GESLAAGDEN GEMEENTEPRAAT Ikermis leunen geen spreekuur burgemeester administratief medewerkster plattegrond van venray in kleur bekendmaking 10 JAAR "VLAKWATER kruisstraat XOTIÏÏKS KN Ml 1)11)11 l\(,K\ W DE GEMEENTE VENRAY Kcdatlic Vliülle. Bureau oorlithling 10, 11 en 12 juni kermis te Leunen begint op 9 juni te 16.00 uur en duurt [dinsdagavond 12 juni 24.00 uur. j het kermisterrein bij de kerk rden de volgende attracties ge- Ja tst: ■autoscooter. exploitant Boeken, Helmond; IBABYSPORT, (xploitant Boeken, Helmond; [SCHIETSALON, exploitant Van Werven, Arnhem; lUJNTREKSPEL, ,'xploitant Van Benthem, Berkel [en Rodenrijs. jBUSSENSPEL, [exploitant Van Benthem, Berkel en Rodenrijs. [ZWEEFMOLEN, ixploitant Manders, Helmond. INOUGAT-SUIKERKRAAM, "exploitant fa. Camps Zonen, Horst. [BULLDOZER-SCHUIFSPEL, «xploitant Gerrits, Soesterberg. 7ISKRAAM, bcploitant Otten, Gemert. [SUIKERSPIN, [exploitant Hendriks, Venray. ji het algemeen zijn de exploitan- I niet gebonden aan een vastge- j tarief, maar de ritprijs voor de Sysport en voor de zweefmolen g niet hoger zijn dan 50 cent. Voor [autoscooter gelden de volgende (ieven per 2 persoons wagen: 1 rit ƒ1,4 ritten voor 3,7 i voor 5,15 ritten voor t exploitanten mogen de attrac- vroeger openen dan hieronder ;egeven, maar op de volgende itippen moeten zij openen: zaterdag te 17.00 uur; op zondag te 13.00 uur; op maandag te 16.00 uur; op dinsdag te 16.00 uur. Voor de viskraam gelden afwij- nde tijdstippen, te weten: 18.00 u., 00 uur, 18.00 uur en 18.00 uur. Gemeentehuis op 7 en 11 juni gesloten Op donderdag 7 en maandag 11 mi a.s. zal hét gemeentehuis de ge- ïle dag gesloten zijn met uitzonde- ng van de burgerlijke stand, waar en op beide dagen van 14 tot 15 jr terecht kan voor het doen van boorte- of overlijdensaangiften. Het inleveren van de inkomsten- rmulieren WWV (geel) en RWW lauw) kan in plaats van op maan- g. 11 juni gebeuren op vrijdag 8 ni in de hal van het gemeentehuis. De sluiting van het gemeentehuis donderdag 7 juni a.s. houdt ver- nd met het houden van de ver ezingen van het Europees Parle- ■nt op die dag. )at op maandag 11 juni het ge- ïentehuis voor het publiek is ge iten, is het gevolg van het feit, dat die dag de stemmen moeten wor- n geteld. Daarvoor zullen» diverse [alen in het gemeentehuis be- likbaar moeten zijn. Bovendien uilen op beide dagen ambtenaren Itting hebben op de stembureaus (of ingeschakeld moeten worden ij het tellen van de stemmen. Op maandag 11 juni a.s. zal bur- meester mr. H. J. M. Defesche en spreekuur houden. iestuurscommissie voor sportzaken vergadert >p donderdag 14 juni a.s. houdt bestuurscommissie voor sportza- ;n, jeugd- en jongerenwerk om .30- uur in het gemeentehuis haar aandelijkse openbare vergadering. De commissie zal zich bezighouden iet de volgende onderwerpen: het verstrekken van een krediet ten behoeve van de uitbreiding van het dorpshuis „Gelderkoel" te Heide; het verstrekken van een krediet ten behoeve van de bouw van een centrale scouting-accommo- datie aan de Henri Dunantstraat nabij „De Hommel"; afronding van de discussie over het voorstel structuur decentrali satie van het welzijnsbeleid. louwrijpmaken van ;rond in Landweert Het ligt in de bedoeling, dat na de imende bouwvakvakantie wordt «tart met de bouw van de eerste «honderd woningen in het be- emmingsplan Landweert. Dezer dagen is begonnen met het ouwrijp maken van het gebied op at straks de bouwvakkers met gro- voortvarendheid aan de woning- ouw zullen kunnen gaan beginnen. Doortrekking van lost- en Noordsingel De werkzaamheden ten behoeve m de doortrekking