GEMEENTEPRAAT Alle moderne salon- kasten nu voor de helft van de prijs NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting MAATREGELEN IN VERBAND MET DE DOOI ZONNE Spraeland Recreatie Bij het in- en doorzetten van de dooi kunen zich in de gehele ge meente Venray grote problemen voordoen. Op de eerste plaats zal het dooiwater moeten afvloeien. Hoewel de dienst van gemeentewer ken volop in de weer is om met bij len, houwelen en schoppen straat- kolken ijsvrij te maken, kan er toch wateroverlast optreden doordat de goten bedekt zijn met een dikke laag ijs en sneeuw Daarom wordt door de gemeente het vriendelijk verzoek gericht aan 'de inwoners om in dien mogelijk de goten schoon te maken opdat het dooiwater gemakkelijk kan af vloeien. Erger is het echter gesteld met de wegen en met name de wegen bui ten de bebouwde kom (z.g. land- bouwwegen). Op deze wegen en ook op de zandwegen waar niet is ge strooid, kan bij doorzetten van de dooi tijdelijk wateroverlast optreden, waardoor zowel de wegen zelf als de bermen kunnen worden bescha digd, zo niet vernield door het ver keer. Bovendien kunnen hierdoor gevaarlijke verkeerssituaties optre den. Uiteraard zal door de gemeente stringent worden toegezien op de toestand vari wegen, bermen, berm- sloten en waterlossingen; dit laatste in overleg met het Waterschap. Dan mag hierbij tevens het vrien delijke doch dringende verzoek wor den gedaan om verstopte kolken en duikers, alsmede stagnerende water- lossingen zo snel mogelijk vrij te maken, dan wel bij de gemeente te melden opdat met de meeste spoed het herstelwerk kan worden uitge voerd Omdat voorkomen nog altijd beter is dan genezen, heeft het college van b. en w. besloten om daar waar no dig is wegen óf voor alle verkeer af te sluiten óf af te sluiten voor het vrachtverkeer. De agrariërs wordt verzocht tij dens de dooiperiode zo min mogelijk met zwaar verkeer op de landbouw- wegen te komen. Intussen is door de gemeente aan transportondernemin gen en vervoeders van veevoeder etc. verzocht niet met zware wagens op de landbouwwegen te komen en alleen van de hoofdwegen gebruik te maken. Proefzwemmen in Let overdekte zwembad Op zaterdag 24 februari a.s. kan men van 10.45 uur tot 13.00 uur zwemmen voor het behalen van het zwemdiploma A of B in het gemeen telijk overdekte zwembad aan de Parkweg. Van te voren zal men moeten proefzwemmen om aan het diploma- zwemmen te kunnen deelnemen. Tot 17 februari a.s. kan men zich voor deelname opgeven aan het zwembad. De kosten bedragen 7,25. In verband met het diplomazwem- men is er op zaterdag 24 februari a.s. tussen 10.45 en 13.00 uur geen vrij zwemmen. Commissie voor openbare werken vergadert Op dinsdag 6 februari houdt de commissie voor openbare, werken haar openbare vergadering om 18.30 in kamer 201 van het gemeente huis. De volgende onderwerpen worden aan de orde gesteld: verkoop van een strookje grond ter grootte van 90 m2 in Oostrum aan de heer A. J. G. Kuenen; verkoop van ca. 14 m2 in het plandeel Kulut I aan de heer D. H. Stiphout te Venray; verkoop van bouwkavels in het bestemmingsplan Merselo aan mej. M. Michels, de heer H. Troisfontaine te Merselo en de heer H. J. K. Arts te Venray; verkoop van een bouwkavel van ca. 600 m2 aan de heer J. H. an Ooi te Leunen; verkoop van 412 m2 te Yssel- steyn aan de heer G. Spreeuwen- berg te Ysselsteyn; verkoop van een stukje grond aan de Zuidsingel ter grootte van 150 m2 aan Beerkens Banden; aankoop van grond in het be stemmingsplan Veltum II (5570 m2) en Landweert (8375 m2) van Bouw bedrijf