POLITIERECHTER GEMEENTEPRAAT Pasfoto's direkt klaar! Ook in kleur! J. THEUIMS J. THEUIMS J. THEUIMS AFWEZIG kegelen Batterijen voor uw elektronisch horloge 1 J. VESTJENS kegelen Ontwikkelen en afdrukken in twee dagen bekeken... ...veilig via uw fotohandel! Ruit stuk? Geen nood! GEEF EEN VW GESCHENKBON CADEAU notities en mededelingen van de gemeente venray Redactie G.A. Schütle, Bureau Voorlichting Raad begint het nieuwe jaar met vergadering op dinsdag 8 jan. Nauwelijks heeft de gemeenteraad de marathon vergadering waarin de gemeentebegroting voor 1980 centraal stond, achter de rug, of het nieuwe jaar wordt al weer ingezet met een openbare radasvergadering op dinsdag 8 januari a.s. Deze vergadering begint dan weer om 7 uur. Er wordt een agenda aan 0e orde gesteld, waarop eenentwintig pun ten voorkomen. Enkele onderdelen daarvan kunnen weer aanleiding geven tot fikse discussies. Dat zijn in de eerste plaats de bespreking van de integratieschets Streekplan Noord- en Midden Limburg en de bespreking van het Gewestelijk Beleidsplan en begroting 1980. Als deze beide punten achter de rug zijn, gaat men verder met een aantal punten welke op de laatste avond van de begrotingsbehandeling zijn blijven „hangen", omdat hierover de stemmen staakten. Om de onderwerpen nog even in de herinnering te roepen: De PvdA fractie stelde bij amende ment voor om ter bezuiniging de door de minister vastgestelde verhoging van de vergoeding voor de werkzaamheden van de raadsleden, in Venray niet toe te passen. Bij het in stemming brengen van dit amendement was een raadslid niet aanwezig, waardoor met elf stem men voor en elf stemmen tegen de stemmen staakten. In zo'n geval wordt voorgeschreven, dat in een volgende vergadering het punt wéér in stemming wordt gebracht. En dat gebeurt dus dinsdag 8 januari a.s. Het voorstel van het college luidt de vergoeding voor de werkzaamheden van de raadsleden te verhogen van 10.824,tot 11.088,— en de tege moetkoming in de kosten van 1.671,- tot 1.744,Het presentiegeld wordt dan, mits natuurlijk de raad daarmee akkoord gaat. verhoogd van 82.tot 87.-. ROSE VLEK Omdat een raadslid in verband met het (zeer) late uur de begrotingsverga dering had verlaten, staakten de stem men (weer elf-elf) over het amende ment van de fractie Samenwerking, be-, trekking hebbende op de met Amro- Westland gesloten overeenkomst inzake de z.g. Rose Vlek in het Centrumplan. Samenwerking meende, dat de situa tie t.a.v. de Rose Vlek intussen zoda nig is veranderd, dat een totale ont wikkeling ineens niet meer de enige mogelijkheid is, Zij stelde, dat men zich ernstig diende te bezinnen op de vraag of voortzetting van de relatie met Amro-Westland nog wel reëel is. De fractie Samenwerking sprak als haar wens uit, dat het college over gaat te onderzoeken wat de materiële konsekwenties zijn van een eventuele beëindiging van deze relatie. Het amendement van Samenwerking zal derhalve in de eerste raadsverga dering in het nieuwe jaar weer aan de orde worden gesteld. UITBREIDING CONINXHOF Aan het einde van de begrotings vergadering van 18 december j.l. werd aan de raad gevraagd 550.000,be schikbaar te stellen voor de uitbreiding van de basisschool „Coninxhof". Even zag het er naar uit, dat de gemeente raad in de kleine uurtjes van de nieuwe dag zijn fiat aan dit voorstel zou ge ven. doch