AAt GEMEENTEPRAAT VAMOS A Vf KERKELIJKE DIENSTEN 46 SNERT looo Parochie Paterskerk Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap PEEL EN MAAS uw weekblad ervaren typiste Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heidi Rectoraat Smak NOTITIES EN -MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting BESTEMMINGS PLAN VELTUM II De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 28. lid 6. van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend, dat met in gang van 10 december 1979 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, af deling ruimtelijke ordening, kamer 202, voor een ieder ter inlage ligt het be sluit van gedeputeerde staten van Lim burg van 23 oktober 1979, 1e afdeling, nr. BI 13684. waarbij goedkeuring is verleend aan het besluit van de raad dezer gemeente van 27 maart 1979, nr. R 198, tot vaststelling van de eerste partiële herziening van het bestem mingsplan „Veltum II". Aangezien niemand zich met bezwa ren tot gedeputeerde staten heeft ge wend, is, buiten de gemeenteraad en de inspecteur van de ruimtelijke orde ning, niemand bevoegd tegen de goed keuring van dit bestemmingsplan bij de Kroon beroep in te stellen. Venray. 30 november 1979 BESTEMMINGS PLAN VLAKWATER De burgemeester van Venray maakt bekend dat de raad van de gemeente Venray op grond van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening heeft besloten dat een wij ziging van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor het recreatiegebied Vlakwater, dat wordt begrensd aan de oostzijde door de Westsingel, aan de zuidzijde door de Kempweg, aan de westzijde door de Hardeweg en aan de noordzijde door de Hoopweg en de Merseloseweg. Het voorbereidingsbesluit en de bij behorende tekening ligt met ingang van heden voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Venray, 7 december 1979 ZWEMMEN voor bejaarden Onder alle. sporten is zwemmen één van de meest doeltreffende vormen van bewegen met betrekking tot de ge zondheid. In de eerste plaats kan vrij wel iedereen ongeacht de leeftijd en geoefendheid zwemmen Omdat het zwemmen een individuele aangelegen heid is. is men meestal niet gebonden aan het tempo van anderen, maar kan men volledig zijn eigen tempo bepa len. Dit betekent dat men tot op zeer hoge leeftijd wanneer vele sporten niet meer tot de mogelijkheden beho ren men nog steeds lichamelijk ak- tiviteiten kan verrichten, door middel van zwemmen. Wekelijks vindt een uur tje zwemmen voor bejaarden plaats, op DONDERDAG van 12.00 tot 12.40 uur Tarief 2,20. 65+ 1.70 per keer. Het verdient aanbeveling, om vooraf uw huisarts te raadplegen Openstelling van het raadhuis Venrays raadhuis, Maashese- weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 toi 17.3G uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden var. het raadhuis, uitsluitend na te lefonische afspraak (tel. 04780- 83838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielen: iedere eerste en derde maandag van de maand van 10.00 - 11.00 uiir, voor huis vestingsproblemen; en iedere dinsdag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale zaken. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van "Oers maandag van 10 tot ll uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraal" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raad huis luidtGemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. van 8 tot en met 15 december Aanstaande zaterdag, 8 december, is er om 19.00 uur in hel Parochie zaaltje onder de sukristic van de Grote Kerk weer een viering voor jongeren van 12 - 17 jaar. Het thema van deze keer is: KAARS. Voorganger: B. v. Bronkhorst. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. Henri Camps Con Pijls overl. fam Hendricx- Peeters Harrie van Mcijel. Zondag: tweede zondag van de ad vent. 8.00 leesmis. int. Antoon Jans sen overl. parochianen; 9.30 grego riaanse hoogmis, inl. Anna en Sjang Zeegers Herman Ebberink uit dankbaarheid bij 70ste verjaardag; 11.00 nederlandse hoogmis, inl. Johan - Moorrees Lies en Herman Jeuken- Verhulsdonk overl. ouders Bom- Maas. Maandag. 9.00 voor oude stichtin gen ouders v. Beescl-Cortenbach en kinderen Ben Geurts en overl. fanu 19.00 overl. ouders Antoon Laurens- se-Maessen ouders Coenen-Hout- ackers. Dinsdag: 9.00 zekere intentie Theodor Creemers; 19.00 Maria Wis- mans-Geelen Hubertus van Rijt jrd .Jan Kersten. Woensdag: 9.00 Peter J. Aben en Maria L. Fleurkens Nellie Raedts; 19.00 Harrie Swaghoven Jan Aerts Anna Janssen-Wijnhoven. Donderdag: H Lucia, maagd en martelares. 9.00 Mathieu Arts Nella Verblakt. Vrijdag: H. Johannes van het Kruis, priester en kerkleraar. 9.00 overl. fam. H. B. uit dankbaarheid (W.); 14.30 Huwelijkssluiting Thea Bertrams en Tiny Hendrix; 19.00 Ge- rardus Swinkels en Wilhelmina Cre- mers overl. fam. Peters-Wijnhoven jrd. Teng Wilmsen. Zaterdag: 9.00 Annie v. d. Heuvel- Kropmans bijzondere intentie; 19.00 ouders Geurtjens-Vermazeren An toinette Maessen en fam. Herman v. d. Laar vwg. de buurt. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 u is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Er na Janssen en Ine van Hooren. Huwelijksafkondiging: Thea Ber trams en Tiny Hendrix (Over- loon). Akolieten: Zaterdag 8 dec. 19.00 A. Hijl en G. de Groot. Zondag 9 dec. 8.00 Bernadette Cor- zilius en Mare Lïnskens (lezer: T. de Bruyn); 9.30 Henny Fassotte en Be rend Kroft; 11.00 T. Verbeek en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Pieter Hermus en Corina Straatman. Woensdag, vrijdag: 19.00 Corine van Hoof en Desiree v. d. Boom. Vrijdag: 14.30 Erik Wekking en Pe- tran Poels. 2e zondag van de AdvenL H. Mis sen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 1015 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor dc ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 17 00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 jgl. overl. ouders Manders-Hüpen. Zondag: 7.30 voor de parochie en Lei v. d. Berg; 9.00 Gerard van Leu ken en Anna Maria Reijnders; 10.15 voor overl. echtgenoot en om zegen over gezin; 11.45 Pctronella Lindcrs- Laukens; 18.00 Jeanette Tillemans- Jansen. Maandag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. familie en Mathilde Wasser; 19.00 Hubertina Jacoba Wijnands- Kcpser en overl. familie en overl. fa milie Janssen-Cup. Dinsdag: 8.00 Clarita Romijn-Snij- ders en t.e.v. H. Geest en overl. ou ders Akkermans-Timmermans; 19.00 overl. fam. Claessens-Philipsen en Jeu Poels. Woensdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 over', fam. Peters-Arts en overl. ouders Smedts-Jeucken. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 zegen over huisgezin en fam. Spring in 't Veld-Geurts en Konings. Vrijdag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. familie en overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 gezins mis; Anna Maria van Leuken-Reijn- ders (v.w. de buurt) en Felicita, Mar tina Capriles. Zaterdag: 8.00 René Troisfontaine. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Tony Scholten en Ricky Dcruwes. Zondag: 7.30 Arnoud Verhaeg en Marcel Philipsen; 9.00 Peter Schoen makers en Peter Smelt; 10.15 Geert Claes en Eric Arts; 11.45 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes; 18.00 Hans van Geenen en Jacq Smetsers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Edgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Hans van Geenen en Rob Geraats. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Rob Arts; 19.00 Jacq Smetsers en Marcel Philipsen. Zaterdag 8 dec. Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Mis- intentie: voor een zieke. Zondag 9 dec.: Gezongen euch. vie ring om 10.00 u. Kindercrèche wordt verzorgd door Ficque van Casteren en mevr. Cybulski. Misintentie: dhr. W. v. d. Munckhof en overl. fam. Om 11.30 uur Adventseoncert, ge geven door Ars Musica o.l.v. dhr. Rob Berben en een blokfluitensemble o.l.v. mej. Thijssen. Woensdag 12 dec.: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie dhr. A. van Cuyk. BOUWPLANNEN Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in afwij king van het geldende plan c q. voor uitlopend op een in voorbereiding zijnd plan vergunning te verlenen voor: het verplaatsen van een duivenhok van Oranjestraat 16 naar Oranje straat 6 t.n.v. C. van Hooi: het bouwen van een woning aan de Stationsweg t.n.v. H, van Eist: het verlengen van een scheidings muur tussen de woningen Westsin gel 22 en 24 t.n.v. A.M.F. Thijssen- Marcellis; hei bouwen van een garage bij het pand Arkslraal 21 tn.v J P. Swin kels. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 10 de cember 1970 gedurende veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 09.00 tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders worden in gediend. Venray, 7 december 1979 Vergadering Comm. voor cultuur Op maandag 10 december a.s. 's mid dags om half vijf zal de commissie voor cultuur in openbare vergadering bijeenkomen in kamer 126 van 't raad huis. Het voornaamste punt van bespre king zal zijn het discussiestuk met be trekking tot de opzet van het facetplan cultuur ten behoeve van de welzijns planning. VERNUMMERING GROTESTRAAT Door de modernisering in de laatste jaren zijn veel winkelpanden in de Gro testraat verbouwd, gesplitst of uitge breid Het gevolg daarvan is geweest, dat behoefte ontstond aan meerdere nieuwe huisnummers. Omdat daarvoor eigenlijk de ruimte niet aanwezig was, werd bij de num mering van de panden steeds meer gebruik gemaakt van letter-toevoegin- gen achter de huisnummers. In de praktijk werden ?elfs meerdere letters achter één huisnummer toegevoegd. Logisch, dat daardoor de huisnum mering van winkels en woonruimten in SNERTL00P - SNERTL00P - SNERTL00P - SNERTL00P - SNERTLOOP - SNERTL0ÖP DONDERDAG 27 DECEMBER A.S. INSCHRIJVEN EN STARTEN VAN 18.30 - 19.30 UUR. PLAATS1 SPORTHAL "DE WETTELING" INSCHRIJFGELD: 1,50 p.p. TRAJECT: VENRAY-KERN Comité Recreatiesport Venray 1 Het comité Recreatiesport Venray organiseert op donderdag 27 december aanstaande zijn traditionele SNERTLOOPi11 Deze wandeltocht/orittntatietocht waaraan door jong en oud kan worden deelgenomen, voert door de feestelijke straten van Venray. VOOR IEDEREEN DE JUISTE AKTIVTTE1T OM HET JAAR 1979 SPORTIEF EN GEffiLLIC AF TE SLUITEN. Het traject zal l£ 2 uur in beslag nemen, met als opkikker een kop snert, genuttigt bij een kampvuur. SNERTLOOP - SNERTL00P - SNERTLOOP - SNERTL00P - SNERTLOOP - SNERTL00P DE PRIJZEN VOOR DEZE SNERTLOOP WORDEN BESCHIKBAAR GESTELD DOOR: WINKELCENTRUM VENRAY Tweede zondag van do Advent. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Pouwels-Vcrbeek en zoon Frans en voor Maria Jacobs- Daniëls. Het kinderkoor „De Vredes- klckjes" zingt advents-liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Harry Arts en Catharina Cuijpers; 9.00 leesmis voor overl. Wilhelmina van Zwamen-Barents; 10.00 hoogmis voor overl. Teng van Gorvon en voor overl. Maria van Gerven-Cuppcn. Met het kerkelijk zangkoor zingen we advents-liede ren. 11.30 leesmis voor overl. ouders Linders-van Herpen en voor Grad Linders: 18.30 avondmis voor overl. familie Baeten-Martens. Maandag: 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (koliek- te Allerzielen): 19.00 avondmis voor overl .George Min en voor overl. Jo hannes Creemers. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Louis Custers; 19.00 avondmis voor overl. Peter Pelzer. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl familie Drabbels-van .Mcijel19.00 avondmis voor overl. Martinus Bo- nants. Donderdag: H. Lucia, maagd en martelares. 8.00 leesmis tot het ver krijgen van een zalige dood; 19.00 avondmis voor overl. Henk van Gooi en voor overl. familie Steerneman- v, d Munckhof. Vrijdag: H. Johannes van hel Kruis, priester en kerkleraar. 8 00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (kollekte Allerzielen); 19.00 avondmis voor overl. ouders ,fans- sen-de Bruijn en dochter Anna en zoon Johan. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. moeder Maria van Maris-Relouw; 19.00 avondmis voor overl. ouders Wim Boom en Gertruda Lucassen voor Piet Slits als jaargetijde en voor overl. ouders Peters-Vink. Mededeling: Zondag onder dc mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bü <de kerk. Leidster: Mej. Rou- vroye. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 W. Aben, J. Linskens, 9.00 E. Wiegman, M. Lenssen; 10.00 A. Millen, Th. Urselman, R. Beerkens; 11.30 M. Barten, H. Kusters; 18.30 H. Willemse, H. Litjens. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 P. Kroef, M. v. d. Heuvel; 19.00 R. Oomens, B. van Vegchel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 M. Pelzer, R. Siebers; 19.00 J. Lins kens, W. Aben. A.s. zaterdag 8 december Interker kelijke Adventsdienst in de St. Nor- berluskerk te Horst, aanvang v(jf uur. Voorgangers zijn Pastoor Camps en Ds. Heine. Zondag 9 dec. om 10 uur viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert: predikant is Ds. Heine. De eerste kollekte is voor de dia- konie, de tweede voor de kerk. de Grolestraat op dil ogenblik erg on overzichtelijk is geworden. Daarom is hel gemeentebestuur van plan over te gaan tot vernummering van de Grotestraat en daarbij enkele nummers te reserveren voor eventuele toekomstige wijzigingen. Het gemeentebestuur realiseert zich, dat het vernummeren van een straat, die voornamelijk bestaat uit winkel- en zakenpanden, een ingrijpende zaak is voor de betrokkenen. Daarom zal ge wacht worden tot 1 januari 1981 met 't wijzigen van de huisnummers om de betrokkenen de gelegenheid te geven naar de nieuwe situatie toe te werken. Om belanghebbenden de gelegen heid te geven te reageren op dit ge meentelijke voornemen, kan men tot uiterlijk 15 december de termijn is verlengd i v.m. de Sint Nicolaasdrukte in de winkels zijn bezwaren indie nen bij het college. Eventuele vragen hierover kan men stellen aan de heer W Geurts van de afdeling bevolkings zaken ten gemeentehuize (tel. 83838, toestel 133). STRAAT- NAAMGEVING in Landweert De gemeentelijke straatnaamgevers hebben bij het college van b.en w. een ontwerpplan ingediend voor de straat- naamgeving in het nieuwe bestem mingsplan Landweert. Ter uitvoering van een eerder door het college geno men besluit, zijn in dit plan kruidenna men gehanteerd. Bij de straatnaamge- ving is evenals in Brukske ter wille van de vindbaarheid van de stra ten een alfabetische volgorde aange houden. Dit systeem zal in alle vier fasen van het bestemmingsplan worden aangehouden. Evenals bij de wijken Veltum en het Brukske is ook de naam van het plan Landweert als straatnaam opgenomen, n.l. voor de toegangsweg vanaf de Sta tionsweg in noordelijke richting. Dit is de wijkweg door het gehele plan. Omdat deze straatnaam verwarring zal kunnen veroorzaken met het buiten het plan gelegen Landweertweg (tus sen Stationsweg en Akkerweg) wordt er aan gedacht aan de weg de naam „Erfweg te geven. Behalve aan de woonstraten is ook een naam toegedacht aan de achter ontsluitingen. die met een auto berijd baar zijn. Ook de voet- en rijwielpaden, die een verbinding naar andere stra ten vormen, zullen benaamd worden. Voor net gedeelte van de Akkerweg dat tot het plan Landweert behoort, wordt gedacht aan de naam Alpenas ter. Aan deze weg zullen enkele kleine ambachtelijke bedrijven kunnen worden gevestigd. In een komende raadsvergadering zulen de nieuwe straatnamen officieel moeten worden vastgesteld. DE STRAATNAMEN Voor het eerste plandeel waarin intussen de woningbouw is gestart wordt gedacht aan de volgende krui dennamen: Op de centrale typekamer van het raadhuis kan worden geplaatst (voor halve dagen) die op basis van opleiding en ervaring in staat zal zijn alle voorkom de typewerk te verrichten. De werktijden zullen in overleg worden vastgesteld. De salariëring zal maximaal 975,bruto per maand kunnen bet gen. Sollicitaties in te zenden binnen 10 dagen na het verschijnen van blad en te richten aan het college van burgemeester en wethoud Maasheseweg 1. 5800 AM VENRAY, onder vermelding van tiet va turenummer PZ-166. Aardaker, Akelei, Alenaster. Anemoon. Anjer. Aronskelk. Balsemien. Bingel kruid. Bolderik. Bosbies. Boterbloem. Dalkruid, Daslook, Distel, Duivekervel. Duizendblad. Ereprijs, Fluitekruid, Fon teinkruid, Ganzevoet, Gentiaan, Gul denroede, Havikskruid. Heggewikke. Helmkruid, Hemelsleutel. Herderstasje. Herik, Hertekruid, Hershooi, Hoefblad, Hop en Huislook. INSPRAAK Voordat de gemeenteraad de nieuwe namen voor de straten in Landweert officieel zal vaststellen, wordt aan de bevolking de gelegenheid geboden hun mening kenbaar te maken over de voorgestelde namen. In de hal van het raadhuis Voor- lichtings informatiecentrum zal de ingetekende kaart ter visie hangen. Op een daarbij liggend formulier kan men de op- en aanmerkingen kenbaar maken. Op deze manier wil het gemeentebe stuur de inwoners van Venray de ge legenheid geven tot meedenken en in spraak over de straatnamen, die tot in do lengte van jaren dienst zullen moe ten doen. GESLOTEN ACCOMMODATIES SPORT- Oe gemeentelijke sportaccommoda ties zijn i.v.m. de feestdagen in prin cipe gesloten op onderstaande data en tijden: maandag 24 december 1979 vanaf 16.00 uur; dinsdag 25 december 1979 Kerstdag) hele dag; woensdag 26 december 191 Kerstdag) hele dag. met uit] ring van sporthal De Wetteling maandag 31 december 1979 16.00 uur. dinsdag 1 januari 1980 (Nieui dag) hele dag. Gymzalen Oostri Ysselstey en