tummers AGENDA De reisprogramma's liggen voor u klaar BIJZONDER GESLAAGDE RECEPTIE VAN HARMONIE EUTERPE EN PRESENTATIE VAN HET JEUGDORKEST VIERDE VROUW IN VENRAYS GEMEENTERAAD WONEN IN BRUKSKE II Officiële opening van „De Keg" Werkgroep Homosexualiteit Venray Peter Fleurkens wint discqjockey- concours te Liessel Dodelijk ongeval op Deurneseweg Commissaris van de koningin brengt werkbezoek aan Venray Uitslag loterij Winkelcentrum Venray INGEZONDEN installatiebedrijven b.v. UIT DE GEMEENTERAAD VAN MEERLO-WANSSUM Kom dus nu naar de Rabobank en boek D«i|iflllQlllf voor het beste eruit is HOllUUQlIn Zo men bij Euterpe nog enige te- lurstelling voelde over de povere «langstelling bij de terugkomst van et concours in Vught, dan zal deze eker helemaal verdwenen zijn na e grandioze receptie, j.l. zondag, ter ïlegenheid van de eerste prijs met of der jury in de superieure afde- ing. Honderden handen moesten ge- chud worden om de vele felicitaties n ontvangst te nemen. Felicitaties ie dikwijls vergezeld gingen van en „gesloten couvert", als onder leuning van de opleiding van het eugdorkest. En datzelfde jeugd- rkest presenteerde zich daar o.l.v. hr. Jan Versteegen met een klein, naar uiterst goed uitgevoerd pro- ramma, dat terecht alle bewonde- ing oogstte. Euterpe heeft zich aarmee weten te verzekeren van en gestage vernieuwing en verjon- In de vakature, ontstaan door het verlijden van de heer van Keijs- eren, is benoemd tot -raadslid mevr. Huys-van Enckevort uit Vrede- lecl. Mevr. Huys stond als 13e kandi- aat op de lijst „kerkdorpen" (7 ze- ils) en zou daarom in feite „nog ang niet" als raadslid in aanmer ing komen. Maar door destijds ge naakte afspraken wordt de verte- enwoordiging van elk kerdorp dit geval Merselo én Vredepeel de gemeenteraad gegarandeerd. Mevr. Huys woont met man en kin eren op de proefboerderij aan de fredeweg, praktisch op de grens an Venray; zo'n 10 km. van het entrum. Met dit nieuwe raadslid doet de ierde vrouw haar intrede in Ven- ays gemeenteraad, naast de dames lutten-Tielen, Poels-Peters en Uerk-Jans. We vermoeden dat dit fel een zeldzaamheid zal zijn. Even eldzaam zal het wel zijn dat ook dit ieuwe Venrayse raadslid, evenals levr. Rutten-Tielen en dhr. G. khols in Sevenum geboren is. In het woningbouwprojekt Bruks- e II werd destijds de Vrouwenad- riescommissie door de opdracht ever, de Woningbouwvereniging loord Limburg, verzocht deel uit te laken van het bouwteam. Het gevolg was dat in diverse bij enkomsten de adviezen van deze ommissie werden bediskussieerd en mogelijk werden overgenomen. )at was helaas niet altijd mogelijk ranwege de door de overheid ge telde financiële grenzen. Maar dik- rijls konden ook adviezen gegeven vorden welke geen financiële kos- en met zich brachten, maar wélke rel het woongenot of woongemak •erbeterden. Nadat de woningen in Brukske II lewoond waren, ontstond de wens im van de woonervaringen op de loogte te komen en verdere wensen vernemen. Die ervaringen en rensen, gekoppeld aan het voor de erste keer funktioneren als advies- lommissie zou dan 'n prima leidraad ijn voor volgende nieuwbouwpro- ekten. Teneinde die woonervaringen en rensen te vernemen, werd door de frouwenadviescommissie een enquê- gehouden bij 131 van de in to- aal 442 in aanmerking komende wo- lingwetwoningen. Een omvangrijke aak, omdat al die bewoners per- oonlijk werden benaderd en er 45 •ragen aan hen werden voorgelegd. )e uitkomsten van dat onderzoek noesten naderhand weer verzameld rerden, uitgesplitst over de diverse roningtypeu, en in percentages wor- en uitgedrukt om een duidelijk iverzicht te kunnen krijgen. Dat overzicht is dan vorige week ereed gekomen en in eqn ruim 30 •agina's tellend rapport verwoord, iet