de WD fractie had over dit onderwerp nog wel het een en ander te zeggen Vandaar, dat dit punt werd uitgesteld tot de vergadering van 8 ja nuari a.s. Uit dezelfde nachtelijke vergadering stamt het voorstel tot het instellen van een werkgroep, dat een onderzoek zal instellen naar hel financieel beheer van het Cultureel Centrum. Dit voorstel werd gedaan in verband met de voorgeno men benoeming van een tweede to neelknecht. Nu zal aan de raad worden voorge steld de gevraagde werkgroep te be noemen. Zij zal dan bestaan uit een desgewenst door elke fractie uit haar midden aan te wijzen financieel deskundige. Door de afdeling Finan ciën van de gemeente zal deskundig heids- en secretariaatsondersteuning worden verleend. OVERIGE AGENDA De raad wordt voorgesteld het recht van erfdienstbaarheid op de bermen in de Pastoor Jacobspeel te beëindigen. Na het beëindigen daarvan en de overname van de bomen door de ge meente, komt de zorg voor de nood zakelijke onderhoudswerkzaamheden van de beplanting bij de gemeente te berusten. Ten behoeve van de gladheidsbe- strijoir.g heeft de gemeente nieuw ma terieel nodig. Het gaat hier om kleine zoutstrooiers, waaraan een nijpend te kort bestaat, speciaal voor de glad- heidsbestrijding van rijwielpaden en smalle doorgangen. Hiermee is een bedrag van 17.400,gemoeid. Voor het aanschaffen van meubilair, leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de basisschool van Castenray wordt van de raad financiële medewerking gevraagd. De raad wordt voorgesteld een eer der aangegane koopovereenkomst met de heer J. Verstappen te Oirlo te ont binden omdat hij van nieuwbouw af ziet. Voor het wijzigen van de centrale verwarmingsinstallatie en het vervangen van vijf radiatoren t.b.v. de Dr. Poels- school wordt van de raad financiële medewerking gevraagd. Dan wordt van de raad een krediet gevraagd om het dak van het pand Hagelweg 13 (eigendom van de ge meente) te herstellen, waardoor vocht- problemen zullen worden opgelost. Bestemmingsplannen De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 28. lid 6 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend, dat met ingang van 7 januari 1980. gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afde ling ruimtelijke ordening, kamer 201, voor een ieder ter inzage liggen de besluiten van gedeputeerde staten van Limburg van 20 november 1979, 1e af deling, alle genummerd BI 3498, waar bij, behoudens de per plan aangege ven niet goedgekeurde onderdelen, goedkeuring is verleend aan het be sluit van de raad dézer gemeente van 28 november 1978, nr. R 102, tot vas»- stelling van de navolgende bestem mingsplannen. 1. Het bestemmingsplan „Heide be houdens artikel 9. lid 3a, sub 3 van de van het plan deel uitmakende gebruiksvoorschriften. 2. Het bestemmingsplan „Castenray behoudens artikel 4. lid 4 van de van het plan deel uitmakende ge bruiksvoorschriften. 3. Het bestemmingsplan „Ysselsteyn", behoudens artikel 11. lid 3a, sub 3 van de van het plan deel uitmaken de gebruiksvoorschriften 4. Het bestemmingsplan „Merselo", be houdens de artikelen 4, lid 4c en 10. lid 3a, sub 3 van de van het plan deel uitmakende gebruiks voorschriften alsmede een als zo danig op de plankaart aangegeven plandeel. 