VERENIGINGSNIEUWS mmm Me \Ateuxzeat, müdoeU 1979 JUM Merselo □UJARDIN Veldeke Venray K.V.O. Overloon KERKELIJKE DIENSTEN Huisvrouwen- kontakt Brukske DERDE ORDE Bond van Imkers van de LLTB afd. Venray MASJ 'Informatiewinkel' De Zonnebloem Nieuws uit Overloon St. Theobaldusgilde Overloon Parochie Paterskerk Gemeenschaps viering Venray Grote Kerk Venray Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Veulen Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Veldeke Venray heeft de eerstvol- r> vergadering op 21 september s avonds om 8 uur in café Het ert, Grote Markt te Venray. Be- I mgstellenden zijn van harte wel- 'P VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 19 sept. om 19.30 uur par- jrepetitie voor de alten; om 20.00 ir reptitie voor het hele koor in de gel, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent. gelieve p zich af te melden bij Dhr. Steylen, olkweg 3, tel. 1221 of bij mevr. landers-Weyers, Oranjestraat 7, tel. e 159. Na een geslaagde start vervolgen rij ons programma met een excur- naar de Proeftuin in Meterik, a.s. insdag- en donderdagmorgen. Ver lek vanaf het „wijkcentrum" uiter- jk 9.00 uur. Voor vervoer is ge- >rgd. Kinderen tot vier jaar leun en in de crèche. Woensdag 20 september maand- ergadering in Het Schuttersveld. verband met het feit dat deze laand ook het reisje wordt gemaakt raaraan vele leden deelnemen zal ikel een Eucharistieviering worden ihouden met daarna een kop koffie. Wat de reis naar Stoutenburg be- ;ft, hieraan kunnen nog enkele ensen deelnemen, 'kosten f 40, turn 29 september. tubavond A.F.V. Venray, donder - 21 september a.s. Aanvang 20.00 op de Oude Oostrumseweg 19 te •ay. Op deze avond: bespreking fceegebrachte (vakantie) foto's en/of ia's. Verder zullen we op deze fond proberen een diacollectie sa- en te stellen welke als clubcollec- e zal deelnemen aan de Bonds- lawedstrijd 1978. In totaal zullen 8 dia's ingezonden rorden, afkomstig van minimaal !ne en maximaal acht leden, maar ooit meer dan drie dia's van één d. We hopen dat eenieder van U nkele dia's (kleinbeeld of 6 x 6) mee il brengen. Verder zal de secretaris een ver lag uitbrengen naar aanleiding van en bezoek aan de Photokina 1978. THE REDUCERS IN FREE WHEEUN Zondag 17 september zal Free Pheclin weer op zijn grondvesten chudden. De engelse New Wave roep THE REDUCERS zal dan een petterend optreden verzorgen. Dat elooft een pittig avondje met prima mziek te worden. Het is andere engelse groepen, zo- Is The Amazor Blades. The Softies n Garbo's, Celluloid Heroes zo goed «vallen in Free Wheelin, dat als er iu en engelse groep op toemee door Tederland gaat er eerst even gebeld rordt met Venray voor een optreden. Zo ook THE REDUCERS. Als je de oto van de vier heren ziet zou je *et eggen dat ze ook muziek kun- len maken. Maar hun laatste single rhings Go Wrong" staat no. 1 in e verschillende top 20 lijsten van le engelse Record Mirror. Als we de bespreking van de plaat de engelse bladen mogen geloven, dit echt een van de betere New Pave groepen uit Engeland. Eigen- jk heeft de groep alweer een stijl ie nieuwer is dan de New Wave jrodukten van de laatste tijd. THE REDUCERS trekken twee ''eken door Nederland en komen literaard in de bekende grote zalen. ).a. als voorprogramma van de ktomtown Rats. Maar ze komen ook Venray. Kom naar THE REDUCERS op g 17 september, tegen 21.00 uur larsten ze los. Entree: 3.50. Cursus korfvlechten voor leden en et-leden, dames en heren. Start laandag 2 okt. 19.30 tot 22.00 uur. érder elke maandag. Cursusduur I avonden. Deze cursus wordt gehou den bij dhr. Janssen, Deumeseweg 160 te Ysselsteyn (bij het kruispunt). De lessen zijn giatis. Voor mate