AGENDA De Zonnebloem met Venrayse zieken op boottocht Receptie voor Drum- en Showband Barak Free Wheelin wordt binnenkort gesloopt Tamboercorps St. Oda Merselo recipieerde ebberink Tandheelkundige zorg Ondanks beroep schrift blijven b. en w. tegen reclame op flat in Brukske lepenziekte dwingt tot het rooien van vele bomen Na maanden van vertraging, toch dit jaar nog riolering in Castenray Een grandioos sukses voor de staf van de Venrayse afdeling van De Zonnebloem was de jongste vaart met De Maasvallei op de Maas. Zon der enige stoornis verliep deze boot tocht, met 124 zieken, gehandicapten en bejaarden uit deze regio aan boord. Voordat het schip vertrok, werden de gasten want dat waren voor die dag de zieken, gehandicapten en bejaarden uitgewuifd door mevr. Defesche-Derks, die als representan- te van onze burgemeester, de gasten een fijn dag kwam toewensen, en dat deed door van tafel tot tafel tc gaan voor allen een vriendelijk woord ever hebbende. t,. Wij mochten met de gasten deze boottocht, welke 9 uur duurde, mee maken van Sambeek naar Kessel en terug. Met hen hebben wij geno ten van een zonovergoten oktober dag, waarbij alles, dank zij de inzet van de uit 35 man bestaande staf, tot in de puntjes verzorgd was, en van een maandenlange voorbereiding getuigde. Het is altijd moeilijk namen te noe men, maar toch willen wij niet on vermeld laten: Br. Martino, de Ven rayse voorzitter van DeZonnebloem; zuster Bernadette, de onvolprezen kok; dokter Lankveld, de medische begeleider, die gelukkig niet in aktie behcefde te komen; pastoor de Cues ter van Oostrum, aalmoezenier van De Zonnebloem; Tjeu Franken met zijn trekbuul; en natuurlijk de vele helpers en helpsters zonder welke een dergelijke boottocht niet denk baar is, en waarvan er verschillen de zich reeds tientallen jaren inzet ten bij ziekentriduum en bejaarden- tochten. Veel bewondering hadden wij voor de manier, waarop een uit gehandi capten gevormde cabaretgroep, al die werkers en werksters naar voren haalde en in het zonnetje zette, daar mee hun aller dankbaarheid vertol kende. Wij hebben uit eigen mond van zieken en gehandicapten mogen ver nemen .hoe ze nu reeds weer uitzien naar een volgende reis. Na een jaar lang aan het ziekbed te zijn gekluis terd tussen vier muren is het een onbeschrijflijke ervaring er dan eens een hele dag tussen uit te mo gen; samen met vele lotgenoten. Aalmoezenier De Cuester wist dit zo goed te verwoorden bij zijn dag sluiting, toen hij zei „als de gasten van vandaag! 't zo ervaren, aid ik, dan was het goed hier te zijn; een vakan tiedag zonder spanning; met veel blijde gezichten, met zijn rijke kon takten met anderen, waardoor eigen problemen wat op de achtergrond geraken". Het dient hier beslist niet onver meld te blijven dat deze gehele boot tocht .inclusief eten en drinken, ge financierd werd door Modehuis Tho massen, welke direktie onlangs bij de heropening van hun zaak afzagen Zaterdagavond 21 okt. zullen be stuur en leden van D.S.V. recipiëren in het Gemeenschapshuis te Leunen van 20.00 tot 21.30 uur. Deze receptie vindt plaats in ver band met de bèhaalde suksessen op het Bondsconcours te Kronenberg op 10 sept. j.l. D.S.V. behaalde op dit concours met vier groepen, vier maal een eerste prijs met promotie. Te vens behaalde elke groep de beker in zijn divisie voor het hoogst aan tal behaalde punten. van bloemen en geschenken, maar bijdragen voor deze Zonnebloem boottocht prefereerden. Dank zij die geste, kon aan elke deelnemer aan deze boottocht het reeds betaalde reisbedrag worden teruggegeven. Het was jammer dat mevrouw Thomas sen deze boottocht niet zelf mee kon maken, maar ongetwijfeld zal De Zonnebloem nogmaals haar en de di rektie van Modehuis Thomassen na mens al die .zieken, gehandicapten en bejaarden, heel hartelijk danken. Dank ook aan de vele automobi listen die voor het gratis vervoer naar Sambeek en terug zorgden; dank ook voor het ruikertje rozen