[ERENIGINGSNIEUWS FILMHUIS >NJ Venrayse Omroep Stichting TERPENIEÜWS Vrouwenkafé Venray 0J.C. DE BRAK Venray 11 JOGGING VOETBAL Venrays Mannenkoor St. PeV^ J.U.M. K.Y.V. Venray DERDE ORDE Huisvrouwen- kontakt Brukske WIJK NOORD-WEST HELPT EUTERPE ONDER DE PANNEN PEEL EN MAAS Limb. Vrouwen beweging Nieuws uit Overloon St. Theobaldusgilde Overloon SPORTIEVE SINTERKLAASTIPS van Uw Zentrasport speciaalzaak f85,- SPRAELAND SPORT Is! donderdag 15 nov. om 19.30 u. p repetitie voor de bassen en om i. voor 't gehele koor. lerdag 17 nov.: optreden te jsum, aanvang 19.30 u. Vej-trek bui bij A!:nc:ida om 19.00 u., Saard in uniform, adag 18 nov. opluistering Scho- ingfestival in de schouwburg, jng 11.30 uur. Verzamelen in irm om 11.15 uur in de foyer, iderdag 22 nov. om 19.30 u. re- i voor de baritons en om 20.00 Dr 't gehele koor. Na de pauze de repetitie voortgezet in „De tal", om samen met Kon. Har- „Euterpe" te repeteren voor 't igochtendconcert op zondag 25 a.s. pderdag is de laatste gelegen- om zich aan te melden als lid Ifenrays Mannenkoor. Hiefna Sle ledenstop weer in. jinenkort zal er een bijeenkomst len gehouden van 't Hofkoor ter "■Ireking van 't nieuwe repertoire 0[)Iadere gegevens hierover a.s. ïfc-rdag. lelden uitsluitend bij dhr. H. ians, tel. 82687 of Hotel Almon- 85777. ICCESSEN ZANGCONCOURS UTRECHT naf deze plaats nog een felicita- an het adres van onze dirigent s Verhofstad die met het gem. uit Wanssum niet alleen de le met lof der jury in de afd. Uit- tendheid wist te behalen, maar js de directeursprijs in de wacht te slepen. lar ook onze solist Wim Fleur- wist op dit concours welk ge- j en werd in Utrecht in de le af- een prachtige le plaats te be- met een overschot van maar 28 punten! Van harte proficiat ii ierdag 15 nov.: JO rep. harmonieorkest. 18 nov.: ht St. Ncolaas in Venray. Bij- nkomst om kwart vóór twee in Burggraaf. Beige hemd en rode •rdag 22 nov.: repetitie harmonieorkest na )au7.e gezamenlijk met Venrays finenkoor i.v.m. concert op zon- 25 november a.s. tg 23 nov.: iliaviering. Nadere aankondi- ig voLgt. Huldiging jubilarissen. ,A DERE DATA OM TE RESER- November: Zondagochtendcon- in schouwburg met Venrays nenkoor. (nderdag 29 nov.: populair con- bejaardencentrum Het Schut- M^¥ld ndag 16 dec.: herfstwandeling, ganiseerd door drumband. £ERLINGENOPLEIDINGEN toderdag 15 nov.: 18.30 repetitie Iharmonie o.l.v. hr. Verstegen, nderdag 22 nov.: 18.30 repetitie Iharmonie o.l.v. hr. Steyvers. rerige repetities, zowel in groeps- id als individueel volgens af- alc met betreffende leraar, lerdag 24 nov.: Ceciliafeest voor dieden. Nadere mededelingen iver volgen nog! DRUMBAND mdag 18 nov: zie harmonie- tst. GEEN repetitie. ndag 25 nov.geen repetitie i.v.m. lagochtendconcert. irdere data zie bij harmonie- tst. Imelden harmonieorkest bij de etaris, telefoon 80225. (melden jeugdorkest etc. bij dhr. lts, telefoon 82803. melden drumband bij de heer 'an Els, telefoon 86824. foonnummer clubgebouw: 82515. genda: dag 16 november: 30 alten en sopranen WL15 tenoren en bassen rdag 17 nov.: .00 vertrek naar Sttard ndag 19 nov.: alten en sopranen dag 20 nov.: 30 alleen voor alten l< nsdag 21 nov.: 30 spelavond. eurten BlitterswUck: 16 nov.: hr. Remmers, Lang- at 104, Venray. erdag 17 nov. hr. Wijnands, Kerk- at 19, Biltterswijck. ndag 19 nov.: hr. Fijneman, Hu- usstraat 23, Venray. ededeling: iterdag 17 nov. gaan we naar Sit- om aldaar in de parochiekerk de H. Antonius van Padua de jndmis op te luisteren. Vertrek om des 5 uur 's middags vanaf het snedyplein (per bus). Op de op- ist van allen wordt gerekend, traard in uniform. Het Jachthoorn- en Trompetten- korps St. Petrus-Banden heeft weer een drukke week achter de rug. Vrij