GEMEENTEPRAAT VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN Gemeenschaps viering Venray Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting riietraadsleden kunnen zich. opgeven voor de verschillende commissies In zijn vergadering van dinsdag 26 september j.l. heeft de ge meenteraad besloten tot het instellen van een tiental vaste com missies van advies en bijstand aan burgemeester en wethouders. Tijdens deze raadsvergadering werden tevens de raadsleden, welke in deze commissies zitting zullen hebben, gekozen. In de raadsvergadering van dinsdag 31 oktober a.s. zullen de niet-raadsleden voor deze commissies worden benoemd. Degenen, die op PERSOONLIJKE TITEL (en niet als afgevaardig de van een belangengroepering) deel willen uitmaken van deze commissies kunnen zich vanaf heden tot en met dinsdag 17 ok tober a.s. schriftelijk aanmelden bij het college van b. en w. Degenen ,die zich reeds hebben aangemeld, behoeven zich niet opnieuw op te geven. Uit de gegadigden wordt door het college van b. en w. een aan beveling opgesteld, waarna de gemeenteraad op 31 oktober zijn keuze zal bepalen. Aanmeldingen moeten SCHRIFTE- LIJK worden gericht aan het college I van burgemeester en wethouders. Iedereen, die geïnteresseerd is in en gemotiveerd voor het commissiewerk, j kan zich kandidaat stellen. Wèl moet I in de „sollicitatiebrief" worden ge- j meld, voor welke commissie men be langstelling heeft en waarom men juist voor die commissie gemotiveerd j is. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het Bureau Voor- I lichting ten gemeentehuize. I KEUZE UIT TIEN COMMISSIES De volgende commissies, waarin zowel raadsleden als niet-raadsleden izitting hebben, zijn door de gemeen- j teraad ingesteld: - COMMISSIE VOOR OPENBARE j WERK :7 raadsleden en 3 niet-raads- leden. Deze commissie behandelt zaken t.a.v. de eigendommen, zowel voor de publieke als voor de niet- publieke dienst bestemd, zoals grond- transacties, aanleg, onderhoud en [verbetering van wegen, parken, wa terovergangen etc., verlichting, vuil verwerking, riolering, aanleg cen- antennesysteem etc. COMMISSIE VOOR VERKEER: 5 raadsleden en 4 niet-raadsleden. Deze commissie adviseert t.a.v. on- Iderdelen van het gemeentelijk beleid, [welke betrekking hebben op verkeer in de ruime zin van het woord, zo als verkeersstructuur, verkeerscircu- I latie, fietsvoorzieningen, parkeer- j regelingen .verkeerslichten, beweg wijzering, openbaar vervoer, ver keersveiligheid e.d. COMMISSIE VOOR AGRARI SCHE ZAKEN: 4 raadsleden en 2 niet-raadsleden. Het werkterrein van ideze commissie omvat alle zaken, welke betrekking hebben op zaken de agrariër betreffende, zoals ruil- verkaveling, ontginning, pachtzaken e.d. COMMISSIE VOOR FINAN- ClëN EN BELASTINGEN: 6 raads leden en 3 niet-raadsleden. De werk kring van deze commissie omvat het [vaststellen, wijzigen en intrekken Ivan gemeentelijke belasting- of hef fingsverordeningen; andere finan ciële aangelegenheden, waaronder 'subsidies, voorzover niet liggend op het werkterrein van andere commis sies ;het vaststellen en wijzigen van de investeringsstaat. COMMISSIE VOOR ONDER WIJS .VORMINGSWERK EN RE CREATIE: 6 raadsleden en 3 niet- raadsleden. Deze commissie houdt zich bezig met aangelegenheden op het trrein van het onderwijs, inclu sief de muziekschool, het vormings werk en verder met zaken op het terre.n van recreatie en toerisme en peuterspeelzalen. COMMISSIE VOOR RUIMTE LIJKE ORDENING EN VOLKS- HUISVSTING: 9 raadsleden en 3 niet-raadsleden. Het werkterrein van deze commissie omvat de structuur- en bestemmingsplannen met de daar bij behorende exploitatie-opzetten, de regelingen met betrekking tot het bouwen en zaken met betrekking tot de woningmarkt en de woningbe hoeften. COMMISSIE VOOR SOCIALE ZAKEN, MAATSCHAPPELIJK WERK EN VOLKSGEZONDHEID: 4 raadsleden en 6 niet-raadsleden. Deze commissie houdt zich bezig met alles wat door het gemeentebe stuur ter hand is of kan worden ge nomen op het terrein van sociale za kken