andbouwscliool St.Martinus en direct.woning Venrayse Omroep Stichting AGENDA De prijzenkast van de jonge tamboers en fluiters van Omroep Zuid brengt Schutterij 't Zandakker is nu al te klein Patiëntenvereniging naar Venray programma over Venrays Hofkoor en Mannenkoor Toneel in Ysselsteyn Subsidie voor Orgelcomité Ontgrondings vergunning niet verlenen PEEL EN MAAS OUD PAPIER HELPT EUTERPE ONDER DE PANNEN Iet jeugdkorps van Schutterij 't ndakker. Gilde St. Jan, bestaat 4 r en kan ondanks deze korte peri- terugzien op een rijke buit aan jzen op officiële bondsfeesten der utters en op het Oud-Limburgs juttersfeest behaald. ;n dat is niet niks. fier tweede prijzen, een derde en i vierde prijs, en als klap op da urpijl: een eerste prijs op het Oud- nburgs Schuttersfeest '79 in Voe- idaal. Dat zijn de roemruchte fei- die het tamboer- en pijperkorps deze periode heeft weten te reali- ren. foorwaar geen kleinigheid. Jet jeugd-tamboerkorps van deze lutterij werd in september 1975 ropgericht, als stafmuziek, en gaat naf het begin van het seizoen 1976 n het Gilde vooraf. Sinds de aan- iting van "t Zandakker bij de Lim- rgse Schuttersfederatie is 't korps egetrokken bij alle bondsfeesten bij het Oud-Limburgs Schutters- st Zij deden dit met groeiend suc- i, daarmee de trend van het gehele Ide volgend. Onder leiding van instructeur Kees yneburg uit Ysselsteyn behaalde 't rps zijn eerste trofeeën. Onder lei- ig van H. Marlens voor de trom- Jaars en Lambert Rooyendijk voor fluiters, behaalde het bij het laat- O.L.S. de hoogste eer. NIEUWE INSTRUMENTEN EN UNIFORMEN Het afgelopen jaar is het korps üedig in het nieuw gestoken. Twee ukentrommen, twee tenortrommen paradetrommen, een overslag- en negen nieuwe fluiten spe- al voor kinderen zijn aangeschaft, •ijl er nog veertien goede fluiten nwezig zijn om eventuele anderen n het korps te kunnen toevoegen. Ook de uniformering is dit jaar gr iel op peil gebracht. Pupille-uni- •men van leerling-soldaten date nd uit 1856 - het magische jaartal or de uniformering van de gehele lutterij - zijn gekocht. Cortom. een prachtig korps voor en oor. waarmee de vereniging el eer inlegt. MUZIKAAL PEIL )oor de intrukteurs wordt met man macht gewerkt om een zodanig jziknal peil te bereiken, dat trom- ilaars en fluiters in de komende •n kunnen gaan deelnemen aan nboerkorps-coneoursen. Niet dat intentie beslaat om een zclfstan- korps te gaan worden, maar en en alleen om als goede slafmu- van de schutterij te fungeren, staat het bestuur hierbij voor m om een jeugdkorps te houden, niet te groot wordt. ■nerzijds om de groep van natters niet te overtreffen, ander- otndul het geenszins de bcdoe- is de grote Venrayse muziok- rpsen te gaan bekonkureren. Nietemin. peil moet er zijn en daar trdt met trommelaars en fluiters rrl aan gewerkt. NATUURLIJK VERLOOP Juist in verband met 't feit dat de lutterij een jeugdkorps wil hou- n, zal er binnen enkele jaren een iloop van muzikanten gaan ont- an, dat zich dit jaar al heeft aan- kondigd. Hel is dan ook zaak voor reniging om jaarlijks nieuwe- cen Ie werven, die dan opgeleid voor het volgend seizoen, Het fsl ziel men bij de schutterij flui- van 9 tot 1G jaar cn tamboers naf 10 jaar. Geoefend wordt er elke maandag in de openbare school De Keg in de Blauwververstraat, van 18.00 19.30 uur, en vrijdags van 19.30 21.00 u. SCHUTTERIJ EXCERCITIE Vanwege het van oudsher semi- militaire karakter van de schutterij als weerbaarheidsgilde en de waarde die daaraan gehecht wordt op schut tersfeesten, wordt er veel aandacht besteed aan excercitie. De eigen ex- cercitie-instrukteur .van hel gilde, Theun Bos, oud-commandant van onze Venrayse Marechausseebrigade, heeft deze zaak in handen en