GEMEENTEPRAAT VAMOS A VER VERNIELINGEN KERKELIJKE DIENSTEN GROTE FANCY PAIR Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt KANTOORMEUBELEN NOUD VAN DEN EIJNDE HOOFDBODE 2 Telefonistes-receptionistes Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk NOTITIES EN MEDEDELINGEN V VN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schatte, Bureau Voorlichting Binnenbad blijft voor lopig open In verband met de slechte weersom- itandigheden zal het overdekte zwem- >ad nog enige tijd geopend blijven. Zoals bekend wordt ieder jaar het ilnnenbad tijdens de schoolvakanties lesloten om onderhoudswerkzaamhe- jen te kunnen uitvoeren. Ook dit jaar ou het binnenbad maandag a.s. ge goten worden, maar omdat het weer iu niet direkt prettig is om een duik te nemen in het buitenbad, blijft het linnenbad nog enige tijd open. De houders van abonnementen voor het buitenbad kunnen met hun abonne- nent ook terecht in het binnenbad. Commissievergaderin gen gaan niet door De voor 4 juli a.s. geplande open bare vergadering van de commissie voor openbare werken en verkeer gaat niet door. Ook de vergaderingen van de com missie voor financiën op 5 juli en van de commissie voor ruimtelijke orde ning op 6 juli gaan niet door. Splitsing secretariaat huuradviescommissie Met ingang van 1 januari 1978 is bij beschikking van de minister van volks huisvesting en ruimtelijke ordening 'n aantal secretariaten van de Huurad viescommissie gesplitst. Voor de provincie Limburg betekent deze splitsing ondermeer, dat het hui dige secretariaat van de Huuradvies commissies in de ressorten Venlo, Roermond, Heerlen en Maastricht wordt gesplitst in een secretariaat voor de jHuuradviescommissie in de ressorten Venlo en Roermond. Dit secretariaat wordt met ingang van 1 juli a.s. gehuisvest in het ver bouwde rijksgebouw aan het Mgr. No- lensplein 66 te Venlo. De splitsing betekent voor Noord- en Midden Limburg ondermeer een betere bereikbaarheid van het secretariaat. Te- jvens biedt de splitsing de mogelijkheid tot het veelvuldiger en gemakkelijker jgebruik maken van de diensten van se cretariaat en commissie. Gejljk met het betrekken van de nieuwe huisvesting zal het secretariaat zijn spreekuren voor het verstrekken van informatie uitbreiden. Het kantoor te Venlo zal dan op de werkdagen 's morgens tussen 9.30 en 11.30 uur geopend zijn voor Inlichtin- Jgen. 's Middags bestaat er de mogelijk heid tussen 14.00 en 16.00 uur telefo nisch informatie in te winnen. Het ligt in de bedoeling in de nabije toekomst te starten met een spreek uur in Venray. Over tijd en plaats yan het spreek uur in Venray zal men nog tijdig wor den geïnformeerd. Wie weef naam voor het oude gymnasium Binnen afzienbare tijd zal het oude gymnasium van de paters Franciscanen aan de Leunseweg zover verbouwd zijn, dat ver schillende organisaties, vereni gingen en instellingen hierin on derdak zullen vinden. Het voormalige schoolgebouw heeft in de volksmond al ver schillende namen. Van oudsher staat he.t bekend als het „Gym I.C." of het „Gymnasium". Nu het gebouw een volkomen andere bestemming heeft gekre gen lijkt het wenselijk hieraan een andere, meer passende naam te geven. Er wordt een beroep gedaan op „inventieve geesten" in Ven ray om mee te denken over een nieuwe naam voor het oude gymnasium. Wanneer men denkt hiervoor een goede naam te weten, dan kan men kontakt schriftelijk of telefonisch opnemen met het Bureau Voorlichting van de gemeente. De inzend(st)er van een bruik bare naam kan altijd rekenen op een gemeentelijk beloninkje. Spreekuur burgemeester vervallen Burgemeester mr. H. J. M. Defesche zal op de woensdagen 5, 12 en 19 juli geen spreekuur houden. BEKENDMAKING