GEMEENTEPRAAT VAMOSAVER KERKELIJKE DIENSTEN NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie GA. Scliütte. Bureau Voorlichting Cursussen t.b.v. sporttechnischkader Hinderwet Silliif Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Merselo Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt r::- JINSDAG OPENBARE RAADSVERGADERING Raad wordt geïnformeerd over tracering Rijksweg 73 Dinsdagmiddag om VIJF UUR komt i gemeenteraad in openbare verga- leringdering bijeen in de koffiekamer tantine) van het gemeentehuis. ja het beëdigen van de nieuwe VVD- aadsleden de heren J.P.M. Houba en ,G.P. Janssen, zal de raad informatie lorden verstrekt over de tracering van lijksweg 73. Centraal hierbij staat het lerover door Dwars, Heederik en Ver- (D.H.V.) uitgebrachte rapport. Mondelinge toelichting wordt,' gege- len door burgemeester Defesche en de teer P. Janssen, medewerker van de fd. IIID. De bedoeling is de raad „bij te pra- ;n" over de ontwikkelingen sinds de aad op 30 maart 1976 uitvoerig over dit onderwerp heeft gediscussieerd. De opzet van deze discussie is de (enrayse leden van de Gewestraad, nevr. Rutten-Tielen en de heren Poels en Claessens te laten weten hoe de jening van de gemeenteraad Is over de conclusies in het D.H.V.-rapport. Ie gewestraadsleden moeten nfl. op 4 ecember a.s. hun stem uitbrengen iejr die nota. Mocht het gevoelen van b gemeenteraad uit de te voeren ge- Bchtenwisseling onvoldoende uit de erf komen, dan zal vóór 4 december s. andermaal op dit onderwerp wor- den teruggekomen bij gelegenheid van 8 behandeling van de nota van Rijks- aterstaat. OVERIGE AGENDA Verder vermeldt de agenda de vol- ende voorstellen: het beschikbaar stellen van gel voor de aanschaf van schoolbe- oeften ten behoeve van de openbare leuter- en basisschool De Flierefluit; voorlopige vaststelling van de be- ragen als bedoeld in artikel 47 van I Kleuteronderwijswet; vergoeding kosten vakonderwijs ingen en lichamelijke oefening ten be- oeve van de L.O.M.-school 't Groene- old; vaststelling van het ontwerp-be- Itemmingsplan Smakt; goedkeuring jaarrekening biblio- Iheek over het jaar 1978; het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de aanschaf van een motorcarriër; het beschikbaarstellen van een krediet verband houdende met de of ficiële opening van het raadhuis op 9 oktober aanstaande en de open dagen op 13 en 14 oktober daaraanvolgend; vaststelling van het ontwerp-be- stemmingsplan Vredepeel; vaststelling exploitatie-opzet voor het bestemmingsplan Landweert; vaststelling van een verordening op de heffing en invordering van een baatbelasting reconstructie gedeelte Hogeweg, Oirlo; vaststelling van een verordening op de heffing en invordering van een baatbelasting reconstructie gedeelte Hoenderstraat tussen Westsingel en Gemmadal; ruiling gronden en pachtontbin- dingen met de heer M.P. Swinkels, Spurkt 4 te Venray; aankoop van 1630 m2 van Vevo „Beheer Onroerend Goed" b.v. (Rank Xerox) t.b.v. doortrekking van de Oost singel c.q. aansluiting daarvan op de Maasheseweg; verkoop van grond aan de pro vincie Limburg o.m. ten behoeve van aanleg rijwielpad langs de Horsterweg; wijziging van de rechtspositie ge- meentepersoneel; voorstel tot delegatie van de be voegdheid tot het voeren van rechts gedingen inzake terugvordering van ten onrechte verstrekte uitkeringen in het kader van de Wet Werkloosheids voorziening (W.W.V.); alsmede delegatie van de bevoegdheid tot het voeren van rechtsgedingen inzake terugvordering van door de gemeente in de vorm van een geldlening verleende bijstand; voorziening in de vacatures in de vaste commissies van advies en bij stand; vaststelling beleidsnota overdracht woningwetwoningen; voorlopige vaststelling van de ge meenterekening en de rekeningen van de dienst gemeentewerken en van het gemeentelijk grondbedrijf over de ja ren 1975 en 1976. Sporten