dat allen als aandenken mee kregen. Als men als gezond mens, zo een dag tussen zieken meemaakt, beseft men welk een zegenrijk werk De Zonnebloem doet. Graag willen wij dan ook hun beroep om een bijdrage ondersteunen. Eén boottocht per jaar is toch eigenlijk wel wat weinig, want nog lang niet zijn alle zieken, gehandicapten en bejaarden met een dergelijke boottocht mee geweest er zijn nog vele wachtenden voor hen. Terwijl ook de deelnemers aan deze reis stiekum hopen het vol gend jaar weer van de partij te mo gen zijn. De puzzel, opgezet als een prettige tijdspassering, werd ook een groot sukses. Vele uren waren de gasten er mee bezig. Een dezer dagen zullen de prijzen persoonlijk bij de win naars worden afgeleverd. Een extra herinnering aan een onvergetelijke dag. Nog niet zo lang geleden bestond 't voornemen om de barak achter de Jeugdsoos ..Free Wheelin" aan de Hoenderstraat te laten opknappen en tot onderdak te laten dienen van de Zuidmolukse gemeenschap en Zwem- club Spio. Bij nader inzien en mede op aandringen van de raad werd evenwel besloten geen geld meer te steken in deze barak maar deze op te ruimen. Dit kon echter niet gebeuren in ver band met het feit, dat in een gedeel te van de barak de Welpengroep van Scoutinggroep St. Petrus is gehuis vest. In overleg met deze groep is beslo ten, in afwachting van de realisatie van het nieuwe Scoutinggebouw, de Welpengroep tijdelijk te huisvesten in de voormalige slaapzaal van het oude internaat aan de Leunseweg. De barak achter Free Wheelin kan derhalve per 1 november a.s. worden opgeruimd. Was deelname aan dit concours een unicum in deze tak van de mu ziek, een viervoudig sukses mag met recht een primeur voor Venray en Noord-Limburg genoemd worden. Menige Venraynaar zal dan ook deze receptie niet langs de neus la ten gaan. Dan was het tamboer- maitre W. Jenniskens welke nog een extra duit in het prijzenzakje deed door de tamboermaitre-prijs in de wacht te slepen. We kunnen ons wel aansluiten bij algeheel leider en vice-voorzitter van D.S.V. dat dit alles veel geld kost. Zondagmorgen was café Janssen te Merselo te klein om allen te bevat ten, die naar Merselo waren geko men om de leden van het tamboer korps van de kerkelijke fanfare St. Oda geluk te wensen met hun gran dioos behaalde sukses. Ze waren dan ook niet mis, de triomfen welke dit korps op het Bondsconcours te Bab- berich had weten te oogsten. In de eredivisie een eerste prijs te behalen met lof der jury met 223 punten blijkt het hoogste aantal punten wat Ooit is behaald. Het waren verschillende sprekers welke dat sukses nog eens extra wil den onderstrepen. Pastoor .lessen deed dit namens het kerkbestuur en legde er vooral de klemtoon op, dat dit geweldige sukses was behaald door jonge mensen. Trouwens pas toor Jessen had meer lof voor Mer- selo's jeugd. Merselo is een mooi dorp en mede door de houding van de jeugd heeft hij vertrouwen dat Merselo een mooi derp zal blijven. De kersverse portefeuillehouder van cultuur, burgemeester H. De- fesche, verklaarde gaarne naar Mer selo te zijn gekomen. Hij vertelde te vens dat hij als portefeuilledrager dat in de toekomst alleen zal doen bij uitzonderlijke successen. Het Mer- selose succes was er een om trots op te zijn. D heer Cox bracht de gelukwensen over van de Merselose en Vredepeel bevolking. Tien Hoenselaar, sprekende als voorzitter van de fanfare bracht hul de aan de leden van de drumband en bracht op de van hem bekende wijze het doorzettingsvermogen ten tonele, speciaal instructeur Toontje van Opbergen uit Overloon, die reeds 13 jaar met veel verve de drumband naar de suksessen heeft begeleid. Voorzitter Hoenselaar deel de tevens mede dat 8 trommen voor het korps zijn besteld, waarmee hij nog eens benadrukte welke plaats de drumband binnen de fanfare heeft Naast bloemen van „ons Lies" was er vcor instrukteur van Opbergen en metronoom. Maar ook Gerril Hendrikx deelde in de hulde want