Werkzaamheden aan de spoorweg overgangen Boddenbroek, de Mgr. Hanssenstraat en Roland maken het noodzakelijk dat gedurende twee nachten deze overgangen voor alle verkeer worden afgesloten. In Boddenbroek zal het gedeelte tussen de Oirloseheide en de Molen hoek op 30 juni a.s. van 7.30 tot 16.00 uur worden afgesloten. In de Mgr. Hanssenstraat zal het gedeelte tussen de Stationsweg en de Valkenkampstraat worden afge sloten gedurende de nachten van 1 t.m. 3 juli van 22.30 tot 9.00 uur. In Roland geldt de afsluiting voor het egdeelte tussen Oirloseheide en de Spoordijk op 6 juli van 7.30 tot 16.00 uur. Het verkeer zal door middel van borden worden omgeleid. Belanghebbenden kunnen tegen deze afsluiting in beroep gaan bin nen dertgi dagen na vandaég. Het beroepschrift wordt aan de koningin gericht en ingediend bij de commis saris van de koningin, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J,M. Poels, secretaris Hinderwet Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: H. M. H. van Ass, Kempkensberg 2, Ysselsteyn, om vergunning ex art. 6a der Hinderwet tot het uitbreiden/wij zigen van een pluimveehouderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Kempkensberg 2. Ys selsteyn, kadastraal gemeente Venray. sectie H5, nr. 3078. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting, te houden op woensdag 19 juli 1978 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schrif telijk bezwaren heeft ingebracht. Venray, 30 juni 1978 Burgemeester en wethouders vnd., Mr. H. J. M. Defesche, burgemeester J. M. Poels, secretaris Hoek Marktstraat-Schoolstraat biechten. 18.30 avondmis als zon dagviering. gezongen door de Zan gers van St. Frans. Mededeling: De Zangers van St. Frans gaan een tournee maken naar Duitsland en Wenen. Zondag 9 juli vertrekken ze. Nu willen ze ons laten genieten van hun mooie nieuwe gezangen die ze op dat tournee zullen zingen. Ko men we genieten en laten we onze interesse en belangstelling tonen voor hun moeite en inzet. Mis-lntenties: Zaterdag: 18.30 Gerardus Wismans. Zondag: 7.30 Piet Thijssen; 9.00 Theo van Soest en fam. Smedts- Dings; 10.15 Teng Hendrixs; 11.45 overl. zoons; 18.00 Antoon Wilhel mus van Dijk. Maandag: 8.00 Oud wijkzuster Alei- da Janssen; 19.00 Sjeng Ewals en voor de parochie. Dinsdag: 8.00 Willibrordus Akker mans; 19.00 Wim van den Munck- hof en slagen van examen t.e.v. St. Antonius. Woensdag: 8.00 Selida Virginia Ro- jer en Constant Rojer; 19.00 overl. ouders en zoon Jim. Donderdag: 8.00 Antoinette Ram- melman-Elsevier en Eva Wilhelmina Rojer; 19.00 Leo Janssen (v.w. de buurt). Vrijdag: 8.00 Mathilda Wasser en Elisa Gregoria Palm; 19.00 Gezins mis; tot zekere intentie. Zaterdag: 8.00 Leo Arts. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Jcs Claessens. Zondag: 7.30 Jeroen Cornelissen en Henk Jansen; 9.00 Tony Scholten en Wim v. d. Heide; 10.15 Peter Schoenmakers en Johnny Smits; 11.45 Leo Jansen en René van Hoo- ren; 18.00 Gerard Schoenmakers en Alfons Pirlo. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Marcel Philipsen en Edgar Janssen; 19.00 Geert Claes en Hans Kerstjens. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoenma kers; 19.00 Pieter Hendriks en Eric Arts. Zaterdag 1 juli: Euch. viering om 19.00. Geen kindercrèche. Misinten- tie: overl. P. Kusters. Zondag 2 juli: Euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche aanwezig. Misintentie: voor overl. broer. Woensdag 5 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: overl. broer. Deze dienst wordt verzorgd door de zusters en pastors. Iedereen is van harte welkom. Dertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis als jaar getijde voor