REÜNIE BOSCHVELDCOILEGE VAMOS A VEI KERKELIJKE DIENSTEN KLEUTERCURSUS VENRAY KINDERMARKT TE LEUNEN Nieuws uit Overloon St. Theobaldusgilde Overloon HET WEER IN SEPTEMBER feiten en fabels PEEL EN MAAS ook üw krant Materiële schade Grote Kerk Venray Gemeenschaps viering Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt VOLKSDANSVERENIGING OPANKA VRAAGT NIEUWE LEDEN VOOR DE KINDERGROEP Zoals U enkele weken geleden hebt kunnen lezen, is het nieuwe volks- dansseizoen weer van start gegaan. Wij hebben dat gedaan in de vorm van „Open Huis', waarbij wij be langstellenden en nieuwe leden de kans wilden geven even kennis te maken met het volksdansen om daarna te kiezen voor een eventueel lidmaatschap. Jammer genoeeg is de oogst tot nu toe aan de magere kant. Het gaat daarbij vooral om de kin dergroepen. De teenergroep kan nog enkele nieuwe leden opnemen. De volwassenen groepen zijn volgeboekt en belangstellenden kunnen zich voorlopig alleen via de wachtlijst aanmelden. Lestijden van de kindergroepen: Klas 1 en 2: maandagmiddag van 16.30 - 17.30 u. o.l.v. Nellie Verhaag en Tiny Philipsen; klas 3 en 4: woens dagmiddag van 13.30 - 14.30 u. o.l.V. Verony Hermans en Marian Water reus; klas 5 en 6: zaterdagmorgen van 10.00 tot 11.00 u. o.l.v. Mary Cox en Yvonne Cuppen; teeners: maan dagavond van 18.00 - 19.00 u. o.l.v. Anet Verstegen en Ellie Herraets. Belangstellenden of nieuwe leden kunnen zich in verbinding stellen met Gerrie Penris (algehele dansleiding), Mozartstraat 15 te Venray, tel. 85364. Zij kunnen dit ook doen, door met een van de ouders of alleen naar de eerstvolgende les te gaan, waarvoor men in aanmerking zou willen ko men. Met de betreffende dansleiding kan dan worden overlegd. Het is ons gebleken, dat er zich problemen kunnen voordoen bij het vinden van ons verenigingslokaal. Het is een ruimte in het voormalig lyceum, die wij samen delen met de tafeltennisclub, de fotoklub en de schaakclub. De ingang is aan de An- toniusstraat nr. 2 en bij de buiten deur hangt een bord „Bedrijfsgenees kundige dienst". Gaat U daar rustig naar binnen. In de gang is het ver der met pijlen aangegeven. Aangezien volksdansen een groeps gebeuren is, dat plezieriger wordt als de groep niet al te groot, maar ook niet te klein is, hopen wij door deze oproep Uw kind eventueel als nieuw lid te begroeten. Opk dit jaar organiseert het Groe ne Kruis Venray wederom een kleu tercursus. Deze cursus bestaat uit ze ven bijeenkomsten welke op maan dagavond zullen worden gehouden. Gestart wordt op 15 oktober. Aan de ze cursus werken o.a. mede een op voedkundige, een arts en een diëtiste. Opgave en inlichtingen bij Het Groene Kruis Venray, Bergweg 4 te Venray, telefoon 04780-81269. Op zaterdag 8 september organi seert wandelsportvereniging „de Bel hamels" weer net als vorig jaar een kindermarkt. Tijdens deze markt zul- en de Leunse kinderen proberen hun overtollige spulletjes aan de man te brengen. Ook is er gelegenheid een greep te doen in een grabbelton. Dit festijn vindt plaats op het plein voor de soos aan de Albionstraat tus sen 14.00 en 16.00 uur. K.V.O. Op woensdag 12 sept. houdt de K.V.O. een algemene ledenvergade ring in Hotel Deriet, aanvang 20.00 u. Voor de pauze inspraak van alle le den voor het nieuwe programma. Na de pauze kienen voor mooie prijzen. In het nieuwe seizoen wordt er weer doorgegaan met kollektes voor een vakantie van Overloonse missio narissen. Het laatste seizoen bracht dat 114.30 op. Ook het kind in de derde wereld werd niet vergeten. Inmiddels zijn aan Paters Ewals en Pater Jans ieder 100,uitgekeerd. Het bestuur