HET NIEUWE RAADHUIS in feiten en Belangrijke data cijfers j gLJo Raadsbesluit tot aankoop van het klooster complex „Jerusalem" van de zusters Ursu- OPDRACHTGEVER: linen. 27 november 1973 Instellen van de Bouwcommissie 8 mei 1974 Passeren van de koopacte 26 juni 1974 Begin van de sloopwerkzaamheden 17 maart 1975 Aanbesteding van de verbouwing 25 juni 1975 Gemeentebestuur van Venray; Begin verbouwing 1e fase 28 juni 1975 College van burgemeester en wethouders: Ingebruikname 1e fase 10 mei 1976 Mr. H. J. M. Defesche, burgemeester G. H. Schols, wethouder Begin verbouwing 2e fase 2 augustus 1977 Mevr. A. P. Rutten-Tielen, wethouder Ingebruikname 2e fase 11 augustus 1978 J. W. Loonen, wethouder Begin verbouwing 3e fase 25 september 1978 J. A. A. van Oers, wethouder Begin herinrichting 1e fase 15 mei 1979 J. M. Poels, gemeentesecretaris Verbouwing 3e fase en herinrichting 1e fase gereed 5 oktober 1979 Dienst gemeentewerken en architecten Officiële opening door H.K.H. Prinses Beatrix 9 oktober 1979 ARCHITECTEN: Architectenbureau Colsen B.V. B.N.A., Ven ray H. J. v. d. Klugt, binnenhuisarchitect, Berg en Dal ADVISEURS: Werktuigkundige installaties Technische installaties Elektrotechnische installaties -•* Akoestiek Buitenruimten Raadgevend Ingenieursbureau Ir. H. J. M. Osse B.V., Nijmegen Akoestisch Adviesburo Peutz B.V., Nijmegen Werkplaats voor Milieubouw Ir. Wil Thijsen, B.V. Lith (N.Br.) CONSTRUCTIE: Betontechnisch Adviesbureau F. v. d. Heu vel, Venray HOOFDAANNEMER: Bouwmaatschappij Janssen B.V. Venray BOUWKUNDIG TOEZICHT: Gemeentewerken Venray BOUWCOMMISSIE: j yy Loonen, wethouder (voorzitter) J. A. C. de Bruyn, raadslid Ir. W. M. Grootjans, directeur gemeente werken (plv. voorzitter) Ir. C. Colsen en J. Colsen, architecten Ir. H. J. Osse, dir. Technisch Adviesbureau C. Janssen, dir. Bouwmij Janssen B.V. M. Groenen, hoofduitvoerder A. v. d. Oetelaar, bouwkundig opzichter DE KOSTEN: Kosten aankoop Bouwkundige kosten- Kosten techn. installaties Kosten inrichting Kosten buitenvoorzieningen 3.100.000 7.130.000,— 4.350.000,— 1.320.000,— 850.000,— Totale terrein-oppervlakte Bruto vloer-oppervlakte Totale inhoud 16.750.000,- 23.145 m2 7.500 m2 32.000 m3 ■t t» AANNEMERS, ONDERAANNEMERS EN LEVERANCIERS: Werktuigkundige installaties Elektrische installaties Geluidsinstallatie raadzaal Liften Installaties noodbestuurspost Stalen ramen en deuren Bouwmaterialen Glas in loodramen Stucadoorswerk Stenen Schilderwerk Hardglas deuren Vloeibeton Systeemplafonds Natuurstenen Vlechtwerk Binnendeuren Binnenkozijnen Gevelreiniging Hang- en sluitwerk Dakbedekkingen Machinaal timmerwerk Grondwerk Metaalconstructies Armaturen en advies Inrichting bevolkingszaken incl. balie Vloerbedekking en stoffering Zonweringen Riolering Parketvloeren Systeemvloeren, betonbanden Koperen dakbedekking Systeemwanden Meubilering openbare ruimten e.d. Kantoorinrichting Voorterrein Planten Homij, Weert Tummers-Cremers B.V., Roermond Elektro Martens, Venray Van Swaay en Scheeres B.V., Den Haag Artos B.V. Vught Blitta B.V. Venray Gebr. Martens B.V. Venray Braat Bouwstoffen B.V. Venlo Atelier Flos B.V. Steyl-Tegelen Stucadoorsbedrijf Fr. Janssen en Zn. Venray Kleiwarenfabriek Huisman B.V. Overloon Toon Kateman, Venray Muijsers-Bouts N.V. Venlo Mebin B.V. Venlo Normakoestiek B.V. Oisterwijk Armalux B.V. Wijchen Natuursteenhandel Van Nieuwenborg B.V. Venlo Geurts-Janssen B.V. Horst Halberts M.A. Grouw (Fr.) Polynorm B.V. Bunschoten Renova-Bouw B.V. Brunssum Henk Smits, Venray Schaeffers Dakbedekkingen B.V. Venray Timmerfabriek Verdijk B.V. Overloon Keijzers B.V. Horst Aannemingsbedrijf J. P. Vermeulen en Zn. Merselo H. Clephas B.V. Venray Indoor B.V. Amsterdam Huisman-Vuga N.V. Meppel Brabants Linoleumhuis B.V. Tilburg Thomassen N.V. Venray Woninginrichting Fr. Lemmens, Venray Zonwering Venray Vullings-lmmens B.V., Gennep La Chapeile, Breda Encko Betonindustrie, Wanssum Installatiebedrijf Poels B.V., Heerlen Wandenbouw Twente B.V., Nijverdal Ponsioen, Nijmegen Ahrend, Maastricht Samsom, Alphen a.d. Rijn Lundia, Varsseveld Vissers' Wegenbouw, Drunen Santecraem, Venray Hydro-cultures B.V.. Malden

Peel en Maas | 1979 | | pagina 2