is niet aan ons om hier in dit «stek dieper op de uitkomsten van Ie enquête in te gaan. Temeer om- at zij uiteindelijk bedoeld zijn als eidraad bij een volgende nieuw- xmwprojekt, Met name denkt men lier aan plan Landweert. Terecht stelt men in de slotconclu- ie, dat de Vrouwenadviescommissie il mee moet gaan werken, zodra de «rste bouwplannen van de archi- tekten besproken worden. Hun in breng kan dan optimaal zijn, en door hun adviezen zouden veel onnodige xmwkosten voorkomen kunnen rerden. Het moet de commissie van het iart, dat in de praktijk dikwijls •lijkt dat de architecten het ver schijnsel „huishouden" theoretisch »el kennen, maar niet als een zelf ioorleefde aktiviteitDe inbreng san de Vrouwenadviescommissie zal iaarom uiterst nuttig kunnen zijn, im binnen het bestek van het toe- aatbare en mogelijke, tot een zo [root mogelijk woongenot te komen. ging van het „grote" orkest. Behalve de viering van de eerste prijs in de superieure afdeling vier de Euterpe ook het 25-jarig presi dentschap van de heer L. Laurens- se en het 25 jaar amateur-musicus zijn van de heer H. Stevens, die bo vendien 12'/t jaar het secretariaat van Euterpe verzorgde. Beiden kre gen bij monde van de heer L. Pirree, voorzitter van de Limburgse Bond van Muziekgezelschapen de zilveren speld aangeboden, welke door de respectievelijke echtgenotes werden opgespeld. Diverse sprekers onderstreepten nog eens ten overvloede de kwali teiten van Euterpe, zijn leden, diri gent en jubilarissen. Namens het gemeentebestuur deed dat wethouder J. van Oers, bij af wezigheid van de burgemeester. De heer L. Laurensse kondigde in zijn toespraak aan, binnenkort af te treden als president van Euterpè zonder daarbij echter zijn bemoeie nissen met de muziekwereld te wil len beëindigen. Hij kondigde ook de oprichting aan van een stichting tot behoud en bevordering van de ama teuristische blaasmuziek. Onder de naam ,,'t Stefke" zal deze stichting zich vooral gaan bezig houden met de financiële problemen welke dit doel met zich brengt. Als een eerste aanzet mocht de heer Sef Raedts van de jubilerende president een cheque van 2500,ontvangen. De nieuwbouw van de openbare kleuter- en basisschool „De Keg" zal op vrijdag 19 januari plaatsvinden. De oud-minister van onderwijs Prof. dr. J. A. van Kemenade is aange zocht om de openingshandeling in een samenspel met de kinderen te verrichten. Vrydag 15 dec.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zaterdag 16 dec.: 19.30 Verzamelen voor de schouw burg in uniform, om deel te ne men aan het kerstconcert. Zondag 17 dec.: 10.15 Hoogmis in de Paterskerk, in uniform. Aansluitend zingen we bij de 2e uitvoering van het kerstconcert in de schouwburg. Maandag 18 dec.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. Vrijdag 22 dec.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zondag 24 dec.: Zoals gewoonlijk zingen we dan de H. Mis in het Bejaardencen trum Het Schuttersveld. 's Avonds zingen we de avond en nachtmis in de Paterskerk. Tussen de avond- en nachtmis gaat iedereen naar de Galmhut waar voor ontspanning en eten gezorgd wordt. Maandag 25 dec. (Ie Kerstdag): 10.15 Hoogmis in de Paterskerk in uniform. Zondag 31 dec.: Dan zingen we de avondmis in de Paterskerk ter afsluiting van 1978. Dit zijn de aktiviteiten die dit jaar nog verzorgd worden en waarvoor jullie hard gewerkt hebben.' Veel succes! Afmeldingen uitsluitend bij dhr. Buys, tel. 1091. Rqbeurten Blitterswjjck-Venray v.v. 15 dec. Dhr. Claessens 16 dec. Dhr. Wijnands 17 dec. Dhr. Rötjens 18 dec. dhr. Jochijms 22 dec. dhr. Kunkeler 24 dec. dhr. Hendriks (Schuttersveld) 24 dec. Dhr. Fijneman (avondmis) 24 dec. Dhr. Wijnads (na nachtmis) 25 dec. Dhr. Arts 31 dec. Dhr. Jochijms