VERENIGBVGSNIEÏÏW S @9 >NJ POLITIERECHTER BRADERIE Venrayse Omroep Stichting ebberink VAMOS A VER BEJAARDENRIT KERKELIJKE DIENSTEN Venray IN Kindervakantiewerk houdt Kindermarkt ten bate van kinderen in de derde wereld op donderdag 28 juli en 2 augustus Venrays Mannenkoor J.U.M. Zelfstand. Ondernemers Beweging Werkende Jongeren Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Merselo Parochie Ysselsteyn Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Onder het motto: „Kinderen hand in hand", gaan ruim duizend kinde ren uit Venray en omgeving zelf ge maakte werkstukjes verkopen. De opbrengst van deze kindermarkt is bestemd voor kinderen in de Derde Wereld. De werkstukjes worden 's mor gens door de kinderen gemaakt. Na intensieve voorbereidingen is het kindervakantiewerk, in samenwer king met de Vrije Akademie, erin geslaagd om diverse technieken en materialen ter beschikking te heb ben. De kinderen zullen kreatief bezig zijn met gips afdrukken, houten maskers maken, weven, kollages maken, klei bewerken, steen beschil deren. sierraden maken, kaarten maken, glas beschilderen. De kindermarkt wordt gehouden donderdagmiddag 26 juli en 2 augus tus in de Grotestraat te Venray. Er worden op deze kindermarkt vooral veel ouders verwacht van de deel nemende kinderen die hiermee hun belangstelling tonen. Uiteraard zijn ook alle andere belangstellenden op beide donderdagen van harte wel kom. Burgemeester Defesche zal per soonlijk de opbrengst per groep in ontvangst nemen. Dit zal gebeuren bij sporthal dè Wetteling. De kinde ren ontvangen na afloop een leuke attentie. Eerstvolgende repetitie is donder dag 9 augustus. Deelnemers aan 't fietstochtje naar Geysteren op 21 juli a.s. verza melen om 20.00 uur bij Almonda. 9(3 MERSELO KAMP Maandag is het weer zover, we gaan op kamp. Alle deelnemers aan dit kamp worden verzocht maandag morgen om half 9 aanwezig te zijn met een goede fiets. Jullie bagage kun je zondag om 4 uur inleveren op JUM. Veel kampplezier. JEUGDWIELERRONDE Deze week vindt de jeugdwieler- ronde door Noord-Limburg plaats, zaterdag rond kwart over twee zal de fietskaravaan door Merselo ko men, laten we ze op deze laatste dag nog even uitbundig toejuichen. Vrijdag 20 juli: Vanavond kan iedereen van 12 t.m. 15 jaar z'n sportieve kwalitei ten tentoon spreiden. We gaan op het trapveldje 'n beetje sporten. Tevens is vandaag de laatste gele genheid om het kampgeld te beta len. Zaterdag 21 juli: Van 8 uur tot half 1 brengen we voor iedereen vqn 15 jaar en ouder weer een avondje vol goede muziek en veel vertier. openbare bibliotheek 'O venray Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 afd. voor volwassenen Keuze uit de nieuwe aanwinsten: W. Adler. De Transsiberische ex press (thrill) A. C. Baantjer. De Cock en de ont goochelde dode (det) C. Bos-Goedhart. Met pijn in het hart (fam) M. Brand. Max Brand omnibus (west) J. Brason. Geheim commando life line (oorl) A. M. C. Christie. Een olifant ver geet niet gauw (det) N. van Dijk-Has. De brug naar het hart; omnibus (prot) H. Elsink. Manana; Spaanse verha len (hum) A. de Graaf. Het lied van de liefde zwijgt nooit (fam) G. Greene. De Privé-factor. Komende week vrijdag en zater dag houdt het Winkelcentrum Ven ray weer een braderie. In afwijking van de voorgaanden, kunnen ook niet-leden van het Winkelcentrum aan deze gezellige „markt" meedoen. Geïnteresseerde winkeliers gelieve kontakt op te nemen met de heer Joop Ariaens, Grotestraat 18, tele foon 81253. Evenals voorgaande jaren organi seert de Vereniging van Zelfstan dige Ondernemers ook nu weer de bekende „Bejaardenrit" en wel op dinsdag 4 september a.s. Om e.e.a. financieel mogelijk te maken heeft men de hulp van de le den