AGENDA koninklijke onderscheidingen POELS 0 Jaar Jachthoorn- n Trompettenkorps Aan alle belangstellenden in Venray VASTENAKTIES GESLAAGD „Pa" Janssen ambteloos burger Gouden paar in Wanssum Rijdend ANWB- kantoor in Venray PASTOOR POTHOF JUBILEERDE Peelpioniers LEERLINGEN BOUWPLAATS aan de Willemstraat Inspraak reconstructie Kruisstraat r kasteel tel. 04763-1307 Bekroond affiche Hondenwandeling Problematiek rond bouw van ruwvoersilo PEEL EN MAAS uw weekblad Meubelen GEVONDEN VOORWERPEN W.J. Maas, brievenbesteller te Oirlo, penningmeester van het kerkbestuur Maandagmorgen koninginnedag waren de gedecoreerden met hun milieleden, verzameld in de hal in het gemeentehuis, waar burge- eester Defesche nogmaals het hoe waarom van deze lintjesregen uit doeken deed. Hij mocht, mede amens foto G. Kruijsen, elke der 520 decoreerden een drietal foto's aan- eden, welke j.l. vrijdag tijdens de iratie gemaakt waren. Namens alle gedecoreerden sprak e heer J. de Bruijn een kort woord ^an dank. Hierbij tekende hij als irsoonlijke zienswijze aan, toch wel rijs te stellen op één uniforme on- ferscheiding. Maar zolang dat er nog let is, nam zeker hij genoegen met e ontvangen decoratie. De vele aanwezigen kregen daar na de gelegenheid tot feliciteren, waar gaarne en druk gebruik van werd gemaakt. Tot slot werd op het bordes van het gemeentehuis nog een groepsfoto gemaakt, en bracht Kon. Harmonie Euterpe een serenade. Zeker ditmaal acht gedecoreer den deed zich de behoefte aan een ruime raadszaal met ontvangst ruimten gevoelen, om meer sfeer aan deze huldiging te kunnen geven. Maar ongetwijfeld zal het volgend jaar, van de nu in aanbouw zijnde nieuwe ruimten gebruik kunnen worden gemaakt. Met voldoening kan het Venrayse ichthoorn- en Trompettenkorps St. etrus Banden terug zien op de vie- ng van hun 20-jarig bestaan. Hoog- ipunt hierbij was ongetwijfeld het Spte optreden van de minirettes, *n fleur- en kleurrijke verschijning. Zeer velen hebben de receptie aan strepen, om het bestuur van hun Blangstelling en dank blijk te ge en. En het was een trotse voorzit- ïr, de heer Jan van Toor, die deze ^Ujken in ontvangst mocht nemen. W 'an zijn kant echter dankte hij met name mej. Tijssen ,die het vele naai werk voor de minirettes verzorgde, en de hulp welke men van de dames Luypers en Vennekens had onder vonden. Het aktieve oudercomité bood nieuwe instrumenten aan, welk goed voorbeeld ook door anderen gevolgd werd. Wethouder van Oers stond eigen lijk met de mond vol tanden, zoals hij zelf zei, maar desondanks slaag de hij er toch in de dank van de Venrayse gemeenschap én het Ven rayse gemeentebestuur te vertolken. In het bijzonder voor wat betreft het „stuk jeugdwerk" dat hier ver richt wordt en dat past in deze tijd. Op zondag a.s. 6 mei. hebben wij religieuzen van Regio Venray een gezamenlijke o.cenkomst. Maar wij niet alleen, maa. met U. allen samen in de St. Petrus Bandenkerk. Om 11 uur is er een eenvoudige Eucharistieviering, verzorgd door ons religieuzen. Wij nodigen U allen uit om daar samen met ons te bidden en te zingen en God te danken voor al Zijn weldaden. In het portaal van de kerk zult U door enige voorstellingen iets te we ten komen van de verschillenae Congregaties. Graag dan tot a.s. zondag! De leden van het Dekenaal Religieuzen Beraad Voor zover het zich thans laat aanzien, zijn de vastenakties van dit jaar in ons dekenaat, ten opzichte van die van het vorig jaar alleszins geslaagd te noemen. Als we de rechtstreekse giften aan de secreta riaten van de Landelijke aktie en van de Bisschoppelijke aktie buiten beschouwing laten een gespecifi ceerd bedrag is daarvan nog niet te krijgen dan hebben de akties ge zamenlijk ruim 3650,méér op gebracht. Per parochie in ons deke naat zijn de opbrengsten als volgt: Bisschoppelijke Landelijke aktie aktie Grote Kerk 5482,— Paterskerk 4357,25 Vredeskerk 3665,78 1977,05 Oostrum 2504,44 1564,54 