AGENDA BLOEM- „I SIERKUNST Circus Mök 1979-1980 Uitbreiding „De Gelderkoel" te Heide Bouw centrale Scouting-accom- modatie Aanleg fietspad Overloonseweg GESLAAGD JUBILEUM-AANBIEDING Reconstructie Kruisstraat Grote demonstra tieve fietstocht in Noord Limburg JENA-PLAN- 0NDERWIJS GEVONDEN VERENIGING VAN ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS Schoolinspekteurs bezoeken de school te Heide tel. 04763-1307 Week voor de Nederlandse Mis sionarissen Programma Sporthal „De Wetteling" KLOOSTERHOF HORST TEL 04709-1757 GROTESTRAAT 7 VENRAY TEL 04780-85168 Terwijl de carnaval pas achter de rug is en vele mensen op het mo ment hun hoofd ergens anders heb ben staan, is de commissie Circus Mök al weer volop bezig met de vijf zittingen die in 1980 gehouden zullen worden. In 1979 is gebleken dat er in Ven- ray, zowel individueel als groepsge wijs, nog mensen waren die deze zittingen een extra Venray's tintje konden geven. Ook dit jaar willen wij dit weer proberen te bereiken en hebben daarvoor reeds nu enkele morgens vrij gehouden om enthousiaste men sen. te woord te staan. Deze zittingen, die gehouden wor den op zondag 17 juni, 24 juni en 1 juli van 11.00 tot 12.30 uur in Al- monda, zijn zo vroeg gepland om alle artiesten zoveel mogelijk te kunnen begeleiden en selektief te werk te kunnen gaan. Voelt u er iets voor om mee te werken aan een Rooyse „kulturele" avond, maar hebt u nog geen idee op welke manier, dan staan wij u natuurlijk ook graag te woord! Hopenlijk tot ziens in Almonda! Camavalsver. De Piëlhaas Commissie Circus Mök. Wanneer de bestuurscommissie voor sportzaken, jeugd- en jongerenwerk èn de commissie voor openbare wer ken hierover gunstig adviseert, zal aan de raad worden voorgesteld" 131.500,te voteren vóór de re novatie van het dak en uitbreiding van het jeugd- en gemeenschapshuis „De Gelderkoel" te Heide. Door de verbouwing wordt een meer aangepaste ruimte voor de Hobbyclub Heide verkregen terwijl tevens een betere accommodatie voor het gemeenschapshuis zal ont staan. Het gegeven, dat de gemeenschap Heide straks zal beschikken over 'n goede basisvoorziening en vooral ook het feit, dat Heide een aanzienlijke eigen inbreng zal leveren in ver bouwing en inrichting, hebben me de b. en w. doen besluiten een des betreffend voorstel aan de gemeen teraad te doen. Reeds een vijftal jaren zijn met- vertegenwoordigers van de plaatse lijke scoutinggroepen in Venray ge sprekken gevoerd over de accom modatie-problematiek. De panden, waarin de groepen tijdelijk waren ondergebracht heb ben intussen óf een andere bestem ming gekregen (Huize Bertha) óf zijn gesloopt (houten barakken en boer derij Verstralen aan de Maashese- weg). Tijdelijke huisvesting is voor kor te tijd gevonden in het oude lyceum aan de Leunseweg. Kortom, de huis vestingsproblematiek voor de scou tinggroepen is zeer nijpend. Wanneer het college van b. en w. hierover gunstig wordt geadviseerd door de bestuurscommissie voor de sportzaken, jeugd- en jongerenwerk en de commissie voor openbare wer ken zal aan de gemeenteraad wor den voorgesteld een krediet van 480.000,beschikbaar te stellen voor de bouw van een centrale scouting-accommodatie. Gedacht wordt aan het terrein aan de Henri Dunantstraat, achter „De Hommel". Door Scouting zal een bedrag van 50.000,worden ingebracht. Ver der zijn aanvragen in behandeling voor een provinciale subsidie van 100.000,en een bijdrage van het Nationaal Jeugdfonds ter hoogte van 15.000,Wanneer de provin cie subsidieert resteert een netto gemeentelijke last van 380.000, In het kader van subsidieverlening door de minister van verkeer en waterstaat hebben gedeputeerde sta ten van Limburg de aanleg van het fietspad langs de Overloonseweg in het prioriteitenschema naar voren gehaald. Het plan tot aanleg van het fiets pad zal eind juni besteksgereed zijn zod'it verwacht mag worden, dat