Beide gymnastieklokalen zullen het uitvoeren van enige herste zaamheden gesloten zijn gedurer periode 24 december 1979 5 1980. Sporthal De Wetteling Sporthal ..De Wetteling" zal rende maandag 17 december 191 vrijdag 21 december 1979 wege paratiewerkzaamheden aan hel pl voor het schoolgebruik worden ten. Het avondgebruik op maanda december 1979 komt te vervallen. De gebruikers/verenigingen d dinsdag-, woensdag- en dond avond gebruik maken van de ha nen telefonisch contact op te met de afdeling sportzaken gen Venray. tel. 83838, toestel 456, avondgebruik kan worden toeges! Vrijdagavond zijn de werkza den voltooid en kan het avondg vanaf 18.30 uur weer normaal vinden. 8 - ifi december Zaterdag: Maria Onbevlekte Ont vangenis. 19.(10 overl. fam. I.iljens- Hendrix Mevr. Hulsman-Jansscn, Meta en Jan Hulsman. Zondag: 9.30 overl. fam. Stappers en Nel Arts Toon van Cuijck en overl. ouders Theo Camps en An na Verhoeven (Gemengd Koor); 11.00 fam. Fleurkens-Broeks. Maandag: 9.00 gest. jaard. Huber- Dinsdag: 9.00 Maria Jacoba Ver lus Janssen en Wilhelmina v. Dijk. heijcn-Miehels. Woensdag: 9.00 overl. fam. Hen- driekx-Jenniskens. Donderdag: 9.00 Henricus Dcrkx; 20.00 voor levende en overleden le den van het N.K.V. afd. Oostrum (in het gemeenschapshuis). Vrijdag: 9.00 overl. fam. Vcnnekens- Ver schuren Zaterdag: 19.00 overl. ouders Schel- borgen-Versleijen overl. ouders Muyrcs-Dupont (Gemengd Koor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Marcel Janssen, Marcel Litjens, Marcel Linders, Frank Verheijen. Zondag: 9.30 Aiouis Martens. Eric Jeuken, Alex Oudenhoven. Eddy Drabbels; 11.00 Robert Claessens, Antoine Camps, Hans Mulder, Robby Ray ma kers. Eerste vrijdag van de maand Deze week vrijdag eerste vrij dag van de maand wordt na de H. Mis van 9.00 uur de Communie naar die zieken gebracht. Zaterdag: Feest van O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvangenis. 19.00 Ge zinsmis. verzorgd door de meisjes en jongens van de 6e klas. Daarom wor den alle kinderen met hun ouders, van de basisschool uitgenodigd om samen zich zovoor te bereiden op het Kerstfeest; int. Alfons Kurvers (Lourdesvrienden); overleden familie Philipsen-v. d. Ven en voor Sjeng Heiligers. Zondag: 2e zondag van de Advent. 8.30 H. Mis st. Anna Stevens en Hu- berdina Lenssen; 10.00 Hoogmis st. Antoon Rongen en Huberdina Hou- ba; Pater Hieronymes Rongen en Elisabeth Brüncken. tevens uit dank baarheid (H.). Maandag; geen H. Mis. Dinsdag: 8.0 H. Mis Alfons Kur vers en Piet Rongen. Woensdag: 8.00 H. Mis familie Ron- gen-Ewals. Donderdag: Feest van de H. Lucia, patrones van de L.V.B. Oirlo. 8.00 H. Mis tot zekere intentie (C.). Vrijdag: 8.00 H. Mis Petrus Antho- nius Freriks. Zaterdag: 19.00 gez, H. Mis over leden ouders Muyzers-v. d. Sterren; Jan Gommans en Cato Gommans- Achten: Alfons Kurvers (buren). Zaterdag en zondag 15 en 16 dec.. Kerkdeurkollekte Kerstpakketten v. zieken en bejaarden. 2e zondag van de Advent. Misdienaars: William Steeghs en Jan Vollebergh; Tonny Camps en Mike Kleven; Hoogmis: Johny Rein- ders en Edwin Dinghs. Attentie: De misdienaars worden a.s. vrijdagmiddag na school aan de pastorie verwacht. Er is dan hoog bezoek voor hen Zaterdag: 19.00 jrd. voor overl. fam. Gel lings-Verhoeven. Tevens Ier ere van O.L. Vrouw van Altijdduren de Bijstand. Zondag: 8.00 jrd. voor Jacobus Wismans-Gleven; 10.00 Hendrik Phi- lipsen. Maandag: 8.00 overl. fam. Thielen- Thielen-Smits. Dinsdag: 8.00 Dora Willemsen-Mar- tens. Woensdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (R.). Te vens voor de offeraars. Donderdag: 8.00 overl. fam. Ver-- hoeven-Hoeben. Vrijdag: 8.00 Jozef Willemse. 