Oirlo 1640,— Castenray 1239,34 230,— Leunen 4062,87 1579,81 Ysselsteyn 4660,— 220,— Merselo 2200, Vredepeel 426, Heide 2225,— Veulen 858,— 858,— Smakt/Holthees 400, Blitterswijck 1685, Wanssum 1854, Geysteren 997,30 Totaal vorig jaar 29523,68 15162,70 22.000,— 19.029,21 Vorig jaar dus een totaal van 41.029,21. Dit jaar een totaal van 44.686,38, waarbij dan nog komt 756,van de parochie in het Brukske, welke de opbrengst bestemt voor een eigen projekt in India, waar pastor van der Zanden als missionaris werkzaam is geweest. Zoals gezegd zullen bovenstaande bedragen nog vermeerderd moeten worden met de bijdragen die recht streeks overgemaakt zijn. Vorig jaar bedroeg dat uit ons dekenaat voor de landelijke vastenaktie nog ruim 9200,—. Ook ontbreken in feite exacte cij fers van de parochie SmakUHolt- hees. De hier genoemde opbrengst is slechts die welke de kinderen huis-aan-huis voor dit doel hebben opgehaald. De opbrengst in de kerk is (nog) niet bekend. Opvallend is de méér-opbrengst voor de bisschoppelijke vastenaktie. Ruim 7500,méér. Verwacht mag worden dat het voor dit jaar ge plande bedrag van 30.000,uit ons dekenaat nog wel gehaald is. Een vergelijking per parochie t.o.v. het vorig jaar is niet mogelijk, om dat ons die cijfers ontbreken. Eveneens opmerkelijk is de daling van de opbrengst voor de landelijke vastenaktie. Ruim 3800,minder. Uitschieters hierbij zijn de Grote Kerk waar ruim 1000,minder binnenkwam, en Wanssum waar ruim 2900,minder gegeven werd In Leunen werd de opbrengst voor de landelijke vastenaktie bijna ge halveerd. In zijn totaliteit geloven we wel dat men dik tevreden mag zijn. In een tijdsbestek van zes weken zo'n 50.000,ophalen is voorwaar geen kleinigheid. Vrijdagmiddag hebben collegae, b. en w., en vele hoofden van dienst, in het gemeentehuis afscheid geno men van hoofdagent Janssen. Te recht zei burgemeester Defesche in zijn toespraak dat „Pa" Janssen zijn taak bij de politie vervulde op een wijze die geen enkele wijkagent hem zou nadoen. Het was dan ook met een welgemeend dankwoord dat hem de traditionele afscheidsenve- loppe overhandigde, vergezeld van een wapentegel van de gemeente. Korpschef De Bruijn, had dit af scheid graag in een eigen gebouw gevierd, maar dat zit er nog steeds niet in. Ook hij had grote bewonde ring voor het optreden van zijn hoofdagent en bracht dat dan ook duidleijk onder woorden. Bij zijn dank betrok hij ook mevr. Janssen, omdat naar zijn overtuiging de da mes voor honderd procent achter hun mannen moeten staan, willen zij als politieman goed kunnen func tioneren. „Pa" Janssen had nog graag in het Venrayse politiekorps willen blijven: „al was het alleen maar om koffie te zetten". Hij prees de sfeer van saamhorigheid en samenwer king in het Venrayse politieappa raat, en drukte zijn oud-collegae op het hart vooral eerlijk tegenover de bevolking te staan. Dan word je op dezelfde wijze geaccepteerd als ik. Later op de avond kon men in het Leunse Gemeenschapshuis nog eens persoonlijk afscheid nemen, en zeer velen hebben daar gebruik van ge maakt, terwijl het Venrays Mannen koor dit afscheid op zijn bekende wijze muzikaal opluisterde. Het is voor ons een onbegonnen zaak. ook in ruime mate aandacht te schenken aan de gouden huwe lijksparen in onze nabuur gemeen ten. Ditmaal willen we echter een uitzondering maken voor het bruids paar GRAD EWALS (78) en TIL VAN DE LOO (74) te Wanssum. Dit gouden paar heeft 40 jaren in Oirlo gewoond, op de Meerlose Heide. Toen zij 10 jaar geleden hun boerde rij verkochten, poogden zij een be jaardenwoning te krijgen, of onder dak te vinden in Het Schuttersveld. Aan een bejaardenwoning in Oirlo was niet te komen, terwijl op dat moment in Venray zowel voor Het Schuttersveld als voor een bejaar denwoning, een lange wachtlijst be stond. Noodgedwongen kwamen ze toen in Wanssum terecht, waar aan de Tiendstraat een nieuwe bejaarden woning gekocht