riaal en koffie wordt circa 30, gevraagd. Opgaven voor 23 september a.s. jij a. Muller, Ooster Thienweg 16a, Oostrum, tel. 04780-4272. Tevens voor aanmelding op dit idres voor cursus imker. Deze start i februari 1979. katholiek vrouwengilde Het inmiddels verschenen jaar programma van het Kath. Vrouwen gilde Venray vermeldt voor a.s. maandag 18 september om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg, een inleiding door Mevr. L .Stael-Merkx, Utrecht, funktionaris bij het Kath. bureau voor voorlichting en begelei ding bij sexualiteit en relatievor ming, onder de titel: „Hoe denk ik als volwassene over sexualiteit?" Enkele punten uit deze inleiding zijn: grote openheid op gebied van se xualiteit in de huidige maatschap pij; klimaat, waarin de meeste opvoe ders zijn opgegroeid was totaal anders nieuwe visies op sexualiteit; zijn de nieuwe opvattingen een winstpunt, of juist niet? moeilijkheden bij sexuele opvoe ding van jongeren; hoe benaderen wij de veranderin gen positief? Tegen welke opvat tingen moeten we ons verzetten? Het is de bedoeling, dat er na de inleiding groepsgewijs wordt gedis cussieerd over hetgeen mevr. Stael naar voren heeft gebracht. Op 28 september a.s. start de P.S.P. afdeling Venray voor het der de jaar met haar inmiddels curieuze cursus „Socialisme, Theorie en Be weging". Deze cursus behandelt o.a. de geschiedenis van de Socialistische Beweging, Marxistische Economie, Anarchisme-Socialisme, e.d. Er zul len diverse, op verscheidene onder werpen gespecialiseerde sprexers worden uitgenodingd (o.a. onze Ka merleden). De kosten bedragen, inclusief de beide schclingsboeken en koffie/thee 15,voor 12 lessen. De cursus wordt gehouden op het Vormings centrum aan de Bevrijdingsweg. Ge- interesseerden kunnen zich opgeven via post 199 in Venray en/of telefo nisch via de nummers 2451 en 7322. Tevens wordt er op 3 oktober a.s. een introduktie-avond gehouden voor nieuwe leden en geïnteresseerden. Aanvang 20.00 uur in het Vormmgs- centrum aan de Bevrijdingsweg te Venray, toegang uiteraard gratis. De ze avond gaat over een stuk geschie denis van de P.S.P., hoe zit de P.S.P. in elkaar en hoe werkt zij o.a. als aktiepartij. Eén van de aktiviteiten van het Maatschappelijk Advies Sentrum voor Jongeren te Venray/Horst en omgeving, bestaat uit het geven van infomratie en voorlichting. Dit is op de eerste plaats bedoeld voor jonge ren tussen de 15 en 30 jaar. Bestaat er werkelijk zo'n behoef te aan informatie bij deze groep? Op het eerste gezicht wordt er toch nogal wat informatiemateriaal aan geboden, uit tal van richtingen. Te veel zelfs zou je denken! Wie iets verder kijkt, merkt meteen dat het merendeel van deze „gratis-en-voor niets verstrekte informatie", niets meer is dan slimme reklame of uit gekiende propaganda voor artikelen of mensen. Informatie die antwoord geeft op vragen, die niet gesteld wer den. Zodoende zien we dat „de door ons aangeboden informatie" uiteen valt in twee soorten n.l.: a. de zogenaamde informatie die we beter reklame of propaganda kun nen noemen en wat weinig te ma ken heeft met degelijke informa tie (dit materiaal is volop ver krijgbaar). b. die informatie die beantwoordt aan reëele problemen bij die groep, voor wie het bestemd is. (Dit materiaal is schaars). Wat niet beantwoord wordt door alle zogenaamde informatie, zijn de werkelijke problemen waar jonge ren mee opgeschept zitten. Dit was aanleiding voor het Maatschap Ad vies Sentrum voor Jongeren Venray Horst om te starten met het pro- jekt „INFORMATIEWINKEL''. Over de meeste zaken is informatie voor handen, dat mogen we veilig aannemen. Helaas is veel van deze opgeslagen kennis niet toegankelijk voor