van de Noord- ngel en de Oostsingel zijn op dit lenblik in volle gang. Het werk Ordt uitgevoerd onder directie van Grontmij. Het kan natuurlijk voorkomen, dat In- en omwonenden alsmede ge- uikers van gronden in de onmid- ellïjke nabijheid hinder kunnen on- trvinden van deze werkzaamheden, en kan zich dan wenden tot de izichter van het werk, de heer eekers, die „domicilie" heeft in de rectiekeet op de hoek van de Oda- raat en de Willemstraat en bereik- »ar is onder telefoonnummer 85989. In verband met het vertrek van onze huidige medewerkster, op 1 september a.s.. kan op de afdeling PERSONEELSZAKEN geplaatst worden een ORGANISATIE: De afdeling personeelszaken neemt binnen de gemeentelijke organisatie een centrale plaats in en houdt zich bezig met het totale scala van aktiviteiten, gericht'op het gemeentelijk personeelsbeleid. De afdeling besaat uit 6 pers. FUNKTIE-INHOUD: het verrichten van (afdelings)secretaresse-werk; het bijhouden van de personeelsdossiers en de personeelsadministratie; de verzorging van de ziektedagen-administratie. FUNKTIE-EISEN: Gedacht wordt aan kandidaten die in het bezit zijn van tenminste een MEAO- diploma (sekretariële richting) dan wel een HAVO-diploma en die een sekre- taresse-opleiding hebben gevolgd. Ervaring is wenselijk. SALARIS-NIVEAU: Het aanvangsalaris zal afhankelijk gesteld worden van leeftijd, opleiding en ervaring en gelegen zijn tussen 1.596,— (min.) en 2.116.— (max.). Doorgroeimogelijkheid tot 2.316,is aanwezig INFORMATIE: Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de huidige medewerkster, mevr. T. van den Bérg, tel. 04780-83838-233. SOLLICITATIES: In te zenden aan het college van burgemèester en wethouders, Postbus 500, 5800 AM VENRAY, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vakaturenummer PZ-156. Stemopneming en vaststelling uitslag De burgemeester van Venray maakt bekend dat de openbare zit ting van de stémbureaux ter opne ming van de stemmen en de vast stelling van de uitslag van de stem ming ter verkiezing van de leden van het Europese Parlement zal plaatshebben op maandag, 11 juni a.s., om 10.00 ten gemeentehuize. De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche. In opdracht van het gemeen tebestuur van Venray heeft Suurland's Vademecum in nauwe samenwerking met de afdeling stedebouw en hel Bureau voorlichting een plat tegrond van Venray in kleur gemaakt. Het is de eerste keer in de geschiedenis van Venray, dat een kleurenplattegrond to! stand is gekomen. Aan de ene z(jde van de kaart staan de kom van Venray en Leunen met naarnaast de ingekleurde kommen van de overige negen kerkdorpen, alsmede een lijst van de bijzondere gebouwen. Aan de andere zijde treft men een overzichtskaart aan van de gehele gemeente als mede een overzichtelijke straatnamenlijst. De kleurenplattegrond van Venray kost 5,en is ver krijgbaar bij de receptie van het gemeentehuis en bij de V.V.V. (schouwburg). Openstelling van het gemeentehuis Het gemeentehuis, Maashese- weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tol 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het gemeentehuis, uitsluitend na telefonisch afspraak, (tel. 04780-3838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielen: woensdag var 17.30 tot 18.30 uur. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-3838 toestel 117). Het postadres van het ge meentehuis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. VRAGEN? WENDT U TOT DE GEMEENTELIJKE VOORLICHTER De burgemeester van Venray maakt bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 mei 1979, op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft besloten te verklaren, dat de vast stelling wordt voorbereid van een bestemmingsplan voor het gebied van de bebouwde kom van Venray, aan de westzijde begrensd door de Maasheseweg en de Smakterweg, aa nde noordzijde door het industrie terrein Smakterheide, aan de oost zijde door het bestemmingsplan Landweert en aan de zuidzijde door de Stationsweg, als aangegeven op een bij het besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening. Het voorbereidingsbesluit ligt met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, bu reau ruimtelijke ordening, kamer 202. Venray, 8 juni 1979. De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defsche Hinderwet Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: L. A. Vergeldt, Zeilbergseweg 10, Ysselsteyn om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkens houderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Zeilbergseweg 10. Ysselsteyn, kadas traal gemeente Venray sectie M nr. 17 (ged). Autobedrijf van Haren b.v., Leunseweg 12, Venray, om vergun ning tot het uitbreiden en wijzigen van een motorbrandstoffenopslag- en afleveringsinstallatie waar elek tromotoren worden gebezigd met een gezamenlijk vermogen van meer dan 2 pk. Adres inrichting: Leunse weg 12, kadastraal gemeente Venray sectie L nr. 749. F. G. L. Janssen, Merseloseweg 74, Merselo om vergunning tot het uitbreiden en wijzigen van een var kensfokkerij en varkensmesterij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Merse loseweg 74, Merselo, kadastraal ge meente Venray sectie B nr. 3748. Limburgsche Maatschappij voor Gasdistributie (LIMAGAS) N.V., Schaesbergerweg 84, Heerlen om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een gasdrukregel- en meetstation. Adres Henri Dunant straat (ongen.), kadastraal gemeente Venray sectie E nr. 3893 (ged.). P. M. Colbers, Blakterweg 4a, Oirlo om vergunning tot het wijzi gen van een pluimveehouderij waar waard. Adres inrichting Blakterweg mest en meststoffen worden be- 4a, Oirlo, kadastraal gemeente Ven ray sectie R nr. 610. M. P. Arts, Pas 1, Merselo, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Pas 1, Merselo, kadastraal gemeente Ven ray sectie B nr. 3757. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 27 juni 1979 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 8 juni 1979 een reden tot feest Op zaterdag 9 juni vanaf 18.30 uur houden wij onze zaak daarvoor vrij. Tot 20.30 uur wordt er officieel gerecipieerd, een heerlijk drankje en een voortreffelijke hap staan dan klaar. Daarna kunt u uw drankje nuttigen tegen 10 jaar oude prijzen. Mogen wij u ook tot onze gasten rekenen? V Café - Restaurant Vlakwater- - j^^nny en Gerard Bakens ..JERUSALEM" KATH. SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR VWO EX HAVO geslaagd voor HAVO le periode: Katinka Achten, Hegelsom; Anny Aerts, Swolgen; Carin Baeten, Se- venum; Marga Beerkcns, Venray; Wilma vd Bekerom, Horst; Gertie Beurskens. Swolgen; Ton de Boer. Venray; Doreen vd Bosch, Venrav: Hennie Bouten, Broekhuizen; Marjo vd Brand, Overloon; Ruud Brandt, Venray; Johan Claessens, Venray; Leonie Coenders, Blitterswijk; Lud- wig Coenen, Venray; Bianca Conijn, Venray; Pieter Coopmans, Venray; Mieke Coppus, Horst; Dorothé Cox, Horst; Miep Cox, Tienray; Ingrid Crooijmans. Overloon; Marion van Dartel. Venray; Pierre Dean, Ven ray; Karin van Dijk, Venray; Roger Douven, Horst; Paul Duijf, Horst; Hanny Duijkers, Maashees; Peter Ewals, Vierl.beek; Gwenny Franke- forl, Venray; Hermine Geurts, Geij-* steren; Marjo Gielen, Wanssum; Ine