M 1ENTALITEIT Volgend jaar toch wel 500 woningen gereed STIENSTRA VENRAY Raad zei 'ja' tegen nieuw politieburo t homassen II lie van de 11e Taxi-tarieven vastgesteld Zestig uur toepen Leenen WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMGEVING TRtrrjUU Historisch moment Uv"ma K£t-Mn, 7^,7 K39 Waar stijl en sfeer elkaar ontmoeten... Industrie vestiging RECEPTIE 11500,- voor ziekenomroep m De Zwaan AuCygne Wild Menu 1IJDAG 2 NOVEMBER 1979 Nr. 44 HONDERDSTE JAARGANG /OOR AL UW DRANKEN PEEL EN MAAS VOOR AL UW DRANKEN FGAVE DRUKKERIJ VAN DEN MUNCKHOF B.V. VENRAY IOTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 82727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 26 ct. per mm. ABONNEMENTSPRIJS PER HALF JAAR f 10,- UITSLUITEND BIJ VOORUITBETALING Jfie zich eens de moeite getroost in Venray rond te zien op welke fee men er aan meewerkt om de ats mooi te houden, komt van een hde kermis thuis. yan gemeentewege wordt er alles gedaan om Venray mooi te ma- i. In de zomermaanden worden aanvulling van het toch al zovele pi, fraaie bloembakken geplaatst, straten worden regelmatig schoon ouden en het huisvuil wordt >re weck opgehaald. ||aar wat doet de Venrayer er aan om de plaats mooi en schoon jouden? .'ij willen het hier nu eens niet iben over vandalen, die zich zo lig telkens weer vergrijpen aan jermans eigendommen; over Ven ters, die zo nodig de groenvoorzie- jgen van de gemeente (en particu- (en> moedwillig vernielen, de bloembakken zonder meer om- jen etc. tok niet over degenen, die alle* pidelijke verzoeken ten spijt toch honden de straten en trottoirs m bevuilen en ook niet over hen, 'er een behagen in scheppen de hchotten van hun in snackbars |ochte waren in portieken te ien of er etalageruiten mee te be iuren. «een, er .zijn tal van andere dingen. ;aan men zich kan doodergeren fdie gedaan worden door mensen, 'het over het algemeen wel goed Jicn met ..wat gij niet wilt, dat u ■biedt, doe dat ook een ander ■W, maar toch Tie behoeven slechts even te gaan ~"^en op zaterdagmorgen of zater- avond in ruime omgevingen van Ermarkten. Ondanks het feit, dat Een supermarkt is, die aan het keiwagentje een label heeft ge- teen met de tekst dat het tevre- wagentje graag teruggebracht worden, wordt weinig aandacht dit vriendelijke verzoek gegeven, sluitingstijd treft men tevreden (keiwagentjes, volgeladen meegc- naar parkeerplaatsen, in grote iïtallen aan. Het personeel doet er aan om de wagentjes weer op telen, doch in het donker ziet men Pfl, dat er n«/g staan in de donker- fjihoiken van het parkeerterrein, neergesmeten in portieken of iar ergens verder op in de stra- Daar liggen ze dan. soms een id lane. triest is het aanzicht, dat de de gemeente geplaatste glascon- het weekend bieden. Alle lijke verzoeken van de ge ile ten spijt geen ander spul dan in de containers te werpen, pui- de glascontainers uit van karton plastic zakken. Houdt men zich aan hot gemeentelijk verzoek, ziet men er geen been in om de ncn dozen dan maar boven op jst de container te plaatsen, ils dozen ontsieren een weekend !de omgeving. Erg naar is de si- bij de flats in Veltum. E een poging om hier de situatie het reine tc krijgen, heeft de ge- inte de (dure) maatregel geno- Ji om in plaats van eenmaal, bij weltumse flats tweemaal per week |huisvuil op te halen. Op de par- ,;uimte is een speciaal plaatsje fecht voor het plaatsen van de 1de vuilniszakken op de beide ldagcn. Maar men trekt zich Khl die verzoeken bitter weinig |Xog geen uur na het vertrek van ruilniswagen, staan de zakken er En wat nog erger is: men doet eens de moeite om de zakken dicht te binden, met alle gevol- van dien. Een geweldige rommel ie parkeerplaatsen is daarvan het Hg. aai men zich op een mooie zon- niddag tot een wandelingetje in ossen verleiden, dan doet men leens