heeft besloten het lid maatschap nog op f 22,50 te handha ven, ondanks de prijsstijgingen. Het bestuur verzoekt de leden vriendelijk om vóór 15 oktober via de Rabobank hun kontributie te voldoen, of op de komende vergadering, of bij mevr. Visser-Boerstal. MEMIVA De kollekte voor de Memiva heeft in onze parochie opgebracht 726,40. Maar aangezien die zondag een H. Mis was in de openlucht, ter gele genheid van het Oogstdankfeest, en waar ook gekollekteerd werd voor bovenstaand doel, zal de opbrengst voor Overloon aanmerkelijk hoger liggen dan de .726,40. KOLLEKTE BOOTVLUCHTELINGEN De kollekte in de kerk gehouden voor de bootvluchtelingen heeft ruim 1500,opgebracht. Hier zijn de ga ven via giro en postkantoor niet mee gerekend. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad LOTERIJ Zoals elk jaar, zullen ook nu weer de leden van het St. Theobaldusgilde hun rondgang houden met de loten van de grote loterij, verbonden aan het jaarlijks fancy-fair. Ook ditmaal zijn het weer aantrekkelijke prijzen die bestaan uit o.a. een draagbare t.v., dames- of herenfiets, klokradio, le vensmiddelenpakket en nog enkele andere waardevolle prijzen. De loten kosten net als verleden jaar 2.50 per stuk. Hiervoor krijgt men dan weer 3 lotnummers op een lot, men heeft dus 3 x kans op een lot. De uitloting is weer op de laatste zondagavond van het fancy-fair, en deze zal weer geschieden door burge meester van Heusden. De bedoeling is dat de leden van het St. Theobaldusgilde in de week van 1 okt. t.m. 6 okt. a.s. bij U zullen aankloppen. We hopen deze aktie in een week rond te hebben. Het Gilde hoopt weer op eenieders medewer king. Wij danken U reeds bij voor baat. PAPIERAKTIE U weet toch dat U het papier vrij dagsavonds al aan de straat kunt zet ten? Op zaterdag 8 sept. wordt het weer door het Gilde opgehaald. Denkt U nog aan de spelregels? ZUILEN VERSCHIETEN Leden van het St. Theobaldusgilde denkt U aan het zuilen verschieten a.s. zaterdag om half 5 op het terrein aan de Bossenhoek. UITSTAPJE VAN GILDE Zaterdag 15 sept. a.s. zullen de le den van het Gilde en hun echtgenotes een uitstapje maken. Het uitstapje zal gaan naar Oisterwijk, Drunen en er zal 'n rondvaart door de Biesbosch worden gemaakt. De avond zal men in Nistelrode doorbrengen. De leden worden verzocht tijdig de eigen bij drage te voldoen. September, de herfstmaand, jawel u leest het goed; alhoewel de astro nomische herfst pas op zondag 23 sep tember om 16.17 uur begint, wordt de gehele maand toch tot metereologi- sche herfst gerekend. Toch is het zeker in de gemiddel de septembermaand nog lang niet af gelopen methet mooie weer, kreten als oude-wijvenzomer, Altweiber- sommer, Indian summer etc. duiden er al op dat deze maand vaak een rus tige periode is als overgang naar het onstuimige, en vaak gure karakter van het echte najaar. Ook uit de kli matologische gemiddelden blijkt al zoiets; niet alleen is de gemiddelde hoeveelheid neerslag in deze maand belangrijk kleiner dan in de augus tusmaand, normaliter komt de tem peratuur nog maar liefst 20 dagen boven de twintig graden uit, op ge middeld drie dagen wordt zelfs de 25 graden bereikt of overschreden. Wél zien we een gestaag dalende tendens van de gemiddelde temperatuur, ter wijl in de laatste weken van septem ber de temperatuur in de vroeger ochtend kan dalen naar waarden van nog maar nét boven het vriespunt. FABELS Belangrijk, althans volgen de spreu ken is de eerste septemberdag, de feestdag van St. Egidius, op deze dag staat geschreven: „Het weder van St. Egidius houdt vier weken aan". Het is wel logisch, dat