hen die erom verlegen zitten. Oorzaak kan zijn dat deze informatie opgeslagen is op een slecht toegan kelijke plaats, bijvoorbeeld bij ge specialiseerde organisaties zoals het Arbeidsburo, Woningbouwvereniging etcHier hebben slechts weini gen toegang of men durft er niet te komen. Een andere oorzaak kan zijn dat de informatie teveel verspreid ligt bij de talloze organisaties, wat tot gevolg heeft dat er een speur tocht voor nodig is om aan informa tie te geraken. De informatiewinkel heeft infor matie voorhanden over de meest uit eenlopende onderwerpen en specifiek over die onderwrpen waarmee jon geren moeilijkheden hebben. De eenvoudigste manier om aan deze informatie te komen is: „door op te bellen of door langs te komen". Wij hebben info over: uitkeringsaanvragen; huisvestingsproblemen; sexualiteit; alcohol en drugs; militaire dienst en dienstweigeren juridische problemen; werkloosheid; etcetera. Het telefoonnummer is: 04780 - 5251. adres: Hoenderstraat 33 te Ven ray. De openingstijden van de infor matiewinkel zijn van maandag t.m. vrijdag tussen 14.00 en 21.00 uur. Meer verenigings- nieuws elders in dit blad. Het carnavalsseizoen '78-'79 ligt nog enkele maanden voor ons. Com missie Circus Mok is echter al ont waakt uit zijn winter-hazeslaap en is al volop bezig met de voorberei dingen van de zittingen, welke res pectievelijk 2, 3 en 10 februari 1979 plaatsvinden. Om deze avonden een echt Rooys kultureel tintje te geven, willen wij een beroep doen op verenigingen, groepen en individuelen die op deze avonden willen laten zien dat ook zij, als 'Piëlhazen, een Rooyse show kunnen brengen. Dit kan zowel op muzikaal als vocaal gebied, als het maar carnavalesk is! Ideeën? Belangstelling? Kom 'ns met ons praten in Hotel Almonda, waar wij op zondag 1 oktober, 8 ok tober en 15 oktober zitting houden van 11.00 - 12.30 uur. Telefonisch kunnen wij U ook in formaties verstrekken. Neemt U dan even kontakt op met: 04780-2832 of 1024 of 4176 of 6944 of 5666. liefst na 18.00 uur. Vastelaovesvereniging De Piëlhaas Commissie Circus Mök In verband met het overlijden van onze vriend, leidings- en be stuurslid Henk van Meyel, komen onze aktiviteiten voor het komende weekend te vervallen. Vrijdagavond bijeenkomst om 7 u. voor ALLE leden in JUM. Zaterdag morgen bijeenkomst om half 11. AFD. VENRAY Medewerkers en medewerksters van de Zonnebloem worden uitge nodigd tot het bijwonen van een ver gadering op maandag 18 sept. om 20.00 uur in de bezoekzaal van het hoofdgebouw van „St. Servatius". Voornaamste punt van bespreking op deze vergadering is de jaarlijkse boottocht. De kollekte alhier aan de uitgang van de kerk gehouden t.b.v. Thuis front heeft zondag j.l. ruim 300,- opgebracht. ZUILEN VERSCHIETEN Zaterdag 16 sept. zal het St. Theo baldusgilde voor de eigen leden schietwedstrijden houden. Er zal worden gestreden om de zuilen van de overleden gildbroeders. De wedstrijden vinden plaats op het terrein aan de Bossenhoek. De aanvang van de wedstrijden is om half 5 n.m. Na het verschieten van de zuilen zullen er nog enkele prijs jes op de wip worden verschoten. De leden van het St. Theobaldus gilde willen met deze jaarlijks terug kerende schietdag een eresaluut brengen aan de overleden gildebroe- ders die allemaal zo ontzettend veel voor het Gilde betekend hebben, 's Avonds komt men met echtgenote bijeen in het Gildehuis alwaar de zuilen zullen worden uitgereikt en er diverse films worden gedraaid. Ook de drumband is hier van har te welkom. Aanvang half 9. Optreden van de drumband Zondag 17 sept. a.s. zal de drum band van het Gilde de internationale motocross die in Overloon zal wor den verreden muzikaal opluisteren. Eerder deze middag zal fanfare De Vriendenkring dit verzorgen. Papieraktie De volgende papieraktie die het St. Theobaldusgilde zal houden, is op 14 okt a.s. Ook vodden mag U steeds meegeven, wel graag apart verpakt. Grote Beierse avond Op zaterdag 7 okt. a.s. zullen Fan fare „Vriendenkring" en het St. Theobaldusgilde een groots opgezet te avond organiseren. We komen hierop nader terug. 