KRONIEK VAN EEN KERMISWEEK NIEUWE BRUG IN WELL IS HALVERWEGE STORTPLAATS Als u dit leest is Venrayse kermis al meer dan een week verleden tijd. En omdat u het in die kermisweek i zonder 'Peel en Maas' hebt moeten doen, vertellen wij u hieronder het wel en wee van onze gemeente tij dens die 'zomerse' dagen. Want dit moet wel gezegd worden: Venrayse kermis heeft zijn naam en traditie j als zomer-kermis gestand gehouden. Na een wel zeer natte en koude juli- j maand, mag men tevreden terug kij ken op deze kermisdagen, waarop 't I zonnetje zich weer eens liet zien Eerst op woensdag - de laatste ker- misdag - viel er weer 'n enkel bui tje, terwijl de rest van de week maar 'la-la' was. I Mede door het goede weer zijn de I kermis-exploitanten niet helemaal I ontevreden. Zoals men ons vertelde, was hun omzet praktisch gelijk aan die van het vorig jaar. Maar stil stand is achteruitgang, zó conclu- I deerden ze. Mede door het dalende kinderaantal, de vakanties die nog I gaande waren en de voorbije bouw- vakvakantie is het bezoek aan de kermisvermakelijkheden minder ge weest. Daarbij komt dat het staan- j geld echt niet minder wordt, terwijl men de prijzen van de attracties niet of zeer beperkt kan verhogen De Venrayse politie spreekt van 'n j rustige kermis. Misschien wel van wege de ruime mate van surveillan- I ce. Toch moest men verschillende I malen in aktie komen voor vecht partijen welke waren ontstaan, en er moest daarbij zelfs verzet worden 1 gebroken, door gebruik te maken van de wapenstok. Dat daarbij ook klappen vielen aan personen die met de vechtpartij niets te maken hadden, vond zijn oorzaak in het feit dat die personen te dicht bij de ru ziemakers kwamen en zich ondanks politie-bevel niet verwijderden. Twee Venrayers, de heren J.H. en P.K. vonden die klappen echter on verdiend en spraken zelfs van mis handeling. Bij de officier van Justi tie te Roermond hebben ze inmid dels een aanklacht ingediend tegen de Venrayse politie. Zij vragen om een grondig onderzoek en de betref fende agenten ter verantwoording te roepen. Nabij een bar aan de Pa terslaan werd gevochten door 'n viertal per sonen, tegen een taxi-chauffeur en een ober uit die bar. Tevens sneu velde daar een ruit. Uit de tegenge stelde verklaringen van de betrok kenen kon de juiste toedracht niet worden achterhaald. Kermismaandug omstreeks 10 uur waren enkele personen het er niet mee eens dat de politie poolshoogte kwam nemen bij een grote mensen menigte, welke toeloop ontstaan was bij een vechtpartij ter hoogte van de Grolestraut - hoek Poststraat. Toen de politie op een 'bepaalde manier' [verzocht wend om 'op te donderen' cn zelfs bedreigd werd, werd 't tijd de orde te herstellen en wilde de politic overgaan tot aanhouding. Dat ging echter gepaard met verzet; zo- Idanig dat de politiemensen van hun [wapenstok gebruik moesten maken. ^Aangehouden werd de 31-jarige J.T. uit Venray voor verzet tegen de po litie, de 24-jarige H.E. uit Venray voor vernieling (hij trapte een deuk in de politieauto) én verzet tegen de politie. Op het politiebureau werd 't tweetal ingesloten; tevens ter ont nuchtering wegens flink drankge bruik. De volgende morgen werden zij - na verhoor en aanzegging dat proces verbaal zal worden opge maakt - huiswaarts gezonden. In een Venrayse cafélokaliteit werd N.M. bij zijn binnenkomst door een irietal reeds aanwezige 'gasten' ge sommeerd voor hen een glas bier te jetalen. Toen hij daarop niet wens te in te gaan. werd er gedreigd en vervolgens wilde men hem te lijf. N. M. greep daarop een bierglas om de aanval te stuiten. Resultaat: een van de aanvallers werd gewond en moest voor behandeling naar het zieken huis worden vervoerd. Drank in bestuurders Terzake het rijden onder invloed van alcoholhoudende drank reikte de politie in het weekend 4 rijver boden uit, terwijl 2 bestuurders de bloedproef moesten ondergaan. Een van de bestuurders verzette zich bij zijn aanhouding; hij deelde klappen uit, maar moest ook klappen incas seren. Hij weigerde de bloedproef en werd ter ontnuchtering ingesloten. Bij een andere controle werden 2 bestuurders bekeurd terzake het rij den onder invloed. Ook deze moes ten na het pijpje blazen de bloed proef ondergaan. Bij een van hen werd een verboden nunchaku-wa- pen (wurgstokje) aangetroffen. Ook tegen dat verboden wapenbezit werd proces verbaal opgemaakt. Een 25-jarige bestuurster van een personenauto, mevr. P.J.