kon worden. In hun hart zijn ze echter toch wel Ven- rayers gebleven. Praktisch al hun kinderen 11 stuks zijn dan ook in Venray getrouwd en woonachtig. De Meerlose Heide een der uit hoeken van Venray jarenlang een der vergeten en achtergebleven ge bieden van onze gemeente. Het was daar, dat Grad Ewals met zijn vrouw geploeterd hebben voor het dagelijks brood, voor hun steeds groeiende gezin. Verstoken van alle mogelijke comfort welke wij als heel gewoon ervaren. Eerst in i956 kre gen ze er electriciteit als een z.g. super-onrendabele aansluiting. En het was de ruilverkaveling die hen van de modderige en dikwijls zeer onbegaanbare wegen verloste. Zestien jaar lang heeft Ewals de melkwagen gevaren naar de zuivel fabriek. Dat was een welkome aan vulling op hun povere inkomen. En de kinderbijslag die men toen kreeg was een ongekende weelde, evenals de sociale verzekeringen die toen hun deel werden. Vergeten waren toen de doktersrekeningen. Maar desalniettemin zijn ze hun Venrayse huisarts trouw gebleven, ook nu ze in Wanssum wonen. Vandaag, vrijdag 4 mei, vieren ze dan hun gouden huwlijksfeest in het Gemeenschapshuis te Wanssum. Van half zeven tot half acht kan ieder een er terecht om hen te feliciteren. De fanfare uit Wanssum zal er hen een muzikale hulde brengen. En ongetwijfeld zullen vele oud-dorps genoten uit Oirlo hier ook acte de presence geven. Op dinsdag 29 mei a.s. zal het rij dende A.N.W.B.-kantoor voor het eerst in Venray komen. Hel is de be doeling dat vanaf die datum het kantoor wekelijks in Venray stand plaats zal innemen op het Hense- niusplein nabij café Hulsman. In het rijdende A.N.W.B. kantoor wordt al le informatie gegeven over dc vele aktiviteitcn van de A.N.W.B. Nadat de Zangers van St. Frans zondag op onnavolgbare wijze de plechtige eucharistieviering in de Paterskerk hadden opgeluisterd, volgde in zaal In den Engel een grootse receptie bij gelegenheid van het 40-jarig priesterfeest van Pas toor Thomas Pothof. Zo ooit, dan bleek hier wel, dat de parochianen en vele anderen. Pas toor Pothof een warm hart toedra gen. Ontelbare handen moesten ge schud worden tijdens deze ruim twee uur durende receptie. Het kerk bestuur was trots, nu hun pastoor een enveloppe te kunnen overhandi gen, inhoudende 'n cheque van ruim 2700,waarmee Pastoor Pothof eindelijk een paar lang gekoesterde wensen kan vervullen, o.a. een reis naar Rome en Assisië. Maar gezien het aantal enveloppes dat de Pastoor nog tijdens deze receptie werd over handigd, mogen we gerust aannemen dat genoemd bedrag ruimschoots zal zijn overschreden. Burgemeester Defesche maakte gaarne van de geboden gelegenheid gebruik, om in een kort maar sym pathiek speechje, de dank van het gemeentebestuur te vertolken. Dat deed ook de heer H. Staal namens de Zangers van St. Frans met hun dirigent, voor de loyale manier waar op Pastoor Pothof steeds achter de Zangers staat. En natuurlijk was de Koninklijke Harmonie Euterpe present om een muzikale hulde te verzorgen. De nieuwe president, de heer Kooien, bracht daarbij nog eens de dank van de Harmonie over voor de jaar lijkse bijdrage die men van Pastoor Pothof mocht ontvangen, en waar voor zij zich in de toekomst ook gaarne aanbevelen. Vorige week meldden wij in dit blad het overlijden van de heer H. van Lipzig, een der laatste peelpio niers die in de jaren 1921-1922 zich in Ysselsteyn vestigden, in de z.g. ontginnigsboederijen. Prompt kregen we reakties, dat er nog wel meer peelpioniers in leven zijn. Iets wat we uiteraard niet ont kend hebben. Het ging ons in dit geval om die pioniers die zich in Ys selsteyn vestigden. De familie Jans sen, beter bekend als „Niessenboer" vestigde zich reeds omstreeks. 