nodig. Hun sponsering is wel kom op de rekening bij de N.M.B. no. 68.84.60.542 t.g.v. Bejaardenrit 1979 Venray. Ondanks een eventuele bijdrage vraagt men de leden ook dringend, hun auto die dag beschikbaar te stellen omdat men uit ervaring weet dat de bejaarden liever per auto dan per bus deze rit meemaken. Om de organisatie rond te krijgen, ziet men de bijdrage gaarne vóór 23 juli a.s. tegemoet. Degenen die hun auto beschik baar willen stellen, kunnen dit liefst zo spoedig mogelijk opge ven aan een van de onderstaande adressen: J. Martens: 04780-85666 P. Cremers: 04780-84254 M. Coenen: 04780-82595 Hoi thuisblijvers. Twee zwarte ooievaars waren af gelopen week het hoogtepunt op avifaunistisoh gebied.. Deze als zeld zame bestempelde doortrekker werd voor 't eerst gezien op 11 juli door enkele oplettende leden van de af deling in de Spurkt (Loobeekdal). Op 14 juli werden zelfs 2 exem plaren waargenomen op dezelfde plaats. Het zal hierbij wel gaan om le of 2e jaars ongepaarde vogels die wat rondzwerven. Zondag 15 juli konden wij dankzij de waterkoker van Jolanda in het hol genieten van een lekker bakje thee. Volgende week doen we dat beslist weer. Over volgende week gesproken, hier de excursies voor 20 en 21 juli. Ik (Boena) ben van plan zaterdag en zondag een eenvoudig populatie- onderzoekje te doen met libellen in de Rouwkuilen. Het is natuurlijk het leukste als je op beide dagen komt. Neem een watervaste stift en een schuifmaat of lineaal mee al» je die hebt. Wat er precies gaat gebeuren hoor je op de excursie wel. Het wordt een uitslaapexcursie, want we vertrekken pas om NEGEN uur bij de Schouwburg. Meer excursies zijn er niet want de anders EL's genieten van hun va kantie in alle uithoeken van Euro pa. Tot ziens, Boena. VRIJWILLIG ONDER MILITAIRE DIENST: Op 16-jarige leeftijd als je van school komt is het moeilijk om werk te vinden. Erg aanlokkelijk zijn de advertenties en de TV spots om vrij willig onder dienst te gaan. Het aan bod loopt uiteen van Technisch Spe cialist, Marechaussee, Milva, Marva, Kortverbandvrijwilliger, Marineman en noem maar op. Al op 16-jarige leeftijd kun je on der dienst. Vaak zijn er niet veel diploma's voor nodig, je leert een „vak", er wordt bovendien een „man" van je gemaakt en het geld is natuurlijk ook aantrekkelijk. Maar kijk uit! Veel jongeren die vrijwillig onder dienst zijn gegaan, zijn van een koude kermis thuis ge komen. We zullen eens een paar van die mogelijkheden gaan bekijken. TECHNISCH SPECIALIST: Je kunt voor verschillende beroe pen tekenen, voor sommige heb je geen diploma's nodig en voor andere Weer wel. Vanuit de militaire dienst kun je op deze manier een vak leren, betaald en wel. Het klinkt alelmaal positief, maar dat is toch niet zo. Op de eerste plaats is het zo dat pe met veel vakken in de burgermaatschap pij weinig kunt doen. Een ander punt is dat je verplicht wordt om een kontrakt te tekenen voor 4 tot 6 jaar. En als je eenmaal je handtekening gezet hebt dan kun je niet meer weg totdat het kontrakt is afgelopen. Ook al baal je nog zo hard. MARECHAUSSEE: Dit is de militaire politie die ook burgertaken heeft. Bijv. grensbewa king en de bewaking van het Ko ninklijk Huis. Hier moet je voor zes jaar tekenen. De opleiding is be hoorlijk pittig en met name militair en technisch gericht. Ook bij de marechaussee moet je een kontrakt voor 6 jaar tekenen. Hier zit je aan vast. Wel kun je na die zes jaar als je wilt bij de mare chaussee blijven. Als je dat niet wilt kun je niet veel met de hele oplei ding doen. Wat je wel kan is bij de politie komen. KORT VERB AND VRIJWILLIGER: Oftewel KW-er. De naam zegt het al je zit voor een kortverband in militaire dienst. Dit rond speciale funkties. Je