-W. maakte het door haar alcoholgebruik nog 'n beetje bonter. De door haar bestuur de auto botste op de Haammaker- straat tegen een daar geparkeerde auto. Zij reed door zonder haar iden titeit bekend te maken, maar kon later worden achterhaald. Zij wei gerde de bloedproef te ondergaan. Haar auto was niet verzekerd en is voor een technisch onderzoek in be slag genomen. Een 21-jarige bestuurder van een personenauto, uit Maashees, werd door de politie aangehouden. Gecon stateerd werd dat hij onder invloed van alcohol verkeerde. Hij kreeg 'n rijverbod opgelegd. Snelheids controles Venrays politie vond nog tijd om op enkele invalswegen snelheids controles te houden. Veertig auto mobilisten werden aangehouden en kregen de boodschap om maar direkt de boete te betalen. Later in de week werd een snel heidscontrole gehouden op de Lang straat. In korte tijd werd een 16-tal automobilisten aangehouden die met snelheden van 60 tot 70 km per uur in overtreding waren. Ook zij kon den kontant hun boete betalen. Fout parkeren Verschillende bonnen werden uit gereikt terzake het parkeren op het trottoir, dan wel het parkeren op taxi-standplaatsen. Wat betreft het parkeren op trottoirs zal de politie in de toekomst strenger gaan optre den. Inbraken en diefstallen C.R, wonende aan de Stationsweg deed aangifte van diefstal van de P.T.T.-brievenbus bij zijn woning. J. deed aangifte van diefstal in z'n zaak. Vermoedelijk is men het be drijfspand binnen gekomen door ge bruik te maken van een valse sleu tel. Het kantoor en alle daarin aan wezige kasten waren doorzocht. Ver mist wordt een geldsbedrag van 3500 gulden. In het clubgebouw van DSV werd ingebroken. Dit clubgebouw is ge legen in 't voormalig Lyceum. Toe gang werd verkregen door forcering van een ruitsponning. Er worden 15 cassettebandjes vermist. In de aan de Albionstraat te Leu nen gelegen 'Soos Puree' werd inge broken middels verbreking van een ruit aan de achterzijde van het ge bouw. Ontvreemd werden twee ge luidsboxen met 'n waarde van5900. In de woning van de familie M. werd tijdens afwezigheid van de be woners door insluiping óf met een valse sleutel toegang verkregen. De woning was geheel doorzocht maar niets wordt vermist. Het is de da ders vermoedelijk om geld te doen geweest en dat was. niet aanwezig. Bij de familie G. aan de Leunse- weg is men mogelijk op dezelfde wij ze binnengekomen. Daar wordt een geldsbedrag van 70 vermist. Dader snel gepakt Door de gemeentepolitie van Venlo werd gemeld dat aldaar een perso nenauto was ontvreemd. Een half uur later zag de bemanning van een surveillancewagen' van Venrays po litie de ontvreemde auto op de Ju- lianasingel rijden. Met assistentie van collega's werd de auto tot stilstand gedwongen en werd de bestuurder volgens de voorschriften aangehou den. Bij het onderzoek bekende hij de auto te hebben gestolen. De bestuurder, R. T. uit Venlo, werd voorgeleid voor de hulpofficier van justitie te Venray en daarna over gebracht naar Venlo en aldaar over gegeven aan de politiedie het on derzoek voortzet. Dierenmishandeling Na aanleiding van een telefonische melding stelde de politie een onder zoek in en vond langs de Sinneweg twee paarden in een weiland, wel ke volgens de melder als sinds meer dan 'n week geen water te drinken hadden gekregen. De waterkuip stond geheel droog en was zelfs groen uitgeslagen. Volgens de die renarts zouden deze paarden gemid deld 15 tot 20 liter water per dag moeten hebben. Nadat met veel moeite de eige naar van de paarden