AGENDA antiekbeurs Br eindhoven Zondagochtend concert tel. 3656 15 AI1DEDÖ 5HOD ELECTRONIC HOBBYSHOP Nieuwe president van „Euterpe" In de jaarvergadering van Kon. Harmonie Euterpe is met overgrote meerderheid tot president gekozen, de heer M. Kooien. Hij volgt hier mede de heer L. Laurensse op, die na 25 jaar als zodanig werkzaam te zün geweest, deze funktie neerleg de. ■m\ De heer Kooien, als notaris te Venray geen onbekende, is 49 jaar oud. Hij is Helmondenaar van ge boorte maar is sinds 1968 woonach tig te Venray. In maart 1977 werd hij -gekozen tot bestuurslid van Euterpe. Naast zijn nieuwe funktie als Euterpe-pro- sident vervult hij nog diverse ande re maatschappelijke funkties, onder andere is hij voorzitter van de Ven- rayse Omrocpstichting (Ziekenom roep). Verder is hij lid van de Com missie van Beheer voor het Ge schied- en Oudheidkundig Museum Venray. De voorzittershamer van zijn voor ganger overnemend, zei de nieuwe president voornemens te zijn de vele problemen bij Euterpe krachtig ter hand te willen nemen. Hij achtte het daarbij van groot belang zich vooral te richten op de noodzakelijke vernieuwingen in en om de vereniging. De sterke verjon ging van Euterpe is hoopgevend, maar stelt ook bijzondere eisen. In deze jaarvergadering werd ook de heer W. Kremer aftredend be stuurslid benoemd tot bescherm heer. De heer L. Laurensse kreeg de ti tel ere-president van de Harmonie. Vernieling van auto banden opgelost Degene, die in de avond en nacht van 2 op 3 februari van dit jaar aan zovele (66) automobilisten het onge- genoegen bezorgde, door banden van geparkeerde auto's lek te ste ken, blijkt uit een onderzoek van de politie te zijn, de 29-jarigc inwoner A. T. Tijdens het verhoor bekende de man die nacht, in een wat kwade bui, een tocht door de kom van Ven ray te hebben gemaakt en willekeu rig banden van geparkeerde auto's stukgeprikt te hebben. Met tussen tijdse bezoeken aan café's heeft deze tocht van vernielingen een gehele nacht in beslag genomen. Na het verhoor is de man op vrije voeten gesteld met de mededeling dat van zijn optreden een lijvig proces-ver baal wordt opgemaakt. STEENTJES KERK 27apfil-6mei Jubileumhal 27april-30april Onder auspiciën van de Verenigde Nederlandse Antiquairs en de Orde van Handelaren in Oude Kunst en Antiquiteiten de vindplaats van vete interessante objecten Tot en met zondag a.s. kan men in de aula van het voormalige Lyceum ingang aan de Leunseweg een kijkje komen nemen op de tentoon stelling van aquaria e.d. Deze expo sitie is georganiseerd door de Aqua riumvereniging Venray e.o. Behalve de tentoongestelde aquaria en ter raria informeert een doorlopende diavoorstelling de bezoeker over de verschillende vissoorten en water planten. De expositie is dagelijks open tot 10 uur 's avonds. Zij die nog meer geïnteresseerd zijn, kunnen zaterdagavond om 8 u. terecht in hotel Almonda, waar een lezing met lichtbeelden over vissen en planten wordt gehouden. Diefstallen opgelost Het onderzoek dat de laatste tijd heeft plaats gehad in samenwerking met de Rijkspolitie te Gemert en de rechcrchegroep te Eindhoven heeft geleid tot de aanhouding van de gebr. C., afkomstig uit Helmond en de dames J. C. en C. M., respectieve lijk 24 en 22 jaar, uit Venray. Het verrichtte onderzoek heeft voor de politie te Venray o.a. de oplossing gebracht van in totaal 22 diefstallen c.q. insluipingen, welke eind 1978 en de eerste maanden van 1979 werden gepleegd. In de meeste gevallen ging het de daders om handtassen en portemonnaies met geld. Het be trof hier o.a. diefstallen