overl. Peter Pelzer. Sa men zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Gommans-Bouten; 9.00 lees mis voor overl. Gerard van Dijck- 10.00 hoogmis voor overl. ouders Wilmsen-Pelzer en zoon Piet en voor Guus Siebers en familie. Neder landse gezangen met het kerkeiyk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Martinus Aerts; 18.30 avondmis voor overl. Harry Pouwels, echtgenote en dcchter. Maandag: H. Tomas, apostel, 8.00 leesmis voor overl. Agatha van Dam me; 19.00 avondmis voor overl. Mar tinus Jacobs. Dinsdag: 8.00 leesmis voor vader en kinderen en overl. moeder; 19.00 avondmis voor overl. Leonardus van Hoof. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Gerardus Emonts. echtgenote en kin deren; 19.00 avondmis voor overl. Wiel de la Roy en Annie van den Akker. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Willems; 19.00 avondmis voor overl. familie Custers-Cuppen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. familie van Rossum-Janssen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Willems-Tijssen; 19.00 avond mis voor Agnes van Ass. Mededelingen: 1. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: MeJ. José van Baars. 2. In de vakantietyd is het moeiiyk om de kinderen en jongeren te krygen voor de zang te verzor gen in de HJI. Missen. Daarom zal er alleen in de missen van zaterdagavond en zondag 10 uur gezongen worden. Wy vragen u: wil ook In de va- kantletljd GOD NIET VERGE TEN. Wy wensen II een prettige va kantie. Akolieten- en Misdienaarsiyst voor de week van 2 Juli: Zondag: 8.00 E. Franken, O. In- genpas; 9.00 L. Janssen, J. Vervoort; 10.00 M. Dicker, M. Barten, H. Lit jens; 11.30 F. Linskcns, T. Lucassen; 18.30 A. Millen, A. Schwachöfer. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 H. Geerkens, R. Smits; 19.00 C. v. d. Brand, M. Willemse. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 T. v. Soest. M. Ca vis; 19.00 T. Hou wen, T. Urselman. Zondag 2 Juli a s. om half tien kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert. Westsingel 1. Predikant is de heer J. G. Keers te Havelte Ov. Tijdens de dienst kinderoppas, de kinderkerk heeft vakantie. Dan gaat de Heer Keers om elf uur voor in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck, waar evenals in Venray de extra-kollekte bestemd is voor een diakonaats-pro- jekt. l - 9 juli Zaterdag: 19.00 Jan Haegens Nel Arts Uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 Jan v. d. Berg: 1000 Jaard. Piet Dupont Zesweker.d. Mi na Tacken-Janssen (Dameskoor). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 8.00 Elisabeth Bouten- Verschuren. Woensdag: 9.00 uur tot Intentie Vermeulen-Moorrees. Donderdag: 8.00 uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum. Vrijdag: EERSTE VRIJDAG VAN DE MAAND. 9.00 uur Voor bekering. Zaterdag: 19.00 tot zekere intentie Mina Tacken-Janssen (vanw. oude buurt) Theodorus van Arsen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Jan Peeters, Hans Mulder. Marcel Linskens, Marcel Janssen. Zondag: 8.30 Antoine Janssen. Mar cel Derks, Antoine Pelzer. Frank Drabbels; 10.00 u. Nico Versteegen, Berry Oudenhoven, Eric Jeuken. Alouis Martens. Maandag, dinsdag, woensdag: Eric Jeuken, Davy Moorrees. Donderdag, vrijdag: Pieter Verha gen, Alouis Martens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Jozef Baten, Mathias Duijf en Toon Arts namens de buren. Zondag: 8.30 gez. H. Mis Teng Steeghs; 10.00 Hoogmis Antoon Arts en Gertruda Poels. Dertiende zondag door het jaar. Misdienaars: William Steeghs. Jan Vollenberg; Johnny Reynders. Mark Donders; Hoogmis: René Rambags, Mike Cleven. Zaterdag: 19.00 tot int. fam. Luyckx-Maes. Zondag: 8.00 overl, fam. Tielen- Tielen-Smits; 10.00 overl. fam. Ger. Weys-van Lipzig. Eerste zondag van de maand bijzondere kollekte voor onze eigen kerk. Van harte aanbevo len. Maandag: Feest v. d. H. Thomas, Apostel. 