Tijdens de huiskamerbijeenkomst van woensdagavond 20 december a.s. (20.00 u.) zal iemand van het Groe- 'ne Kruis te Sittard informatie ko men geven over geslachtsziekten, dit d.m.v. een mondelinge inleiding en via een dia-serie. Over geslachtsziekten wordt nog steeds geheimzinnig gedaan, dit hangt samen met het feit dat het met sex te maken heeft, wat ook nog steeds deels in een taboesfeer zit. Het wordt tijd dat er eens nuch ter en niet zo opgefokt over ge slachtsziekten gedacht en gepraat wordt. Vandaar deze avond. Voor inlichtingen kun je tel. 5197 bellen. Het vijfde discjockey-concours '78, welk op 1, 2 en 9 december j.l. te Liessel plaats vond, is een groot sukses geworden voor de Venrayer Peter Fleurkens. Organisator van dit concours was, evenals alle voor gaande jaren, de heer Th. J. van den Berkmortel uit Liessel. Een zestal deejays streden afge lopen zaterdag 9 december om de titel „D.J.-Contest '78". Met een mi nimaal verschil van punten waren deze deejay's, na de voorselectie op 1 en 2 december j.l. uitgekomen in de finale. Nadat de finalisten allen dertig minuten in aktie waren geweest vond de uitslag en prijsuitreiking plaats. 1. werd Peter Fleurkens uit Ven ray met» 209 punten, waarmee hij een ruime voorsprong had op de an dere finalisten. Omtrent de juiste toedracht van het tragisch ongeval, woensdagmid dag omstreeks 5 uur. was b(j het ter perse gaan van dit blad nog geen duidelijkheid. Drie vriendinnetjes, allen uit Hei de. van omstreeks 8 jaar, wilden, iedere op een fiets, vanaf het rij wielpad de Deurneseweg oversteken, maar werden door de uit de richting Ysselsteyn komende personenauto, bestuurd door de 29-jarige G. S. uit Venray aangereden. De 8-jarige Pe tra Drabbels werd bij die botsing vrijwel op slag gedood. Haar vrien dinnetje v. V. werd ernstig gewond naar het ziekenhuis vervoerd. Het derde meisje liep geen letsel op. Op maandag 15 januari a.s. zal de commissaris van de koningin in Limburg Dr. J. Kremer een werk bezoek brengen aan de gemeente Venray. Hoewel het programma voor deze dag nog niet helemaal is uitgewerkt, staat vast. dat de com missaris om tien in Venray zal aan komen. Na een gesprek met het col lege van burgemeester en wethou ders zullen enkele belangrijke ob jecten in de gemeente worden be zocht 's Middags om twee uur wordt een bijeenkomst met de ge meenteraad gehouden. Oliespoor Personeel van de Venrayse brand weer moest donderdagavond in ak tie komen voor een gevaarlijke ver- keerisstuatie welke ontstaan was door een oliespoor. Dat spoor liep vanaf de afslag Zuidsingel rondweg Brukske naar de Henri Dunantstraat naar het station van de NS en van daar weer terug over de Henri Du nantstraat tot bij het busstation van de Zuid Ooster. Het oliespoor is waarschijnlijk veroorzaakt door een lekkende olieleiding. Procesverbaal zal worden opgemaakt. Mede omdat er een snelle melding binnenkwam, kon de politie maatregelen nemen, zodat de weggebruikers op de ge vaarlijke situatie worden geatten deerd. Bewusteloze bromfietser aangetroffen Vrijdagavond omstreeks kwart voor elf werd op de kruising Leunseweg- Paterslaan-Patersstraat-Oude Oos- trumseweg een naar later bleek 18 jarige bromfietser Th. B. uit Venray in bewusteloze toestand aangetrof fen. De bromfiets werd in de buurt licht beschadigd aangetroffen. Wat precies de oorzaak is geweest is nog niet achterhaald kunnen worden om dat de bromfietsbestuurder nog niet gehoord kon worden. De politie is op zoek naar eventuele getuigen, en vraagt die zich met haar in verbin ding te willen stellen. Zaterdag heeft notaris Kooien in de Grotestraat de winnende num mers getrokken uit de loterij van het Winkelcentrum Venray. Uiter aard der zaak was voor dit gebeu ren flinke belangstelling, zoals onze foto laat zien. De prijzen-uitslag is als volgt: PRIJZEN VAN 1000,— 260192 164445 217934 PRIJZEN VAN 500,— 281602 212978 92946 144029 216498 PRIJZEN VAN 750.