krijgt met name een militaire opleiding. Natuurlijk kan je in je vrije tijd leren maar daar komt weinig van terecht. Postbus 320 - Venray St. .Anna; psychiatrisch centrum Venray: maandag van 15.00 tot 16.30 uur „Voor iedereen voor elk wat wils" een programma van lichte mu ziek. donderdag van 15.00 tot 16.30 uur nieuws en aktualiteiten, waarna Verzoekplatenprogramma. vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur: nieuws en het programma fijne luistermuziek. St. Servatius; psychiatrisch centrum Venray: vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur: nieuws en informaties; vervol gens het programma „fijne luister muziek" en tot slot het program ma „zomaar muziek" met het ver zoekplatenprogramma. De Kruuze; geriatrisch centrum Venray: dinsdag van 14.00 tot 15.00 uur het programma „fijne luistermu ziek". vrijdag van 14.00 tot 15.00 uur het programma nieuws en informa ties en het programma „verzoek platen". Sint Elisabethziekenhuis Venray: te beluisteren via kanaal 4; dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur het programma „fijne luistermu ziek" donderdag van 10.15 tot 11.45 uur: speciaal programma voor jeug dige luisteraars, vervolgens nieuws en informa ties en het verzoekplatenprogramma. Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te Venray. Gelieve wel duidelijk te melden: naam, kamernummer, afdeling van het betreffende ziekenhuis van de gene voor wie de plaat bestemd is en wie de afzender is. v MARK I SI RAAT5 J 'IK riep nog: kom terug!' klaagde de bèklagenwaardige vrouwenfiguur (in letterlijk vol ornaat) voor de groene tafel, terwijl haar welgevormde bootwer kersvuistje de houten balie beroerde, zodat het eeuwenoude eikenhout kraakte als splinterend eikenhakhout. 'Maar hij kwam niet terug,' verzuchtte de politierechter. 'Zij kwam niet terug,' verbeterde de eikenhakvrouw. 'O, was het een zij?' 'Cinderella ja, m'n arme schatje, zij was het zélf. O, m'n schatje....' 'Waaróm ging ze de straat op?' "t Is mijn schuld!' 'Gaf u dan zo'n slecht voorbeeld?' 'Nee, ik liet de deur openstaan. Eventjes maar. Toen moet zij 'm gepiept zijn.' 'Maar u verklaarde volgens de politie, dat u haar achterna gegaan bent.' 'Jaja, ik riep nog: Cinderella, kom tot inkeer. En ik zocht iets lekkers.' 'U had beter een touw mee kunnen nemen dan eerst haar lievelingskostje te gaan opzoeken.' 'Meneer de cipier, ze is nooit zo onbeheerst geweest. Ze was een voorbeeld van liefde en trouw!' 'Onbeheerst? Zeg maar liever onbehéérd. En die liefde verkeerde ondertussen in kwaadaardigheid.' 'O nee meneer, zegt u zulke dingen toch niet van mijn Cindie!' 'Heeft zij dan soms geen ongeluk veroorzaakt?' 'ledereen heeft wel eens een ongelukje, meneer.' 'Dat heb ik hier meer vrouwen horen zeggen.' 'Ik heb van alles geprobeerd.... Juist omdat onbeheerstheid zo verwerpelijk is. Ik heb haar nog négeroepen: doe niemand overlast aan!' 'U had beter kunnen commanderen: hier jij!' 'Dan luisterde ze niet, meneer. Ze was zo gevoelig, mijn Cintje.' 'O, nou is het al een Sintje geworden. Nou, ze was niet zo heilig. Ze heeft brokken gemaakt en niet zulke kleine ook en daar moet u toch voor opdraaien.' 'Ik heb al het verlies van mijn Cindie te dragen....' 