Goemans, Overloon; Peter Gom- mans, Oirlo; Peter van Gooi; Ven ray; Margot de Graaf, Venray; Joep Haegens, Horst; Rudi Heijnen, Ven ray; Birgit Heintjes, Venray; Mar griet Hovens, Tienray; Twan Huij- bers, Venray; Anita Janssen, Wans sum; Gemma Janssen, Horst; Hans Janssen, Venray; Miel Janssen, Oir lo; Peter Janssen. Merselo; Hans Jeuken. Oostrum; Tonny vd Kamp. Tiny Kengen, Venray; Antoine Kok Overloon; Ankie Korsten, Horst; Djidon Latupeirissa, Venray; Astrid van Leek, Venray; Marja Merkx, Ysselsteyn; Marlies Michels, Merse lo; Willem Mulder. Wanssum; Wim van den Munckhcf, Horst: Christ v. Neerven, Horst; Geert Obers, Grub- benvorst; Roel van Opbergen, Ven ray; Henk Peeters, Venray; Jeanny Peeters, Vredepeel; Karin Peeters, Venray; Marga Peters. Venray; San- dr Pluijm, Venray; Patricia Podbe- vsek. Horst; Gerry Poels. Smakt; Martien Poels. Vredpeel; Jan Pou- wels, Meerlo; Monique van Raay; Venray; Fieke Ramaekers, Horst; Peter Reijntjes, Tienray; Anjo van 'Rijswijck. Venray; Mare Rongen, Wanssum; Diny Roosen, Well; Ger ry Rutten, Overloon; Petra Rutten, Melderslo; Cecile Schroder, Amster dam; Wim Seuren, Venray: Fun Sij- bers, Venray; Jannet Smals. Venray; Theo Smets, Leunen; Huub Sprun- ken, Well; Ans van der Sterren, Horst; Henk Stiphout, Castenray; Tiny Swemers, Oostrum; Paulien Theuws Venray: Bert Thijssen Ven ray; Claar v. d. Velden, Nijmegen; Henri Veroude, Vredepeel; Marij Versteegen, Merselo; Leontien Ver voort, Venray; Joke v Vught, Maas hees; Marij Vullings, Venray; Ber- nadet v. Waaijenburg, Venray; Ros- sana Weijs, Venray; Jolieke Winkel molen, Horst; Petra v.d. Worp, Ven ray; Irma Zanders, Horst. geslaagden eindexamen gymnasium le periode: Mariëlle Caris, Overloon; Monique Cox, Horst; Yvonn Fiichs, Venray; Enny Heuvelmans, Horst; Clemen tine Hoonhout, Horst; Elly van Mil, Overloon; Annemie Snijders, Ven ray; Camiel Aarts, Venray; Lianna Hoogeveen. Venray: Henriëtte v. d. Pas. Overloon; Guus Peeters, Swol gen; Theo Peters, Horst. geslaagden eindexamen atheneum le periode: Petra Beelen, Venray; Carin Cop- pis, Overloon; Viviane van Daalhoff, Parkeerterrein aan St. Antoniusstraat Tijdens dè tentoonstelling „Buiten Spel" op het terrein aan de Zuid singel'Sportlaan werd een tijdelijk parkeerterrein ingericht aan de St. Antoniusstraat. Dit terrein blijft voorlopig ge handhaafd, zodat het volgende week ook dienst kan doen tijdens de avondvierdaagse. op 11 juni a.s. in commissies Op maandag 11 juni wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie voor verkeer. Aanvang 19.00 uur in de kantine van het ge meentehuis. Voor deze vergadering zijn ook de leden van de commissie voor openbare werken uitgenodigd. Omdat op deze avond het advies van de commissie-leden wordt ge vraagd over de reconstructie van de Kruisstraat, zijn ook de bewoners van die straat uitgenodigd. Zij krij gen dan de gelegenheid voor het al lerlaatst in te spreken in het kader van de inspraakprocedure welke met betrekking tot deze reconstruc tie is gevolgd. Saoudi Arabië; Jan van Enekevort, Sevenum; Christiane Flapper. Horst Leo Huijs. Horst: Ferdi Janssen, Venray; Gcrrit Lcnssen, Wanssum; Caroline Marlet, Venray; Leo Nab- ben, Swolgen; Marianne Rötjes. te Well; Freek Stein Venray; Erny Tijs- sen, Venray; Willy v.d. Water, Blit— terswijck; Heieen Waterreus, Ven ray; René van Wijk, Venray; Bas den Brok. Venray; Wilbert Classens Castenray; Jos Cranen, Overloon; Wim Fleuren, Blitterswijck; Anjo de Haart, Melderslo; Ron van den Heu- f/el, Venray; Petra Huijs, Horst; John Janssen, Venray; Riet Joosten Horst; Rob