kunnen we allemaal hoe zit dat met leiding geven in de lort? Bij sportbeoefening hebben we maken met mensen, ledereen is'an- ers. wil iets anders, geen mens is Blijk. En tochze willen allemaal >orten. Als u het leuk vindt om deze ver schillende mensen in de sport te be- Bleiden. dan kunt u daarvoor een op- riding gaan volgen. Enkele opleidingen zijn o.a.: VB.O. Algemene Basis Opleiding Deze opleiding is: - niet gebonden aan een bepaalde tak van sport; - gericht op aspecten die in alle vormen van leiding geven in alle i takken van sport voorkomen; - een noodzakelijke ondergrond voor elke trainer of recreatiesportleider (ster). Cursusduur: 12 weken (30 uren). Cur- jskosten: 47,50 p.p. 11.boe kengeld. Deelname cursus; minimum leeftijd is 16 jaar. Wanneer deze cur sus van start zal gaan is vooralsnog niet bekend. Informatie/opgave: Neder- WIJZIGING SPREEKUUR VAN Weth.RUTT EN-TIELEN Met ingang van 17 september is het wekelijkse spreekuur van wethou der mevr. A. P. Rutten-Tielen ver- anderd. Er zal nu een duidelijk on derscheid komen tussen zaken, welke de huisvestingsproblematiek betreffen en aangelegenheden, die betrekking hebben op sociale za ken. Op iedere eerste en derde maan dag van de maand zal wethouder mevr, Ruiten van 10 tot 11 uur spreekuur houden, speciaal voor de huisvestingsproblematiek. Dit spreekuur zal zij houden in het gemeentehuis in samenwerking met de woningbouwvereniging „Noord Limburg". Gebleken is n.L dat tal van zaken gaan over onderwerpen, welke zij in samenspel met de woningbouwver- niging moet behandelen. Andersom orden bij de woningbouwvereni ging onderwerpen aangedragen, wel ke met Mevr. Rutten moeten worden .orgenomen. Om al deze zaken op één lijn te Z ijgen en meer overeenstemming te brengen in de informatie wordt het «kuur gehouden door Wethouder Rutten samen met iemand van de woningbouwverenging. Zolang er tie woningnood in Venray heerst, lal deze maatregel van kracht blij ven in het belang van alle bij de pro blematiek betrokken partijen. SOCIALE ZAKEN Het spreekuur voor sociale zaken zal Wethouder Mevr. Rutten weke lijks houden op dinsdagmorgen van 10 tot 11 uur.. Het besluit in de morgenuren het spreekuur te houden heeft zij geno men omdat zij, in voorkomende ge vallen, direkt zal kunnen beschikken over door ambtenaren van sociale ken te verstrekken informaties. landse Katholieke Sportfederatie, post bus 90124, 5200 MA "s-Hertogenbosch. Recreatiesportlelder(sler) A Deze opleiding is er op gericht om cursisten voor te bereiden op de taak van het leiden van aktiviteiten op het gebied van de recreatiesport. Deze opleiding is: niet gebonden aan een bepaalde tak van sport; grondslag voor de ontwikkeling van de sportieve recreatie bij de vrije- tijdssporters, trimmers, recreanten en jeugd. Cursusduur: 70 lesuren 25 uren verplichte stage 2 weekends ieder 7'^ uur. Cursuskosten: 375,inclu sief boekengeld. Deelname cursus: mi nimum leeftijd is 17 jaar en ouder. A.B.O. bewijs voor deze opleiding is vereist. Wanneer deze cursus van start zal gaan is vooralsnog niet bekend. Informatie/opgave: zie A.B.O. Verdere Informatie omtrent deze op leidingen kunt u verkrijgen op: Ge- meentheuis Venray .afdeling sportza ken, tel. 04780-83838, toestel 456. Openstelling van het gemeentehuis Het gemeentehuis, Maashese weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tol 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het gemeentehuis, uitsluitend na telefonisch afspraak, (tel. 04780-3838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut ten-Tielen: iedere eerste en derde maandag van de maand van 10.00 - 11.00 uur, voor huis vestingsproblemen; en iedere dinsdag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale zaken. Weth ouder J ohLoonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur'. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het ge meentehuls luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. BOUWPLANNEN Bij burgemeester en wethouders van Venray zijn aanvragen ingediend voor: het bouwen van een carport bij het pand Past. Strijkersstraat 4 t.n.v. P. H. B. van Vonderen; het verbouwen en uitbreiden van het pand Leunseweg 20 t.n.v. H. P. J. Voermans; het uitbreiden van het pand Mgr. Hanssenstraat 1a t.n.v. J. Verhaegh. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen middels toe passing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke Ordening. De bouwplannen liggen met ingang van 24 september 1979 veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afde ling ruimtelijke ordening, kamer 126 van het gemeentehuis. Maasheseweg 1, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Eventuele bezwaren kunnen geduren de bovengenoemde termijn schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 21 september 1979 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche J. M. Poels, secretaris KLEINDORPWEG Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn aan de raad dezer gemeente het voorstel te doen tot onttrekking aan het openbaar ver keer van het weggedeelte in het ver lengde van de Kleindorpweg, sectie H, nr. 3263 gedeeltelijk, vanaf de Beek- weg tot ca. 112 m in noordelijke rich ting. Het betreffende voorstel ligt met de daarbij behorende tekening nr. 6153, waarop het aan het openbaar verkeer te onttrekken weggedeelte staat aan gegeven, met ingang van 23 september 1979 gedurende één maand op de ge meentesecretarie afdeling IIID, kamer 204, ter inzage. Belanghebbenden kunnen gedurende genoemde termijn bezwaren tegen het voorstel indienen bij de gemeenteraad. Venray, 14 september 1979 Burgemeester en wethouders vnd., VROEG-OP- ZWEMMERS Gedurende het winterseizoen is het gemeentelijk combi-zwembad 's mor gens reeds om 7.00 uur geopend! Begin de dag met een frisse en ver kwikkende duik! Van maandag t.m. vrijdag kunt u te recht van 7.00 - 8.30 uur, tarief 2,20, kinderen tot 16 jaar 1,70. Ga vaker zwemmen! Gezondheid van de bovenste plank! Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Horst ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: Maatschap J, en F. v. d. Avoort, Nieuwe Bredaseweg 6, Ginniken, om vergunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een rundveehouderij, waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres in richting: Nieuwenbergweg 5, kadastraal gemeente Horst, sectie O, nr. 57 ged. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen be zwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting te hou den op vrijdag 28 september 1979 om 10.00 uur in het gemeentehuis Horst. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 21 september 1979 Een afbeelding van het bekende en oude freulekeshuus aan de Eind- straat, dat tezijnertijd museum zal worden en van de kleuterschool, waar Zr. Ursule onlangs haar 25-ja- rg jubileum als hoofd vierde. Deze tekening heb ik, op verzoek van het schoolbestuur en oudercomité, in groot formaat als feesbgeschenk voor Zr. Ursule gemaakt. Maar denkend aan mijn jonge vriend en oud-leer ling Piet Hoedemaekers, heb ik de nodige reprodukties laten maken met de onbaatzuchtige hulp van Rank Xerox. Deze reproduktes zijn verkrijgbaar bij boekhandel v. d. Munckhof, even als diverse andere reprodukties van Venray, waarvan de opbrengst ook bestemd is voor Pater Piet Hoede maekers en zijn vluchtelingen. Thij Min. van 22 tot en met 29 september Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. Joos Oudenho ven Johan Moorrees Mathieu Arts (van P.) Hubert Vermeulen. Zondag: vijfentwintigste zondag door het jaar, begin van de vredes- week. 8.00 leesmis, int. Jan Janssen en Maria Claessens en overl. kinde ren Amoldina v. d. Bogaard; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Anna en Sjang Zeegers