wie zou dat beter kunnen dan hij. Evenals aan het schuttersgilde zelf wordt ook de tamboers en fluiters oude excercitie ge-instrueerd, pas send bij het historische karakter van de vereniging. Ook dat element heeft bijgedragen tol de hoeveelheid prij zen in de prijzenkast. BONDSFEEST 1980 Als mede-lid van de Bond Juliana der Noord Limburgse Schutterijen, valt Schutterij T Zandakker. Gilde St. Jan, de eer te beurt op 15 juni van het volgend jaar een schutters feest te mogen organiseren voor haar 22 zusterverenigingen. Er worden dan 3000 mensen in Venray verwacht - terwijl 1000 schutters gaan kampen om de grote eer. En dat is spekje naar het bekje van het gilde, dat na 1975 een kofi- stante opgang naar boven heeft ge kend, uit de vergetelheid van tien tallen jaren. Ze zijn niet voor een kleintje vervaard, de schutters. Een voorlopig schiettermn is er aan de Endepoel, en organiseren kunnen ze, daaraan zal het niet liggen. En ook de nieuwe tamboers en flui ters zullen er wel komen, want dat is nu hun eerste zorg - getuige de advertentie elders in dit blad. De afdeling Limburg van de Alge mene Vereniging tot Behartiging van de Patiëntenbelangen - de A.V.P. - komt naar Venray voor een voorlich- tings- en discussie-avond. Deze wordt gehouden in het kader van een reeks introdukfiebijcenkom- sten die de A V P. in de komende maanden in de provincie Limburg organiseert; Voor eenieder is het duidelijk, dat ons systeem voor de Gezondheidszorg niet altijd even goed funktioncert; dit geldt met name voor: voorlichting aan patiënten (ze be hoeven toch niet alles te weten); opvang in ziekenhuizen 'n beetje flink zijn); wachttijden; nazorg; mondigheid van de patiënt; eigen verantwoordelijkheid van de patiënt. Onder 't motto „BETER WORDEN MOET BETER WORDEN" organi seert de A.V.P. daarom op maandag 10 december aai. om 20.00 uur een bijeenkomst in de zaal van hotel Al- monda, Julianasingel 7 te Venray. Toegang vrij. Wc gaan er praten over allerlei fa cetten van de Gezondheidszorg, en meer in het bijzonder over de patiënt - en dat is op z'n tijd eenieder van ons. In het forum, waarmee men van gedachten zal kunnen wisselen, zul len zitting nemen: Dhr. G. Kras. voorzitter A.V.P.. af deling Limburg (forumleider); Mqvr A P. Ruiten-Tielen, wethouder te Venray; De heer J.W. van Rens, medisch di recteur St. Elisabeth ziekenhuis; Mr. W L. van de Putt, advocaat te Venray; Zr. Wilbert, wijkverpleegkundige, Horst. Dokter Schmeetz, huisarts te Venray. Dhr. W. van de Putt, advocaat te Venray. Dhr. C. J. M. Boon. apotheker te Venray. In 1922 kreeg Venray, dank zij het smeentebestuur cn Kamerlid Jan bels. vergunning een Lagere Land- Duwschool te starten. Op 1 oktober >22 startte „meester" Wijnhoven in tn lokaal van de jongensschool met t eerste klas. In 1924 werd de hier fgebeelde school en woning aanbe- teed voor resp. 13.469,en 6 664>- En het volgende jaar op 1 mi had de plechtige opening plaats. Aantal leerlingen bedroeg toen 90. V3ór de stichting van de school erden land- en tuinbouw cursussen egevcn in Oirlo, Oostrum, Leunen Merselo en gecombineerde land- n tuinbouw cursussen in Venray- De curussen werden in de vonduren gegeven gedurende de Inter en wel totaal 150 uren. De leraren waren schoolhoofden (onderwijzers met land- en/of tuin- louwakte; we mogen hier zeker en- ele namen noemen van leraren, die door kou, gladheid, sneeuw, zich niet lieten weerhouden om per fiets de diverse dorpen te bereiken: Rutten, Wanssum; Peters cn Achten, Oirlo; Wijnhoven en Gerrits Venray. Voor meisjes bestond de 2-jarige Landbouw-huishoudcursus. De toeloop naar de nieuwe land bouwschool bleef groeien. In 1937 waren er 160 leerlingen. Alles liep prima, tot de oorlog daar een