'Dat verlies is uw eigen schuld. U liet haar zelf de straat op gaan. Maar daar bracht dat beest een paar bromfietsers ten val en die kwamen erdoor in het ziekenhuis. En die rekening is veel hoger dan die van tien pekinezen.' Er drupten tranen over de ringdijken van de oogpolders op het het oude eikenhout en de doorvoede vrouw van groot formaat balde beide bootwerkers vuistjes, zodat de aderen opzwollen en de magistraten hun stoel iets verschik ten, uit vrees misschien dat de balie nu werkelijk tot eikenhakhout zou worden gekloofd. De getuigen werden één voor één binnengeroepen en verklaarden op veilige afstand, hoe het dartele diertje zich in het verkeersgewoel stortte, terwijl zijn bazin met lieve woordjes en een onsje biefstuk half achter de voordeur verscho len bleef lokken en liefkozen. De officier achtte daarmee het bewijs geleverd, dat het verkeer door grove schuld in ernstig gevaar was gebracht en eiste vijfhonderd gulden boete, of twee maanden, waarvan de helft voorwaardelijk. De verdachte kreet van ontzetting. Zo'n verschrikkelijk hoge straf had zij helemaal niet verwacht. 'Ik wil een advocaa't!' riep ze uit, toen zij het laatste woord kreeg. 'Dat kan. In hoger beroep dan,' antwoordde de politierechter. 'Dan vonnis ik nu met f 500,- of één maand onvoorwaardelijk en f 250,- of een maand voorwaardelijk met de bijzondere bepaling, dat de rekening van het ziekenhuis, welke u weigerde te betalen, binnen twee maanden is betaald. U hebt veertien dagen tijd voor hoger beroep. Is dat duidelijk?' 'Nee, meneer de cipier,' klonk het. 'Moet ik dan de trap op voor dat hogere rechtersberoep?' Van 21 tot en met 28 juli Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. ouders Geurtjens-Verma- zeren Christina Vermeulen-Albers Henri Camps. Zondag: zestiende zondag door het jaar. 8.00 Ieesmis, int. Petra, Antoi- netta en Marij Duyf Arnoldina v. d. Boogaard; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Herman Ebberink; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Toos Bouten Sraar Spee. Maandag: 9.00 voor oude stichtin gen Bernard Loenen en Wilhelmina Tacken Peter Gerrits; 19.00 bijzon dere intentie (L) Bill v. d. Werken. Dinsdag: 9.00 Johan Moorrees (Pr. Hendrikstraat); 19.00 overl. ouders Janssen-van Gerven en zoon Piet Roel van Geenen vwg. de buurt. Woensdag: H. Jakobus, apostel. 9.00 Harrie Martens; 19.00 Maria Wismans-Geelen Mathieu Arts. Donderdag: H.H. Joachim en An na, ouders van de heilige maagd Maria. 9.00 voor overleden parochia nen (Allerzïelenkollekte). Vrijdag: 9.00 Mieke Kamps bij zondere intentie; 14.00 huwelijksslui ting Marianne Janssen en Johan Laurensse; 19.00 Willem Janssen en overl. familie. Zaterdag: 9.00 Martinus H. G. Poels Fun Odenhoven en zoon Jan; 19.00 overl. ouders Basten-Bonants Johannes Willems Johan Moorrees. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: José van Gerven en Ine van Hooren. Huwelijksafkondiging: Marianne Janssen en Johan Laurensse. Akolieten: Zaterdag 21 juli: 19.00 T. de Bruijn en W. Bistervels. Zondag 22 juli: 8.00 N. Kronen berg (lezer: 9.30 Geert en Paul Flinsenberg; 11.00 C. Hendriks en L. Truijen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Yvonne van Gerven en Tom Kengen. Woensdag, vrijdag: 19.00 Henri Willems en Karin Bloemen. Vrijdag: 14.00 Corine van Hoof en Manon Vullings. Zondag 22 juli. H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door Crescendo; 18.00 avondmis. Vrijdag: 15.00 gezongen H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig Huwe lijk Siebers-van Teeffelen; 19.00 u. avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededeling: Paus en bisschoppen doen een dringend beroep op ons allemaal om de bootvluchtelingen van Zuid-Oost Azië te helpen in hun verschrikke lijke nood. Wü willen nü zondag, 22 juli, kollekte houden voor dit doel. Er is zoveel nodig aan geneesmidde len, voedsel enz. EEN land kan dit onmogelijk aan. We dienen ALLE MAAL mee te leven en te helpen. Tonen we onze liefde voor deze on gelukkige medemensen. Wij zullen zorgen dat de gelden op de goede plaats komen. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Harry Lenssen. Zondag: 7.30 voor de parochie en Lei v .d. Berg; 9.00 Piet Stoks; 10.15 Jacobus van Veghel; 11.45 Teng Hendrix; 18.00 gelovige zielen (of ferbus). Maandag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam. en overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Elisabeth van Zwamen-Pingen (v.w. Irenestr.). Dinsdag: 8.00 overl. ouders Nieuw- sbad en overl. fam. v. d. Weegh-v. d. Pasch; 19.00 Sjang Ewals en overl. fam. en Wilhelmina Litjens-Reintjes. Woensdag: 8.00 Gezai Budai en overl. ouders Akkermans-Timmer mans; 19.00 Pastoor Arts. Donderdag: 8.00 overl. fam. Am brosius; 19.00 overl. ouders en zoon Jim. Vrijdag: 8.00 Giel Kusters en overl. ouders Akkermans-Timmermans; om 15.00 uit dankbaarheid bij 25-jarig Huwelijk Siebers-van Teeffelen; 19.00 Gezinsmis; Catharina Poels van Doom (v.w. Bejaarden Wiek slag). Zaterdag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Pieter Hendriks en Eric Arts. Zondag: 7.30 Geert Claes en Mar cel Philipsen; 9.00 Leo en Henk Jan sen; 10.15 René van Hooren en Pe ter Schoenmakers; 11.45 Jos Claes- sens; 18.00 Gerard Schoenmakers en Alfons Pirlo. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Geert Claes; 19.00 Gerard Schoen makers. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Twan Peeters; 19.00 Alfons Pirlo. Zestiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor» overl. ouders Derikx-Geurts en voor overl. familie Willems-Tijssen. Sa men zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 Ieesmis voor overl. ouders Matijsen-Peeters; 9.00 Iees mis voor overl. ouders Willems- Janssen en kinderen en voor overl. Gerlach van Ass (buurt); 10.00 hoog mis voor overl. ouders van Huët- Bongers (v. d. kinderen) en uit dank baarheid. Nederlandse gezangen met het kerkeljjk zangkoor. 11.30 Iees mis voor overl. Maria van Gerven- Cuppen en voor overl. Teng van Gerven; 18.30 avondmis voor overl. Johnny de Haart en voor overl. fa milie de Haart. Maandag: 8.00 Ieesmis tot zekere intentie (D.); 19.00 avondmis voor overl. Harry Linssen en familie. Dinsdag: 8.00 Ieesmis voor overl. Maria van Maris-Relouw (buurt); 19.00 avondmis voor overl. Piet Arts (fam. A.). Woensdag: H. Jacobus, apstel. 8.00 Ieesmis voor overl. familie Lommen- Mommen; 19.00 avondmis voor overl. Anna Willemse-Hermkens en ome Piet. Donderdag: H.H. Joachim en An na, ouders van de heilige maagd Maria. 8.00 Ieesmis voor overl. Thijs Arts; 19.00 avondmis voor overl. Toos Raaymakers-van Bree. Vrijdag: 8.00 Ieesmis voor overl. Gerlach van Ass (oude Veltum); 19.00 avondmis uit dankbaarheid en voor overl. ouders Hendriks-Seij- kens en Wim Brouwers. Zaterdag: 8.00 Ieesmis voor overl. Martin Hoedemaekers; 19.00 avond mis voor overl. Cornelis Matthijssen. Mededeling: A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleuter school vlak bij de kerk. Leidster: Mej. B. v. d. Bekerom. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 J. Ingpnpas; 9.00 E. Franken, M. Willemse; 10.00 M. Bar- ten, Th. Urselman, J. Jacobs: 11.30 R. Beerkens, H. Kusters; 18.30 S. Fijneman, H. Litjens. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 W. Hagenaars. S. Fijneman; 19.00 J. Dommeck, H. Boom. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 B. Peeters, J. de Bruyn; 19.00 J. Linkskens, S. Rongen. Zondag 22 juli a.s. om half tien kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert, Westsingel 1, en om elf uur in de Hervormde Kerk aaan de Maas- weg te Blitterswijck. Predikant in beide diensten is Dr. E. J. Beens uit Amersfoort. De extra-kollekten zijn voor het diakonaatsprojekt. 