jrd. Cornelis Barents Herman Ebberink; 11.00 nederland se hoogmis, int. Henri Camps An- toon v. d. Berg en echtgenote Al- bert Verhofstad. Maandag: 9.00 voor oude stichtin gen ouders Custers-Oudenhoven en zoon Wiel Petronella Bol; 19.00 Thei v. d. Pasch Nellie Raedts. Dinsdag: 9.00 Johan Moorrees overleden parochianen; 19.00 Willem Janssen en overl. fam. Christina Vermeulen-Albers. Woensdag: 9.00 Mathieu Arts; 15.00 (kapel St. Jozefklooster) huwelijks sluiting: Franka Schreurs en Henk Hendrix; 19.00 Maria Wismans-Gee- len overl. ouders Noyens ouders Coenen-Houtackers. Donderdag: H. Vincentius de Paul", priester. 9.00 voor de gelovige zielen (allerzielenkollekte). Vrijdag: 9.00 overl. ouders Schols- Leers Jan Hoogers uit dankbaar heid; 19.00 Piet Janssen en overl. fam. Jan Aerts Hendrik Keijsers. Zaterdag: H.H. Michaël, Gabriël en Rafaël, aartsengelen. 9.00 Harrie Mes- semaeckers; 19.00 pastoor M. J. van Boxtel Con Pijls overl. fam. Ver- straelen-van Meijel Hubert Ver meulen. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: José Driessen en Lisette Weijers. Huwelijksafkondiging: Wilma Janssen en Frans Bonants Nellie Hendriks (Heese) en Peter v. d. Munckhof. Zondag 23 september begint de interkerkelijke vredesweek. Langs vele wegen, o.a. publiciteitsmedia, wordt dan extra aandacht ge vraagd voor de belangrijke zaak van de vrede. Om het interkerke lijk karakter van dit gebeuren te onderstrepen en meer inhoud te geven zal zondag 23 september in de eucharistieviering van 11.00 u. de preek verzorgd worden door dominee J. Heine, terwijl in de dienst op Den Hoebert om 9.30 uur door deken Theunissen zal wor den gepreekt. Akolieten: Zaterdag 22 september: 19.00 uur T. Verbeek en R. Janssen. Zondag 23 sept.: 8.00 Mariëlle van Hoof en Rudy Manders (lezer: J. Wekking); 9.30 Hans van Gerven en Erik van Gerven; 11.00 A. Hijl en A. Noyens. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Corina Straatman en Pieter Hermus. Woensdag, vrijdag: 19.00 Maurice Verschuuren en Corine van Hoof. Woensdag: 15.00 (in 't St. Jozef klooster) Henk Manders en Berti Bouten. Zondag 23 sept. H. Missen: 7.30. 9.00 11.45; 10.15 Hoogmis gezongen door Zangkoor Crescendo en 18.00 avond mis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie; 15.00 gez. H. Mis bij 25-jarig huwelijk van Voes- ten-Nissen. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 overl. fam. Dech- nar-Sijbers en Vermeulen-Dijkmans. Zondag: 7.30 uit dankbaarheid en voor de parochie; 9.00 gelovige zie len (offerbus) en Jacob Kodoatie; 10.15 voor in Venray overl. Francis canen en Jacob van Veghel; 11.45 overleden broer; 18.00 Jan Steeghs (v.w. de Beatrixstraat). Maandag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam. en overl. ouders Akker- mans-Timmermans; 19.00 Johanna Huberta Lamers en Martien Camps. Dinsdag: 8.00 Clarita Romijn-Snij- ders en t.e.v. de H. Geest en Lei v. d. Berg; 19.00 Sjang Ewals en overl. ouders van Baarsen. Woensdag: 8.00 overl. ouders Ak- kermans-Timmermans en t.e.v. St. Jozef; 19.00 tot zekere intentie. Donderdag: 8.00 Giel Kusters; 19.00 op voorspraak van St. Antonius, ze gen over het gezin. Vrijdag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam. en overl. ouders Akker mans-Timmermans; 15.00 gez. H. Mis bij het 25-jarig huwelijk Voesten- Nissen; 19.00 Gezinsmis; Francien Coopmans-Custers en overl. fam. Zaterdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Willy v. d. Beke- rom en Geert Claes. Zondag: 7.30 Leo en Henk Jansen; 9.00 Tony Scholten; 10.15 Peter Schoenmakers en Ricky Douwes; 11.45 Pieter Hendriks en Eric Arts; 18.00 Peter en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Amoud Verhaeg en Pepijn Dobbe laar; 19.00 Hans Kerstjens en Twan- nie Peeters. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Hans van Geenen en Robbie Arts; 19.00 Marcel Philipsen en Jac, Smet- sers. Zaterdag 22 sept.: Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Mis- intentie: dhr. W. v. d. Munckhof. Zondag 23 sept.: gezongen Euch. viering om 10.00 u. Kindercrèche wordt verzorgd do:r Irmgard Kol en Iris Kroon. Misintentie: Fam. Lem- men. Woensdag 26 sept.: Euch. viering om 19.00 u. Misintentie: Mej. J. M. Vermazeren. Zaterdag: 19.00 Jongerenviering. „BIDDEN OM VREDE" is het thema van deze viering, die verzorgd wordt door het jongerenkoor „Chrisko" en het bekende orkest, beiden onder lei ding van Jo van Els. Intentie: voor overl. Gertruda Madou-Klaassen en voor overl. ouders Janssen-van den Munckhof. Zondag: 8.00 leesmis voor het ver krijgen van priesterroepingen. 9.00 leesmis voor overl. Toon Pelzer (fam. K.). 10.00 Plechtige hoogmis. De vas te gezangen uit de tweestemmige mis van Moortgat en de wisselende ge zangen uit de mis: Da Pacem (geef vrede) door het kerkelijk zangkoor. Intentie: voor overl. Martin Hoede maekers; 11.30 Het kinderkoor „De Vredesklokjes" zingt nieuwe vredes liederen van B. Vrede. Intentie: voor overl. ouders Gerardus van Hoof en Gertruda Hoex en voor overl. Lei Cox en zoon Mat; 18.30 avondmis v. overl. Annelïes Beterams en voor en zoon Guus. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Lommen; 19.00 avondmis voor overl. Bér Philipsen en voor overl. Jacques Janssen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Jan Steeghs (C.); 19.00 avondmis voor overl. ouders Emiel Beerkens en Ger truda Pelzer. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Gerrit Peeters; 19.00 avondmis voor overl .ouders Wim Boom en Gertruda Lucassen. Donderdag: H. Vincentius de Paul, priester. 8.00 leesmis voor overl. Ger rit van Dijck en familie; 19.00 avond mis voor overl. Peter Pelzer. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. fam Linders en Cor van Meijgaar- den; 14.00 plechtige huwelijksinzege ning en, eucharistieviering voor het bruidspaar de Kleijnen-van Kempen; 19.00 avondmis voor overl. familie Bouten-van Megen en Huberta van Megen. Zaterdag: Feest van de H.H. Mi chaël, Gabriël en Rafaël, aartsenge len. 8.00 leesmis voor overl. familie Janssen-Loonen; 15.00 plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenhedi van het 25-jarig hu welijksfeest van de ouders Wiechert- Verberkt; 19.00 avondmis voor overl. fam. van Dijck-Driessen en uit dank baarheid voor de fam. Thijssen- Ueberbach. Mededelingen: 1. Van 23 tot 30 sept. wordt in Ne derland de „Vredesweek" gehou den. Wij zullen daar in de Vredes kerk bijzondere aandacht aan be steden. (Zie hierboven bU mis- intenties). Wij vragen u allen, jong en oud, niet alleen te demon streren voor de vredee zoals we zo vaak zien, maar er voor te komen bidden. Allen welkom op Vredes- zondag 23 sept. 2. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: Mej. Henriëtte Jacobs. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 R. Aben, R. Smits; 9.00 C. v. d. Brand, R. Beerkens; 10.00 J. Jacobs, A. Millen, Th. Urselman; 11.30 H. Kusters, M. Barten; 18.30 S. Fijneman, J. de Bruyn. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 P .Kroef, M. Basten; 19.00 B. Peeters, M. v. d. Heuvel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 G. Hout, A. Philipsen; 19.00 H. Boom, B. Verstegen. Zondag 23 september a.s. om half tien opening van de Vredesweek in de aula van Den Hoebert door Ds. J. Heine. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. Om elf uur gaat Ds. Heine voor in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. De extra-kollekten zijn voor het Interkerkelijk Vredesberaad. De gespreksavond ter gelegenheid van de Vredesweek is uitgesteld tot donderdag 27 sept. om acht in de pas torie Groene Hart 11. Zaterdag: 19.00 Antoon Fleurkens en Hendrica Broeks Lei van Soest/ Anna Gertrudis Janssen-Renkens (v.w. familie). Zondag: 9.00 overl. fam. Stappers en Nel Arts (Eikenhofkapel); 11.00 Pieter Hendricus Janssen. Maandag: 9.00 Maria Zeegers. Dinsdag: 9.00 uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Ide Min. Donderdag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Vrijdag: 9.00 Theo Camps en An na Verhoeven. Zaterdag: 19.00 jaardienst Johan Thijssen en dochter Truus Theodo- rus van Arsen Ide Min Peter Derks. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Eddy Drabbels, Marcel Janssen, Alex Oudenhoven, Marcel Linders. Zondag: 9.00 Robby Raaymakers, Alouis Martens, Röbert Claessens, Eric Jeuken; 11.00 Marcel Litjens, Frank Verheijen, Hans Mulder, An- toine Camps. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Martinus Philipsen, Zuster Richtru- da Classens, uit dankbaarheid en voor Pastoor Herman Reijnen (Kfti- derkoor). Zondag: 8.30 H. Mis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis st. Joh. Janssen en Petronella Kuijpers, voor Wim Steeghs en overleden familie Poels- Peters. Maandag: 8.00 H. Mis st. Zeer Eerw. Heer de Folville. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overle denen (Fr.). Woensdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (C.). Donderdag: 8.00 H. Mis overleden ouders. Vrijdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie. Zaterdag: 15.00 gez. H. Mis uit dankbaarheid; 19.00 gez. H. Mis Rich- truda Classens. week van 22 t.m. 29 sept. 1979 25e zondag door het jaar. Vredes- zondag. Misdienaars: Tonny Camps en Mi ke Kleven; Johny Reinders en Edwni Dinghs; Hoogmis: Jos Heidens en Marcel Duykers. Zaterdag: 19.00 voor Jan Cremers. Zondag: 8.00 Familie Gooren- Dinghs; 10.00 eerste jrd. voor Dora Willemsen-Martens. Maandag: 8.00 Maria Dinghs-v. d. Beuken. Dinsdag: 8.00 fam. H. Classens- Jansen. Woensdag: 8.00 Martinus Flinsen- berg. Tevens voor de offeraars. Donderdag: 8.00 fam. G. Thielen- Thielen-Smits. Vrijdag: 2.00 tot intentie van het bruidspaar Theo Franken en Jean Jacobs. Zaterdag: 19.00 jrd. voor Huberdi- na Strijbos-Kemmelings. Vijfentwinstigste zondag door het jaar. Vredeszondag. Zaterdag: 19.00 lsm .als jrd. voor Martin Jilesen Jan van Meijel, echt genote en overl. kinderen. Zondag: 8.00 lsm. t.e.v. O.L. Vrouw en Christus' genade voor de mens heid; 10.00 hoogmis voor pastoor de Bot Harry en Maria Asselberghs; 11.15 lsm. v. Otto Stevens tot bij zondere intentie (H.). Maandag: 18.30 lsm. weekd. voor Harry Asselberghs Maria Assel berghs; 19.00 lsm. v. Maria Achten- v. Dijck en overl. ouders. Dinsdag: 18.30 lsm. v. Maria Assel berghs Jan v. Meijel, echtgen. en overl. kinderen; 19.00 weekd. v. Ma ria Loonen-Scheffers Ine Janssen. Woensdag: 7.30 lsm. v. overl. ouders en kinderen Baltussen-Loonen lsm. v. Maria Asselberghs. Donderdag: 18.30 lsm. v. pastoor Jonkers (C.); 19.00 gest. jgt. v. Jan Reintjes en echtgen. lsm. v. Maria Asselberghs. Vrijdag: 7.30 lsm. v. fam. Loonen- van Rens lsm. v. Maria Asselberghs. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Maria Assel- behs Jan van Meijel, echtgen. en overl. kinderen. Misdienaars: 18.30 Martin en Ton ny Heesen; 19.00 Koen Rlaassen en Olaf Terpstra. Akolieten: 19.00 Tj. Jenniskens en H. van Rhee; 8.00 J. Janssen; 10.00 R. Duijkers, G. Voermans en Th. van Kempen; 11.15 W. v. Meijel en R. Da vid. Allerheiligen: Het gedachtenis- feest van Allerheiligen zal dit jaar volgens de bepalingen van de bis schoppen gehouden worden op zon dag 28 oktober. Miva-kollekte: deze kollekte bracht op 482,13. Bootvluchteligen-aktie: Deze aktie bracht op 1562,42. De gevers van beide akties harte lijk dank. 25e zondag door het jaar. 23 sept. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot dank zegging (M.). Zondag: 8.30 H. Mis voor Sjang van Dijck, Henrica Hoedemakers en dochter To 10.00 Hoogmis voor de vruchten der aarde vw LLTB Mer selo ;11.30 gest. lsm. v. Gerardus Bis- tervels, echtgenote en kind. Maandag: 8.00 gez. H. Mis tot bijz. int. fam. Poels-Bouten. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Cor nelis Hoedemakers en Maria van Hélden. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johannes Thissen. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Z.E. H. Pastoor de Bot. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Hu- bertus van Helden en Adriana Tim- mers. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor Pier re Zwitserlood. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: I. van Helden, M. Michels; 10.00 T. Janssen, M. Kessels; 11.30 T. Engels, J. Eyssen. Kollektanten: zaterdag: Ewals; zon dag 8.30 v. Cuijck; 10.00 v. Hoof; 11.30 Emonts. 25e zondag door het jaar. Vredes zondag, 23 sept. 1979. Zondag8 uur H. Mis voor de over leden familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Bennie Rongen en Twan- ny Swinkels. Misdienaars van de week: Wim Janssen en Jos Geurts. Maandag: 8 uur H. Mis voor Gina Droesen. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Peter van Meijel. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huismans: van je vrienden. Donderdag: H. Vincentius de Paul, priester. 8 uur H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw (Th.). Vrijdag: 8 uu rH. Mis voor de over leden ouders Loonen-Baltussen. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Gerlach van Ass. Zondag 23 sept. 25e zondag door 't jaar. Zaterdagavond 7 uur Hgm. 5e zes- wekendienst voor zal. Sef Linders. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. voor zal. Geradus de Lauw; 11.15 Hgm. jgt. zal. Theod. Classens. Maandag: 8 uur lsm. jgt. zal. Hen- ricus Holtackers en echtg. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Theodara Hendriks-Arts. Woensdag: 8 uur lsm. overl. fam. Leyssen-Vollenberg. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelen. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. van Staveren-Creemers. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. v. overl. fam. van Soest-Cox. Akolieten voor 23 sept.: W. Fleur kens, L. Reintjes, R. Weys. Misdienaars: H. en P. Timmer- Zaterdag 22 sept.: 19.00 Avondvie ring voor Bertus Mulder en overl. fam. Waterval-Theunïssen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees v. Willem Fleuren en Bertha Fleuren- Smits en overleden kinderen; 10.00 Hoogmis voor Gerardus Gooren. Maandag: 8.45 H. Mis voor een zie ke (fam. Jeukens). Dinsdag: 8.45 H. Mis voor bijzon dere intentie. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel voor overl. ouders en Pieter, en tot dankzegging. Donderdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. Gelissen. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor bijz. int. fam. Waterval-Theunissen14.30 Hu welijkssluiting van het bruidspaar Els Janssen en Piet Bonants. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, el dia 23 de septiembre, es el domingo de la Paz; a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa comunitaria. Después de la Misa reunion en la sa- lita de lconvento. Ha nacido MARCO, hijo de los Seëofes D. Nicolès y Ma ria Perez Alvarez. La feliz madre estè en el hospital. Con tiempo se les anunciaré la fecha exacta del Bau- tismo. Los domingos 30 de septiembre y el 7 de octubre no habrè Misa es- pafiola porque el Padre Juan y el Sr D Jo Jacobs estaran de vacaciones. El domingo él dia 14 de octubre SI habra Misa espanola: celebraremos el dia dela raza, la fiesta de Santa Teresa y la solemnidad del SS. Ro- sario. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Hasta el dia 8 de octubre el Padre Juan y el Sr D Jo Jacobs estaran de vacaciones. En casis urgentes se pue- d ellamar a Julian o a Angelines en su casa: 077-10817. El dia 9 de octu bre la Princesa Beatriz viendra a Venray para inaugurar él nuevo ayuntamiento. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1979 | | pagina 9