in de Cloc- kert. in danszalen en restaurants, in sportzalen (Ysselsteyn waar van een zevental sporters de kleding werd meegenomen, welke later op een parkeerplaats werden teruggevon den, ontdaan van geld), in scholen etc. Ook heeft men zich schuldig ge maakt aan vernieling van een Hon da bij het Boschveldcollege. De verdachten zijn inmiddels ge leid voor de officier van justitie te Den Bosch. Het verdere onderzoek duurt evenwel voort. Medewerking gevraagd Iedere week opnieuw en vooral tijdens de weekeinden wordt de po litie van Venray geconfronteerd met een reeks van onzinnige vernielin gen. Vooral richten de vernielzuch- tigen zich op geparkeerde auto's. Men schrikt er niet van terug om auto's geheel te kantelen en op een zijde te leggen; er met schoeisel over heen te lopen; spiegels, anten nes en ruitenwissers eraf te breken. Ook diefstallen vanaf en uit de auto's lijkt voor deze lieden een ge noeglijke bezigheid te zijn. De ont stane schade is veelal aanzienlijk. De politie is bijzonder erkentelijk voor welke informatie dan ook, die in dit verband gegeven kan worden. Vernieling in telefooncel De 18-jarige Venrayse jongeman H. W. werd door de politie aan de tand gevoeld, nadat uit een onder zoek bekend was geworden dat hij in de late avond van 7 april j.l. ver nielingen had aangericht in de tele fooncel ana de Bevrijdingsweg in Venray. Hij bekende deze vernieling uit ballorigheid te hebben gepleegd. Een procesverbaal voor hem volgt. Vernielingen C. W. uit Arnhem deed aangif te van vernieling van zijn langs de Veltumse Kleffen geparkeerde per sonenauto. De schade bedraagt 1200 gulden. G. v. K. deed aangifte van ver nieling van zijn personenauto, ge parkeerd staande langs de Veltumse Kleffen. Buitenspiegels en antenne waren vernield. Terzake het ingooien van een ruit aan de Julianasingel en het lo pen over een geparkeerde auto, hield de politie de 19-jarige A. B. uit Venray aan. Na verhoor en aanzeg ging dat procesverbaal tegen hem zal worden opgemaakt werd hij huiswaarts gezonden. De 20-jarige J. H. uit Venray deed aangifte van vernieling van haar personenauto, welke gepar keerd stond bij de Jeugdsoos 't Kel- derke te Oirlo. Beschadigd werden de motorkap, de achterdeur en het rechterportier. De politie ontdekte dat enkele onverlaten een personenauto van N. J. uit Stevensbeek, geparkeerd bij de Hema aan de Schoolstraat, op de linkerzijde hadden gelegd. De be manning van de patrouillewagen zette de auto weer netjes op zijn wielen. F. uit Venray deed aangifte van vernieling van het muurtje van zijn tuin aan de Beukenlaan. De muur was kennelijk door een tweetal kna pen omver getrapt, hetgeen gezien was door de echtgenote van F. Pro cesverbaal van vernieling werd op gemaakt. Mishandeling en vernieling De 16-jarige M. v. H. wonende te Afferden deed aangifte van mis handeling en vernieling van zijn bril in een Venrayse bar. De daders waren voor hem onbekend en ook het motief was duister. Naar hun identiteit stelt de politie een onder zoek in. Mishandeling De 44-jarige J. H. uit Venray was getuige dat jongens in de St. Bar- barastraat tegen een straatlantaarn schopten, zo hard dat de verlichting uitviel. De Venrayer sprak de jon gens over die baldadigheid aan. Na eerst een grote mond te hebben ge kregen met de opmerking waar hij zich mee bemoeide, sloeg een der jongens hem met een vuist tegen zijn gezicht. Na hun daad kozen de „helden" het hazenpad en waren bij de komst van de politie in geen vel den of wegen te bespeuren. Glazen stukgegooid Terzake het stukgooien van drink glazen op de