VERENIGINGSNIEUWS PvdA ee Boek snel! Rabobank >NJ EHERPENIEIIWS O.J.C. PUREE Wintersport fü Touringcar JUM Merselo Venray IN Venrays Mannenkoor Kynologen- vereniging Venray e.o. PEEL EN MAAS ook uw krant Scouting Jeanne d Arc Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray e.o. Speciale aanbiedingen van de persoonlijke bank ZWEDEN WENEN ongerenkoor C^lirióko INGEZONDEN VAN OORSCHOT MODE LET OP! Ons Modejournaal komt binnenkort in uw brievenbus Donderdag 7 sept, om 19.30 uur repetitie voor de le en 2e bassen en om 20.00 uur voor 't gehele koor. De ze repetitie, evenals die van 14 sept. wordt in de Burggraaf gehouden. Donderdag 14 sept. om 19.30 repe titie voor de 3 tenorenpartijen en om 20.00 voor 't gehele koor. Afmelden uitsluitend bij H. Gom- mans, Niessenstraat 7, tel. 2687. Vrijdag 8 sept.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 1915 Repetitie voor de tenoren en bassen. Maandag 11 sept.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. Dinsdag 12 sept.: 18.30 Extra repetitie voor de alten. Vrijdag 15 sept.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zondag 17 sept.: 10.15 Hoogmis in de Paterskerk. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. Buys, tel. 1091. RÜbeurten Blitterswgck-Venray v.v. vrijdag 8 sept.: dhr. Kunkeler maandag 11 sept.: dhr. Fijneman vrijdag 15 sept.: dhr. Rötjens Zondag 17 sept.: dhr. M. Claessens. Wanneer jongens, die nu in de 2e klas van de basisschool zitten, graag bij het koor willen, dan kunnen zij zich opgeven bij dhr. Kunkeler, Bo lerostraat 2, tel. 5088. Donderdag 7 sept.: 19.30 rep. harmonieorkest Prinsen hof. Woensdag 13 sept.: 19.30 rep. groot- en klein koper in aula Leunseweg. Donderdag 14 sept.: 19.30 rep. harmonieorkest Prinsen hof. Aktiviteiten eerstkomende tijd: 17 september: huldiging jubilaris sen schutterij 't Zandakker. 6 oktober: serenade gouden brui loft. 21 okt.: gemeentelijk muziektoer- nooi in Ysselsiteyn. 28 okt.: uitwisselingsconcert met Horst en Blerick in schouwburg. 5 nov.: deelname concours Vught. 19 nov.: intocht St. Nicolaas. 3 dec.: zondagochtendconcert in de schouwburg met harmonie Well. JEUGDOPLEIDINGEN: Donderdag: 18.30 uur jeugdorkest o.l.v. Bruno Lucassen. Maandag: 16.30 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 18.00 uur klarinetten o.l.v. Sip van Goinga 19.00 uur klarinetten 1ste groep o.l.v. Ben Lucassen. 19.30 uur klarinetten 2e groep o.l.v. Ben Lucassen. Dinsdag: 16.30 uur koperinstrumenten o.l.v. Jan Verstegen. Saxofoons zelfde tijd bij Gerrit Lucassen. Woensdag: Individuele repetities o.l.v. Doris van den Broek. Afmelden harmonieorkest uitslui tend tot donderdag 19.00 uur bij de secretaris, telefoon 1225; daarna Prinsenhof 1671. Afmelden jeugdopleidingen uit sluitend bij de heer Raedts, tel. 2803. Zondag a.s. 10 sept. zal er door de Kynologenvereniging Venray e.o. 'n boswandeling worden georganiseerd, voor iedere hondenbezitter in de re gio. De start zal zijn om 13.30 uur op het zweefvliegterrein aan de Hoogriebroekseweg te Oirlo. Hiermee zijn wederom vele leuke prijzen te winnen, voor de deelnemers met hun honden. Tevens worden iedere zondagmor gen om 10.30 uur gehoorzaamheids- oefeningen gegeven op het zweef vliegterrein te Oirlo. Aanmelding voor deze oefeningen op zondagmor gen op het terrein en is voor leden natuurlijk zonder verdere kosten. Voor leden wordt eenmaal per jaar een clubmatch georganiseerd, tevens informatie over Uw hondenras, ring- dressuur oefeningen, fokadviezen, pupbemiddeling, informatie over de aanschaf van een rashond, lezingen en filmavonden. Leden kunnen zich opgeven bij de sekretaris dhr. Gossens, p.a. Haal- akker 10 in Oirlo of bij dhr. van Dijck, Haalakker 10 te Oirlo, tel. 04787-713. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 12 sept. om 19.30 uur par tijrepetitie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het gehele koor in de Essel, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent, gelieve U zich af te melden bij: Mevr. W. Manders-Weyers, Oranjestraat 7, Venray, tel. 6159. Woensdag 13 sept. om 19.45 uur partijrepetitie voor de alten. Om on geveer 20.15 uur repetitie voor het hele koor. Een kort verslag van de bestuurs wisseling kunt U lezenr elders in dit blad. Wilt U bij verhindering, U afmel den bij Mevrouw v. d. Bekerom, tel. 3332. of bij Mevrouw Schrooten, tel. „CAPRICCIO" Donderdag 7 sept.: 19.00 partij repetitie. 20.00 gezamenlijke repetitie. Zondag 10 sept.: 11.15 gezamenlijke repetitie. „BOJEMA" Vrydag 8 sept.: 19.00 gezamenlijke repetitie. „SALTAELLO" Zaterdag 9 sept.: 19.00 Gezamenlijke repetitie. Afmelden koor: Wil Verheugen, 04780 - 1250 na 18.00 uur. Afmelden orkest: Pater Falco, 04780-5855. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. Lour descomité afd. Venray LOURDES-TREIN WEER IN VENRAY Voor de tweede maal dit jaar zal de Lourdestrein Venray aandoen en wel a.s. vrijdag 8 september. Deze trein zal om 19.44 uur in Venray aankomen en stopt hier slechts twee minuten, want om 19.46 is het ver treksein. Ook aan deze bedevaart naar Lour- des nemen weer diverse Venrayers deel, als is het aantal uiteraard veel geringer dan in juni j.l. Toch is ook deze bedevaart, waar in totaal bij na 2.000 mensen aan deelnemen weer geheel volgeboekt. KOLPORTAGE Met de gemeentelijke kollekte- kalender in de hand, blijkt dat er deze maand weinig ruimte over is voor het Lourdes Liefdewerk. Er zal gekclporteerd worden de volgende week. De overige weken maken wij plaats voor het Prinses Beatrix Fonds en de Nierstichting. Doordat wij ons aan de gemeente lijke kollektekalender willen hou den, loopt de kolportage wel langer uit. Wij hopen dat u onze medewer- kers(sters) niet zonder meer aan de deur laat staan. Zij zetten zich vele uren belangeloos in voor Lourdes Liefdewerk. Door een kaart van hen te kopen, kunnen er hopenlijk in mei volgend jaar wéér 20 zieken een gra tis Lourdes-reis maken. Van. harte aanbevolen. U kunt ook uw gave overmaken op onze rekening bij de Rabobank Venray, nr. 1739.06.958 t.n.v. Lour- descomité afd. Venray. jeugdnatuurwacht INSTALLATIE NIEUWE LEDEN Op woensdag 13 september a.s. vindt de installatie van de nieuwe leden plaats en wel in de schouw burg van „Sint Anna". Aanvang half 3. Het bestuur wil de nieuwe leden vriendelijk verzoeken op tijd aanwezig te zijn, maar dat wil ook weer niet zeggen, dat ze al vóór twee uur op het terrein van „Sint Anna" moeten zijn! Jullie begrijpen wel, dat we ons daar als „gasten" dienen te gedragen. Hoe de installatie verloopt, blijft nog een verrassing voor jullie! ZONNEBLOEMAKTIE Deze week kwamen er weer 23 te lefonische meldingen binnen. De stand is als volgt: B(j de driestammers: 1 Miriam Willems, Bergweg 7 12.04 2 Henk Bergmans Willemstr. 3a 11.55 3 Gerrie Peeters. Pr. Bernh.str. 11.46 4 Marion Basten, Langstr. 17 10.08 5 Johnny Drabbels, Langstr. 86 9.58 Wij hopen nog steeds op uitbrei ding van deze lijst! Bü de eenstammers zijn de hoog ten, volgens eigen opgaven: 1 Miriam Peeters, Deurnesew. 4.80 2 Annie Coppes, Leunen 4.45 3 René Duyckers. Castenray 3.80 4 Conny v.Duynhoven Kruisstr. 