minder prettige ervaringen borden op de trimbaan aan de Hoseweg zijn, voor zover nog rezig, zwaar beschadigd. Wil z'n konditie gaan testen op de lerbaan in de ballonzuilbossen, ziet men hetzelfde beeld van lielingen. Paaltjes laten zien raan eens de bordjes stonden, de staande bordjes zijn óf onlees- gemaakt of vernield, f schutterijen „Sint Anna" en ,,'t dakker Gilde St. Jan" kunnen in- en ook meepraten over vernielin- [Vlaggen geven aan wanneer in lallonzuil door oe schutterijen d: geschoten. Dit is een vereiste igheidsmaatregel bij aktiviteiten Ie schietbaan. na iedere schietaktiviteit kt weer, dat een aantal vlaggen aar is verdwenen. In dit geval is vergrijpen aan andermans eigen- men bovendien nog een bijzonder taiiijke bezigheid, omdat na het hemen van de vlaggen de arge- wandelaar niet weer. dat er in mgeving wordt geschoten, isschien zouden we met z'n allen eens iets willen doen aan het »on en leefbaar houden van Ven- 1 Dit kolommetje is er een po- I toe. Ruim 5 uur (de koffiepauze niet meegeteld) heeft j.I. dinsdag de ge- meentertaad vergaderd in de nieu we raadzaal. En zo warm als het cr was op de peningsdag en de „kijkdagen", zo frisjes was het er nu. Maar ondanks de koude voeten die men er opliep, gingen de raads leden uitvoerig in op de diverse agendapunten. Het eerste ondrwerp dat behan deld werd. was de stand van zaken 'met betrekking tot de woningbouw in onze gemeente. Ter discussie stond een 11 pagina's tellend rapport, dat wij reeds enkele weken geleden in dit blad behandelden. De heer Poels vond dat rapport duidelijk en overzichtelijk, en kon- kludeerde daaruit dat we er momen teel beter voorstaan dan vorig jaar, en dat de achterstand in de woning bouw wordt ingehaald. Hij was niet helemaal gelukkig met de haast die thans gemaakt wordt. Dat houdt z.i. het risico in, dat men een overschot krijgt aan koopwoningen. Verder stelde hij voor tijdig te beginnen met de discussies over fase 2 van plan Landweert. Volgens wethouder Schols komen bij de koopwoningen natuurlijk eerst de Venrayse inwoners aan bod. Mocht er een overschot zijn. dan komen ge- interesseerden u;t de regio of van el ders aan de bak. Het moet immers zo zijn. dat men zich als vrije Neder lander kan gaan vestigen waar men wil De heer Reintjes zag nog geen eind komen aan de migei' jaren. Ondanks de grotere bouwcapaciteit, is men in de kerkdorpen nog lang niet tevre den. Overigens miste hij in de over zichtstaatjes in het rapport de kerk dorpen Leunen en Oostrum. Hij ves tigde er verder de aandacht op. dat sociale woningbouw vóór 1 januari moet zijn aangevraagd. Volgens wethouder Schols is het niet opnemen van Leunen en Oos trum in de overzichtstaatjes logisch. Als „overloopfunktie" van Venray mogen zich in deze twee dorpen ook nicl-autochtonen vestigen, wat op de andere kerkdorpen slechts in bijzon dere gevallen is toegestaan. Maar men wil desgevraagd het vol gend jaar ook overzichten geven van Leunen en Oostrum. Dc plannen voor de kerkdorpen zijn de deur uit. en men verwacht in ja nuari reeds een toezegging. Misschien wel meer dan waarom gevraagd is. De heer Koonings vond dat de ge meente te veel aandacht schonk aan het eigen woningbezit en te weinig aan de woningwetwoningen. Volgens hem is er sprake van een meer eco nomisch beleid dan van een echt huisvestingsbeleid. De heer Willem.; miste in het ever- zicht een opsomming van mensen, die vanuit de kerkdorpen naar Ven- rya-eentrum zijn getrokken, omdat ze in hun dorp niet aan een woning konden komen. Het was hem bekend, dat verschillenden van hen weer graag naar hun kerkdorp zouden te rug willen. Eveneens miste hij in het rapport een opsomming van de toe zeggingen welke het vorig jaar ge- Kleuren afdrukken Veilig, snel. goedkoop 9*9 f 0.75 9* 13 f 0,90 Alleen gelukte foto's be talen De