Henseniusstraat, hield Venrays politie de 19-jarige L. v. K. aan. Hem werd procerverbaal aan gezegd. Auto beschadigd Een briefje achter de ruitenwis ser was voor de politie het spoor de dader te achterhalen van het ver oorzaken van schade aan de gepar keerde auto van de 19-jarige Th. A. Deze had 's morgens zijn auto op de parkeerplaats bij het gemeentehuis neergezet, 's Avonds bij terugkeer van zijn werk zag hij dat zijn auto beschadigd was. Onder de ruitenwis ser zat een briefje met het kente kennummer, aangebracht door een getuige. Zo kon Venrays politie de veroorzaakster achterhalen. Dat bleek de 30-jarige dame W. B. G. uit Venray te zijn. Of haar ten laste zal worden gelegd doorrijden na aan rijding wordt nog nader onderzocht. Alarm ging werken Door tegen een winkelruit in de Grotestraat te urineren, ging de alarminstallatie van het pand in werking. Maar de daders deden nog meer voordat de politie hen in hun kraag kon grijpen, n.l. trappen te gen verkeersborden en vernieling van een knipperlicht aan de Leunse weg. De politie hield hiervoor aan de 18-jarige T. S., de 19-jarige A. v. A. en de 17-jarige J. L: Na verhoor en aanzegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt, werd het drie tal huiswaarts gezonden. Bedrijfsongeval Bij de nieuwbouw van het psy chiatrische ziekenhuis St. Servatius deed zich een bedrijfsongeval voor. Het slachtoffer H. de M, uit Venray raakte met zijn rechteronderbeen onder het linkerachterwiel van een voorheftruck. Het slachtoffer liep achter de door H. bestuurde voor heftruck en sprak de bestuurder aan. Door het lawaai hoorde de be stuurder hem niet. De M. liep dich terbij maar struikelde, waarop hij zich aan de truck vastgreep, met bovenomschreven gevolg. Met een gebroken rechtervoet en andere kwetsuren moest hij naar het zie kenhuis worden vervoerd. Drankgebruik Een 21-jarige bestuurder uit Venray werd bekeurd omdat hij on der invloed van alcohol zijn auto bestuurde. Terzake openbare dronkenschap werd in de daarvoor bestemde ruim te ingesloten de Venrayer G. Na ontnuchtering en aanzegging dat procesverbaal zal worden opge maakt werd hij huiswaarts gezon den. Speelplaats 'De Keg' Door de bouw van de openbare kleuter- en basisschool „De Keg" aan de Blauwververstraat is een stuk speelgelegenheid voor de kin deren uit de omgeving verloren ge gaan. Daarom hebben b. en w. de speelplaats van de school van meet af aan opengesteld voor de kinderen van de buurt. Van andere plaatsen in Venray weet het gemeentebestuur, dat zo'n openstelling het gevaar van vernie lingen aan de school kan inhouden en daardoor besteding van extra ge meenschapsgelden. Ondanks dat ge geven hebben b. en w .tóch gemeend de speelplaats te moeten openstel len, in het volste vertrouwen, dat de buurtbewoners een oogje in het zeil zullen houden teneinde vernielingen te voorkomen. Anderzijds zal de ge meente er voor zogren om rond de school geen materiaal te hebben, dat de kinderen gelegenheid tot vernie lingen biedt. Daarom zal er tevens voor wor den gezorgd, dat de afwerking van de school (beplanting, speelplaats) zo snel mogelijk zal worden gereali seerd. Deze afwerking is ernstig vertraagd door het uitermate slech te weer van de laatste maanden. Diefstallen J. P. uit Venray deed aangifte van diefstal van papieren uit zijn aan de Kolkweg geparkeerde auto. De papieren werden later aan de zelfde weg terug gevonden: P. uit Venray deed aangifte van poging tot diefstal uit zijn langs de Pr. Bemhardstraat geparkeerde auto. E. de B. uit IJmuiden deed aan gifte van diefstal van een ijzeren