20 sept. jaarvergadering om 8 uur in restaurant Deriet. Besproken zal o.m. worden 't winterprogramma, Bij de bestuursverkiezing zijn periodiek aftredend mevr. M. Visser-Boerstal en mevr. J. Claes-v.d. Oever en door familieomstandigheden mevr. T. van Wetten-Leegstraten. Deze twee laat ste dames zijn niet herkiesbaar. Men kan tot 19 sept. nieuwe kandidaten opgeven bij 't bestuur. De leden wordt gevraagd ook hierin eens ak- tief te zijn. Na de pauze is er kie nen. 2 oktober is er de paarlijkse drop ping. Inleggeld 10,Opgave en betaling tot 26 sept. bij de secretares se. Vertrek 19 uur. De sociale scholingscursus wordt in de avonduren gegeven. Kosten 12,opgave tot 26 sept. 18 oktober vertrekken we om 18.30 uur naar de huishoudbeurs te Eindhoven. Kosten bus en entree 8.50. Opgave tot 10 okt 13 nov. studiedag in de abdij van Hees wijk. Kosten 25,vervoer niet inbegrepen. Opgave tot 13 okt. Ook zijn ter inzage de nieuwe sta tuten van de KVO bij mevr. Visser- Boerstal. Ook op de jaarvergadering kimt u deze inzien. Drum- en Showband Venray en omgeving Onvergetelijke sucessen op het bondsconcours te Kronenberg Zij wisten niet minder dan zes bekers in de wacht te slepen. Sprak men in bondskringen van een uni cum doordat vier groepen van een vereniging deelnamen aan het con cours, dan is men nu sprakeloos van det UNICUM dat j.l. zondag is geschied. Op die zondag moest om het uur een onderdeel van D.S.V. Venray optreden. Hoewel er al di verse voorspellingen gedaan werden bleef het gissen naar de uitslag, welke om kwart over zeven bekend gemaakt zou worden. Het ijs van de puntenbekendmaking werd gebroken door de uitslag van de Jeugddrum band. Zij behaalde onder bekwame leiding van tamboermaitre W. Jen- neniskens voor het stilstaande en marcherend werk een eerste prijs met promotie. Het puntentotaal van 195 punten onderstreept nog eens de deskundige instruktie van dhr. H. Martens. De tweede uitslag werd met luid gejuich ontvangen door de Miniret- ten van D.S.V. Zij behaalden met hun „Mini-show '78" o.l.v. Miss Min- nirette Gladijs Kroh 153 punten en die waren goed voor een eerste prijs met promotie. Zeer fortuinlijk waren ook de majoretten van D.S.V. Zij wisten met hun „Show '78" o.l.v. Miss Majorette Jeanne Voesten even eens een eerste prijs met promotie uit het vuur te slepen. Hun sukses is mede te danken aan de begelei ding van de Leunsc blaaskapel Zij promoveren met 153 punten naar de eerste divisie. De vreugde was echter kompleet toen ook de senioren-drumband, we derom o.l.v. tamboermaitre W. Jen- niskens een eerste prijs met promotie behaalde. En de gewaardeerde wer ken waren goed voor 201 punter.. Ofschoon er al vier eerste prijzen met promotie binnengehaald waren, leek er aan de prijzenregen voor Drum- en Showband Venray geen einde te komen. Want de tamboer maitre W. Jenniskens was door de jury uitverkoren tot de beste tam boermaitre van het hele concours. Hij verdiende die eer door tijdens het concourswerk met verbazend veel zelfvertrouwen en vakmanschap de tamboermaitrestok metershoog te laten kommanderen. Hij ontving hiervoor de tamboermaitre-beker, De vice-voorzitter A. Koonings, welke zijn oren toch al bijna met kon ge loven viel de eer te beurt om de beker voor "het hoogst aantal behaal de punten door D.S.V. op