5. Het bestemmingsplan „Oirlo", be houdens de artikelen 4. lid 4 en 9, lid 3a. sub 3 van de van het plan deel uitmakende gebruiksvoorschrif ten, alsmede een als zodanig op de plankaart aangegeven plandeel Aangezien niemand zich met bezwa ren tot gedeputeerde staten heeft ge wend, is, buiten de gemeenteraad en de inspecteur van de ruimtelijke orde ning, niemand bevoegd tegen de goed keuring van deze bestemmingsplannen bij de Kroon beroep in te stellen. Venray, 18 december 1979 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche KERMISSEN IN 1980 Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de jaar* lijkse kermissen in de gemeente in 1980 als volgt worden gehouden: Venray-centrum op 2, 3, 4, 5, 6 aug. Oirlo op 10 ,11, 12, 13 mei Leunen op 31 mei, 1. 2, 3 juni Heide op 21, 22, 34, 24 juni Merselo op 28, 29. 30 juni, 1 juli Ysselsteyn op 5, 6, 7. 8 juli Castenray op 30, 31 aug-, 1. 2 sept. Veulen op 6, 7, 8, 9, september Oostrum op 13, 14, 15, 16 september. Venray, 20 december 1879 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Voorgesteld wordt aan de heren H. W. M. Vogels en M. J. C M. Geurts bouwgrond in het bestemmingsplan Ys selsteyn te verkopen. Van de raad wordt tenslotte voorge steld in te stemmen met verkoop van stroken grond aan mej. J. M. H, Hen- drix en mej. M. H. J. Kusters te Leu nen. PLAN LANDWEERT De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 28. lid 6, van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend, dat met in gang van 7 januari 1980 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, af deling ruimtelijke ordening, kamer 201, voor een ieder ter inzage ligt het be sluit van gedeputeerde staten van Lim burg van 20 november 1979, 1e afde ling nr. BI 3499, waarbij, behoudens aan artikelen 2, lid C, sub Ha en 3, lid B. sub 2 van hoofdstuk II en artikel 12, lid C. sub ld van hoofdstuk III van de van het plan deel uitmakende gebruiks voorschriften, goedkeuring is verleend aan het besluit van de raad dezer ge meente van 28 november 1978, nr. R 101, tot vaststelling van het bestem mingsplan „Landweert". Aangezien niemand zich met bezwa ren tot gedeputeerde staten heeft ge wend. is, buiten de gemeenteraad en de inspecteur van de ruimtelijke orde ning. niemand bevoegd tegen de goed keuring van dit bestemmingsplan bij de Kroon beroep in te slellen. Venray, 18 december 1979 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche Openstelling van het raadhuis Venrays raadhuis, Maashese- weg 1, is op werkdagen ge opend van9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 toi 17.30 uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden var. het raadhuis, uitsluitend na te lefonische afspraak (tel. 04780- 83838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielen: iedere eerste en derde maandag van de maand van 10.00 - 11.00 uur, voor huis vestingsproblemen; en iedere dinsdag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale zaken. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het 'raad huis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Diefstallen Uit een opslagkeet aan de Korte Drilweg werd een vuilwaterdompelpomp ontvreemd. De schade wordt geschat op 1000 gulden. Toegang tot de keet werd verkregen door forcering van de sluiting. Aan de Tinnegieterstraat werd een klein konijntje met kooi ontvreemd. Uit de tuin van een woning aan de Bergweg werden enige coniferen en een rododendron ontvreemd. Diefstal bierglazen Een 19 jarige Venrayenaar werd aan gehouden wegens diefstal van 11 bier glazen uit een café in Venray. De gla zen werden in beslag genomen en te gen de jongeman werd proces verbaal opgemaakt. Auto's open gebroken In de Prinses Beatrixstraat werd uit de personenauto van v. d. B. uit Amsterdam een autoradio ontvreemd. Uit een langs de Midden Peelweg geparkeerdle personenauto van K. uit Deurne werd een radiocassetterecor der met bandjes ontvreemd. In beide gevallen was door bruut ge weld toegang verkregen tot de auto's. Diefstal uit auto Op 2e Kerstdag werd wederom van een nabij de Ballonzuil geparkeerde auto een zijruit ingeslagen. Mej. H. uit Heumen had haar Opel Kadett daar ge parkeerd en was in de bossen gaan wandelen. Bij terugkeer ontdekte zij dat men door het inslaan van een zij ruit toegang had verkregen tot haar auto. Ontvreemd werd een handtas met eurocheques, rijbewijs en kentekenbe wijs van "n Fiat personenauto DT-87-TD en haar portemonnaie met 50 gulden. De politie verzoekt eventuele getuigen zich met haar in verbinding te willen stellen. Drie auto's beschadigd Vrijdag reden op de Stationsweg drie personenauto's achter elkaar. De eer ste auto werd bestuurd door de 41 ja rige P. uit Venray. de tweede door de 19 jarige H. uit Well en de derde door de 60 jarige D. uit Venray. De eerste bestuurder was voornemens om links af de Servatiusweg op te rijden. Hij gaf richting aan, sorteerde vóór, maar moest zijn auto tot stilstand brengen om een tegemoetkomende auto voor rang te verlenen. De tweede bestuurder zag dat afremmen te laat en de door hem bestuurde auto botste tegen de afremmende auto op, maar ook de der de bestuurder had dat afremmen niet gezien en botste tegen de botsende tweede auto op. Gevolg veel materiële schade. Dader vernieling aangehouden De 18 jarige G. T. uit Venray werd door een plaatsgenoot op heterdaad betrapt bij het vernielen van de fiets van de 42 jarige J. Z. De politie kon de vernieler aanhouden en overbrengen naar het politiebureau. Hij kon geen verklaring geven waarom hij de fiets vernielde. Met de aanzegging dat pro ces verbaal zal worden opgemaakt werd hij huiswaarts gezonden. Slipgevallen De personènauto bestuurd door de 40 jarige O. uit Venray geraakte bij het oprijden van de ventweg aan de Zuidsingel in een slip. De auto beland de aan de overzijde tegen een licht mast. die geheel vernield werd. Daarop schoof de auto weer terug en kwam aan de andere zijde van de weg tegen het hekwerk tot stilstand. Alleen ma teriële schade. Door gladheid van het wegdek ge raakte de personenauto bestuurd door de 27 jarige P. uit Holthees op de af rit van de Venloseweg in een slip en voordat de bestuurder de outo onder kontrole kon krijgen was deze al tegen een lichtmast gebotst. Het bleef bij materiële schade. In de nacht van zaterdag op zon dag, omstreeks half vier, is vermoede lijk door te hoge snelheid en de glad heid van het wegdek de personen auto bestuurd door de 38-jarige v. G. uit Venray op de kruising Deurnese- weg-Midden Peelweg te Ysselsteyn in een slip geraakt. De auto sloeg enkele malen over de kop en de bestuurder werd uit de auto geslingerd. Met diver se verwondingen moest hij naar het ziekenhuis worden overgebracht. De auto werd totaal vernield. Aanhangwagen ontvreemd Vanaf het erf van de landbouwer v. V, in