Leijen. Oostrum; Jacky Lenssen, Venray; Jeroen Mulder. Wanssum; Geert van den Munckhof Horst; John Oosterbeek Venray; Al- bert Russel, Venray; Jos Ursulmann Venray; Hans Wester, Venray; Bert Nijssen, Wanssum. BOSCHVELDCOLLEGE VENRAY Geslaagden eindexamen 1979 Gymnasium A: Margaret Arts, Ysselsteyn; Willy Brand, Venray; Marianne Camps, Venray; Leny Claesens, Leunen; Gerty Driessen. Horst; Gerdie Jans sen. Horst; Marie-Louise Kaanen Maashees; Lea Kerstjëns, Kronen berg; Lisette Koch, Venray; Jos Kusters, Oirlo; René Lenssen. Horst; Hanny van Osch, Maashees; Elly Reintjes, Leunen; Jan-Pieter de Rooij, Ysselsteyn; Thijs Rutten, Mel derslo; Peet Theeuwen, Venray; Ton Thijssen, Broekhuizenvorst. Gymnasium B: Riekie van Berlo, Melderslo; Jan van Berlo, Tienray; Sjaak Bots, Oir lo; Geert Claessens, Oostrum; Mi chel Derks, Horst; Jan-Willem Goot- zen, Venray; Godfried Groenland, Meerlo; Annemie Hanen. Venray; Annemie Hermans Meterik; Harry Hesen, Horst; Theo Jenneskens. Ys selsteyn; Godert Kooien, Venray; Huub Loonen, Broekhuizenvorst; Jeroen Oudenhoven. Venray; Stan Poels, Venray; Emilc de la Rambelje Venray; Paul Raven, Leunen; André de Ruijters, Meerlo; Joop Schers, Broekhuizen; Riet van de Steeg, Venray; Wim Thijssen, Broekhui zenvorst; Marian Verheggen. Ste vensbeek; Arnold de Vries, Meerlo; Jos Wanten, Sevenum. Atheneum A: Anja Borghs, Venray; Theo Bou ten. Leunen; Miriam Buijssen, He gelsom; Ilse Claessens, Venray:. Wim Didden. Venray; Marianne Driessen Oostrum; Mathy van Dijck, Yssel steyn; Ger Geurts, Horst; Mariet Geurts, Meterik; Queeny de Graaff, Horst; Caroline Grootjans, Venray; Mirjam Grubben, Venray; Elleke Jans. Oostrum; Bart Janssen, Ste vensbeek; Pim Janssen. Horst; Ton ny Jenneskens, Meerlo; Rogier Kap pen, Sevenum; Karin Kroft, Venray; Hannie Laureijs, Horst; Willy Lin- ders, Venray; Bert Linskens, Oos trum; Mare v. d. Logt, Venray; Alice Meertens, Venray; Pim Mol, Horst; Mieke Mulder Oostrum; Marcel v. d. Munckhof. Horst; Frans v. Nieu- wenhoven. Horst; Coen Oudenhoven, Venray; Peter Pennings, Horst; An ny Poels, Heide: Jan van Rensch. Horst; Frans de Rijk, Overloon; Mi riam Schelbergen, Oostrum; Annie Schoeber. Horst; Ronny Smedts, Veulen; Magda Stevens, Venray; Piet Swinkels, Oirlo; Peter Thuijls. Venray; Con Thijssen, Broekhuizen vorst; Frank Verbeek, Overloon; Helmie Verhaegh, Meterik; Monique Verheijen, Meerlo; Yvonne Vousten Broekhuizen; Karei de Weert, Ys selsteyn; André Willemsen, Venray; John Wilmsen, Oostrum; Wilma Zan ders, Horst. Atheneum-B: Mini Albers, Venhorst; Peter v. d. Biggelaar, Venray; Jan v. d. Broek, Venray; Antoon van Dijck, Leunen; Thijs Geurts, Melderslo; Hans Ge ven. Vortum-Mullem; Paul Hen- drikx. Veulen; Jac. Hesen, Horst; Helma v. d. Heuvel. Venray; Geert Janssen, Meerlo; Maurice Janssen, Venray; Jacques Jenniskens, Mete rik; Hans op de Laak, Horst; Willie Lucassen Horsl! Ton Manders, Ven ray; Twan van Meijel, Venray; Jos Michels. Heide; René Moonen, Horst André van Osch. Heide; Eric Peters, Stevensbeek; Mare Schacffers, Ven ray; Willie Smedts. Oostrum; Ger Spreeuwenberg. Meterik; Rob Sta pels, Venray; Paul Swinkels, Leu nen; Kees Theunis, Leunen; Wim Thielcn, Castenray; Ruud Velthui- zen .Venray; -Eddy Wolters, Oos trum. HAVO: Liesbcth van Aarssen, Venray; Peter-John Arendse. Maashees; Ber- nadette Arts, Meerlo; Ludo Arts, Ys selsteyn; Ben Bartels, Meerlo; Lcon v. d. Bekerom Horst; Harry v. Ber gen. Oostrum; Jan Berings, Tienray; ICugenio van Berkum, Meerlo; Giny van Berlo, Melderslo; Jean-Mario Bertholée, Venray; Loa Billekens, Meterik; Hilde Bonants, Venray; Jacques