— 66576 238756 55019 161400 PRIJZEN VAN 250,— 93024 33119 252220 60581 162550 31931 PRIJZEN VAN 50,— 158998 152342 290857 318628 299992 162665 131406 131407 166480 98921 70599 23167 123740 142102 247151 283188 303560 178301 126592 251689 212328 197889 109713 56891 152176 294484 98720 298886 136451 251869 182310 115433 96605 233119 315278 95536 181055 140344 80864 146348 162208 288553 260222 164815 70907 75783 25098 29874 78330 145580 110839 202287 314067 97230 44833 255288 278549 123467 112774 282179 De prijzen kunnen tot en met 23 december 1978 bij de Nederlandse Credietbank Patersstraat Venray af gehaald worden, tegen inlevering van de winnende lotnummers. Materiële schade De 48-jarige bestuurder van een personenauto stond met zijn auto stil op de Jan Hensenstraat af slag Merseloseweg. gedeeltelijk op het linker weggedeelte. De bestuur ster van een personenauto mevr. J. C.-S. naderde vanaf de Merselose weg en kwam bij het indraaien in botsing met de stilstaande auto. Lichte schade. Komende uit de richting van de Leeuwstraat wilde de 39-jarige be stuurder van een personenauto H. K. uit Venray naar de Westelijke rij baan van het Henseniusplein maar lette onvoldoende op het verkeer wat van rechts kwam. Dat had tot gevolg dat een aanrijding ontstond met een personenauto bestuurd door de 22 jarige H. L. uit Venray. Ook hier alleen materiële schade. t Tegen uitstekende buis De 22-jarige bestuurder van een bedrijfsvoertuig G. H. uit Vierlings beek reed over de afslag van de Deurneseweg in de richting van de kruising met de Venloseweg. Achter hem reed in dezelfde richting de personenauto, bestuurd door de 23- jarige M. E. uit Venray. Voor de kruising stopte de eerste bestuurder en dat wilde ook de tweede be stuurder doen, maar bemerkte toen te laat de uitstekende lading van de eerste auto. Daardoor botste de auto tegen een uitstekende buis op. Het bleef bij materiële schade. Drank in bestuurders Twee personen werden door de politie aangehouden terzake het be sturen van een oersonenauto onder invloed van alcoholhoudende drank. Pijpje blazen en de bloedproef wa ren het gevolg. Procesverbaal zal worden opgemaakt. Voor een andere bestuurder van een personenauto liep de alcohol controle gunstiger af. Het bleef bij pijpje blazen en hij kreeg een tijde lijk rijverbod opgelegd. Vernielingen Vandalen hebben in de nacht van zaterdag op zondag langs de Oostsingel 23 daar geplaatste jonge boompjes vernield. De stammen van de boompjes waren doorgebroken. De fam. O. uit Holthees deed aangifte van vernieling van de ra dio antenne van hun Dersonenauto. Men had de auto geparkeerd in een oprit van de Montgomerystraat. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisërtsen Bloemen, Franken. Lankveld, van Thlel, de Muinck Keizer en Wittgen E. DE MUINCK-KEYZER Mgr. Nolensstraat 4 tel. 4480 Weekenddienst voor de patiënten ren de huisartsen Beckers, Corver. Vercauteren en De Vocht O. VERCAUTEREN. arts Merseloseweg 33 tel. 2200 Voor eigen patiënten: Dr. F. SCHMEETZ Praktijkadres: Akkerweg 18, tel. 5900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uui 'smiddags van 17-18 uur WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK ST. ODA hoek Schoolstraat-Passage ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venrav-Meerlo-Wanssum Mevr. Zr. C. Heldens-Flinsenberg telefoon 04780 - 1269 Licht gewond Door gladheid van het wegdek geraakte de personenauto bestuurd door A. v. G. uit Asten op de krui sing Rozendaal-Daland uit het juis te spoor en voordat de bestuurder