GEMEENTEPRAAT KERKELIJKE DIENSTEN 1 JUNI A.S. STEMMEN VOOR HET EUROPEES PARLEMENT r Gemeenschaps viering Venray Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt NOTITIES EN MEDEDELINGEN V AN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting Op donderdag 7 juni a.s. is de stemming voor het verkiezen van het Europees Parlement. Voor deze stemming worden alle in woners van de gemeente Venray opgeroepen, die kiesgerechtigd zijn. Dat zijn alle inwoners, die op 25 april j.l. stonden ingeschre- venij in het bevolkingsregister van'de gemeente Venray en op de dag van de stemming donderdag 7 juni achttien jaar of ouder zijn. venals bij de verkiezingen voor -•gemeenteraad, de Provinciale Sta- en de Tweede Kamer zijn' er ir verschillende manieren om te innen wanneer men zelf niet kan wanneer men op die dag elders Omdat het ook bij het kiezen van tn voor het Europese Parlement ingrijk is om geen stem verloren laten gaan, laten wij hieronder verschillende manieren volgen: KIEZERSLEGITIMATIEKAART iet is natuurlijk mogelijk, dat het or u op 7 juni a.s. erg moeilijk is te gaan stemmen op uw eigen nbureau. Maar dan kunt u op die wel ergens anders gaan stem- i. Dan dient u vóór 23 mei a.s. liftelijk of vóór 1 juni mondeling kiezerslegitimatiekaart aan te igen bij de afdeling bevolkings- ïen van het gemeentehuis, laarmee kunt u dan uw stem uit- ngen in ELK STEMBUREAU tAR DAN OOK IN NEDER- ND. moet dan uw oproepingskaart .brengen, omdat deze kaart wordt igezet in een kiezerslegitimatie- art. STEMMEN BIJ VOLMACHT ils u op 7 juni a.s. niet zelf in gemeente Venray kunt stemmen, idat u misschien ergens anders in land óf in het buitenland bent omdat u door ziekte de deur niet kunt, dan zijn er twee mogelijk- len om bij volmacht te stemmen lat uw stem niet verloren gaat. VOLMACHT RIJ OVERDRACHT geeft uw oproepingskaart aan i ander ,die op hetzelfde stem- reau als U gaat stemmen. U moet de oproepingskaart aan de voor- Ie volledig invullen. lovendien moet de oproepings aart getekend worden door dege- le, die een ander wil laten stem- nen èn door degene, die stemt voor die persoon. emand die bij volmacht voor een der stemt, mag dit voor ten hoog- twee personen doen en moet arbij gelijk zijn/haar stem uit ingen met de stemmen waarvoor 1 volmacht is afgegeven. Bijvoorbeeld: Een vader en een moeten volgens de oproe- lingskaart op hetzelfde stem- bureau gaan stemmen. De zoon is flhter op die dag buiten de stad. Het is in dit geval mogelijk, dat ,u de zoon zün vader voor hem laat temmen. Zij vullen dan de voór- jjde van de oproepingskaart in en towel de vader als de zoon moeten leze kaart tekenen. De vader moet de stem van zijn zoon tegelijk net zijn eigen stem uitbrengen. VOLMACHT OP SCHRIFTELIJK VERZOEK Als u op 7 juni niet persoonlijk ar de stembus kunt deelnemen, ar b.v. ziekte, vakantie, zakenreis en u wenst geen gebruik te ma il van de volmacht bij overdracht, n kunt u tot en met 23 mei a.s. atakt opnemen met de afdeling volkingszaken. Afdeling bevolking geeft u dan formulier waarop u kunt aan- ven wie u machtigt voor het laten brengen van uw stem. De ge- ichtigde moet in ieder geval zelf mgerechtigd zijn. In dat geval D degene, die voor u stemt, stem- op het stembureau van zijn tuze binnen de gemeente Venray. Bijvoorbeeld: Een kennis van u woont in Veltum en wil graag dat u voor hem gaat stemmen. Zelf woont u in Brukske. Hij kan dan bjj de afdeling bevolking een for mulier afhalen, waarin hjj vraagt om u voor hem te laten stemmen. U