Bovee, Meerlo; Emanuel Brands. Geysteren; Wim Buskes, Broekhuizen; Riet Claes. Venray; Lowie Claessens. Ysselsteyn; Gcert- jan Claessens. Venray; Nelly Claes sens. Heide; Willy Claessens, Yssel steyn: Elly Cleven, Venray; Meggie Clevis, Broekhuizenvorst; Peter Cle vis, Broekhuizenvorst; Hennie Cox, Horst: Henrv Croqué Leunen; Ger Cuvpers. Melderslo; Irmi Delsing. Venlo: André Derksen. Meerlo; Hans Donkhorst. Well; Phia Donkhorst. Well; Gé Driessen. Tegelen; José v. Dijck. Heide; Maria v. Dijck. Oos trum; Franka van Eldonk, Oirlo: Loes Esselaar, Horst; Vincent Fae- sen, Venray; Antoinct Fleurkens, Castenray; Truus Franssen, Tien ray: Egbert Geurts. Meerlo: Jan Geurts. Horst: Frank van Gisteren. Leunen: Peter Grcefkens. Venray; Mirjam de Groot, Horst; Pieter Hel legers. Oirlo: Doryn van Hemert, Venray; Gerda Hendriks, Veulen; Trudy Hermus, Venray; Jan Hesen. Horst; Rob Hesen, Horst; Ben Hey- ligers. Meerlo: Arthus v. Hooft, Ven ray; René van Hooren, Venray; Pe tra Houwen. Venray; Jacqueline Huijs. Swolgen; Huub Jacobs. Horst; Peter Jacobs. Leunen; Franka Ja- kobs. Horst; Marian JansBeken. Meerlo; Ceciel Janssen, Venray; Frank Janssen. Venray; Erna Jans sen, Broekhuizen: Anita Janssen, Maashees; José Janssen, Meerlo; Ria Janssen, Well; Marietta Janssen, Venray; Carla Jeurissen. Horst; Jos de Jong, Venray; Marianne Joosten, Horst; René Joosten, Horst; Geert Josephs, Meerlo; Walter Kapteijns, Horst; Karin Keijsers, Horst; Mariet Keijsers. Horst; Peter Keijsers. Horst; Hans van Kleef. Venlo; Carla Klerk. Venray; Francine Kleuskens, Horst; Ellie Knelissen. Broekhuizen vorst; Helmi Kol, Venray; Wim de Koster, Wanssum; Marian Kurver, Horst; Peter van Lin, Broekhuizen vorst; Bernard v. d. Linden, Venray; Mare Maasdam, Venray; Robert Mariens, Oostrum; Francis Mensink, Venray; Tonny Michels, Heide; Henk Michels, Heide; Peter Michels, Mer selo; Geert Mooren, Meerlo; Hans Mooren, Meerlo; Ton v. d. Munck hof, Horst; Henriëtte Peters, Ste vensbeek; Bas v. d. Pluym, Maas hees; Frans Poels, Horst; Lisette Pij pers. Leunen; Peter Ramaekers, HorsV Jeanette Rambags, Casten ray; Wilma Rambags. Castenray; Erna Reintjes, Meerlo; Felix Rippe, Venray; Andrea Ruijl, Venray; Ton v. Rijswijck, Leunen; Frank Schaef- fers, Venray; Henk Selen, Sevenum; Alice Simons. Broekhuizenvorst; Jos Slots, Horst; Peter Smits, Horst; Gcnny Snellen, Horst; Bert Snijders. Venray; Paul Stoks, Venray; Els de Swart, Blitterswijck; Henk Sijbers, Kronenberg; Joop Theunissen, Horst; Jos v. Tits, Venray; Margret Tummers, Venray; Joost v. d. Ven, Wanssum; Thom Verleg, Venray; Astrid Vermeer. Venray; Herman Voesten, Overloon; Marly Weijs, Veulen; Lambert Weijs, Broekhui zenvorst; Anneke Willers, Meerlo; Jeanny Wismans, Oostrum; Harry de Zeeuw, Horst. KAT1I. MAVO „DE KOLK" VENRAY Gerda Breugelmans. Leunen; Nel ly Claessens. Venray Trudy Cleven, Venray; Rosalie Euwens, Maashees; Arda Hendrix, Vredepeel; Angeline Hoedemaeckers, Leunen; Susan Ho- vers. Venray; Monica Kainama, Venray; Marianne v. Kempen, Leu nen; Nelly Marinus, Venray; Vera Michiels, Venray; Jacqueline v. Rijs wijck. Leunen; José Rongen, Leu nen; Lyanne Rutten, Venray; Peggy Theunissen. Venray; Marjo van Vegchel, Merselo; Annemie Wis mans, Ysselsteyn; Karin Bouley, Overloon; Anita Bastiaans, Venray; Bernie v. d. Bekerom. Venray; Mar ly Boom, Venray; Karin Clevers. Venray; Mieke Dorval, Venray; Anita Franssen, Ysselsteyn; Rita Gommers, Ysselsteyn; Henny Hei dens, Oostrum; Margriet Janssen, Venray; Rian Klabbers, Well; Mar ja Lenssen, Venray; Lian Linskens, Oostrum; Rian van Meijel, Merselo; Jolanda