de Vredepeel werd een aan hangwagen ontvreemd. De aanhang wagen was nog geladen met vuilnis. Bevorderingen reservisten gemeentepolitie Met terugwerkende kracht tot 1 ok tober j.l. zijn de navolgende agenten van de reserve gemeentepolitie bevor derd tot hoofdagent, te weten de heren Derks, Dinghs, Flinsenberg, Jansen en van der Pal, De reservisten zijn sinds 1 oktober 1971 bij de politie en hebben tot volle tevredenheid binnen het korps ge- funktioneerd. Ze kwamen meerdere ma len in aktie b.v. bij alkoholkontroles, bij assistentie bij evenementen en re centelijk nog bij de grootscheepse verlichtingskontrole. Inbraak Op 2e Kerstdag werd ontdekt dat ingebroken was in het clubgebouw van de Politiehondenvereniging ,,De Verde diger" aan de Molenklefweg. Door het hangslot te forceren was toegang ver kregen. Een kast was opengebroken maar in zover kon worden nagegaan wordt er niets vermist. Wel heeft men een fles coca cola leeggedronken. Tweede kerstdag ontdekte men dat er was ingebroken in het café-restau rant van de Schaapskooi aan de Vlak- waterweg. Ontvreemd werden 200 pak jes sigaretten, een brandblusser, 30 casettebandjes alsmede het snoer van de cassetterecorder Meerdere glazen bier hadden de daders gekonsumeerd. Het gestolene is waarschijnlijk ver voerd in een vuilniszak. DE kleermaker zal wel een beste man zijn, maar van honden heeft hij geen ver stand. Anders zou de opvoeding van het dier dat hij op zijn verjaardag kreeg, wel betere resultaten hebben gehad. Het was een aardig en levendig jong hondje, maar toen het ouder werd ont wikkelde het zich steeds meer tot wat men in de wildernis een man-eater noemt. De kleermaker had er de handen vol mee om steeds maar de kleren van voorbijgangers te herstellen, die door zijn hond waren stukgebeten. Met het klimmen der jaren werd de hond ook steeds gevaarlijker. De kleermaker zelf kon met hem doen wat hij wilde. Dat was zijn baas, en die mocht alles. Maar zelfs de huisgenoten waren niet veilig meer voor het venijnige dier, dat grimmig beet naar elk levend wezen dat in zijn nabijheid kwam. Toen de kleemaker tenslotte alles met alles een lief bedrag aan schadevergoe ding had betaald, besloot hij de hond weg te doen. Er zou wel ergens een boer zijn, dacht hij, die een goede waakhond kon gebruiken. Zo'n boer was er inderdaad. Hij had een kennel. Daar moest de kleermaker de nieuwe bijthond maar in doen. En daar moest de hond voortaan ook in blijven. De nieuwe baas durfde het dier niet te naderen. Hij schoof het etensbakje met een stok het hok in, en onderwijl beet de hond nog kwaad naar de stok. De nieuwe baas leefde dus voortaan in voortdurende angst voor zijn eigen hond. Maar angst voor inbrekers had hij niet meer. Op een zaterdagmiddag was de boer op zijn erf doende. Hij keek eens naar de kennel. Die moest nodig worden hersteld. Anders zou de hond er vandaag of morgen uit komen, en dan was het leed niet te overzien. Plotseling zag hij een stofwolk zich snel verwijderen. Dat was de bakker, die pijlsnel een veilig heenkomen zocht. Terstond achter de bakker volgde een andere stofwolk. Dat was de losgebroken hond, die de bakker op de hielen zat. Dit lijkt mij, dacht de boer, een schone gelegenheid om de kennel te repareren. Hij ging het hok binnen en begon te timmeren, maar nu kwam de hor,d terug, met een stuk van de bakkersbroek