abrupt einde aan maakte. School en inboe del kwamen zwaar beschadigd uit de oorlog, maar direkteur Wijnhoven begon in 1945 weer vol goede moed en met meer leerlingen. Meester Ger rits werd de 2e leerkracht en bij de pensionering van Wijnhoven werd hij direkteur. Dat was in 1955. In 1956 werd volledig dagonderwijs ingevoerd; tot die datum kwamen de leerlingen 1 of 2 dagen per week, 4 jaar lang. Het schoolgebouw was veel te klein voor dit dagonderwijs. In 1969 was eindelijk de nieuwe school aan de Eikenlaan klaar, maar al spoedig bleek dat het aantal leer lingen in de jaren '70 terugliep en kwam een fusie tot stand met dc huishoudschool in 1972, thans uitge groeid tot de scholengemeenschap ^Marianum". De oude landbouwschool deed nog enkele jaren dienst als jeugdcentrum en is dit jaar gesloopt voor de aan leg van de verlengde Oostsingel. De woning van de heer Gerrits zal binnenkort ook met de bulldozer kennis maken. Ik heb beide gebou wen nog kunnen vastleggen in deze tekening. Voor vele oud-leerlingen zal het zeker een herinnering zijn aan hun oude school en ze steunen er het prachtige werk van de Venrayer; pater Piet Hoedemackers mee. De te kening is te koop bij Boekhandel van den Munckhof. Thij Min. De Regionale Omroep Zuid brengt vrijdag 7 december van 18.00 - 19.00 uur in het programma „Speulentere" liet wel en wee van 10 jaar hofkoor Venray onder de aandacht. Tijdens deze uitzending zullen en kele liedjes van de L.P. 10 jaar Hof koor te beluisteren zijn en worden enkele bestuursleden geïnterviewd over diverse zaken betreffende hof koor en mannenkoor. De L.P. 10 jaar Hofkoor is inmid dels voor de tweede maal totaal uit verkocht. De derde en laatste zen ding van 1000 platen is inmiddels binnen, maar ook hiervan verwacht men dat deze spoedig zijn uitver kocht. Een bewijs dat deze L.P. enorm is aangeslagen, tot zelfs ver buiten Venray. Toneelvereniging „Crescendo" heeft dit jaar haar toneeluitvoeringen op zondag 9 en maandag 10 dec. in het Gemeenschapshuis in Ysselsteyn. En op zondag 16 dec. in dc schouwburg te Venray. HET LIJK IS ZOEK Een komische thriller door Raymond Dyer, wordt deze keer opgevoerd. De deskundige leiding heeft regis seur Gerard Trommelen uit Deurne. Aan het Orgelcomité Venray is voor het jaar 1980 een subsidie van 1.000.toegekend voor de organi satie van ten hoogste twee concerten. Ook voor het jaar 1981 zal een zelfde bedrag worden uitgekeerd. Burgemeester en wethouders van Venray hebben gedeputeerde staten van Limburg gevraagd geen vergun ning af te geven aan Janssen Horst Grondwerken b.v. voor het ontgron- den van een perceel van 6 ha gelegen aan de Laagriebrockseweg. In hun argumentatie stellen b. cn w.. dat het perceel deel uit maakt van een oude iandbouw-es. Vanwege dc cultuurhistorische waarde van deze es heeft dit gebied in het in voorbereiding zijnde bestemmings plan „Buitengebied" de waardering van „hoge landschappelijke waarde" gekregen. Langs de Laagriebroekseweg is ten behoeve van dc bestaande bebou wing een strook bestemd tot „agra risch gebied met landschappelijke openheidswaa rde". Ontgronding zou naar de mening van het college onherstelbare schade aan deze cultuurtechnische waarde volle es toebrengen, terwijl in het in voorbereiding zijnde bestemmings plan wordt geprobeerd dit waarde volle gebied door middel van een zware bestemming te beschermen. Ook de commissie voor ruimtelijke ordening heeft geadviseerd bij G.S. aan te dringen op weigering van deze ontgrondingsvergunning. Dodelijk verkeersongeval Er is nog grote onduidelijkheid omtrent het dodelijk verkeersonge val wat vrijdagavond omstreeks tien uur op de Maasheseweg even voorbij Rank Xerox heeft plaats gevonden cn waarbij de 