VERENIGINGSNMWS EDTERPENIEIIWS JU MERSE10 long Nederland SCHOUWBURG- NIEUWS F1LMNIEITWS VAMOS A VER Venray li KERKELIJKE DIENSTEN Parochie Leunen Venrays Mannenkoor DERDE ORDE K.V.V. Venray Huisvrouwen- kontakt Brukske Buurtvereniging St. Jozef Postzegelen OUD PAPIER PARADE DER KAMPIOENEN Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Rectoraat Veulen Rectoraat Heide „Comedia" Leunen in Schouwburg te Venray Dolle klucht in Venrayse streekschouwburg Ballet de Wallonië in Venray A.s. donderdag 3 januari geen voorrepetitie, maar om 20.00 uur re petitie voor 't gehele koor. De aspi rant-leden worden verzocht om 19.00 uur in Almonda aanwezig te zijn. Zondag 6 jan. om 11.30 uur repe titie Hofkoor in Almonda. Donderdag 10 jan. om 19.30 repe titie voor de 2e tenoren en om 20.00 voor 't gehele koor. Zaterdag 12 jan.: opluistering Prinsenproklamatie door het gehele mannenkoor. Vrijdag 25 en zaterdag 26 jan., don- dinsdag 30 jan. en vrijdag 1 en zater dag 2 februari optreden Hofkoor in Circus Mök. De zondagen 14 en 17 februari optreden Hofkoor in de schouwburg bij de carnavals-zon dagochtendconcerten, samen met de Blaaskapel van Euterpe. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans. Niessenstraat 7, tel. 82687 of Hotel Almonda. tel. 857177. Af melden Hofkoor bij dhr. Theo Jans sen. tel. 81079. Donderdag 3 jan. 1980: 19.30 repe titie harmonieorkest. •Donderdag 10 jan. 1980: 19.30 repe titie harmonieorkesct. Zaterdag 12 jan.: zie harmonie- aan Prinsenproklamatie - carnavals zitting; 's middags om 12.30 uur po diumrepetitie in schouwburg. Dinsdag 15 jan. '80: bestuursver gadering, 20.30 uur. LEERLINGENOPLEIDING: In de kerstvakantie vervallen alle individuele repetities van de jeugd leden. Donderdag 3 januari: 18.30 repe titie jeugdharmonie. Zaterdag 19 januari: medewerking aan jeugdzitting carnaval. DRUMBAND: In de kerstvakantie vervallen alle repetities van de leerlingen. Zondag 6 januari: 10.30-11.30 uur repetitie drumband. Zaterdag 12 jan.: zie harmanoe- orkest. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225; jeugdle den bij de heer Raedts, telefoon 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clubgebouw 82515. Agenda: Zondag 6 januari: .om 10.15 Hoogmis Paterskerk. Maandag 7 januari: om 18.30 voor alten en sporanen. Woensdag 9 januari: om 18.30 uur spelavond. RUbeurten Blitterswyck: Zondag 6 jan.: hr. Manders, Eifel- laan 14, Venray. Maandag 7 jan.: hr. Remmers, Lang straat 104, Venray. Algemeen: Zondag 6 januari vindt het af scheid plaats van pastoor Pothof. Op aller opkomst wordt gerekend. De installatie van pastoor Bam- hoorn zal plaatsvinden op zaterdag 12 januari .tijdens de avondmis. Het ligt voor de hand dat ons koor ook hieraan zijn medewerking verleent. Eventuele afmeldingen: secreta riaat Langstraat 104, tel. 81690. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Dinsdag 8 januari: 19.00 Repetitie sopranen en alten. Donderdag 10 januari. 18.45 Repetitie tenoren en bassen. Zondag 13 januari. 11.00 Gezamenlijke repetitie. Maandag 14 januari: 19.30 vergadering bestuur en ouderadviescommissie bij de fam. Ellemers. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 11 januari: om 18.45 is er een orkestbijeen komst die door het bestuur ver zorgd zal worden. Het is dus geen repetitie, maar een bijeenkomst met een heel heel ander (verras send) karakter. „SALTARELLO" Zaterdagavond 12 jan.: Nog geen repetitie. Afmelden: Koor: Siegrid Laurens- se, tel. 83754; orkest: p. Falco, tel. 85855. Begin het jaar goed, betaal Je kon- tributie. DAMESKOOR Zondag 6 januari zingen we om 10 00 uur de hoogmis in het Zieken huis .In uniform. Weest U om onge veer 9.45 uur aanwezig. Woensdag 9 januari om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de school „De Essel" aan de Ursula- straat. Ons volgende programmapunt is begin februari, avondmis in Het Schuttersveld. Verder eind maart ons zondagochtendconcert in de Schouwburg. Wilt U, als U bent verhinderd, zich afmelden bij mevr. v. d. Beke- rom, tel. 83332,, of bij mevr. v. d Waerden, tel. 83659. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Zondag 6 januari, 10.00 uur mede werking Eucharistieviering in Het Schuttersveld. Bergweg. Dinsdag 8 januari, 19.30 uur stem test enkele nieuwe leden; om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Donderdag 10 januari. 20.30 uur muziekcursus in St. Joseph, Over- loonseweg. Afmeldingen voor deze cursus uitsluitend bij: dhr. P. Croy- mans. Spinetstraat 14, tel. 81578. Indien U verhinderd bent de repe tities te bezoeken, dan gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Vrjjdag 4 jan.: Vrijdagmiddag gaan we op het pleintje aan de Crppelenberg kerst bomen verbranden. Iedereen die z'n kerstboom ook wil opstoken kan de ze vanaf 3 uur brengen. Vrijdagavond gaan we het nieu we jaar beginnen met 'n gezellige avond kienen. Er zijn deze keer ook weer leuke prijsjes te winnen. Een kaart is al te koop van 'n kwartje. Dus tot vrijdagavond 7 uur. Denken jullie aan de nieuwe lid maatschapskaarten! Zaterdag 5 jan.: Vanavond zijn we normaal ge opend vanaf 8 uur. Zondag 6 jan.: Ook vanavond zijn we open voor iedereen vanaf 15 jaar. Heb je zin om bij ons studio-sport te komen be kijken. dan ben je om 7 uur al van harte welkom. Na ongeveer 10 jaar als voorzitter van „Jong Nederland Venray" met zeer veel inzet van de „Christus Ko ningparochie" gewerkt te hebben, heeft Jap. Janssen gemeend deze functie te moeten neerleggen. Het bestuur, de leiders en leidsters maar vooral de jeugd van „Jong Ne derland" zijn hem zeer erkentelijk voor alles wat hij belangeloos en met veel enthousiasme voor ons jeugdwerk heeft gedaan. Bij die afscheid heeft het bestuur ge meend hem een afscheidsreceptie te moet aanbieden. Deze receptie zal plaats vinden in „zijn" clublokaal „De Holleboom''. Westsingel 13A, op 5 januari van 19.00-20.30 uur. Het bestuur hoopt dat velen van deze gelegenheid gebruik zullen ma ken om Jac te bedanken en hem het beste te wensen voor de toe komst. Hoi. Een nieuw jaar, nieuwe moed, dan zullen we er weer flink tegenaan gaan! Ik heb nog een leuk berichtje voor de kampbezoekers, want afde ling Grubbenvorst organiseert op 1, 2 en 3 februari een wiekentje. Ieder wiekentje heeft een bepaald thema en het thema van dit kamp is het waterwild. Alles wordt geregeld door Jos Hoogveld en de kampplaats is Roermond. Iedereen van NJN Venray en ACJN Brunssum zijn van harte wel kom. Ook word er nog KC-ers gezocht (KC kamp-'commissie). Heb je belangstelling om te komen of om te KC-en. neem dan zo snel mogelijk kontakt op met Henk Verhaar of met Fred Kersten (afd. Grubben vorst). Zo, en nu een dringend ver zoek aan de E.L.s van onze afdeling. Ik heb vorige week een lijst met alle E.L.'s van onze afdeling naar Henk gestuurd zorg dat ook jouw naam erop blijft staan en lever op tijd je exprom in! Op vrijdag 11 jan. om 20.00 uur is er een ABV in het hol. Kun je niet komen? Meld je dan af! Spijtig ge noeg moet ik dan nu zeggen dat er voor a.s. zondag 6 jan. 1980 géén ex cursies zijn. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad KERSTVIERING Woensdag 9 januari houden wij onze jaarlijkse kerstviering. Half 8 Eucharistieviering in „Het Schuttersveld". Na de feestelijke koffie wordt U een mooie avond aangeboden. Ook niet-leden zijn van harte wel kom. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dinsdag 8 januari kienen in zaal „In den Engel", aanvang 19.45 uur. Tevens verloting van enkele mooie prijzen. Trouwe opkomst verwacht. Hebt u zin om in hartje winter mee te dagdromen over een heerlij ke tuin en lekkere tuinkruiden? Komt U dan dinsdag- of donder- dagmhorgeni acht en tien januari naar het noodwijkcentrum naasi de Flierefluit. Mensen van tuincentrum „Van Keuten" komen praten over tuinen, tuintjes en het kweken van tuin kruiden. We beginnen om half tien, er is een crèche en de kosten zijn 2,50. Als u nog vragen hebt, belt u dan 81397. Op de onlangs gehouden jaarver gadering van onze buurtvereniging werden de aftredende bestuursleden allen herkozen. Dhr. J. Hermans niet aftredend zag zich genood zaakt wegens omstandigheden zijn bestuursfunktie vakant te stellen. In zijn plaats werd gekozen mevr. van Bentum. Ook het kienen kwam ter sprake. Het bestur bleek over het alge meen tevreden over de opkomst op de kienavonden. Toch wil men in de toekomst gtlieel vrijblijvend met series gaan werken. Men meent hiermee tegemoet te komen aan een wens van de kieners. Uitdrukkelijk werd gesteld dat'dit geheel op vrij blijvende basis zal geschieden. Want het plezier moet de boventoon blij ven voeren. De jaarlijkse feestavond zal dit jaar plaatsvinden op vrijdag 18 ja nuari om 20.00 uur in zaal In den Engel, aanvang 20.00 uur. Het be stuur heeft weer dezelfde muziek als verleden jaar kunnen bemachtigen. Men zal trachten om ook nog een buutreedner te kontrakteren. Het bestuur wenst allen nog een voorspoedig 1980 en hoopt alle leden te mogen begroeten op de feestavond op vrijdag 18 janpuari. Tot dan! Op maandagavond 7 januari a.s. is er voor de Venrayhe post zegel verza- melaar(ster)s gelegenheid tot post- zegelruilen. Om 20.00 uur wordt U verwacht in de zaal van café Veer huis, Henseniusstraat 20 te Venray. De toegang is gratis en alleen ver- zamelaar(ster)s boven de 16 jaar hebben toegang. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG ingang via Bosweg Voor de 15e maal bevolkten Noord Limburgse en Oost Brarantse kam pioensduiven de kantine van het me- taalwarenbedrijf Inalfa. op de tra ditionele streekkampioenendag, ge organiseerd door P.D.V. De Zwaluw. Burgemeester H. Defesche voldeed graag (voor de tweede keer dit jaar) aan 't verzoek om deze show te ope nen. Al was hij dan een volslagen leek op duivengebied, toch was hij er wel va novertuigd dat veel zorg en inspanning bepalend moeten zijn ge weest voor het behalen van een pres tatie. welke waardig bevonden zou kunnen worden om deel te kunnen nemen aan deze kampioenendag. De heer van Hout, welke namens het district Oost Brabant woorden van gelukwens voor de organisatie uitsprak, moest toch even vaststel len dat de belangstelling van de kampioenen iets terugloopt en dat daar zeker bepaalde oorzaken voor zijn aan te wijzen. In het afgelopen weekend waren er in Nederland bij voorbeeld 150 tentoonstellingen en dat was beslist te veel van het goede. Ook zal er iets aan moeten worden gedaan dat er minder showduiven worden ingezonden maar meer wer kelijke kampioenen, zoals dat bij de eerse parade der kampioenen ook was. Dat er veel kampioenendagen wa ren, stelde ook de heer Backus van „Phoenix" vast. Nu er een eenheid binnen de Nederlandse Postduiva;)- organisaties tot stand is gekomen, zal er binnenskamers ook iets moe ten worden gedaan om de kampioe nendagen méér aantrekkelijk te ma ken. Venray, en met