1918 aan de Deumeseweg, om vandaar uit de Peel te ontginnen. Van deze familie zijn nu nog in leven Helm (87), Elisabeth (86), Jan (80), Bert (78) en Jep (75). Vermoedelijk zullen er nog wel meer peelpioniers in leven zijn en wellicht komen er nu, nu we andere namen genoemd hebben, nog meer reakties. Maar dat zien we morgen dan wel weer Dinsdagavond was een groot aan tal ouders opgekomen voor een uit voerige informatie, welke in de aula van de LTS werd gegeven, naar aanleiding van een na de vakantie tc Venray te starten leerlingbouw plaats. Vorige week hebben wij hierover reeds in het kort bericht. Dank zij de samenwerking, welke er is geweest tussen de Woning bouwvereniging Noord Limburg, het Venrayse aannemersbedrijf Verhoe ven, de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf en de Lagere Tech nische School, kon het projekt wor den voorbereid. Dat bij zo een leer lingenbouwplaats veel komt kijken, dat hebben de ouders kunnen erva ren tijdens de uitvoerige informatie welke hun werd gegeven. Directeur Hijl van de LTS was zeer ingeno men met de mogelijkheid, dat toe- 'komstige vaklieden zich praktisch kunnen bekwamen .als voortzetting van de lessen op school, om daar mede hun opleiding te vervolmaken. Onder leiding van leermeesters zullen in de tweede helft van dit jaar 14 woningen aan de Willem straat kunnen worden gebouwd. Di- rekteur Hijl vond het jammer dat er nog niet de mogelijkheid was, om ook leerlingen electriciëns op dat objekt te plaatsen. Venray kende in 1969 reeds een leerlingenbouwplaats toen aan de Blauwververstraat door Bruns en Bonke een aantal woningen zijn ge bouwd. In het hele land zijn een aantal leerlingenbouwplaatsen waar aan in totaal 400 timmerlieden en 280 metselaars zijn tewerkgesteld. Een groot voordeel voor de leerlin gen is. dat ze nu te maken krijgen met alle werkzaamheden in de bouw terwijl, als ze op de traditionele ma nier in de bouw gaan werken, zeer afhankelijk zijn van de instelling van hun werkgever. De overgang van de leerlingen is nu beter, om dat de overgang van school naar bouwplaats gunstiger is. VERHOEVEN Direkteur J. Verhoeven van hot Venrayse aannemersbedrijf, vertelde over de mogelijkheden binnen zijn bedrijf, dat aan 100 personeelsleden emplooi geeft; maar ook hoe het be drijf gegroeid was, met nu een om zet van 16 miljoen per jaar. De leer lingen zullen met dit bedrijf een of ficiële leer- en arbeidsovereenkomst sluiten en aan hen zal het geldende c.a.o.-loon worden uitbetaald, wat voor de 16-jarigen rond 160 guldon per week schoon bedraagt en oploopt voor de 19-jarigen tot 220 gulden schoon. De firma Verhoeven had voor de leerlingen nog een keurige overzichtelijke lijst samengesteld over de diverse mogelijkheden in het bedrijf. Op 1 juni kunnen de leerlingen en ouders nader met het bedrijf kennis maken en ook het leerlingenobjekt bekijken. Nog meer uitvoerige informatie werd aan leerlingen en ouders ge geven. De mogelijkheden van de leerovereenkomst en arbeidsover eenkomst; dc samenwerking met de stichting vakopleiding; het beroeps begeleidend onderwijs; de ene dag per week dat de leerling nog naai school moet; de taak van de Regio nale Opleidingscommissie enz. Na de pauze waarin veel leerlin gen met hun ouders hun handteke ning reeds plaatsten onder de leer ling- en arbeidsovereenkomst, ging de heer Delsing van de Woning bouwvereniging Noord Limburg na der in op het bouwprojekt, dat zo als wij schreven, 14 woningen om vat. waarvan één woning aangepast zal worden voor een gehandicapte. Het ligt in de bedoeling dat aan nemer Verhoeven na de bouwvak vakantie zal starten me t7 leerling metselaars en 7 leerling timmerlie den welke begeleid worden door de werkmeesters van de firma Verhoe ven Reintjes en Verberkt. De volle dige start zal mogelijk zijn, als voor twee gezinnen nog vervangende woonruimte gevonden is. Maar ge start kan in ieder geval worden met een gedeelte van het projekt. Dat de woningbouwvereniging Noord Limburg medewerking heeft willen verlenen aan dit projekt, on derstreept nog eens dat de woning bouwvereniging de noodzaak ziet van opleiding voor