ui terlijk medio augustus 1979 de aan besteding kan plaatsvinden. Een week later zou de gunning kunnen plaatshebben, waarna direct met de uitvoering zou kunnen worden ge start. Onder normale omstandighe den kan de oplevering van het werk eind oktober gebeuren. Ondanks de precaire financiële situatie, waarin de gemeente ver keert, zijn de gemeentelijke reken meesters er toch in geslaagd de met de aanleg van dit fietspad verband houdende kapitaallasten van de gemeente te dekken. Intussen zijn besprekingen gestart met degenen die ten behoeve van de aanleg van dit fietspad grond zullen moeten afstaan. In Nijmegen slaagde voor fysio therapeute onze dorpsgenote Lies- beth Goumans. Woensdag a.s. zal de gemeenschap fsselsteyn weer een gouden paar in un midden hebben. Buurtbewoners an de Kerkweg zullen hun beste eentje voorzetten om op f eestelij- e wijze aandacht te schenken aan I it gouden paar. De eigenlijke hoogtijdag was j.l. laandag en daar had pastoor van Iden aan gedacht want in de hui- elijke kring werd een h. mis opge- ragen, een mis uit dankbaarheid. DE GOUDEN BRUIDEGOM Grad Linders, geboren en getogen p de Heide, leerde zijn latere bruid ennen toen deze vanuit Ysselsteyn raar toen nog geen parochiekerk as, naar Venray ter kerke ging. Die kennismaking werd later oortgezet, toen de vader van zijn lekomstige bruid. Toon Pouwels, rop stond dat als er muziek werd maakt in zijn schuur en er ge- anst werd, dat dan Grad Linders iet de trekbuul moest komen spe- Het huwelijksleven werd begonnen an de Kerkweg, juist,tegenover de ilek waar ze vier jaar later zelf ouwden, toen men al een karig be- taan had opgebouwd. Een bestaan fat begonnen is met een kuiken- roeder ij. Dat de gouden bruidegom ijn tijd ver vooruit was, bleek wel mdat ze de eerste waren die cen- rale verwarming hadden; niet al- i een voor huiselijke verwarming, l naar hoofdzakelijk voor de broed- nachine. Elektriciteit was er toen i log niet en de kuikens werden uit- ebroed met warm water dat ver tragen werd uit de centrale verwar- ning. Dat de radiatoren uit die da- en degelijk waren, blijkt wel om- lat ze nu nog in funktie zijn. Dat •emuftige broedsysteem werd mede uitworpen door de gebr. Keysers. Onder pastoor van Montfort werd Ie gouden bruidegom koster voor 'n iedrag van, schrik niet, 200 gulden er jaar. Een bedrag dat in de loop an zijn ruim 20 jarig kosterschap iferd verhoogd tot 500 gulden maar lan moest ook wel het orgel be- peeld worden. Linders was een van de eersten lie een auto had. Dat die auto on- elbare malen gebruikt is als taxi, fas eigenlijk vanzelfsprekend, want urenhulp en gemeenschapszin fordt hoog in het Ysselsteynse raandel geschreven. Van broederij werd het kuiken fokkerij, maar al met al moest er in de krisisjaren hard worden aan gepakt. Voetballen was voor hem ook weg gelegd en meer dan 40 jaar, eerst aktief en later passief, was Linders lid van de Ysselsteynse voetbalclub. Handboogsport is weer een hoofd stuk apart in de besteding van zijn schaarse vrije tijd. Enkele weken geleden kwam Grad te vallen en moest daarvoor in het ziekenhuis worden opgenomen. Maar dit is al weer vergeten. Hij ver heugt zich op de viering van a.s. woensdag. DE GOUDEN BRUID Marie Pouwels kan gerust ge noemd worden als behorende bij de eerste bewoners van dit ontginnings dorp, want tot de pioniers van Ys selsteyn behoorde haar vader, Toon Pouwels. Op de boerderij van Pouwels werd graag gedanst, want vergeet niet dat in die dagen Ysselsteyn maar enkele gezinnen herbergde' en van enig openbaar vermaak nog geen sprake was. Marie haar handen stonden niet verkeerd en naast haar werkzaam heden in huishouden en bedrijf, ver zorgde zij jarenlang kostgangers, zo als werkers in de ontginning, gesta tioneerde politie en mensen van het vliegveld. Het is een huwelijksleven geweest van hard werken en wij willen mèt dit gouden paar