvragen ten alle tijde te woord te kunnen staan en direkt hulp te bieden. De ruimtes van MASJ zijn vanaf 1 januari al om 10 uur 's morgens open, we sluiten 's avonds om 21.00 uur. Behalve op dinsdag- en donderdagavond dan sluiten we om 19.00 uur. Het Maatschappelijk Advies Sen trum voor Jongeren geeft informatie en advies over allerlei zaken, zoals werkloosheid, drugs, alkohol, juridi sche zaken, huisvesting, seksualiteit, e.d. Verder biedt MASJ hulpverlening, begeleiding, gastgezinnen en begeleid kamerwonen en kamerhulp, koste loos en anoniem aan jongeren. Onze „huiskamer" is binnen de openings uren een ontmoetingsruimte met warmte, gezelligheid en koffie! Loop gerust eens binnen, het kost niets! Postbus 320 - Venray St. Anna: psychiatrisch centrum Venray: maandag van 15.00 tot 16.30 uur „Voor iedereen voor elk wat wils", een programma van lichte mu ziek. donderdag van 15.00 tpt 16.30 uur Nieuws en aktualiteiten waarna het verzoekplatenprogramma. vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur: nieuws en het programma fijne luistermuziek. St. Servatius; psychiatrisch centrum Venray: vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur: nieuws en informaties; vervol gens het programma fijne luister muziek. Tot slot het programma „Zomaar Muziek"( met het verzoekplaten- programma. De Kruuze: geriatrisch centrum Venray: dinsdag van 15.00 tot 16.00 uur het programma fijne luistermuziek. vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur het programma nieuws en informaties en het programma Verzoekplaten. St. Elisabethziekenhuis te Venray: te beluisteren via kanaal 4: dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur het programma fijne luistermuziek. donderdag van 10.15 tot 11.45 uur: speciaal programma voor de jeugdige luisteraar, vervolgens nieuws in infor maties, het verzoekplatenprogramma. Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te Venray. Gelieve wel duidelijk te vermelden naam, kamemummer, afdeling van het betreffende ziekenhuis van die genen voor wie de plaat bestemd is en wie de afzender is. Lour descomité afd. Venray De voorjaars-bedevaart naar Lour- des vindt dit jaar plaats van 30 mei t.m. 7 juni. Het Lourdescomité afd. Venray adviseert iedereen die aan deze bedevaart wil deelnemen en graag samen met de groep Venray wil reizen en in hetzelfde hotel in Lourdes wil logeren, om zich nu al voor deelname aan deze Lourdes- bedevaart op te geven. Zoals bekend, heeft het Lourdes comité de beschikbare 65 bedden in hotel Fr. d'Assise te Lourdes gereser veerd, waarvan nu al het grootste gedeelte besproken is. Er is ook een mogelijkheid om een plaats te reser veren in hotel Madonna, hetwelk aangrenst aan hotel Fr. d'Assise. Door tijdige inschrijving is onderling kontakt met de bedevaartgangers uit de gemeente Venray verzekerd. Dat is ook een voordeel voor deelname aan de kleine excursies die het Ven rayse comité in Lourdes organiseert naar tal van bezienswaardigheden. Zoals de laatste jaren gebruikelijk was, zal ook dit jaar enkele weken voor vertrek naar Lourdes weer een vcorlichtingsavond worden gehou den. Deze avonden hebben in het ver leden hun grote nut bewezen. Voor deelname aan deze bedevaart naar Lourdes kunt U zich opgeven bij G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 83575; b.g.g. H. Theeuwen, tel. 04780-81107 of L. Heidens, tel. 04780- 82364. Hoewel het Lourdes-werk over het algemeen een serieuze zaak is, willen wij hier heden vrijdag 11 januari van afwijken, want dan houden wij een AMUSEMENTS-AVOND Het mag U bekend zijn dat op deze avond de zeer bekende Razelkapel uit Venlo zal optreden. Op de muziek van deze joekskapel kan men ook dansen. Voor een carnavaleske on derbreking zorgt buutreedner Bert Heynen uit Swalmen (finalist van de Limburgse kampioenschappen). Zo wel orkest als buutreedner staan borg voor een bij voorbaat geslaagde ont spanningsavond. Maar dat is niet alles. Er wordt n.l. een tombola gehouden met zeer vele en prachtige prijzen. Zeer aangenaam verrast werden we door juwelier Frencken uit het Schoutenstraatje, die voor deze tombola een met de hand gemaakt gouden hangertje, be zet met een diamantje ter beschik king stelde. Een sieraad dus wat een malig is, en waarvoor we Juwelier Frencken heel hartelijk dank zeggen. Maar naast dit prachtige sieraad zijn er nog talrijke prachtige prijzen te winnen. Kortom: een avond vol ver rassingen, waaróp iedereen aan zijn 'trekken zal komen, jong en oud. De opbrengst van deze avond is voor de Kinderbedevaart naar Lour des in 1980. Iedereen is van harte welkom. De entree is slechts 2,50. Aanvang 20.00 uur in zaal Halfweg, Stations weg. Uw financiële bijdrage is ook al tijd welkom op no. 15.39.332.640 bij de Rabobank Venray, tn.v. Lourdes comité Venray. Begin november 1954 werd deze vereniging door een vijftiental per sonen opgericht. Deze mensen waren vele jaren met hun duiven naar Ven ray gegaan. Op 1 januari 1955 werd P.D.V. De Maasvogels officieel er kend door de N.P.O., de grote bond van alle duivenverenigingen. Het aantal leden is intussen uitgegroeid tot 50 personen. De duivenvereniging is aangesloten bij de Federatie S.V. Wanssum, die bestaat uit een zestal verenigingen, met als klublokaal „De Broekberg". Dit is uniek in de ge meente Meerlo-Wanssum, misschien wel in heel Limburg. Hier geldt ter dege de spreuk: „Wat door samen werking vermag". Op 25 en .26 november j.l. organi seerde de jubileumcommissie een grandioos geslaagde jubileumten toonstelling in het gemeenschapshuis. Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum, vindt er op vrijdag 11 jan. a.s. van 19.00 tot 20.30 uur een recep tie plaat in 't klublokaal „De Broek- berg" te Wanssum. Het jubileum wordt 12 januari be ëindigd met een feestavond voor de leden. Om 19.00 uur wordt in de pa rochiekerk een H. Mis opgedragen t.g.v. het 25-jarig bestaan. De ge mengde zangvereniging zal deze H. Mis opluisteren. Op de laatste afsluitende bestuurs vergadering van het Kindervakantie werk heeft dhr. W. Michiels definitief afscheid genomen als voorzitter van de vereniging. Meer dan 25 jaar is hij aktief ge weest in deze vereniging. Als 12-jari- ge jongen begon hij zijn loopbaan als hulpje van de hoofdleiding. Achter de handkar scheppen, ballen etc. naar de bossen van het Vlakwater brengen. In het begin van de jaren '60 kwam hij als secretaris in het bestuur. Op 22 april 1968 werd hij voorzitter als opvolger van dhr. P. Clephas. Ruim 11 jaar is hij dus voorzitter geweest van het Kindervakantie werk. Mede door zijn toedoen werd het bestuur en de hoofdleiding sa men gesmeed tot een werkbaar ge heel. De scheiding die er in veel ver enigingen bestaat tussen bestuur en basis werd binnen het KVW wegge nomen. Iedereen wordt er op zijn daden, zijn werkinstelling beoordeeld en niet op zijn funktie. Door de ongedwongen sfeer, ge koppeld aan het optreden van dhr. Michiels, werd het KVW een gezel lige vereniging, waarbinnen erg hard gewerkt wordt. Dat het KVW een goed-draaiende vereniging is mag ook wel blijken uit de aantallen kinderen die elk jaar opnieuw willen meedoen. Als gevolg van de zeer drukke werkzaamheden in zijn Bowling-Bis tro in Oostrum kon dhr. Michiels een aantal zaken niet meer met elkaar combineren. Aangezien het niet in zijn aard ligt bepaalde werkzaamhe den half uit te voeren heeft hij te kennen gegeven dat het voor beide partijen beter was wanneer we zou den uitzien naar een nieuwe voorzit ter. Op dezelfde vergadering, waarop dhr. Michiels afscheid nam werd van uit de gelederen van het Kinder vakantiewerk dhr. H. Spee uit Oirlo gekozen tot nieuwe voorzitter. Wii wensen dhr. Michiels zonder KVW in zijn nieuwe job erg veel suc ces toe en we hopen tevens dat het Kindervakantiewerk onder haar nieuwe voorzitter even succesvol mag zijn als in het verleden. Aanrijdingen Door gladheid van de weg slipte in de nacht van zondag op maandag een personenauto, bestuurd door H. v. d. B. uit Horst, draaide enkele malen rond en reed een lichtmast omver, die totaal vernield werden. Materiële schade. J. uit Venray reed maandagmid dag over de Timmermannsweg in de richting Paardekopweg .In dezelfde richting reed achter hem de bestuur der van een personenauto H. v. K. uit Helmond. Bestuurder 1 sloeg linksaf om zijn auto in een pariceervak te plaatsen. Bestuurder 2 haalde op dat moment in, waardoor een botsing tussen beide voertuigen ontstond, met materiële schade. Op het Henseniusplein stond maandagmiddag rond 4 uur een Opel personenauto geparkeerd. Een be stuurder van een andere personen auto, vermoedelijk A. B. uit Rotter dam, reed volgens een getuige ach teruit vanaf de parkeerplaats en botste tegen de eerste auto op. Na de aanrijding reed de bestuurder weg, zonder zijn identiteit bekend te ma ken. Materiële schade. Vanwege het opgevroren weg dek raakte de bestuurde auto van P. D. uit Geysteren in een slip en reed tegen een lantaarnpaal. Materiële schade. Diefstal Door mevr. I. 't H. uit Ysselsteyn werd aangifte gedaan van diefstal van een zak graszaad vanuit de schuur bij haar woning. Waarde van het gestolene circa f 70, Geen voorrang e Op de kruising Merseloseweg- Westsingel verleende de 60 jarige au tobestuurder v. A. uit Waspik geen voorrang aan de personenauto be stuurd door de 23 jarige J. T. uit Ven ray. Bij de ontstane botsing bleef het bij materiële schade. e Bij het terugzetten vanaf de Jan Hensenstraat naar de Schoolstraat lette een 25 jarige autobestuurder uit Eind hoven onvoldoende op het verkeer dat uit de Schoolstraat kwam. Hierdoor botste hij tegen een over de School straat rijdende personenauto bestuurd door de 19 jarige M. uit Venray. Bij de botsing bleef het bij lichte schade. De opruiming begint 17 januari

Peel en Maas | 1980 | | pagina 9