'Zaterdag: 19.00 Jan Cremers (buurt). Tweede zondag van de Advent. Gezinsbijdrage: Het jaar 1979 loopt ten einde, wij zijn in dc laatste maand. Wij danken allen die hun ge zinsbijdrage al gaven. Wij vragen hen die dit nog niet deden het nu te doen. Zonder gezinsbijdrage kan on ze parochie niet functioneren! Dank U wel. Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. de Lauw-Boom lsm. v. Maria As- selberghs. Zondag: 8.00 lsm. v. Maria Assel berghs Henricus Bomm. echtg.. Jo hanna Bleclet en Koos Jonkers; 10.00 hgm. als jrd. v. Antoon Loonen en Frederica Loonen-de Ponti; 11.15 Ism. v. pastoor Jonkers (M.) Lsm. Jan van Mcijel, echtg. en overl. kin deren. Maandag: 18.30 lsm. v. Jozef Lin ders en overl. fam. lsm. v. Maria Asselberghs; 19,00 lsm. v. Maria Ach- ten-van Dijck en overl. ouders Jan van Mcijel, echtg. en overl. kinderen. Dinsdag: 18.30 weekd. v. Harry As selberghs lsm. v. Maria Asselberghs 19.00 wcckd. v. Maria Loonen-Schef- fers lsm. v. Peter Joh. Arts en echt genote. Woensdag: 18.30 maandd. v. Her man van Leipsig lsm. v. Maria As selberghs; 18.30 lsm. v. Antoon, Mar tinus en Maria Verheijen lsm. voor Sjang Lemmen en echtgenote; 19.00 maandd. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtg. en Johanna Loonen- Vcrheijen. Donderdag: 7.30 lsm. v. Maria As selberghs Jan van Meijel, echtg. en overl. kinderen. Vrijdag: 18.30 gest. jrd. v. Lamber- tus, Henricus en Johannes Reintjes lsm. v. Maria Asselberghs; 19.00 lsm. v. fam. Voermans-van Mil lsm. t.i v. fam. Loenen-Pouwels. Zaterdag: 1900 lsm. v. overl. fam. Croijmans-Michels lsm. v. Maria Asselberghs. Misdienaars: 18.30 René Smits; 19.00 Wilbert Emonts. Akolieten: 19.00 H. en R. Cornelis- sen; 8.00 J, Janssen; 10.00 W. van Meijel, R, Duijkers en Th. van Kem pen; 11.15 Wilbert Emonts en Koen Klaassen. Huwelijksafk.: Piet Reintjes en Henny Hendrix (Ysselsteyn); Frans Aerts (Hegelsom) en Ria Loonen. Week van 8 - 15 december Zaterdag: 19.00 jgt. v. Willem Win nen en Theodora Holtermans. Zondag: 8.30 weekd. voor Toon Franssen; 10.00 H. Mis voor Antoon Verheijen; 11.30 H. Mis voor Gcror- dus Toone. Maandag: 19.00 H. Mis voor Jan Sprceuwenbcrg. Dinsdag: 8,00 weekd. v. Jan Ecren: 8.30 H. Mis voor overl. fam. Wilm sen. Woensdag: 8.00 H. Mis v, Nic. van Beers namens de bejaarden; 8.30 uur maandd. voor Mevr. Swinkols-Heili- gers. Kerstavond L.V.B. Donderdag: 8.011 H. Mis v. Antoon Verheijen namens kaartclub; 8.30 u. maandd. v. Mevr. Philipscn-Groete- laors. Vrijdag: 14.00 H. Mis t.g.v. het hu welijk van Petra Horrevoets en Sjef van der Kant; 19.00 maandd. v. Har rie Peelers. Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Albert Peelers en Gerarda Ewals. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 John Michels en Ko Flinsenberg. Zondag: 8.30 Robert van Ass en Wilfried van Dijk; 10.00 Joost v. d. Elzakker; 11.30 Richard Juwett en Peter Peeters. Weekdagen: Willy Hendriks en Francis v. d. Hoff. 2e zondag van dc Advent, 9 dec. Zaterdag: 19.00 Hoogmis Henk van Meyel. Zondag: 8.30 H. Mis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis gest. jgt. voor Henricus van Mcyel en Gertrudis Poels. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Ma rijke van Rijswijck. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Jan Math Michels en Gertrudis Ver- heyen. Woensdag: 8.45 Schoolmis, gest. jgt. voor Z.E.H. Jaeobus Poels en Pe trus Joh. van Helden. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Peter Math. Gielen en overl. kind. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor overl. fam. Versteegen-Arts. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot int. fam. Michels. Misdienaars: zondag 8.30 eo door de week: P. Jacobs, P. Kessels; 10.00 I. van Helden. M. Michels. Kollektanten: zaterdag: v. Hoof; zondag: 8.30 van Cuijck; 10.00 uur Emonts. van 8 tot 15 december Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Bloemen. Zondag: 10 uur voor Thea van Bakel-Peeters. Maandag: 8 uur tot int. van 'fam. Bolden. Dinsdag: 8 uur tot int. van fam. Huis. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. van Kasteren. Donderdag: 8 uur overl. ouders Poels-Geurts en dochter. Vrijdag: 8 uur uit dankbaarheid fam. Arts, Zaterdag. 19 uur overl. fam. Pou- wels-v. d. Steek. Zondag 9 dec.: 2e zondag van de Advent. Zaterdagavond 7 uur Hgm. voor zal. Piet Cleven en echtg. en tevens sluiten wij in de overleden ouders van Heugten-van den Beuken. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. voor zal. P- Custers en echtg; 11.15 Hgm. tot in tentie voor onze jeugd. Maandag: 8 uur lsm. overl. ouders Jacobs-van Dijck en zoon Leo Dinsdag: 8 uur lsm. overl. Koencn-Janssen. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Sc dors fam. P. Donderdag: 8 uur lsm. zal, van Wyltpk-Engclen. Vrijdag: geen H. Mis. Zaterdagavond om 7 uur Hgm zal. Hubert Burgers. Akolieten: Wiljo Fleurkens, Reintjes, Ronald Weys. Misdienaars: T. Leyssen en Dongen. Tweede zondag van de Adv dec. 1879. Zondag: 8 uur H. Mis voor Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmi voor de overleden vader Sjang bels. Akolieten: Jan Nabben en Arts. Misdienaars van de week: Ti en Geert Poels. Maandag: 8 uur H. Mis vo< overleden ouders Poels-Mlchel Dinsdag: 8 uur H Mis voor de leden vader Harrie Ruttcn. Woensdag: 8 uur H. Mis voo Derikx en de overleden familie Derikx-Voesten. Donderdag: H. Lucia, maai martelares. 8 uur H. Mis voor Huisman. Vrijdag: H. Johannes van het priester en kerkleraar. 8 uur 1 voor de overleden familii Camps. Zaterdag 19.30 Avondmis vo der Harrie Ruttcn. Zaterdag 8 dec. Onbevlekte vangenis van Maria. 8.45 H. Mis de H. Maria; 19.00 Avondmis overl. ouders Nellen en tot int fam. de Bot. Zondag 8.30 H. Mis te Holthe ere van O.L. Vrouw van zeven: ten tot beterschap en verlichtin de pijn; 10.00 Hoogmis voor ouders Geurts, overl. ouders sen-Versteegen en Hubertus V gaal en Alida van Santen. Maandag: 8.45 H, Mis voor fam. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dank heid ter ere van St. Jozef en overl. fam. Woensdag: 8.45 H. Mis in de kapel Ier ere van de H. Jozef Theresia Herckenrath-Gussen. Dqnderdag: 8.45 H. Mis uit baarheid aan St. Jozef en voor fam. Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere v heilig Hart. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el seg domingo del Adviento y la fies la Imaculada Concepción de Nu Sehora; a las once y cuarto Mis platica y cantos en nuestra c Overloonseweg 2. Después de li sa reunion con un cafelito en 1 lita del convento. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES La visita de San Nicolès, el si pasado, en nuestro Centro ha sii verdadero éxito. Muchas gracil ra todos que han colaborado tan dos por la alegrla de los nino breve seguirèn mas noticias sol Centro. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1979 | | pagina 12