8.00 ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Cleven- Janssen. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: Feest H. Maria Goretti. 8.00 jrd. Joh Dlnghs Vrijdag: Eerste vrydag, bijz. toe gewijd aan H. Hart. 800 Maria Dinghs-v. d. Beuken. Zaterdag: 19.00 ter ere van de H. Gerardus (P.). Dertiende zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, byzon- dere kollekte voor onze eigen kerk. In deze dagen krygen of hebben ve len vakantie. Wy krygen dan ook vakantiegeld. Laat de kerk door Uw gift ook delen in de extra-inkomsten. Dank Uü! Zaterdag: 19.00 lsm. voor Gerrit Bouten en overl. fam. Zondag: 8.00 lsm. uit dankbaar heid (J-M); 10.00 hgm. als gest. jrd. voor Antoon van Dijck, echtgenote en Martin van Dijck; 11.15 lsm. als jrd. voor Gerard Willemse. Maandag: 7.30 lsm. voor fam. Loo- nen-van Rens; 18.30 lsm. voor An toon Verheijen; 19.00 lsm. voor Ma ria Achten-van Dijck en overl. ouders; 19.30 weekd. voor Petronei- la Loonen-van Mil. Dinsdag: 7.30 lsm. voor Mathijs Litjens en echtgenote; 18,30 lsm. voor Elly van Berlo en Elly Loonen: 19.00 lsm. voor Martinus de Bruijni-Jeu- ken en overl. kinderen; 19.30 lsm. v. Gertruda Jenniskens-Droesen. Woensdag: 7.30 lsm. voor overl. ouders en kinderen Baltussen-Loo- nen; 18.30 maandd. voor pater Loe- nen; 19.00 lsm. voor Antonia Weys- Jacobs; 19.30 lsm. voor Petronella Loonen-van Mil (L.) Donderdag: 7.30 gest. jrd. voor Mathijs Litjens en echtgenote; 8.00 gest. jrd. voor afgest. fam. Schreurs- Verdellen. Vrydag: Eerste vrydag van de maand, toegewyd aan het H. Hart. 7.30 lsm. voor Petronella Loonen-van Mil (J.)8.00. lsm. voor Jozef Croij- mans .echtgenote en Martin Croij- mans; 18.30 maandd. voor Herman van Leipsig; 19.00 lsm. voor overl. fam. Voermans-Kursten en Antoon Voermans; 19.30 maandd, voor Jan Reintjes en Nella en Dora Emons. Zaterdag: 15.00 H. Mis uit dank baarheid b.g.v. 30-jarig huwelijk Theeuwen-Welbers; 19.00 lsm. voor pastoor de Bot en Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen. Misdienaars: 18.30 Th. van Kem pen; 19.00 R. Duijkers; 19.30 A. Jans sen. Akolieten: 8.00 H. van Rhee; 10.00 J. Loenen, J. Duijkers en H. Man- ders; 11.15 H. en R. Cornelissen. Overleden: Martens, Willem. 13e zondag door het jaar Zondag: 8.30 H. Mis voor zekere intentie; 10.00 gesticht jgt. voor Ca tharine van Lipzig; 11.30 H. Mis voor Gerrit Thoone best. door Janssen v. Mierlo-Hout. Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag geen mis. Vrijdag: 14.30 H. Mis uit dankb. bij het 25-jarig huwelijk van Geurts- Peeters. Zaterdag: 19.00 jaarg. v. Maria Wismans-van Vegchel. 13e zondag door het jaar. 2 juli. Eerste zondag van de maand by- zondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Sjang van Dijck. Zondag: 8.30 gest. lsm. voor Mar tinus Verhoeven; 10.00 Hgm. voor de vruchten der aarde vw LLTB afd. Merselo-Vredepeel11.30 H. Mis voor Handrie Arts (Grtd. 40a). Maandag: 8.00 gest. Jgt. voor An toon van Helden. Dinsdag: 8.00 gest. Jgt. voor Cor- nelis Ewals en Wilhelmina Emonts. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Petronella Zanders. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Peter Math. Gielen. Vrijdag: 8.00 geen H. Mis; 14 00 Hgm. tot dankzegging b.g.v. viering van zilveren huweiyksfeest Hoense- laar-Thijssen. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor overl. ouders van Meyel-Noyen. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: I. v. Helden M. Michels; 10 00 T. Janssen - M. Kessels; 11.30 T. Engels - J. Eyssen Kcïlektanten: zaterdag Hendrix; zondag 8.30 v. Cuijck; 10.00 Ewals; 11.30 J. van Hoof. Zaterdag 1 juli: 19.30 avondmis tot int. v. fam. Botden-Classens. Maan delijkse bijzondere KOLLEKTE. Zondag: 10 u. hoogmis tot bijz. int. Dcor de week H. Mis 8 uur. Maandag: tot int. van fam. Arts- Kerkhof. Dinsdag: v. d. zielerust van G. Janssen. Woensdag: v. d. zielerust van S. van Vegchel. Donderdag: tot int. van fam, Len- kens-Ermens. Vrijdag: eerste vrijdag. 8 u. H. Mis t.e.v. H. Hart v. d zielerust van Ma ria Hakvoort en Thea van Bakel. Zaterdag: 19.30 avondmis tot int. van fam. Huijs-van Enckevort. Zondag 2 juli, 13e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur 5e zeswe- kendienst zal. Petronella Ida van Staveren-van Son. Zondag: om 8.30 lsm. tot bijzonde re intentie; 10 uur Hgm. uit dank fam. Erben; 11.30 lsm. voor geeste- ïyk en tijdelijk welzUn parochie. Maandag: 8 uur lsm. zal. Sef Joos- ten. Dinsdag: 8 uur lsm. int. voor ge nezing ernstige zieke fam. A. Woensdag: 8 uur lsm. overl, fam. Leyssen-Vollenberg. Donderdag: 8 uur lsm. tot byz. in tentie fam. v. K. Vrijdag eerste vrydag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur byz. H. Mis ter ere van het H. Hart. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. 6e zeswekendienst zal. Petronella Ida van Staveren-van Son. Akolieten voor 2 Juli: G. Geurts, G. van der Ligt. R. Weys. Misdienaars: Fleurkens - Timmer mans; 11.30 Geurts - Classens. Dertiende zondag door het jaar. 2 juli 1978. Zondag: 8 uur H. Mis voor Maria Michels en dochter Truus; 10 uur Hoogmis jaargetyde voor Wim De- rikx en Jan Janssen. Akolieten: Jos Michels en Frank Gielens. Misdienaars van de week: Stephan Gielens en Peter Paul Janssen. Maandag: H. Tomas, apostel. 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Gina Droesen. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Driek Eibers en Maria Manders. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis ter ere van het H. Hart t-b.i. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 1930 uur Avondmis voor de overleden familie leden Fleuren-Ewals. Zaterdag 1 juli: 19.00 Avondviering voor Jan Logtens en voor Francisca Mulder-Wilmsen (namens de buurt). Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees voor Jacoba v. d. Ven-Cox; 10.00 u. Hoogmis voor overl. ouders Geurts en voor overl. ouders Philipsen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karme.l Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Felix Peters en voor welslagen van exa mens. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel ter ere van de H. Jozef en voor overl. fam. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Steynen. Vrijdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel ter ere van het heilig Hart en voor goede vakantie. Eerste vrijdag, ziekenkommunie. N011CIA8 RELIGIOSAS El domingo próximo es el primer es el primer domingo del mes de Julio: a las once y cuarto, en nues- tra capilla, Overloonseweg 2, cele- braremos la fiesta de San Pedro y San Pablo con una Misa cantada y plètica en Castellano. Después de )a Misa reunión en la sala del convento con un cafellto; alli estan bastantes revistas y hojas de información tam- bién sobre las vacaciones. El Jueves el dia 6 de julio el Padre Juan or- ganizarè una excurslón para nues- tros mónaguillos: a las ocho de la mafiana Misa en Geysteren y luego salida por Mol en Bélgica, la abadia de Postel y el museo de campanas en Asten. El domingo el dia 9 de julio nuestra Misa espaftola se ofre- cerè por el descanso etemo de la alma de Da Sra Ana Maria Jimenze Lopez de El Viso en el segundo aniversario de su muerte. Haste la