goede vaklieden en dat zij zulks op deze wijze hoopt te stimuleren. Naar aanleiding van de inspraak procedure, welke is gevolgd bij de voorgenofen reconstructie van de Kruisstraat, hebben b. en w. beslo ten het door de bewoners opgestelde programma van eisen te volgen. Zoals bekend zijn aan de hand van de door de bewoners gemaakte op merkingen en geuite wensen twee ontwerpen opgesteld en op 9 april aan de bewoners getoond. De Kruis straatbewoners hebben vrijwel una niem gekozen voor het ontwerp, waarin de Kruisstraat een doodlo pend karakter heeft. Nu het colle ge ook „ja" heeft gezegd tegen dit ontwerp, zal het verder worden uit gewerkt. Vervolgens gaat de recon structie om advies naar de commis sie voor openbare werken. De in spraakresultaten zullen uiteraard in deze commissie worden behandeld. De bewoners van de Kruisstraat zul len voor deze commissievergadering worden uitgenodigd, zonodig om hun wensen en verlangens toe te lich ten. Na het advies van de commissie zal het college van b. en w. aan de gemeenteraad een voorstel doen. In de vergadering van 26 juni a.s. neemt de gemeenteraad een beslis sing op basis van de inspraakresul taten en het advies van de commis sie. 0,n«d*g I m vnjdtg 1? 00-01 00 uur Zatc'dig 1« 00X1' 00 uu» Zondag van 11.00-01.00 uur Maandag rualdag Ook gaachikt voor bruilolan an Blillerivrijckaang 2 Oorjan Grolaatraat 31 Vanray In het kader van de Veiligheids- wedstrijden 1979 voor scholen voor lager technisch beroepsonderwijs, werd een affiche van een Venrayse L.T.S.-er met de eerste prijs be kroond. Het bekroonde affiche met het onderwerp „brand- en explosie gevaar" kreeg als tekst „de vuur duivel loert overal". De ontwerper van het affiche is Martien Kappel, 17 jaar en leerling van de exa menklas in de Venrayse L.T.S. Het bekroonde affiche zal door het Veiligheidsinstituut als school- affiche worden gedrukt en uitgege ven. De winnaar kreeg een geschenk ter waarde van 200,uitgereikt. Evenals vorige jaren zal K.C. Ven ray en omstreken weer een honden wandeling houden op zondag 6 mei a.s. Er is een route van 6 km afge zet in de bossen en op de controle posten zullen de deelnemers vragen moeten beantwoorden, net zoals bij een rally dus. De start is bij Manege Vlakwater, waar u zich vanaf 13.00 uur kunt laten inschrijven. De aan vang van de wandeling is 13.30 uur. Iedereen kan inschrijven lid of geen lid, met of zonder hond, jong of oud. De inschrijving is voor kin deren onder de 12 jaar gratis. Kin deren boven 12 jaar en volwassenen 2.50 per deelnemers. Er is voor iedereen een herinnering en voor de eersten een prijs. Voor de winnaar is er een wisselbeker die in 1977 werd gewonnen door mevr. Gossens uit Roermond en in 1978 door haar man. een sterk team dus. Voor mensen die niet weten waar Manege Vlakwater is staan er vanaf het ziekenhuis (dit staat overal in Venray aangegeven) bordjes, door de vereniging geplaatst. Wij hopen dat het weer ons een handje zal helpen om er weer een geslaagde dag van te maken. Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten advies te vragen aan de Stichting het Lim burgs Welstandstoezicht èn aan de provincie in verband met de plan nen van een agrariër om een twin tig meter hoge ruwvoersilo te bou wen bij zijn bedrijf. De plaatselijke welstandscommis sie Venray is n.l. tot de conclusie gekomen, dat een dergelijke hoge silo in het agrarisch gebied niet thuishoort en zelfs uit een oogpunt van welstand onaanvaardbaar is. De huidige wijze van voeropslag bij het bedrijf wordt zowel om bedrijfs- technische als om economische rede nen voor de betrokkenene onjuist geacht. Deze vindt rondom het be drijf plaats en neemt nogal wat ter rein in beslag, hetgeen geen fraai gezicht oplevert, daar de voerkuilen met landbouwfolie worden afgedekt. Hoewel de welstandscommissie daarvoor begrip kan opbrengen, heeft zij zich toch afgevraagd of een ruwvoersilo van meer dan zeven