als een trofee in de bek. Ijlings sloot de boer de kenneldeur, opdat het dier niet bij hem zou komen. Grommend liep de bijterd om de kennel heen. In huis bromde de boerin, maar zijn durfde niet naar buiten. En beiden zouden daar nu nog zitten, als een buurman op het hulpge roep niet de kleermaker had gewaarschuwd. Die verwisselde de kennelinhoud. Maar hij deed dat niet zonder de boer eerst enkele woorden te hebben toegevoegd, die de dagvaarding als beledigend kenmerkt. De boerin, in huis, had het gehoord; en zo kwam daar een rechtszaak van. Want de boer bleek niet dankbaar, dat de kleermaker hem het leven heeft gered. Vijftig gulden boete moet die nu betalen. Klaarblijkelijk nam de rechter de zaak niet hoog op. Een dierenvriend heeft tenslotte de hond weer uit de kennel gehaald en onder zijn hoede genomen. Geboren: BRAM zoon van Geert en Marian van Mil-Maas Venray, 31 december 1979 Verdistraat 42 Tijd. adres: St. Elisabethzie- kenhuis. kamer 254 Geboren: ERIK Leonardus Matheas Zoon van Peter en Ine Thielen Broer van Tom Oirlo, 27 december 1979 Haalakker 28 Wij zijn erg blij met de ge boorte van onze dochter en zusje Leonieke Nelke Dorothé Lei, Nelly en Heiderieke Heidens Arkstr. 2. 5801 VG Venray MARY VAN KEMPEN en MART VAN VEGCHEL gaan trouwen op vrijdag 11 januari om 14.00 uur ir> de Vredeskerk te Venray. Receptie van 18.30 tot 19.30 uur. Dagadres: Zaal „In den Engel" Venray Langeweg 8, Venray Blankenberg 1, Leunen Toek. adres: Doormanstraat 24. 5801 VX Venray VAN 9 T.M. 11 JANUARI C.J.W. van Gemert TANDARTS Grotestraat 25B Venray telefoon 80700 Kom ook eens een partijtje BIJ CALIMERO Langstraat 10 Venray SIERPLEISTERS Nog steeds het goedkoopst! Granol, schorseffect (17 kg) Struktuurpl. 2-3-4 mm 24, Graniet- of marmerpl. 32,50 Mini marmerpl. 40, Antiek- of boerenpj. 27,50 rollputz 32,50 per emmer afgehaald, incl. btw. Ook door ons aan te brengen. Vraag vrijblijvend prijsopgave. F. JANSSEN ZN. B.V. Telefoon 83334 Venray Weverstr. 2 Kempweg 143 Venray TE KOOP 2 Stereo hifi boxen 50 Watt Kinderfiets Ardennenlaan 3, tel. 87573 KEUKEN-HANGKASTEN 50 cm breed nu 70,- 60 cm breed nu 75,- Keukencentrum FRANSSEN Westsingel 54 - Venray tel. 04780-82851 KUKSTGEBITTEN- REPARATIE Ook gouden tanden en kie zen. Mevr. M. Schelbergen- Goumans Niessenstraat 12 5801 RN Venray tel. 04780-82356 TE KOOP Kinderwagen Bruine rib Fhnsenbergweg 25. Yssel steyn TE KOOP rogge, tarwe en gerstevoerstro, hooi en verder alle andere ruwvoeders Franco boerderij aan con currerende prijzèn. Beleefd aanbevelend, het vanouds bekende en ver trouwde adres: FOURAGEHANDEL Haelen Tel. 04759-1332 TE KOOP Golfplaten eterniet Diepvrieskist 400 liter Electr. wasmachine Eikenlaan 52, Venray TE KOOP Pennenbank 3assen. fabr. Danckaert Plataanstraat 9. Venray Terrein verharding in asfalt, klinkers enz. Vraag tijdig offerte! VERVETA B.V. 6035 RK OSPEL Telefoon 04951-41433 Meijelsedijk 18 VARILUX SPECIALIST ROB VAN DIJK BRILLEN Hensemusplein 1 t.o. Postkantoor tel 04780-86677 TE KOOP Antieke eiken eethoek Mechels Telefoon 04780-80037 Goedkoop granol aanbren gen vanaf 10,- per m2 Radiatoren spuiten aan huis SPUITERIJ WAJON Bel 's avonds tussen 7-8: telefoon 04784-2032 VRAAG VOOR GAAS ENZ. IJZERHANDEL EGELMEERS WESTERBEEK 08858-4250 TE KOOP Electr. model spoorbaan met toebehoren, merk Mini- trix schaal N. 