vista. NOTICIAS CULTÜRALES Julión Martinez Linuesa nuestro VOOR AL UW NAAR FIRMA MOLENSTRAAT 1 OEURNE telefoon 04930 - 2561 telex 51388 In de nacht van zaterdag op zon dag werd weer een spoor van ver nielingen in Venray-kom aangericht. Bij de afzetting van de kruising ZuidsingelKruisstraat werden 5 waarschuwingslampen vernield. Bij de hoofdingang van het psychiatrisch centrum St. Anna werd een groot aantal lampen ver nield. De schade hiervan bedraagt 1500,—. Van de kiosk by het ziekenhuis werden 2 ruiten vernield. Van de bloembakken by de Rabobank werd een groot aantal planten vernield. Een aan de Ursulastraat gepar keerde auto werd ernstig door ver nielingen beschadigd. Eerder werd aangifte gedaan van vernielingen aan de auto van F. v. S. tijdens parkeren op de parkeer plaats PatersstraatHenseniusstraat of aan de Nieuwhuisweg. J. B. uit Venray deed aangifte van vernieling van een autoruit met een steen. Schade 400 gulden. De 43-jarige M. uit Venray deed aangifte van vernielingen aan twee auto's. Respectieveiyk werd een autobuitenspiegel, semafoon-antenne en radio-antenne en een ruitenwis ser afgebroken. C. deed aangifte van vernieling aan zyn auto. Wederom werd een knipperlicht installatie vernield. Nu op de vaarlijke kruising Beekweg-Ende- poel. Op die plaats hebben in het verleden dodelijke verkeersongeval len plaats gevonden, reden waarom die knipperlichtinstallatie daar is geplaatst. S. uit Venray deed aangifte van vernielnlg van de buitenspiegels van zyn auto. J. R. deed aangifte dat ver nielingen aan zyn auto waren aan gericht, er zat een deuk in het dak en in het kofferdeksel. Op de kruising BrukskeZuid singel hadden onbekenden een ver- keerszuil en een drietal bloembak ken omver gegooid. Het gelukte de politie twee da ders van vernielingen aan auto's aan te houden en dat bleken de Ven- rayers A. A. en F. H. te zijn. Na verhoor en aanzegging dat proces- verbaal zal worden opgemaakt werd het tweetal huiswaarts gezonden. Diefstallen P .B. uit Venray deed aangifte van diefstal van enkele in zyn tuin staande coniferen. F. J. uit Venray deed aangifte van diefstal van 15 parkieten en een 3 tal papegaaien. Deze werden uit zyn volière ontvreemd. C. B. deed aangifte van diefstal van een portemonnaie met inhoud van 80 gulden. Deze werd ontvreemd in een winkel op het Brukske. asistente social esté de vacaciones hasta el dia 18 de Julio. ha maestra y su familla se marcharè hoy de vacaciones. El Padre Juan quedari en Venray y Geysteren también du rante las vacaciones: visitas segun aviso previo y todos los dlas entre medio dia y la una en el convento, Overloonseweg 2. En casos urgentes se puede 11amar o al Don Juan Ja cobs (077-32123) o al Padre Juan (04784-253). Feliz via je para todos que se mar- chan de vacadooes y hasta la vista! In verband met de ingebruikneming van de 2e fase van het nieuwe gemeente huis en de uitbreiding van het takenpakket van de BODENDIENST die daarmee verband houdt, is de vakature ontstaan van In het takenpakket van de bodedienst zijn de volgende elementen opgenomen: 1. Postdienst (circulatie van de post door het gemeentehuis); 2. kamerdienst (verzorging vergaderingen, postverzending, beheersakti- viteiten enz.); 3. receptiedienst (vanaf 13.00 uur); 4. kantinedienst (centrale koffievoorziening, zorg voor overblijvers); 5. avonddienst (van 18.00 tot 21.00 uur i.v.m. avondvergaderingen en be heer gebouw). De bodedienst bestaat momenteel uit 5 medewerkers. De hoofdbode moet in staat zijn om de zorg voor het goed funktioneren van de bodedienst geheel voor zijn rekening te nemen. Daarnaast zal hij volledig moe ten participeren in het bodedienstgebeuren incl. het rouleersysteem dat voor de onderscheidene diensten geldt. Van kandidaten wordt verlangd, dat zij minimaal een MAVO-opleiding (of een daarmee gelijk te stellen opleiding) hebben gevolgd, leidinggevende kapaci- teiten bezitten en dienstverlenend zijn ingesteld. De salariëring reikt tot 2367, - bruto per maand, met een diensttijd-uitloop tot 2498,—. Voor nadere Informaties kan men zich wenden tot het hoofd van de afdeling personeelszaken de heer G. H. Remmers, tel. 04780-3838-231. Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, in te zenden binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder ver melding van vakaturenummer PZ-134. Bij de TELEFOON RECEPTIEDIENST kunnen, wegens vervanging en uitbrei ding. worden geplaatst (HALVE DAGEN) Betrokenen zullen, in afwisseling met de twee reeds aanwezige medewerk sters (één full-timer en één part-timer) belast worden met het verrichten van werkzaamheden (van 08.00 tot 13.00 uur) en het bedienen van de telefoon centrale (van 08.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.30 uur). Een en ander be tekent, dat afwisselend morgen- en middagdienst moet worden verricht. Van kandidaten wordt verlangd, dat zij minimaal een MAVO-opleiding (of een daarmee gelijk te stellen opleiding) hebben gevolgd en ervaring hebben in soortgelijk werk. De voorkeur gaat uit naar hen die bovendien één of meer vreemde talen beheersen. De salariëring reikt tot 927,bruto per maand. Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, in te zenden binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder ver melding van het vakaturenummer PZ-135. van 2 tot en met 9 juli Zaterdag: 19,00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. v. d. Berg-Mun- ninghof Wim v. d. Munckhof en overl, fam ouders Driessen-Wage- makers. Zondag: 13e zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Desiree Verhagen (besteld Hettema); 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wim Vermeulen, echt genote en zoon Piet Janssen en overl. fam. overl. fam. Peeters- Claessens; 11.00 nederlandse hoogmis int. overl. fam. Franssen-v. d. Moos- dyk overl fam van Goch-Stein Teng Manders. Maandag: H. Tomas. 9.00 Henri Camps tot zekere intentie; 19.00 Constant Pyls Maria Wismans-Gee- len. Dinsdag: 9.00 Helena Hanraets en deken Hnaraets Theodor Creemers; 19.00 Aart v'. d. Zwaan en Martinus Litjens overl. ouders Duykers-Phi- lipsen en zoon Pieter. Woensdag: 9.00 Harrie Martens Harrie Verhofstad; 19.00 Jacob en Anna Gossens overl. fam. Jos Hen- dricx-Truyen. Donderdag: 9.00 Wilhelmina Thijs sen overl. fam. Marcillis. Vrijdag: eerste vrijdag* van de maand. Vanaf 8 uur wordt de Com munie gebracht aan de zieken. 9.00 Jan Swinkels en Jacoba Michels; 14.00 plechtige huwelijkssluiting Theodora van Daal en Theodorus Marcellis (kapel klooster St. Jozef); 19.00 Constant Pyls vwg. vrienden Gerard Pelzer. Zaterdag: 9.00 Hub. Janssen en zuster Johanna; 19.00 overl. ouders Geurtjens-Vermazeren Henri Camps jrd. Wim Vermeulen. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 u. kindercrèhce; Hetty de Bruyn en Ine van Hooren. Akolieten: Zaterdag 1 juli: 19.00 Jacqueline Clephas en Louis Truijen. Zondag 2 juli: 8.00 Inge v. d. Zwaan en Godfried Hendricx; 9.30 Theo Janssen en Henny Fassotte; 11.00 T. Verbeek en G. de Groot. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Bernadet- te Corzilius en Hans Arts. Woensdag, vrydag; 19.00 Marcel Jeuken en Paul Fllnsenberg. Zondag 2 juli: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 Hoogmis gezongen door het koor Crescendo; 18.00 Avondmis. Vrijdag: eerste vrydag van de maand. 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te

Peel en Maas | 1978 | | pagina 9