heer Den Brok, spreken de namens de fraktie Samen werking, verklaarde bij de aanvang van de eerste „echte" vergadering in de nieuwe raadszaal, dit te zien als een historisch (zij het ook koud) moment. Hij vond de opening van het nieuwe raadhuis met de daarop volgende kijkdagen bijzonder geslaagd. Niet jn het minst ook door de inzet van het gemeentepersoneel. Hij voelde zich verplicht hen hiervoor van harte te bedanken. Deze dank werd door de voorzitter, burgemeester Defe- sche, nog eens onderstreept. enttra Venray BV,SUÖon.wefl 11, «el.04780 84434 daan zijn, en die jammerlijk de mist zijn ingegaan. Van de bestaande bouwplannen wilde hij toch wel pre cies aangegeven hebben, wanneer die plannen voltooid worden. Ook maakte hij zich zorgen over de con tinuïteit in de woningbouw en vroeg hij zich af. of we in fase 2 van Land weert weer eindeloos moeten onder handelen met alle mogelijke projekt- ontwikkelaars. Hij pleitte verder voor goedkope woningbouw, en daar voor moest de gemeente maar eens in een aantal andere plaatsen gaan kijken en informeren. Tenslotte ver klaarde hij geen voorstander te zijn van vestiging van personen buiten Venray. Wethouder Schols, de vele op- en aanmerkingen beantwoordend, meen de te mogen stellen dat, gezien de Gespecialiseerd in mode voor mannen en jongemannen CUY bouwplannen die er liggen, in de tweede helft van 1980 de ernstigste woningnood in Venray tot het ver leden zal behoren. Veiligheidshalve voegde hij er aan toe „wind en weder dienende. Hij gaf een kleine toelich- lichting op die bouwplannen Daar uit bleek dat van de 29 woningen die in de Paterstraat gebouwd gaan wor den. er nog slechts 3 verkocht zijn. Dat is te weinig om mee te beginnen. Eerst als er 10 tot 15 verkocht zijn, gaat de spade in de grond. Het plan Leeuwstraat-Langstraat met 50 koop-appartementen is door omstan digheden opgehouden. Vermoedelijk komen ze in 1980 niet klaar. De 6 ge plande woningen aan de Langeweg gaan in november van start. Het splitsen van 13 drive-in-woningen in Brukske in 45 woningen voor een- en twee-persoons-huishoudens, moet wachten op doorstroming. Zolang men de huidige bewoners geen ande re woning kan aanbieden, kan er niet verbouwd worden. De bouw van 48 woningen voor alleenstaanden in plan Burggraaf (tussen Willemstraat en Landweertweg) gaat nog dit jaar van start. In plan Landweert is de woning bouwvereniging met de aannemer en architect in een schip gekomen. Over de laatste 40 woningen worden nog deze week gesprekken gevoerd, en ook daarvan hoopt men op een gun stig resultaat. Al met al rechtvaar digt dat volgens wethouder Schols het optimisme dat we in 1980 rund 500 woningen kunnen opleveren. Opmerkelijk was verder zijn ver klaring, dat, indien de verkoop va> woningen in plan Landweert niet lukt vanwege de slechte toestand in de woningmarkt de raad zal moeten beslissen over te schakelen op woningwetwoningen of premie- A-woningen. Ook al zou die omscha keling betekenen dat men verlies lijdt op de grondprijs. Men kan het zich niet permitteren grond braakte laten liggen omdat toevalligerwijze voor de daar geplande woningen geen belangstelling bestaat. Een ver klaring, tiie naar wij meenden te mogen constateren, de goedkeuring kreeg van de raad. Makiltoi in onroeieode go«daran J Wij verzorgan voo» u: hoop an varhoop huu» an variu taaatiat bouwprojahlanontwikhahng hypothakan verzekeringen - beheer Zoals bekend stelt de minister in 1983 geld beschikbaar voor de bouw van een nieuw Venrays politie bureau. De gemeente wil echter niet zo lang wachten gezien de zeer slechte huisvesting van hel huidige korps. Aan de orde kwam dan ook het voorstel om deze nieuwbouw voor-te-financierer. zodat mogelijk het volgend jaar reeds -van het nieu we bureau gebruik kan worden ge maakt. Zoals wij reeds eerder meld