name PDV De Zwaluw, welke de pioniers genoemd kunnen worden van de kampioenen- dagen, bezinnen zich ook intern over een oplossing. Na het officiële gedeelte liep de zaal toch weer vol en bij de traditio nele bonnenverkoop was het weer als vanouds goed toeven onder de duivenliefhebbers. Met trots kunnen de organisatoren dan ook stellen dat ook deze kampioenendag weer prima verlopen is. van 5 tot en Zaterdag: 19.00 Hoogmis gezongen door het „Kemmerer Koor" uit Geysteren, int. ouders Geurtjens- Vermazeren Johan Moorrees. An- tonetta Custers, zoon Martin en schoonzoon Piet J Wm v. d. Munck- hof en overl. fam. Zondag: Openbaring des Heren (Driekoningen). 8.00 leesmis, int. An- toon Janssen bijzondere intentie; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Hen drik Keysers Wilhelmus Janssen Herman Ebberink Jacob van Mil; 11.00 nederlandse hoogmis (kinder koor), int. Gerrit Gossens Anna Janssen-Wijnhcven Lies en Her man Jeuken-Verhulsdonk. Maandag 9.00 voor oude stichtin gen W. Broers, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 Jan Aerts ouders van Uden- v. d. Broek. Dinsdag: 9.00 Sraar Spee Nellie Raedts; 19.00 Martinus Litjens en Aard v. d. Zwaan Johannes Fran- ciscus Maassen en Elisabeth Mahilda Vermeulen. Woensdag: 9.00 W. Broers, echtge note en overl. kinderen Nella Verblakt; 19.00 Piet Janssen en overl. fam. Gertruda v.' Meijel- Truyen. Oonderdag: 9.00 overl. parochia nen (allerzielenkollekte). Vrijdag: 9.00 overleden familie T.; 19 00 Niek Huggers vwg. de buurt. Zaterdag: 9 00 overleden ouders, broer en zwagers; 19 00 overl. fam. Bouten-Verschuuren overl. ouders Aben-v. d. Mond voor een jarige. Mdcdelingen: Zondag onder de jnis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Re- sv v. Hooren en Annemie van Meyel. In het weekend van 5/6 januari werdt bijzondere aandacht ge vraagd voor Oost Priesterhulp. Mgr. A. Verheggen, oud hoofd aalmoezenier van het gevangenis wezen. zal de preek verzorgen. De meeropbrengst van de koliek- te is voor Oost Priesterhulp. In de Eucharistieviering van za terdagavond 5 januari wordt door het „Kemmerer Koor" uit Geys teren gezongen de „Messe solen- nella van St. Cecilia" van Carles Gounod. Akolieten: Zaterdag 5 januari: 19.00 A. Regli en A. Noyens. Zondag.6 jan.: 8.00 Bernadette Cor- zilius en Mare Linskens (lezer: G. de Groot); 9.30 Henny Fassotte en Be rend Kroft; 11.00 T. de Bruyn en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Henk Man ders en Henri Willems. Woensdag, vrijdag: 19.00 Maurice Verschuuren en Karin Bloemen. Zondag 6 jan. Feest van Driekonin gen. H. Missen: 7.30, 9 00, 11.45. Hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans. Deze hoog mis wordt opgedragen uit dankbaar heid en wordt beschouwd als afslui ting van de ambts-periode van pas toor Pethof. 18.00 avondmis, Van daag extra kollekte voor de Hulp- aktie Kerk in Nood. Vrijdag: 15.00 gezongen H. Mis uit dankbaarheid bij het 25-jarig huwe lijk Bens-Linders; 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parocihe. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten 18.30 avondmis als zondag viering. Onder deze H. Mis wordt pater Barnhoorn geïnstalleerd als pastoor door Deken Theunissen Aan deze viering zullen de Zangers van St. Frans hun medewerking verle nen. Mededelingen: 1. Wilt u zo goed zijn te lezen wat er staat bij de hoogmis van 10.15 op 6 januari en bij de avondmis van zaterdag 12 januari 18.30. Het Kerkbestuur hoopt dat vele paro chianen aanwezig zullen zijn bij deze bijzondere parochiële ge beurtenissen. 