VERENIGINGSNIEUWS >NJ 18 19 EXCELSIOR F Hengelsport O.J.C. PUREE SA/V EITERPENIEUWS Venray IN ZATERDAG AUGUSTUS AANVANG 11.00 uur ZONDAG AUGUSTUS AANVANG laOOuur St. Pe^S Venrays Mannenkoor Pierotten nieuws jeugdnatuurwacht PEEL EN MAAS ook üw krant J.U.M. HOLTHEES SMAKT Pater Ludovicus TOURNOOI Op 19 augustus a.s. aanvang 12 u. Terrein „De Halt" te Holthees. We verzoeken de deelnemende elftallen om 11.15 uur aanwezig te zijn. Dan vindt de loting plaats voor de inde ling. Het programma is aldus: -<Veld A Veld B E i-2 12.00-12.45 4-5 1-3 13.00-13.45 4-6 2-3 14.00-14.45 5-6 Beslissingen: 'eld A Veld B 5e-6e pl. 15.00-15.45 3e-4e pl. Finale: le-2e plaats 16.00-16.45 - Daarna vindt direkt uitreiking der prijzen plaats. Sportvrienden, Ongeveer dertig jaar geleden was Pater Ludovicus nog prefect en sur veillant op ons seminarie yi Geleen. Een jonge student schreef in een brief naar huis het volgende. Ik ben al goed gewend. In Pater Ludovicus iheb ik een nieuwe vriend ontmoet. Ik mag hem graag. Ik kan enorm met hem overweg. Hij houdt *veel van sport en doet bovendien •elf graag mee. Deze woorden tekenen het leven Ivan deze enthousiaste priester. Dit portret is door de tijd heen zo ge bleven. Tot zijn dood toe was hij 'n echte sportvriend in woord en daad. Zo genoot hij van mensen die kon den spelen. Hij leefde van minuut itot minuut wanneer hij op het voet- nbalveld mensen zag die in een fijn ienspel elkanders mogelijkheden raard eerden. sport gaf Pater Ludovicus nieuwe •nergie en levenslust, die hun uit- •erking vonden in zijn dagelijkse in met en voor de mensen. Sportvrienden, met als inzet de Pater Ludovicus Beker gaan jullie weer een toumooi houden. Ik hoop dat jullie weer naar har telust moogt sporten en dat de wed strijden kansen bieden voor de vor ming van een sportieve sportman. Ik wens jullie een zonnige middag en een mieters partijtje voetbal. Mo gen we na afloop kunnen zeggen: „Ik heb weer nieuwe vrienden en echte goalgetters ontmoet". Rector C. Verbeeten HSV DE ROERDOMP Op de selectiewedstrijd te Venlo behaalde het korps de tweede plaats en plaatste zich voor de Ned. Kam pioenschappen. De volgende leden zullen hieraan deelnemen: W. Lem- men, Bert Janssen, J. Ponjee, H. Poels en H. Hendriks. Zaterdag op ons nat. concours, deelgenomen, behaalde het korps de waaraan 182 hengelaars hebben tweede plaats: 9125 gr. J. Ponjee be haalde een zesde plaats. H. Hendriks Bert Janssen en J. Dekkers wisten zich in de prijzen te vissen. Na zondag 12 augustus op de eer ste onderlinge wedstrijd tegen Oos trum zijn de vijf best geplaatsten als volgt: 1 A. Jeuken Venray 3870 gr. 2 L. Gooren Oostrum 3570 gr. 3 J. Dekkers Venray 3250 gr. 4 R. Vlemmings Venray 3120 gr. 5 P. Keunen Oostrum 2640 gr. Zaterdag 18 augustus 3e Kring wedstrijd te Venlo. Nummers afha len om 12.30 uur bij Het Pumpke. Zondag 19 augustus 2e wedstrijd in acht dorpen verband. Bijeenkomst om 6.00 uur te Bergen. Zondag 19 augustus koningsvissen voor de dames. Bijeenkomst 15.00 u. bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38. Er zal gevist worden van 16.00 tot 17.30 uur. Voor deelname opgeven bij H. v.d. Heuvel, Laugeweg 38. Venray tot ui terlijk donderdag 20.00 uur. I NU, na de vakantie verschijnen we 'Weer volledig aan de start. a.s. Donderdag 16 augustus 19.30 uur repetitie baritons, 20.00 uur het hele koor Donderdag 23 augustus 19.30 uur j-epetitie 2e tenoren, 20.00 uur hele koor. Komende aktiviteiten-agonda: I Augustus-september: repetities: „10 Jaar HoPkoor" L.P. Zaterdag 25 augustus 25-jarige hu- 'elijksviering Cees van Baarssen. Maandag 27 augustus bestuursver- lering. Zondag 2 september 60 jaar kerk zanger Alphons Baltusscn, viering in Geysteren. Zaterdag 8 september: Belfeld, iedewerking aan korenfestival. Zaterdag 29 september: 25 jarig luwelijksviering Coen Wiechert. 