GEMEENTEPRAAT VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN Ik schrik me'n wees zacht Gemeenschaps viering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oirlo Parochie Leunen Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting Nieuwjaars receptie Op 1 januari (Nieuwjaarsdag) zal ten gemeentehuize weer de traditio nele nieuwjaarsreceptie worden ge houden. Van 12 tot 13 uur bestaat dan voor alle inwoners van de gemeente de gelegenheid burgemeester en mevr. Defesche, Deken L. A. Theunissen en Ds. J. F. R. Heijne met zijn echt genote de beste wensen voor het nieuwe jaar aan te bieden. Ophalen van huisvuil rond jaarwisseling Op maandag 1 januari Nieuw jaarsdag zal uiteraard geen huis vuil worden opgehaald. Bewoners van de wijk, waarin nor maal de vuilniswagen op maandag komt, kunnen nu hun huisvuil op de zaterdag daarvoor, dus op ZATER DAG 30 DECEMBER aan de straat klaar zetten. Men dient de zakken zo vroeg mo gelijk buiten te zetten, omdat de route op de zaterdag vlot wordt af gewerkt. De stortplaats Venrays Broek zal op zaterdag geopend zijn van 8.00 tot 16.30 uur. Ophalen van cadavers voor de jaarwisseling Cadavers, die op vrijdag 29 de cember vóór 11.30 uur ten gemeente huize zijn aangegeven, zullen nog dezelfde dag worden opgehaald. Ca davers, die men op 29 december tus sen 11.30 en 16.00 uur ten gemeente huize heeft aangemeld, zullen op za terdag 30 december worden opge haald. Normaal geldt verder de volgende regeling, dat voor 11.30 aangemelde cadavers nog dezelfde dag zullen worden opgehaald en dat cadavers, die tussen 11.30 en 16.00 uur ten ge meentehuize zijn aangemeld, de vol gende dag worden opgehaald. Benoeming brandweerlieden De heren Schmeitz, van der Burgt, Cremers en Odenhoven zijn door het college van b. en w. benoemd tot le den van het gemeentelijke brand weerkorps. Hierdoor beschikt het korps over vier uitrukploegen met elk een orga nieke sterkte van tien personen. De heren Cremers en Odenhoven zijn in de rang van aspirant-brand wacht benoemd, terwijl de heren Schmeitz en van der Burgt de rang van brandwacht 2de klasse hebben gekregen omdat zij al in het bezit zijn van het diploma brandwacht 2e klasse. Raadsvergadering over problematiek rond het Venrays Broek In een openbare informatieve raads vergadering van dinsdag 13 februari a.s. zal de problematiek rond de stortplaats Venrays Broek met alle daaraan verbonden facetten worden behandeld. Zoals bekend heeft het college van b. en w. tijdens het beantwoorden van de algemene beschouwingen op de gemeentebegroting 1979 toege zegd dit onderwerp in een speciale raadsvergadering aan de orde te zul-' len stellen. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: Hendrix bazar, Grotstraat 13, Venray om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting (opslag, bewaring en verkoopruimte van speelgoed, huishoudelijke arti kelen en vuurwerk). Adres inrich ting: Grotestraat 13, kadastraal ge meente Venray sectie C nr. 9488. L. G. J. Maas, Heidseschoolweg 5, Heide om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee houderij en varkensmesterij, waar mest en meststoffen worden be waard. Adres inrichting: Heidse schoolweg 5, Heide, kadastraal ge meente Venray sectie N nr. 1009. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 17 januari 1979 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 29 december 1978 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, get. G. Schols, loco-burgemeester get. L. Oudenhoven Vergadering commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Op donderdag 4 januari a.s. komt de commissie voor ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting in openba re vergadering bijeen in het ge- meenthuis. Deze vergadering begint om 19.00 uur. Deze avond zullen in de eerste plaats een drietal personen worden gehoord in verband met door hen in gebrachte bezwaren tegen gemeen telijke plannen. Deze hebben betrek king op de voorgenomen bouw van een bedrijfsruimte t.b.v. een rond- houthandel aan de Spurkterdijk, te gen de in uitvoering zijnde bebou wing (aanbouw) op een perceel aan de Boodenstraat te Leunen en het weigeren van de vrijstelling van het verbod om aan de Hiept een cham pignonkwekerij te bouwen op een perceel, dat niet aan een verharde weg is gelegen. Verder vermeldt de agenda: het behandelen van een aan vrage van de heer H. Maessen te Ysselsteyn voor ontgronding in het Haagse Veld nabij de Straat te Mer- selo; Bouwplan appartementen aan de Leeuwstraat. Dit plan zal ter ver gadering worden toegelicht; Bouwplan woningcomplex Lan- geweg hoek Frans Michelsstraat. Ook dit plan zal ter vergadering worden toegelicht; Bouwplan appartementen Pa- tersstraat. Nadere inlichtingen hier over worden tijdens de vergadering gegeven; Exploitatie-opzet bestemmings plan „De Wieën" en voor de kerk dorpen; Gedachtenwisseling over de problematiek rond de z.g. sluik- bouw; Benoeming van twee nieuwe le den in de centrumplancommissie. BEKENDMAKING De burgemeester van Venray maakt bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 19 december 1978, op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft besloten te verklaren, dat de vast stelling wordt voorbereid van een herziening van het bestemmingsplan Centrum, omvattende het gebied van de bebouwde kom van Venray, dat wordt omsloten door de aaneenslui tende wegen of weggedeelten ge naamd: Noordsingel, Maasheseweg, Hofstraat, Julianasingel, Oude Oos- trumseweg, Paterslaan, Langeweg, St. Jozefweg en Overloonseweg. Het voorbereidingsbesluit ligt met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemetenesecretarie, bu reau ruimtelijke ordening, kamer 202. Venray, 29 december 1978 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche. BEKENDMAKING De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat ingaande 2 januari 1979, gedurende één maand, ter gemeentesecretarie, afde ling ruimtelijke ordening, kamer 202, voor eenieder ter inzage ligt de le herziening van het bestemmingsplan Centrum, inhoudende een wijziging van de gebruiksvoorschriften deel uitmakende van het plan, zoals die door de gemeenteraad in zijn ver gadering van 19 december 1978 is vastgesteld. Tegen het ontwerp zijn bij ds ge meenteraad geen bezwaren inge diend en bij de vaststelling zijn in het ontwerp geen wijzigingen aan gebracht. Derhalve is niemand be voegd tegen de herziening bezwaren bij gedeputeerde staten van Lim burg in te dienen. Venray, 29 december 1978. De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche. Vergadering commissie financiën en belastingen gaat niet door De voor de eerste woensdag van de maand vastgestelde vergadering van de commissie voor financiën en ebelastingen gaat op woensdag 4 ja nuari a.s. niet door. Openstelling van het gemeentehuis Het gemeentehuis, Maashese weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tol 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het gemeentehuis, uitsluitend na telefonisch afspraak, (tel. 04780-3838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielenwoensdag van 17.30 tot 18.30 uur. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-3838 toestel 117). Het postadres van het ge meentehuis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. Algemene ontheffing voor het gebruik van vuurwerk De burgemeester van Venray, ge let op artikel 3, lid 2, van de Alge mene Politieverordening Venray; besluit: I. een ieder boven de leeftijd van 16 jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 57a, lid 2, van de Al gemene Politieverordening Venray vervatte verbod om op of aan een weg of op een voor het publiek toe gankelijke plaats vuurwerk, als be doeld in bijlage III, onder III (letters A t.m. K), van het Reglement Ge vaarlijke Stoffen (R.G.S.) te bezigen of bij zich te hebben; II. de ontheffing te beperken tot de periode van 27 t.m. 30 december 1978, dagelijks van 08.00 tot 20,00 uur en 31 december 1978 na 08.00 uur tot 02.00 uur daaraanvolgend en tot het vuurwerk als bedoeld onder de letters, A, B, C. D, F, G, I en J van voornoemd reglement; III. aan de ontheffing de voor waarde te verbinden dat het bezigen van vuurwerk geen gevaar, schade, hinder van ernstige aard of over last mag veroorzaken en dat even tuele aanwijzingen van de politie, strekkende tot bescherming van voornoemde belangen, stipt moeten worden opgevolgd. Venray, 11 dec. 1978 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche. Toelichting. Op grond van vorenstaande ont heffing mag gedurende de daarin vermelde tijden het volgende vuur werk in het openbaar worden afge stoken zichzelf al dan niet voortdrijvend vuurwerk, waarvan de houder na ontsteking al dan niet geheel of gedeeltelijk uit elkaar springt, zo als rotjes, kanonslagen, zeven klappers, romeinse kaarsen, ben gaals vuurwerk zonder ontste- kingskop, vuurpijlen met of zon der knaleffect, voetzoekers en luchthuiiers (letterklasse A t.m. D van R.G.S.) kamervuurwerk zoals boscocylin- ders, confettibommen en cotillon- vruchten; fop- of schertsvuur- werk, zoals knalpennetjes, knal lucifers, knalstenen en flitswat- ten; booby-traps of trektouwtjes en derbyplaatjes (letterklasse F, G, I en J van R.G.S.). Het gebruik van zogenaamd „klein vuurwerk" zoals wonderkaarsen, bengaalse lucifers, klappertjes (amorces) was reeds toegestaan (let terklasse E en H van R.G.S.). Knal alleen op Nieuwjaarsnacht' Kerstboomverbranding Zoals te doen gebruikelijk worden op woensdag 3 januari in Veltum, hoek Kempweg-Westsingel en in Brukske aan de Henri Duanatstraat, nabij de Koninkrijkszaal, kerstbomen verbrand, onder toezicht van politie en brandweer. Inleveren vanaf 3 uur 's middags. Om 8 uur wordt de zaak in brand gestoken. Voor elke ingeleverde boom ont vangt de jeugd weer een bon waar mee 'n prijs kan worden gewonnen. De uitslag daarvan komt in Peel en Maas. BEKENDMAKING Het hoofd van het gemeentebe stuur van Venray brengt hierbij ter openbare kennis, dat overeenkomstig het bepaalde in artikel 84 van de Onteigeningswet, ingaande 2 januari 1979, gedurende eenentwintig dagen, ter gemeentesecretarie afdeling ruimtelijke ordening, kamer 202. voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 19 december 1978, nr. R 103 tot onteigening in het be lang van de ruimtelijke ordening en van de volkshuisvesting, ten name van de gemeente Venray. van ge bouwde en ongebouwde eigendom men. als aangegeven op de bij het besluit behorende en als zodanig ge waarmerkte grondtekening en lijst, vermeldende de kadastrale nummers en grootte van