2. Maandag 7 januari staat de kapel wagen van de Stichting Hulp- aktie Kerk in Nood van 10.00- 12.15 aan de Paterskerk. U kunt dan kleding en houdbare levens middelen brengen voor Oostpries- terhulp. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harrie Lensen. Zondag: 7.30 voor de parochie en Lei v. d. Berg; 9.00 overl. ouders Stoks en zoon Piet; 10.15 Jacobus Phiuipsen en Francina Goossens en uit dankbaarheid; 11.45 Broeder Martien Frijns (v.w. Akolieten en Misdienaars); 18.00 gelovige zielen (offerbus). Maandag: 8.00 Elisa Gregoria Palm en t.e.v. de H. Geest; 19.00 voor het welslagen van een examen en voor de gelovige zielen (offerbus) Dinsdag: 8.00 Nella Verblakt; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius en Gradje Custers. Woensdag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam.; 19.00 fam. Spring in 't Veld. Geurts en Konings en Wilhel- mina Wijnhoven-Custers. Donderdag: 8.00 Clarita Romijn- Snijders en overl. ouders Roeffs; 19.00 Wilhelmina Hendrix-Baken. Vrijdag: 8.00 Br. Koster Martien Frijns; 15.00 uit dankbaarheid bij n 25-jarig huwelijk; 19.00 gezinsmis,, Calbarina Poels-van Dooren. Zaterdag: 8.00 Br. Koster Martien Frijns (v.w. de fam.). Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 1830 Willy v. d. Beke- rom en Geert Koppes. Zondag: 9.00 Peter Schoenmae- kers en Peter Smelt; 10.15 Tony Schol ten en Ricky Douwes; 11.45 Geert Claes en Erik Arts; 18.00 Jac. Smetsers en Hans van Geenen. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Edgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Twannie Peter en Robbie Arts. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Mart Leenders en Pepijn Dobbelaar; 19.00 Jacq. Smetsers en Hans van Geenen. met 12 januari Zaterdag 5 jan: Euch. viering om 19 00 u. Geen kindercrèche. Mis- intentie: uit dankbaarheid. Zondag 6 jan.: Gezongen euch. vie ring om 10.00 u. Kindercrèche wordt verzorgd door Trudy Vullings en Mevr. Cybulski. Misintentie: overl. Hr Chris van Megen. Woensdag 9 jan.: Euch. viering om 19.00 u. Misintentie: Johannes Verhelst. Hoogfeest van Driekoningen Zaterdag: 19.00 avondmis voor ouders lans-Gerits. Het kinderkoor „De Vredesklokjes" zingt kerstliede ren. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. familie Rögels-Bouten; 9.00 leesmis voor overl. familie Franken-Drijs- dale; 10.00 hoogmis voor overl. Cor nells Matthijssen. Nederlandse ge zangen met het kerkelyk zangkoor. 11.30 leesmis als jaargetijde voor overl. Harry Swinkels; 18.30 avond mis voor overl. Piet Slits. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Soest-van Gerven; 19.00 avondmis uit dankbaarheid (G.). Dinsdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (zusters v. d. K); 19.00 uur avondmis voor overl. Stien v. Rooy- Peters. Woensdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid: 19.00 avondmis voor over!. Charles Sijbers (fam. M.) en als jaar getijde voor overl. Wiel de la Roy en Annie van den Akker. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Pirt Vermeltfoort en overl. familie; 19.0 Oavondmis tot bijzondere interi- tie. Vrijdag: 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie fkollek- te Allerzielen); 14 00 plechtige hu welijksinzegening en eucharistievie ring voor het bruidspaar van Veg- chel-van Kempen; 19.00 avondmis tot zekere intentie. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Stevens-Pijpers: 19.00 avond mis voor overl. Leonardus v. Hoof. Mededelingen: 1. A.s.-zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêrhe in de kleu terschool vlak bii de kerk. (Whist- lestraat 3). Leidsters: Karin en M. José Leenaeris. 