6 en 7 Oktober: Meinerzhagen (Did.) concours. a.s. Donderdag laatste en defini tieve opgave voor Meinerzhagen. Voor organisatie reis en verblijf al daar. Ook opgave voor medewerking aan Hofkoor L.P. e.e.a. Na de repetitie. Afmelden bij Hotel Almonda, tele foon 85777, of bij dhr. H. Gommans, ■jNiessenstraat 7, tel. 82687. Donderdag 16 augustus 19.30 uur epetitie harmonieorkest in nieuw verenigingslokaal Perdstal. Tijdens leze repetitie zal de president en lirigent verslag doen van de bespre- nng van vorige week tussen be- ituur/dirigent en leden van de com- nissie leerlingenopleding en muziek- :ommissie. Nadat we allemaal genoten héb- len van de vakantie rekenen wij er- Dp dat iedereen aanwezig is. Donderdag 23 augustus 19.30 uur •tepetitie harmonieorkest. VERDERE DATA OM TE RESER VEREN: Zaterdag 1 september taptoe Ven ray '79. 22 September: gemeentelijk mu- nektoernooi te Leunen. Zondag 7 oktober: uitwisselings- :oncert met Horst en Blerick te Herick. 14 Oktober: Zondagochtendconcert eugdorkest in schouwburg samen het harmonie van Horst. Zondag 4 nov.: 15.00 dodenherden king begraafplaats. Vrijdag 23 november: Caecilia- ;est. 25 November: Zondagochtendcon cert in schouwburg met Venrays lannenkoor. 25 nov. Intocht St. Nicolaas. LEERLINGENOPLEIDINGEN Donderdag 23 augustus om 18.30 lur worden alle leerlingen welke ïeospelen in het jeugdorkest ver- vacht in het nieuwe repetitielokaal le Perdstal, de voormalige kantine an camping Vlakwater. Deze eerste repetitie na de vakan te zal worden gegeven door de heer iteyvers, de dirigent van het har- ïonie-orkest. Tijdens deze repetitie zullen ook e verdere afspraken gemaakt wor den met betrekking tot individuele en groepsrepetities. Het ligt verder in de bedoeling dat 'de heer Steyvers minimaal eens per maand deze repetities zal leiden en zich verder regelmatig op de hoogte houdt m.b.t. de vorderingen etc. Afmelden harmonieorkest uitslui tend bij de secretaris, tel. 80225 dan- wel repetitielokaal tel.' 82515. Jeugdorkest bij de heer Raedts, telefoon 82803 danwel repetitielokaal tel. 82515. Er zijn nog diverse karweitjes op te knappen in het repetitielokaal. Mocht u nog wat tijd over hebben en graag meehelpen het lokaal en omgeving „af te werken" neem dan contact op met de werkgroep o.l.v. Twan van Els of de secretaris. Dinsdag 21 augustus om 19.30 uur repetitie voor dc sopranen en alten en om 20.00 uur voor het hele koor in De Essel, Ursulastraat. Na de re petitie (22.00 uur) film over de reis naar Liesse (Noord Frankrijk). Het programma voor de tweede helft van dit jaar ziet er als volgt uit: Zaterdag 8 september 15.00 uuV opluistering eucharistieviering 25 ja rig ambtsjubileum van Zuster Ursu- le Batenburg in de kapel van Sint Joseph, Overloonseweg. Aansluitend receptie. Vrijdag 14 september 20.30 uur 'n feestavond in de Prinsenhof. Donderdag 27 september mede werking orgelconcert in de Grote Kerk, Markt. Zondag 7 oktober 11.30 uur con cert in de Schouwburg. Zaterdag 20 oktober 20.00 uur con cert in het gemeenschapshuis Pan- ningen in samenwerking met het Heidens Gemengde Koor Bel Canto en het Mannenkoor St. Joseph uit Ubaeh over Worms en vermoede lijk een gemengd koor uit Neder- weert. Zaterdag 17 november 20.00 uur organiseren wij een korenavond in de Schouwburg. Zaterdag 22 december en zondag 