vroeger, met het korten der dagen het weer in de septembermaand als voorteken werd gezien voor de komende winter, er zijn dan ook nogal wat spreuken die een uitspraak doen over het weer in de komende wintermaanden, zoals: „Is 't in september heerlijk weer, de herfst zal mooi zijn evenzeer", kijken we iets verder vooruit, dan lezen we „Op een warm september volgt graag een regenachtige oktober", wil len we iets weten over de komende winter dan moeten we maar niet al te veel hopen op een fraaie september maand, want daar staat geschreven: „Is het weer in september warm, dan krijgen we een harde winter", dit wordt gestaafd door een spreuk die het van de andere kant bekijkt: „Vorst in september, zacht in decem ber". Als*.we al voorzichtig plannen maken voor de feestdagen eind van dit jaar is het wellicht goed de vol gende spreuk in de gasten te houden: „Als in september de donder knalt, met Kerstmis de sneeuw bij hopen valt". Helemaal te gek maakt de spreuk op de feestdag van St. Lam- bertus het (17e), waar we lezen: „Is het met St. Lambert zonneschijn, droog zal dan het voorjaar zijn". De najaarsstormen (oktober/november) kondigen zich aan als er op de 22e, feest van St. Mauritsius geschreven staat: „Vertoont zich Mauritius klaar, verwacht veel stormen maar". De laatste spreuk uit de september- reeks belooft ook niet veel goeds voor de komende winter, want op 29 sep tember, feestdag van St. Michael ho ren we tot onze verbijstering: „Als de eikels' vallen vóór St. Michiel, dan snijdt de winter door lijf en ziel". Volgende maand viert het Bosch- veldcollege zijn tweede lustrum. Het zal dan tien jaar geleden zijn dat het nieuwe schoolgebouw aan de Zuid- singel in gebruik genomen werd. Ter gelegenheid van dit lustrum wordt een reünie georganiseerd. Op zater dag 6 oktober zullen oud-Boschvel- ders elkaar weer eens kunnen ont moeten, maar zij niet alleen. Ook veel oud-leerlingen en docenten van het „R.K. Lyceum voor jongens", zo als de school vóór 1969 heette, hebben zich voor de reünie opgegeven. Voor al opmerkelijk is de grote belangstel ling van oud-leerlingen van vóór 1957,de tijd van het „Gymnasium Immaculatae Conceptionis". In een voor hen wel sterk veranderd Ven ray zullen zij toch oude vertrouwde plekjes terugvinden waar hun sterke verhalen het goed zullen doen. Het aantal aanmeldingen nadert reeds de vijfhonderd; het oudste examenjaar is 1928. Een probleem bij de voorbereiding is dat veel adressen niet meer blijken te kloppen. Er is in de voorbije maan den door velen intensief opsporings werk verricht, Iedere oud-leerling (met of zonder eindexamen) die geen uitnodiging mocht hebben ontvangen kan zich alsnog aanmelden door over making van 15,op giro 1031742 of via Rabobank Venray rekeningnr.: 15.39.10,046 ten name van „Reünie - Boschveldcollege" (examenjaar ver melden s.v.p.!) Als toegangsbewijs wordt een programmaboekje toege zonden. Na een eucharistieviering in de Vredeskerk (aanvang 9.30 uur) zal de reünie zich in en rond het Boschveld college afspelen. Het dagprogramma vermeldt onder meer flitsen uit de cabaret- en musicalvoorstelling die in de lustrumweek (6 - 12 oktober) in de schouwburg zal worden opge voerd. De mogelijkheid van een rondlei ding door het oude internaat wordt nog onderzocht. Omstreeks 17.00 uur zullen de reu- nisten hun (soms verre) thuisreis aan vaarden, voorzover zij tenminste niet in of om Venray blijven hangen om het weerzien voort te zetten. De 26-jarige bestuurder van een personenauto G. J. uit Venray reed op de Langstraat en wilde bij de krui sing Westsingel-Zuidsingel linksaf