Timmermans van der Heij den; verkoop van industriegrond ter grootte van 5400 m2 met gebouw (voormalige boerderij Verstralen aan de Maasheseweg) aan de TOP-gara- c.v. te Venray; het beschikbaarstellen van een krediet van 122.000,t.b.v. de uit voering van openbare werken (straataanleg, riolering etc.) in het bestemmingsplan Castenray; het beschikbaar stellen van een krediet van 506.000,voor de uit voering van openbare werken (rio lering .bestrating etc.) ten behoeve van het bestemminsgplan Oostrum Zuid; het beschikbaarstellen van een krediet van 175.000,t.b.v. het bouwrijp maken van het terrein tussen de Leunseweg en de Anto- niusstraat ten behoeve van het be stemmingsplan „De Wieën"; het beschikbaarstellen van een krediet van 5.940.000,ten be hoeve van de doortrekking van de Noordsingel en de Oostsingel; het beschikbaar stellen van een krediet van 509.000,voor de uit voering van bestrating, riolering etc. in het bestemmingsplan Ysselsteyn; het beschikbaarstellen van een krediet van 40.000,ten behoeve van de aankleding omgeving Water molen in Oostrum; het beschikbaarstellen van een krediet van 48.600,voor de aan leg van een dorpsplein in Oostrum. Bestuurscommissie Jeugd-, sport, en jongerenwerk De bestuurscommissie voor jeugd-, sport en jongerenwerk komt don derdag 8 februari in openbare ver gadering bijeen om 18.30 uur ten ge meentehuize. Gesproken zal worden over de continuering van sportieve recreatie Venray in 1979 en verder over het verlenen van een subsidie uit het Jeugdfonds ten behoeve van de Ver enigingsraad Veulen en over een subsidie voor de aanleg van tennis banen in Oostrum. Tenslotte zal men zich buigen over het instellen van verschillende werkgroepen van de bestuurscom- BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend, dat zij bij hun besluit van 24 januari 1979,nr. 112 besloten hebben: L in te trekken het besluit van de raad van de gemeente Venray d.d. 31 maart 1959, nr. 207, artikel VIII sub a, waarbij een verbod stil te staan is vastgesteld voor beide zij den van de Hofstraat voor wat be treft het gedeelte tussen Juliana- singel en Grote Markt; II. door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het parkeren te verbieden aan de noord zijde van de Hofstraat voor wat be treft het gedeelte tussen Julianasin- gel en Grote Markt en aan de west zijde van de Hofstraat voor wat be treft het gedeelte tussen Julianasin- gel en het Kerkpad; III. door plaatsing van borden 51 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het stilstaan te verbieden aan de zuidzijde van de Hofstraat voor wat betreft het gedeelte tussen Juliana-» singel en Grote Markt. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commissaris van de Koningin. Venray, 20 januari 1979 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. BEKENDMAKING De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dat ingaande 5 fe bruari 1979 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 202, voor eenieder ter inzage ligt het ont- werp-bestemmingsplan „Vlakwater II" met bijbehorende toelichting en gebruiksvoorschriften. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren indienen tegen het ontwerp. Venray, 2 februari 1979 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche. Vrijstellingsverordening winkelsluitingswet Op 1 februari a.s. zal de op 28 no vember j.l. door de gemeenteraad z.g. vrüstellingsverordening win kelsluitingswet van kracht wor den. Het verbod, vastgelegd in de win kelsluitingswet om een winkel ge opend te hebben, de markt- en straathandel of een andere vorm van detailhandel uit te oefenen, geldt niet: a. van 9 tot 18 uur op vastenavond zondag, voor zover het betreft de verkoop van consumptie-artike len, bloemen en carnavalsartike len; b. van 9 tot 24 uur op de dagen, waarop in Venray-kom of in een der kerkdorpen kermis wordt ge houden, voor zover het betreft de verkoop van consumptie-artike len, bloemen en kermisartikelen, doch uitsluitend voor dat gedeel te van de gemeente waar de ker mis wordt gehouden; c. van 8 tot 17 uur voor het kerk dorp Smakt op de zondagen in de maanden maart tot en met september, voor zover het betreft de verkoop van religieuze artike len, souvenirartikelen en bloe men; d. voor zover het betreft de ver koop van versnaperingen, speel goed, fruit, bloemen en planten binnen een straal van 300 m. van het St. Elisabeth-ziekenhuis en de psychiatrische verpleeginrich tingen St. Servatius en St. Anna, gedurende een half uur vóór de aanvang van de algemene be zoekuren tot aan het einde daar van; e. voor zover betreft de verkoop van bloemen, planten en souve nirartikelen (ten behoeve van het Duits verzamelkerkhof te Yssel steyn) binnen een straal van 300 m. van een begraafplaats, gedu rende een half uur vóór de aan vang van de algemene bezoek uren tot aan het einde daarvan; f. voor de verkoop in een tot een kampeercentrum behorende win kel, van 17 tot 19 uur op zater dag en van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur op zondag. Nieuw jaarsdag. tweede Paasdag, He melvaartsdag, tweede Pinkster dag, eerste en tweede Kerstdag en op de dag, waarop de ver jaardag van de Koningin wordt gevierd, doch uitsluitend indien het kampeercentrum als zodanig is geopend. AGENDA Donderdag 1 februari: 19.00 uur Openbare vergadering van de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting. Maandag 5 februari: 16.30 uur Openbare vergadering van de commissie voor verkeer. Dinsdag 6 februari: 16.30 uur Openbare vergadering van de commissie voor onderwijs, vormingswerk en recreatie. 18.30 uur Openbare vergadering van de commissie voor openbare werken. Woensdag 7 februari: 17.00 uur Openbare vergadering van de commissie voor financiën en belastingen. Donderdag 8 februari: 18.30 uur Openbare vergadering van de bestuurscommissie jeugd-, sport en jongerenwerk. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend, dat zij bij hun besluit van 24 januari 1979 nr. Ill besloten hebben: I. hun besluit van 7 juli 1969, nr. 1094, gewijzigd bij besluit van 5 aug. 1969, nr. 2073a, zo te wijzigen dat in het bepaalde onder Ha de zin snede „en de beide zijden van de Poststraat" komt te vervallen; II. door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het parkeren aan de noordzijde van de Poststraat te verbieden; III. door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en verkeerstekens met onderborden als bedoeld in ar tikel 121 van genoemd reglement het parkeren aan de zuidzijde van de Poststraat langer dan een half uur te verbieden. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het be roepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commis saris van de Koningin. Venray, 20 januari 1979 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. ZWEMLESSEN VOOR PARTICULIEREN Met ingang van 5 maart a.s. be ginnen in het overdekte zwembad weer de zwemlessen voor particu lieren. De cursussen duren van 2 ju ni a.s. Er is een cursus voor kinde ren vanaf 6 jaar en een cursus voor personen van 16 jaar en ouder. Kinderen, die in de loop van de cursus 6 jaar worden, kunnen even