van Nies, Venray; Pascale Poels. Heumen; Anneloor Reintjes, Oostrum; Ingrid Schoonderbeekt Well; Els Vervoort, Venray; Wilbert Aarts, Venray; Ton Aben, Venray; Frank Claessens, Ysselsteyn; Karei van Daal, Venray; John Duykers, Leunen; Radjen Jadoenandansing, Venray; Peter Jansen, Venray; Joost Rongen, Leunen; Jan Smals, Ven ray; Paul v. Waayenburg, Venray; Marieke Bronswijk, Oostrum; Els Gommans, Venray; Carin Graafsma, Venray; Ester van Hintum, Venray; Marja Peeters, Ysselsteyn; Jan Bou- mans, Holthees; Charles Schmidt, Nijmegen; Ton Arts, Venray; Jacky Bonants, Venray; Henny Clephas, Venray; Jeroen Cornelissen, Venray; Hans Elderkamp. Venray; Thei van Els, Venray; Theo Heinsbroek, Ven ray; Frans Herben. Venray; Terry Krouwèl, Venray; Willian Verheijen, Leunen; Ludy Verstappen, Venray; Bernie Creemers, Venray; Josephine van Els. Venray; Marjan Hendrix, Venray; Annemie Hoex, Oostrum; Yvonne Koch. Venray; Christie Strïjbosch. Venray; Lucien Swinkels Venray; Ronald Barendse, Venray; Hans Claessens, Venray; Jos Duy kers, Castenray; Henri Fassotte Venray; Frans Hendriks, Venray; Jules Loenen, Leunen; Eduard- Marks, Venray; René van Mil, Ven« ray; Marius Pluk, Oostrum; Thom Spee, Venray; Linda Capelle. Ven ray; Petra van Geenen, Venray; Jo sé Linders, Ysselsteyn; Jolanda Loo- mans Venray, Petra Manders, Leu nen; Tony Robben, Venray; Jolanda Rutten, Venray; Gert Wanten, Ven ray; Jeanne Fleurkens, Veulen; Kit ty Gerards, Venray; Sjaak Berg mans, Venray; Bern van Duuren. Venray; Frans Francken, Venray; Leon Goumans Smakt; Twan Hen driks. Venray; Piet Noyen, Merselo; Willy Rongen, Venray; Jos Weijs, Leunen; Ria van Aerts, Veulen; Bet ty Bonants, Holthees; Hannie Gou mans, Venray; Monique de Hoog, Venray; Anemie Janssen, Venray; Petra Raijmakers, Oostrum; Marjo Rouvroye, Venray; Annie Vermeu len, Venray; Frans Gossens, Venray; Berrie Klomp, Ysselsteyn; Arjan Boon. Venray; Ron van Dijk, Ven ray; Jeroen van Fessem, Venray; Martin Houben,, Leunen; Peter Mi chiels Venray; Hans Mulders, Ven ray; Twan v. Rijswijck, Merselo; Henk Verbeek. Venray; Josette Venray; Marjolein Huisman, Venray; Marian de Laat, Ysselsteyn; Yvonne Linssen, Oosrum; Monique Schil lings, Venray; Petra Smits, Leunen; Anton Saamena, Venray; Frank Driessen, Oostrum; Bart Janssen, Leunen; John Janssen, Venray; Ge rard van Keeken. Venray: Pieter Kersten. Manshees: Frank van den Munckhof. Venray; Twan van Osch, Venray; Theo Pools. Merselo; Ge rard Reintjes. Leunen; Erik Ron gen. Venray; André Roth, Venray; Antoon-Jan Tacken Oostrum: Car lo Verheijen, Oostrum; Luc Ver meulen. Oostrum; Anita Brandt, Venray; Annemie Cox, Castenray; Susan Hendriks. Venray; Els Hen drix. Venray: Hannie Jongen. Ven ray: Rean van Meijel. Venray: Gem ma van Mil. Venray; Janny Oden- hoven. Venray; Henny van Ooi. Ven ray: Elly Philipsen, Oirlo; Els Rein tjes, Leunen. GESLAAGDEN R.K. SCHOLENGEMEENSCHAP „MARIANUM" VENRAY I.H.N.O.: Marie-Louise v. d. Bekerom; Lla Bosgoed, Jacqueline Gcurtjens, Greet je Goossens. Willeke Heidens, Gertie van Kessel. Annemarie Pen nings. Ans Smits. Mürvet Arda. Jo ke Blok. Riekie Jansen. Marian de Kleijnc. Marjo Muysers, Jacqueline Raaymakers, Annemarie Versloegen, L.L.O.: Marie-Anne Driessen, José Jans sen, Marti Janssen. Peter Janssen, Thea de Lauw, Sjannie Leeijen, Ru- die Spee. Jacq Claessens. Theo van Els. Huub Jacobs, Herman Jakobs, Ronald Rongen. Eddy van Sinten, Frans Thielen. Hellen Verwiel, Hans Jenneskens. L.E.A.O.: Antoon Achten. Henk Aerts. Mie ke Creemers. Erica Driessen. Peter- Paul Fleuren. Astrid Franssen, Greet Janssen. Marjo