was achter haald, verklaarde deze elke zondag ongeveer 30 liter water naar de die ren gebracht te hebben; waarmee deze twee paarden het dan maar 'n hele week moesten doen. Maar om wonenden verklaarden dat de paar den al drie weken geen water meer hadden gekregenEr zijn maat regelen getroffen dat de dieren be ter van water worden voorzien, ter wijl tegen de eigenaar proces ver baal wegens dierenmishandeling is opgemaakt. Bison ui weide Een niet deugdelijke afrastering is mogelijk oorzaak geweest dat een van de twee bisons van D. uit een weide aan de Broekweg ontsnapte. Een paard van de familie H. werd door het dier aan een been gewond en sloeg daarna op hol. Schade werd door de bison aangericht aan enkele volkstuintjes. Met een verdovings geweer werd het dier tot bedaren gebracht en naar zijn weide terug- getransporteerd. De eigenaar heeft medegedeeld een betere afrastering te laten aanbrengen. Verkeersongeval len De 26-jarige bestuurder van een personenauto, G.G. uit Venray, wil de op de Beekweg iets van de voor bank pakken, maar lette op dat mo ment onvoldoende op het wegver- loop. De auto kwam in de rechter- berm terecht. Bij 't corrigeren raak te de auto in een slip, schoot de rij baan over naar de linkerzijde en kwam tegen een boom totaal ver nield tot stilstand. De bestuurder liep geen noemenswaardige verwon dingen op. Op de Midden Peelweg reed een personenauto, bestuurd door J.K. uit Weert, met daar achter een bedrijfs auto, bestuurd door M.G. eveneens uit Weert. De bestuurder van de personenauto wilde ter hoogte van de Eijkenhofweg rechtsaf; hij gaf richting aan en remde af. Dat af remmen werd door de tweede be stuurder te laat gezien en zijn auto botste nu tegen de afremmende au to. Het bleef bij materiële schade. Op de kruising Westsingel-Kem- weg botste een personenauto, be stuurd door J.V. uit Venray, tegen een vrachtauto, bestuurd dcor W.L. De bestuurder van de vrachtauto verleende geen voorrang aan het rechtdoorgaande verkeer. Ook hier bleef het bij materiële schade. Op de kruising Leunseweg-Wier- enweg botsten de personenauto't be stuurd door de 33-jarige J. F. uit Grave en de 50-jarige J. v. H. uit Horst tegen elkaar, omdat de be stuurder uit Grave niet de vereiste voorrang verleende. Lichte schade. Aan de rechterzijde van de Leun- seweg stonden in de richting cen trum twee auto's geparkeerd, met ruime tussenruimte. Een van de au to's was een politieauto, de ander 'n bij een eerder plaatsgevonden aan rijding betrokken auto. De 27-jarige bestuurder van een graafmachine - M.D. uit Vierlingsbeek, passeerde de politieauto. Uit de tegenovergestelde richting naderde de personenauto bestuurd door de 61-jarige mevr. J. v.O. uit Sevenum. Zij minderde vaart om de graafmachine vrije doorgang te verlenen, maar op dat moment werd zij ingehaald door een perso nenauto, bestuurd door de 34-jarige G.E. uit Vierlingsbeek. Deze remde af maar het gelukte hem niet zijn auto tijdig lot stilstand te brengen. Bij de botsing werd de Vierlïngs- beekse bestuurder dusdanig gewond dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd en aldaar opgeno men. Zijn dochter en echtgenote konden na in het ziekenhuis behan deld te zijn naar huis worden ver voerd. Er was behoorlijk materiële schade. De 43-jarige bestuurder van een personenauto, M. v.d. K. uit Deurne parkeerde bij de flats aan de Vel- tumse Kleffen zijn auto. Toen hij- later op de avond bij zijn auto terug keerde, ontdekte hij dat die was be schadigd. Een behoorlijke deuk bo ven de linkerrichtingaanwijzer aan de achterkant van zijn auto. De ver oorzaker had geen visitekaartje ach tergelaten. De politie stelt een pn- derzoek in. Het niet verlenen van voorrang door de 39-jarige bestuurder van 'n personenauto, J. uit Roterdam, toen die vanaf de Marktstraat de School straat indraaide, was oorzaak dat hij in botsing kwam met een personen auto, bestuurd door de 19-jarige v. d. H. uit Venray. Door de botsing schoof de Venrayse auto