teneinde zijn weg over de Westsingel te vervolgen. Hij liet daarbij de door gang niet vrij voor de uit tegenover gestelde richting naderende perso nenauto bestuurd door de 37-jarige H. H. uit Ysselsteyn. Bij de botsing bleef het bij materiële schade. De personenauto bestuurd door de 29-jarige A. v. d. F. uit Mill reed over de Overloonseweg in de richting Overloon. Vanaf een grind-zandpad kwam de personenauto bestuurd door de 71-jarige A. L. uit Venray. Een botsing was onvermijdelijk; daar bij bleef het gelukkig bij materiële schade. De personenauto bestuurd door de 33-jarige M. V. uit Venray reed over de Julianasingel en ter hoogte van de Wilhelmïnastraat sorteerde die bestuurster voor, daarna sloeg zij Iniksaf op het moment dat uit tegen overgestelde richting de personen auto bestuurd door de 25-jarige H. v. d. W. naderde. Een frontale bot sing was niet meer te voorkomen. Ook hier bleef het bij behoorlijke mate riële schade. Doordat een aantal voor hem rijdende auto'h op de Puttenweg in Ysselsteyn afremden, was de 43-jari- ge bestuurder van een personenauto, F. S. uit Maastricht, eveneens ge noodzaakt zijn aqto af te remmen. Maar de achter hem rijdende 21-ja rige H. P. uit St. Anthonis bemerkte dat afremmen te laat en botste tegen zijn voorganger. Het bleef bij mate riële schade. Onvoldoende opletten was oor zaak dat er een botsing ontstond in de Schoolstraat. De 48-jarige be stuurder van een personenauto F. H. uit Venray reed met zijn personen auto vanaf de parkeerplaats bij de Hema achteruit de Schoolstraat op en kwam toen in botsing met de op de Schoolstraat geparkeerde perso nenauto van C. v. d. K. uit Tilburg. Bij de botsing liep alleen de gepar keerde auto schade op. Op de Horsterweg viel een ver- lichtingsbalk van een mestversprei- der, gekoppeld achter een tractor, op de weg. De bestuurder van een per sonenauto, de 33-jarige W. v. G. uit Den Bosch stopte om die balk van de rijbaan te verwijederen, maar de 31- jarige bestuurster mevr. v. O. uit Horst welke achter hem reed, zag dat stoppen te laat en botste nu tegen de stoppende auto. Ook hier alleen ma teriële schade. van 8 tot en met 15 september Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. ouders Coenen-Houtackers Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Henri Camps overl. fam. Hen- dricx-Peeters. Zondag: drieëntwintigste zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. An- toon Janssen Amoldina v. d. Boo gaard; 9.30 leesmis, int. Herman Eb- berink Johan Wijnhoven en overl. fam. óverl. fam. Peters-Wijnhoven; 10.00 IN DE KERK IN OOSTRUM hoogmis, int. voor onze parochie Maria van Dijck-Duykers; 11.00 (kin derkoor) nederlandse hoogmis, int. Antoon v. d. Berg en echtgenote /An nie Flinsenberg voor de vruchten der aarde (L.L.T.B.). Maandag: 9.00 voor oude stichtin gen Har Pouwels vwg. de buurt; 19.00 W. Broers, echtgenote en overl. kinderen Hubertus van Rijt ouders Kersten-Verblakt. Dinsdag: 9.00 overl. ouders Jon- kers-Claessen; 19.00 Gerard Pelzer Jan Aerts overl. ouders Janssen-van Gerven en zoon Piet. Woensdag: 9.00 overl. fam. H. B. Har Pouwels vwg. bejaardenvereni ging; 19.00 ouders Kronenberg-Clan - cette en zoon Lambert fam. Truyen- Hendricx. Donderdag: H. Johannes Chrysos- tomus, bisschop en kerkleraar. 9.00 Petronella Raedts. Vrijdag: Kruisverheffing. 9.00 Jo han Moorrees; 19.00 Gerardus Swin- kels en Wilhelmina Cremers Ma- thieu Arts Maria Swaghoven-Kuy- pers vwg. de buurt. Zaterdag: Onze Lieve Vrouw van Smarten. 9.00 Maria Voermans-Jans- sen; 19.00 ouders Geurtjens-Verma- zeren Gerrit Thomassen overl. fam. van Mil-Hendriks, zoon en schoon zoon Thei v. d. Pasch Sjang Arts. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Erna Janssen en Ine v. Hooren. Zondag 9 september is de jaarlijk se bedevaartsmis in Oostrum. Om 10.00 uur is de plechtige hoogmis met medewerking van ons dames- en herenkoor. In verband daar mee is in onze kerk om half tien een leesmis. Akolieten: Zaterdag 8 sept.: 19.00 A. Hijl en G- de Groot. Zondag 9 sept.: 8.00 Lilian Stoffels en Susanne Claessens (lezer: Marij Janssen); 9.30 Kees v. d. Helm en John van Bers; 10.00 (in Oostrum) Geert Flinsenberg en Paul Flinsen berg; 11.00 T. Verbeek en Rutger Janssen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Yvónne v. Gerven en Jolanda Goossens. Woensdag, vrijdag: 19.00 Tom Ken- gen en Henri Willems. Aanstaande zondag, 9 september, er om HALF ELF in de aula van de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, een bijeenkomst voor alle bezoekers van de Gemeenschapsviering Venray. Zondag 9 september: H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 ge zongen door Crescendo; 18.00 avond mis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de Parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondags viering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Ars- Tonen en overl. echtgenoot en zegen over het gezin. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Karei Hendriks; 10.15 Peter Philip sen; 11.45 Piet Clephas; 18.00 Maria Poels-Litjens. Maandag: 8.00 intentie van de fam. Lemmen; 19.00 ovl. ouders Lucassen- Maassen en P. Florentius en overl. ouders Akkermans-Timmermans. Dinsdag: 8.00 Giel Kusters en Ger. Ambrosius en overl. fam.; 19.00 overl. fam. Peters-Arts. Woensdag: 8.00 jaarget. Hendrikus Janssen en Jacoba Hanssen; 19.00 Lambertus de Lauw en zoon Peter en gelovige zielen. Donderdag: oud-wijkzuster Janssen en overl. ouders Akkermans-Tim mermans; 19.00 Caecilia Sedee-Pas- teuning en overl. fam. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Ambrosius; 19.00 Gezinsmis; Gerlach van Ass en Giel Kusters. Zaterdag: 8.00 Elisa Gregoria Palm en t.e.v. de H. Geest en voor overl. ouders Akkermans-Timmermans. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Tony Scholten. Zondag: 7.30 Peter Schoenmakers en Ricky Douwes; 9.00 Hendriks en Eric Arts; 10.15 Willy v. d. Bekerom én Geert Claes; 11.45 Henk en Leo Jansen; 18.00 Peter en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, zaterdag: 8.00 Edgar Janssen en Martien Leenders; 19.00 Hans Kerstjens en Rob Geraats. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Perry Eibers en Pepijn Dobbelaar; 19.00 Jac. Smetsers en Rob Rongen. Zaterdag 8 sept.: Euch. viéring om 19.00 u. Geen kindercrèche. Misinten- tie: fam. Kruysen en Breukers. Zendag 9 sept.: Gezongen euch. vie ring om 10.00 u. Kindercrèche wordt verzorgd door Miriam Claessens en Fique v. Casteren. Misintentie: over leden fam. Kunen-v. Rens. Woensdag 12 sept.: Euch. viering om. 19.00 u. Misintentie: Dhr. J. Tho massen. Drieëntwintigste zondag door het jaar. Nationale Ziekendag. Zaterdag: 19.00 JONGERENMIS. Het thema van deze H. Mis zal ztfn: „Zieken hebben een verhaal'. Het jongerenkoor „Chrisko", met mede werking van het orkest, zal moderne liederen zingen onder leiding van Jo van Els. Vooral de jongeren nodigen wij voor deze dienst uit. Intentie: voor overl. familie Versteegen-Ja cobs en voor overl. Gerlach v. Ass (oude Veltum). Zondag: 8.00 leesmis tot zekere in tentie; 9.00 leesmis voor overl. Teng van Gerven; 10.00 hoogmis v. overl. Antonius van Rossum en voor overl. ouders Schobben-Frederiks. Latyn- Gregoriaanse