den, ging de Commissie voor Open bare Werken met dit voorstel ak koord. Het was nu aan de raad in zijn geheel om daarover te beslissen. Voor de gemeente is deze voor-fi nanciering niet zo'n groot probleem. De rente die men verliest in afwach ting van de rijksbijdrage zal name lijk ongeveer gelijk liggen aan de stijging van de bouwkosten over drie jaar. Mede om deze reden, de sobere bouw en de volledige inspraak van de politie in de gemaakte plannen, was de WD bij monde van de heer L. Janssen voor het voorstel. Ook de heer Reintjes en zijn frak tie Kerkdorpen, konden er hun gocd- keifring aan geven. Hoewel er bij hen toch wel enige problemen rezen bij het kostenverschil en de rijksbij drage. Enkele honderd duizenden guldens worden niet gesubsidieerd en komen ten laste van de gemeente. Ook de heer Den Brok had namens Samenwerking prcblemen met de te korten op de rijksbijdrage. Bij wo ningbouw houdt de gemeente zich aan de gestelde normen, maar hier is men er duidelijk van afgeweken. Schept dat geen precedenten? Hoe is de procedure bij de aanbesteding. Als dat te duur uitvalt, wordt er dan weer bezuinigd? Is er wel een schiet baan nodig? Hoeveel wordt de ex ploitatie in de toekomst duurder? Blijft de situering zoals destijds is afgesproken (tegen houtbedrijf Schoenmakers) zodat er niet meer bomen gerooid worden? De heer Koonings meende te moe- te konstateren, dat er eersr fpn „zwartboek" van de politie nodig was geweest om deze zaak aan het rollen Ic krijgen. Hij pleitte verder voor een openbare aanbesteding en dan zodanig dat bouw, installatie en in richting eventueel gecombineerd gaan worden. Hij vond het maar vreemd, dat de regering landelijk pleit voor woning-isolatie o m. door dubbele beglazing, maar hier mag de gemeente zelf voor de kosten opdra ven. Hij stelde voor dót isolatieglas aan te schaffen dat zonwering over bodig maakt. De voorzitter, burgemeester Defe- sche, gaf op de gemaakte opmerking in zijn algemeenheid nog eens een uitvoerige toelichting. De normen die het Rijk stelt en welke zij subsidieert zijn laag. Nergens komt men voor dat bedrag uit. Zo wordt ook de inrich ting niet gesubsidieerd, hooguit een extra bijdrage voor het „plotseling" verhuizen en de daarbij noodzakelijk in aanmerking komende vernieuwin gen en aanvullingen. Ook is er bij de rijksbijdrage geen post opgenomen voor onvoorzien. Dat scheelt alles bij elkaar al enkele tonnen. Een schiet baan moet er komen, maar dat kost ook weer extra's aan ventilatie e.d. Men heeft echter de stille hoop dat het rijk hier de onvolledigheid van zal inzien, en alsnog hiervoor meer gaat bijdragen. Overigens zorgt de ventilatie c.q. afzuigmechanisme in. de toekomst voor een lagere exploi tatielast op het punt van verwar ming. Wat de aanbesteding betreft, denkt men enkele aannemers uit te nodi gen. De goedkoopste inschrijver zal indien hij boven de begroting ligt met een open begroting moeten komen, zodat gezamenlijk post voor post bekeken kan worden. De sug gestie van de heer Koonings over ge combineerd aanbesteden werd in dank aanvaard en zal nader bekeken worden. Zoals de situatie nu ligt, moet in de toekomst met een exploi tatietekort van 80 tot 90.000 gulden gerekend worden. De heer Claessens vroeg r;og eens aandacht voor de verbindingsappa- ratuur van de politie, die ontoerei kend is voor de verste uithoeken van Venray. Dit onderwerp staat echter los van de nieuwbouw. Daarvoor be staat een aparte rijksbijdrage-rege ling. maar de bijzonderheden daar van zijn nog niet bekend. T.z.t. ko men b. en w. hierop nader terug, al dus de voorzitter. De heer Truijen wilde nog even geïnformeerd worden over de oude gebouwen van de politie. Blijven de exploitatielasten daarvan op de po litie drukken? Dat is niet het geval. Die kosten gaan over op het doel waarvoor de gebouwen