eens worden aangemeld. De kosten van de cursus bedragen voor personen tot 16 jaar 65.50 en voor de oudere groep 84,50. In deze bedragen zijn de kosten van les geld en entree begrepen. Men heeft dan het recht om twee maal per week op de vooraf geko zen tijd aan de lessen deel te nemen. VOOR PERSONEN VANAF 16 jaar Voor deze groepen worden vier cursussen gegeven, waartussen men kan kiezen: Cursus 1: maandag en donderdag van 20.00 tot 20.30 uur. Cursus 2: maandag en donderdag van 20.30 tot 21.00 uur. Cursus 3: dinsdag en vrijdag van 20.00 tot 20.30 uur. Cursus 4: dinsdag en vrijdag van 20 30 tot 21 00 uur. (Cursus 4 is alleen bestemd voor gevorderden). VOOR KINDEREN VANAF 6 jaar Deze groep heeft de keuze uit zes cursussen: Cursus 1: maandag en donderdag van 16.30 tot 17.00 uur. Cursus 2: maandag en donderdag van 17.00 tot 17.30 uur. Cursus 3: maandag en donderdag van 17.30 tot 18.00 uur. Cursus 4: dinsdag en vrijdag van 16.30 tot 17.00 uur. Cursus 5: dinsdag en vrijdag van 17.00 tot 17.30 uur. Cursus 6: dinsdag en vrijdag van 17.30 tot 18.00 uur. (De cursussen 3 en 6 zijn alleen bestemd voor gevorderden). Men kan zich voor deelname aan de cursussen opgeven bij de cassière van het overdekte zwembad aan de Parkweg. Commissie voor financiën en belastingen Op woensdag 7 februari 's mid dags om 17.0 uur vergadert de com missie voor financiën en belastingen in het openbaar ten gemeentehuize in kamer 201. De agenda vermeldt de volgende punten: wijziging van de verordening op de heffing en invordering van een baatbelasting aanleg riolering Mer selo; verhoging van een subsidie aan de Ned. Ver. tot bescherming van dieren afd. Venray; aanpassing van de subsidie regeling voor de dorps- en wijkra den; bespreking van het overzicht van de stand van zaken m.b.t. de post „onvoorziene uitgaven" van de begroting van de algemene dienst 1978 en 1979; aanpassing gewone dienst van de gemeentebegroting 1978 over het vierde kwartaal van dat jaar; bespreking van de kas- en li quiditeitspositie van de gemeente. Vergadering commissie voor onderwijs c.a. Dinsdagmiddag 6 februari om 16.30 uur houdt de commissie voor onder wijs, vormingswerk en recreatie in het gemeentehuis een openbare ver gadering. Besproken zullen worden de volgende punten: verzoek aan de minister om de openbare basisscholen voor het jaar 1979 in bijzondere omstandigheden te verklaren; vaststelling van het bedrag per leerling voor het jaar 1979 t.b.v. het basisonderwijs, de M.L.K.-school en de L.O.M.-school. Collectekalender voor februari Door het gemeentebestuur is voor de maand februari slechts één ver gunning verleend voor het houden van een collecte. Op 10 februari is vergunning ver leend aan de Jeugdcamavalsvereni- ging „De Hazekeutel" voor het hou den van een plaatselijke actie in het kader van het jeugdcollectewezen. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moe ten het legitimatiebewijs zichtbaar dragen. Informatie-avonden op de kerkdorpen Zoals destijds is afgesproken zal wethouder G. Schols, bijgestaan door een aantal gemeentelijke des kundigen een bezoek brengen aan de kerkdorpen om daar met belangstel lenden en geïnteresseerden te pra ten over de (woningwet) bouw op de kerkdorpen. Er zal dan voorlichting worden gegeven over de verschil lende bouwmogelijkheden. Het voorlopige programma ziet er als volgt uit: Ysselsteyn 6 febr.; Leunen 8 febr.; Castenray 12 febr.; Heide 15 maart; Vredepeel 19 maart; Veulen 20 maart; Smakt 21 maart; Merselo 22 maart en Oostrum 4 april. De bijeenkomst in Oirlo heeft in tussen