vcor- zijn inzet hadden de leden een extra cadeau bij elkaar gebracht. Voordat de drumband de con coursnummers ten gehore bracht, moest Gerrit op zijn wijze nog eens duidelijk maken, dat dit sukses niet vanzelf is gekomen, maar dat er hard voor is gev/erkt. Het zal niet gemakkelijk zijn op deze hoogte te blijven. „Het is niet zo, dat wij niet in Limburg op concours durven te gaan, want daar in Babberich was de jury ook niet gemakkelijk en daarom zijn wij des te trotser, van de 240 punten er 223 te hebben ver gaard. Al is onze instructeur „Toon tje het muzikantje van de straat" en heeft hij geen papieren, zijn kranten artikelen van lef zijn meer waard voor ons dan de papieren welke an deren hebben en hij heeft met ons bewezen dat sukses te kunnen be halen." Trots kan Merselo zijn op haar drumband én op haar fanfare én haar Fidelen Rosenthaler; waardoor 10°/o van de Merselose bevolking ak- tief in de muziek zit. Hoek Marktstraat-Schoolstraat Het is dan ook heel normaal dat D.S.V. als hardwerkende en aktieve vereniging een beroep doet op de ge hele Venrayse bevolking. Met uw financiële medewerking kunnen de ze suksesvolle groepen deelnemen aan het Limburgs kampioenschap op 25 en 26 november te Tegelen. Zij zullen, evenals afgelopen vrijdag avond tijdens de koopavond in de toekomst nog veel laten zien en ho ren. Namens het bestuur zeggen wij U bij voorbaat hartelijk dank voor uw gulle hand. ROSE VLEK Dinsdag 24 oktober houdt dc ver eniging van Zelfstandige Onderne mers een ledenvergadering in res- taruant Vlakwater, aanvang 20.00 u. Tijdens deze vergadering zal het standpunt van de V.Z.O. bepaald dienen te worden inzake de plannen rond de Rose Vlek. Deze vergade ring was in eerste instantie gepland op 11 september j.l. maar kon toen door omstandigheden niet doorgaan. C.D.A. JONGEREN Volgende week vrijdag 27 oktober om 20.00 uur is er een bijeenkomst van CDA-jongeren uit Noord Lim burg in café-restaurant De Gouden Tijger aan de Lomstraat 5 te Venlo. Mevr. Cornelissen, tweede kamerlid vcor de CDA leidt de avond in, On derwerp zal zijn „Samenlevingsvor men". OKTOBERFEEST Het Vredefeest-comité Vredepeel organiseert voor de derde achtereen volgende maal het oktoberfeest te Vredepeel. Dit oktoberfeest zal plaatsvinden op 21 okt. a.s. aanvang 20.15 uur in gemeenschapshuis „De Kleine Loef" te Vredepeel m.m.v. orkest Delight. De opbrengsten zijn ten bate van de kerk en de verenigingen van Vre depeel. WIEL PEETERS NAM AFSCHEID VAN S.V.V. 1 Dinsdagavond heeft Wiel Peeters tijdens de vriendschappelijke wed strijd tegen de Tegelse eerste klasser Tiglieja definitief afscheid genomen als aktief speler van het eerste elftal van SV Venray, dat hij vele jaren als bekwaam technicus gediend heeft. Na 35 minuten zijn talenten nog eenmaal getoond te hebben in het eerste elftal nam hij afscheid en werd vervangen door jeugdspeler Freddy Tomasoa. Dit afscheid ging uiteraard met geschenken gepaard. Van de vereni ging SV Venray kreeg hij een com plete visuitrusting, inclusief para- pluie. De selectiegroep was ook niet achtergebleven en boden hun „oude" ploegmaat een tafelaansteker aan, verwerkt in een prachtige bronzen bal met voetballer. Vele bloemen maakten van het geheel een feeste lijk karakter. Dat Venray de wedstrijd met 0-1 verloor was van weinig belang, want trainer Beerendonck liet maar liefst zeven jenge wisselspelers aantreden en als men dan bedenkt dat Venray nog een strafschop miste, mag ge zegd worden dat het een nuttige wedstrijd is geweest. Verlichtingsaktie van de A.N.W.B. In de periode van 14 tot en met 17 november a.s. zal de A.N.W.B met een tent standplaats innemen op het Henseniusplein. Dan worden auto mobilisten in de gelegenheid gesteld gratis de verlichting van hun auto te laten kontroleren en de koplam pen te laten afstellen. Politie was weer veedrijver Het te vroeg of zonder medeweten van de eigenaar weghalen van af rasteringen langs de weiden op de