3.77 5 Gerald Kersten, Oirlo 3.65 6 Ronald Jansen, Bevrijdingsw. 3.62 7 Tunia Aben, Ambrosiusstr. 4 3.55 8 Ronnie Willems, Bergweg 7 3.54 9 Marie-J. Clevers Marijkestr 3-44 10 Ingrid v. Kempen. Heide 3.40 11 Anton v. Duynhoven Kruisstr 3.36 12 Kitty Jenniskens. Ysselsteyn 3.34 13 Tonnie Minten, vd. Gaetstr. 2 3.30 14 John Hendriks, Merselo 3.27 15 José Duykers, Castenray 3.15 José Martens, Oirlo 3.15 17 Henk Jenniskens, Ysselsteyn 3.13 18 Harrie Minten, v.d. Gaetstr. 2 3.11 We naderen het einde van de zon- nebloemaktie. Veel groei zit er niet meer in. Vele leden hebben er al bloemen in, werkelijk een lust voor het oog! De volgende week geven we wel- licht nog een paar prijsjes weg. Maar op maandag 18 september kunnen jullie de laatste keer opbellen waar na enkele bestuursleden komen na meten. Het ligt in de bedoeling op zaterdag 30 september de prijsuit reiking van de zonnebloemaktie te houden. Volgende week maandag 11 sept. tussen 7 en 8 uur mogen de leden weer bellen die een zonnebloem heb ben die hoger is dan 3 meter of 3 zonnebloemen die samen meer dan 9 meter zijn. Het telefoonnummer van de heer Arts is: 04780 - 6135. Tot slot: op vrijdag 8 sept. wordt om 19.05 uur via Nederland 1 een programma uitgezonden, getiteld „In de wachtkamer van de dierenarts'. Wellicht een interessante filmimpres sie voor vele J.N.W.-ers. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Tja meisjes en jongens, zaterdag is er dan weer een disco voor alle leef tijden. Jullie weten toch nog wel dat er op 29 september a.s. een avond ge draaid wordt voor iedereen die 12 jaar of ouder is. Houdt daarom deze krant en de raammeldmg bij 't tref centrum maar in de gaten, want daar kun je de laatste gegevens le zen. Verder is het de bedoeling dat er op zaterdag 16 sept. een wedstrijd gevoetbald wordt met de jeugdlei- ding tegen de vrijwilligers van de wijkraad. Dit alles zal plaatsvinden op het terrein van St. Anna en be gint om 17.00 uur. Dus iedereen die ook maar even tijd heeft wordt op het terrein verwacht om zijn favo rieten aan te moedigen. Maar eerst verwachten we jullie met vriend of vriendin zaterdag 9 september in het trefcentrum op de disco. Deze zal waarschijnlijk verzorgd worden door STAGE-FRIGHT, als onze eigen ap paratuur niet 'klaar mocht zijn. Tot ziens, de jeugdleiding. O.J.C. Puree Leunen organiseert op 9 sept. a.s. de hard-rock band „Frankenstein". Deze groep bestaat uit: Lead vocals percussion - Bert; bass - Roelof; drums/vocals - Jos; lead gitaar/vocals - Berthus. Aanvang 9 uur, entree 3.50. FRANKENSTEIN Jongelui van Venray en omstreken, wie van jullie wil onze Jeanne d'Arc groep uit de leidsters- of leiders- problemen helpen? We hebben op maandag- en op woensdagavond lei ding nodig voor de gidsen en op dinsdagavond voor de kabouters! Voel je er iets voor? Kom dan eens praten op de Oude Oostrumseweg 5 in Venray of bel even 2725 op. Graag minimale leeftijd 17 jaar. Het bestuur. Het komende weekend zal Free Wheelin' verkeren in de sfeer van het „oude westen" van Amerika. De ruimte zal door de vrijwilligers omgebouwd worden en de muziek zo aangepast dat iedereen die binnen komt zich zal wanen in de vervlogen tijden van cowboys, indianen en sa loons, die we zo goed kennen van westernfilms en t.v.