de te onteigenen percelen en de namen van de eige naars en mede-eigenaars volgens de registers van het kadaster. De onteigening strekt ter verkrij ging van de beschikking over eigen dommen, bestemd voor de bouw van eengezinshuizen met de bijbehoren de garages en bergingen en de qua aard en afmetingen passende andere bouwwerken en voor de bijbehoren de voorzieningen als rijwegen, ber men. voetpaden, parkeerplaatsen, openbare nutsvoorzieningen, groen voorzieningen en tuinen en benodigd ter uitvoering van het bestemmings plan Veltum II. vastgesteld bij raadsbesluit van 11 november 1974. nr. 1830, goedgekeurd door gedepu teerde staten van Limburg bij be sluit van 26 januari 1976. nr BE 2166 en welk plan met uitzonde ring van een op de plankaart aan gegeven gedeelte en enkele gedeel ten van de bijbehorende voorschrif ten onherroepelijk is geworden bij Koninklijk Besluit van 10 mei 1978, nr. 19. Venray, 29 december 1978. Het hoofd van het gemeentebe stuur voornoemd, mr. H. J. M. Defesche van 30 december tot en met 6 januari Zondag 31 december is er om HALF ELF in de aula van de Le vensschool, Bevrijdingsweg 2a, weer een eucharistische tafelviering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Voorganger: F. Meijer. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Toos en moeder Bouten Constant Pijls overl. fam. vd Berg- Munninghof. Zondag: H. Familie, zondag onder het octaaf van Kerstmis. 8.00 lees- mis, int. overl. kinderen v. d. Boo gaard; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. fam. Vollenberg-Jacobs oude stichtingen; 11.00 nederlandse hoog mis, int. Jacoba Beulakker-v. Kem pen; 19.00 plechtige Eucharistievie ring ter afsluiting van het jaar 1978, int. Wim v. d. Munckhof en overl. fam. uit dankbaarheid voor 35-ja- rig huwelijk. Maandag: NIEUWJAARSDAG, oc taafdag van Kerstmis H. Maria, Moeder van God. 8.00 leesmis, voor oude Stichtingen voor de gelovige zielen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, inj. Maria Vrencken-L'Espoir; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Anna Beh- nen. Dinsdag: H.H. Basilius de Grote en Gregorius van Nazianze. 9.00 Ma ria Ponjée-Huybers; 19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren Mien Wis- mans-Laumen Leonard Kleuskens. Woensdag: 9.00 Joseph Bouten en Petronella Jacoba van Megen; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens. Donderdag: 9.00 voor de gelovige zielen (allerzielenkollekte). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Vanaf 9.00 uur wordt de zie kencommunie rondgebracht. 900 fa milie Loonen-Peeters; 14.00 40-jarig huwelijksfeest Coppus-Odenhoven; 19.00 Lei Manders. Zaterdag: 9.00 ouders Neeteson- -Custers; 14.00 huwelijkssluiting Ma ria Michels en Paul v. d. Heuvel; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. jrd. Jacobus Verheijen en Hendrika Loonen. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Annemie van Meijel en Gerrie Janssen. Maandag, jiieuwj aarsdag, onder de mis van 11.00 u. kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Hetty de Bruyn en Wil- leke Asselberghs. Op de eerste vrijdag van de maand wordt vanaf 9.00 uur de H. Comunie gebracht aan de zie ken. Krachtens de hem verleende vol macht heeft de Vicaris Generaal van het Bisdom Roermond alle in onze parochie aanwezige stichtin gen herzien en gereduceerd. Daardoor zijn oude stichtingen (meer dan 50 jaar oud) samenge voegd en wordt door één H. Mis aan meerdere verplichtingen vol daan. In dat kader zal iedere maandagmorgen