23 december kerstconcert met de ge- zamelijke koren van Venray. Maandagavond 24 december 21.00 uur opluistering Kerstviering in 't Zonnelied, Brukske. Indien u verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W, Manders-Weijers, Oranje straat 7, tel. 86159. CAPRICCIO Donderdag 23 augustus in lokaal 216 tussen 19.00 en 20.30 uur. Gele genheid om je te laten inschrijven als koorlid. Ook nieuwelingen zijn van harte welkom. Maandag 27 augustus in lokaal 216 om 19.00 uur korte répetitie in ver band met de openingsmis in de Vre- deskerk op dinsdagmorgen. Dinsdag 28 augustus in lokaal 216 19.00 uur eerste repetitie voor so pranen en alten. Donderdag 30 augustus 19.00 uur eerste repetitie voor tenoren en bas sen. BOJEMA Vrijdag 24 augustus in lokaal 216 tussen 19.00 en 20.30 uur gelegenheid om je te laten inschrijven als or kestlid. Ook nieuwelingen zijn van harte welkom. Vrijdag 31 augustus in lokaal 216 om 19.00 uur eerste gezamelijke or kestrepetitie. SALTARELLO Zaterdag 25 augustus in lokaal 216 om 19.00 uur eerste gezamelijke re petitie in verband met de openings mis op dinsdagmorgen in de Vredes- kerk. De vakantie van het Jachthoorn en Trompettenkorps St. Petrus Ban den zit er weer op en zondag j.l. zijn de repetities weer hervat. De agen da vermeldt voor de komende we ken weer diverse aktiviteiten met als voorlopig slotstuk de Taptoe op 1 september, dat dan tevens het le lustrum is van de Taptoe Venray. Zaterdag 18 augustus treedt het Korps aan voor een serenade bij de zilveren bruiloft van de heer en mw. van Toor-Stapel. De heer van Toor is zo'n kleine twintig jaar voorzit ter van St. Petrus Banden. De mini- retjes worden daartoe om 13.00 uur aan de LTS verwacht. Het Korps en de majorettes vertrekken om 19 uur vanaf de LTS naar Vlakwater. Iedereen kan op eigen gelegenheid gaan; om kwart over zeven dient men aanwezig te zijn. Zondag 19 augustus zal het korps het jaarlijkse buitenfeest op St. An na opluisteren. Vertrek om 14.00 uur vanaf de LTS. Op die dag is 'smor- gens geen repetitie. Voor de Taptoe op 1 september a.s. worden reeds kaarten door de leden aangeboden. Dinsdag 21 augustus a.s. beginnen we weer met de repetities. Aan vangstijden: Junioren 18.30 uur; «se nioren 19.45 uur. Denk er wel aan je tijdig af te melden op de bekende adressen, in dien je verhinderd bent. HEROPENING Na een verbouwing van bijna drie maanden wordt OJC Puree weer heropend. Nadat de laatste maanden het bezoek aan Puree sterk was te ruggelopen werd besloten de in richting geheel te vernieuwen en aan te passen aan de wens^p van 't meer jongere publiek. Puree wil zich ook in de toekomst vooral gaan richten op dit jongere publiek (van af 16 jaar). Met een vrij nieuwe bemanning van bestuur en barwerkgroep wordt nu weer gestart en zal Puree regel matig geopend zijn. Bij'gelegenheid van de heropening is een aktiviteiten-programma sa mengesteld Vrijdag 17 augustus heropenings- rock roll-fuif met gast d.j. Tich, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 18 augustus optreden van Ton van der Meer, Nederlands en Engelstalige muziek van een 35 ja rige „ouwe rock in 't vak". Begeleid door de band van BVD. Bekend van zijn nieuwe lp „Bij geen gehoor". Aanvang 21.00 uur. Entree 5,-. Zondag 19 augustus matinee met medewerking van Flight. Ongekom- pliceerde lekkere stevige gitaarrock, welke swingt als de neten. Aanvang 11.30 uur, entree gratis. Discotheek Paranoid. Aanvang 20.00 uur, en tree gratis. Hoi allemaal, Na die stomme blunders van vori ge keer, waardoor enkele van jullie een uur te vroeg opgestaan