dagavond werd medewerking ver leend aan de opening van het nieuwe kantoor van het Dagblad voor N,oord- Limburg. Hierna werd zelfs een op treden verzorgd voor de groep „Op with peopke", die aanwezig was in verband met de opening. Het was bijzonder succesvol. De Joekskapel „Dikke Mik", even eens bestaande uit leden van het Jachthoorn- en Trompet tenkorps, heeft zich zondagmorgen verdienste lijk gemaakt en met groot succes bij de presentatie van de nieuwe carna valsschlager voor de „Piëlhaas". Zondag 18 november a.s. zal het hele korps Jachthoornblazer, trom petten. majorettes en miniretjes, de intocht van Sinterklaas in Venray opluisteren en de Goedheilig Man verder op zijn tocht begeleiden. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 18 nov.: 11.00 Gezamenlijke repetitie. Dinsdagavond 20 nov.: 19.00 Sopranen en alten Donderdagavond 22 nov.: 18.45 Tenoren en bassen JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 16 november: 19.00 repetitie daarom om 18.45 aanwezig zijn i.v.m. stemmen etc. Dinsdagmiddag 20 nov.: 16.00 bestuursvergadering in 216. „SALTARELLO" Zaterdagavond: Geen repetitie. AFMELDEN: koor: Sigrid Laurens- se .tel. 83754; orkest: p. Falco tel. 85855. DAMESKOOR Vrijdag 16 nov. om 14.00 uur Hu welijksmis in de Vredeskerk. Komt U zoveel als mogelijk. Zaterdag 17 nov. zingen we om 19.00 uur tijdens een avondmis in de Vre deskerk, ter gelegenheid van St. Ca- cilia. Hierna ons Ceciliafeest in de zaal van „In den Engel". Woensdag 21 nov. repetitie voor het hele koor, in de school „De Essel" aan de Ursulastraat. en Bent U verhinderd, meldt U zioh dan af bij mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332, of bij mevr. Schrooten, tel. 83309. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Zaterdag 17 nov., 20.00 uur concert in de foyer van de Schouwburg te Venray met Gemengd Koor Beesel en Zang Veredelt uit Cuyk. Daarna gezellig samenzijn met de leden en introducé's van de andere koren. Dinsdag 20 nov., 19.30 uur repetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel. Ursula straat. Donderdag 22 nov. 20.30 muziek- cursus in St. Joseph. Overloonseweg. Afmeldingen voor deze cursus uit sluitend bij dhr. P. Croymans, Spi netstraat 14, tel. 81578. Dinsdag 27 nov. 19.30 repetitie voor de sopranen en om 20.00 uur voor het hele koor. Zondag 9 dec. 11.30 uur advents- concert in 't Zonnelied Brukske. Indien U verhinderd bent dan ge lieve U zich af te melden bijdhr. J. Steijlen, Kolweg 3, tel. 81121 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat '7 tel. 86159. MERSELO Vrijdag 16 nov.: Vanavond zijn we gesloten in ver band met de reünie voor oud-leiding en bestuursleden. Zaterdag 17 nov.: Van 8 uur tot half 1 staan we klaar voor iedereen van 15 jaar en ouder. Jullie kunnen dan genieten van een koel drankje en goede muziek. Zondag 18 nov.: Vanavond treedt de formatie Whale voor ons op in de zaal van het jeugd huis. We beginnen om 20.00 uur. Toe gang voor iedereen van 15 jaar en ouder. DANSCURSUS Bij voldoende belangstelling gaan we weer een danscursus organiseren. Deze keer bestaat de mogelijkheid om diverse kursussen te organiseren. Dat betekent dat ook niet-leden van JUM en ouderen zich aan kunnen melden. Hoenderstraat 10, OJC Free Wheelin' Venray Woensdag 21 nov.: L'AFFICHE ROUGE van Frank Cassenti. Frank rijk 1976. Lengte: 90 min. Kleur. Aanvang 20.00 uur; entree 3, Korte inhoud: Het is een onophou delijk heen en weer reizen tussen he den en verleden, tussen de geschie denis en de herinneringen. Het is een gefilmd verleden (1944), afgewisseld met scènes (vandaag) over de manier waarop de verfilming het beste tot stand gebracht kan worden. In sept. 1943 werden in Parijs 200 