meter breed en twintig meter hoog en opgebouwd uit stalen elementen de enige oplossing is. Bij nader onderzoek is evenwel gebleken dat de eventuele bouw van twee kleinere silo's geen oplos sing is. Bovendien zouden de kosten daarvan aanmerkelijk hoger worden. De commissie heeft geconstateerd, dat de agrarische bedrijven zich steeds meer gaan ontwikkelen als industriële bedrijven, die qua schaal en omvang niet in het open land schap kunnen worden toegelaten. In het onderhavige' geval zeker niet, zegt de welstandscommissie, om dat het bedrijf in een gebied is ge legen, dat volgens het in voorberei ding zijnde bestemmingsplan bui tengebied is aangegeven als een ge bied met een hoge landschappelijke waarde, waaraan een dergelijke ho ge en breed bouwsel zeker afbreuk doet. Nu ook een gesprek met de ont werper van de hoge silo geen uit komst heeft gebracht hebben b. en w. beslist om naast het' advies van de Stichting het Limburgs Wel standstoezicht ook het standpunt te vragen van de Permanente Advies commissie Buitengebied van de pro vincie Limburg. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor do patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken. Lankveld. van Thtet. de Muinck Keizer en Wittgen W. BI.OEMKN. arta Stationsweg IS - Tel. 1463 Weekenddienst voor de patiënten van de huisarlsen Beckers. Corver. Vercauteren. De Vocht en Schmeetz J. BECKERS. arU Julianasmgel 11, tel. 3700 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uut 'smiddags van 17-18 uur ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venrav-Meerlo-Wanssum Mevr. C. Heldens-Flinsenberg telefoon 04780 - 81269 WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK DE MONNIKSKAP hoek Paterslaan-Patersstraat ZIEKEN- EN ONGKVALLENVERVOER tel. 04780-4455 GROENE KRUIS ZUIGFLINGENBUREAU De Clockert. Bergweg, tel. 1269 uitsluitend or afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur. behalve in het weekend Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. CONSULTATIEBUREAU BRUKSKE Dependance Bachstraat, eveneens op afspraak, tel. 3859 of 1269. UITLEEN-MAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert. Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 1600 tot 16.30 uur. In het weekend alleen voor de spoedgevallen bij de zuster van do zondagsdienst. VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stcvcns-Helnen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tlggeloven-KuUpero Florishof 23 Venray telefoon 04780-241) Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert. volgens afspraak KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 ZWANGERSCHAPSGYMNASTIEK Opgave hiervoor bij Het Groene Kruis Venray, telefoon 04780-1269 of bij mevr. van Herwaarden, Tuin straat 3 te Venray, telefoon 04780- OPEN BEJAARDEN WERK Dagelijks van 9 0010.00 uur. Telefoon 2996 Maaltijden ten behoeve van bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vjjf tn het ge meentelijk zwembad a 1,50 per deelnemer per Keer GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray iel. 04780-6363 spreekuur maanu** un. vnjaag van tot 10 uur NED. VER. VAN RHEUMA- PATI ENTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 Was U al bij in Horst Speciaal adres voor massief eiken meubelen van de week van 23 Lm. 30 april 2 Duitse Herders zwart van kleur; 1 Siameese poes; 1 portemonnnle met inhoud plus huissleutel; 4 sleu tels aan ring nr .1276 en 81; 7 sleu tels aan Christoffel sleutelhanger; 3 sleutels aan zwarte sleutelhanger „Auto Gommans N.V. Venray"; 4 slteuls aan sleutelhanger .plus pen ning LV 155; 1 verzekeringsplaatje van bromfiets 1979 BSS 865; 1 ver zekeringsplaatje van bromfiets 1979 DRR 052. Inlichtingen over de gevonden voorwerpen te verkrijgen op het po litiebureau te Venray, Wühelmina- straat 15, alleen tijdens kantooruren en niet op zaterdag of zondag.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 3