waren, probeer ik het deze keer een beetje beter te doen. Op de excursie van vorige week is niet zo heel veel gezien, hoe kan dat ook anders met zo'n regenweer. Wie besteld er nu eens een keertje mooier weer? Nouja, we hopen er maar het beste van. Nu zal ik toch maar eens aan het excursieverslag beginnen. Dat geldt voor zondag 19 augustus. De eerste excursie is die van Gee- Jee. Hij gaat naar de Ooypolder. Als je hiermee mee gaat moet je wel zor gen dat je fiets een beetje redelijk in orde is, want het is toch nog wel een heel eind fietsen, maar daarvoor schrikken NJN-ers helemaal niet voor terug, zelfs niet als het weer niet zo heel erg wil meewerken, of wél? De tweede excursie is die van Jan. Hij weet nog niet waar hij heengaat dus je kunt hem dan nog aan een paar ideeën helpen, het weer moet er natuurlijk wel geschikt voor zijn. Misschien heeft Boena ook nog 'n excursie maar dat weet ik niet. Hij is in ieder geval dan wel al terug van vakantie. Alle excursies vertrekken om 7.00 uur, natuurlijk weer vanaf het Schouwburgplein. O ja, en dan nog een oproep van het bestuur. Er is een ABV op vrij dag 24 augustus. Het begint om half 8 en wordt gehouden in het hol (St. Annaschool, Whistlerstraat 3). Zo, dat was het dan weer, ik hoop dat ik deze keer eens geen fouten gemaakt heb. Tot kijk, Jolanda. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad Agenda: Vrijdag 17 augustus om 18.30 uur sopranen en alten; om 19.15 uur te noren en bassen. Zondag 19 augustus om 10.15 uur hoogmis in de Paterskerk. Maandag 20 augustus om 18.30 uur sopranen en alten. Eventuele afmeldingen: secretari aat Langstraat 104, tel. 81690. RÜbeurten Blitterswijck: Vrijdag 17 augustus: hr. Fijneman, Hubertusstraat 23. Zondag 19 augustus: hr. Jochyms, J. Franssenstraat Blitterswijck. Maandag 20 augustus: hr. Remmers, Langstraat 104. Algemeen: Verschillende jongens hebben in middels toegezegd een bijdrage aan de nieuwe GALM te zullen leveren. Kunnen we daarop rekenen? Liefst wel zo snel mogelijk bij het secre tariaat inleveren. Zonnebloem-aktie Bij de eerste opgave, twee weken geleden, is gebleken dat er nogal wat velschillen waren bij de hoog ten van de zonnebloemen. Nu we nog wat meer zon en warmte heb ben gehad, verwachten we dat alle zonnebloemen flink gegroeid zijn. a.s. Zaterdag 18 augustus kunnen de Jeugdnatuurwachters weer de hoogte van hun zonnebloemen tele fonisch doorgeven. Alle leden die één of meer zonnebloemen boven 3 meter hebben, kunnen zaterdag 19 augustus tussen 11 en 12 uur opbel len .Het telefoonnummer van de hr. Jansen is 04780-82772. We zijn be nieuwd naar de resultaten. Voor de 3 hoogste opgaven worden 3 boeken als prijsje ter beschikking gesteld. Nieuwe leden De leerlingen van de vijfde klassen kunnen zich binnenkort opgeven als lid van de Jeugdnatuurwacht. De nodige informatie krijgen jullie in ons blad „De Natuurvriend" en ver der op school van jullie leerkracht. boekhandel van den munchhof is ooit dinsdags de gehele dag geopend MERSELO Vrijdag 17 augustus. Vanavond gaan we weer lekker sporten, als de weersomstandigheden dat ten minste toelaten. Iedereen van 12 - 15 jaar is van 7 tot 10 uur welkom. Zaterdag 18 augustus. Vanavond zijn we vanaf 8 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. We brengen weer een avondje vol goe de muziek, tot half 1. Voetbaltoernooi. 