600,- 2 apart te besturen treinen EMS 9 echt werkende lichtseinen Dubbele rails 9 Handwissels e.d. Thijssen, Westsingel 24 INFORMATIE- EN ADVIES-WINKEL geeft informatie en advies over: werk en ontslag kamers en huisvesting juridische problemen militaire dienst enz. Kom 'ns langs of bel 'ns op! MAATSCHAPPELIJK ADVIES SENTRUM VOOR JONGEREN M.A.S.J. Hoenderstraat 33, Venray tel. 04780-85251 bgg 85842 open elke werkdag van 2 tot 9 uur TE KOOP Bergmeubel hoogglans pallisander, 2 meter lang, t.e.a.b. Aquarium geheel kompleet, eheim pomp, op kastje, 100x50x50 t.e.a.b. Luciastraat 7 edom melskens boxmeer/venray/deurne wandbekleding VERF BEHANG TELEFOON 81523 - VENRAY TE KOOP Witlof, spruiten, prei, wor telen, knolselderij, uien, rode-, witte-, savoye- en boerenkool, aardappelen M. Theunissen, Horsterweg 16, Leunen, tel. 84559 opgemaakt 3,extra ABRAHAM f 9,per kg opgemaakt 3,extra Voor 50-jarigen: geef 'ns een SARAH 10,— per kg Voor mensen die 65 jaar wor den: VERBROEDERINGSBROOD 15. Ook voor a.s. bruidsparen 5 SOORTEN BRUIDSTAARTEN Brood- en banketbakkerij PIERRE PIJPERS Grote Markt 19 Tel. 81284 EEN AVOND LEKKER ONTSPANNEN met humor, joeksmuziek en een tombola. Op vrijdag 11 januari a.s. om 20 00 uur in zaal Half weg, Stationsweg Opbrengst ten bate van de kinderbedevaart naar Lourdes Leuke sport, dat BIJ CALIMERO Langstraat 10 Venray TE KOOP Nest duitse herdershonden met stamboom, zijn inge ënt, vader H.D. vrij, vader en moeder Z.G. gelopen Kennel De Spiek, H. W. Pee- ters, Nieuwstraat 17, Rijke voort, tel. 08857-584 TRACTOREN Alle merken Alle prijzen Alle p.k. Keuze uit 60 70 stuks M. v. Zutphen Kerkeind 44 MILHEEZE tel. 04924-1398 TE KOOP 4-pits Atag gaskookplaat 120.- Zuidsingel 95, Venray AANBOUWKEUKENS Tegen concurrerende prijzen! Keukencentrum FRANSSEN Weslsingel 54 - Venray tel. 04780-82851 Voor al uw GREPPELFREESWERK diepte t.m. 50 cm houden wij ons aanbevolen Loonbedrijf Gebr. Reintjes. Drabbelsweg 1-3, Veulen, te lefoon 81986 TE KOOP Open haard hout op maat gezaagd P. v. d. Pasch, Vierlingsbeek- seweg 52. Overloon, telefoon 04788-374 BINNENKORT EEN NIEUWE KEUKEN Neem eens kontakt met ons op. Concurrerende prijzen door eigen import Keukencentrum FRANSSEN Westsingel 54 - Venray tel. 04780-82851 Schutterij St. Anna wenst leden, vrienden en be gunstigers een Gelukkig en Voorspoedig Nieuwjaar. Het Bestuur DIERENSPECIAALZAAK COOPMANS Langstraat 44 Venray tel. 04780-82047 Wij wensen allen een VOORSPOEDIG 1980 a.s. Maandag 7 januari begint de verkoop van staatsloten Loten verkrijgbaar bij: Mevr. Op-Heij Hubertusstraat 8 Veltum telefoon 83039 Bont... uw hartewens nu in vervulling! De Bontkoning gaat door met verkoop van korte en lange bontmantels ver beneden de normale waarde! Met garantie. Desg. soepele kredietservice. DE BONTKONING Hooghuisstraat 3 (zijstr. v.d. Rechtestr.), Eindhoven - C., tel. 040-447039. Bij koop reis geld binnen geh. Ned. v. 2 personen terug. Koopavond tot 21 uur geopend. a.s. Maandag 7 januari begint de verkoop van staatsloten. Wij wensen iedereen een ge lukkig 1980 Sigarenmagazijn G. Janssen-v. Beuningen Patersstraat 5a Venray telefoon 81765 ((mo dom melskens boxmeet/venray'deu'ne Wij hebben iemand nodig die op donderdag of vrijdag een morgen of middag Zelfstandig komt poetsen in Oirlo Tel 04787-738, tussen 17.00 en 18.30 uur LUXE TIENERBURO'S