maatschappelijk werk en volks gezondheid of wat op dit gebied aan [het gemeentebestuur is opgedragen. COMMISSIE VOOR WERKGE LEGENHEID: 3 raadsleden en 3 niet- Aanvraagtermijn individuele huursubsidie verlengd tot 1 januari 1979 Staatssecretaris Brokx Volkshuis vesting en Ruimtelijke Ordening) heeft besloten de aanvraagtermijn voor individuele huursubsidie met drie maanden te verlengen. Huurders, die denken voor de pe riode van 1 juli 1978 tot 1 juli 1979 voor individuele huursubsidie in aanmerking te komen en hun aan vraag niet vóór 1 oktober hebben in gediend krijgen nu tot 1 januari 1979 de gelegenhedi bij de gemeente een aanvraagformulier in te leveren. De ze datum is niet van toepassing op huurders ,die pas na 1 oktober een woning hebben betrokken. Voor hen Igeldt een indieningstermijn van drie maanden ,die begint op de datum [waarop de huur van de nieuwe wo- jnnig is ingegaan. j Bij de receptie op het gemeente huis zijn vouwbladen verkrijgbaar met een toelichting op de regeling van de individuele huursubsidie. raadsleden. Deze commissie richt zich cp de instandhouding van de huidige werkgelegenheid alsmede op de toekomstige behoefte aan werk gelegenheid. COMMISSIE VOOR CULTUUR: 3 raadsleden en 2 niet-raadsleden. Alle aangelegenheden op het terrein van de openbare leeszaal en biblio theek het cultureel centrum en vrije academie; de subsidiëring van cul turele verenigingen en alle overige aangelegenheden op het terrein van de cultuur. —COMMISSIE VOOR HANDEL EN MIDDENSTANDSZAKEN: 3 raadsleden en 5 niet-raadsleden. De ze commissie behandelt onderdelen van het gemeentebeleid waarbij de specifieke belangen van het midden- en kleinbedrijf zijn betrokken als mede markten en kermissen en on derdelen van het gemeentebeleid, waarbij de specifieke belangen van de consument zijn betrokken. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend, dat zijn besloten hebben: met ingang van 9 oktober 1978 tot en met 22 januari 1979 of zoveel kor ter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: I. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens de Smakterweg vanaf Maasheseweg tot de Bosweg en de Bosweg vanaf de Maasheseweg tot de Smakterweg af te sluiten voor alle verkeer behalve voetgangers; II. voor zover genoemde werkzaam heden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in ge vaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I genoemde verkeersmaatregelen ten behoeve van bestuurdrs van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de on der I vermelde weg(en) en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a. ver melde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel geldt gebruik moet maken van de on der I vermelde weg(en) voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodza kelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoer tuig en deze aktiviteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kun nen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubliceerd is beroep aantekenen. Het beroep schrift wordt aan de Koningin ge richt en ingediend bij de Commis saris van de Koningin. Venray, 13 oktober 1978 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J. M. Poels, secretaris. Maandag vergadert gemeenteraad weer Maandag 16 oktober a.s. komt de gemeenteraad weer bijeen, nu in een extra „informatieve" openbare ver gadering, welke om 19 uur begint en in de kantine van het gemeentehuis wordt gehouden. De volgende onderwerpen zullen aan de orde worden gesteld: nota civiele verdediging; rampenplan; brandweernota. Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan een bouwplan voor een zij waartse uitbreiding van het pand Aubadestraat 10 met een aanbouw van 2,5 meter breed en ca. 7 meter diep. Een schetsplan van deze uitbrei ding ligt met ingang van 16 oktober 1978 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 202 van het gemeen tehuis. Gedurende deze termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk bezwaren tegen het bouwplan indie nen bij burgemeester en wethouders. Venray, 13 oktober 1978. De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche. Vervallen spreekuren van de wethouders Wethouder mevr. A. P. Rutten- Tielen zal op woensdag 18 oktober a.s. geen spreekuur houden. Wethouder Joh. Loonen zal op maandag 30 oktober a.s. geen spreek uur houden. Bekendmaking De burgemeester van Venray maakt bekend dat op donderdag 26 oktober 1978. te 14.30 uur. een open bare vergadering van de Gewestraad Noord-Limburg zal worden gehou den in Concertgebouw De Prins van Oranje, Kaldenkerkerweg 55 te Ven- lo. Venray, 13 oktober 1978 Bekendmaking De burgemeester der gemeente Venray maakt bekend: 1. dat, ter voldoening aan artikel 72a in verband met de artikelen 63 en 10 van de Onteigeningswet, een commissie uit Gedeputeerde Staten van de provincie Limburg, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen deskundige en het hoofd van het bestuur van de gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden op woensdag, 1 november 1978, om 10.00 uur v.m., ten einde de bezwaren van belanghebben den aan te horen tegen het plan van het werk en de voorgenomen onteigening ten name van de ge meente ten behoeve van de door trekking van de Oostsingel en de Noordsingel met aansluiting op de Maasheseweg. in de gemeen te Venray en nodigt belangheb benden uit om hun bezwaren, ter plaatse en ure vermeld, monde ling cf schriftelijk aan genoemde commissie mede te delen; 2. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 van de Onteigennigswet ter inzage van eenieder worden nedergelegd ter secretarie van de gemeente van 17 oktober 1978 totdat de commis sie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3. dat het uitgewerkte plan van het gehele werk, bedoeld in het laat ste lid van artikel 12 van meer genoemde wet, voor eenieder ter inzage zal liggen ter secretarie van de gemeente Venray van 17 oktcber 1978 totdat de commissie haar werkzaamheden heeft vol bracht. Venray, 13 oktcber 1978. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: H. Jansen, Kulutweg 7, Venray om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een varkensmesterij waar mest en meststoffen werden be waard. Adres inrichting Kulutweg (ongen.), kadastraal gemeente Ven ray sectie B nr. 3921. J. Kersten. Loobeek 3a, Smakt, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een kippenhouderij waar mest en meststoffen worden be- Zondag a.s., 15 oktober, is er om half elf in de aula van de Levens school .Bevrijdingsweg 2a, weer een eucharistische tafelviering voor jon geren van 16 jaar en ouder. Van harte welkom. Voorganger: Frans Meijer. Zaterdagavond 14 oktober is om 19.00 uur een jongerenviering in de aula van de Levensschool, Bevrij- dinsgweg 2a. voor jongeren van 12 - 16 jaar. Ook jij bent van harte wel kom! Voorganger: Frans Meijer. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. Vincent Pijls, Johanna Camps en El. Büchel jrd. Alphons Vercauteren Josefina Sie- bers-Theunissen. Zondag: achtentwintigste zondag door het jaar. 8.00 Antoon Janssen; waard. Adres inrichting: Loobeek 3a, Smakt, kadastraal gemeente Venray sectie A nr. 2342. W. Willems, Steegse Peelweg 147, Ysselsteyn om vergunning ex art. 6a der Hinderwet tot het uitbrei den/wijzigen van een rundveehoude rij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Steegse Peelweg 147. Ysselsteyn. kadastraal gemeente Venray sectie M nr. 440. Th. Peters. Timmermannsweg 90. Ysselsteyn, om vergunning tot het oprichten ,in werking brengen en in werking houden van een kippen houderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Timmermannsweg 90. Ysselsteyn. kadastraal gemeente Venray sectie J nr. 100. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 1 november 1978 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hii binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 13 oktober 1978. Openstelling van het gemeentehuis Het gemeentehuis, Maashese weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tol 17.30 uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gsprekken met ambtenaien buiten de openingstijden van het gemeen'enuis, uitsluitend na telefonisch afspraak, (tel. 04780-3838). SPREEKÜRX B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M Defesche maandag van 10.00 let 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P, Rut- tcn-Tielen: woensdag var 17.30 tot 18 30 uur. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge- Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van hel college, mevr. M. v. d Leeuw (tel. 04780-3838 toestel 117). Het postadres van het ge meentehuis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5600 AM Venray. 9.30 gregóriaanse hoogmis Wilhel mus Janssen Christina van Rooy- Peeters overl. fam. Peeters-Claes- sens; 11.00 nederlandse hoogmis, int. overl. ouders Swaghoven-Creemers en kinderen Wilhelmus Swinkels en zoon Frans jrd. Harrie Pijpers. Maandag: 9.00 Anna M. Jennis- kens-Spreeuwenberg Henri Camps t.e.v. H. Gerardus; 19.00 Piet Jans sen en overl. fam. ouders van Uden-v. d. Broek Josefina Siebers- Theunissen. Dinsdag: H. Ignatius van Antio- chië. 9.00 Antoon van Osch bijzon dere intentie; 19.00 Moeder Bouten en dochter Toos Gertruda van Meijel-Truyen. Woensdag: H. Lucas, evangelist. 9.00 Harrie Martens; 19.00 Maria Wismans-Geelen ouders Coenen- Houtackers Theodor Creemers. Donderdag: 9.00 ouders Verdijk- Voesten en dochter Dina. schoon zoons en kleinzoon Harrie Harrie v. d. Werff; 15.00 Huwelijkssluiting Marianna Schwachöfer en Ton Jans sen. Vrijdag: 9.00 Jan P. Schols en Ma ria H. Leers overl. ouders Kersten- Verblakt en dochter Helena; 19.00 Gerard Pelzer Josefina Siebers- Theunissen. Zaterdag: 9 00 Harrie Messemaec- kers overl. fam, Janssen-Deters; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. overl. ouders Maatman-Over- mars puders Geurtjens-Vermaze- ren. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 uur kindercrèche in het zaaltje ender de sacristie. Leidsters: Rcsy en Henny Hanen. Zóndag 22 oktober is het wereld- missiedag. dan wordt een extra bijdrage gevraagd voor de jonge kerken in de derde wereld. Akolieten: Zaterdag 14 oktober: 19.00 uur: C. Hendriks en L. Truijen. Zondag 15 okt.: 8.00 Lilian Stoffels en Nard Kronenberg (lezer: Marij Janssen): 9.30 Henny Fassotte en Hans van Gerven; 11.00 T. Verbeek en G. de Groot. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Johnny van Daal en Corine van Hoof. Woensdag, vrijdag: 19.00 Peter Thijssen en Desiree van de Boom. Donderdag: 15.00: Petran Poels en Karin Bloemen. Zondag 15 okt. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 uur avondmis. Vrijdag: 19.00 Avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen. Zaterdag: 15.00 gezongen H. Mis bij gelegenheid van een 90ste ver jaardag. 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Gertruda Ars-Too- nen. Zendag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Alberdina Janssen-Aarts; 10.15 overl. fam. Claessens-Philipsen; 11.45 overl. zoons; 18.00 jgt. Johannes Janssen. Maandag: 8.00 A. Esser-Esser; 19.00 Mechelina Cleven-Maessen en overl. fam. Peters-Arts. Dinsdag: 8.00 tot zekere intentie; 19.CO Wim van den Munckhof en jgt. Zuster Cclumbana Weiter. Woensdag: 8.00 Antoon Luijpers; 19.00 Petrcnella Janssen-Timmer- mans. Donderdag: 8.C0 Martinus van der Poel en Maria v. d. Pcel-v. d. Berg en Clarit2 Romijn-Snijders; 19.00 Sjang Bcom (v. d. buurt). Vrijdag: 8.C0 oud-wijkzuster Alei- da Janssen; 19.00 Gezinsmis. Leo Janssen (v. d. buurt). Zaterdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 15.CC gez. H Mis bij een 90e verjaardag. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Leo en Henk Jan sen. Zendag: 7.30 Ricky Douwes en Jos Claessens; 9.00 Johnny Smits en Pe ter Schoenmakers; 10.15 Johnny Philipsen en Willy v. d. Bekerom; 11.45 Tony Scholten en René van Hcoren; 18.00 Peter en Martijn Smelt. Maandag, wcensdag, zaterdag: 8.00 Arnoud Verhaeg en Jac. Smetsers; 19.00 Pieter Hendriks en Eric Arts. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 G.ert Claes en Marcel Philipsen; 19.C0 Peter en Martijn Smelt. Zaterdag 14 okt.: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Dhr. Boshoven. Zendag 15 okt.: Euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche aanwezig. Misintentie: Mevr. M. Burgers-Hen driks. Woensdag 18 okt.: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: voor over ledene. Deze dienst wordt verzorgd door de zusters en pastors. Iedereen is welkom. Achtentwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor cverl. Cor Keur. Het kinderkoor de „Vredesklokjes" zal in deze mis lie deren zingen. Zendag: 8 00 leesmis voor levende en overleden leden van de familie Rögels-Bouten; 9.00 leesmis voor overl. Peter Bisschops; 10.00 hoogmis voor overl. familie Stiphout-Jacobs en zoon Leo en voor Adrianus Kuun- ders en zoon Frans. Nederlandse ge zangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Piet Arts (Groene Kruis); 18.30 avondmis voor overl. ouders van den Heuvel-Dom- meck. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Derks; 19.00 avondmis voor overl. familie Albers-Huijbers. Dinsdag: H. Ignatius van Antio- chië, bisschop en martelaar. 8.00 leesmis voor overl. Jip van den Berg; 19.00 avondmis voor oveil. Joos Simons (fam. Simons). Woensdag: H. Lucas, evangelist. 8 00 leesmis tot zekere intentie (Th.); 19.00 avondmis voor overl. ouders Vullings-Martens. Donderdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid voor overl. Petronella Sie- bersWilm^en; 19.00 avondmis voor overl. familie Straatman-van Els Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Rossum-Janssen; 14.30 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar Bexkens-Mommen; 15.30 plech tige huwelijksinzegening en eucha ristieviering voor het bruidspaar van Hooft-Bruno; 19.00 avondmis voor overl .Antoon Jenneskens. Zaterdag: 8.00 leesmis tot voor spoedige beterschap (v. A.); 19.00 u. avondmis voor overl. Annelies Bete- rams. Mededeling: A.s. zondag onder de mis van half twaalf, kleutercrêche in de kleuter school vlak bü de kerk. Leidster: mej. Jeannet van den Bekerom. Akolieten- en misdienaarslvjst voor de week van 15 t.m. 21 okt. Zondag: 8.00 J. lngenpas en Ron v. d. Heuvel; 9.00 C. v. d. Brand cn A. Schwachöfer; 10.00 M. Barten. J. Jacobs en R. Beerkens; 11.30 T. Ur- selman en T. Houwen; 18.30 S. Fij neman en C. Lankveld. Maandag, dinsdag, woensdag: 800 H .Geerkens en E. Wiegman; 19.00 L. Janssen en J. Vervoort. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 T. van Soest en R. Aben; 19.00 T. Lucassen en M. Lenssen. Zondagmorgen 15 oktober a.s. om tien uur gezinsdienst, tevens bedie ning van de H. Doop door Ds J. Heine in de aula van Den Hocbcrt. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. De exlra-kollekte is bestemd voor het Werclddiakonaat. In Blitterswijck geen dienst. 14 - 22 oktober Zaterdag: 19.00 jaardienst Marie Louise v d. Brandt-Weijs jaardicmt Gerard Hendrickx (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 Jan v. d. Berg; 10.00 jaardienst Toon van Cuijck Mar- tien Moorrees Conrad Peter van den Hoogenhof (Herenkoor}. Manadag: 9.00 gest. jaard. Antoon Verheggen en Hendrina van Haren. Dinsdag: 9.00 Helena Verkoeijen. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9.00 Johanna Achten; 20.00 Intentie L.V.B. (in parochie huis). Vrijdag: 9.00 Theo Camps en An na Verhoeven. Zaterdag: 19C0 overl. fam. Broe- ren-Kersten Herman Hoex. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Jan Peeters. Pieter Verhagen. Robbie Raaijmakcrs. Mar cel Litjcns. Zondag 8.30 Antoine Janssen, Marcel Derks. Robert Claessens. Frank Verheijcr.; 10.00 Berry en Alex Oudenhoven. Twan Camps, Alcuis Martens. Donderdag: 20.00 Marcel Janssen, Davy Móorrees. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 gez. H. Mis Leonard Geurts en Wilhelmina Spreeuwenborg, tevens jaardienst Wilhelmina Michels-van Osch. Zendag 830 gez. H. Mis st. Hen- rica v. d Ven-Hagens; 10.00 Hoogmis Jan Nelissen en voor levende en overleden leden van Fanfare ..Ons Genoegen" met medewerking Fan fare. Maandag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Gerard Hebben en echtgenote; 19.00 Maria- lof en Rozenkrans. Wcensdag: 8.00 H, Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 19.00 gez. H. Mis tot ze kere intentie. Zaterdag: 18.45 uur Rozenkrans gebed; 19.00 gez. H. Mis Johanna Driessen-Duijkers. maandd. Sef Dircks en overleden ouders Claes- sens-Nelissen. 28e zondag door het jaar. Misdienaars: William Steeghs cn Jan Vollenberg; Johny Reynders. Mark Donders: Hoogmis: René Ram- bags. Mike Cleeven. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 overl. fam. Reynders-Weys- Heydens. Zondag: 8.00 ter ere van d H. Ge rardus (C.); 10.00 Geert Classens. Maandag: 8.00 overl. fam. Tieien- Tielen-Smits. Dinsdag: 8.00 Josephina Seykens- Callin. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: 8.00 Martin Dinghs. Vrijdag: 8.00 Dora Willemssen- Martens. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Jacoba Dinghs-v. d. Beuken. Achtentwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm.,v. overl. fam. Jacobs-v. d. Berg. Zondag: 8.00 lsm. voor Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinde ren; 10.00 hgm. als gest jrd. v. Hen drik Philipsen; 11.15 lsm. v. Martin Jilesen. Maandag: Feest van de H. Gerar dus, 7.30 lsm. voor Jozef Asselberghs; 18.30 lsm. v. Elly Loonen en Elly van Berlo: 19.00 lsm. voor Gerard Thijs sen; 19.30 lsm. v. Gerard Wilmsen en dochter Lies. Dinsdag: 18.30 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers; 19.00 lsm. v. Ma ria Achten-van Dijck en overl. ouders. Woensdag: 7.30 gest. jrd. voor Pe ter Joh. van Rens. Aleida Poels en Victor Asselberghs. Donderdag: 19.00 lsm. v. Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen Henri Martens-Smedts. Vrijdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Swinkels-Peeters; 19.30 lsm. v. Frans Verkoeijen (vanw. fam.). Zaterdag: 19.00 lsm. v. Johanna v. Kempen-Lochtens. Misdienaars: 18.30 Tj. Jenniskens; 19.00 Th. van Kempen Huwelijksafk.: Wim Jenniskens en Jeanny Thielen (Asten). 28e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 H. Mis uit dankbaar heid; 10.00 Hoogmis: gesticht jgt. v. Pierre en Harry Janssen; 11.30 H. Mis voor Josephine Lemmens-Smits. Maandag: 8.00 leesmis voor Martin Hendriks. Dinsdag: 8.00 maandd, v. Gerardus In 't Hulst. Wcensdag: 8.00 weekdienst voor Hendrika Vullings-Jansen. Donderdag: 8.00 maandd. voor Wim In 't Hulst. Vrijdag: 8.00 leesmis voor Jacob Flinsenberg; 14.00 u. huw. mis voor het bruidspaar Egelmeers-van Dijck. Zaterdag: 19.00 jaarg. v. Peter Jo- han Philipsen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Henny Michels en Rob Koonings. Zondag: 8.30 Robert van Ass en Richard Juwet; 10.00 Robert Stevens en Francis van den Hof. 28e zondag door 't jaar. 15 okt. '78. Zaterdag. 19.00 Hoogmis voor Har rie van Osch cn Theodora Poels. Zondag: 8.30 H. Mis voorde Paro chie; 10.00 Hoogmis voor overl. fam. van Rijswijck-Litjens. 11.30 Geen II. Mis. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor An toon Klaassen. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Ge rardus Emonts, echtgenote cn kinde ren. Wcensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Henk van Meycl. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Sjef Verhoeven. Vrijdag: 8 00 gest. jgt. voor Si- bertus Muysers. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor An toon Egelmeers. Misdienaars: zondag 8.30 en door de weck: P. Jacobs. P. Kesscls; 10.00 I van Helden. M. Michels. KeJlektanten: zaterdag: Ewals; zondag 8.30 van Cuijck; 10.00 J. van Hoof. Kapelwagen van Oost-Priesterhulp komt dinsdag 21 oktober a s in Mer selo. Bij de kerk van 12.30 tot 15.00 uur. De volgende week meer. Zaterdag 14 okt.: 19 30 avondmis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand namens fam. Peeters-Jans- sen. Zondag: 10 u. hoogmis als jaarge tijde voor de zielerust van Maria Blcemen-van Kessel. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: voor overleden ouders Poels-Geurts en dochter. Dinsdag: tot int. van fam. Philip- sen-Smets. Woensdag: dankzegging voor goe de oogst. Dcnderdag: v. d. zielerust van Ben Coolen. Vrijdag: 's morgens geen H. Mis. 2.30 pl. Mis met inzegening van het huwelijk van Jan van Bommel cn Rickie Arts. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van Gertruda v. d. Sterren en dochter. Zondag 15 okt. 28e zondag door het jaar. Zaterdagavond 7 u. Hoogmis overl. fam. HendriksFlcuren. Zondag: 8.30 lsm. jgt. zal. Ant. Timmermans: 10 uur Hgm. gc\st. Jgt. zal. Antoon Geurts; 11.30 leesmis geestelijk en tijdelijk welzijn voor de parochie. Maandag: 8 uur lsm. zal. Petr. Ida van Staveren-van Son. Dinsdag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Jan van den Aker. Donderdag: 8 uur 3e zesweken- dienst zal. Grad de Lauw. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. Bovee-Broekmans; om 3 uur plech tige Hoogmis uit dankbaarhei dbij 25-jarig huwelijk fam. Kusters-Pee- ters. Zaterdagavond om 7 uur Hoogmis jgt. overl. fam. Leysen-Verhoeven- Ewals. Akolieten voor 15 okt. Mart Jans sen, Henk Jacobs en P. Weys. Misdienaars: van Dongen, Janssen; 11.30 Classen, Geurts. Zaterdag en zondag. 21 en 22 okt. Wereldmissiedag. 28e zondag door het jaar. 15 okt. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Fleuren- Ewals; 10 uur Hoogmis, gesticht ge zongen jaargetijde voor Johannes en Joost Camps. Akolieten: Harrie Janssen en Maurice Willems. Misdienaars van dc week: Twan- ny Achten en Joopic Drabbels. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-MIchels. Dinsdag: H. Ignatius van Antio- ch'ie. bisschop en martelaar. 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers. Woensdag: H. Lucas, evangelist. 8 uur H. Mis voor Arnold Giclens. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Gi- na Droesen. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Willems- Macssen. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 19.30 uur Avondmis voor Henricus Heesen en Johanna v. d. Zanden. Zondag 22 okt. a.s. Wereldmissie dag. Schaalkollekte t.b.v. de Missie. Zaterdag 14 okt. 19.00 Avondvie ring voor Henrica Bastiaans-Huygen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthecs voor Antoon Linssen; 10.00 Hoogmis voor overl. moeder Verstegen. Pierre Koopmans en voor een overl. echt genoot. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmcl en voor een overledene. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor gene zing van een zieke. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef- kapel t.e.v. de H. Jozef tot int. van Felix Peters cn pater Ludovicus. Donderdag: 8.45 H. Mis voor ge nezing van een zieke. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor overl. ouders van Es. Toos en Dick. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el dia de la raza q al mismo tiempo se celebra la fiesta de Santa Teresa de Avila. A las once y cuarto Misa con plètica y müsica en Cast ellano. Han vuelto de sus vacaciones el Padre Juan y Don Jacobs de sus vacaciones. Des- pués de la Misa reunion en la salita del convento con un cafclito. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Si hay interesados por un acto' de Fiesta Gltana cn el teatro (entrada: 6.florines) avisen al Padre Juan. Hasta la vista! ROLSCHAATSEN ROLSCHAATSEN ROLSCHAATSEN ROLSCHAATSEN ROLSCHAATS- AKTIVITEIT wanneer? DONDERDAG 19 OKTOBER waar? PARKEERPLAATS ZWEMBAD voor wie? VOOR ALLE KIN DEREN VAN DE BASISSCHOOL Het Comité Recreatiesport Venray organiseert, in samenwerking met de ouder- comitees en de Pooling Recreatiesportleiders, een rolschaatsactiviteit. Deze zal gehouden worden op donderdag 19 oktober, in de herfstvakantie, van 14.00 tot 16.00 uur. De plaats is de parkeerruimte van het zwembad. Alle kinderen van de basisscholen kunnen hieraan deelnemen. van 14 tot en met 21 oktober

Peel en Maas | 1978 | | pagina 11