29-jange uit Maashees afkomstige wielrijder Hubertus van den Bekerom werd gedood, Uit het onderzoek wal de politie heeft ingesteld is het volgende ko men vast te staan, dat het slachtoffer op de rijbaan lag toen twee auto's uil de richting Venray en een uit de richting Maashees naderden. De uit de richting Maashees komende auto bestuurder J. W. wonende te Venray zag plotseling het slachtoffer op de rijbaan liggen en kon deze niet meer ontwijken. Onbekend is hoe het slachtoffer op de rijbaan is gekomen, of hij daar heeft gefiets of dat hij de weg is overgestoken en daar of van zelf of door een ander voertuig is aangereden en ten val is gekomen. De politie hoopt dat eventuele ge tuigen welke het slachtoffer daar om die tijd hebben zien fietsen dan wel welke iets van een aanrijding hebben gezien zich met de politie in verbin ding te willen stellen. Honden richtten slachting aan bij schapen Zondagmorgen kreeg de politie melding dat in Vredepeel in enkele weilanden, eigendom van resp. A. uit Merselo en W. uit Overloon. schapen waren doodgebeten door honden. Bij het ingestelde onderzoek bleken nog twee Duitse herders in de weilanden aanwezig te zijn. Door de honden te volgen kwam de politie bij de eige naar van de honden, A. uit Overloon. Deze is verzekerd en zal de schade met de gedupeerde schapenhouders regelen. Hij kreeg wel het advies mee de honden te laten afmaken. Door braakproeven kon het bewijs geleverd worden dat zijn honden de slachting hadden aangericht. Acht schapen waren doodgebeten, terwijl 12 schapen door de dierenarts niet meer konden worden gered cn moes ten worden afgemaakt. uw Venrays weekblad Daders vernielingen aangehouden Zondagavond werden twee jon gemannen uit Wanssum aangehou den :>ls verdacht van vernieling in ren Chinees restaurant te Venray. F,r bleek een glasplaat van een spie gel vernield te zijn. De 23-jarige P. uit Wanssum bekende tijdens het verhoor. Procesverbaal werd aange zegd. Een groep Venrayse jongeren was met een VW busje op stap. In Ysselsteyn kregen de jongelui on enigheid met T. uit Ysselsteyn. Men trapte een ruit in van zijn woning. De ruit had een waarde van 600 gul den. Terzake vernieling werden drie jongemannen aangehouden en naai het politiebureau overgebracht. De bestuurder van het busje v. O. uit Venray bleek onder zodanige invloed van alcohol te verkeren dat hij de bekende blaas- en bloedproef moest ondergaan. Na verhoor en aanzeg ging dat procesverbaal zal worden opgemaakt terzake vernieling en rij den onder invloed werden ze huis waarts gezonden. Diefstal Mej. J. uit Venray deed aangifte dat in een bar Ie Venray haar hand tas was ontvreemd. In die tas zat een geldbedrag van 50 gulden Kort na de vermisisng werd de tas in de Hofstraat leeg teruggevonden Vermoedelijk door inklimming werd toegang verkregen tot een fa- brieksloods van de Blitta. Ont vreemd werden een draagbare radio- eassetterecorder, een pomptang en een boor- en slijpmachine. De re cherche stelt een onderzoek in. Drank in bestuurder De 40-jarige bestuurster van een personenauto, mevr. C. uit Venray, wilde vanaf de Pr. Bernhardstraat links de Kolkweg oprijden en sor teerde reeds voor toen zij werd in gehaald door een personenauto be stuurd door de 44-jarige J. J uit Broekhuizen. Bij het links afdraaien ontstond er een botsing met mate riële schade. De politie ontdekte dat de man uit Broekhuizen onder in vloed van alcohol verkeerde. De be kende blaas- en bloedproef werden afgenomen. Procesverbaal kreeg hij aangezegd en uiteraard een rijver bod. Materiële schade Op de Maasheseweg passeerden twee elkaar tegemoetkomende per sonenauto's. Beide bestuurders reden niet voldoende rechts; zij konden niet uitwijken omdat er auto's ge parkeerd stonden. Beide auto's raak ten elkaar aan de zijkant en werden daardoor licht beschadigd. Gevonden voorwerpen Rode kinderparaplu; 12 Volts accu; glazen fotolijst van 30 bij 40 cm; ca deaubon ter waarde van 50.aan kleding, dameshorloge merk UWW; rechter handschoen skai gebreid boord diverse kleuren; sleutels 2 mis ter minit nr cs 7, 1 cisa, mister minil nr. lp 30, 1 nemef nr. 73, 1 ca to 4, l lips, nr. 5631. 