als misintentie worden vermeld: „voor de oude stichtingen". Akolicten: Zaterdag 30 december 19 00 uur: T. Verbeek en Paul van de Heuvel. Zondag 31 december 8.00 uur: Roe land Dobbelaer en Henny Fassotte (lezer: Anke Hijl); 9.30 Nard Kro nenberg en Mare Linskens; 11 00 u.: M. v. Pelt en W. Bistervels; 19.00 u.: Geert Flinsenberg en Paul Flinsen- berg. Maandag 1 januari 8.00 uur: Hans van Gerven en Theo Janssen; 9.30 uur: Kees v. d. Helm en John van Bers; 11.00 uur: G. de Groot en C. Hendriks. Misdienaars: Dinsdag, woensdag, vrijdag: 19.00 Hans Arts en Manon Vullings. Vrijdag: 14.00 Harm Koppens en Mariëlle van Hoof. Zaterdag: 14.00 Eric van Gerven en Loes Houben. Zondag 31 dec.: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis gezongen door Crescendo; 18.00 avondmis om God te danken voor alles van het afgelopen jaar. Deze mis wordt op geluisterd door de Zangers van St. Frans met o.a. „Jauchzet der Herrn". Komen we God danken, alles wat we zijn en hebben, we krijgen het van Hem elke dag opnieuw. Maandag: Nieuwjaarsdag. H. Mis sen om 9 uur, 10.15 hoogmis, gezon gen door CRESCENDO en 11.15 uur. Geen avondmis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 19.00 avondmis om Gods ze gen te vragen over de huisgezinnen. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededeling: 1. Nieuwjaarsdag geen H. Mis om 7.30 uur. 2. Bedankt voor de opkomst met het Kerstfeest. U was geweldig. Bedankt ook voor de verblijden de bijdrage. 3. Gezinsbijdrage 1978 voldaan'' Mooi! Dank U wel! Nog niet? Jammer. Doe het spoedig s.v.p. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Sjeng Ewals. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. fam. Veldhuizen; 10.15 overl. fam. Slits; 11.45 Wim Verlijsdonk; 18 00 Cecilia Sedee-Pasteuning. Maandag: 7.30 geen H. Mis; 9.00 voor overl. (offerbus); 10.15 Gerar- dus Peters en Elisabeth Derks; 11.45 overl. ouders Janssen-Maurussen, Jan Kusters en zoon Leo. Geen avondmis. Dinsdag: 8.00 Cecilia Sedee-Pas teuning; 19.00 Wim van den Munck hof en overl. fam. Woensdag: 8.00 Marie Beclet; 19.00 Wilhelmus Hendrix-Baken. Donderdag: 800 Selida Virginia Rojer en Constant Rojer; 19.00 overl. fam. Peters-Arts. Vrijdag: 8.00 Antoinette Rammel- man-Elsevier en Eva Wilhelmina Ro jer; 19.00 Gezinsmis; Louis Pouwels, Wilhelmina v. d. Munckhof en kin deren. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Jos Claessens. Zondag: 7.30 Johnny en Marcel Philipsen; 9.00 Peter Schoenmakers en Johnny Smits; 10.15 Henk en Leo Jansen; 11.45 René van Hooren en Tony Scholten; 18.00 Willy v. d. Be- kerom en Eric Arts. Nieuwjaar: 9 00 Peter Schoenma kers en Johnny Smits; 10.15 Henk en Leo Jansen; 11.45 René van Hooren en Tony Scholten. Woensdag en vrijdag: 8.00 Edgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Geert Claes en Eric Arts. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Arnoud Verhaeg en Hans v. Geenen; 19.00 Marcel Philipsen en Jac. Smet- Zaterdag 30 dec. Euch, viering om 19 00 u. Geen kindercrèche. Mis intentie: Fam. Willemse-Vos, Ger- truda Swinkels, Zr. Electa Gordijn. Zondag 31 dec. Euch. viering om 10.00 u. Kindercrèche aanwezig. Mis intentie: dhr. J. Camps, 's Avonds om 19.00 is er een gebedsdienst rond het oude jaar. Maandag 1 jan. Nieuwjaarsdag. Euch. viering om 10.00 u. met kin dercrèche. Misintentie: voor 'n over ledene. Woensdag 3 jan. Euch, viering om 19.00 u. Misintentie: voor 'n over leden broer. Deze dienst wordt ver zorgd door de pastors en zusters, lederen is van harte welkom. Feest van de H. Familie. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Peter Bisschops. Samen zin gen we kerstliederen. Zondag: 8.00 leesmis voor de le vende en overl. familie de Haart- Creemers; 9.00 leesmis voor overl. Peter Pelzer; 10.00 hoogmis voor overl. familie Clephas-Hannen. Sa men met het kerkelijk zangkoor zin gen we nederlandse liederen. 11.30 Mgr. J. Gijsen. bisschop van Roer mond, komt deze H. Mis opdragen in onze VREDESKERK. om te bid den voor de vrede in de wereld. Kom nu ook zoveel mogelijk voor deze intentie bidden. Int. ook voor Piet Vermeltfoort. 18.30 Oudejaarsavond- viering, waarin we God danken voor alls wat Hij ons gaf in het oude jaar en om Gods zegen te vragen voor het nieuwe jaar. Intentie: voor overl. Piet Kusters. Maandag: Nieuwjaarsdag, feest van Maria, Moeder van God. 8-00 u. leesmis voor overl. familie v. Ros- sum-Janssen; 9.00 leesmis voor overl. ouders Driessen-Klaassen; 10.00 uur hoogmis voor overl. Johannes Drab- bels; 11.30 leesmis voor overl. Wil lem Steerneman. Geen avondmis. Dinsdag: H.H. Basilius en Grego rius van Nianze. 8.00 leesmis uit dankbaarheid t.e.v. de H. Joseph; 19.00 avondmis voor overl. Hubertus Zeegers. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Harry Arts en Catharina Cuijpers; 19 00 avondmis als jaarge tijde voor overl. Louis Pouwels en Wilhelmina v. d. Munckhof. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Vermeltfoort en familie; 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmus Schwachöfer en Mathilde v.d. Broek. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. (Er wordt geen H. Communie aan de zieken gebracht). 8.00 leesmis voor overl. fam. Thie- len-Hendriks; 14.00 plechtige eucha ristieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 25-jarig huwe lijksfeest fam. van Soest-Poels; 19.00 avondmis voor overl. Martinus Voer- mans. Zaterdag: 8 00 leesmis als jaarge tijde voor overl. Harry Swinkels; 19.00 avondmis voor overl. Cornelis Matthijssen en Nout Cremers. Mededelingen: 1. A.s. zondag en maandag wordt onder de mis van half twaalf kleutercrêche gehouden in de kleuterschool vlak bij de kerk. Zondag: leidsters mj. Karin en Marie-José Leenaerts; maandag: leidsters mej. Wilma van Osch en Jacqueline Vollenberg. 2. Wegens studieredenen is kape laan van Galen de hele maand januari afwezig. H|j probeert in de weekenden zo vaak mogelijk aanwezig te zijn. 2. We wensen alleen een ZALIG Nieuwjaar. Pastoor Geerits Kapelaan van Galen Broeder Arnold Misdienaars en Akolieten van 31 dec. - 6 jan.: Zondag: 8.00 O. Ingenpas, R. de Vink; 9.00 F. Linskens, M. Willemse. 10.C0 J. Vervoort. J. Ingenpas, J. Ja cobs; 11.30 M. Bartons, R. Beerkens. H. Kusters, H. Litjens, C. v. d. Brand; 18.30 H. Willemse, C. Lank- veld. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 A. Teffer, A. Vercauteren; 19.00 T. Lucassen, M. Lenssen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 O. Ingenpas. W. Hagenaars; 19.00 R. Aben, D. van der Einden. Zondag 31 december a.s. om tien uur viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert. dat zal worden bediend door Ds. J. Heine. De eerste kollekte is de synodale Oudejaarskollekte, de tweede is be stemd voor de kerk. 's Avonds om half acht Oudejaars- avonddienst. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis mnd. fam. Nelissen en uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 gez. H. Mis st. Christ. Hellegers en Johanna Voermans; 10.00 Hoogmis st. Jos Verstappen. Antonetta Smits en Antonia Ver stappen en voor Piet Rongen. Maandag: Nieuwjaar. 