graag de zwarte bladzijden in hun huwelijk verge ten. Wij vermelden dan ook dat hun zeven kinderen met hun14 klein kinderen het feest meemaken. Om half drie zal woensdag in de parochiekerk van St. Oda te Yssel steyn de plechtige h. mis plaatsvin den en na die dienst gaat het gehele gezelschap naar het gemeenschaps huis. Daar krijgt iedereen van half zeven tot half acht de gelegenheid dit gouden paar geluk te wensen. En natuurlijk zal de fanfare De Peelklank een muzikale hulde bren gen namens de gemeenschap want als één echtpaar in Ysselsteyn die hulde verdient dan is dit ongetwij feld 't gouden paar Linders-Pouwels. Stamdracenna 4,50 Koraalmosje 4,95 Grote Ficus Lyrata 17,95 (zolang de voorraad strekt) LIBERAAL: GEWOON JEZELF KUNNEN ZUN - door /onder angst op straat te kunnen lopen - door zelf te kiezen welke rol u al* man of vrouw kie*l in de maatschappij - door *amen te zorgen dat de milieuvervuiling stopt De natuur de kans geven zich tc herstellen Zodat de (ongc ren straks kunnen bepalen m welke richting hun Europa zich moet ontwikkelen - door de vaak leukere) banen in het midden en kleinbedrijf veilig ie stellen. Daar kan je jc eigen idccen en initiatieven nog kwijt STEM OP 7 JUNI LUST 3 WD/Unp» Lateraal DraocraKn I wioptrv fiiWivni LIBERAAL: 'V GEWOON JEZELF KUNNEN ZUN '9 WD AMwoontiwimnwr t«T7 ZSOOWB De* l(u( iel WO M«t21 Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten aan de gemeenteraad een crediet te vragen van 455.000,voor de reconstruc tie van de Kruisstraat. Vooraf zal aan de commissie voor openbare werken en de commissie voor ver keer hierover advies worden ge vraagd. De reoonstructiewerkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit de aanleg van riolering, bestrating, openbare verlichting en beplanting. Zoals bekend hebben de bewoners van de Kruisstraat volop de gelegen heid gehad hun mening te geven over deze voorgenomen reconstruc tie. Aan de hand van de onlangs door de gemeenteraad aangenomen „Inspraaknota Venray" hebben de bewoners vanaf het begin kunnen inspreken. Onder meer is door de bewoners de wens geuit om van de Kruisstraat een doodlopende straat te maken. De iedeeën van de bewoners met betrekking tot hun straat zijn door de gemeentelijke stedebouwers en tekenaars verder uitgewerkt en op papier gezet. Met vrijwel alle wen sen van de bewoners is in het plan, dat straks aan de gemeenteraad ter vaststelling zal worden aangeboden, rekening gehouden. De bewoners die van de inspraak mogelijkheid gebruik hebben ge maakt zullen worden uitgenodigd voor het bijwonen van de vergade ring van de commissie voor verkeer op dinsdag 5 juni 1979. Het komitee Olieboycot Zuid Afri ka organiseert een fietstocht langs de kerkdropen van Venray en Horst op zaterdag 2 juni a.s. Deze fietstocht wordt gehouden om informatie te geven over en te demonstreren tegen de leverantie van olie aan Zuid Afrika. Deze olie leveranties, door met name de Shell betekenen een voortzetting van de oorlog in zuidelijk Afrika, Rodesië en Namibië, en verdere onderdruk king van de zwarte bevolking in Zuid Afrika. Zuid Afrika en Rode sië zijn voor hun onderdrukking af hankelijk van olie van de westerse landen, waaronder Nederland. Vrij wel alle olie exporterende landen houden zich aan een olieboycot te gen Zuid Afrika. Met deze fietstocht en een grote manifestatie op 9 juni a.s. willen, wij druk uitoefenen op de Neder landse reg'ering, om ook te komen tot een verbod op uitvoer van olie naar Zuid Afrika. De aktie wordt ondersteund door vele organisaties in Nederland, zoals politieke partij en, vele jongeren organisaties en kerkelijke organisaties en ook de FNV en vereniging van Wereldwin kels. De fietstocht zal zaterdag starten om 11.00 uur m Venray, bij jonge rencentrum Free Wheelin. We fiet sen dan naar Oostrum, Wanssum, Meerlo, Tienray, Horst, Castenray, Leunen en weer naar Venray. De