1 nagel knipschaartje, sleutelhanger: van Duyncn; zilveren kindcrarmbandje met plaatje met opschrift „MEGGY". TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM. MAASHESEWEG ingang via Bosweg Tostbus 320 - Venray St. Anna: psychiatrisch centrum Venray: maandag van 15.00 tot 16.30 uur ..Voor iedereen voor elk wat wils", een programma van lichte mu ziek. donderdag van 15.00 tot 16.30 uur Nieuws en aktualiteiten waarna het verzoekplatenprogramma. vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur: nieuws en het programma fijne luistermuziek. St. Servatius; psychiatrisch centrum Venray: vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur: nieuws en informaties; vervol gens het programma fijne luister muziek. Tot slot het programma „Zomaar Muziek"! met hel verzoekplaten- programma. De Kruuze: geriatrisch centrum Venray: dinsdag van 14.00 tot 15.00 uur het programma fijne luistermuziek. vrijdag van -4.00 tot 15.00 uur het programma nieuws en informaties en het programma Verzoekplaten. St. Elisabethziekenhuis te Venray: te beluisteren via kanaal 4: dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur het programma fijne luistermuziek. donderdag van 10.15 tot 11.45 uur: speciaal programma voor de jeugdige luisteraar, vervolgens nieuws in infor maties, het verzoekplatenprogramma. Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te Venray. Gelieve wel duidelijk te vermelden naam, kamernummer, afdeling van het betreffende ziekenhuis van die genen voor wie de plaat bestemd is en wie de afzender is. Sint Nicolaastijd is een dure tijd, maar voor de Harmonie is het hele jaar een dure tijd. Bijdragen komen regelmatig binnen, maar toch blijft nog steeds een groot stuk ..onge dekt". Wellicht zorgt St. Nicolaas voor een surprise voor uw Harmonie. Rekeningnrs: t.n.v. Kon. Harmonie Euterpe, onder vermelding: Helpt Euterpe onder de pannen. Amrobank 422102849 (postrekening: 1049705) Nederlandse Credietbank 234785918 (postrekening 1032741) Rabobank 153963662 (postrekening 1068514). openbare bibliotheek v/enray JEUGDAFDELING Schooltraat 21 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Brisville, J. C. Het luipaard Samuel. Prentvertelling met mooie, winter se platen over een gewonde lui paard die met behulp van andere, dieren aan de jagers weet te ont komen. Om voor te lezen aan jonge kinderen. (A) Cesco, F. de Pas op. daar komt Ma- nuela. Als Manuela en haar vrien den in de bres springen voor een klasgenoot die het moeilijk heeft, kost het heel wat overleg tussen de kinderen en de ouderen om een goede oplossing voor de problemen te vinden. (B) French, F. Vinger in de hoed. Prach tig geïllustreerd prentenboek over de belevenissen van drie 17e eeuw- se kinderen die „Vinger in de hoed" spelen in een Amsterdams grachtenhuis en daarbuiten. Het geeft een sfeervol beeld van een gegoede familie uit die tijd. (A) Garfield, L. Smith de dief. Als de 12- jarige Smith bij het zakkenrollen in de rommelige Londense binnen stad van de vorige eeuw een blijk baar belangrijk document te pak ken krijgt, zal hij achter het ge heim komen ook al moet hij als struikrover zijn leven wagen. (C) Lavelle, Sh Allemaal appeltaart. Kleurig prentenboek over een moe der van een groot gezin die geen hulp krijgt voor allerlei