r' PAAS MEUBELSHOW t homassen |s PEEL EN MAAS .V«.% in volle bloei ja, dat zeggen ze dan tegen iets dat leeft - er fris en vernieuwd uitziet, men zegt dit bijvoorbeeld tegen de natuur, maar zeer zeker kan men dit zeggen tegen de meubel-kollektie van THOMASSEN, fris - vernieuwd in volle bloei, en hoe dit er uitziet? kom dit zien op onze de gehele week VOOR en NA Pasen geopend op de normale winkeluren. 'n geheel nieuwe kollektie meubelen en veel nieuws op onze tapijt-, gordijnen- en slaapkamerafdeling. kortom u bent uitgenodigd bij in volle bloei 4orie banden kapot gestoken jp de parkeerplaats aan de Hen- Üusstraat ontdekte de 32-jarige K. uit Venray dat drie van de r banden van zijn geparkeerde [o waren kapot gestoken. Het ge- [te de politie deze zaak op te los- De 41-jarige in Venray woon- itige vrouw S. v. d. R. bleek met mes de banden kapot te heb- gestoken. De vrouw had dit in erspannen toestand gedaan, maar motieven waren nog onduidelijk, t mes werd in beslag genomen en ren de vrouw werd procesverbaal igemaakt. 80-jarige fietser reed na aanrijding gewoon door •en 80-jarige fietser verleende op I kruising KempwegWeverstraat voorrang aan de personenauto stuurd door H. R. uit Venray. ardoor ontstond een botsing. Na botsing reed de fietser gewoon g zonder zich om de door hem oorzaakte schade aan de auto te lommeren. Maar getuigen hebben politie op het goede spoor gezet. Bestuurster had veel geluk jp de Midden Peelweg nabij de kelsedijk verloor de 21-jarige be urster van een personenauto mej. H. uit Zeist door onverklaar- re oorzaak de macht over het ur van haar auto. De auto be dde in een langs de weg gelegen ïppel en werd totaal vernield. De ituurster kon vrijwel ongehavend het wrak van haar auto krui- Hond liep tegen auto TWEE GEWONDEN Een patrouille van Venrays politie was er getuige van, dat op de Post- straat een hondje tegen de perso nenauto liep van de 26-jarige F. S. Dat hondje werd gewond en toen de eigenaresse, .de 18-jarige E. C., het gewonde hondje wilde oppakken werd zij door dat hondje in haar hand en gezicht gebeten. De vriend van de jongedame wilde het hondje van de eigenaresse overnemen, maar werd ook gebeten. De beide slacht offers werden door de politie naar de eerste hulppost in het ziekenhuis vervoerd en konden na behandeld te zijn, naar huis worden overgebracht. Dierenarts K. ontfermde zich over het hondje dat nog al wat verwon dingen bleek te hebben opgelopen, maar behoefde niet te worden afge maakt. De auto liep geen schade op. Drank in bestuurders Twee bestuurders van personen auto's uit Vlierlingsbeek kregen van de politie een rijverbod opgelegd wegens alcoholgebruik. Datzelfde kreeg ook een bestuurder uit Horst opgelegd. Diefstallen uit auto's B. R. deed aangifte van dief stal uit zijn aan de Sportlaan gepar keerde auto. Het rechter tocht- raampje was vernield. De radio cas setterecorder bleek verdwenen met de daarbij behorende bandjes. A .W. uit Viersen deed aangifte van vernieling en diefstal aan zijn auto, welke hij met pech aan de Venloseweg had moeten achterlaten. De voor- en achterruit waren ver nield en uit de auto was de radio ontvreemd. Hond gewond Op de Puttenweg te Ysselsteyn stak plotseling een Duitse herders hond de rijweg over, juist voor de personenauto, bestuurd door W. N. uit Sittard. Deze kon de hond niet meer ontwijken, de hond werd bij de botsing gewond. De auto werd beschadigd maar de eigenaar van de hond kon worden opgespoord. Deze werd voor de schade aansprakelijk gesteld. Diefstallen De 17-jarige