gebruikt gaan worden. Wordt het politie bureau in de Wilheiminastraat b.v. een jeugdcentrum, dan zijn de ex ploitatiekosten logisch ook voor dat Harmonie in vormgeving, aankleding en kleur zijn van groot belang voor stijl en sfeer in Uw interieur. Toetsing van Uw persoonlijke woonwensen aan onze ervaring in interieurverzorging zal zeker leiden tot een smaakvolle inrichting van Uw woning Een bezoek aan onze showroom zal U duidelijk maken wat stijl en sfeer betekent INTERIEURVERZORGINGj i jeugdcentrum. De heer Den Brok, moest tenslotte met pijn in het hart vanwege de hoge ongesubsidieerde bedragen toch zijn fiat aan het voorstel geven. En daarmee staat er niets meer in de weg om met de bouw van een nieuw politiebureau aan de Leunseweg te beginnen. Zoals bekend heeft carnavalsver eniging De Piëlhaas onlangs uit een 20-tal'ingediende carnavalsliedjes 'n voorlopige keuze gemaakt. Acht lied jes zijn tot de finale doorgedrongen. Om uit die acht liedjes nu HET carnavalslied 1980 te kiezen, organi seert men op zondag 11 november a s. om 12 uur 's middags een gran dioze finale in zaal In den Engel. Hieraan zullen, behalve onze eigen hofkapel, ook de 6 Venrayse joeks- kapellen deelnemen. Meer bijzonderheden hierover leest u volgende week in dit blad. Ingevolge de „Huurautoverorde ning Venray 1969" kan het gemeen tebestuur de tarieven vaststellen voor het vervoer met z.g. straattaxi's. B. en W. hebben thans gebruik ge maakt van de in de huurautoveror dening gestelde mogelijkheid om de tarieven vast te stellen. De taxibe drijven wordt meegedeeld, dat het college van b. en w. voornemens is met ingang van 15 noyember a.s. goedkeuring te geven aan de volgen de door de taxibedrijven gehanteerde tarieven, (resp. taxis en taxibusjes) a. Voorrijtarief 2,60 5, b. Dagtarief 1,45 1,80 c. Nachttarief voor ritten langer dan 5 km 1,80 d. Nachttarief voor ritten korter dan 5 km 2,50 e. Wachttarief per uur ƒ30, 2- 2,70 ƒ30,— Het raadslid L. Janssen werd onlangs middels de televisie rubriek ..Hier en nu" geatten deerd op een bedrijf in de me taalnijverheidssector uit Era- meloord, dat voor een neven vestiging plaats zocht in Oost- Brabant of Noord-Limburg. Het zou hier om 15 tot 20 ar beidsplaatsen gaan, althans in eerste instantie. Als goed raadslid gaf de heer Janssen deze tip door aan het college van b. en w. die ter stond telefonisch kontakt zocht met het betreffende bedrijf. Enige tijd daarna mocht het gemeentebestuur bericht ont vangen dat Venray. naast di verse andere gemeenten, in de vestigingsplaatskeuze betrok ken zal worden. In de raadsvergadering van j.I. dinsdag meende het raads lid J. Poels te moeten konsta teren, dat er in Venray slechts 59 werkloze metaalarbeiders zijn, waar tegenover dan weer 142 open arbeidsplaatsen ston den. Om geen spanningen op de arbeidsmarkt te krijgen pleitte hij er voor, om bij aan trekking van nieuwe indus trieën toch vooral de voorkeur te laten uitgaan naar die bran ches waarin hier de meeste werklozen zijn. De voorzitter kon het hier wel mee eens zijn, maar van de andere kant kan men zich niet de weelde veroorloven een industrie af te wijzen om dat er momenteel te weinig werklozen zijn. De heer Janssen verduide lijkte nog even, dat er hier sprake is van een metaal- mjverheidsbedrijf, wat heel wat anders is als een bedrijf van metaalbewerkers. In het eerste geval zouden zelfs tim merlieden e.d. in het bedrijf kunnen worden geplaatst. Nu maar afwachten of Ven ray als vestigingsplaats geko zen wordt. Onlangs behaalden op het Bonds- concours te Lobith, de Majorettes van het Jachthoorn- en Trompetten- korps St. Petrus Banden, in de 3e di visie sektie A, met 15312 punt de le prijs met promotie. Ter gelegenheid hiervan zullen de majorettes met hun instructeur en bestuur recipiëren op zondag 4 no vember