Een zeer voordelige hypotheek voor kopers inVfeltum D, Kulut IljWfesteinde en deWieën. dynamische gemeente. r------ Patersstraat 13,5801 AT Venray, Tel.: 04780-8 45 00. Dhr. F. Swaans. Een eigen woning: zijn voor- en nadelen! Een hypotheek. Wit is dat en welke mogelijkheden bestaan er? Kijkt u maar: Informatiebon Hypotheekvoorstel Nederlandse Credietbank Alles heeft gunstige en minder gunstige kanten. En vooral bij de aankoop van "onroerend goed" - want dat is een huis - moet u rustig, weloverwogen een groot aantal factoren overwegen en tegen elkaar afwegen. Om er maar 's een aantal te noemen: 1. De huren blijven geliberaliseerd; d.w.z. dat zij de inflatie volgen en dus waarschijnlijk elk jaar een paar procent zullen stijgen. Een koopwoning daaren tegen is een stuk bezit waarop de geldontwaarding minder vat heeft. 2. Huur is niet aftrekbaar. De rente voor een hypotheek blijft voor huizen in deze prijsklasse volledig aftrekbaar. De fiscus betaalt een gedeelte van uw woonlasten mee. 3. Met een koopwoning bent u minder mobiel; het onderhoud komt vol ledig voor uw eigen rekening, ook al zult u daar bij het betrekken van een nieuwbouwwoning de eerste jaren geen last van hebben. Een hypotheek is een geldlening met een onroerend goed als onderpand. U koopt een huis, u leent daarvoor geld bij de bank. Uw huis dient als pand, als zekerheid. Dat is de hypotheek. De bank is de hypotheeknemer, U bent hypotheekgever. Het nemen van een hypotheek is dus geen gunst of vriendelijkheidje van de bank, maar een weloverwogen zakelijke aktie, gewaarborgd door voldoende zekerheden. Zoals uw inkomen, het inkomen van uw vrouw, uw uitgaven en financiële verplichtingen enz. enz. Als de bank bereid is u die geldlening te verstrekken en dus "de hypotheek te nemen", dan heeft U de keuze uit een aantal aflossingsmogelijk heden: 1Hypotheek met lineaire aflossing: Elk jaar lost u een vast bedrag af. Uw schuld wordt elk jaar kleiner. De rente die u moet betalen vermindert eveneens jaarlijks. Kortom: U start met een hypotheeklast, die elk jaar kleiner wordt. 2. Hypotheek met aflossing op annuïteitenbasis: Bij deze vorm betaalt u jaarlijks een vast bedrag (mits de rente gedurende de volledige looptijd gelijk is). Daarvan wordt het rentedeel steeds kleiner en het aflossingsdeel steeds groter. 3. Aflossing op basis van gemengde levensverzekering: Bij deze vorm wordt de verplichte-jaarlijkse-aflossing vervangen door een te sluiten gemengde verzekering tegen premiebetaling. Naast de premie voor deze verzekering is jaarlijks rente verschuldigd over het volle bedrag van de lening, gedurende de gehele looptijd. Aflossing moet plaatsvinden op de einddatum öf direkt bij eerder overlijden van de verzekerde. Hiertoe dient te allen tijde het verzekerde kapitaal te worden aangewend (cessie). Bij deze constructie komt bij een rente van 5 jaar vast de afsluitprovisie te vervallen. Adres: Telefoon: Postcode: Woonplaats: Stuur deze bon in een open envelop aan: Nederlandse Credietbank nv, Antwoordnummer 2,5800 VB Venray. Een postzegel is niet nodig. Hokje van uw keuze zwart maken. Venray is een dynamische gemeente die een centrumfunktie heeft voor een groot gebied. Misschien koopt u binnenkort een eigen huis uit een van bovengenoemde projekten. De NCB te Venray, gevestigd aan de Patersstraat kan u uitstekend adviseren bij de keuze van een juiste financiering voor uw woning. Daarbij speelt niet alleen de hypotheek- vorm een rol maar vaak ook een overbruggings financiering en de voorfinanciering van de rijkspremie. Ook bij de keuze van de juiste verzekeringen kan de Nederlandse Credietbank u uitstekend van dienst zijn. De Nederlandse Credietbank nv doet u nu een hypotheekaanbod dat bijzonder gunstig genoemd kan worden. 100% Hypotheek (met gemeente garantie), naar keuze 2 of 5 jaar vast tegen een rente van 93/4%. (Rentewjjzigingen voorbehouden.) De afsluitprovisie bedraagt slechts 1%. U ziet het: De Nederlandse Credietbank nv biedt u de mogelijkheid om de droom van "een eigen huis" gemakkelijker te realiseren. U profi teert van een lage rente, welke naar keuze 2 of 5 jaar vast staat. U kunt, indien er een gemeentegarantie wordt verstrekt tot 100% van de stichtingskosten financieren. Voor nieuwbouwwoningen tot f 250.000,- hoeft er meestal niet getaxeerd te worden. Uiteraard brengen wij u in die gevallen dan ook geen taxatiekosten in rekening. Rente en aflossing betaalt u bij de Nederlandse Credietbank per kwartaal achteraf. Als u over dit hypotheekvoorstel meer wilt weten, bel dan even naar ons kantoor Venray. U kunt vragen naar de heer F. Swaans. Telefoonnummer: 04780 - 8 45 00. Hij maakt gaarne met u een afspraak om er eens verder over te praten. U bent natuurlijk ook van harte welkom op ons kantoor aan de Patersstraat 13, Venray. Ook kunt u de bon invullen, dan krijgt u nadere informatie van ons. Stuur mij nadere informatie. Bel mij voor een afspraak. Naam:

Peel en Maas | 1979 | | pagina 2