gezangen met het ker- keiyk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Harry Schrooten; 18.30 avond mis voor overl. Wim Driessen en overl. familieleden. Al deze missen van de zondag zul len tot thema hebben: „Aandacht voor zieken is gezond". Allen willen we ons bezinnen op de betekenis van het ziek zUn waar we toch vroeg of laat mee gekonfronteerd worden. Maandag: 8.00 leesmis voor vader en kinderen en voor overl. moeder; 91.00 avondmis voor overl. familie Bouten-van Megen en Huberta van Megen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders de Mulder-Aerts; 19.00 avond mis voor overl. Jacob Sijbers (kaart club). Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Antonia Janssen-Sanders; 19.00 uur avondmis voor overl. Piet Arts (fam. A.). Donderdag: H. Johannes Chrysos- tomus, bisschop en kerkleraar. 8.00 leesmis voor overl. ouders de Mul der-Aerts; 19.00 avondmis voor overl. Engelina Rutten-Rutten. Vrijdag: Feest van de Kruisverhef fing. 8.00 leesmis voor een overl. va der (T.); 14.30 plechtige huwelijks inzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar v. d. Voorn-Jacobs; 19.00 avondmis voor overl. Mia Wil- lems-van Helden. Zaterdag: Onze Lieve Vrouw van Smarten. 8.00 leesmis voor overl. ouders de Mulder-Aerts; 19.00 avond mis voor overl. Wilhelmus v. d. Ven en voor overl. Hermina Maria v. d. Laar-van Els. Mededelingen: 1. A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleu terschool vlak bü de kerk. Leid sters: Karin en M. José Leenaerts. 2. Denk a.s. zondag aan de Nationale Ziekendag! Neem een zieke mee naar de kerk! Msdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 R. Smits, R. Aben; 9.00 M. Lenssen, C. v. d. Brand; 10.00 Th. Urselman, J. Jacobs, R. Beerkens; 11.30 H. Kusters, M. Barten; 18.30 S. Fijneman, A. Millen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 B. Verstegen, F. Vercauteren; 19.00 W. Hagenaars, Jvl. v. d. Heuvel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 Greggy, W. Aben; 19.00 R. Barents, J. Linskens. Zondag 9 september a.s. om half tien gezinsdienst in de aula van Den Hoebert. Tijdens de dienst kinderoppas. Predikant is Ds. J. Heine, die om elf uur zal voorgaan in de Hervorm de Kerk aan de Maasweg te Blitters- wijek. De extra-kollekten zijn voor het diakonaatsprojekt. Zaterdag: FEEST VAN MARIA GEBOORTE - patrones van onze ke.ric. 19.00 Wim Emons Peter Derks namens neven en nichten) Anna Gertrudis Janssen-Renkens Jan Haegens uit dankbaarheid Jonge renkoor). Zondag: 9.00 overl. fam. Stappers en Nel Arts; 10.00 uur Theo Camps en Anna Verhoeven Koor van Venray). Maandag:' 9.00 overl. fam. van Dijk-Glaessens. Dinsdag: 9.00 voor de buspelgrims van Banneux. Woensdag: 9.00 Ide Min. Donderdag: 9.00 Peter Johannes Peeters en Petronella Loonen. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren. Zaterdag: 19.00 Theodorus van Ar- sen Truus Linders-Sijbers Maria Jacoba Verhèijen-Miohels v.w. de buurt). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Eddy Drabbels, Alex Oudenhoven, Eric Jeuken, Mar cel Janssen. Zondag: 9.00 Robby Raaymakers, Robert Claessens, Frank Verheijen, Antoine Camps. Zaterdag: Feest van Maria Geboor te. 19.00 gez. H. Mis overl. ouders Muijzers-v. d. Sterren. Zondag: 8.30 H. Mis voor genezing van zieke; 10.00 Hoogmis voor zegen in een gezin L.), voor Zuster Rich- truda Classens buren) en voor leven de en overledenen van het Lourdes Liefdewerk. Maandag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie (L.). Woensdag: 19.00 gez. H. Mis voor Pastoor Gerards en ouders (1925-1953) en Zuster Richtruda Classens. Donderdag: 19.00 gez. H. Mis st. Petronella, Herman en Jacob Ron gen. Vrijdag: 8.00 H. Mis st. familie H. Baten-Jeurissen en Willem Derix. Zaterdag: Feest O.L. Vrouw van Smarten. 