plaats gehad. Openbare vergadering Commissie Ruimtelijke Ordening Op donderdag 1 februari vergadert de commissie voor ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting in het openbaar ten gemeentehuize. Deze bijeenkomst begint om 19.00 uur. De eerste fase van het bestem mingsplan Landweert, is opgedeeld in twee vlekken, waarvoor inmid dels uitgewerkte voorstellen gereed zijn gekomen. Ter vergadering zul len deze voorstellen worden toege licht door de betrokken ontwerpers van de bureaus Partners en van Ar- denne. De stedebouwkundig advi seur, de heer Margry, zal tevens aan wezig zijn. Tevens zal worden gesproken over het bestemmingsplan Veltum II, waarvan momenteel de eerste her ziening in verband met wijziging van het plandeel „Westeinde" ter visie ligt. Commissie voor verkeer komt maandag bijeen De nieuwe commissie voor ver keer welke losgemaakt is van de commissie voor openbare werken komt a.s. maandag 5 februari om 16.30 uur in het openbaar bijeen in kamer 220 van het gemeentehuis. Op de eerste plaats zal de com missie praten over de verkeersmaat regelen welke noodzakelijk zijn ge worden in verband met het aange legde nieuwe tracé van de Paters- laan tussen de Kruisstraat en de Leunseweg evenwijdig lopend aan de huidige Paterslaan en de reconstructie van het gedeelte van de huidige Paterslaan tussen de Kruisstraat en de Leunseweg tot de parallelweg. Verder zal de commis sie zich bezighouden met het Fiets padenplan Venray. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: P. C. M. Starink, Kiosk 16-18, Venray om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in werking houden van een friture c.q. cafetaria, bestemd tot het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten. Adres inrichting: Kiosk 16-18, kadastraal gemeente Venray sectie T nr. 423 (ged.). Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 21 februari 1979 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 2 februari 1979 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Heden overleed tot onze grote droefheid mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader HENRICUS JOSEPHUS PETRUS MARIA KORTMANN op de leeftijd van 72 jaar. Oud geneesheer-directeur van Psychiatrisch Centrum St. Anna te Venray. Venray: A. Kortmann-Oehmen Sittard: Wies en Eduard Duynstee-Kortmann Capeile a/d Yssel: Aleid Kortmann-Kammer Apeldoorn: Ooi en Paul de Vries-Kortmann Prinsenbeek: Aai en Wim van der Kar-Kortmann Nuenen: Frans en Anneke Kortmann-van Halderen Eindhoven: See en Freek Knoet-Kortmann Amsterdam: Pietje Kortmann en Hendrik Bijnsdorp kleinkinderen Venray. 31 januari 1979 Westsingel 17 Gelegenheid tot afscheid nemen in de rouwkapel van het St. Elisabeth zieken huis te Venray a.s. vrijdag 2 februari van 16.30 tol 17.00 uur. De plechtige eucharistieviering zal worden gehouden op zaterdag 3 februari a.s. om 12.00 uur in de kapel van Huize St. Anna te Venray, waarna de be grafenis op de Alg. Begraafplaats Boschhulzen te Venray plaatsvindt. Gelegenheid tot condoleren vanaf 11.30 uur in de hal van St. Anna. Met diepe gevoelens van leed, geven wij kennis van het overlijden van onze psychiatrisch medisch adviseur, de heer dokter H. J. P. M. KORTMANN Hij ontvangt de dank van velen onzer, die hij altijd zo behulpzaam is geweest. en hem nimmer zullen vergeten. Ons medeleven gaat vooral uit naar zijn vrouw en kinderen, waarmede hij zulke een hechte familieband had. Bestuur en directie Psychiatrische Verpleeginrichting St Vincentiushuis Heuvelstraat 7, 5801 CS Venray Vijf wildstropers