-series als Raw hide en Bonanza. Uiteraard kunnen de bezoekers de sfeer alleen maar verhogen door zich ook te kleden volgens de ge bruiken van die tijd. Vrijdagavond zal er een film te zien zijn uit de tijd van de veedrijvers, spooksteden en het duel op het pistool. De titel van deze spannende film is „Drie kogels voor een lang geweer". Zaterdagavond een fantastisch op treden van de bekende Bluegrass- groep The Country Ramblers. The Country Ramblers zijn geen onbekenden in Free Wheelin'. Twee keer eerder waren zij hier al te gast en hadden toen veel sukses. De mu ziek is het best te pmschrijven als pure strakke bluegrass. Zij vallen met name op in het volle wereldje van countrygroepx, door hun volko men amerikaanse benadering van de muziek. Waar de meeste groepen toch, bewust of onbewust, eigen elementen invlechten, slaagt deze groep er volkomen in de amerikaan se stijl te behouden, ook en vooral in hun eigen belangrijke inbreng. De groep bestaat uit: Jan Roel of s, gitaar en zang; Berry Selles, zang, banjo, mandoline, autoharp en mond harmonica; Jan Nuyen, bas en man doline; Loly van Vlodrop, banjo, gi taar, zang. fiddle en mandoline. Kortom, een weekendje onvervals te country en western, dat je zeker niet mag missen. De aanvangstijd van de film op vrijdag is om 21.00 uur, entree 2, Zaterdagavond beginnen The Coun try Ramblers om 21.30 uur, entree 3,Tot ziens Uitnodiging voo r alle (oud)-pro- jektleiders, bestuursleden, tappers, platendraaiers, programmamakers, aktievelingen; met introducé! Op 16 september a.s. wordt in O.J.C. F reeWheelin' een (hopelijk) gezellige reunie-avond gehouden. Dit heuglijke feit vindt plaats ter ere van het 12'/2 jarige bestaan van ons aller Free Wheelertje! Wanneer sommigen van voornoem de personen nog piet op de hoogte waren van dit gebeuren; je bent van harte welkom. Want denk eraan, des te meer mensen, des te meer vreugd! Kom op jongens en laten wc er een dolle boel van maken. Tot dan. Het winterseizoen zal geopend wor den met een lezing van: pater drs. C. Bak, o.f.m. uit Weert. De titel van zijn lezing is: „750 jaar Bruine Pa ters in Nederland." De leden worden daartoe verwacht op maandag 11 september a.s. om 20.00 uur in de foyer van hot cultu reel centrum „De Beejekurf" te Ven ray. Introducees zijn eveneens welkom. Het bestuur van de afdeling Ven ray van de Partij van de Arbeid en de drie man sterke gemeenteraads- fraktie, die altijd aan de ledenver gadering van de afdeling verant woording schuldig zijn, hebben don derdag j.l. aan die vergadering een verklaring gegeven over de kandi datuur van Henk Willems als wet houder van Venray. In die verklaring was onder an dere te horen dat in tegenstelling tot hetgeen uit persberichten kon wor den afgeledi de besprekingen rond de opvulling van de wethouders zetels van het begin af aan door de partij van de arbeid gevoerd zijn, ender het voorbehoud dat de uitein delijke bereidheid tot deelname af hankelijk was van de resultaten van pregrammabesprekingen en de goed keuring van de afdeling van de uit komst daarvan. Uiteraard zou het uitgebreide PvdA verkiezingspro gramma in het resultaat voldoende herkenbaar moeten zijn. Die bespre kingen echter hebben in het geheel niet plaatsgevonden, noch met de WD. noch met enige andere par tij. In de vergadering gingen er ver volgens stemmen op om de kansen op programmabesprekingen niet serieus te achten en de PvdA frak- tie te verzoeken verdere kontakten met andere frakties af te breken. Een motie met die strekking werd verworpen. Wel vond de vergadering zich in het opstellen van een aantal minimumeisen die aan de fraktie werden meegegeven om te hanteren bij eventuele programmabesprekin gen. Sinds die vergadering is inmid dels gebleken dat de partij van de arbeid er inderdaad verder