RANICXEROX Dat betekent voor werk in een modem bedrijf De kortste weg is gratis vervoer Dit gaat u maken Dit is uw functie MONTAGEVAKMAN KABELBOOMBOUWER Hoe is 't werken, pauzeren, eten? Dit biedt Rank Xerox Bent u geïnteresseerd? Rank Xerox Venray is het Nederlandse produktiebedrijf van het wereldomvattende Rank Xerox concern. De al jaren toonaangevende onder neming in kopieer-, dupliceer- en tekstverwerkende appara tuur. In Venray maken wij kopieerapparaten en onder delen daarvoor. Voor heel Europa en voor export daar buiten. Op het moment doen we dat met zo'n 3000 man. De vraag naar onze produkten blijft toenemen, zodat wij uw hulp goed kunnen gebruiken. Dat betekent voor u: werk in een modem bedrijf. Een be drijf ook waar je niet vlak naast hoeft te wonen om er makkelijk te komen. Want Voor en voor alle reeds werkzame Rank Xerox medewerkers is er gratis bus vervoer. Autobussen brengen u vanuit de richting Cuyk en omstreken van en naar het werk. En vanuit de richting Helmond. En vanuit de richting Venlo. Enfin, u kunt op het kaartje zelf zien waar wij allemaal langs komen. Elke dag. Nu ook vanuit Mill. En bent u eenmaal bij ons, waaraan en waarmee gaat u dan werken? Welnu U zult gaan meewerken aan ons nieuwste kopieerapparaat. Deze verrijdbare machine heeft een sorteereenheid. De origi nelen kunnen ook automatisch worden ingevoerd. Assemblagefabriek Op het moment is voor u belangrijk te weten dat het werken bij ons niet aan de lopende band gebeurt. In onze Assemblage fabriek werken wij in groepjes. Iedere groep brengt het produkt een fase verder. Daarbij vervult elk groepslid een eigen taak. Wij werken in dagdienst van 07.30-16.00 uur. In deze fabriek is dat u functie van Als montagevakman monteer u in de Assemblagefabriek onderdelen tot grotere eenheden, of u bouwt deze samen tot een kopieerapparaat. Voor het vervullen van deze functie is een LTS-opleiding wenselijk. Onderdelenfabriek Hier maken wij een aantal onderdelen voor onze kopieerapparaten. Binnen de onderdelenfabricage valt ook het produceren van kabelbomen. Er wordt gewerkt in dagdienst van 07.30-16.00 uur. Uw functie hier is die van Uw taak is het samenstellen van kabel bomen volgens een vastgestelde werk methode. Zowel tijdens als na de montage van de kabelbomen, test u uw produkt op juist functioneren. Voor het vervullen van deze functie is een LTS-opleiding wenselijk. Wij werken zelfstandig of in kleine groepen. Ieder werkt aan een onderdeel of een samenstel daarvan. 's Morgens en 's middags is er koffie of thee (gratis). In aparte koffiehoeken. Daar kunt je er dan even "uitzijn". Eten doen wij in ons ruime en gezellige personeelsrestaurant. Je haalt er op je dien blad warme of koude maaltijden. Net waar je trek in hebt. Plus fruit, melk of koffie. En dat tegen kostprijs. Nu hebben we het nog niet gehad over de beloning en wat er bijkomt. Als u bij Rank Xerox komt werken, valt u onder onze eigen bedrijfs-CAO. En die biedt u: een salaris dat vergelijking met andere bedrijven goed kan doorstaan. Plus: - 8% vakantietoeslag - dertiende maand - wanneer u in 2-ploegendienst werkt, ontvangt u een toeslag van 13V4% - goede pensioenvoorziening - 23 vakantiedagen per jaar - studiekostenvergoeding - gratis bedrijfskleding en schoenen. En nog een aantal zaken, die de moeite waard zijn, zoals een spaarregeling, personeelsfonds en een actieve personeels vereniging. U kunt dagelijks langs komen, tussen 09.00 en 12.00 uur. Bij de afdeling Personeelszaken van Rank Xerox Manufac turing (Nederland) B.V., Maasheseweg 89-91, 5804 AB Venray. Of u maakt een telefonische afspraak onder nummer 04780-88888. U mag ook schriftelijk solliciteren. AXferkcn bij Rank Xcrox\ènray Xerox^ en Rank Xerox zijn wettig gedeponeerde handelsmerken

Peel en Maas | 1979 | | pagina 2