van 11.30 tot 13.00 uur in de aula van de LTS, Overloonseweg, Venray. Ter gelegenheid van rie opening van het „Spiegelkwartier" in de Grotestraat, door mevr. Defesche, hebben de gezamenlijke winkeliers haar een cheque aangeboden ten be drage van 1500,Dit bedrag komt ten goede aan de Stichting Zieken omroep Venray. Wilheiminastraat 6 Venray 04780-82510 Vrijdagmorgen 10.00 uur gaf Ven- ray's eerste burger het startschot voor de „60 uren Toepen voor Terre des Hommes". Hij deelde de kaarten voor het eerste rondje, wat hij dank zij de medewerking van de toepers nog wist te winnen ook. Gedurende de eerste dag waren er natuurlijk geen problemen, behalve voor Bert, die al na enkele uren on der doktersbehandeling kwam te staan. De nacht werd met veel ka baal ingezet om de slaap te verdrij ven, hetgeen lukte want zaterdag ochtend waren we allemaal nog fit. Volgens een jurylid was de vrolijk heid van Huub echter het eerste symptoom van krankzinnigheid. Er werd tegen die tijd ook nogal wat geklaagd over te weinig eten en te weinig koffie, maar de organisatie was niet om te kopen. Gelukkig kre gen we een gift t.w. een zak vol ap pels, die gretig opgepeuzeld werden, 's Avonds werden de oogjes al klei ner maar het doorzettingsvermogen was nog even groot. Dr. de Vocht kwam regelmatig langs om de meest vreemdsoortige kwaaltjes aan te ho ren. Zo had Joost Albers blaartjes in zijn mond van het zoethout bijten en de stoelgang van Frank Alkemade wilde niet zo best op gang komen. Gedurende de tweede nacht had den we extra veel gezelschap omdat iedereen wist dat deze nacht de zgn. „man met de hamerw el toe zou slaan, maar de schade bleef beperkt tot rode ogen en zeer slechts toep- werk. De potjes gingen steeds lang zamer en vroeg in de morgen kwa men dan toch de problemen. Pieter Mooren had „armoede" en wilde die zelf kijken, Huub Gooren dacht dat zijn slechte toepwerk te wijten was aan zijn P.Q. lis Paarden Qraeht) dat maar 80° u zou zijn. We kregen alle maal ons portie. Bert Albers had een blackout en was het spel geheel ver geten. De organisatie moest er aan te pas komen om hem de spelregels opnieuw te leren. Huub Gooren had het wederom moeilijk omdat hij har ten en ruiten voor hetzelfde aanzag en zodoende de hele stok ging con troleren. Maarten van Eek zag zijn kaarten voor dieren in de dierentuin aan. Om 14.00 uur, terwijl het oude re- kord al gesneuveld was, moest Maar ten van'Eek na herhaaldelijk een black out te hebben gehad, tenslotte met de finish voor ogen, toch opge ven. Bedankt Maarten namens alle toepers. We moesten ook zender Maarten van Eek de uren vol maken, hetgeen zonder veel problemen lukte. Om 21.45 uur loepten we het laatste rond je zoals we gewend zijn n 1. om een rondje pils. Bert en Frank betaalden na een week hun eerste rondje. Klokslag 22.00 uur kwam voor OB'S het geweldige einde met champagne, bloemen, rondvliegende kaarten en veel felicitaties. We willen iedeieen bedanken, met name de juryleden, het verzorgings team, dr. de Vocht, de organisatie en natuurlijk al het publiek. En ook on danks de wat tegenvallende belang stelling wat giften betreft van de middenstand, willen wij ook hen be danken. Hotel-Bodega GROTE MARKT 2a-4 VENRAY Restaurant TEL. 04780-86969 A.S. VRIJDAG 3. ZATERDAG 4 EN ZONDAG 5 NOVEMBER VANAF 18.00 UUR introduceren wij onze Wild- en Gevogelte-specialiteiten, met voor deze gelegenheid een speciaal samengesteld: PATÉ DE GIBIER Wildpaté, toast en boter CONSOMMÉ ST. HUBERT Hazenbouillon STEAK DE CERF GRAND-VENEUR Hertebiefstukjes met wildsaus en garnituur PARFAIT NESSELRODE Zelfgemaakt ijs met rozijnen en bigareaux 35,50 per persoon Uw diner zal muzikaal worden omlijst door onze pianist Gré Smolders. Het is plezierig indien U voor deze dagen reserveert: 04780-86969

Peel en Maas | 1979 | | pagina 1