verzetsmensen door de duitsers op gepakt. Onder hen bevonden zich een 30-tal geïmmigreerden. allen aktief in het franse verzet (de z.g. Manouchian). De arrestatie van deze groep ging gepaard met een felle duitse campagne die erop gericht was om zowel de nationale beweging en het verzet, als de buitenlanders in discrediet te brengen: In alle franse dorpen en steden werden tijdens het proces tegen de groep „rode aanplak biljetten" met hun foto's en namen opgehangen. Tijdens hun proces en tot aan hun executie bleven de leden van de groep Mauouchian trouw aan hun idealen als strijders voor een vrij Frankrijk. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Zegt het voort, teg en iedereen die h'et maar horen wil. Tegen je vriend of vriendin, het geeft niets, als ieder een het maar te woten komt. Want zaterdag is er weer een disco, je weet wel zo'n grandioze avond voor ieder een van 9 jaar en ouder. Er zal ook op de leeftijd gelet worden, maar ook dat het geen speelplaats wordt. We hopen dat jullie daar allemaal aan mee will enhelpen, dan hebben we allemaal een fijne avond. Nou dan, tot ziens zaterdag 17 november in wijkgebouw den Hoender, Ursula straat 2 te Venray. Neem me niet kwalijk als jullie vinden dat dit stukje te kort is, ik zit namelijk midden in de proefwerk week en heb dus weinig tijd. Afgelopen vrijdag was er een SO- VON-vergadering in de Essel waar op alle kaarten weer zijn bijgewerkt. Als jullie de Kampina goed hebben gelezen dan weten jullie dat er a.s. zaterdag een D.V. is in de Essel. Hij begint om 11.30 uur en duurt tot 20.00 uur, de school is van 10.00 uur geopend. Door de n.pj.n. zijn afgelo pen zondag (denk ik) geen interes sante waarnemingen gedaan, anders had ik het wel gehoord. Zelf ben ik met Henkie naar de Ooy geweest. Ik mag wel zeggen dat het de moeite waard was, lees de belangrijkste waarnemingen maar eens: 15 bui- zerden (tot op IV2 m. afstand), 3 pijl staarten, 20 kleine zwanen, 6 grau we ganzen en 11 wulpen. Voor a.s. zondag ziet het program ma er als volgt uit: Joris leidt een excursie naar Griendtsveen (vogels). Boena gaat misschien naar de stuw van Sambeek. Henk houdt een SOVON in de Vredepeel. Alle drie de excursies vertrekken om 8.00 uur vanaf het schouwburg plein. P.S. Denken jullie aan kopij voor de Jeneverbes?! Hoi .Roger. jeugdnatuurwacht Inmiddels hebben jullie allen de antwoorden en de spreuk gevonden van de najaars-puzzel-speurtocht en bij jullie leerkracht ingeleverd. Eveneens zijn de hyacinten-bollen met een begeleidende kweekwijze op de scholen bezorgd en tevens heeft elke Basisschool prikstokken ont vangen. Hiermede kunnen jullie Jeugdnatuurwachters de school pleinen en plantsoenen vrij van pa pier, plastic e.d. houden. Wat betreft de hyacinten-kweek wordt voorlopig „geduld" op de proef gesteld, maar mits je „goed" volgens de kweekwijze hebt gehandeld, zul je einde februari 1980 met een prach tige, bloeiende plant worden beloond en waarvan de kwekers van de aller mooiste van de klas met een extra prijsje zullen worden gehonoreerd. Verder zal de eerste najaars-wan- kiel-speurtocht komende zondag 18 november worden gehouden en wel in het Loobeekdal met als startplaats „VLAKWATER", aanvang 9.30 uur. Voor de nieuwe leden volgt hier een korte uiteenzetting. Je start in groepjes van 2 a 3 personen, waar bij je een formulier ontvangt met route-aanduiding en opdrachtjes in de vorm van vragen, welke onder weg dienen te worden beantwoord. Dus breng in elk geval schrijfgerei mee! Een laatste advies: kleed je warm en doe je laarzen aan! Tot ziens a.s. zondag: Parkeerterrein „Vlakwater", aanvang 9.30 uur. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dinsdag 20 november kienen voor de leden Aanvang 19.45 uur in de zaal „In den Engel". WHALE IN JUM In het kader van de festiviteiten die georganiseerd worden rond het 5-jarig bestaan van de jeugdvereni ging JUM uit Merselo vindt zondag 18 november a.s. een optreden plaats van de formatie WHALE in de zaal van het jeugdhuis, waar ook de jeugdvereniging gevestigd is. Aanvang 20.00 uur. Toegang voor iedereen van 15 jaar en ouder. Woensdag 21 november vieren wij het feest van de H. Elisabeth. De eucharistieviering staat in het teken van „gedenken" en „danken". Geden ken van de leden die in het afgelo pen jaar zijn overleden, danken om dat zovelen een zó groot aantal jaren deel mochten uitmaken van onze afd. Na de Eucharistieviering felicita tie van onze jubilarissen en daarna een feestelijk samenzijn. We hopen dat velen aanwezig zullen zijn. katholiek vrouwengilde venray Sekr.: M. Roling-Scholten Serenadestr. 68, 5802 EW Venray, tel. 84927. Maandag 19 november: Op de komende ledenavond hou den we een spellencircuit ten bate van het ontwikkelingswerk van Jecqueline Eibers te Brazilië. Tevens zijn er tal van andere stands waar U uw geld voor het goe de doel kwijt kunt. o.a. Derde We reldwinkel Koffiebar, dameshoeden stand en een planten- en stekjesshop. Voor 3.50 kunt U een kaart kopen, waarmee U aan 't spellencircus kunt deelnemen. Uiteraard zijn op deze avond introducé's van harte welkom. Samen kunnen we er voor zorgen dat de verzendpot voor Jacqueline tot aan de rand toe gevuld wordt. Denkt U er aan om op deze avond de gevraagde materialen voor het ziekenhuisje en de handwerkklas mee te nemen? Aanvang 20.30 uur in de foyer van de schouwburg. Dinsdag 4 december: Fietsen. Bij eenkomst om 13.30 u. bij de schouw burg. Op maandag 19 november treedt in het Vrouwenkafee in Venray het „Bolle Bet Cabaret" op. Het cabaret wordt gespeeld door enkele Venray- se vrouwen en begint om 20.30 uur. Wie komt er meedansen? Op dinsdag- en donderdagmorgen, 20 en 22 november gaan we eens lek ker volksdansen, onder deskundige leiding. Om half tien gaan de been tjes van vloer, komt u ook? U bent van harte welkom in het noodwijkcentrum, naast de Fliere- fluit. De kosten zijn 2,50. Verder maken we u erop attent dat op woensdag 28 november a.s., het produktschap voor vis en vis- produkten demonstraties van het schoonmaken en bereiden van vis komt geven. Hun „rijdende viskeuken" staat bij de Kiosk. U bent er welkom en u kunt (gratis) proeven. Demonstraties worden gegeven om half twee en drie uur. Als u belangstelling hebt meldt u zich dan aan bij telefoonnummer 81397, u hebt dan zeker een plaatsje. LEW LEWIS REFORMER IN „DE BRAK" Deze rythm en blues uit Engeland die wederom bekendheid kreeg dank zij het „sciff" labed. die mensen als Ian Dury en Elvis Costello ook aan de top brachten. Lew Lewis Reformer Blues Rock, waar Lew z'n mondharmonika wit heet blaast, z'n oude band waarmee hij 2 singles maakte „Boogie on the Street" (Stiff Buy 5) „Out for a lark" op United Artists, hield begin '78 op met bestaan. Eind '78 vond Lew een nieuwe formatie genaamd Lew Lewis Reformer. Bezetting: Richard Taylor, gitaar; Johnny Squirrel, bas, Ian „Buz" Buzzwell, drums. Hiermee maakt hij weer een nieuw klassiek nummer: „Lucky Seven". Francis Rossi van Status Quo schreef voor hem „Win or Lose". Dan komt er in juli de l.p. „Save the wail" uit; in augustus gaat hij op tournee met Rockpile (Featuring Dave Ed munds en Nick Lowe) en vrijdag 16 november is hij in „de Brak", Leun- seweg 2B, Venray. CA 0 Uitslag maandagavond 12 nov.: 1. Sj. den Holder 577 p. 2. B. Albers 556 p. Poedelprijs Mevr. Willems 279 p. Uitslag toepen: 1. K. Hendriks 50 p. 2. J. v. d. Zanden 51 p. Kaarters bedankt! Beste wijkbewoners. De