kunt dan de stem van uw ken nis uitbrengen op het stemubureau van uw keuze binnen de gemeente Venray. In de regel zal dat uw eigen stembureau zijn. Ook op de ze manier kan men ten hoogste voor twee mensen stemmen. WELK STEMBUREAU? Op de oproepingskaart is vermeld waar men moet gaan stemmen; dus op welk stembureau men moet zijn. Men doet er goed aan goed na te kijken welke stembureau staat aan gegeven, omdat in een enkel geval straten in een ander stemdistrict zijn ingedeeld, met name in de wijk Vel tum is zulks het geval. Gedeelte Valkenberg- weg nu B-weg Gedeputeerde Staten van Limburg hebben het gedeelte van de weg Valkenberg vanaf de grens met de gemeente Meerlo-Wanssum in wes telijke richting over een lengte van 25 meter aangeduid als B-weg. Langs de weg Valkenberg in de gemeente Meerlo-Wanssum is een ontgrondingsgroeve in exploitatie. Als gevolg daarvan wordt het op het gebied van de gemeente Venray gelegen weggedeelte intensief door het vrachtverkeer gebruikt. Dit weg gedeelte is daarop echter niet bere kend en is zelfs ongeschikt voor dat zware verkeer. Daarom is een ge deelte van de weg aangeduid als B- weg zodat het zware verkeer daar niet meer mag komen. BEKENDMAKING WIJZIGING BOUWVERORDENING Burgemeester en wethouders van Venray brengen hierbij ter alge mene kennis, dat het besluit van de raad dezer gemeente, d.d. 30 januari 1979, nr. R. 145, tot vaststelling van een verordening tot wijziging van de bouwverordening door Gedeputeer de Staten van Limburg is goedge keurd bij besluit d.d. 27 maart 1979, nr. BI 3072. De wijziging betreft in hoofdzaak: a. aanpassingen in verband met nieuw normen inzake geluids isolatie, warmte-isolatie, brand veiligheid en ventilatie; b. het toevoegen van een vrijstel lingsbepaling aan artikel 267 om meer mogelijkheden tot renovatie te verkrijgen;. c. een aanpassing van het antenne verbod ten behoeve van zoge naamde ontvang-amateurs; d. een toevoeging aan artikel 376 waardoor het toepassen van KOMO-kwaliteitsverklaringen wordt gestimuleerd; e. wijzigingen, die betrekking heb ben op de in de praktijk wense lijk gebleken verbeteringen in de redaktie van enige artikelen. De verordening ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, kamer 202, Maasheseweg 1 te Ven ray. De verordening treedt in wer king op de derde dag na heden. Venray, 11 mei 1979. Burgemeester en wethouders van Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris Al heeft iedereen nog wel wat te wensen, samen gaat het ons in Europa beter dan in het grootste deel van de wereld. Voor een eerlijke verdeling van de welvaart kan alleen een Europees parlement zorgen, dat oog heeft voor de belangen van allen in Europa en daarbuiten. k. Kies Europa juni 1979 VRIJE UREN SPORT HAL DE WETTELING Als gevolg van het aflopen van di verse competities zijn in de sporthal „De Wetteling" mogelijkheden ont staan voor incidenteel gebruik op maandag- en vrijdagavond, op za terdag en zondag. Inlichtingen hierover kan men krijgen ten gemeentehuize op dc af deling sportzaken (II-E). tel. 83838 - 246. BEKENDMAKING De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 26 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat ingaande 14 mei 1979 gedurende één maand ter gemeentesecretarie afde ling ruimtelijke ordening, kamer 202, voor eenieder ter inzage liggen de bestemmingsplannen met de daar van deel uitmakende gebruiksvoor schriften en de bijbehorende toelich tingen voor de industrieterreinen SMAKTERHEIDE, DE HULST en DE WITTE