todht eindigt om 15.00 uur bij café In den Engel in de Grotestraat, waar een bekende Venrayenaar de bevolking zal toespreken. Wie meer informatie wil over de boycotaktie kan bellen of langsko men bij Free Wheelin, Hoenderstraat 10, tel. 83293. Fiets mee tegen de olieleveranties aan Zuid Afrika. Voor 7 juni a.s. wordt door de ou derkommissie van de openbare kleu ter- en lagere school „De Keg" in Venray een informatie- en diskus- sie-avond georganiseerd over jena- planonderwijs. De naam „jenaplan" is bij de mees ten van u niet onbekend; dag- en weekbladen hebben er In de afge lopen jaren regelmatig over geschre ven. Bovengenoemde ouderkommis sie wil iedereen in Venray en om geving in de gelegenheid stellen zich verder te informeren over je- naplanonderwijs en hierover met el kaar van gedachten te wisselen. Daarvoor zal dhr. Wim Koppen, schoolleider van een jenaplanschool in Eemnes iets vertellen over jena plan in het algemeen, verduidelijkt d.m.v. foto's of dia's. Na een kop koffie wordt een videoband getoond met opnamen van verschillende mo menten die zich voordoen op een schooldag in De Keg. Daama is er ruimschoots gelegenheid om met el kaar van gedachten te wisselen of het aanwezige materiaal van de ver eniging jenaplan en de stichting je naplan te bekijken. De avond begint om 8 uur, in De Keg, Blauwververstraat, Venray. Iedereen is van harte welkom. Zilverkleurige bril met dikke gla zen zilveren dameshorloge au to-sleutels Datsun auto-sleutels Renault zwarte tas zilveren bril bril (verm. damesbril) 1 pak glaswol bruine bastaard hond reu rechter motorhandschoen bruine damesportemonnaie inh. geld en 1 sleutel kinderportemonnaie inh. plastic munten, kleur zwart Yamaha sleutel bril in etui met 7 sleutels zilveren ketting met ster renbeeld boogschutter en letter J fijnschakelig gouden kettinkje m. Marua hangertje inscr. Carlo-José zilveren schakelband met naam plaatje Monique veldfles en geld. Inlichtingen bij de Gemeentepoli tie te Venray, Wilhelminastraat. BEUNHAZERIJ Nadat namens de VZO reeds in een gemeentelijke commissievergadering gewezen was op de beunhazerij in diverse beroepen, heeft het bestuur van de VZO hierover nog schrifte lijk contact gehad met de heren aan nemers. Het resultaat hiervan is, dat binnenkort tussen beide organisaties een gesprek over dit onderwerp zal plaats hebben, waarbij mogelijke maatregelen besproken kunnen wor den. Overigens is het VZO-bestuur van plan in een eerstvolgende vergade ring konkrete gevallen van beunha zerij aan de orde te stellen. KORT-PARKEREN Namens de VZO zal in de gemeen telijke commissie voor Handel- en Middenstandszaken het parkeren in de Patersstraat aan de orde worden gesteld. Het voortdurend bezet hou den van het linkergedeelte door (de zelfde) parkeerders is voor de on dernemers in die straat niet prettig, terwijl de autobestuurder die daar 'n openstaande plaats wil innemen dikwijls de meest vreemde manoeu vres moet uithalen. Met vele ondernemers is de VZO van mening dat „kort-parkeren" de oplossing moet brengen. Maar op welke wijze dat kort-parkeren ver wezenlijkt moet worden is nog niet duidelijk. Elke methode hiertoe zal de nodige controles vragen. LANG-PARKEREN De VZO zal haar leden, en met name zij, die hun auto's en/of die van hun personeel in de Schoolstraat parkeren, verzoeken dit niet te doen. Het bestuur is van mening dat par keerplaatsen nabij het winkelcen trum ten goede moeten komen aan het winkelende publiek. Autos welke er praktisch de gehele dag staan, kunnen beter geparkeerd worden op het terrein aan de Gouden Leeuw of in de Rose Vlek. Ook dit is een vorm van service-verlening aan de klan ten. WINKELSLUITING Algemene zaken betreffende de winkelsluiting zullen vanwege de V ZO voortaan middels redaktionele mededelingen gepubliceerd worden. Verwacht mag worden dat hierdoor verwarring bij het kopers-publiek