25 Augustus wordt ter gelegenheid van het 5--jarig be staan van JUM een voetbaltoernooi georganiseert. Dit gebeurt in sport park „De Vloet" te Merselo. Be langstellenden zijn van harte wel kom. Rommelmarkt. Op 9 september houden we onze rommelmarkt. Spul len hiervoor worden op zaterdag 1 september opgehaald. Mocht u nu al iets kwijt willen, dan kunt u altijd een van de leidingleden van JUM bellen. Woensdag 22 augustus a.s. repeti tie voor het hele koor om 20.00 uur in de school „De Essel" aan de Ur sulastraat. Bent u verhinderd dan graag af melding bij mevr. Schrooten, tele foon 83309, of bij mevr. v.d. Beke- rom, telefoon 83332. openbare bibliotheek venray Afd. Volwassenen Julianasingel 33 tel. 81970 Nieuwe aanwinsten: M. Bernstein. Nonnen; van een mys terieus bestaan achter kloostermu ren naar de emancipatie van een oude levensstijl. S. Bloch, P. Reddaway. Psychiatrie in de Sowjetunie. Analyse van de en dissidenten in de Sowjet Unie als wijze waarop politieke tegenstanders patiënten in psychiatrische zieken huizen worden geplaatst. B. W. Coe. De camera; van Daquer- re tot nu. Geschiedenis van de foto grafie. J. Elffers en M. Schuyt. Heksen spel; 100 touwfiguren met uitleg. A. Leibovitz en Chr. Sykes. The Rol ling Stones on tour. Foto-impressie van een tournee door de V.S. in het midden van 1.975. R. van der Most en O. van der Most. Poppen in de maak; met kleding van rond 1900. Aanwijzingen voor het maken van antieke poppen. Mysterieuze monsters. Beschrijving van bekende en onbekende mon sters zoals deze door de eeuwen heen zijn waargenomen. Ons eigen land rond de eeuwwisse ling; fotoboek. Heruitgave van de oorspronkelijke ANWB uitgave in 4 delen, daterend uit 1908/09. N. Robinson en I. Swash. Positief le ven met borstamputatie; raadgever bij het aanvaardings- en rehabilita tieproces voor patiënten en hun fa milieleden. J. de Roeck. De man uit Polen. Bio grafie van Paus Johannes Paulus II. NIEUW GEZICHT VOLKSDANS VERENIGING „OPANKA" Lourdescomïté afd. Venray Zoals we reeds eerder meldden, is de september - bedevaart naar Lourdes volgeboekt. Dit jaar is echter nog een extra Limburgse bedevaart ingelast en wel van 13-20 oktober. Deze bede vaart zal geheel in het teken staan van de honderdste sterfdag van de H. Bemadette. .Bovendien «zijn de kosten van deze 8-daagse bedevaart aantrekkelijk: n.l. 500,-. De extra trein zal waarschijnlijk uit Nijmegen vertrekken, zodat men dan weer in Venray kan opstappen. Via Maas tricht reist men dan door naar Ne- vers, waar een oponthoud is van on geveer 4 uur voor bezoek aan het graf,van de H. Bernadette, een H. Mis-viering, een warme maaltijd, bezoek aan het Bernadette museum en dan verder naar Lourdes. Aan deze reis kunnen helaas geen hospitaalzieken deelnemen. Wil men aan deze unieke bede vaart deelnemen, dan kan men zich reeds nu opgeven bij dhr. G. Phi- lipsen, Goudsmidstraat 42, telefoon 83575. Bij inschrijving dient men 100,- te betalen; het resterende bedrag kan dan op een later tijdstip wor den voldaan. Alle gewenste inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer G. Philipsen. KOLPORTAGE De steunkaarten voor het Lour des Liefdewerk zijn ook weer bin nen. De opbrengst van deze kaarten komt ten goede aan zieken die in '80 naar Lourdes gaan. Hoewel enkele enthousiastelingen reeds met de kolportage zijn begon nen, zullen de meeste medewerkers/ sters volgende week starten met het aanbieden van deze steunkaarten. De kosten zijn 2,en 2,50 Uiteraard bevelen wij deze aktie gaarne bij u aan. Wij kampen nog steeds met een tekort aan kolporteurs/trices, zodat het wel enkele maanden kan duren voordat de hele gemeente Venray is „bestreken". Door een kaart te kopen steunt u rechtstreeks de zieken uit uw eigen gemeente. Volksdansvereniging Opanka heeft zich met het ontwerpen