groot model, nu 155,- Keukencentrum FRANSSEN Westsingel 54 - Venray tel. 04780-82851 Huur eens een filmprojektor; ook met geluid ei dom melskens boxmeer/venray'deurne rE KOOP Prei P. Kusters. Hoopweg 38 Bel 81315 Schaeffers Glashandel Patersstraat 14 Daar wordt U nog voordelig geholpen TE KOOP 2 pers Bed met matras 50,- Telefoon 04780-83964 Vrijdag 11 januari a.s. MUZIEK- en DANSAVOND met de Razelkapel uit Ven- lo en de bekende buut- reedner Heynen, Swalmen Aanvang 20 00 uur in zaal Halfweg, Stationsweg. Opbrengst ten bate van kinderbedevaart Lourdes. AFZUIGKAPPEN Alle merken Voor speciale prijzen Keukencentrum FRANSSEN Westsingel 54 - Venray tel. 04780-82851 TE KOOP Duitse staander kortharig. 9 mnd. oud Van Asten. Johan van Wit- tenhorstweg 8. Vredepeel, telefoon 04786-342 TE KOOP BMW 1802 bwj. 1975 Div. antieke klokken Verdistraat 42. Venray GEREGELD TE KOOP Aardappelen en uien L. v. Dijck, Laagheidseweg 7, Venray AUTOLAKKEN TELEFOON 81523 VENRAY EXCLUSIEVE MODEBRILLEN afgestemd op uw persoon lijke smaak ROB VAN DIJK BRILLEN Henseniusplein 1 t.o. Postkantoor tel. 04780-86677 TE KOOP Aquarium 100x42x43, compleet met of zonder onderkast, t.e.a.b. Largostraat 5, Brukske, Ven ray TWAN U PEETERS dag en nacht bereikbaar ook voor alle ziekenfondsen ook taxibusjes tel. 83656 met eigen taxi-centrale WITTE GARDEROBE-HANGKASTEN 60 cm breed, nu 157,- Ook leverbaar in 80 cm Keukencentrum FRANSSEN Westsingel 54 - Venray tel. 04780-82851 TE KOOP Tafel 4 Stoelen Bergmeubel Maasheseweg 68B BATTERIJEN voor: gehoorapparaten, horloges, zakrekenmachines e.d. De befaamde Duracel met garantie ROB VAN DIJK BRILLEN Henseniusplein 1 t.o. Postkantoor tel. 04780-86677 TE KOOP Ford Escort 1969, i.pr.st.z. Deurneseweg 145, telefoon 04785-392 VAN GROOTEL VENRAY Stationsweg 2104780-83553 Toolshop verhuurt: Aluminium rolsleiger Klopboormachines Electr. bikhamers Electr. breekhamers Sleuvenfrees Elektrische, kettingzagen Haakse slijpmachines Bandschuurmachine Lasapparaat Handcirkelzaag V'akschuurmachine Boorhamers Betonmolens Kruiwagens Cirkelzaagtafel Dompelpompen Heteluchtkanonnen Betontrilnaald Betonstutten Aluminium ladders Grondboor en palenhamer TOOLSHOP Paterslaan 7, Venray tel. 04780-87708 TE KOOP GEVRAAGD Slachtduiven Sierduiven Konijnenvellen Vette konijnen Ganzen en eenden Geiten Telefoon 04789-1974 TE HUUR Kamer Brieven onder nr. 11 bureau van dit blad. TE HUUh kompleet ingerichte Stacaravan voor 1 a 2 personen. Met keuken, toilet, douche en schuurtje. Standplaats Ys selsteyn. Huurprijs 300,- per maand. incl. water. Verwarming (olie) en elec- tra naar verbruik. Brjeven onder nr. 10 bureau van dit blad. TE HUUR Mooie kamer bij nette mensen Brieven onder nr. 12 bureau van dit blad. GLASSERVICE VERF BEHANG TELEFOON 81523 - VENRAY Wij verhuren tekenfilms voor uw kinderfeestjes edom melskens boxmeer/venray'deurne Wist U, dat er in Venray een kinderdagverblijf is? Het heet: „Duimelot" Informeer eens. 04780-87110 TE HUUR GEVRAAGD Huis of etage in Venray of omgeving Van Osch. Langstraat 53, te lefoon 04780-84649 Voor onze cliënten zoeken wij: Middenstandswoningen, herenhuizen, bungalows, villa's, landhuizen, boerde rijen, bouwterreinen en agrarische gronden In Nrd. Limburg en Oost BrabanL STIENSTRA VENRAY B.V. Stationsweg 11, Venray, telefoon 04780-84438

Peel en Maas | 1980 | | pagina 8