10.00 Hoog mis voor de overledenen van de fa milie van Dijk-Strik. Dinsdag: 8.00 H. Mis Piet Rongen namens Seniorenconvent. Woensdag: 19.00 gez. H. Mis Hen- ricus Heidens. Donderdag: 19.00 H. Uur en gez. Eucharistie Leonard Heidens. Vrijdag: le vrijdag der maand, toe gewijd aan verering H. Hart van Je zus. 19.00 gez. H. Mis st. overleden familie Baten-Jeurissen en Gertru- dis Heidens-van Vechel. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis. mnd. Hubert de Rijk. Afscheidspreek en kollekte Zuster Richtruda Classens. Zondag onder het octaaf van Kerst mis. Zondag: 19.00 lsm. uit dankbaar heid (L-P). Zondag: 8.00 lsm. uit dankbaar heid (v. B.) Jan van Meyel, echtge note en overl. kinderen; 10.00 hgm. uit dankbaarheid (M.); 11.15 lsm. v. Gertruda Jenniskens-Droesen. Maandag: Nieuwjaarsdag. 8.00 uur lsm. v. fam. Loonen-van Rens; 10.00 hgm. als gest. jrd. v. pater Loenen; 11.15 lsm. tot bijzondere intentie (H.). Dinsdag: 18.30 lsm. v. Johannes Loenen, echtgenote en Jean Loenen Johannes Poels, echtgenote en dochter Johanna; 19.00 weekd. voor Maria Loonen-Scheffers; 19.30 lsm. v. Leo Loonen en echtgenote. Woensdag: 18.00 lsm. v. Jozef As selberghs (4); 18.30 lsm. v. overl. fam. van Vegchel-Hoeij makers Henri Martens-Smedts; 19.00 lsm. v. overl. fam. Loonen-de Lauw-Thijs- sen. Donderdag: 18.30 lsm. v. Anna M. de Bruijni-Nellen Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 lsm. v. Herman van Leipsig; 19.30 lsm. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtgenoten en Johanna Verheijen- Loonen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm.. v overl. fam. Claessens- Gussen en Gertruda Claessens-Gus- sen, 18.30 gest. jrd. v. Gerard Lu cassen; 19.00 lsm. v Elly Loonen en EUy van Berlo; 19.30 lsm. v. Henri Direks. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Leo Cox en overl. fam. Misdienaars: 18.30 R. David; 19.00 A. Janssen; 19.30 J. Janssen. Akolieten: zondag 31 dec.: 8.00 H. v. Rhee; 10.00 A. Reintjes, P. Ver stappen, F. van Ba vel; 11.15 H. en R. Cornelissen; Nieuwjaarsdag: 8 00 F. v. Ba vel; 10.00 G. Voermans. H. v. Rhee en R. Duijkers; 11.15 H. en R. Cornelissen. Gedoopt: Roefs Lenny; Gommans Bas. HuwelUksafk.: Lambert Swinkels en Nelly Franssen. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. overl. fam. Bouten-van Vegchel. Zondag: Feest van de H. Familie. 8.30 Geen H. Mis; 9.00 Hoogmis voor Sjef Verhoeven; 11.30 Geen H. Mis; 19.00 Hoogmis gest. jgt. t.e.v. O.L. Vrouw (J.); 10.00 Hoogmis voor de parochie om Gods zegen te vragen voor het niuewe jaar; 11.30 H. Mis voor Johan van Keysteren. Dindsdag: 8.00 gest. jgt. voor Theo- dorus Pubben, echtgenote en Anna Cath. Custers. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Wilms-Claes. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Henk van Meyel (v. C Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 gez. H. Mis ter ere van H. Hart voor hen die geofferd heb ben. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor Jo han van Keysteren v.w. vrienden. Misdienaars: zondag en maandag: 8.30 en door de week: T. Engels - J. Eyssen; 10.00 P. Jacobs - P. Kessels; 11.30 I. van Helden - M. Michels. Kollektantcn: zaterdag J. v. Hoof; zondag en maandag 8.30 v. Cuijck; 10.00 Emonts; 11.30 Arts; zondag avond Hendrix. Zaterdag 31 dec.: Feest Heilige Familie. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor een zieke. Zondag: 8.30 lsm. tot bijz. int. fam. Weys-Houben; 9.30 Hgm. voor zal. Rector Emmanuel Verbugt. Zondag avond om 7 uur Hgm. uit dank faih. Burgers. Maandag 1 jan. Nieuwjaar. Om 10 uur Hgm. zal. Petr. Ida van Sta veren-van Son; 11.30 voor geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie in het nieuwe jaar. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. Int. v. K. Woensdag: 8 uur lsm. uit dank fam. Reintjes v. d. P. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Petr. Ida van Staveren-van Son Vrijdag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid ter ere van H. Hart van Jezus, fam. Sprecuwenberg; om 2 uur pl. Huwelijksmis Swinkels-Franssen. Zaterdag: Priesterzaterdag. Om 8 u. lsm. om Gods zegen in 't nieuwe jaar voor Paus. Bisschoppen en Priesters; 's avonds om 7 uur Hgm. afgest. fam. Mulders-van Kempen. Akolieten voor 31 dec. Guus Geurts, G. v. d. Ligt, G. Timmermans. Misdienaars: Jacobs, van Dongen; 1 jana 11.30 Geurts, Classens. Feest van de H. Familie, 31 dec, '78 Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis: ge sticht gezongen jaargetijde voor Martinus Janssen en Petronella Dou- men.Akolieten: Jan Janssen van de Heidseschoolweg en Martien Peeters. Misdienaars van de week: Twanny Achten en Jopie Drabbels. 19.30 uur Avondmis (Oudejaars avond) voor Gertruda Poels-Voesten en dochter Huborta. Maandag: H. Maria. Moeder van God (Nieuwjaarsdag). 8 uur H. Mis t.zi.; 10 uur Hoogmis tot int. van de familie Jansscn-Franssen. Mis dienaars van de Hoogmis: Paul Jans sen. Geert Janssen. Stephan Gielens. Johnny Claessens, Leon Pouwels en Nico Jakobs. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman v.w. zijn vrienden. Woensdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Gi- na Droesen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor Jacoba Mi- chels-Jacobs. Zaterdag: 8 uur H. Mis tot bijz. intentie. 19.30 Avondmis voor Toon Huisman v.w. de buurt. Zaterdag 31 dec.: 19.00 Avondvie ring uit dankbaarheid en tot bijz. int. Zondag: Feest van de Heilige Fa milie. 8.30 H Mis te Holthees uit dankbaarheid; 10.00 Hoogmis, tot int. van Felix Peters en voor fam. Koe- nen-Jacobs. Geen avondmis. Maandag: Nieuwjaarsdag. 8.30 H. Mis te Holthes voor fam. Ermers- Verstegen; 10.00 Hoogmis voor Jan Logtens. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karmel. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel tot zekere intentie. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Loui sa Waps-Verm eer. Vrijdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel t.e.v. het Heilig Hart. Eerste vrijdag ziekenkommunic. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es la fiesta de la Sagrada Familia. A las once y cuarto, en nuestra capilla, Overloon seweg 2. Misa con plètica y cantos en Castellano. Dcspués de la Misa reunion en la salita del convento con un cafelito. EL LUNES el dia de 1 de enero el padre Juan ofrece a todos Vds, en su casa en Geystcren, entre las 12.30 y hasta las 14.30 una recepción por el a no nuevo: todos son invitados. Hasta la vista. Muchi- simas gracias por los niftos, le maes- tra y la Hermana Francina por el acto navideno en la Misa de lunes pasado! NOTICIAS CULTURALES Los socios del Club cspanol de Venray estan pintando el nuevo Centro. Necesitan colaboradores pa ra que sea también el leub de todos para t odos. El Lunes el dia 8 de enero a las 20.horas en Nolens- straat 9 Isabel van Dun les infor- maró a Vds sobre costura. Esperamos que hay bastantes interesadas. Has ta la vista!

Peel en Maas | 1978 | | pagina 7