grens van Brabant en Limburg, in verband met ruilverkavelingswerk zaamheden is waarschijnlijk oorzaak geweest dat het in de weide lopend vee op de openbare weg terecht kwam. Venrays politiemannen moes ten verschillende keren in aktie ko men om het vee in een wel deugde lijke afgesloten weide te drijven. Het op te maken procesverbaal zal ter kennis worden gebracht bij de resp. eigenaars. In ieder geval heeft het loslopend vee geen schade veroor zaakt en mede dank zij het snelle drijven liep het verkeer geen gevaar. Enige maanden geleden is met de Venrayse tandartsen overleg ge pleegd over de problematiek rond de tandheelkundige verzorging in de gemeente Venray. 'Conclusies van dit gesprek waren dat: in het kader van een goede or ganisatie van de tandheelkundige verzorging nadere studie over pre ventiemogelijkheden en financiële consequenties daarvan gewenst is; de gemeente op grond van haar verantwoordelijkheid voor een goed funktionerende gezondheidszorg daar toe aanzet kan geven, uiteraard in overleg met de betrokken disciplines. In de afgelopen maanden heeft het gemeentebestuur zich uitvoerig la ten informeren over deze materie. Dit heeft geresulteerd in het plan van b. en W. om voor de verdere aanpak een werkgroep van brede opzet in te stellen, waarin zoveel mogelijk de betrokken disciplines vertegenwoordigd zijn. Gedacht wordt aan de volgende samenstelling: een of twee vertegenwoordigers namens de Venrayse tandartsen; een vertegenwoordiger van het Groene Kruis; een vertegenwoordiger namens de schooltandartsendienst een vertegenwoordiger namens het Z.N.L.; de wethouder van volksgezond heid en ambtelijke ondersteuning t.b.v. secretariaat, coördinatie etc. Het doel van de werkgroep zou kunnen zijn: het aangeven van mo gelijkheden, welke kunnen leiden tot verbetering van de gebitsgezondheid in Venray en het vertalen daarvan in organisatorische en financiële con sequenties. De Venraycr L. Rutten is als een van de hoofdprijswinnaars uit de bus gekomen, bij het in juli georgani seerde Groot Amro Reisspel. De prijs bestond uit een weekendtrip voor 2 personen per KLM naar Madrid. De prijsuitreiking geschiedde door de bekende t.v. presentatrice Ria Bre- Geslaagd In het St. Lambertus ziekenhuis te Helmond slaagde voor kursus „Kin deraantekening" Will v. d. Einden, Verdistraat 43 te Venray. De Winkeliersvereniging 't Brukske is bij de gemeenteraad in beroep ge gaan tegen weigering door het colle ge van b. en w. van een vergunning voor het aanbrengen van een reclame- objekt op een van de flats, ten behoeve van het Winkelcentrum Brukske. Het beroepschrift zal in de eerstvol gende raadsvergadering aan de orde worden gesteld. Het college vindt evenwel geen aan leiding om de weigeringsbeslissing te herzien en zal daarom de raad voor stellen het beroep van de Winkeliers vereniging ongegrond te verklaren De beslissing om te weigeren steunt op de overweging, dat b. en w. met de Welstandscommissie van mening' zijn, dat het reclame-objekt behoort te wor den geplaatst op de hoogte waarop de (reclame betrekking heeft, derhalve daar. waar de activiteiten plaatsvinden: dus op de grond. Uiteraard zou de re clame ook direct boven de winkels mogen worden geplaatst. Volgens het college worden in het beroepschrift van de Winkeliersver eniging geen wezenlijke zaken aange dragen. welke herziening van het in genomen standpunt van b. en w. recht vaardigen. De iepenziekte, die in grote delen van ons land reeds heeft geleid tot het omhakken van vele iepen, is nu ook in de gemeente Venray gesignaleerd. De Plantenziektekundige Dienst heeft deze ziekte geconstateerd aan de Tim- mermannsweg in Ysselsteyn, op het sportpark De Wieën. in de bosstrook Brukske (langs de Deurnesewegj en langs de Witte Vennenweg in Oostrum. De door de iepenziekte aangetaste bomen zullen moeten worden geveld. Het ligt tevens in de bedoeling, om conform het advies van de Planten ziektekundige Dienst om behalve