VENNEN, zoals die door de gemeenteraad in zijn vergadering van 24 april 1979 zijn vastgesteld. Bij de vaststelling zijn in de ont werpen wijzigingen aangebracht. Derhalve zijn zowel zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeen teraad hebben gewend, als zij, die bezwaren hebben tegen de aangè- brachte wijzigingen .bevoegd binnen de bovengenoemde termijn bezwaren tegen de bestemmingsplannen in te dienen bij gedeputeerde staten van Limburg te Maastricht. Venray, 7 mei 1979 De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche BEKENDMAKING GOEDKEURING BAATBELASTINGEN Bij Koninklijk Besluit van 25 april 1979, nr. 3, is goedkeuring verleend aan de volgende baatbelastingver ordeningen. a. Aanleg riolering in Merselo: 56,per perceel per jaar van af 1978 gedurende 30 jaren. b. Aanleg trottoir St. Catharina- straat, St. Apolloniastraat en Ka pel weg in Leunen: 7,50 3,75 per strekkende me ter per jaar vanaf 1977 geduren de 30 jaren. c. Uitbreiding aardgasnet Oirlo: 91,tot 782,per gebouwd onroerend goed per jaar vanaf 1977 gedurende 10 jaren. d. Uitbreiding aardgasnet Smakt: 30,tot 91,per gebouwd onroerend goed per jaar vanaf 1977 gedurende 10 jaren. e. Uitbreiding aardgasnet Merselo: 30,tot f 197,per gebouwd onroerend goed per jaar vanaf 1977 gedurende 10 jaren. f. Uitbreiding aardgasnet Yssel- steyn 152,tot 60,per gebouwd onroerend goed per jaar vanaf 1977 gedurende 10 jaren. De betreffende raadsbesluiten lig gen gedurende 3 maanden ter inzage op de afdeling belastingen van het gemeentehuis, Maasheseweg 1, Ven ray, kamer 132. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: J. H. L. M. Camps, Zwarte Plak- weg 43, Horst, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een konijnen- mestery waar mest en meststoffen .worden bewaard. Adres inrichting: Mgr. Hanssenstraat 77, Oostrum, ka dastraal gemeente Venray sectie S nr. 428. A. Theunis, Steegse Pcelweg 24, Leunen om vergunning tot het wij zigen van een pluimveehouderij en varkensmesterij waar mest en mest stoffen worden bewaard. Adres in richting: Steegse Peelweg 24, Leu nen, kadastraal gemeente Venray, sectie N nr. 283. H. J. M. Lommen, Laagheidse- weg 17, Venray om vergunning tot het wijzigen van een varkensmeste rij waar mest en meststoffen wor den bewaard. Adre inrichting: Laag- heidseweg 17, kadastraal gemeente Venray, sectie C nr. 3421. G. M. J. van Dijck, Ringweg 10, Ysselsteyn, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een var kensmesterij waar mest en mest stoffen worden bewaard. Adres in richting Ringweg, Ysselsteyn, kadas traal gemeente Venray, sectie N nr. 328 (ged.). W. van Tilburg, Kleindorp 13, Merselo om vergunning ex art. Ga der Hinderwet tot het uitbreiden/ wijzigen van een varkensfokkerij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Klein dorp 13, Merselo, kadastraal ge meente Venray, sectie B nr. 3238. A. L. en L. G. M. van Vegchel, Timmermannsweg 119, Ysselsteyn, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een rundveehouderij, kal- vermesterij en pluimveehouderij waar mest en meststoffen worden bewaard, Adres inrichting: Timmer mannsweg 119, Ysselsteyn, kadas traal gemeente Venray, sectie I nr. 118. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 30 mei 1979 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende; mits hii binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 11 mei 1979 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. van 12 tot en met 19 mei Aanstaande zondag, 13 mei, is er om HALF ELF in de aula van de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, weer een eucharistische tafelviering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Voorganger: Frans Meijer. Aanstaande zaterdag 12 mei, wordt er om ZEVEN UUR weer een Jon gerenviering gehouden in de aula van de Levensschool, Bevrijdings weg 2a. Deze viering is speciaal be doeld voor jongeren van 12 tot 17 jaar. Het thema van deze viering is: Het wordt allemaal te veel. Voorganger: Ben van Bronkhorst» Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor) int. Wim van den Munckhof en overl. fam. ouders Geurt jens-Vermazeren Con Pij Is ouders Cox-Deckers. Vijfde zondag van Pasen. Zondag: 8.00 leesmis, int. Antoon Janssen bijzondere intentie; 10.00 Feestelijke Eucharistieviering b.g.v. de eerste communie van de 2e klas- sers van de Petrus Banden- de Dr. Poelsschool. Int. Gerard Swinkels en Wilhelmina Cremers Fun Odenho- ven en zoon Jan Jan Schwachö- en opa Dijkmans; 11.30 nederlandse hoogmis, int. Teng Wilmsen Henri Camps. Maandag: H. Mathias, apostel. 9.00 voor oude stichtingen Maria Vren- cken-L'Espoir; 19.00 ouders Kronen- berg-Clancette en zoon Lambert Aard van der Zwaan en Martinus Litjens. Dinsdag: 9.00 Teng Wilmsen vwg. de invalidenbond; 19.00 Antoon Ou denhoven en overl. fam. Linskens Teng Verhaegen. Woensdag: 9.00 overl. fam. H. B.; 19.00 jrd. Johanna Gooren-Pelzer Willem Janssen en overl. fam. Ma ria Beclet. Donderdag: 9.00 Anna Behnen. Vrijdag: 9.00 Mieke Kamps; 15.00 25-jarig huwelijksfeest Swinkels- Janssen; 19.00 Maria Wismans-Gee- len Herman Ebberink. Zaterdag: 9.00 W. Broers, echtge note en overl. iknderen; 11.00 huwe-, lijkssluiting Maria Ermers en Frans Peeters; 14.00 60-jarig huwelijks feest van Eyck-Reeskens; 15.00 25- jarig huwelijksfeest Broers; 19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren Jo zef Peeters overl. ouders Driessen- Wagemakers. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.30 uur is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leid sters: Lisette Weijers en Riet v. d. Steeg. I.v.m. de Eerste Communie is de crèche ook geopend tijdens de vie ring van 10 uur. In verband met de eerste com munieviering is zondagmorgen GEEN gregoriaanse hoogmis om 9.30 uur, omdat de communiemis om 10,00 uur is. De laatste mis is NIET om 11.00 uur maar om 11.30 uur. Huwelijksafkondiging: Mia Beelt- huyzen uit Winssen en Ton Pee ters. Akolieten: Zaterdag 12 mei: 19.00 uur T. de Bruyn en G. de Groot. Zondag 13 mei: 8.30 Lilian Stoffels en Susanne Claessens; 11.30 T. Hug- gers en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Erik Wek king en Mirjam Versieyen. Woensdag, vrijdag: 19.00 Bas Hou- ba en Sammie Huibers. Vrijdag: 15.00 Leon Stoffels en Corina Straatman. Zaterdag: 14.00 Loes Houben en Marcel Hanen; 15.00 Mariëlle van Hoof en Eric van Gerven. Zondag 13 mei: EERSTE COM MUNIE VAN DE KINDEREN VAN DE CLARA-SCHOOL. H. Missen: 7.30, 9.00 H. Mis waarbij de kinde ren hun eerste communie doen; 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Dinsdag: 5e dinsdag van de Anto- niusnoveen; 19.00 avondmis met voorbeden voor eigen en aanbevolen intenties. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Lambertus de Lauw en zoon-Peter. Zondag: 7.30 gelovige zielen (offer bus); 9.00 Gerardus van Well en voor de kinderen van de Clara- school; 10.15 jgt. Piet Oudenhoven en Matthieu van Helden: 11.45 Wim Verlijsdonk; 18.00 voor een zieke. Maandag: 8.00 Anna Hendricx- Pceters (Derde Orde); 19.00 overl. ouders Rongen-Buijssen en overl. fam. Dinsdag: 8.00 Antoon Luijpers; 19.00 Wim v. d- Munckhof en overl. fam. en fam. Wijnen-Wijnhoven. Woensdag: 8.00 Giel Kusters; 19.00 Mechelina Cleven-Maessen. Donderdag: 8.00 Sjang Ewals; 19.00 Johanna Gertr. Smedts-Jeuken (v.w, de buurt). Vrijdag: 8.00 oud-wijkzuster Jans sen; 19.00 Gezinsmis; Pastoor Arts. Zaterdag: 8.00 Maria Akkermans- Kersten. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Leo en Henk Jan sen. Zondag: 7.30 René van Hooren en Tony Scholten; 9.00 Eric Arts en Arnoud Verhaeg, Hans Kerstjens, Jac, Smetsers en Marcel Philipsen; 10.15 Pieter Hendriks en Geert Claes; 11.45 Peter Schoenmakers en Willy v. d. Bekerom; 18.00 Edgar Janssen en Perry Eibers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Arnoud Verhaeg en Hans van Gee- nen; 19.00 Geert Claes en Hans Kerstjens. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Edgar Janssen en Perry Elbel-s; 19.00 Gerard Schoenmakers en Alfons Pirlo (De jongens van de communie-mis een half uur voor tijd aanwezig zijn). Zaterdag 12 mei: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie dhr. Lemmens en dhr. Ta- miniou. Zondag 13 mei: 10.00 Euch. viering waaronder weer een aantal kinderen hun eerste communie doen. Kinder crèche aanwezig. Misintentie dhr. W. v. d. Munckhof en overl. fam; 11.30 Euch.viering. Misintentie: dhr. W. v. d. Munckhof en overleden fam. Woensdag 16 mei: Euch. viering om 19.00 u. Misintentie Zr. Electa Gordijn. Deze dienst wordt verzorgd door de zusters en pastors. Iedereen is van harte welkom. De eerste communie viering op 13 mei: Om 10.00 is vooral voor hen die er dicht bij betrokken zijn: eerste com municanten en hun fam. Er is nog een extra viering om 11.30 uur. V'üfde zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Gertruda Madou-Klaassen. Samen zingen we nederlandse lie deren. Zondag: 8.00 leesmis voor overl ouders Hendrikx-Seijkens; 9.30 uur Plechtige eucharistieviering met de Eerste Communiecanten van de Hensenius- en Luciaschool. Tot in tentie van de kinderen. Het kinder koor „De Vredesklokjes" zal in deze mis zingen. 11.30 leesmis voor overL Piet Kusters voor overl. Martin Hoedemaekers en voor overl. Joos Simons en ouders; 18.30 avoridmis voor overl. familie Kappel-Ewalts en voor spoedige beterschap. Maandag H. Mathias, apostel. 8.00 leesmis voor overl. Jos van Lierop; 19.00 avondmis voor overl. ouders Siebers-Dielemans en zoon Theo. Dinsdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid; 19.00 avondmis voor overl. familie Clephas-Soulier en voor overl. familie Verheijen-v. d. Voort. Woensdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid (P.); 19.00 avondmis voor overl. vader Thielen en zonen Alouis en Bennie. Donderdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid (D.)19.00 avondmis voor Piet Vermeltfoort en voor overl. Jacques Janssen. Vrijdag: 8.00 leesmis tot zekere in tentie; 15.00 plechtige huwelijksinze gening en eucharistieviering voor 't bruidspaar Derks-Keur; 19.00 avond mis voor overl. Bér Philipsen. Zaterdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid, 19.0 avondmis voor overl. Nout Cremers en voor overl .Frans Stevens. Mededelingen: 1. EERSTE COMMUNIE. In ver band met de eerste communie feesten vallen twee zondagen de missen van 9 en 10 uur uit. Daar voor in de plaats komt de mis van half tien (9.30) waarin de kinderen hun eerste H. Commu nie doen. A.s. zondag 13 mei: de kinderen van de Hensenius- en Luciaschool en de Keg. De kin deren worden om 9.15 uur ver wacht in de St. Anna kleuter school. Vandaar worden j*e met de harmonie naar de kerk bege leid. In de kerk zijn 4 plaatsen per kind gereserveerd voor ouders en familieleden. Daarachter ne men de andere belangstellenden plaats. Er is voor hen nog plaats genoeg over. 2. A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleu terschool. vlak bü de kerk. Leid sters: Mej. Wilma van Osch en Jacqueline Vollenberg. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 E. Franken, O. In- genpas; 9 30 F. Linskens, M. Lens- sen, A. Vercauteren; 11.30 H. Kus ters, M. Barten; 18.30 S. Fijneman, C. Langveld. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 R. Smits, A. Schwachöfer; 19.00 W. Hagenaars, J. Dommeck. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 L. Janssen, T., van Soest; 19.00 R. Aben, C. de Bruyn. Zondagmorgen half tien viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebort. Tijdens de kerk dienst kinderkerk en -oppas. Predi kant is Ds. J. Heine. De eerste kollekte is voor de dia- konie, de tweede voor de kerk. In Blitterswijck geen dienst. Donderdag 17 mei om kwart over drie huwelijksinzegening door Ds. Heine van het bruidspaar Kant-van der Giessen. Zaterdag: 19.00 Pierre Jacobs. Zondag: 9.00 Peter Jeuken en Theodora Jeuken Familie Stappers en Nel Arts overl. fam. Siebers, Camps cn Nijssen Antoon Verheg gen en Hendrina van Haarcn (Ge mengd Koor); 11.00 Toon van Cuijck en overl. ouders Theo Camps en Anna Verhoeven. Maandag: 9.00 Antoon Pelzer (van z'n vriend J.). Dinsdag: 9.00 overl. familie Ven- nekens-Verschuren. Woensdag: 9.00 Ide Min. Donderdag: 9.00 uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie, 14.00 uit dankbaarheid 40-jarig hu welijk Thielen-Steeghs (Dameskoor). Zaterdag: 19.00 jaardienst Mina Tacken-Janssen Jan Haegens Wim Émons. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Marcel Janssen, Marcel Linskens, Robby Raayma- kers. Marcel Litjens. Zondag: 9.00 Frank en Eddy Drab- bels. Antoine Janssen, Marcel Derks; 11.00 Eric Jeuken, Alouis Martens, Nico Versteegen, Pieter Verhagen. Vrijdag: 14.00 Davy Moorrees, An toine Pelzer. MARIA-PROCESSIE Wilt U zo vast noteren: zondag 20 mei na de Hoogmis van 9.00 uur processie met het O.L. Vrouwe beeld van Oostrum, rond de kerk. Kermis-zondag. Kerkelijke viering feest vah H. Gertrudis, patrones van onze parochie. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 gez. H. Mis voor Sophia Ver- dellen, Simon Claassens, Peter Jo hannes Rongen en zoon Martien cn voor overl. familie Nelissen-Ewals. Zondag: 8.30 H. Mis overl. vader; 10.00 Hoogmis voor Karei Achten en fam. Achten v. d. Handboog schutterij. Maandag: 8.00 H. Mis overleden ouders. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Catharina Bistervels; 19.00 Marialof en Rozen krans. Woensdag: 8.00 H. Mis st. Mai tines van Oirschot en Catharina Looncn. Donderdag: 15.00 pl. Huwelijks mis bruidspaar Beckers-Nelissen. Vrijdag: 15.00 pl. Hoogmis b.g.v. 40 jaren Huwelijksfeest Smits-Jeu- rissen. Zaterdag: 17.00 Toewijding H. Vormsel door Mgr. J. Gijsen, int. H. Mis voor de vormelingen en hun ouders; 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 gez. H. Mis Leonardus Custers en Barbara Lenssen. V\jfde zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Piet Jacobs- van Cruchten Jan van Meijel, echt genote en overl. iknderen. Zondag: 8.00 lsm. v. Leo Cox en overl. fam. voor moeder uit dank baarheid (L.); 10.00 hgm. als gest. jrd. v. Eduard en Stans