2. De Stichting „Hulpaktïe Kerk in Nood" ook wel genoemd „De Oostpriesterhulp houdt op maandag 7 jan. een inzamelings- aktïe van kleding en houdbare le vensmiddelen in heel Venray. De kapelwagen, waar u dit alles kunt inleveren, staat van half een tot drie uur op het Kennedyplein. In de diensten van zondag 6 jan. komt over deze aktie een pater preken en houden we voor dit deel een kollekte ?*n de kerk deur. Graag aanbevolen. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8 00 R. Abcn, W. Hage naars; 9.00 A. Millcn, Th. Urselman; 10.00 H. Litjens, M. Barten, J Jacobs; 1130 H. Kusters. T. Lucassen; 18.30 H Willcmsc. S. Fijneman. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 F. Franken, M. Pelzer; 19.00 H. Boom en B. van Vegchel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 800 P. Kroef, B. Peeters; 19.00 R. Oomers en J. Linskens. Zondag 6 januari a.s. om negen u. Nieuwjaarsontmoeting in de koffie kamer van Den Hoebert. waarna om tien uur kerkdienst in de aula. Pre dikant is Ds. J Heine. De eerste kollekte is voor het dia- konaatsprojekt, de tweede voor de kerk 's Middags om vyf uur Vesper dienst, eveneens in de aula. Feest van Driekoningen Zaterdag: 18.30 gez. h mismaandd. Alfons Kurvers; Sjeng Hellegers vw de buren; en stichting Gertrud. Hei dens-van Vegchel. Zondag: 8 30 h. mis voor de pa rochie; 10 uur hoogmis als maandd. ouders Janssen-Driessen; maandd, v. Hendrina Rutten-Sijmons; maandd. Zuster Richtruda Classens. Maandag: 8 uur h. mis stichting Grad Theuws en Wilhelmina Thee wen. Dinsdag: 8 uur h. mis tot zekere intentie (L). Woensdag: 8 uur h. mis jaardienst overleden moeder. Donderdag: 8 uur h. mis lot zekere intentie (A). Vrijdag: 8 uur h. mis stichting Ar nold De Ponti, Petronella Duijf, Lou isa Hovens en kinderen. Zaterdag: 19 uur gez. h. mis Sjeng Hellegers (buren). Dit weekend collecte voor de Oost priesterhulp. Predikant Pater van de Wal.- Week van 5 t.m. 12 jan. 1980 Openbaring des Heren - Drieko ningen. Misdienaars: Johny Reinders en Edwin Dinghs; Joh Heidens en Mar cel Duvkers; Hoogmis: Mark Don ders en Luc Vennekens. Zaterdag: 19.00 Herman Dinghs. Zondag: 8.00 Maria Strijbos; 10.00 Jan Cremers (van de veehouders). Maandag 8.00 Gerardus Smits. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Dinghs- Kemmelings. Woensdag: 8.00 overl. fam. Thie- len-Thielen-Smits. Tevens tot int. van de offeraars. Donderdag: 8.00 Martinus Flinsen- berg. Vrijdag: 8.00 Jan Willems. Zaterdag: 8.00 jrd. voor Jan Swin kels. Feest van de Openbaring des He ren. Vandaag eerste zondag van de maand, bijzondere kollekte voor on ze eigen kerk. Ieder jaar is het voor het kerkbestuur een opgave om fi nancieel rond te komen. Zonder uw gulle bijdragen kan dat doodeenvou dig niet! Daarom deze kollekte die wij van harte aanbevelen. Zaterdag- 19.00 Ism. v. Jean Lem- men en echtgenote Maria Assel- berghs. Zondag: 8.00 lsm. v. Jan v. Meijel, echtg. en overl. kinderen Jean Lemmen en echtgenote; 11.15 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Maandag: 18.00 lsm. v. overl. fam. Voermans-Rooijakkers Maria As- selberghs; 18.30 lsm. v. An toon, Mar tinus en Maria Verheijen Jan van Meijel, echtgenote en overl. kind.; 19.00 lsm. v. Johannes Poels, echtg. en dochter Johanna Jean Lemmen en echtg. Dinsdag: 7.30 lsm. als jrd. v. Elly weekd. v. Harry Asselberghs /Maria Loonen en Elly van Berlo; 8.00 uur Asselberghs. Woensdag: 18.30 lsm. v. Sef Lin- ders en overl. fam. Maria Assel berghs; 19.00 lsm. v. overl. fam. van Vegchel-Hceijmakers lsm. t.e.v. H. Antonius (L.). Donderdag: 1830 lsm. v. Jean Loe- nen Maria Asselberghs; 19.00 lsm. v. Jan van Meijel, echtg. en overl. kinderen gest. jrd. v. Frans Ver- kleij en echtg. Vrijdag: 18.30 gest. jrd. v. oorlogs slachtoffers van Leunen en Veulen Maria Asselberghs: 19.00 lsm. v. Jos Lcenen en Maria Verschuuren. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Jean Lem men en echtg. Maria Asselberghs. Misdienaars: 18.30 Rudy Kuenen; 19.00 Wilbert Emonts. Akolieten: 19.00 R. David en H. v. Rhee; 8.00 J. Janssen; 1000 Th. van Kempen, W. van Meijel en R. Duij- kers; 11.15 R. Kuenen en W. Emont# Iluwelijksafk.: Martin v. Vegchel er Marij van Kempen (Venray); Wiel Jennirkens en Anita v.d. Borst (Ven ray); Bert Cox en Bets Traa (Veu len). Week van 5-12 januari 1980 Zaterdag: 19.00 jgt. v. Gerardus Fieurkens en Anna Fleurkens-Pou- wels. Zondag: 8-30 jgt. v. Frans van Sccst en Anna v. Bracht; 10.00 gest. jgt. v. Martinus Janssen en Maria Janssen-Droesen; 11.30 jgt. v. Harrie Stiphout. Maandag: 10.00 maandd. v. Jan Spreeuwenberg. Dinsdag: 8.00 weekd. v. Mevr. Coe- nen-Spreeuwenberg. Woensdag: 8.00 weekd. v. Toon Franssen. Donderdag: 8.00 H. Mis v. overl. fam. Muldcrs-Maessen. Vrijdag: 19.00 H. Mis v Mevr. Ccenen-Spreeuwenberg namens de f buurt. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Jan Eercn. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Willy Hendriks en Francis v. d. Hoff Zondag. 830 John Michels en Ko Flinsenberg; 1000 Rob van Ass en Wilfried van Dijk; 11.30 Joost v. d. Elzakker en Rob Koonings. Weekdagen: Richard Juwett en Peter Peeters. Mededeling: Mag ik U allen nog herinneren aan de extra kollekte die dit weekend gehouden wordt voor Oostpriester hulp .Bij voorbaat hartelijk dank voor uw bijdrage voor onze mensen in nood. Zaterdag 5 jan: 19.00 Avondmis voor fam. Goumans-Pouwels. Zondag: Hoogfeest Openbaring des Heren (Driekoningen). 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. t.e.v. O.L. Vrouw van Zeven Smarten Tot genezing van een dochter; 1000 Hoogmis voor overl. ouders PhiUpsen en voor overl. fam. Hermans-Dercks. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karmel en voor overl. zus en zwager. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. en overleden zus en zwager. Woensdag: 8.45 H Mis in de Jozef kapel t.e.v. de H. Jozef voor Freis- sen en overl. fam. en overl. zus en zwager. Donderdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. en overleden zus en zwager. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. en overl. zus en zwager. Zondag 6 jan. Driekoningen. Open baring des Heren, dankbaarheid fam. Spreeuwenberg. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. uit Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Her man Glavimans. Akolieten: P. Fieurkens, L. Hen driks, Alb. Weys; 11.45 Hgm. zal. Broeder Nabuurs vanwege de buurt. Misdienaars: H. Cleven en H. Rein- tjes. Hoogfeest van de Openbaring des Heren (Driekoningen), 6 jan 1080. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals-Fleuren: 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Misdienaars van de Hoogmis: Leon Pouwels, André Swinkels, Geert van Meijel, Patric Vollenberg, Mark Koonings en Mau- i rice Janssen. Misdienaars van de week: Willy v. Well en Jos Geurts. Maandag: 8 uur H. Mis voor Driek Eibers en Maria Manders. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Camps. Woensdag: 8 uur H. voor Sef Lin- ders. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Wil helmus Voesten. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en de overleden familieleden Derikx-Voesten. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Zondag 6 januari geeft toneelver eniging „Comedia" een uitvoering in schouwburg „De Beejekurf" te Ven ray van de klucht „De voordeur stend open" van Max Andrea. „Comedia" heeft van dit stuk al enkele su'ksesvolle voorstellingen gegeven in Leunen. Het is een stuk vol verrassende en spannende mo menten en een onverwachte ontkno ping. Een rol is omgezet in het Ven- rayse dialect. Wilt U na de gezellige huiselijke feestdagen van de afgelopen weken weer een avondje uit. dan is een avondje schouwburg op 6 januari aan te bevelen. Op maandag 7 januari kan'men in Venray genieten van een nieuw lach- sukses van Alan Aykbourn. Het is een blijspel waar de vonken vanaf -springen en golven van hilariteit zal opwekken. Het gaat om de organisatie van een feest en daarvoor wordt een co mité opgetrommeld. U kent ze wel, die vergaderzieke mensen die met de beste bedoelingen alles in het hon derd laten lopen. Daarom is dit stuk ook zo herkenbaar en daarom kan er ook zoveel om gelachen worden. Het te organiseren festival komt er uiteindelijk, maar niet voordat U heel wat vuurwerk in de vergade ringen hebt meegemaakt en over de ze voorbereidingen heel wat afge- lachen hebt. In de hoofdrollen o.a. Anny de Lange, Margreet Blanken, Jan Ver hoeven. e.v.a. Aanbevolen voor men sen die graag lachen. De pers is eveneens ingenomen met deze voor stelling. DONDERDAG 10 JANUARI: Nadat men in Venray prachtige avondvullende balletten heeft kun nen zien als „Het Zwanenmcer" en „Gïsele" komt het Ballet de Wallonië in het kader van het Belgisch Neder lands Cultureel Accoord naar Ven ray. Het. gaat hier weer om een groots gemonteerde produktïe op muziek van Tsjaikowski. De premiè re van deze voorstelling is tijdens de Kerstdagen in Luik geweest. Van wege de enorme kosten zal de muzi kale begeleiding mechanisch zijn, wat geen bezwaar hoeft te zijn, want ook gedenkwaardige uitvoeringen van het Zwanenmeer waren met me chanische begeleiding. Voor de balletliefhebbers wordt dit een boeiende avond GEJAAGD DOOR DE WIND BOEKT OPNIEUW RECORDS Het aantal keer dal het bordje „uitverkocht" aan de kassa hing, was weer niet te tellen. 40 jaar na de première blijkt deze romantische klassieker nog steeds ongekende aantallen mensen te trekken. Daar om is deze „film van de eeuw" te recht een derde week geprolongeerd. Mis U deze unieke film niet, het is een evenement zonder weerga. Eveneens voor de derde week ge prolongeerd is de roemruchte film over elkaar bestrijdende jeugdben des THE WARRIORS. Het is een bikkelharde film waar de jeugd in stromen naar toe schijnt te gaan. Nieuw is deze week" een van de verrassingen van 1979 n.l. de ko mische versie van Dracula. De titel is LIEFDE BIJ DE EERSTE BEET. Het is een uitstekend gemaakte film die de lachers op de hand zal krij gen. Voor de jeugd is er deze week verder nog een tekenfilmfest'ival van TOM en JERRY. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehete dag geopend Toon Huisman. In de avondmis van zaterdag 5 jan. en in de H.H, Missen van zondag 6 januari zal Frater Schrama preken over „De Kerk in Nood". NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, el dia 6 de enero, fiesta de los Reves, NO habra Misa en nuestra capilla porque el Padre Juan esta desde el 4 de enero hasta el 7 de enero en Maarssen. eLs desea a todos Vds un feliz y prós- pero aho nuevo también a aquellos que no han pod'ido asistir en la re- cepción del aho nuevo en Geysteren el dia 1. de enero. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES El programa del Centro sigue co- mo siempre. Con tiempo se les co- munieara nuevas noticias. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1980 | | pagina 5