leu ning van 6 meter vanaf het ter rein van de zuiveringsinstallatie aan de Smakterweg. Olieleiding lek Een olieleiding van de vuilnisauto van Speciaal Transport Deurne ge raakte op de Serenadestraat lek. Voordat het personeel van de auto het lek wist te dichten had een olie- spoor voor de nodige vervuiling gè- zorgd. Brandweerlieden moesten 't wegdek schoon spuiten, terwijl de bewoners zorgden voor verwijdering v nahet oliespoor in hun tuinen. Materiële schade Een bestuurder van een vracht auto, de 30-jarige J. M. uit Deurne, reed over de Albionstraat in de richting Horst. Aan de rechter zij de van de weg stond de personen auto van J. H. uit Venray gepar keerd. Omdat er tegenliggers nader den, kon de vrachtauto de personen auto niet inhalen. Hij remde af, maar de door hem bestuurde vracht auto schoof door en botste tegen de achterzijde van de personenauto die in de lager gelegen tuin van S. be landde. De 39-jarige bestuurder van een personenauto, L. L. uit Venray nam op het Henseniusplein de bocht zo kort dat hij een links van hem staande verkeerspaal omver reed. De 28-jarige bestuurder van een personenauto H. v. L. reed over de Langeweg in de richting van de Langstraat, maar op die kruising kreeg hij geen voorrang van de uit die Langstraat komende personen auto bestuurd door de 24-jarige A. P. uit Venray. Bij de botsing alleen materiële schade. Op de kruising Westsingel Veltumse Kleffen was onvoldoende afstand houden oorzaak dat de per sonenauto's bestuurd door de 24-ja- rige P. A. R. uit Venray en de 38- jarige Turk H., ook wonende in Venray, met elkaar in botsig kwa men. Maar ook hier alleen materiële schade. Op de Ysselsteynseweg was eveneens het onvoldoende afstand houden oorzaak dat bij het afrem men een botsing ontstond tussen de 16-jarige bestuurders van bromfiet sen A. A. uit Venray en Th. V. ook uit Venray. Bij deze botsing bleef het ook bij materiële schade. Bestuurster gewond Zware schade was er bij de bot sing op de Leunseweg waar de be stuurster van een personenauto mevr. M. C.-S. uit Venray vanaf de Accaciastraat de Leunseweg wilde oprijden. De 33-japge bestuurder van een vrachtauto P. S. uit Arcen had op ruime afstand van die krui sing de richtingaanwijzer uitstaan naar rechts. De bestuurster dacht dat de vrachtauto naar rechts zou rijden en reed daardoor vlak voor de vrachtauto de Leunseweg op, terwijl de vrachtauto rechtdoor reed. Een botsing was toen onvermijdelijk. De bestuurster liep dusdanige verwon dingen op, dat ze naarjiet zieken huis moest worden vervoerd. ZONDAG 22 APRIL - 11.30 uur Koor Crescendo Venray: Cantate Avond Lied Zoete Moeder De Waldhoorn Ons Bootje De morgen breekt aan Wandellied Utima lm Böhmerwald Tienrays Fanfare: o.l.v. Jo Laeven Mars B.B. en C.F. - Ord Hume Watermuziek (suite) - Georg Handel Florentiner Mars - I. Fugik New Baroque suite - Ted Huggens Antilliaanse suite - Kees Vlak Ravenswood mars - W. Rimmer Brandstichting De 20-jarige H. E. uit Venray werd aangehouden terzake brand stichting in twee kelders van een flatgebouw en het in brand steken van een achterband van een auto vna M. N. uit Horst. Hij werd inge sloten en is dinsdag voorgeleid aan de officier van justitie te Roermond. ZONDAGSDIENST HUISARTSEH Van zaterdagmorgen 8 uur tot dagnacht 12 uur neemt waar voo- |NF patiënten van de huisartsen Bloer pfo Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen Dr. WITTGEN Langstraat 76 - telefoon 6082 kam juri Weekenddienst voor de patient van de huisartsen Beckers. Con Vercauteren, De Vocht en Schmef Dr. DE VOCHT Henseniusstraat