door, en kwam tegen de gevel van bloemen- zaak De Eeuwige Lente terechtTiier- door sneuvelden de etalage en voor- deurruit, en liep de gevel schade op. De personenauto van de Venrayer geraakte total-loss, terwijl de auto van de Rotterdammer aan de voor zijde zwaar beschadigd werd. Won der boven wonder liepen de beide bestuurders geen noemenswaardig letsel op. Op de Brugpas te Veulen kwamen twee personenauto's met elkaar in botsing, juist daar waar een brug in de weg is gelegen. De auto van H. T. uit Horst kwam -op de brug tot stilstand, maar de auto van P.B. uit Overloon schoof door het natte weg dek door en botste tegen de stil staande auto. Het bleef bij lichte schade. Op de parkeerhaven aan de Julia- nasingel stond de personenauto van A. uit Leeuwardën geparkeerd. Die auto werd aan de voorzijde bescha digd door "een daarvoor staande en achteruit rijdende auto. Die bestuur der reed na de aanrijding door zon der zijn identiteit bekend te maken. Hij had echter pech want twee ge tuigen vertelden hun bevindingen aan de politie. En toen was het nog slechts routinewerk om de dader op te sporen. Deze, de 26-jarige B. uit Venray, bleek onder invloed van al cohol te verkeren. Hij moest de be kende blaas- en bloedproef onder gaan. Met een rijverbod en de aan zegging dat de nodige processen- verbaal zullen worden opgemaakt, werd hij huiswaarts gezonden. Vernielingen Het hoofd van de kleuterschool „Beukenhofje" aan de Beukenlaan deed aangifte van vernieling van 4 ruiten en 'n bordje „verboden toe gang". Terzake het plegen van vernielin gen aan een fiets werden aangehou den de 19-jarige F.T. en de 16-jarige R.C. uit Venray. Na verhoor en me dedeling dal procesverbaal zal wor den opgemaakt, werd het tweetal huiswaarts gezonden. Door een groepje personen werd baldadigheid gepleegd in de Grote straat. Een vlag van de firma v, O. werd vermist, terwijl een van ge meentewege geplaatste vuilnisbak op straat werd geledigd. Door twee jeugdige personen, die nog niet konden worden achterhaald werd een fiets op het dak van een popcorn-kraam gedeponeerd. Vermoedelijk door met een hard voorwerp tegen het glas te slaan, is een etalageruit van de firma v. D. in de Grotestraat vernield. Op een parkeerplaats aan de Se renadestraat werd van een aldaar geparkeerde volkswagenbusje een ruit vernield, ten nadele van de 47- jarige J. v. N. uit Venray. Ook het linker portier en de schuifdeur wer den beschadigd. J. v. O. uit Gemert deed alhier aangifte van vernieling. De deur in zijn viswagen welke in de Grote straat standplaats had werd zodanig vernield dat deze moest worden ver vangen. Totale schade, rekening hou dende met het feit dat de viswagen enkele dagen uit de roulatie geno men moet worden, bedraagt 1500. C. uit Venray deed aangifte van diefstal van sierringen van zijn aan de Spinetstraat geparkeerde perso nenauto. M. M. uit Venray deed aangifte van vernieling van zijn aan de Wil genstraat geparkeerde auto. Buurt bewoners waren omstreeks half drie wakker geworden van herrie op de straat. Toen zij gingen kijken waren 'de helden' niet meer te zien. Bij 't onderzoek bleek dat het glas van 't rechter-achterlicht was verneld en dat er krassen op het lakwerk wa ren aangebracht. J. E. deed aangifte van poging tot diefstal van zijn fiets, welke hij aan het Kerkpad had geplaatst. Toen men de fiets niet van het slot kon krijgen heeft men getracht met een hard voorwerp het slot open te slaan. Dit lukte niet, maar er werd wel schade aan de fiets toegebracht. Onbekendé hebben in een der af gelopen nachten de ruit van de toe gangsdeur van de LTS aan de Sint jozefweg aan diggelen gegooid. Een onbekende heeft op de par keerplaats aan de Wilhelminastraat over het dak van een geparkeerde auto gelopen. Het dak was daar niet tegen bestand en de eigenaar zit nu met een fikse schade. Stenen gooien vanaf viaduct Wisten wij enkele weken geleden reeds te melden dat jongeren met stenen gooiden naar passerende au- tos vanaf