L. G. uit Lottum deed aangifte van diefstal van zijn helm, vanaf zijn bromfiets, welke hij gestald had in de fietsenstalling na bij het Boschveldcollege. De 21-jarige J. G. uit Venray deed aangifte van diefstal van zijn polshorloge uit de kleedkamer van het zwembad van St. Servatjus. Vrijdagavond werd tussen half elf en half een van een op de par keerplaats bij het gemeentehuis staande personenauto van P. Z. uit Horst het tochtraampje vernield. Uit de auto werd ontvreemd het kente kenbewijs van de auto en rijbewij zen van de eigenaar en van A. Z. ook uit Horst. De auto was een Fiat 127. De 18-jarige F. B. uit Venray deed aangifte van diefstal van zijn leger- jack met inhoud vanuit de garde robe van de Soos aan de Hoender straat. Eerlijke vinder K. uit Venray vond vrijdagavond een zichtcheque ad 176,en deed hiervan aangifte bij de politie.. De eigenaar had hel verlies juist be merkt en spoedde zich naar de poli tie om aangifte te doen. Deze kon toen de mededeling doen dat de Venrayer K. de cheque had gevon den. Vernielingen Mevr. Ph. W. uit Venray deed aangifte van vernieling van een ruit uit de slaapkamer van haar woning. Die ruit was vermoedelijk vernield door een luchtbukskogeltje. Schade ruim 100 gulden. De 33-jarige Venrayer Chr. D. deed aangifte van vernieling van een autoband van zijn auto welke ge parkeerd stond bij het winkelcen trum op het Brukske. Schade ruim 100 gulden. Opnieuw sneuvelden drie rui ten van de kleuterschool aan de Beukenlaan. Die ruiten zijn waar-' schijnlijk vernield door het ingooien met stenen. De politie vraagt zich af of dit kinderen doen ofwel grotere baldadige jeugd. Zij roept nu de medewerking in van de buurtbewo ners. Bij de openbare school de Keg aan de Blauwververstraat werd ont dekt dat weer een ruit was vernield. Vermoedelijk was die ruit met een kogeltje uit een luchtbuks vernield. W. F. deed aangifte van ver nieling van een betonnen afrastering staande langs het keukencentrum aan de Westsingel. Door de 31-jarige Z. P. uit Cuyk. die teveel aan Bachus geofferd had, werd in de bar aan het Brukske een asbak vernield. In de auto van de man werd een dolk aangetroffen. De dolk werd in beslaggenomen en de man werd ter ontnuchtering in het politiebureau ingesloten. Na ont nuchtering en de aanzegging dat te gen hem dc nodige processenverbaal zullen worden opgemaakt, werd hij huiswaarts gezonden. Wapentuig in auto De 22-jarige Venraynaar P. kreeg procesverbaal terzake overtreding van de wapenwet. In zijn auto trof de politie een wapenstok en een dolkmes aan. Dat wapentuig werd in beslag genomen. Materiële schade Op de Henri Dunantstraat vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto, resp. bestuurd door de 24-jarige K. uit Venray en de 33-ja- rige Q. ook uit Venray. Deze laatste wilde op dc weg zijn auto keren, maar bemerkte de naderende auto te laat. Bij de botsing bleef het bij materiële schade. De 37-jarige autobestuurder Th. v. S. uit Venray reed over de West singel in de richting van de Beek- weg. Gekomen bij de kruising met de Merseloseweg wilde hij rechtsaf de Merseloseweg indraaien. Achter de bus naderde het bedrijfsvoertuig bestuurd door de 30-jarige L. E. uit Helmond. Deze bemerkte kennelijk te laat de afdraaiende bus, hij pro beerde door te remmen nog een botsing te voorkomen, maar het door hem bestuurde voertuig schoof door en botste tegen de achterzijde van de autobus. Ook hier alleen mate riële schade. Onder invloed Wegens alcoholgebruik legde Ven rays politie een rijverbod op aan een