MODEHUIS unn DE KOPPEL mEUBEIED t homassen 11 Lucassen's Ruitershop Van de Koppel Martien en Lenie Lucassen DE SMALSTE LICHTREGELAAR De Luxaflex jalouette is maar 25 mm smal. Zo kunt u in geopende stand van 'n vrijwel onbeperkt uitzicht genieten. Maar daarnaast dienen ze als sfeervolle lichtregelaar die uw raam een decoratief extra geeft. Kom de vele andere voor delen bij ons bekijken. Want 't begint bij adviseren. En dan pas kunnen we meten, monteren én garanderen. de kruuze medisch sekretaresse samivoz Onze ervaring uw voordeel! 7) (R Kostuum met ekstra flannel pantalon in dezelfde kleur als het vest f 575. Eksklusieve kombinatie van kolbert. vest. flannel pantalon en fantasieshirt f 498, Jack met opvallende sjaalkraag, laag ingezette mouwen en verdekte sluiting f 498. Vlot jack van zuiver scheerwol f 215. Venray /i<| Winkelcentrum Tel: 04780-87363 's Dinsdags de gehele dag gesloten Iedere vrijdag koopavond tot 9 uur Venlo Tegelseweg 59 Tel: 077-18541 's Maandags geopend v.e. 1 uur Iedere donderdag koopavond tot 9 uur Oosterhout Keiweg 74-76-78 Breda Waagweg 245 y familie JruLwcrh'tt: v. il. VENRAY. 25 oktober 1979 Maasheseweg 8 (Voor schoenreparaties is en blijft het Uw vertrouwde adres.) Met enige trots nodigen wij U uit om aanwezig te zijn bij de opening van Onze zaak zal op 1 november officieel geopend worden door Dhr. W.H. Kre- mer, dierenarts te Venray. Wij zullen het zeer waarderen U vanaf 16.00 uur in onze nieuwe zaak te be groeten. Geriatrisch Verpleeghuis te Venray heeft op korte termijn een vakature voor (part-time) voor 30 uur per week. Voor deze funktie denken wij aan kandidaten die in het bezit zijn van een HAVO-opleiding en een sekretaresseopleiding hebben gevolgd. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Vullinghs, telefoon 04780-82337. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn kon- form de C.A.O. voor het Ziekenhuiwezen. Sollicitaties te richten aan de geneesheer direkteur van De Kruuze, de heer H.L. Tan, Leunseweg 1, 5802 CE Venray. Hobro Dinner, de volledige voeding voor uw hond. De poes is er ook dol op! Door grote omzet altijd vers verkrijgbaar. Hoofdbestandeel van ons voedingsschema. Gratis monster. 3bierenpenó ion (/-Jerghaaej Venneweg 5 - Oostrum-Venray (nabij Nestlé) - tel. 04780-82512 'n Rustiek en warm interieur voor de slaapkamer Ambachtelijk verwerkt eiken in 'n eerlijke en robuuste stijl, 'n Droom voor elke slaapkamer met de aparte opbouw en de royale linnenkast. 'n Keuze voor kwaliteit en service uit de kollektie van uw speciaalzaak 1750, Ledikant, toilettafel, nachtkastjes en opbouw Bijpassende linnenkasten zowel 3 als 4 deurs in verschillende uitvoeringen v.a. f 1.195,- Een wettig gedeponeerd handelsmerk van Hunter Douglas

Peel en Maas | 1979 | | pagina 14