een viaduc over de Ven- loseweg; ook nu kwam weer een melding binnen dat er met stenen was gegooid, vanaf het viaduct na bij het Brukske. De auto van een Venrayer werd daardoor beschadigd, o.a. voorruit en dak. Toen de politie arriveerde waren de daders natuur lijk nergens te bespeuren. Wel vond de politie in de buurt een onbeheer de fiets. Die fiets bracht uiteindelijk de oplossing, want toen de volgende dag een knaap aangifte kwam doen van diefstal van zijn fiets, werd hem gevraagd maar eens in het fietsen- arsenaal van de politie te kijken En jawel, hij ontdekte zijn fiets.... Maar het was wel de fiets welke de politie bij het viaduct had gevon den. De knaap werd aan de tand ge voeld en hij bekende prompt met enkele andere jongens die stenen ge gooid te hebben. Dat het stenen gooien tot ernstige ongelukken kan leiden, is onlangs nog eens bewezen toen een door een voorruit gegooide steen oorzaak was dat de bestuurder de maoht over 't stuur verloor en tegen een boom 'botste en daarbij werd gedood. De politie zal streng tegen die 'sport' optreden. Misselijke streek Rond het middernachtelijk uur van donderdag op vrijdag werd gemeld dat een dertigtal koeien waren uit gebroken nabij de Endepoel en met hun allen allen in de tuin van de familie L. waren en daar alles ver nielden. Bij een onderzoek bleek dat de af rastering van de weide was doorge knipt en dat er duidelijk sprake was van opzet. De koeien werden door de politie in samenwerking met de eigenaar naar het weiland terugge dreven. De afrastering werd provi sorisch hersteld. Een onderzoek naar de daders van deze misselijke streek werd ingezet. Wateroverlast Door de hevige regenbuien van donderdag in de kermisweek, sloe gen nabij de Zuiverinstallatie enke le deksels van rioolputten los. Hier door kwam een hoeveelheid riool water op een pas ingezaaid perceel, toe mannen van Gemeentewerken wisten erger te voorkomen. Bromfietser viel Even na half twee in de nacht van woensdag op donderdag kwam de 16-jarige bromfietser, E. W. uit Grubbenvorst, op het fietspad langs de Leunseweg ten val door een slip. Hij en zijn 17-jarige duopassagier S, uit Venray, moesten met verwondin gen naar het ziekenhuis worden ver voerd. Na behandeling konden zij echter naar huis terugkeren. Hond op de weg De Venrayse bestuurder van een personenauto, P. v. L., kon op de Beekweg niet voorkomen dat een overstekende hond tegen zijn auto opbotste. De hond werd gewond en de auto liep schade op. Zolang de eigenaar van de hond niet is achter haald, zit de bestuurder met de fi nanciële gevolgen. En dat was het dan wat betreft het Venrayse gebeuren in de ker misweek. Het overige nieuws vindt u als gebruikelijk elders in dit blad. Nog juist voor de Venrayse kermis heeft het College van b. en w. schriftelijk antwoord gegeven aan de hr. J. Konings fractievoorzitter van de P vdA in Venrays gemeenteraad. Het betrof hier eenantwoord op een brief van 25 mei jl, ge richt aan het College, terwijl een brief van gelijke strekking door de heer Konings ook aan het Provinciaal Bestuur was gericht. In bedoelde brief stelde de heer Koning, dat op de stort plaats Vermeulen de voor malige zandafgraving aan de Meerlosedijk te Oirlo onge controleerd gestort wordt en ook huis- en ander afval ge stort mag worden en dat zulks kwalijke gevolgen heeft. In een destijds opgenomen publicatie in de rubriek .