dit con cours in ontvangst te nemen. Elke groep kreeg naast de prijs ook een beker omdat zij ook per divisie de meeste punten hadden gehaald. Om acht uur 's avonds vertrokken zij ge zamenlijk al toeterend en knippe rend met auto's naar Venray om daar van hun ongekende doch wel verdiende vreugde kennis te geven. Het ontvangstkomitee stond reeds geruime tijd gereed en de D.S.V. klaroenblazers zorgden voor een passende serenade. Na een korte rondgang met veilige begeleiding van de Venrayse Gemeentepolitie ge noten leden, instruktie en bestuur van een welverdiende koffietafel in het repetitielokaal. Tevens werden de eerste felicitaties van zusterver enigingen, burgemeester mr. De- fesche, Beschermvrouw Mevr. Stier man en Pastoor Geerits in ontvangst genomen. van wenneker van 16 tot en met 23 september Zondag 17 sept.: 8.00 uur Mare Linskens en Bemadette Corzilius (le zer: Marij Janssen); 9.30 Hans van Gerven en Henny Fassotte; 11.00 uur T. Huggers en Rutger Janssen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Mandy Frankefort en Maurice Verschuuren. Woensdag, vrijdag: 19.00 Rudy Manders en Pieter Hermus. Zondag aanstaande, 17 september, is om 10.30 uur in de aula van de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, weer een eucharistische tafelviering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Voorganger: Frans Meijer. JONGERENVIERING VENRAY Zaterdag a.s., 16 september, om 7 uur komen wij na het zomersei zoen weer voor de eerste keer samen in een liturgieviering voor jongeren van 12 tot 16 jaar. We willen dan weer samen praten en denken over en met de jeugd van deze tijd. Er worden teksten en gedichten gele zen die de jongeren zelf hebben ge schreven, we zingen samen, draaien een plaat en na de viering, die onge veer een half uur duurt, drinken we samen gezellig een kop thee na. Rond 8 uur kun je dan weer thuis zijn. De viering wordt gehouden om de veer tien dagen in de aula van de Levens school, Bevrijdingsweg 2a. Alle jon geren van 12 tot en met 16 jaar zijn van harte welkom. Graag tot a.s. zaterdag, 16 sep tember, om 7 uur. Celebrant: Frans Meijer. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor) intentie Jacob Gossens en Anna Gossens moeder Bouten en dochter Toos Henri Camps. Zondag: vierentwintigste zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. An- toon Janssen; 9.30 gregoriaanse hoog mis, int. Wilhelmus Janssen Mar tin Zeijmans fam. Siebers-Schoe- ben; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Gerrit Thomassen, "7 ouders van Waayenburg-Janssen en zoon Frans Josefina Hendriks-Ariëns. Maandag: 9.00 Gerardus Cleophas; 19.00 Maria Wismans-Geelen Con stant Pijls vwg. vrienden. Dinsdag: 9 00 uit dankbaarheid ter ere van O.L. Vrouw van Lourdes Theodoor Creemers; 19.00 Gertruda van Meijel-Truyen overl. fam. Raedts. Woensdag: 9.00 Harrie Martens; 19.00 Christina van Rooy-Peeters. Donderdag: H. Matteüs apostel en evangelist. 9.00 ouders van Kessel en zoon Jan. Vrijdag: 9.00 Mgr. P. Hoefnagels en ouders Paul Kuipers en Catha- rina Knippenberg; 19.00 Maria Cle- phas-Beurskens en broeder Abra ham overl. ouders van Es, dochter Toos en schoonzoon Dick. Zaterdag: 9.00 Jan Janssen en Ma ria Claessens en overl. kinderen P. Custers en W. Oudenhoven en zoon Wiel; 19.00 Gerardus v. Bracht overl. fam. van Goch-Stein Jan Schwachöfer en opa Dijkmans. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie, leidsters: Annie en Louise Dries sen. Akolieten: Zaterdag 16 september: 19.00 uur: Jacqueline Clephas en Paul v. d. Heuvel. Zondag 17 sept.: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis als zondag viering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Gertruda Ars- Toonen. Zondag: 7.30 Harry Lenssen; 9.00 Piet Stoks; 10.15 Martinus Lenssen, echtgenote en overl. kinderen; 11.45 Jacobs van Vegchel; 18.00 Hubert Clevers. Maandag: 8.00 Maria Beclet en voor de parochie; 19.00 Petronella Janssen-Timmermans. Dinsdag: 8.00 tot zekere intentie; 19.00 Wim v. d. Munckhof. Woensdag: 8.00 oud-wijkzuster Aleida Janssen; 19.00 overl. fam. Vermeulen - Dijkmans - Boeren-van Wees. Donderdag: 8.00 Sjeng Ewals; 19.00 Johanna Huberta Lamers. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 19.00 gezinsmis, Leo Janssen (v.w. de buurt). Zaterdag: 8.00 tot zekere intentie. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 8.30 Jeroen Comelissen en Willy v. d. Bekerom. Zondag: 7.30 Leo en Henk Jansen; 9.00 Ricky Douwes en Jos Claessens; 10.15 Johnny Smits en Peter Schoen makers; 11.45 Tony Scholten en René van Hooren; 18.00 Edgar Janssen en Perry Eibers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Edgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Geert Claes en Hans Kerstjens. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Jac. Smetsers, Marcel Philipsen; 19.00 Eric Arts en Pieter Hendriks. Zaterdag 16 sept.: Euch. viering om 19.00 u, Geen kindercrèche. Mis- intentie: Nelly Maessen. Grada v. d. Wezendonk. Zondag 17 sept.: Euch. viering om 10.00 u. Kindercrèche aanwezig. Mis- intentie: Mevr. M. Burgers-Hendriks. Woensdag 20 sept.: Euch. viering om 19.00 uur. Deze dienst wordt ver zorgd door de zusters en pastors. Iedereen is van harte welkom. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Annelies Beterams. Samen ringen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Anny Flinsenberg en Koos van Heek; 9.00 leesmis voor overl. Joos Simons (v. d. kaartclub); 10.00 hoog mis voor over!. Willem Oudenhoven en familie. Met het kerkelijk zang koor ringen we nederlandse liederen. 11.30 leesmis voor overl. Gerrit de Haart; 18.30 avondm-s voor overl. Piet Arts (fam. Moorrees). Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Jip van den Berg; 19.C0 avondmis voor overl. Mart'nus Jacobs. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Bennie Thielen en Corrie Geurtjens; 19.00 avondmis voor overl. Wiel de la Roy en Annie van den Akker. Wcensdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (Th.); 19 00 avondmis als jaargetijde voor overl. familie Mi- chels-Seijkens en Hcndricus Ver- sleijen. Donderdag: H. Matteüs. apostel en evangelist. 8.00 leesmis voor overl. Joos Simons; 19.00 avondmis uit dankbaarheid t.e.v. de II. Cersrdus. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Rossum-Janssen; 19.00 avondmis voor overl. moeder Anna Wilmsen-Hermkens en Piet Wilm- sen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Billekens (familie); 19.00 avond mis voor overl. Leo Koop mans en voor overl. familie Hermans-van den Munckhof. Mededelingen: 1. De Bisschop van Roermond heeft tot kapelaan-diaken in on re paro chie benoemd de Weleerw. Heer Theo van Galen. Deze week houdt hü een retraite waarna hy op za terdag 23 sept. tot diaken grwUd zal worden. Volgend jaar volgt dan de priesterwijding. wy vra gen deze week 'n bijzonder gebed voor deze wijdeling, want er is ln onze tijd een hele durf voor nodig om priester te worden. 2. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak b(j de kerk. Leidster: Hen- riëtte Jacobs. Akolieten- en Misdienaarslijst voor de week van 17 t.m. 23 sept.: Zondag: 8.00 J. Ingenpa; en Ron v. d. Heuvel; 9.00 C. v. d. Brand en Smits; 10.00 J. Jacobs, R. Beerken>, H. Kusters; 11.30 T. Urselman en T. Houwen; 18.30 S. Fijneman en R. Aben. Mrandag, dinsdag, woensdag: 8.00 H. Gcerkens en E. Wiegman: 19.00 T. Lucassen en A. Schwachöfer. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 00 T. van Soest en F. Linskens, 19.00 L. Janssen en J. Vervoort. Zondagmorgen 17 sept. a.s. jeugd dienst in de aula van Den Hoebert aanvang half tien. Predikant is Ds. J. Heine, die om elf uur zal voor gaan in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blrtterswijck. De extra kollekte in beide kerk diensten is bestemd voor het diako- naatsprojekt. Zaterdag: 19.00 Gerard Johanner Mulders en Frits Mulders; Theodo res van Arsen; Treus Linders-Sij- bers (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 Theo Camps en An na Verhoeven; 10.00 Jaardienst Hen- dricus Verrijdt (Herenkoor). Maandag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Dinsdag: 9.00 Theo Camps en An na Verhoeven; 19.30 voor levende en overl. leden van de „Vrouwen beweging" N.K.V. Woensdag: 9.00 overl. fam. Rut- ten-Koekelkoren. Donderdag: 9.00 Peter Johannes Peeters en Petronella Loonen. Vrijdag: 9.00 Catharina Hulsman- Janssen, Meta en Jan Hulsman. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Broe ren-Kersten (Kinderkoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Marcel Linskens, Marcel Janssen, Berry Oudenhoven, Frank Drabbels. Zondag: 8.30 Antoine Janssen. Marcel Derks, Davy Moorrees, Hans Mulder; 10 00 Antoine Pelzer, Nico Versteegen, Alouis Martens, Jan Pee ters. Dinsdag; 19.30 Pieter Verhagen, Eric Jeuken Marcel Linskens Marcel Janssen. Zaterdag: 15.00 pl. Hoogmis b.g.v. 25-jarig Huwelijksfeest Jacobs-Dahl- mans; 19.00 gez. H. Mis maandd. Sef Direks en jaard. Martinus Philipsen. Zondag: 8.30 gez. H. Mis Petro nella, Herman en Jacob Rongen; 10.00 Hoogmis, maandd. Wilhelmina Michels-van Osch en voor Martien Rongen en Karei Achten. Maandag: 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 19.00 H. Mis Karei Achten. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 18.00 gez. H. Mis b.g.v. 25-jarig ambtsjubileum; 19.00 gez. H. Mis Wim Steeghs. Misdienaars: Roger Weys, Tonnie Camps; René Duykers, Jos Heidens; Hoogmis Johnny Reynders, Mark Donders. Zaterdag: 19.00 Jan Swinkels. Dinsdag: 8.00 Martin Dinghs. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int, of feraars. Donderdag: Feest H. Mattheus Apostel, Evangelist. 8.00 Dora Wil- lemssen-Martens. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Tielen- Tielen-Smits. Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid ter ere van O.L. Vrouw (P.). Zaterdag: 19.00 lsm. tot int. fam. Beerkens-Peeters. Zondag: 8.00 lsm. uit dankbaar heid (M.); 10.00 hgm. als gest Jrd. voor overl. ouders Heesen-Verdellen; 11.15 lsm. als jrd. v. Antoon van Osch. Maandag: 19.00 lsm. voor Jean Loenen Gerard Wilmsen en dochter Lies. Dinsdag: 19.00 Lsm. uit dankbaar heid (R.) Jan van Meijd, echtgeno te en overl. kinderen. Woensdag: 19.00 weckd. v. Maria Loonen-Scheffers Donderdag: 19.00 lsm. v. Antoon Verheijen Henri Martcns-Smedts. Vrijdag: 19.00 lsm. v. Frans Ver- koeijen (vanw. fam.) jrd. voor Ger truda Jenniskens- Droescn. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Jacoba Gouma ns-Peeters. Misdienaar: A. Janssen. Akolieten: 8.00 H. v. Rhee; 10.00 J. Duijkers( J. Loenen en A. Rein- tjes; 11.15 H. en R. Cornelisscn. Huwelijfksafk.: Henk Litjens, Ma- riet Niesscn (Grubbenvorst). Zondag: 8.30 H. Mis voor Mathijs Smeets en Emilia Janssen; 10.00 Hoogmis gest. jgt. voor Hubcrtus Maessen en Josepha Swinkels; 11.30 maandd. v. Hubertus Koonings. Maandag: 8.00 maandd. v. Gerrit Thoone. Dinsdag; 8.00 maandd. v. Wilhelm Lemmens. Woensdag: 8.00 lsm. v. Martin Hendriks. Donderdag: 8.00 maandd. v. Gerar dus In 't Hulst. Vrijdag: 8.00 maandd. v. Wim ln 't Hulst. Zaterdag: 19 00 H. Mis voor Ge rardus Spreeuwenberg en Maria Verlinden. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Robert van Ass en Richard Juwet. Zondag: 8.30 Robert Stevens en Francis v. d. Hof; 10.00 Eugene Lin dens11.30 Henny Michel s en Rob Koonings. Zaterdagavond om 7 uur Hgm ter ere van H. Gerardus uit dankbaar heid. Zondag: 8.30 lsm. overl. fam. Ku- nen-van Rens; 10 u. Hgm. gest. Hgm. tot zekere intentie ter ere van de H. Machutus; 11.30 H. Mis tot bUz. in tentie fam. Geurts. Maandag: 8 uur lsm. overl. ouders Burgers-Heesen. Dinsdag: 8 uur lsm. tot genezing van een zieke fam. A. Woensdag: 8 uur lsm. overl. fam. Thissen - Hendriks. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. in tentie fam. v. K. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Martinus en Theo Willems. Zaterdagavond 7 uur Hgm. jgt. ral. Henricus Holtackers en echtg. Akolieten voor 17 sept: M. Jans sen. H. Jacobs, J. Thissen. Misdienaars: Jacobs, Janssen; 11.30 van Dongen, Geurts. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot dank zegging (A.). Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa- rochiè; 10.00 Hoogmis voor Harrie Versteegen; 11.30 H. Mis voor Mar- garetha Emonts. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor An- tonius Poels en Maria van Helden. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Antoon Verhaag. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Cor nells Hoedemakers en Johanna Tac- ken. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Muysers-Verhaag. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor Henk van Meyel. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. fam. Eyssen. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: P. Jacobs, P. Kessels; 10.00 I. van Helden, M. Michels; 11.30 T. Janssen, M. Kessels. Kollektanten: zaterdag: J. v. Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 Emonts; II.30 Arts. Zaterdag 16 sept.: 19.30 avondmis v. d. zielerust van T. Botden. Zondag: 10.00 hoogmis v. d. ziele rust van overledenen. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: tb.i. Dinsdag: v. d. overledenen van fam. van Hetvoirt-v. d. Wcijer. Woensdag: v, d. zielerust van B. Coolen. Donderdag: v. d. zielerust van Thea van Bakel-Peters. Vrijdag: v. d. zielerust van Ant. Weerts. Zaterdag: 19.30 avondmis tot int van fam. Huijs-van Enckevort. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden vader Sef Janssen; 10 uur Hoogmis: gesticht gezongen jaarge tijde voor Leonardus Spee en Lam- berdina Arts. Akolieten: Harrie Nellen en Bart PoeD. Misdienaars van de week: Bennie Rongen en Geert van Meqcl. Kerkdeurkollekte t.b.v. Thuisfront Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Jo hannes Mommen, Maria Seijkens en Piet Lom me. Donderdag: H. Matteüs, apostel en evangelist 8 uur H. Mis voor Ar nold Gielens. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Gina Droesen. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 19.30 uur Avondmis voor Annie Janssen-van Osch. Zaterdag 16 sept: 19.00 Avondvie ring voor Henrica Bastiaans-Huy- gen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Mechtilda Beckers-Leasen en voor Antoon Linssen; 10.00 Hoogmis voor moeder Verstegen, Gerarda van Kempen-LoAtens, vader en zoon Kersten en Antoon Coppus. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de KarmeL Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.45 H. Mis ln de Jo zefkapel t.fev. de H. Jozef en uit dankbaarheid en voor overl. fam. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Beekman -Scha IJ ens. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor fam.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 13