hierdoor in de toekomst voorkomen zal worden. Mogelijk kan het ook de eenheid in de winkelsluitingstijden bevorderen. MARKTWAGEN Reeds eerder heeft een gemeente lijke commissie afwijzend geadvi seerd op een aanvrage van de firma van Eeuwijk, om op de wekelijkse Venrayse markt toegelaten te wor den met een grote marktwagen voor de verkoop van groente en fruit. Ook de VZO is van mening dat 'n dergelijke wagen niet past in het beeld van de kramerijen, en boven dien dermate veel plaats in zal ne men dat andere marktkooplieden daarbij in het gedrang raken. Dit standpunt van de VZO zal aan B. en W. worden medegedeeld. ANTIEKSHOWS Regelmatig worden in de Schouw burg op zon- en feestdagen antiek shows gehouden, georganiseerd door een combinatie van verschillende antiekhandelaren. Wettelijk is een dergelijke gecombineerde show toe gestaan. Volgens het bestuur van de VZO kan het echter niet in de be doeling van de wetgever hebben ge legen, dat daaruit complete meubel shows groeien, waaraan ook beun hazen deelnemen en een levendige handel ontstaat. Namens de VZO zal dit onderwerp dan ook in de eerstvolgende vergadering van de gemeentelijke commissie voor Han del en Middenstandszaken ter tafel worden gebracht. BUNKER Het bestuur van de VZO is niet zo gelukkig met „de bunker" in de Grotestraat, tussen café In den En gel en de firma Bartels- Dit bouwsel wordt volgens haar niet of niet in die mate gebruikt waar het in feite voor bedoeld is. Aan B. en W. zal worden verzocht hieraan aandacht te willen besteden. De VZO stelt daar bij voor, „de bunker" te laten ver wijderen en als alternatief op die plaats een laad- en loszöne te cree- eren. Een zevental inspekteurs van de Pedagogische Academies en 't kleu teronderwijs zullen op dinsdag 19 juni a.s. een bezoek brengen aan de school in Heide. De inspekteurs, afkomstig uit ver schillende delen van het land zullen zich in Heide op de hoogte stellen van de gang van zaken op een klei ne school. Zoals bekend staan momenteel de kleine scholen in het middelpunt van de belangstelling omdat veel van die scholen in verband met het da lende leerlingenaantal met sluiting worden bedreigd. Ook geschikt voor bruiloften en partijen Elke vrijdag en zaterdag DISCO-AVOND disc-jockey Jac. v. Rhee Blilterswi|«ksaw*g 2 Ooijan Grotastraat It Vtnrsr Pinksteren nadert met rasse schre den en dat betekent dat we weer uw aandacht vragen voor de „Week voor de Nederlandse Missionaris". De nederlandse katholieke gemeen schap pleegt in deze Pinksterweek duidelijk blijk te geven van haar verbondenheid met en haar verant woordelijkheid voor onze missiona rissen. 5570 Van hen werken in de Derde Wereld. Dat doen zij zonder iets voor zichzelf te vragen, zonder salaris. Toch brengt hun leven en werken aanzienlijke kosten mee. Voor hun dagelijks levensonderhoud kan men meestal wel in de Derde Wereld zelf zorgen. Maar zij kunnen hun meest al jonge kerken niet belasten met de kosten voor hun sociale voorzie ningen, voor een verlof eens in de vier of vijf jaar, voor kursussen en lektuur, voor pastorale hulpmidde len of geneeskundige verzorging. Vandaar de landelijke Pinkster- kollekte voor Mensen met een Mis sie. Daarvoor is ook het bekende gironummer 676, Nederlandse Mis sionaris, Den Haag, ingesteld. WAAR GAAT DAT GELD HEEN? Vorig jaar bracht de Week voor de Nederlandse Missionaris ruim 4 miljoen gulden op. Daarvan kwam 1.7 miljoen uit de kerkkollekten en 2.3 miljoen kwam via de giro bin nen. Dankzij dit resultaat kan het So lidariteitsfonds (dat zorgt voor uit keringen voor levensonderhoud en zakgeld tijdens het verlof, sociale premies, etc.) dit jaar 1.4 miljoen uitkeren. Ongeveer 700.000,— gaat naar de zogenaamde „kleine pastorale voor zieningen" bijvoorbeeld katechetisch materiaal, gereedschap, projektoren stencilmachines. Allemaal broodno dige dingen die voor een missiona ris