de door de iepenziekte aangetaste bomen alle voorkomende iepen van het ras, waarbij de ziekte veelvuldig voorkomt, te verwijderen. Volgens de Plantsoenendienst van de gemeente kan een en ander zonder veel bezwaar worden uitgevoerd, om dat de aanwezige andere soorten bo men de funktie van de „toekomst boom" kunnen gaan vervullen. Voor wat betreft de andere soorten iepen zal de verdere ontwikkeling wor den afgewacht, omdat verwacht wordt, dat enkele variëteiten een grotere re sistentie tegen iepenziekte hebben. Wegbevuiling Het zal een behoorlijke reke ning worden, welke moet worden opgemaakt voor de inzet van meer dan vier uur door Venrays brand weerlieden en politie, toen een defec te slang met dieselolie oorzaak was dat de Stationsweg vanaf de kruising met de Mgr. Hanssenstraat tot aan het loonbedrijf van de fa. N. te Half weg bevuild was, en er een gevaar lijke situatie op die weg ontstond. Dat gevaar werd door de politiepatrouil le entdekt welke direkt maatregelen nam en o.a. de Stationsweg afsloot. Daardoor ontstond filevorming welke later, door het verkeer om de beurt in een richting te laten lopen, goed werd opgevangen. Er deden- zich geen ongelukken voor. Venrays brandweerlieden hebben de gehele weg schoon gemaakt en die inzet duurde, zoals gezegd, ruim 4 uur. Juist op die vrijdagavond is er be hoorlijk verkeer op die weg. De ver oorzaker bleek een rcoimachine van het loonbedrijf te zijn. Venrays brandweerlieden moes ten ook in aktie komen voor het schoonspuiten van de Veulenseweg. waa rde weg bevuild was met ka pot gereden aardappelen. De aard appelen zijn vermoedelijk van een vrachtwagen gevallen en op de weg geraakt waar deze door ander ver keer werd kapot gereden. Daardoor was de weg spiegelglad geworden. mer. Overigens mocht de heer L. Rut ten j.l. wcensdag nog' een tweede prijs i.i mïvi ngst r. :n\cn. ver onden aan de puzzel-poster wedstrijd ter gelegenheid van de opening van het vernieuwde Amro kantoor aan de Julianasingel. Het ziet er naar uit. dat nog dit jaar in Castenray zal worden begonnen met de aanleg van de riolering en gedeel telijke reconstructie van wegen in de kern van dit kerkdorp. Verwacht mag worden, dat eind no vember met het werk zal worden ge start, maar tevoren zal rnet de bevol king van Castenray nog worden ge sproken over de gang van zaken en de volgorde van het werk. Aanvankelijk lag het in de bedoeling dat in augustus jl na de bouwvak vakantie met de riolering en de re constructie in Castenray zou worden begonnen, doch verschillende omstan digheden hebben tot vertraging van de uitvoering geleid. Reeds op 28 maart jl besloot de raad tot het beschikbaar stellen van een krediet, nadat enkele dagen eerder met de bevolking van Castenray over de plannen was gesproken. Eerst op 14 augustus jl werd het krediet door Gedeputeerde Staten goedgekeurd en dat was dan de eerste vertraging. Verder heeft de gemeente veel over leg moeten plegen met de provincie over het tracé, mede in relatie tot de eventuele gelijktijdige aanpak van het rijwielpad langs.de provinciale weg. Ook het overleg met het Waterschap Zuiveringsschap Limburg vergde veel tijd.- In september-, ji weyj door dit. in- stjjuut de verklaring van geen bezwaar afgegeven. Al deze zaken hebben er toe geleid dat het werk thans pas bestekklaar is. GEVONDEN VOORWERPEN (wrrk van 9 t.m. 15 okt. 1978) 1 herenbril met donker zwart mon tuur; 1 bont gekleurd hondje, reu; 1 nylon jack met beige strepen, maat 54; 1 bruine pantalon en blauwe windjack; 1 portefeuille inh. rijbe wijs en andere papieren; 1 portemon- naie, kleur bruin, inh. 3.en 1 fietssleuteltje; 1 portemonnaie. kleur blauw, inh. 7.96; 1 zilveren hals ketting met vierkante schakels; 1 autcsleutel van Fiat Torrina aan la bel van garage Gommans; 2 auto sleutels van Opel no. 296 en 105, aan sleutelhanger van A.T.B.E.