niet aan te pas is gekomen. Misschien is door de kandidatuur van Henk Willems de politiek in Venray eventjes se rieus genomen; er zijn nu vage be richten over programmavergelijkin gen door Samenwerking en de Kerk dorpen, voor het eerst in de geschie denis. Verder zal helaas wel weer al les bij het oude blijven, maar aan de PvdA zal het niet liggen. Inlichtingen: Lamersveld 4, Ven ray, tel. 3655. openbare bibliotheek a venray Julianasingel 33 - Tel. 1970 Afdeling voor volwassenen Keuze uit de aanwinsten: M. Clerc, De oliemagnaten. A. de Graaf. Het nabij geluk (fam) S. Howatch. De rijken zijn anders. G. Ledda. Padre padrone. A. Melville. De Lorimer saga (fam) C. Nicholson. Macht en hartstocht (hist) A. Oosterbroek-Dutschun. Stijntje (str, fam) J. van Remoortere. Het verboden boek van Krista O (sf) D. Robinson. Kramer's oorlog (oorl) M. Van 't Sant. Petra (fam, prot) 11-daagse reis, Ekesberget, halfpension in Elektra Hotell met gratis ski-uitrusting en skiles.v v.a. 870,- p.p. 8-daagse reis, volpension Hotel Wimberger, inclusief excursies v.a. 648,- p.p. Dit is maar een greep uit de vele mogelijkheden die de Rabobank te bieden heeft. Door tijdig boeken (zeker voor het hoogseizoen!) voorkomt u teleurstelling. Nu heeft u nog alle keus. geld en goede raad Vrijdag 8 september: Beste jongens en meisjes van 12, 13, 14 of 15 jaar, vanavond weer een grandioze avond vol plezier, we heb ben vandaag iets in petto waar jullie al jaren van dromen, dus komt alle maal. om 7 uur is de deur open en blijft open tot 10 uur. *3 Zaterdagavond 9 september: Ook vanavond is er weer alles aanwezig om het iedereen naar z'n zin te maken. Ben je 15 jaar of ou der. dan ben je van harte wolkom, van 8 tot 12 uur staan we voor jul lie paraat. Beste mensen, omdat ons meubi lair nogal aan slijtage onderhevig is, en we de jeugd toch ook niet op de grond willen laten zitten, verzoeken we u om ons gebruikte bankstellen en/of stoelen ter beschikking te stel len. U kunt hiervoor terecht bij de leden van de leiding of even een te lefoontje naar het Jeugdhuis (04786- 553) tijdens de openingsuren van JUM, en we komen even bij u langs. CA 0 WIJK NOORD-WEST ONTSPANNINGSAVOND WIJKBEWONERS VAN N.W. De vaknaties zijn weer voorbij en we gaan weer gewoon ons dagelijkse doen. Dus we gaan ook weer verder met de ontspanningsavonden als voorheen. Ons wijkblad komt deze maand nog niet uit, daarom maken we 't in deze rubriek bekend, dat de eerste ontspanningsavond op vrijdag 15 september is om 8 uur. Het zou jammer zijn wanneer U deze gezellige avond zou missen; kom dus allen naar het wijkgebouw „Den Hoender", Ursulastraat. GEZELLIGE AVOND 55 ers Zoals jullie weten, zorgen we dat er voor jullie een keer in de maand ook iets gedaan wordt. Daarom is er voor jullie iedere 2s woensdag van de maand ook een gezellige avond. Er kan dan een gezellig praatje ge maakt worden; men kan 'n dansje maken op de mooie platen die er ge draaid worden. Iedereen is van harte welkom. Dus tot iedere 2e woensdag van de maand. Drum- en Showband Venray en omgeving OPROEP Het bestuur van Drum- en Show band Venray wil u a.s. zondag 10 sept. mee laten genieten van de con cours werken, welke door 4 groepen in Kronenberg gepresenteerd wor den. Dat zij met zoveel onderdelen aan dit Bondsconcours deelneemt is al een unicum. En nog groter un.