telefoon 181 Voor spoedeisende gevallen kuc op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Vpnrav-Mp»rlrv-WnncQlirn Mej. Zr. T. MARTENS telefoon 04780 - 1269 WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur volgende week vrijdag: APOTHEEK DE MONNIKSKAJ hoek Paterslaan-Patersstraat ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 Brandjes MA ADV" JON Hoen tel C opei K0< Rode Moby snelst" m lerer herer «ranal Lang Ook' niem In een meterkast onder kelder van een flat in de Tedc straat werd door kinderen een papier in brand gestoken. De deelde M. kon zelf de brand sen maar over een lengte van 50 waren de electriciteitsdraden kaal gebrand. In de kelder van een flat aat Haammakerstraat brak brand Een daar liggende achterzitting een auto stond in brand. Venn brandweerlieden blusten de bn In de kelder bleken nog meerdi auto-onderdelen te liggen, eigend van M. A. uit Venray. De gel anke raat 04 ïdd kelder was na de brand een geblakerde ruimte. zs kiess De Vrije Akademie gevestigd in het oude ziekenhuis aan de Mer- seloseweg houdt komende week open huis. Iedere belangstellende is welkom tijdens de avonduren van 20.00 tot 22.00 uur. Tevens bestaat dan gelegenheid tot inschrijvi voor het cursusjaar september 1? tot mei 1980. £ie verder adverten elders in dit blad. Wij zijn erg blij met de ge boorte van onze zoon JAN Johannes Leonardus Pleter Leo en Marlëtte Noljen-Schlk Venray. 13 april 1979 Cellostraat 37 Tijd. adres: St. Elisabeth zie kenhuis Venray, kamer 254. Geboren: ROB zoon van Nelly en René Lemmena-Janssen Venray, 13 april 1979 Eindstraat 3 Wij zijn erg blij met de ge boorte van onze dochter KIM José en Hsnk Peelers 5801 XL Venray. 17 april 1979 Helfrichstraat 27 Op vrijdag 27 april zijn ons pap en mam PIET FLEURKENS en TRUUS FLEURKENS- WILMSEN 25 Jaar getrouwd. Uit dankbaarheid zal er om 14.30 uur een H. Mis wor den opgedragen in de O.L. Vrouw kerk te Oostrum. Receptie is van 18.30 tot 19.30 uur in zaal „De Kar- klingel" te Oostrum. Rudy, Peter en Inge Henny Ton Hans Peter en Jacqueline Marjan Oostrum, Westerthienweg 13 RIA BEERKENS en JAN PLUK gaan trouwen op 20 april a s. om 14.00 uur in de St. Gertrudiskerk te Lottum. Receptie van 18.30 tot 20 uur in zaal „De Zwaan" te Lottum. Lottum. Horsterdljk 104 Venray. Maasheseweg 53 Toek. adres: Jan Schouten straat 17. Dordrecht Langs deze weg betuig ik mijn oprechte dank aan bu ren, brandweer en politie, voor de hulp die ik mocht ontvangen tijdens de brand in mijn woning. M. Janssen Maashesesweg 51 Op zaterdag 28 april a.s. vie ren onze ouders en grootou ders H. VERMEULEN TH. VERMEULEN-SIJBERS hun 40-jarig huwelijksfeest. Uit dankbaarheid zal op die dag om 16.00 uur aen H. Mis worden opgedragen In de Vredeskork te Venray. Receptie van 19-20 uur in Café Vermeulen. Oostrum. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Venray. Kennedystraat 10 Wij willen iedereen danken die onze huwelijksdag tot 'r onvergetelijke dag maakten. Lambert en Nell Swinkels-Franssen Marimbastraat 22, Venray GOEDKOOP SIERPLEISTER AANBRENGEN reeds vanaf 18,50 p. m2 incl. btw, materiaal en garantie F. Janssen Zn. B.V. Weverstraat 2, tel. 3334 TWAN PEETERS dag en nacht bereikbaar ook voor alle ziekenfondsen ook taxibusjet Heeft U kinderen en werkt U Babys en peuters worden bij ons goed verzorgd! Kinderdagverblijf „Duimelot" telefoon 04780-7110 TE KOOP Bankstel Kempweg 153, na 17 uur TE KOOP 2 Racefietsen Home-trainer Fietsenrek voor het koffer van de auto 2 Reservewielen Veltumse Kleffen 116 Kienen Kienen A.S. DONDERDAG TE OVERLOON in Restaurant