volgende kaartavond is a.s. maandag 19 nov. om 8 uur. U kunt er gezellig rikken, toepen of kruis jassen. Dus tot a.s. maandag. Geleidelijk aan wordt het dak van hes verenigingslokaal zwarter, dat wil zeggen een steeds groter deel wordt bedekt, maar een grote ruimte van het dak, evenals van de gevel blijft nog „wit". Afgelopen week zijn wederom be langrijke giften op een van de reke ningen binnen gekomen, maar helaas de nood blijft nog groot. Daarom nogmaals: steunt Uw Har monie middels een bijdrage onder het motto: „Helpt Euterpe onder de pannen". Postbus 320 - Venray St. Anna: psychiatrisch centrum Venray: maandag van 15.00 tot 16.30 uur „Voor iedereen voor elk wat wils", een programma van lichte mu ziek. donderdag van 15.00 tot 16.30 uur Nieuws en aktualiteiten waarna het verzoekplatenprogramma'. vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur: nieuws en het programma fijne luistermuziek. St. Servatius; psychiatrisch centrum Venray: vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur: nieuws en informaties; vervol gens het programma fijne luister muziek. Tot slot het programma „Zomaar Muziek"( met het verzoekplaten- programma. De Kruuze: geriatrisch centrum Venray: dinsdag van 14.00 tot 15.00 uur het programma fijne luistermuziek. vrijdag van -4.00 tot 15.00 uur het programma nieuws en informaties en het programma Verzoekplaten. St. Elisabethziekenhuis te Venray: te beluisteren via kanaal 4: dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur het programma fijne luistermuziek. donderdag van 10.15 tot 11.45 uur: speciaal programma voor de jeugdige luisteraar, vervolgens nieuws in infor maties, het verzoekplatenprogramma. Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te Venray. Gelieve wel duidelijk te vermelden naam, kamemummer, afdeling van het betreffende ziekenhuis van die genen voor wie de plaat bestemd is en wie de afzender is. uw Venrays weekblad Drumen Showband Venray en omgeving OPEN HUIS D.S.V. VENRAY A.s. zaterdag 17 nov. zal wethouder van Oers het repetitielokaal voor de ze drum- en showband openen. Na deze officiële opening, welke om 19.00 uur plaats vindt is er voor ge nodigden, ouders en zusterverenigin gen van D.S.V. en andere belangstel lenden gelegenheid te over om deze nieuwe aanwinst te bezichtigen. Voor D.S.V. is deze mijlpaal een belangrijke stap in hun vijfjarig be staan. Vroeger moest men noodge dwongen allemaal in aparte groepjes repeteren. Nu echter kan men één band gaan vormen, waarbij de oplei ding van klaroenbalzers de hoogste voorrang krijgt. Men hoopt door een drachtige samenwerking en onder technische supervisie van dhr. A. Koonings de nieuwe show „Explo sion" genaamd, in het voorjaar te kunnen presenteren. Het bestuur zal U echter a.s .zaterdag gaarne begroe ten en informeren over het wel en wee van deze bloeiende muziekver eniging. Lour descomité afd. Venray De verkoop van steunkaarten ten bate van het Lourdes Liefdewerk 1980 loopt ten einde. Ofschoon de to tale opbrengst nog niet helemaal be kend is, kan het Lourdes-comité nu reeds spreken van een bijzonder ge slaagde aktie. Hartelijk dank aan al le medewerkers en begunstigers voor dit mooie resultaat. Mede door U kunnen wij de lange en nog steeds groeiende lijst van wachtenden weer wat inkrimpen. Enkele medewerkers hebben, door tijdgebrek, de hun toegewezen route nog niet helemaal af kunnen werken. Een dezer dagen zullen ze echter hun kaarten nog bij U aanbieden, zodat deze aktie dan afgesloten kan wor den. Laat voor onze medewerkers de laatste loodjes niet te zwaar wegen. We zijn U bij voorbaat zeer erkente lijk voor uw bijdrage. In 1980 zal naast de twee normale Limburgse bedevaarten, weer een