bestuurder van een personenauto uit Meerlo-Wanssum. De 19-jarige bestuurder D. uit Ven ray kreeg na het blazen en het on dergaan van de bloedproef een pro cesverbaal terzake het rijden onder invloed aangezegd. Kievitseieren rapen Venrays politie hield in het veld te Ysselsteyn een 24- en een 27-jari- ge afkomstig uit Someren aan, wel ke zonder vergunning van de eige naar en in de gesloten tijd kievits eieren aan het rapen waren. Er wer den 19 eieren in beslag genomen. Er werd het tweetal procesverbaal aan gezegd. Dodelijk ongeval Vrijdagmiddag omstreeks kwart over drie was de 37-jarige H. Er- mens bezig op het dak van zün kip penhok toen hy door het eterniet golfplaten dak viel. Iiy kwam onge veer drie meter lager op de beton nen vloer terecht. HU werd ernstig gewond overgebracht naar het Ven- rayse ziekenhuis en overleed kort na aankomst aan de verwondingen. Het slachtoffer was gehuwd en va der van drie kinderen. Venray politie en de Veiligheids inspectie van de Raad van Arbeid stelden een onderzoek in. Bos- en bermbrand Zaterdagavond was er een be gin van bosbrand aan de Witte Vcn- nenweg te Oostrum. Onbekende jon gens hadden aldaar liggende matras sen in brand gestoken. De daar wo nende asielhouder v. B. bluste de brand zodat de brandweer niet meer in aktie behoefde te komen. Verder kon een begin van berm brand. welke ook kennelijk aange stoken was. worden geblust nabij de hoogspanningsmasten aan de Spurk- terdijk. Goede vangst In de nacht van 4 op 5 april werd na een achtervolging door de Ven- rayse politie en met behulp van de rijkspolitie uit Boxmeer, in Boxmeer aangehouden de 19-jarige H. S. en de 22-jarige Th. v. d. K. beiden uit Venlo. De heren bleken te hebben ingebroken in Arcen en Tegelen. Hun buit bestond uit 10 kratten met lege flessen bier, koeken en pakken D.E. koffie. Bij de aanhouding maak te de politie gebruik van hun vuur wapens om het tweetal tot stoppen te dwingen. Na in Venray te zijn ingesloten ge weest. werd het tweetal voor verder onderzoek overgegeven aan de rijkspolitie te Bergen. Zes gewonden bij botsing Zaterdagmiddag omstreeks kwart voor drie was hot niet verlenen van voorrang oorzaak dat te Oostrum een botsing ontstond tussen twee personenauto's waarbij zes personen werden gewond. De 29-jarige bestuurster van een personenauto mevr. A. uit Vierlings beek verleende, komende vanaf de Geysterseweg. geen voorrang aan de personenauto bestuurd door de 38- jarige W. S. uit Den Helder. Bij de botsing werd de bestuurster en de bij haar inzittende 57-jarige mevr. C. uit Vierlingsbeek dusdanig ge wond. dat ze naar het ziekenhuis moesten worden vervoerd. Dat moes ten ook de bestuurder van de ande re auto, zijn echtgenote en nog twee andere inzittenden. Na in het zieken huis te zijn behandeld, konden alle zes naar huis worden vervoerd. Bei de auto's werden vrijwel totaal ver nield. Bromfietser gewond De 17-jarige bromfietsbestuurder J. B. uit Venray reed over de Lan- geweg in de richting van de Kruit- weg. De 48-jarige bestuurster van een personenauto mevr. F. A. uit Venray reed over de Kruitweg in de richting van de Langeweg. Na ge stopt te zijn voor de kruising trok zij op en zag plotseling de bromfiet ser van links komen. Weer stopte zij haar auto. doch de bromfietser kon de auto niet meer ontwijken. Hij botste tegen de auto op en liep dus danige verwondingen op dat hij naar het ziekenhuis moest worden ver voerd. uw Venrays weekblad IV V V INTERIEURVERZORGINGp Wllhelminasti-.G Vfenroy 047E0-EB10

Peel en Maas | 1979 | | pagina 13