Deriet aanvang 8 uur t.b.v. de Ponyclub TE KOOP wegens omstandigheden Renault 5 L bwj. 197, km.st. 6.00Ó Telefoon 04780-9732 TE KOOP Dames-, heren- en kln- derrljwlelen Renflets met versn. Oma flets allen i.z.g.st. U kunt ook uw oude flets inruilen I. Henckens, Venrayseweg 21, Overloon, tel .04788-275 VOOR HET SLIJPEN en nakijken van hand- en motormaaiers natuurlijk naar TOOLSHOP Paterslaan 7 Venray telefoon 7708 TE KOOP Prof. racefiets z.g.a.n., zilver kleurig Telefoon 04788-630 LENTE-ACTIE WINKELCENTRUM VENRAY 1979 Prijzen van 50,50 x 129072 87181 78604 66644 119324 79532 60032 127967 21117 39614 18212 26740 106691 20633 56496 74917 34794 52381 53604 44878 18213 77142 34501 121116 30653 51559 55885 82301 67416 87933 132108 55003 18413 41163 47174 50108 45039 31428 37310 34385 73447 12005 4236 81793 82196 81908 52018 27575 39686 138133 Prijzen van 500,4 x 32853 49094 84181 108355 Prijzen van 750,—, 2 x 54368 95807 Prijzen van 1.000,2 x 133519 36252 Wist U, dat er in Venray een kinderdagverblijf is? Het heet: „Duimelot" Informeer eens: 04780-7110 TE KOOP 5 pers. Bungalowtent z.g.a.n. Langstraat 56 VERLOREN Ik ben mijn fiets kwijt ge raakt In Veltum. Groene jongensfiets merk GX 2000 frame nr. 005603. Wil de eerlijke vinder iets van zich laten horen. Arts, Blauwververstraat 17 TE KOOP Grote vrieskist z.g.a.n. Prins Bemhardstraat 80 TE KOOP Verse groente en fruit o.a.: Bloemkool, rode, witte en savoye kool, prei, peen, sla, schorseneren, witlof enz. Fruit: div. soorten appels Veres scharreleleren Ook weer bloeiende vl- oolties en meizoenties Tevens tuin- en bloemza den P. J. M. Verrijdt, Geysterse- weg 29, Oostrum TE KOOP van partikulier Slmca 1100 bwj. sept. 1976. i.z.g.st. Florishof 19. Venray, telefoon 04780-4028 GEREGELD TE KOOP Eetaardappelen L van Dijck, Laagheidseweg 7 Venray TE KOOP Peugeot 504 bwj 1972 Haammakerstraat 242 TE KOOP Verchroomde Yamaha Langeweg 37, tel. 6874 TE KOOP Bruin hoek-bankstel i.z.g.st. Telefoon 04780-1178 H.H. TUINBEZITTERS Voor groente-, kruiden-, bloem- en gazonzaden naar: MUIJSERS - VENRAY Langstraat 28 - Tel. 1756 Alleenstaande jonge vrouw zoekt bovenwoning of woonruimte met aparte ingang in Ven ray of Deurne Brieven onder nr. 150 bureau van dit blad TE KOOP Opel Manta bouwjaar 1972 Kruisstraat 38A, tel. 6783 TE KOOP Diverse soorten groente en fruit o.a. bloemkool, sla, kom kommers, tomaten, witlof, schorseneren, rode en wit te kool enz. A. Peeters, Veulenseweg 4a, Leunen TE KOOP Slmca 110 t.e.a.b. Mr. de Haanstraat 16. Leunen TE KOOP Electr. fornuis met oven Sportlaan 10, Venray, tele foon 04780-1101 TE KOOP Massief eiken kaaskasten, secretaires, t.v.-kasten, haardbankjes, mimisets, etc. Ook uw leverancier van zuiver tinnen artikelen Kleinmeubel Boetiek Venray Langeweg 30, telefoon 2018 DE ALLEÖ TE KOOP Kozijn met raam plus 2 klapraampjes formaat 250 x 250 Burg. v. d. Loostraat 14 TE KOOP Antieke Biedemeljer eet- hoek zeer mooi. pr. n.o.t.k. Handelstraat 19, 04780-6241 Trelleborg V-snaren RHP Kogellagers uit voorraad leverbaar TOOLSHOP Paterslaan 7 Venray telefoon 7708 Woont U in een volkrijke buurt, nabij een school of in een nieuwe wijk, dan kun* U door de verkoop van Okay ijs aan huis een aardig be drag BIJVERDIENEN zonder zelf risico te lopen Okay ijs heeft een grote sortering i3 niet te slaan in kwaliteit en geeft een gunstige korting. Start daarom dit seizoen met de verkoop van Okay ijs. Heeft U interesse, wacht dan niet maar bel ons onmiddellijk: Gruyters' Groothandel Roermond 04750-22209 of 04750-23484 JONG STEL zoekt woonruimte in Venray