19.00 gez. H. Mis voor Pries terroepingen. 23e zondag door het jaar. Misdienaars: William Steeghs en Jan Vollebergh; Tonny Camps en Mike Kleven; Hoogmis: Johny Rein- ders en Edwin Dinghs. Zaterdag: 19.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Zondag: 8.00 jrd. voor overl. ouders Janssen-Emonts en zoon Pierre; 10.00 jrd. voor Leonardus Classens-Hen- driks-Voermans. Maandag: 8.00 overl. fam. Kunen- van de Water. Dinsdag: 8.00 fam. van Kuyck-Ver rijdt. Woensdag: 8.00 Pastoor J. Arts. Te vens voor de intentie van de offe raars. Donderdag: 8.00 jrd. voor overl. ouders Jac. van KuyCk-Verrijdt. Vrijdag: 8.00 Hendricus Dinghs. Zaterdag: 19.00 Lei Heidens. Drieëntwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Johannes Voermans, echt. en zoon Piet Jan v. Meijel, echtg. en overl. kinderen. Zondag: 8.00 Ism. v. Leo Cox; 10.00 hgm. v. Harry en Maria Asselberghs Jozef Croijmans, echtgenote en Mar tin Croijmans; 11.15 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers Ism. v. To Duij- kers-Tacken. Maandag: 19.00 Ism. v. Gerrit Camps Maria Asselberghs. Dinsdag: 19.00 maandd. v. Herman van Leipsig Ism. v. Maria Assel berghs. Woensdag: 19.00 maandd. v. Frans Verkoeijen Ism. v. Jan v. Meijel, echtg. en overl. kinderen. Donderdag: 15.45 huwelijk Wil- lems-Bouwmans; 19.30 (half acht) Ism. tot int. van L.V.B. Ism. v. Ma ria Asselberghs, Vrijdag: 14.00 H. Mis b.g.v. een zil veren jubileum; 19.00 maandd. voor Helm de Bruijni Maria Asselberghs. Zaterdag: 19.00 Ism. als jrd. v. An toon van Osch. Misdienaars: 19.00 Olaf Terpstra, Wilbert Emonts. Akolieten: 19.00 Tj. Jenniskens en H. van Rhee; 8.00 P. Verstappen; 10.00 G. Voermans, R. Duijkers en Th. v. Kempen; 11.15 J. Janssen en W. v. Meijel. Huweiyksafk.: Toon Willems en Trudy Bouwmans (Tegelen); Henk Dinghs (Castenray) en Hanneke Jans sen. week van 8-15 september Zaterdag: 19.00 gest. jgt. v. Huber tus Maessen en Josepha Maessen- Swinkels. Zondag: 8.30 H. Mis v. Peter Jo hannes Philipsen; 10,00 jgt. v. Bert Derks; 11.30 gest. jgt. v. Johannes Geurts en Maria Geurts-Schreven. Maandag: 19.00 H. Mis v. overl. fam. Rongen-Wismans. Dinsdag: 8.00 maandd. v. Jan Spreeuwenberg. Woensdag: 8.00 maandd. v. Mevr. Arts-Gielen. Donderdag: 8.00 maandd. v. Henri- ca Vullings-Janssen; 14.00 H. Mis t.g.v. het huwelijk van Francè Hes- selmans en Pieter Verstraaten. Vrijdag: 19.00 jgt. v. Jacob Arts. Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Gerardus en Gertruda Spreeuwenberg en voor Jan en Wim Spreeuwenberg. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Koonings t: Joost v. d. Elzakker. Zondag: 8.30 Richard Juwett Peter Peeters; 10.00 Willy Hendrlic en Francis v. d. Hoff; 11.30 John Mi. chels en Ko Flinsenberg. Weekdagen: Rob van Ass en Wi| fried van Dijk. MI VA kollekte! 1 Wilt U a.u.b. denken aan de extr, Miva kollekte voor onze missionaris, sen? 23e zondag door het jaar. 9 sept. '79. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. Pete Math. Gielen en overl. kind. Zondag: 8.30 H. Mis voor Recto Aloysius Beek; 10.00 Hoogmis voo: overl. fam. Hendrikx-Pluk; 11.30 B Mis voor de Parochie. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Pe-, tronella van Rijs wij ck. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. v. Past Harry Verkoelen. Woensdag: 8.30 Schoolmis v. Marh v. d. Heuvel. Donderdag: 8.00 gez. H. .Mis voo Marijke Janssen-Michels. Vrijdag: 8.00 gez. H .Mis voor Jo han v. Keysteren. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. Antoo- Egelmeers. Misdienaars: zondag 8.30 en doo de week: T. Engels J. Eyssen; 10,9 P. Jacobs, P. Kessels; 11.30 I. vat Helden, M. Michels. Kollektanten: zaterdag Arts; dag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 Hendrix 11.30 Ewals. van 8-15 september Zaterdag: 19 u. voor Anton Weerü Zondag: 10 u. t.e.v. O.L. Vrouw vai Altijddurende Bijstand. Maandag: 8 u. voor Simon v. Veg- chel. Dinsdag: 8 u. voor overl. fam. Cor nelissen. Woensdag: 8 u. t.e.v. O.L. Vrouv van Altijddurende Bijstand. Donderdag: 8 u. voor Simon va: Vegchel. Vrijdag: 8 uur voor bijz. intentie. Zaterdag: 17 u. voor Maria Jans- semTimmermans. Zondag 9 sept. 23e zondag door he jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hoogmis 3e zeswekendienst voor zaL Sef Lln-i ders. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. voor Leo Jacobs en overl. fam.; 11.15 Hgrr. voor zal. Piet Willems. Mogen wij in de kollekte iets mee vragen voor het Ziekentriduum. Maandag: 8 uur Ism. zal. Joh Broekmans en echtg. Dinsdag: 8 uur Ism. zal. Ber va: Ooi en overl. fam; om 2 uur Ism. zal Hendrina Jacobs-van Dijck vanweg: bejaardensoos. Woensdag: 8 uur Ism. 4e zesweken dienst zal. Sef Linders. Donderdag: 8 uur Ism. zal. Cectó v. Wylick-Engelen. Vrijdag: 8 uur Ism. tot bijz. inten tie fam. Geurts. Zaterdagavond om 7 uur Hoogmi voor zal. Maria Smits-Groetelaars. Akolieten voor 9 sept.: P. Fleur kens, L. Hendriks, A. Weys. Misdienaars: H. Cleven en H. Reini tjes. Sti op tes de 23e zondag door het jaar, 9 sept. 79. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betj Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis vod het rectoraat. Akolieten: Peter Pau Janssen en Geert Koonings. Misdienaars van de week: Johnnj Claessens en Johnny v. Kempen. Het is vandaag de Nationale Zie kenzondag. Maandag: 8 uur H. Mis voor Gin Droesen. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor d overleden ouders Engelbertus Mi chels en Josephine Kersten. Woensdag: 8 uur H. Mis t.e.v. O.I Vrouw (Th.). Donderdag: H. Johannes Chysosto mus, bisschop en kerkleraar. 8 uur I Mis voor Gerardus Wismans en d overleden moeders Michels v. Dijd Vrijdag: Feest van Kruisverheffini 8 uur H. Mis voor Toon Huisman va je vrienden. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Sj< Willems. Zaterdag 8 sept. 19.00 Avondvierii voor Bertus Mulder. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees overl. ouders Linssen-Derks en voo Grad Gooren; 10.30 H. Mis voor bede vaart uit Brakkestein in de Joze! kapel; 10.00 Hoogmis voor overlede ouders Philipsen van Dijck en voq moeder van Kempen-Lochtens. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor bijzon dere intentie. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Joze kapel t.e.v. de H. Jozef voor over fam. Maas-van Gestel en voor Felï Peters. Ve Donderdag: 8.45 H. Mis tot zeke da intentie ter ere van de H. Jozef. fcy Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere van h heilig Hart. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el domini de los enfermos; a las once y cuarll en nuestra capilla, Overloonseweg j Misa con platica y cantos en Castej lano. Después de la Misa reunion fee; la salita del convento. Después de l8vo< vacaciones reempezaremos con nufvar va energia también nuestra reünie* semanal por el Senor, verdad? Has|lid la vista! NOTICIAS CULTURALES Sob re la inauguración oficial club espanol en Leunseweg con tien po recibiram mas noticias. Hasta I vista. al) lijl

Peel en Maas | 1979 | | pagina 10