speciale kinderbedevaart plaatsvin den. Het Venrayse Lourdescomité zal in 1980 diverse akties ondernemen, om zodoende enkele zieke of gehan dicapte kinderen uit de gemeente Venray aan deze kinderbedevaart te laten deelnemen. Hoewel er al enkele akties in voor bereiding zijn, zal t.z t. de nodige be kendheid hieraan via Peel en Maas worden gegeven. De foto's, die door zeer velen be steld zijn op de j.l. gehouden foto- en dia-avonden, kunnen afgehaald wor den na vrijdag 16 november bij dhr. G. Philipsen. Goudsmidstraat 42 Ven ray, tel. 04780-83575. BLAASMUZIEKWEDSTRIJD TE ST. MICHIELSGESTEL In het ontmoetingscentrum „De Huif" te St. Michielsgestel zullen op zaterdag 24 en zondag 25 november a.s. wedstrijden plaatsvinden voor blaasorkesten. De organisatie is in handen van de Bond van Muziekgezelschappen in het Bisdom 's-Hertogenbosch m.m.v. de harmonie „St. Michaël" uit St. Mi chielsgestel die voor de plaatselijke organisatie zorgt. De wedstrijden beginnen beide da gen om 13.00 uur en duren tot 20.30 uur. In totaal nemen 27 korpsen, deel .waaronder uit Ysselsteyn, Ven ray en Oirlo. VENRAY Op woensdag 21 nov. is er een bij eenkomst voor de leden van de L.V.B. afdeling Venray. De heer Terijgers geeft een lezing met dia's over tuin kruiden. Aanvang 8 uur in het zaal tje bij de Vredeskerk. GROTE LUSTIGER MUSIKANTENABEND TE OVERLOON Novemberde tijd bij uitstek voor een gezellige muziekavond. Het St. Theobaldusgilde en de fanfare „Vriendenkring" uit Overloon me nen juist in deze periode van het jaar hiertoe het intiatief te mogen nemen en willen deze muziekavond organi seren op zaterdag 17 november a.s. in het Gildehuis te Overloon, aanvang 20.00 uur. Deze avond wordt aan eenieder aangeboden, die, op welke wijze dan ook, het gilde en de fanfare het afge lopen jaar heeft gesteund. Deze avond mag beschouwd wor den als een „tegenprestatie" en als een grote blijk van waardering en erkentelijkheid voor deze ondersteu ning. De Beierse Kapel Freunde Echo uit Overloon zal de muziek verzorgen. De entree is geheel gratis. FANCY-FAIR WAS GROOT SUKSES Het fancy-fair van het St. Theo baldusgilde is weer voorbij. Nadat de eerste zondag er een redelijke be- langstellig bestond, zelfs voor de kin deren, was het goed druk. De laat ste zondag was het bijzonder druk, ook 's middags voor de kinderen. Het rad van avontuur draaide menige serie erdoor. De grote trekpleister was uiteraard de grote loterij waarvan de trekking werd verricht door burgemeester van Heusden en de voorzitter van het Gilde dhr. M. Janssen. Rond half 11 werd er een grote driewieler met Amerikaans opbod verkocht. De winnaar hiervan werd P. Gommans. Door deze verkoop was er een ge weldige sfeer in het Gildehuis geko men. Na. deze_ verkoop was de trek king van de grote loterij met als uit slag: draagbare t.v. op nr. 735; da mes- of herenrijwiel op nr. 3367; klokradio op nr. 1620; rauwe ham op nr. 3186; electrisch, mes op nr. 3712; levensmiddelenpakket op nr. 2640. Prijzen afhalen vóór 1 januari 1980 bij: J. Jacobs, slagerij, Irenestraat 3, Overloon. Jogging schoenen van zeer bekend merk in foudraal, div. kleuren f 48,- De echte jogging pakken modellen 1980 in prachtige desins en kleuren ECHTE lederen voetbal van bekend merk Maat 3 f23,95 Maat 5 f26,50 De Europese Zentrasportorganisatie brengt nu ook zijn grote spprtspecialisa- tie naar Venray. Dit tegen zeer redelijke prijzen. Kom eens kijken in werkelijk een van de gezelligste en modernste sportspe- ciaalzaken in Limburg, waar men U vriendelijk en deskundig adviseert. zentrasport- specialist ZENTRA SPORT INTERNATIONAL Marktstraat 2, Venray, telefoon: 04780-88080 ...staat pal voorsporten camping!

Peel en Maas | 1979 | | pagina 11