Lemmcns, Wil ly Litjens, Dud Moss, Marjolein Sanders. Els Smits. Ton v. d Ster ren, Herman Theulcn. Lizettc Thuijls, Gerry Thijssen, Wilma Arts, Gertie v. d. Eisen, Antoinet Helle gers. Hank Jansbeken. Hindri Kan- ning, Marie-Louise Lucassen; Gerda Marcellis, Twan Scheepers. Carla Willems. Petra Hendrix, Sandra Meijer. L.H.N.O.: Annie Arts, Trudie Boom. Tilly van Cuijck. Marian Fleurkens, Ma rian van Hoof, Helma de Hoog. José de Hoog. Wilma Kleijn. Maria v. d. Ligt, Wilma Manders, Nelly Pou- wels. Marieke Pijnenburg, Ingrid Raaijmakers, Gusta Relouw, Gerda Sanders, Marian Weber, Tonnie Wil lems, Marie-José Wilmsen, Miriam Wijnhoven, Walla v. d. Star, Lucic Assen. Marga Hendriks. Karin Kleijn. Irmgard Kol, Catja Leijen- dekkers. Anita Loonen. Sophie Phi lipsen. Thea Poels, Maria Rongen, Yvonne Rütten. Wilma Swinkels, Gerry Vollebcrg, Marijke Volleberg. Wilma Weerts, Jeanet Wilmsen, Marga Wismans, Gerdy Muijsers, Wilma Bisschops, Jolanda Delauw, Marjan Fleurkens. Anja Goumans, Trudy van Hoof, Lydia Jacobs. Ani ta Janssen, Maria Koenen. Lea Lin ders. Ilona Poels, Conny Schatorië, Desiree van Vught, Maria Zegers, Carien Wismans. INAS: Gerry Alards. Annie Arts. Marjan Cornelissen, Nelly van Dijck. Mar leen van Eek, José Eibers, Jolanda Evers, Fia Franssen, Els v. d. Hou—- vel, Nelly Huybers, Marjo Janssen, Miep Litjens, Mia Manders, Ange- lien Martens, Marij Martens, Elly Peeters, Leonie Philipsen. Anncmick Spreeuwenberg, Hetty van Veltho- ven. Nelly van Well. Netty Arts, Jeanny Camps. Lizet van Dijck, Wilma Hoex, Hanny Hoezen, Fran ka Janssen, Henriëtte Janssen. Hans Janssen, Petra Janssen, Ine Jennis kens, Nelly de Lauw, Lineke Lom men, Ria Linders. Ans Nelissen, An nie Swinkels. Willy Thuijls, Elly Voermans, Henny Voermans, Joke Wismans. KV/JV: Carien v. d. Besselaar, José Dries sen, Carla Duijf. Gerda Janssen, Karin Janssen, Hélêne Ketelings, Karin Nellissen. Loes Oostervccn, Anja Ploegmakers, Carla Pluk, Pau lien Ramaekers. Annemie Reijnders, Ankie v. d. Sterren. Anthonet van Veghel. Ans Versteegen. Ans Wil lems, Henny v. d. Munckhof. Vormingsklas: Tiny Hogeboom. Ineke Janssen, Jacqueline de Korte. Josefien Lin ders. Willy Litjens. Annie Nabben, Yvonne Reijnders. Hannie v. d. Ven, Mirjam Aarts, Ria Huijbers, Maria Jacobs. Anita Raaijmakers, Karen Veldkamp, Anja Wellen, Marjo Wis mans. GESLAAGD Aan het Avondcollege te Venlo slaagde voor haar eindexamen HAVO. Annemie Steeghs uit Ven ray. Het kenteken was bekend In de nacht van 29 op 30 mei stond de bestelauto van de 25-jarige W. N. op de berm van de Molenhofweg geparkeerd. Die bestelauto werd toen aangereden door een personen auto die vanaf de Leunseweg de Molenhofweg opreed. De bestuurder van die personenauto heeft niet ge stopt en reed door, zonder melding te doen van de aanrijding. De be stuurder heeft pech gehad, want zijn kenteken was bekend en de politie kon die bestuurder, de 25-jarige J. L. uit Venray, achterhalen. Hij krijgt nu een extra procesverbaal. Beide auto's werden aan de linkerzijde be schadigd. Extra procesverbaal Venrays politie hield een 36-jarige bestuurder van een personenauto aan en konstateerden alcoholge bruik. De eerste blaasproef werd op straat afgenomen en daartegen had de bestuurder geen bezwaar. Maar het pijpje verkleurde en hij werd verzocht op het bureau een tweede proef te ondergaan, maar dat wei gerde hij. Ook de bloedproef werd door hem geweigerd. Naast opleg ging van een rijverbod kreog hij een extra procesverbaal aangezegd ter zake het weigeren van die proeven.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 11