de auto onder controle kon krijgen kwam de auto via een links van de weg staand bermpaaltje in de weg berm, schoot door en vloog over de kop en kwam in een weiland tot stilstand. De bestuurder werd met lichte verwondingen naar het zie kenhuis gebracht maar kon na daar behandeld te zijn, naar huis worden vervoerd. De 23 jarige fietser E. uit Venray wilde vanaf de Bosweg de Maashe- seweg oversteken met de bedoeling de Willemstraat in te rijden. Te laat bemerkte hij een uit de richting van Maashees komende personenauto; die bestuurder kon de overstekende fiet ser niet meer ontwijken. Maar de verwondingen welke de fietser bij de botsing opliep bleken mee te vallen, wel werd de fiets grotendeels ver nield. VENRAY EN ZIJN MUSEUM Alle lof voor de initiatiefnemers uit 1958 en voor degenen die in 1967. onder leiding van wijlen pastoor Th. Driessen uit Well, de stichting „Ge schied- en Oudheidkundig Museum Venray" in het leven riepen. En niet te vergeten de mensen die in al die jaren, elk op hun gebied, bezig wa ren met het uitbreiden en het doen behouden van een bruikbare collec tie. In 1974 werd er door de gemeen teraad een beheerscommissie voor het geschied- en oudheidkundig mu seum Venray ingesteld. Drankgebruik In de voornacht van vrijdag op za terdag werden drie autobestuurders aangehouden welke onder invloed van alkohol hun auto wilden bestu ren. Het drietal, variërend in de leeftijd van 20 tot 23 jaar. moesten pijpje blazen en de bloedproef on dergaan. Met de aanzegging dat pro ces verbaal zal worden opgemaakt werd het drietal huiswaarts gezon den, uitertaard met achterlating van hun auto. Wat heeft deze commissie in haar vierjarig bestaan voor de totstand koming van een dergelijk museum gedaan? Het zou wel eens zo kun nen zijn, dat er commissieleden zijn die hierop het antwoord schuldig moeten blijven. In elk geval zijn er. die. ondanks het feit dat de gemeen teraad in zijn vergadering van 26 september j.l. nog uit zijn midden een lid in deze commissie benoem de, de mening zijn toegedaan dat de commissie met de stille trom het ge meentehuis is uitgezet en opgehou den heeft te bestaan. Evenmin kan de commissie concreet aangeven waaruit de museumcollectie momen teel bestaat en waar alle voorwer pen zich bevinden. Een duidelijk be wijs hoe hard dit gezelschap de af gelopen vier jaar niet gewerkt heeft. Uitgezonderd dan de bezoeken die het illustere gezelschap ter oriënta tie aan een aantal musea heeft ge bracht, waaronder het Heimat- museum te Kevelaer en 't Goltzius- museum te Venlo. En ja hoor! Na vier verloren jaren zijn de heren commissieleden er dan achter dat een dergelijke museum-opzet voor Venray niet realiseerbaar is. Maar voor wat wel mogelijk was, bijvoor beeld een uitgebreide oudheidkamer, is deze commissie niet in de markt geweest. Jammer, zo kan de ge meenteraad het in 1974 niet bedoeld hebben. G. J. M. Verlinden venray langstraat 1 04780-3040 elektrotechnische installaties meet- en regeltechnische installaties levering van installatiemateriaal voor industrie, utiliteit en partikulieren. tummers-cretners venray maakt deel uit van tummera-cremer» installatiebedrijven b.v. met veatigingen te maastricht, roermond, helden-panningen en venray. Het was wel te verwachten, dat niet de gehele raad van de gemeen te Meerlo-Wanssum achter het voor stel van b. en w. zouden staan, om aan de voetbalvereniging FC VVV te Venlo een subsidie te verlenen van 500,in het kader van de aktie tot behoud van die vereniging voor de ere-divisie. Met name de heren L. Beterams en Hendriks bleken mordicus tegen te zijn, juist omdat het financiële beleid van die voetbalvereniging buiten 't gezichtsveld van de Meer- lo-Wanssumse raad bleef. Om daar