klusjës, maar wel voor het opeten van een appeltaart. (A) Lobel, Arnold. Kikker en Pad zijn vrienden. Vijf korte hoofdstukken met veel sfeervolle tekeningen vertellen de belevenissen van twee hele goede vrienden, die lief en leed samen delen. (A) Norel, K. Bestevaer; het leven van Michiel Adriaanszoon de Ruyter. Relaas van de krijgsverrichtingen van de Nederlandse admiraal (1607- 1676) tijdens de Engelse oorlogen. Ridders in de Middeleeuwen. Ver teld wordt, hoe de mensen in de Middeleeuwen, edelen, boeren en burgers leefden, dachten en werk ten. Ungerer. T. Kerstmis bij de Bolles. Omdat alle zonen van de varken familie Bolle hun vader en moeder willen verrassen met een kerst boom, moeten zij opeens een ander plaatsje zoeken voor vier mooie kerstbomen. Vogel, I. M. Als ik groot ben. Een prentenboekje met geestige vond sten, waarin twee kleuters fanta seren over wat ze later kunnen worden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen. Franken. Lankveld. van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen W. BLOEMEN Stationsweg 15 telefoon 81465 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz F. SCHMEETZ Akkerweg 18, telefoon 85900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST x VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum Mevr. C. Heldens-Flinsenberg telefoon 04730 - 81269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel.-81269 Uitsluitend op afspraak. ZUIGELINGENBUREAU BRUKSKE Eveneens op afspraak tel. 83859 of 81269. Inlichtingen en boodschappen: iedere morgen van 8.30 tot 9 00 uur, behalve in het weekend. Na 9.00 uur kunnen eventuele berichten gedurende de ge hele dag doorgegeven worden aan de administratie. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS Uitleenmagazijn: Bergweg 4. De Clockert. kamer 28. ge opend van maandag Lm. vrijdag van 16.00 tot 16.30 uur VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merselospwee 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuüpcrs Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert. volgens afspraak KRAA.MCENTRUM IIORST-VENRAY telefoon 04709-1324 GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. NED. VER. VAN RHEUMA- PATIËNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds DE HARTLIJN De telefoonnummers zijn van maan dag t.m. vrijdag alleen bereikbaar tussen 15.00 en 18.00 uur. Zaterdag en zondag alleen voor noodgevallen 04750-23290. ,v na-% Js> - ■eBiï van vrijdag 7 tm vrijdag 14 december Vrijdag 7 dec.: Zaalvoetbalcompetitie 19.30 Barnev. Eierh.-Wetteling 2 20.30 Wetteling 1Doumar le kl. 21.30 SVCB 2—Wetteling 4 3e kl. 22.30 FCPR 2-Electro Janssen 3e kl Zaterdag 8 dec.: 8.00-14.00 MHCV zaalhockey 14.00-18.00 Korfbal competitie 18.00-20.00 VC Rooy-Sarto 18.30 comp. 20.00-22.00 TWC Oostrum zaalv. vr. Zondag 9 dec.: 9.30-12.00 Badminton Korfbalcompetitie: 12.00 Erica 2Odos 1 12.30 Oranje Wit 1Merels 1 13.00 Wittenhorst 1Vonckel Girls 14.00 Vonckel Girls 2Erica 2 14.30 Erica 3Oranje Wit 2 15.00 Maaskorf 1Merels 2 15.30 Grubben 1Vonckel Girls 3 Zaalhockeycompetitie: 17.00 Venray B2Venlo B2 17.45 Venray BIVenlo BI 19.15 Venray BIVenlo B2 20.00-22.00 BaduBadeum zaalv. Maandag 10 Idee.: 17.30-18.30 Manual tr. 19.30-21.30 VC Rooy tr. Zaal voetbalcompetitie 21.30 Koetshuus 2Vlakwater 2 3e 22.30 Wetteling 5Koetshuus 1 3e Dinsdag 11 dec.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 12 dec.: 19.30-22.00 Badminton 22.00 Wetteling 5Hentobar zaalv. 23.00 Wetteling 3Judover. zaalv. Donderdag 13 dec.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. Vrijdag 14 dec.: Districts selectiewedstrijden zaalvoetbal: 20.00 Oost—Zuid II 21.00 Zuid I—Oost 22.00 Zuid II—Zuid I

Peel en Maas | 1979 | | pagina 3