21 - 29 juli Zaterdag: 19.00 Alberdina Lins- kens-Claessens (vanw. de Bejaar den) Anna Gertrudis Janssen-Ren- kens Jaardienst Johannes Willem- sen Lei van Soest. Zondag: 9.00 gest. jaardienst Ma ria Poels-Aben gest. jaardienst Antoon Verheggen en Hendrina van Haren (Gemengd Koor); 11.00 overl. fam. Stappers en Nel Arts. Maandag: 9.00 Truus Linders-Sij- bers. Dinsdag: 9.00 Alberdina Linskens- Claessens. Woensdag: 9.00 Ide Min. Donderdag: 9.00 overl. familie J euken-Niessen. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren. Zaterdag: 19.00 Ide Min Lei van Soest vanw. de oude buurt. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Hans Mulder, Mar cel Litjens, Marcel Linskens, Mar cel Janssen. Zondag: 9.00 Alouis Martens, Nico Versteegen, Gebr. Drabbels; 11.00 u. Darvy Moorrees, Marcel Linders. Maandag, dinsdag, en woensdag: Alouis Martens, Davy Moorrees. Donderdag en vrijdag: Marcel Lin ders, Marcel Litjens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis over leden familie Claessens-Nabuurs (Kinderkoor). Zopdag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis st. Johan Houwén. Maandag: 8.00 H. Mis om beter schap. ^Dinsdag: 8.00 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.00 H. Mis overleden ouders. Donderdag: 8.00 H. Mis Petrus An- tonius Freriks. Vrijdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie. Zaterdag: 19.00 gez. HM. Mis st. Mgr. Jan van Susante (Dameskoor). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Gebr. Nellen. Zondag: 8.30 T. Janssen, J. Maas; 10.00 R. van Rijswijck, T. Dijkmans. Maandag: 8.00 P. en M. Willemsen. Dinsdag: 8.00 E. Geurts, P. Ver steegen. Woensdag: 8.00 S. Geurts, R. Zan ders. Donderdag: 8.00 Gebr. Steeghs. Vrijdag: 8.00 H. Maas, T. Dijkman. Mededeling: Kerkkoor repetitie: maandag 20.00 uur in de kerk. 16e zondag door het jaar. Misdienaars: Johnny Reinders en Mark Donders; René Duykers en Jos Heidens; Hoogmis: Tonny Camps en Mike Cleven. Zaterdag: 19.00 Martinus Flinsen berg. Zondag: 8 uur overl. ouders Cle ven-Janssen; 10 uur Maria Smits- Tielen. Maandag: 8 uur overl. familie Kemmelings-Friesen. Dinsdag: 8 uur Hendrik Philipsen. Woensdag: 8 uur H. Classens- Janssen. Tevens gezinsmis met in tentie van de offeraars. Donderdag: 8 u. Martinus Emonts. Vrijdag: 14.30 tot intentie van het bruidspaar Annelies van Kuyck en Henk Tacken. Zaterdag: 19 uur t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Zestiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Ism. v. To Duij- kers-Tacken. Zondag: 8.00 lsm. v. Jan v. Meijel, echtgenote en overl. kinderen Ma ria Asselberghs; 10.00 hgm. v. Theod. Bouten, echtgen. en Gerrit Bouten overl. fam. Vennekens-van Rensch; 11.15 lsm. als weekd. v. Maria Loo- nen-Scheffers. Maandag: 7.30 weekd. v. Harry Asselberghs; 18.00 maandd. voor Ine Janssen; 18.30 gest. jrd. v. Chris Gooren en echtgenote; 19.00 weekd. v. Helm de Bruijnï; 19.30 weekd. v. Petronella Litjens-Reintjes. Dinsdag: 18.30 lsm. v. Maria Wis- mans-van Vegchel Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 lsm. v. overl. fam. Heldens-vd. Ster ren Maria Asselberghs; 19.30 lsm. v. overl. fam. de Mulder-de Bruijni. Woensdag: 7.30 weekd. v. Maria Asselberghs; 8.00 gest. jrd. v. Wil helmina en Jan v. d. Berg en overl. ouders Jacob Goumans, echtg. en dochter Johanna. Donderdag: 7.30 gest. jrd. v. Peter Willemse en Catharina Geraets; 8.00 lsm. v. Maria Asselberghs. Zaterdag: 19.00 lsm. als jrd. v. Gerard Jenniskens-Vissers Jozef Claessens (vanw. Veeverzekering). Misdienaars: 18.30 Koen Klaassen; 19.00 Martin Heesen. Akolieten: zaterdag 19.00 J. Jans sen en Tj. Jenniskens; 8.00 R. David; 10.00 R. Duijkers, H. van Rhee en G. Voermans; 11.15 Th. v. Kempen en W. van Meijel. 16e zondag door het jaar. 22 juli. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. Henk van Meyel. Zondag: 8.30 H. Mis voor Petro nella van Meyel-Direckx: 10.00 uur Hoogmis voor Harrie Versteegen; 11.30 gest. Ism. voor Michaël Gou mans, echtgenote en overl. kind. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor Maria v. d. Heuvel. Dinsdag; 8.00 gez. H. Mis voor Peter Joh. Thissen, echtgenote en zoon Lei. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johna van Keysteren. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johanna en Henrica v. Rijswijck- Custers. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Johan nes Janssen en Johanna Janssen. Zaterdag: 19.00 Hoogmis gest. jgt. voor Huberta van Dijck. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: P. Jacobs, P. Kessels; 10.00 I. van Helden, M. Michels; 11.30 T. Janssen, M. Kessels. Kollektanten: zaterdag Ewals; zondag 8.30 v. Cuijck; 10.00 Emonts; II.30 Arts. Week van 22 - 29 juli Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Jeanne v. d. Berg-Swinkels. Zondag: 8.30 H. Mis v. Gerard Thoone; 10.00 H. Mis v. Mevr. Swin- kels-Heiligers namens de buurt; 11.30 maandd. v. Mevr .Arts-Gielen. Maandag: 19.00 H. Mis v. A. Ver- heijen namens bejaardenvereniging. Dinsdag: 8.00 H. Mis v. Frans Horrevoets. Woensdag: 8.00 weekd. v. mevr. Swinkels-Hei 3 igers. Donderdag: 8.00 H. Mis v. bijzon dere intentie. Vrijdag: 19.00 maandd. v. Harrie Ermens. Zaterdag: 19.00 jgt. v. Martinus Wdsmans. Zondag 22 juli, 16e zondag door- het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal, Leon, de Lauw. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Anna Phi lipsen; 11.15 eerste zeswekendienst zal. Broeder Josué Nabuurs. Maandag, dinsdag, woensdag, don derdag "en vrijdag geen H. Mis. De Misintentie van dinsdag voor een goede reis zal 's avonds om 6 uur op 't kamp gelezen worden. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overl. fam. Fleurkens-Aarts. Akolieten voor 22 juli: M. Jans- sen, H. Jacobs, P. Weys. Zestiende zondag door het jaar. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Ewals-Fleu- ren; 10 uur Hoogmis voor het rec toraat. Akolieten: Theo Nellen en Jan Loonen. Misdienaars van de week: Bennie Rongen en Geert van Meijel. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor de ge nezing van een zieke. Woensdag: H. Jacobus, apostel. 8 uur H. Mis voor Wilhelmus Voes- ten. Donderdag: H.H. Joachim en An na, ouders van de H. Maagd Maria. 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overleden familieleden Derikx-Voes- ten. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.e.v. het H. Hart (Th.). Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Toon Huisman van je vrienden. Zaterdag 21 juli: 19.00 A\tendvie ring voor overl. fam. Verstegen- Kuypers. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Maria en Mina van de Ven; 10.00 Hoogmis voor Josephina Assel- bergs en Josephina Janssen namens de buurt. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. Berden. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jo zefkapel voor Gerardus v.b.i. en voor Baronesse van Hugenpoth. Donderdag: $.45 H. Mis voor Loui sa Waps-Vermeer. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor fam. Nellen-Kempen en t.z.i. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo celebramos la fiesta de Santiago de Compostella, Patrono oficial de Espana. A las once y cuar- to, en nuestra capilla, Overloonse- weg 2, Misa en honor de Santiago. Después de la Misa reunion en la salita del convento con cafelito. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES Aunque estamos pocos a causa de las vacaciones, continuaremos la ce- lebración de la Misa dominical y la reunion semanal. Porque reunirse y charlar un poco es una fuerza so cial que promueve la unión entre nosotros. Hasta la vista y buenas vacaciones!

Peel en Maas | 1979 | | pagina 7