Dietz; 11.15 lsm. v. Gerard Thijssen overl. fam. Voermans-Kursten en Antoon Voer- mans. Maandag: 18.30 lsm. v. Willem Ver- heijen. echtgenote en Antoon Ver- heijen; 19.00 lsm. v. Maria Achten- v. Dijck en overl. ouders; 19.30 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Dinsdag: 15.00 zilveren huwelijk Jenniskens-Nelissen; 18.00 lsm. v. Harry Cuppen en Petronella Vogel- sangs-Smits; 18.30 lsm. v. overl. fam. Willems- v. d. Munckhof Jan van Meijel. echtgenote en overl. kinde ren; 19.00 lsm. v. Jozef Martens en overl. fam. Woensdag: 7.30 lsm. v. Gertruda Claessens-Gussen. Donderdag: 18.00 lsm. v. overl. fam. Voermans-Roo ij akkers; 18.30 lsm. v. overl. fam .Litjens-Lemmen gest. jrd. v. Gerard Reintjes en echtgenote; 19.00 lsm. v. Pierre Rou- wet. Vrijdag: 7.30 weekd. v. Harry As- selberghs; 12.30 huwelijk Reijndcrs- Jenniskens. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Martin Ji- lesen waaronder Mgr. Gijsen het H. Vormsel zal toedienen aan de school verlaters. Misdienaars: 18.30 Th. v. Kempen; 19.00 J. Janssen. Akolieten: 8.00 J. Janssen; 10.00 F. van Bavel, A. Reintjes en P. Ver stappen; 11.15 H. en R. Comelissen. Huwclijksafk.: Pieter Reijnders (Bakel) en Thea Jenniskens; Rob Beckers en Nel Nelissen (Oirlo); Jo zef Reintjes en Amelie Post (Nienw- gein). Piet Timmermans en Dian Claessens (Oostrum). Kollekte Oosterse Kerken: Dit weekend is er na alle H. Missen aan de kerkdeur een kollekte voor de Oosterse kerken. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Ge rardus In 't Hulst en Maria In 'l Hulst-Deenen. Zondag: MOEDERDAG. 8.30 H. Mis voor overl. fam. Smeets-v. As ten; 10.00 H. Mis v. Jan Jaspers; 11.30 maandd. v. Harrie Peejors. Maandag: 18.30 maand. v. Hendri- ca Vullings-Jansen; 19.00 jgt. voor Maria Verhoeven-Arts. Dinsdag: 18.30 H. Mis v. Jacob Arts; 19.00 maand.d v. Mevr. Swin- kels-Verschuuren. Woensdag: 18.30 H. Mis v. Maria Vergeldt-Burgers; 19.00 weekd. v. Antoon Verheijen. Donderdag: 18.30 weekd. v. H. v. Lipzig; 19.00 H. Mis v. bijz. intentie (v. d. Pas). Vrijdag: Verjaardag van Z.II. Paua Johannes Paulus II. 18.30 H. Mis ter ere van de H. Antonius uit dank baarheid; 19.00 H. Mis tot intentie van de Paus. Zaterdag: 19.00 H. Mis uit dank baarheid. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Robert Stevens en Francis v. d. Hoff. Zondag: 8.30 Robert van Ass cn Richard Juwet: 10.00 Henny Michels cn Rob Koonings; 11.30 John Mi chels en Willy Hendriks. Attentie: Vrijdag 18 mei is de verjaardag van onze Paus Johannes Paulus II. Wij hopen dat er dan vele parochia nen in de H. Mis van 19.00 uur zul len zijn. die wordt gelezen voor de Paus. die zo'n moeilijke opdracht heeft en die rekent op ons aller ge bed. 5e zondag van Pasen. 13 mei 1979. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. Sjef Verhoeven. Zondag: 8.30 H. Mis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis voor Harrie Ver steegen; 11.30 H. Mis voor overl. fam. Arts-Noyen. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Hen- ricus van Hoof cn Maria Ewals. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Ge rardus de Mulder en Johanna M. Aerts. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Jan M. Gielen en overl. kinderen. Donderdag: 8 00 gez. H. Mis voor Johan van Keyisteren. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Wil lem van Rijswijck, Petronella Jans sen en dochter Maria. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Henk van Meyel. Misdienaars: zondag 8.30 cn door de week: T. Janssen, M. Kesels; 10.00 T. Engels. J. Eyssen; 11.30 P. Jacobs, P. Kessels. Kollektanten: zaterdag: Ewals; zondag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 J. van Hoof; 11.30 Emonts. van 12 - 19 mei Zaterdag: 7 uur v. fam. van Cas teren. Zondag: 10 uur v. fam. Bolden. Maandag: 8 uur O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Dinsdag: 8 uur overl. fam. Wecrts- Nelissen. Woensdag: 8 uur v. fam. Huis-van Enckevort; 8 uur 's avonds voo- Ar nold Zeegers en Maria Fleuren-van Lipzig. -Donderdag: 8 uur v. Maria Hak- voort en dr Tea. Vrijdag: 8 uur tot Int. van fam. Lenkens-Ermens. Zaterdag: 7 uur voor Petronella Sanders. 5e zondag van Pasen, 13 mei 1979. Zondag: 8 uur H. Mis t.e.v. het H. Hart (Th.); 10 uur eerste H. Commu-„ nie van de kinderen van de 2e klas. Om kwart voor 10 komen de kinde ren met hun ouders bij het veldka- pelletje bijeen. De plechtigheid in de kerk begint om 10 uur. De H. Mis is voor de overleden ouders Geurts- v. d. Broek. Misdienaars van de hoogmis: Peter Paul Janssen, Leon Janssen, Twanny Achten, Jopie Drabbels, Leon Pouwels en Nico Ja- kobs. Misdienaars van de week: Twan ny Swinkels en Mark Koonings. Maandag: H. Mathias, apostel. 8 u. H. Mis voor de overleden familie leden Claes-Derikx. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Looncn-Baltussen. Woensdag: 8 uur H. Mis voor pas toor Wismans. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman v.w. zijn vrienden. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Set Janssen; 19.00 heilige eucharistievie ring waaronder toediening van het heilig vormsel aan de kinderen van de zesde klas door onze bisschop Mgr. Joannes Gijsen. Zaterdag: 17.00 H. Mis voor onze oudste inwoner van Heide, de ere- kerkmeester Opa Michels, die 14 mfl j.l. 90 jaar geworden is. De avond mis van 19.30 uur komt te vervallen. Zondag 13 mei, 5e zondag van Pa sen. Zondag voor de Oosterse Ker ken. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Ceciel v. Wylick-Engelen v.w. de buurt. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. voor zal. Peter Ewals, echtg. en overl. fam.; 11.15 4e zeswekendienst zal. Hen- drika Jacobs-van Dijck. Maandag: 8 uur lsm. tot bijzonde re intentie v. K. Dinsdag: 5e dinsdag ter ere van H. Antonius van Padua. 8 uur lsm. voor zal. Jan van den Aker. Woensdag: 8 uur lsm. zal. L. van Ooi en overl. fam. van Ool-Houben. Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam. Koenen-Janssen. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. v. Aerts-Jacobs. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal Ceciel v. Wylick-Engelen v.w. dc Dorpsraad. Misdienaars: Classens, Janssen. Akolieten voor 13 mei: Jan This- sen. Joh. Fleurkens, Sj. Classens. Zaterdag 12 mei: 19.00 Avondvie- ring tot zekere intentie. Zondag: Moederdag en de dag voor de Oosterse Kerken, apostolaat der Hereniging. 8.30 H. Mis te Holthees voor Nelly Fleuren; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Geurts. Maandag: 8.45 H. Mis voor alle overleden Zusters en Broeders van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor het wel zijn van de fam. Hoevermans Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jo- zefkapci t.e.v. de H. Jozef uit dank baarheid en voor een overL fam; 11 uur bedevaart Den Haag. Donderdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. van Tuil en voor Felix Petera. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor Louisa Waps-Vermeer.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 11