van een vignet een eigen gezicht aangeme ten. De Venrayse vereniging die 2 jaar geleden werd opgericht, heeft haar naam ontleend aan de „Opan- ken", zoals de dansschoentjes in de Balkanlanden worden genoemd. Daarom is ook dat schoentje cen traal in het vignet opgenomen. De vereniging hoopt zich op deze wijze duidelijker voor leden en belangstel lenden te kunnen presenteren. Het vignet zal b.v. ook geplaatst worden op de nieuwsbulletins, die we vanaf nu hopen op geregelde tijden te kun nen laten uitgaan. In de week van 19 tot en met 25 augustus gaat het nieuwe seizoen voor de volksdansliefhebbers in de regio Venray weer van start. Er zijn enkele veranderingen gekomen in de dagen en tijden dat les gegeven zal worden, met name bij de kindergroe pen. Daarom geven we onderstaand nog eens een overzicht van alle uren waarop de vereniging wekelijks ak- tief is. Klas 1 en 2: maandagmiddag van 16.30 tot 17.30 uur o.l.v. Marion Loef- fen en Ans Beerkens; klas 3 en 4 woensdagmiddag van 13.30 tot 14.30 uur o.l.v. Verony Hermans en Ma rianne Waterreus; klas 5 en 6 zater dagmorgen van 10.00 tot 11.00 uur o.l.v. Mary Cox; teeners maandag avond van 18.00 tot 19.00 uur o.l.v. An et Versteegen en Ellie Herraets; volwassenen dinsdagmorgen van 9.45 tot 11.15 uur o.l.v. Ans van der Putten; volwassenen maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur o.l.v. Gerrie Penris*; volwassenen maandagavond van 21.15 tot 22.45 uur o.l.v. Gerrie Penris*. *De beide laatste groepen zijn in middels volgeboekt. Belangstellen den kunnen zich wel op de wacht lijst laten plaatsen. De maandagavond volwassenen dansen in Prinsenhof. Alle andere groepen dansen in ons verenigings lokaal in het voormalige lyceum, in gang Antoniusstraat 2 te Venray. Het bestuur van de vereniging heeft besloten de kontributie voor lopig niet te verhogen. Voor kinde ren en teeners bedraagt de kontri butie .15,- per kwartaal; volwas senen betalen 30,- per kwartaal. Men is dan tevens lid van de lande lijke volksdansorganisatie de NEVO. Alle groepen starten dus van 19 tot en met 25 augustus a.s. In deze week houdt Opanka open huis. Dat betekent, dat iedereen die belang stelling heeft voor het volksdansen een kijkje kan komen nemen tijdens het uur, dat de groep, waarvoor hij of zij in aanmerking zou willen ko men, aan het dansen is. De kijkers kunnen ook meendoen, als ze dat willen, zodat ze zelf kunnen beoor- deen 'of ze door willen gaan met volksdansen. Belangstellenden kun nen zich opgeven bij Gerrie Penris, Mozartstraat 15 te Venray, telefoon 85364. In september zal Opanka in sa menwerking met de NEVO opnieuw een kinderkaderkursus verzorgen. Er zal gedanst worden op 2 zaterda gen, te weten 15 en 29 september a.s. in het Gemeenschapshuis te Oos trum. De kursus duurt deze twee dagen van 's morgens 11.00 tot 16.30 uur 's middags. De kursus is be doeld voor iedereen boven de 16 jaar die van plan is deze dansen aan de kinderen te gaan leren. Geïnteres seerden kunnen zich opgeven bij Ton van -Gestel, Blauwververstraat 3 te. Venray, telefoon 83846. Er kun nen maximaal 35 personen aan deze kursus deelnemen. TEMPO-TEAM nu ook in VENRAY Verkleystraat 5 tel. 04780-84916 Laat u nu inschrijven uitzendorganisatie kkk tempo-team VETERANEN SVV—VENLO Aanvang 18.00 uur. Terrein Oost singel. P. Bonants, J. Driessen, J. Gom mans, P. Gommans, J. van Kem pen, J. Laurentzen, V. Lucassen, E. van Mill, P. Smits, H. Swaghoven, Th. Swinkéls, J. Vievermans, P. Vol- lenberg. Afmelden bij: J. van Kempen, te lefoon 84548.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 9