vaak onbetaalbaar zijn. De rest van het geld is onder meer bestemd voor kursussen, lektuur en voor het rampenfonds. Dit fonds staat bij voorbeeld missionarissen bij, die plotseling van alles beroofd het land waar zij werken, worden uitgezet. Enkele honderden leken-vrijwil ligers werken „in het veld" samen met missionarissen en de lokale ker ken. Dankzij de Week voor de Ne derlandse Missionaris kunnen er elk jaar weer nieuwe vrijwilligers wor den uitgezonden. Wij hier in het ondanks alle sombere verhalen van economen en politici uiterst welvarende Ne derland hebben alles te maken met de aanwezigheid van de missiona ris ginds in de Derde Wereld. Zij dragen eenzelfde missie, zij zijn on ze bondgenoten in dezelfde strijd, zij zijn een teken van hoop. Zij de den. terwille van onze medemensen in de Derde Wereld, afstand van veel wat ons hier dierbaar is. Ook daarom verdienen zij onze solidari teit ten volle. Gedenk daarom de kerkkollekte met Pinkster extra gul Vrijdag I juni: 18.30-19.30: Noord-West, zaalvoet bal vr. 19.30-21.30 Janssen-Pubben, zaal voetbal vr. 21.30-22.30 Grashoek-Perey verz. zaalvoetbal, beker Zaterdag 2 juni: 18.00-19.00 Zwambach, zaalvoetb. 19.00-22.00 De Wetteling-Eldorado zaalvoetbal toernooi Woensdag 6 juni: 21.30 Dc Wetteling 2-SW Al, zaalvoetbal, vr. 22.30-23.30 De Wetteling 4-W'horst zaalvoetbal, vr. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken. Lankveld, van Thlel, de Muinck Keizer en Wittgen eerste Pinksterdag W. BLOEMEN, arta Stationsweg 15 - tel. 81465 tweede Pinksterdag TH. LANKVELD. arta Langstraat 76 - tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten von de huisartsen Beckers, Corver. Vercauteren, De Vocht en Schmeetz eerste Pinksterdag Dr. DE VOCHT Henseniusstraat - tel. 81878 tweede Pinksterdag D. VERCAUTEREN. arte Merseloseweg 33 - Tel. 82200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum zaterdag, zondag en maandag Zr. C. Janssen telefoon 04780 - 81269 WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK DE MONNIKSKAP hoek Paterslaan-Patersstraat ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert. Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend op afspraak. Zuigelingenbureau Brukske Eveneens op afspraak tel. 83859 of 81269. Inlichtingen en boodschappen: iede re morgen van 8.30 tot 9.00 uur, be halve in het weekend. Na 9 uur kun nen eventuele berichten gedurende de gehele dag doorgegeven worden aan de administratie. CONSULTATIEBUREAU BRUKSKE Dependance Bachstraat, eveneens op afspraak, tel. 3859 of 1269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS Uitleenmagazijn: Bergweg 4, De Clockert, kamer 28, geopend van maandag t.m. vrijdag van 16.00 tot 16.30 uur. VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Deinen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-KuUper* Florisbof 23 Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert. volgens afspraak KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 ZWANGERSCHAPSGYMNASTEEK Opgave hiervoor bij het Groene Kruis. tel. 04780-81269 OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.09—10.00 uur. Telefoon 2896 Maaltijden ten behoeve vaa bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijka tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARD RN elke donderdagmiddag van kwart voor vter tot half vijf ln het ge meentelijk zwembad 1,50 per deelnemer per keer. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-8381 «preekuur maanaag Lm. vrijdag van 9 tot 10 uur NED. VER. VAN RHEUMA- P ATI ENTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 S.O.S. Dienst Hartlijn Nederlandse Hartpatiëntenvereniging Telefonisch bereikbaar van 15-18 u. Maandag 043-75503 Dinsdag 077-17157 Woensdag 04780-81030 Donderdag 04402-2163 Vrijdag 04750-22012 boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend

Peel en Maas | 1979 | | pagina 3