- cum is een heel leger Venrayse sup porters w.o. de tweeduizend dona teurs. Laat evenmin als bij uw ge liefde voetbalclub deze jongens en meisjes in de kou staan. Zij zullen het voor u tijdens het muziek maken nog vele malen met plezier doen. Daarom maakt u er geen punt van en komt met het gehele gezin uw fa vorieten in Kronenberg (sportterrein) aanmoedigen. De navolgende groe pen zullen er hun beste beentje voor zetten: de Jeugddrumband (vertrek- tijd 13.15); de Miniretten (vertrek tijd 14.45), de Majoretten (vertrektijd 15.30) en de sen. tamboers. Na de prijsuitreiking, welke om 19.00 uur plaatsvindt zullen zij ge zamenlijk naar Venray vertrekken om daar 20.15 uur opgewacht te worden door het ontvangst-comité. Na een korte rondgang door Ven- ray-kom zullen, leden, instruktie en bestuur kunnen genieten van een welverdiende koffietafel. Supporters kunnen ten alle tijde het secretariaat bellen voor de juiste informatie: (04780-5435). Excursieprogramma voor zondag 10 september 1. Excursie „Kaldenbroek" 'n ste vige fietstocht richting Venlo. Dit is een vochtig natuurgebiedje, waar behalve de minder algemene vogels ook 'ji aantal vrij zeldzame plantjes groeien. Een excursie voor planters dus! E.L. is Boena. 2. Excursie „Griendtsveense Peel". Dit gebied is voor de vogelaars in middels heel interessant gebleken. Eens afwachten wat de najaarstrek voor verrassingen in petto heeft. Al leen jammer dat er zoveel van wordt afgegraven. E.L. is uiteraard Gort- Jan. 3. Excursie ..Maasheggen en de stuw bij Sambeek". Dit wordt hoofd zakelijk een fietsexcursie waarbij af en toe van de fiets wordt gestapt om in de berm wat planten of overvlie gende vogels te bekijken. Tetjen de middag gebeurt dit waarschijnlijk wel het meeste. E.I. is Jan. Henk is misschien weer present, maar dat moet je maar afwachten. Kopij voor de Jeneverbes III kan tot 18 sept. worden ingeleverd, alles wat daarna komt wordt in de vol gende geplaatst. In afwachting van story's, gedicht jes, verslagjes, n.h.-nieuwtjes en roddels. Groetjes Jan. VREDESKERK VENRAY Zoals te doen gebruikelijk, wordt het bestuur van ons jongerenkoor jaarlijks „herzien". Door diverse om standigheden in de loop van het jaar komen namelijk enkele mutaties vrij. Maar het nieuwe bestuur is al weer samengesteld, gekozen door en voor de jongeren. De algehele leiding (lees voorzitter) is nog steeds Br. Arnold Miermans; de financiën worden be heerd door Anita Beerkens. terwijl het sekretariaat wordt waargenomen door Wilma v. d. Bekerom. Resi van Hoorn houdt de absenten bij, terwijl Liesbeth van Geenen en Elly v. d. Zanden zorg dragen voor de lezers van de jongerenmissen en de lezin gen en liedjes uitzoeken. Dirigent is en blijft natuurlijk dhr. Jo van Els. Ben je verhinderd een repetitie bij te-wonen, meldt dit dan even bij Liesbeth van Geenen, Esdoomstraat 5. tel. 5349. De ledenvergadering was een groot succes en we hopen dat we gezamen lijk een goed muzikaal jaar tegemoet gaan. Hoewel wij al diverse nieuwe le den mochten registreren, is er nog voldoende plaats voor nieuwelingen. Zingen brengt vreugde en zoekt daarom, jongeren, meisjes en jon gens. je vreugde bij „Chrisko" daar word je nog met open armen ontvan gen. De repetities zijn elke woens dagavond in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. Middenstand van Venray, heel veel dank voor het gezellige mid dagje. door jullie aangeboden. Namens bewoners Schuttersveld. Grotestraat 25 A, Venray Helmond, Roosendaal. Boxmeer. Oss. Venray. Weert. Binnenkort vindt u ons Mode Journaal in uw brievenbus. Hen fijne krant, vol met nieuw s en informatie over alles wat met de nieuwe mode te maken heeft. Als u echt .Mode U krijgt het gratis in de bus. 1

Peel en Maas | 1978 | | pagina 9