of omgeving, huur tot 500,- Telefoon 043-625547 TE KOOP Prei, sla, witlof Thielen, Rosmolenweg 4A, Oostrum-Boschhuizen, tele foon 04780-3324 TE KOOP Slmca 1307 S 1976, 40.000 km Telefoon 2639 Gelegenheid tot inscharen van 8 stuks jongvee Lollebeekweg 31. Castenray PERKPLANTEN Geraniums, fucia's, violen, aubritia's, duizendschonen akelei, riddersporen, snij- en perkanjers, schilders verdriet, allissum, gazania, begonia's, vlijtig liesje, silverdust, enz. Tomatenplanten en pot grond verkrijgbaar s.v.,p. verpakking mee brengen H. Peeters, Puttenweg 39, (Midden Peelweg) Ysselsteyn telefoon 04785-363 TE KOOP Peugeot 504 GL Diesel bwj. 1974, donkerrood Telefoon 04786-565 HOFSTRAAT VENRAY voor Pantec meter» TE KOOP Ford Taunus 1600 GXL Coupé, bwj. 1973 A. Buise, Loenerveld 9, Leu nen GEVRAAGD Kamer of kosthuis Brieven onder nr. 160 bureau van dit blad TE KOOP 4 pers. Bungalowtent i.g.st.z., KS 202 doek Adennenlaan 2 TE KOOP Datsun 120 Y in prima staat, km. stand 43.000 Zuidsingel 91, Venray, tele foon 7720, na 6 uur TE KOOP Opel Kadett i.pr.sLz., eind 1971 Mozartstraat 17 TE KOOP Half slachtvarken Bintje eetaardappelen G. Bongers, Beek 7, Merselo TE KOOP Opel Manta 1977 autom. 45.000 km. Salontafel (karrewiel) 4 pits electr. comfoor Zegers, Kempweg 164 H, Venray (Camping Vlakwater), zaterdag 21-4-1979 TE KOOP 2 pers. Bungalowtent 1 jaar oud 2 pits Gascomfoor Camping gaskachel en tank 3 Stretchbedden 1 staande gaslamp Beukenlaan 17, tel. 3239 TE KOOP wegens overkompleet Duivenhok 4x2 m, pannen zadeldak Te bevr.: B. Sanders, Wans- sumseweg 12 TE KOOP Boxer reu, 8 mnd., met goede stamboom, zindelijk en lief voor kinderen, 75,- Overloonseweg 93, Venray TE KOOP Prei en aardappelen Linders, Hoebertweg 29, Veltum GEVRAAGD Aspergestekers(sters) Gebr. Hendrix, Kleindorp Merselo, tel. 372 b.g.g. 365 GEVRAAGD 2 ha Grond met mogelijkheid tot agr. bebouwing, evt. met geb. Brieven onder nr. 161 bureau van dit blad GEVRAAGD Aspergestekers(sters) V. Hesen, Hoofdstraat 16, Oirlo, tel. 04787-205 GEVRAAGD Aspergestekers(sters) De zomertijd maakt 's mor gens steken moeilijk, wij laten daarom 3 ha s' avonds steken Voor de middag 1% ha. Bert van Mil, Venrayseweg 26, Overloon, tel. 04788-392 GEVRAAGD Aspergesorteerders Tuinbouwvereniging Oirlo, Opgave: tel. 04787-360, bij geen gehoor tel. 04787-60: GEVRAAGD Aspergestekers(sters) J. Janssen, Haag 23a, Mer selo, Tel. 04786-317 GEVRAAGD Aspergestekers(sters) voor jonge percelen, ge legen in Oostrum nabij Boschhuizen, opbrengst 6000-8000 kg per ha. P. J. M. Verrijdt, Geysterstj weg 29, Oostrum GEVRAAGD Hulp in de huishouding halve dag per week Adelbertweg 15 „Gebruikt en Ongeregeld" zette deze week weer een vrachtje oude belgische meubels op het droge, o.a. weer mooie servies kastjes. bedden, slaap kamer, etc. Vrijdag 17-21 uur Zaterdag 10-16 uur Mersetoseweg 66, Venray TE KOOP Toyota Corolla de Luxe 1975, km.st. 39.000 km Rochusstraat 6, Venray TE KOOP 3-zits bank Telefoon 6495 GEVRAAGD Vrouwelijke buffetbediefl met horecapapieren, ouö i dan 25 jaar iPersoonlijk aanmelden: SI, Catharinastraat 16, Leunen GEVRAAGD Hulp in de huishouding voor 1of 2 ochtenden per week Mevr. van Rens, tel. 7048 GEVRAAGD Aspergestekers(sters) Kan ook onder schooltijd gestoken worden Th. Droesen, Droesenweg1 'Heide, tel. 1819 GEVRAAGD Aspergestekers(sters) Nieuw perceel P. Linssen, Stationsweg 1? Oostrum, tel. 6881 GEVRAAGD Aspergestekers(sters) TE KOOP Broedmachine voor 70 eieren Smakterweg 5, tel. 2708 HENGELSPORT VAN GROOTEL VENR' Stationsweg 21 04780

Peel en Maas | 1979 | | pagina 12