gemeenschapsgeld aan uit te geven vond met name de heer Hendriks te ver gaan. Het Venlose bedrijfs leven moest maar eerst alles in het werk stellen om FC VVV in de ere divisie te houden. L. Beterams wenste niet mee te doen aan paniekvoetbal en vroeg zich af wat andere gemeenten in de regio zouden doen. Maar andere sprekers waren het volledig eens met het voorstel en wilden zelfs nog verder gaan, het bedrag te verhogen tot 1000 gulden of een dubbeltje per inwoner. Het antwoord van de raadsvoorzit ter was, dat die 500 gulden voor FC VW niet van belang waren, maar wel de sympatie welke er van uit gaat en de ruggesteun. Bijonder veel mensen uit de gemeente hebben aan die passieve rekreatie een goede vrijetijdsbesteding en dat het betaal de voetbal voor de regio van belang is staat buiten kijf. Waarom zouden wij wachten wat andere gemeenten gaan doen. Wel moest de raadsvoor zitter van het hart dat hij nog nooit een vakbondsleider iets had horeh zeggen over de hoge inkomsten van menige profvoetballer, waardoor het voor clubs bijna onmogelijk is de fi nanciën aan elkaar te knopen. De gemeente Meerlo-Wanssum be taalt ook aan meerdere welzijns voorzieningen en hij bracht een ver gelijk naar voren met de Venrayse schouwburg waar ook drama's en blijspelen worden opgevoerd, dat is in Venlo ook het geval. FC WV scoorde echter in de Meerlo-Wans sum raad hoog, want met 10 tegen 2 haalden zij de eindstreep. UIT DE AGENDA noteerden wij de volgende besluiten. wijziging van het ambtenaren reglement; organisatieverordening gemeen telijke brandweer; rechtspositieregeling vrijwilli gers van de brandweer; wijziging in de gemeenschappe lijke regeling intercommunaal bouw fonds; overname van twee bestaande gemeenschappelijke antenne inrich tingen; eigendomsovernamc onder Brou wershof te Geysteren van een be staande straat en de daarop bevin dende openbare nutsvoorzieningen, om biet, van baron C. de Weichs de Wenne: verkoop van grondstrookjes aan het Waterschap voor Noord Lim burg t.b.v. aanleg van werkpaden; verkoop van het pand de Cuy- perstraal te Wanssum aan de huidi ge huurder de heer J. Gielen; verkoop van de voormalige kleuterschool te Wanssum aan de Rabobank voor de prijs van 275.000 met nog enkele bijzondere bepalin gen; herziening bouw- en industrie- terreinprijzen met 8#/»: aanschaf van een nieuwe Rior hogedruk reinigingsmachine voor een prijs van 7.051, aanvragen en aanvaarden van een rijksbijdrage van 1750,t.b.v. de aanleg centrale verwarming in een woningwetwoning te Wansum; medewerking ingevolge art. 50 der Kleuteronderwijswet aan de stichting katholiek onderwijs te Tienray; de raad verleende een krediet van 5.600,— voor sloop van de oude lagere school te Wanssum. Het Ysselsteynse bedrijf Maessen kan die sloop uitvoeren. INGEKOMEN STUKKEN Na een uiteenzetting door de raads voorzitter, besloot de raad afwijzend te beschikken over een subsidie aan de Stichting Carnavalsmuseum te Echt, ten bedrage van 11,11. Als echter zal blijken dat het museum toch in stand blijft, overweegt het college bij een hernieuwde aanvra ge een ander voorstel te doen. De Limburgse R.K. Bond van Mu ziekgezelschappen kreeg ter gele genheid van het 40-jarig bestaan een subsidie van 2 cent per inwoner. AMBTENAREN MEERLO STAKEN NIET Gemeentesecretaris van Megen mocht namens de ambtenaren mede delen dat er geen plannen bij het ambtenarenkorps van hoog tot laag bestaan tot werkstaking. De Meer- lose ambtenaren distanciëren zich van de akties in den lande. De raadsvoorzitter aanvaardde die mededeling met plezierige gevoe lens terwijl baron de Weichs de Wenne namens de raadsleden kon verklaren dat de raad ook niet in slaking zou gaan. geld en goede raad

Peel en Maas | 1978 | | pagina 15