„Ge meentepraat" wordt echter uit drukkelijk gesteld, dat daar geen huisvuil mag worden ge deponeerd. (Red.) De heer Konings vermelde verder, dat ook olie en gara- geafval (oliefilters) worden ge stort, evenals chemicaliën in plastic zakken. En aangezien deze stortplaats particulier beheerd wordt ont staat concurentievervalsing, zo redeneert de heer J. Konings. Immers Vermeulen zou gratis kunnen storten, terwijl ande ren moeten betalen. Vermeu len zou dus veel goedkoper kunnen inschrijven bij sloop werkzaamheden. En tenslotte: is het beheren van vuüstorten geen taak van de overheid? In het antwoord van b en w wordt het ongecontroleerde storten ten stelligste bestre den. Vanaf 15 juni jl is im mers een beheerder tijdens de openstellingsuren op de stort plaats aanwezig. Overigens is de controle een provinciale taak. Dat de ambtenaren van de gemeente het storten in het oog houden, is louter dienst verlening aan de provincie en houdt geen enkele verplich ting in. Inzake het storten van huis- en ander afval c.q. bedrijfs- vuil is, voor zover bij de ge meente bekend en onderzocht, hier niets van gebleken. Een volledige vrijwaring tegen het storten van huis- en bëdrijfs- vuil is niet te geven. Daarbij komt nog, dat het hier een particuliere stortplaats be treft en dat in principe over eenkomstig de verleende vrij stelling van de Verordening op Opslagplaatsen o.a. huis vuil gestort mag worden. Dat laatste is dan wel in tegenspraak met eerder ge noemde publicatie. (Red.) Volgens het College is er ook geen sprake van concurrentie vervalsing. Bij gemeentelijke sloopwerken worden de stort- kosten buiten het bestek ge houden. Hiervoor worden n.l. regelingen met Vermeulen ge troffen. Zo kon b.v. bij de sloop van de panden Hoender straat 11 en 13 de firma Rob ben middels deze regeling als laagste inschrijver uit de bus komen. Het beheren van particuliere stortplaatsen is geen over heidstaak. Wèl het opleggen van voorwaarden waaronder gestort mag worden. Een en ander blijkt overigens ook uit de vereiste vergunningen die door de overheid kunnen wor den afgegeven, inzake het in richten van een vuilnisstort plaats. Nu de bouwvakvakanties achter ie rug zijn, zijn alom de werkzaam heden hervat. Zo ook aan de nieuwe ïrug in Well, waar men naastig he rig is met de gigantische vervanging van de oude Baileybrug. Men kan stellen dat men momenteel ongeveer halverwege is gevorderd. Eind 1980 hoopt Aannemersbedrijf 3irk Verstoep het projekt af te le veren. Ondanks de ongunstige win ter kan men toch nog op het schema werken. Na de aflevering van de brug zal gestart worden met het aan passen van de diverse wegen. De verandering van de wegen is in han- len van de provincie Limburg. Het Aannemersbedrijf Dirk Ver- "stoep, onderdeel van de supergigant 3os en Kalis, heeft gebruik gemaakt 'an experimentele methodes om de >rug tot stand te brengen. In plaats van de orthodoxe wijze van bouwen waar men de bekisting op de pei- ers maakt en die volstort - wordt m in 'n aparte fabriek op de grond ïen kompleet element van 18 meter daar gemaakt en op de peilers ge schoven. Alleen het gedeelte dat 7 neter boven het water komt, wordt »og volgens dat principe van vrije 'oorbouw gemaakt. De brug krijgt twee rijstroken en :en aparte rijstrook van enkele me ers voor landbouwverkeer en lang- aam-verkeer. De brug zal verbonden worden net de rijksweg Venlo-Nijmegen en net de toekomstige R 73. Een groot cruispunt zal de moeilijke verkeers situatie daar moeten oplossen. Een aparte afslag onder de brug loor zal de verbinding met Well -moeten' geven. De totale kosten van de brug zul len ongeveer 13 miljoen gulden be lopen. De wegen naar van de brug zullen apart worden aanbesteed, en wat daar de kosten van zullen zijn is niet bekend. De nieuwe brug zal een eind ma ken aan de problemen met betrek king tot de oeververbindingen. De huidige, Baileybrug kan slechts ver keer onder de 3500 kg toelaten. Tot de nieuwe brug klaar is is het zware vrachtverkeer gedwongen om te rij den over Gennep of gebruik moeten maken van de pont in Bergen. De vertrouwde, uit de oorlog stam mende Baileybrug zal gesloopt moe ten worden. Hoewel de brug een be langrijke oeververbinding was tus sen Well en Wanssum, kon het niet voldoende de intensieve verkeers stroom oost-west en omgekeerd ver werken. Wachttijden van enkele mi nuten tot soms haast een kwartier, waren en zijn nog aan de orde van de dag. De Wellse brug is daar be kend omMaar in de toekomst zal dat zeker veranderen.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 5