-garage; 1 aristo-meetlat in rood-wit plastic etui; 1 rode kunstlederen koffertas met diverse nieuwe kledingstukken en toiletartikelen. Voor verdere inlichtingen kan men zich vervoegen bij de Politie tijdens de kantooruren. GEMKKNTEPR. \T GEWESTRAAD VERGADERT DONDERDAG 26 OKTOBER De eerstvolgende vergadering van de gewestraad zal worden gehou den op donderdag 26 oktober a.s. om 14.30 uur in Concertgebouw I>e Prins van Oranje aan de Kalden- kerkc.-weg te Venlo. Onderwerp van deze vergadering is de verkiezing van het nieuw dage lijks bestuur voor de eerstkomende vier jaren en de aanwijzing van dc leden van de kommissies. Bij het begin van de vergadering zullen eerst de „geloofsbrieven" van de leden worden onderzocht; ook de raad zelf is namelijk nieuw benoemd door de gemeenteraden. De verkiezing van het dagelijks bestuur is zo geregeld, dat uit groe pen van gemeenten vertegenwoordi gers worden aangewezen. Er zijn vijf van deze groepen, sa mengesteld op grond van het inwo nertal. Er moet één lid van het da gelijks bestuur komen uit de groep van gemeenten met minder dan 5.000 inwoners (Broekhuizen. Belfeld, Kes sel); één DB-lid uit de gemeenten met een inwonertal tussen de 5.000 en 10.000 (Arcen en Velden, Grub- benvorst. Maasbree. Mecrlo-Wans- sum, Meijel. Sevenum); drie DB- leden uit de groep van 10.000 tot 20.000 inwoners (Beesel. Bergen, Hel den, Horst, Tegelen); één lid uit de groep van 20.000 tot 40.000 inwoners (Venray); twee leden uit de groep van 40.000 of meer inwoners (Venlo). ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken. Lankveld. van Thiol, de Muinck Keizer en Wittgen Dr. E. DE MUINCK KEIZER Patersstraat 30 - telefoon 4480 Weekenddienst voor de patiënten van de huisortsen Beckers. Corver, Vercauteren en De Vocht D. VERCAUTEREN. aru Merseloseweg 33 tel. 2200 Voor eigen patiënten: Dr. F. SCHMEETZ Praktijkadres: Akkerweg 18, tel. 5900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uui 'smiddags van 17-18 uur WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK ST. ODA hoek Schoolstraat-Passage ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum M.j. Zr. JJANSSEN telefoon 04780-1269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert, Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 1600 tot 16.30 uur. In het weekend alleen voor de spoedgevallen bij de zuster van de zondagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur. behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. CONSULTATIEBUREAU BRUKSKE Dependance Bachstraat. eveneens op afspraak, tel. 3859 of 1269. ZWANGERSCHAPSGYMNASTIEK Opgave hiervoor bij Het Groene Kruis Venray, telefoon 04780-1269 of bij mevr. van Herwaarden, Tuin straat 3 te Venray, telefoon 04780- OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9 0010.00 uur. Telefoon 2<H>« Maaltijden ten behoeve van bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het ge meentelijk zwembad a 1,50 per deelnemer per keer GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP nlantseliike diens' WesLsingel 5 Venray tel. 04780-6363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-KuUpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 AUTO-HULPDIENST Alarm nr. tel. 04780 - 4571 Openstelling van het gemeentehuis Het gemeentehuis, Maashese- weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tol 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen! e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het gemeen'ehuis. uitsluitend na telefonisch afspraak, (tel. 04780-3838). SPREEKURN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 1! uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielcn: woensdag var 17 30 tot 18.30 uur. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentcpraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en dc wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-3838 toestel 117). Het postadres van het ge meentehuis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. RUM-EN showbi J VENRA/eoI tjollaur

Peel en Maas | 1978 | | pagina 3