aangehouden Het gelukte Venrayse politieman nen met jachtopzichters om vijf wildstropers in het jachtveld aan te houden, welke aan het fretteren wa ren. Vrijdag werden in het jachtveld Zwartwater aangehouden twee Sit- tardse stropers, de 47-jarige B. en de 37-jarige S. Zaterdag werden in het jachtveld aangetroffen 3 personen afkomstig uit Oss. Ook deze waren aan het fretteren. Hond, fretten en buidels werden in beslag genomen. Na ver hoor en aanzegging dat procesver baal zal worden opgemaakt kon het vijftal vertrekken. OVERLOON WIT GELE KRUIS Wie kan er speelgoed missen? De wijkverpleegkundige, Zr. van Katwijk heeft gebrek aan simpel af- wasbaar (b.v. plastic) speelgoed voor de wachtkamer van het Wit-Gele- Kruisgebouw. Het huidige speelgoed is zo oud dat het niet meer gebruikt kan worden. Wilt U eens in uw kast kijken of uw kinderen ergens „uit gegroeid" zijn? U kunt uw gaven af geven in het wijkgebouw tijdens het spreekuur van de zuster, donderdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. K.V.O. - OVERLOON De studieavond op 6 februari a.s. in de Schouwburg te Cuyk, welke gegeven wordt door Mgr. J. Bluys- sen, bisschop van Den Bosch, begint om 19.30 upr. De uitwisseling met de zusterver eniging in Merselo op 7 februari a.s. is het vertrek gesteld op 19.30 uur op het parkeerterrein en niet om 19.45 uur, zoals eerder werd ver meld. Opgave hiervoor kan nog tot 3 fe bruari bij de sekretaresse mevr. Vis ser-Boerstal te Overloon. BANKEN HEMELS Zwembaden Hot Whirl Pools zijn te zien bij de specialist: Stationsweg 181 Venray Telefoon 2686 Carnavalsprogram Nrd.West Den Dissel 10 februari: bekendmaking van de nieuwe prins (jeued). 24 februari: karnavalsbal (disco) van 19.30 tot 22.00 uur. 25 februari: kamavalsbal na de kinderoptocht tot 18.00 uur (gratis) en van 19.30 tot 22.00 uur, entree 1, 26 februari: kamavalsbal matinee van 10.00 tot 12.00 uur. Na de optocht tot 18.00 uur (gratis) en van 19.30 tot 22.00 uur, entree 1, 27 februari: kamavalsbal matinee van 10.00 tot 12.00 en sluitingsbal van 19.30 tot 22.00 uur. entree 1, Voor de ouderen in de wijk zal er op zondag- en maandagavond na de bals voor de jeugd vanaf 22.30 u. stemmingsmuziek zijn. ZWEMCLUB SPIO sectie waterpolo Door de competitieleider is het programma vanwege de slechte weersomstandigheden van de laatste weken noodgedwongen gewijzigd. L«es dus in het vervolg steeds de mededelingen in Peel en Maas! Voor het komende weekend staat het volgende programma gepro grammeerd: Zaterdag 3 februari: Normaal trainen. Zondag 4 februari: Heren 1 thuis in „de Meerpaal" te gen Manta uit Bergen en NOAV II uit Susteren. Aanwezig om 8.30 uur. Jongens uit tegen MZPC II uit Maastricht en ZON uit Heerlerhei- de. Vertrek om 16.00 uur van „de Meerpaal!" naar Heerlen. Meisjes/Dames uit tegen Horst en Mosa uit Venlo. Vertrek vanaf „de Meerpaal" om 9.30 uur. Opstellingen: Heren I: 1 Peter Janssen (V) 10 Jacq Blok 6 Ludwig Coenen 5 Marcel Hendriks 4 Fred Vogelzang 2 Arie van den Munckhof 9 Peter Denissen 7 André Verstappen 8 René Coenen 11 Erik Aben Jongens: 1 Huub Jacobs 4 René Coenen 6 Peter Verhoeven 7 Rob Blok 5 Erik Aben 2 Perry Brands 9 René Houben 8 Geert Flinsenberg 3 Peter Janssen (M) 10 Theo Swinkels Meisjes Dames: 2 Philomeen Crebolder 3 Joan Hinsen 5 Sylvia Rintjema 6 Inge Rintjema 4 Dorothé Jacobs 1 Desiré Brendel 9 Marian van Mill 8 Pascal Thomassen 10 Angelique Billet 11 Christien van de Put 7 Hennie Philipsen INTERIEURVERZORGING thomassen Wilhelminastr.6 Venray 047BG-S510

Peel en Maas | 1979 | | pagina 11